ביקורת אירוח וורדפרס נוזלית באינטרנט – האם זה טוב? האם עליך להשתמש בזה?

מבצעי וורדפרס


אינטרנט נוזלי הם ספקי אירוח וורדפרס מנוהלים ומבוקשים היטב עם כמה תוכניות אטרקטיביות. אבל האם הם האפשרות המתאימה לך ולאתר שלך?

כדי לעזור לך לענות על שאלה זו, סקירה זו כולל את התוצאות ממבחני ביצועים שונים רצנו באתרי וורדפרס שלנו שמתארחים באמצעות Liquid Web.

בנוסף לשימוש בנתונים מכלים בתשלום כדי לתת לך מושג כמה מהר האתר שלך יכול לטעון וכמה טוב הוא יכול להתמודד עם עליות בתנועה, סקירה זו גם מפרקת את התכונות העיקריות – מעבר לתוכן המכירות כדי לגלות מה זה באמת רוצה להיות לקוח נוזלי ברשת.

על פני השטח, נוזל אינטרנט עשוי להיראות כמארח אינטרנט מנוהל בוורדפרס כמו כל אחד אחר. אבל עד שתקרא את הסקירה הזו תדע בדיוק היכן הם טובים יותר מהתחרות, כמו גם את האזורים שבהם יש מקום לשיפור.

אם אתה מחפש את המארח הטוב ביותר לאתר שלך, Liquid Web בהחלט צריך להיות ברשימת הקצרים שלך. עם זאת, חמושים במידע שביקורת זו, בקרוב תדע אם הם עומדים בדרישות שלך, או אם החיפוש אמור להימשך.

נתחיל …

אודות אירוח נוזלי

Liquid Web הן חברה בבעלות פרטית עם מטה במישיגן, ארה”ב, ובניגוד לחברות אירוח וורדפרס מנוהלות רבות אחרות, הם גם בבעלות מלאה של מרכזי הנתונים שבהם הם מארחים את אתרי הלקוחות שלהם. לכן, אם אתם מחפשים מארח אינטרנט השולט בכל הרשת שלו, נוזל האינטרנט צריך להיות מושך במיוחד.

צילום מסך נוזלי באתר האינטרנט

אינטרנט נוזלי מתמחה באירוח ברמה גבוהה, כולל אירוח וורדפרס מנוהל.

בכדי לתת לך מושג על גודל החברה הזו, הנה כמה נתונים סטטיסטיים מהירים אודות האינטרנט הנוזלי:

 • מיליון אתרים תחת ניהול.
 • מעל 30,000 לקוחות ביותר מ -130 מדינות.
 • מעל 500 אנשי אירוח המועסקים על מנת לספק את השירותים.
 • הם מארחים אתרים עבור מותגים גדולים, כולל נשיונל ג’יאוגרפיק, FedEx ומוטורולה.
 • ציון המקדם נטו של נוזל האינטרנט מדרג אותו כאחד המותגים האהובים ביותר בעולם.

לפני מספר שנים הפסיק Liquid Web להציע אירוח משותף, כך שיוכלו להתמקד באספקת אירוח מתקדמת לבעלי אתרים וחנויות עם צרכים מורכבים יותר. אלה חדשות טובות לכל מי שמחפש אירוח וורדפרס מנוהל ומחפש חברה שמשקיעה את כל מקורותיה בהצעת אירוח פרימיום, במקום לבזבז זמן ומאמץ בניסיון להתחרות בעולם אירוח אתרים משותף בעלות נמוכה..

העיצוב של אתר האינטרנט נוזלי מעט מבלבל ומוחץ לעיתים, עם מידע רב לעיכול.

עם זאת, לאחר שתסיים את הביקורת, יהיה לך כל מה שאתה צריך כדי להחליט אם Liquid Web הוא המארח המתאים לפרויקט שלך..

מה הופך את האינטרנט הנוזלי שונה?

כאמור, בשונה מכמה מארחי אתרים נחשבים, כגון SiteGround, Bluehost ו- GoDaddy, Liquid Web אינו מציע אירוח משותף. במקום זאת, הם מתמקדים במתן פתרונות אירוח מתקדמים.

הם אינם חברת אירוח וורדפרס בלבד, עם תיקי VPS, ענן וחבילות אירוח ייעודיות בתיק העבודות שלהם.

אחד היתרונות בכך הוא שצוות האינטרנט והמשאבים של נוזלים אינם נצרכים על ידי לכידת ותמיכה של בעלי אתרים בסיסיים. במקום זאת, הם יכולים להשקיע יותר מזמנם וממרצם במתן שירות פרימיום לאלה עם דרישות אירוח מורכבות יותר וציפיות תובעניות.

יתרון פוטנציאלי נוסף בבחירת האינטרנט הנוזלי הוא שבניגוד להרשמתך לחברה שמספקת רק אירוח וורדפרס מנוהל, עליכם לקבל גישה לצוות עם מגוון רחב של ידע, המכסה מגוון רחב יותר של שירותי אירוח ופתרונות מתקדמים. – לא רק אירוח וורדפרס מנוהל.

מסיבה זו, אם צוות האינטרנט של נוזלים רואה כי אתר וורדפרס שלך עשוי להיות מוגש טוב יותר על ידי אירוח ייעודי או ענן, הם צריכים להיות מסוגלים להמליץ ​​על תוכנית מתאימה יותר מתוך תיק העבודות שלהם, מבלי שהם צריכים לדאוג שתלך למקום אחר כדי למצוא כזה מוצר.

עם צוות גדול המתמקד אך ורק במתן אירוח פרימיום, יש סיכוי טוב שהאתר שלך יטופל על ידי צוותים עם רמת ידע ומומחיות גבוהה יותר ממה שאתה עשוי לקבל בחברות שמציעות גם אירוח בקצה התחתון של השוק..

אבל זה לא רק זה – כפי שאתה עומד לגלות, ישנם כמה תחומים אחרים שהופכים את נוזל האינטרנט שונה מהתחרות …

תוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות ברשת נוזלית

בעוד של- Liquid Web כולל מגוון שירותי אירוח ומוצרים, כולל אירוח VPS בענן ושרתים ייעודיים, לסקירה זו, אנו מתמקדים בשירות האירוח המנוהל שלהם ב- WordPress.

תוכניות האירוח של וורדפרס מנוהלות על ידי Liquid Web מתחילות ב -19 דולר לחודש, או 190 דולר לשנה אם תבחר לשלם מדי שנה, וכל התוכניות כוללות קצבת רוחב פס חודשית של 5 TB:

 • ניצוץ: 19 דולר לחודש עבור אתר וורדפרס אחד ו 15 GB של אחסון SSD.
 • יצרנית: 79 דולר לחודש עבור עד חמישה אתרי וורדפרס ואחסון SSD של 40 GB.
 • בונה: 149 דולר לחודש עבור עד 25 אתרי וורדפרס ואחסון SSD של 100 GB.
 • מפיק: 299 דולר לחודש עבור עד 50 אתרי וורדפרס ואחסון SSD של 300 GB.
 • מנהלים: 549 דולר לחודש עבור עד 100 אתרי וורדפרס ו- 500 GB של אחסון SSD.
 • Enterprise: 999 דולר לחודש עבור עד 250 אתרי וורדפרס ו- 800 GB של אחסון SSD.

בנוסף לתכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס, Liquid Web גם ניהלו את אירוח WooCommerce (קרא את הסקירה הייעודית שלנו עבור כל מי שיוצר חנויות מקוונות עם וורדפרס. בעוד שאתה יכול להתקין WooCommerce ותוספי מסחר אלקטרוני אחרים בתוכניות האירוח המנוהלות הרגילות, נקודת המכירה העיקרית של תוכניות WooCommerce הן שעברו אופטימיזציה במיוחד לחנויות המסחר האלקטרוני וספריות המוצרים הגדולות שלהם לעיתים קרובות, ובנוסף כוללות כמה תכונות נוספות הקשורות למסחר אלקטרוני..

לכל התוכניות של וורדפרס ישנה הנחה למי שבוחר לשלם מדי שנה במקום חודשי, מה שאומר למעשה שאתה משלם במשך עשרה חודשים במקום 12 כשאתה משלם עבור שנה של אירוח מקדימה..

עמלות כיסוי

אמנם אין מגבלות של מבקר או תצוגת דפים, אך לכל תוכנית יש קצבה לרוחב פס של 5 TB. עם זאת, נזילות האינטרנט אינן גובות דמי-יתר, והקצבה הזו היא רק כדי להפסיק לרעה. אם תחרוג מהסכום הזה, ברוב המקרים, על פי צוות התמיכה, דבר לא יקרה.

סיכום תוכניות אירוח

תוכניות האירוח של וורדפרס מנוהלות מ- Liquid Web מתומחרות בהתאם לתוכניות של ספקים אחרים במרחב זה. עם זאת, כשמדובר בבחירת בית לאתר שלך, המחיר אינו הכל. תכונות, ביצועים ושירות לקוחות הם תחומים חשובים לא פחות שיש לקחת בחשבון.

לכן, כדי לעזור לכם להחליט אם זו האפשרות המתאימה לאתר שלכם, שאר הסקירה הזו, כולל הקטע של הפרטים הטכניים בהמשך, מכסה בדיוק על מה אתם מקבלים גישה עם התוכניות הללו. עם זאת, לסיכום, מתן גישה ל- CDN, אישורי SSL חינמיים המותאמים אוטומטית ותמיכה בצ’אט ותמיכה טלפונית 24/7, הופכים את Liquid Web לאופציה תחרותית..

תכונות עיקריות

כעת, לאחר שיש לנו סקירה כללית על תוכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס, כולל כמה הן עולות, הגיע הזמן לבחון בדיוק לאילו תכונות אתה מקבל גישה, וכן כיצד הן יושמו..

נתחיל במבט מהיר בסביבת האירוח והתכונות שיעזרו לכם לנהל את האתר שלכם בצורה יעילה יותר.

שרתי אופטימיזציה של וורדפרס

סביבת האירוח של וורדפרס נבנתה והוגדרה במיוחד כדי לספק שירות מהיר ואמין עבור אתרים שנוצרו עם תוכנה זו. על ידי שימוש ב- Nginx, PHP 7, פיתרון מטמון מותאם אישית ודחיסת תמונות, Liquid Web מקווה ליצור פלטפורמה יציבה וממוקדת ביצועים לכל סוגי אתרי WordPress. נגלה אם זה באמת המצב בחלק של בדיקת ביצועים.

ניהול אתר וורדפרס

כדי להוריד מעט מהעומס בניהול אתר אינטרנט מהידיים, תוכנת הליבה של וורדפרס מתעדכנת אוטומטית כברירת מחדל. עם זאת, אתה יכול להשהות תכונה זו אם תרצה שליטה רבה יותר בזמן העדכונים, ומתן לך הזדמנות לבדוק מהדורות חדשות לפני שתחיל אותן לאתר שלך. רשת נוזלית תעודכן גם את התוספים שלך, אך לא לפני שבדקה אותם אם הם מתאימים לשאר האתר שלך.

גיבויים אוטומטיים של וורדפרס לאתר

מאפיין נוסף של שירות האירוח המנוהל הוא הגיבויים האוטומטיים של האתר היומי. גיבויים אלה מאוחסנים בבטחה בשרתי האינטרנט של נוזלים, אך באזור הנפרד מהאתר שלך. הם מוחזקים שם במשך 30 יום, אבל אתה יכול להוריד אותם למשמרת לטווח ארוך יותר. גישה ושחזור הגיבויים היא פשוטה מאוד: פשוט היכנס ללוח המחוונים של נוזל האינטרנט שלך, נווט לאזור הרלוונטי ולחץ על הגיבוי שברצונך לשחזר..

רשימת גיבוי אתרים

אתרים מגובים באופן אוטומטי כל יום, והקבצים נשמרים למשך 30 יום.

אם אתה מוריד אחד מהגיבויים למחשב שלך, אתה יכול לחלץ אותו ולגשת לקבצי האתר ולמסד הנתונים האישיים, מה שמאפשר לך לשחזר חלק מהאתר שלך ולא את הגיבוי כולו..

ארכיון גיבוי אתרים

גיבויים שהורדו מכילים את מסד הנתונים וקבצים בודדים המרכיבים את אתר וורדפרס שלך.

אם אתה מעדיף שתהיה לך מערכת גיבוי עשירה יותר בתכונות, אולי עם גיבויים בזמן אמת ויכולת לבצע שחזור חלקי באמצעות ממשק אינטרנט, תוכל להתקין בחירה משלך בפתרון הגיבוי של וורדפרס, כמו התוסף VaultPress המובחר. , או הירשמו לתכנית של Jetpack Professional.

אתרי הבמה

תכונה שימושית היא היכולת ליצור אתר בימתי, או עותק של האתר החי שלך, בו תוכלו לבדוק תוספים, ערכות נושא ושינויים אחרים. רשת נוזלית כוללת תכונה זו בכל תוכניות האירוח המנוהלות שלהם ב- WordPress, למרות שכמה מארחים מתחרים, כמו WP Engine, מציעים גרסאות עשירות יותר בתכונות..

כפתור העתקת אתר

פשוט לחץ על הכפתור כדי ליצור עותק של האתר החי שלך בסביבת הבימוי.

יצירת אתר הבמה והעתקת תוכן האתר החי שלך לסביבת הבדיקה היא די קלה, אך כשמדובר בהעתקת אתר הבדיקה לסביבה החיה אין גישה לכפתור. במקום זאת, השיטה המומלצת היא להשתמש בתוסף Migrate ל- Liquid Web – כלי שמתבסס על התוסף הפופולרי להעברת BlogVault.

הגדרות תוסף העברה

תוסף העברת הגלישה באינטרנט נוזלי משמש להעתקת תוכן האתר בביצוע לאתר החי.

שבלונות אתרים

בנוסף ליצירת עותק מהיר של האתר שלך למטרות בדיקה באמצעות תכונת הבימוי, אתה יכול גם ליצור עותק של האתר שלך לשימוש כנקודת המוצא לפרויקט חדש..

אולי אתה באמת אוהב את העיצוב והתצורה של אתר הוורדפרס הנוכחי שלך, או שיש לך שילוב של נושא ותוספים שאתה רוצה להשתמש בהם כבסיס לאתרים חדשים. כך או כך, בעזרת תכונת השבלונות, תוכלו ליצור במהירות עותק של האתר שלכם ולהעביר אותו לאתר חדש – והכל דרך הממשק הויזואלי של לוח המחוונים של חשבון האינטרנט הנוזלי..

שבלונות אתרים

אינטרנט נוזלי מאפשר לך ליצור שבלונות שיכולות לשמש כבסיס לאתרים חדשים.

אם אתם מתכננים ליצור אתרי WordPress מרובים עבור עצמכם או עבור לקוחותיכם, תכונת הסטנסיל יכולה לעזור לכם לחסוך זמן ומאמץ בעת פתיחת פרויקט חדש..

iThemes Sync Pro

כדי לפשט את התהליך של ניהול אתר וורדפרס אחד או יותר עוד יותר, תוכניות האירוח של וורדפרס מנוהלות מעל תוכנית Spark ברמת הכניסה כוללות גישה ל- iThemes Sync Pro, שתעלה לכם 11 דולר לחודש אחרת. בעזרת כלי זה המחובר לאתרי האינטרנט שלך, ניתן לעדכן ערכות נושא ותוספים דרך לוח המחוונים המרכזי של iThemes Sync עבור כל האתרים שאתה מנהל..

לוח מחוונים של Sync Pro שלhem

iThemes Sync Pro מאפשר לך לנהל אתרי אינטרנט רבים של וורדפרס דרך לוח מחוונים מרכזי.

אתה יכול גם לפקח על השבתה, להתקין ערכות נושא ותוספים חדשים ולבצע כמה משימות ניהול אחרות באתרים רבים, בנפרד או בבת אחת, דרך לוח המחוונים של Sync Synthes. יש גם כמה תכונות מיטוב בסיסי נתונים שיכולות לעזור לאתרים שלך לפעול בצורה חלקה יותר.

iThemes Pro Pro

מכיוון ש- Liquid Web רכש את iThemes, iThemes Security Pro נכלל גם בכל תוכניות האירוח של וורדפרס המנוהלות מעל תוכנית Spark ברמת הכניסה. הגרסה החינמית של תוסף זה פופולרית מאוד, וגרסת ה- Pro בונה על הצלחתו של הכלי הזה על ידי הוספת דרכים עוד יותר לשמור על האתר שלך מאובטח.

לוח מחוונים של Pro Pro iThemes

ל- iThemes Security Pro יש המון תכונות שימושיות שיסייעו לכם לשמור על האתר שלכם מאובטח ובטוח.

לכן, אם ברצונך לאפשר אימות דו-גורמי, סריקה אוטומטית של תוכנות זדוניות וניטור מערכות קבצים באתר שלך, תכונות אלה ועוד זמינות כחלק מרוב תכניות האירוח המנוהלות באמצעות iThemes Security Pro.

גישה לתוספי פרימיום אחרים

בנוסף לגישה לכלי ה- iThemes הזמינים בחלק מתכניות האירוח המנוהלות של Liquid Web, הלקוחות מקבלים גישה למבחר תוספים פרימיום אחרים. בזכות זה, אתה יכול להשתמש בתוסף בונה Builder Builder Lite הפרימיום (שווה 99 דולר לשנה) ובפלאגין המקורי של WPForms Lite בונה טפסים מקוון (בשווי 79 $ לשנה) ללא עלות נוספת, כחלק מהחבילה המנוהלת של האינטרנט נוזלי WordPress.

חווית משתמש נוזלית באינטרנט

כשמדובר בהצטרפות ל Liquid Web, ההרשמה וההשקה של אתר וורדפרס חדש מאוד פשוט. לכן, אם אתם מחפשים מארח שיאפשר לכם להפעיל את האתר החדש ללא דיחוי, Liquid Web עומד בקריטריונים ההם.

אם עדיין אין לך שם דומיין לאתר שלך, אתה יכול לרשום שם ב- Enom דרך לוח המחוונים של נוזל האינטרנט שלך. אמנם במחיר של $ 30 לרישום של שם דומיין .com לשנה אחת, קיימות אפשרויות זולות יותר.

חשבון לקוחות וניהול אתרים

לוח מחוונים לחשבון אינטרנט נוזלי

קל מאוד לנווט בלוח המחוונים של חשבון האינטרנט.

לאחר שנרשמת, תוכל לנהל את חשבונך דרך לוח המחוונים באתר שלהם. ניתן לגשת לפרטים עבור אתרי האינטרנט דרך לוח המחוונים, יחד עם ההגדרות עבור כל אתר.

מידע על אתר

מידע על האתר שלך וקישורים לשירותים אחרים ניתן למצוא בלוח המחוונים של החשבון.

חלק מהגדרות האתר שאתה יכול להגדיר דרך לוח המחוונים של חשבונך כוללות הפעלה או השבתה של עדכונים אוטומטיים, הפעלת הגנת סיסמה לאתר שלך וטיהור המטמון וכן הפעלה וכיבוי של המטמון..

החלפת גרסאות PHP היא בקרה נוספת שאליה אתה מקבל גישה, ותוכל גם להוריד כמה יומנים לאתר שלך – כולל יומן הגישה ויומני השגיאות Nginx ו- PHP.

הגדרות אתר

ניתן לגשת לחלק מהבקרות באתר שלך דרך לוח המחוונים של חשבונך.

תכונה אחת נחמדה היא שאתה יכול ליצור בקלות חשבונות משתמש נוספים כדי לאפשר לאנשים אחרים גישה ללוח המחוונים שלך. אם אתה עובד כחלק מצוות או שכרו אנשים שיעזרו באתרים שלך, הדבר עשוי להועיל.

למרות שלוח המחוונים של חשבון האינטרנט הנוזלי כולל כמה הגדרות ובקרות שימושיות, כמו רוב, אם לא כולם, מארחי וורדפרס מנוהלים, הם לא יאפשרו לך לנהל את חשבונך דרך לוח בקרה כגון cPanel. לכן, אם אתה רוצה את היכולת להתקין תוכנה אחרת בחשבונך, ליצור עבודות cron או להגדיר הפניות מחדש של כתובות אתר בעצמך, Liquid Web ומארח וורדפרס מנוהל באופן כללי, יכול להיות שלא יהיה בשבילך..

לוח המחוונים של וורדפרס

בהתאם לתוכנית שלך, אתרים חדשים שנוצרו בתוכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס מגיעים עם כמה תוספים המותקנים מראש, כולל iThemes Security Pro, iThemes Sync, WPMerge, וכמה תוספות דחיסת תמונות אופטימיזציה בחינם. עם זאת, ניתן להסיר את כל אלה במידת הצורך.

השינוי היחיד שאינו אופציונלי ללוח המחוונים של וורדפרס הוא כפתור המטמון הריק בסרגל הכלים של admin, אשר מנקה את מטמון לכה האינטרנט הנוזלי..

לחצן מטמון ריק

תוכנת וורדפרס אינה שונה, מלבד כפתור ה- Cache Cache השימושי.

בניגוד למארחים מסוימים, כמו SiteGround או WordPress.com, אין מכשף שיעזור לך להקים את האתר החדש שלך. אם כי תרצה לגשת לתכונה כזו, תוכל להתקין את התוסף Jetpack.

שירות לקוחות

דרך אחת שמטרת האינטרנט Liquid לבדל את עצמם מחברות אירוח וורדפרס המתקדמות והמנוהלות האחרות היא להתמקד במתן שירות לקוחות מעולה. כאמור, נראה כי זה משתלם – לפחות על סמך ציון המקדם הגבוה של המותג שלהם.

ציון מקדם רשת נוזלי

יחסית למותגים מובילים אחרים, ל- Liquid Web ציון נאמנות לקוחות גבוה, על סמך ציון מקדם הרשת שלהם.

למרות הטענה שהם עוברים את הקילומטרים הנוסף עבור לקוחותיהם מתחיל להיות נפוץ יותר בקרב מארחי וורדפרס מנוהלים, כאשר חברות כמו Pressable שמות דגש רב על לעזור ללקוחות שלהן להפיק את המרב מהאתרים שלהן, Liquid Web מגבה את טענותיהן באמצעות התכונות הקשורות לתמיכה שלהם.

תמיכה בצ’אט חי, טלפון ודוא”ל

כל תוכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס כוללות גישה 24/7/365 לערוצי התמיכה בצ’אט, בטלפון ובדוא”ל. לא רק זה, אלא שהם מבטיחים זמני תגובה או (חלקם) מהכסף שלך בחזרה. מדיניות זו מתוארת ב- SLA שלהם, אך אם אינך מחובר לצוות התמיכה באמצעות צ’אט חי או טלפון תוך 59 שניות, או שהדוא”ל שלך לא נענה תוך 59 דקות, אתה זכאי להחזר חלקי של דמי אירוח. יש גם ערבות למאה שעות הפעלה.

תוך כדי שימוש בשירות לבדיקה זו, צוות התמיכה של נוזלי הרשת היה קל להגיע אליו והיה מועיל מאוד בעת יצירת קשר באמצעות אימייל וצ’אט חי.

חסרונות של רשת נוזלית

דבר אחד שעשוי לגרום לך לנסות את נוזל האינטרנט הוא העיצוב של אתר האינטרנט שלהם. אמנם אין בזה שום דבר לא בסדר, אבל זה לא חלק כמו חלק מהמארחים האחרים שם. עם זאת, באתר יש המון תוכן שימושי, כך שאם אתה רוצה לעשות מחקר מעמיק לפני שאתה בוחר מארח, יש המון מידע לנווט בו.

אפשרויות מיקום מוגבלות של מרכז נתונים

תחום נוסף בו נוזלי הרשת נופלים מאחורי חלק מהתחרות הוא מגוון המיקומים שבהם אתה יכול לארח את האתר שלך. Liquid Web מציע רק שלושה מיקומים של מרכזי נתונים (שניים בארה”ב ואחד באירופה), ואילו מארחים כמו Kinsta ו- WP Engine מציעים אפשרויות רבות נוספות, הממוקמות בכל רחבי העולם. למרות שבניגוד לרוב המארחים, Liquid Web אכן מחזיק במרכזי נתונים אלה, במקום להשכיר שרתי שרתים בהם.

עם זאת, מכיוון שכל תוכניות ה- Liquid Web כוללות שימוש ב- CDN, תוכן האתר שלכם יופץ למיקומים שנמצאים (בתקווה) בקרבת המבקרים שלכם..

מערכת גיבוי בסיסית יחסית

האתר שלך יגובה אוטומטית בכל יום, אך כפי שכבר הוסבר קודם לכן, האפשרויות שלך לשחזור הגיבויים האלו אינן עשירות כמו אצל כמה מארחים אחרים, כולל תוכניות DreamPress מ- DreamHost והתכנית העסקית של WordPress.com..

נושאי WORDpress כלולים

חלק מהמארחים כוללים כעת גישה לנושאי וורדפרס מובחרים בתוכניות שלהם, כמו WP Engine ותכניות הסטודיאפרפרס בהן הלקוחות שלהם יכולים להשתמש. תוכניות הכוללות מנוי Jetpack Professional מספקות ללקוחות גישה ליותר מ -200 נושאים מובחרים.

בעוד שתוכניות האירוח Liquid Web WooCommerce כוללות את נושא ה- Astra Pro המובחר – אחד הנושאים המהירים ביותר שנבנו עבור מסחר אלקטרוני – תוכניות האירוח הרגילות המנוהלות אינן נותנות לך גישה לכל נושא WordPress..

כפי שאתה יכול לראות, ישנם כמה אזורים שבהם Liquid Web יכול לספק שירות טוב יותר, אך בסך הכל, התכונות שאתה מקבל גישה אליהן, לא מעט הגישה 24/7 לתמיכה בצ’אט, הטלפון והדוא”ל בשידור חי, גורמות להם אפשרות תחרותית.

תוצאות מבחן ביצועי אירוח

כדי לעזור לך לקבל מושג כמה מהר האתר שלך יכול לטעון אם אתה מארח אותו באמצעות נוזל ווב, כמו גם את רמות השעה שבה אתה יכול לחוות, חלק זה של הסקירה שלנו מציג את תוצאות הבדיקות שלנו..

טוען תוצאות מבחן זמן

כדי לגלות כמה מהירות אתרי הבדיקה שלנו מתארחים על ידי Liquid Web השתמשנו בשירות ה- Pingdom המשובח כדי לפקח על זמני הטעינה שלהם במשך שבעה ימים. במהלך הבדיקה נרשמו המהירות של האתרים כל 30 דקות כדי למצוא את זמן הטעינה הממוצע.

תוצאות מהירות אתר נושא קל משקל

עבור אתר הבדיקה הראשון שלנו השתמשנו בעיצוב הקל של עשרים ותשע עשרה המאפשר כברירת מחדל באתרי WordPress חדשים. תוצאות מבחן זה צריכות להיות רלוונטיות במיוחד לכל מי שמתכנן ליצור בלוג בסיסי או אתר פשוט באמצעות נושא קל משקל.

עשרים ותשע עשרה וורדפרס נושא

עשרים ותשע עשרה הוא דוגמה טובה לנושא וורדפרס בחינם וקל משקל.

אתר הבדיקה נוצר באתר הבדיקה המכיל תמונה וטקסט. מעקב אחר מהירות העמוד על ידי פינגדום, ונרשם זמן טעינה ממוצע של 358 אלפיות השנייה.

עשרים ותשע עשרה תוצאות מהירות האתר

זמן הבדיקה שלנו באמצעות נושא קל משקל היה זמן טעינה ממוצע של 358 אלפיות השנייה.

358 אלפיות השנייה הוא זמן טעינה מרשים לאתר בגודל כזה. לצורך ההקשר, כמה מהזמנים של שאר מארחי הוורדפרס המנוהלים שבדקנו בסוג המחיר הזה כוללים: לחיצה, עם 538 אלפיות השנייה; תוכנית האירוח של DreamPress הצליחה מ- DreamHost, עם 581 אלפיות השנייה; ותוכנית האירוח העסקי מ- WordPress.com, שהייתה 603 אלפיות השנייה.

תוצאות זמן טעינה עם משקל כבד

אם אתה רוצה ליצור אתר עשיר יותר בתכונות, נושא רב תכליתי כמו Avada עשוי להיות אפשרות טובה יותר.

הדגמת אתר סוכנות הנושאים של סוכנות נושא של אוואדה

Avada היא בחירה טובה אם אתה בונה אתר עשיר בתכונות.

לבדיקה השנייה שלנו, התקנו את הנושא הנמכר ביותר של אוואדה ואת התוספים הנדרשים, וייבאנו את הדגמת אתר הסוכנות שלה. לאחר שבעה ימי מעקב, רשמה פינגדום את זמן הטעינה הממוצע של עמוד הבית של אתר זה כ- 959 אלפיות השנייה.

תוצאות מהירות אתר הבית של אבדה

זמן הטעינה של אתר הבדיקה העוסק בנושא הנושא של אבדה במשקל כבד היה זמן טעינה ממוצע של 959 אלפיות השנייה.

זמן טעינה ממוצע זה של 959 אלפיות השנייה הוא דומה למהירות של אותו אתר שמתארח על ידי Pressable, שהיה לו זמן טעינה ממוצע של 958 אלפיות השנייה, ואתר האינטרנט המתארח בתוכנית עסקית WordPress.com, שנטען תוך 1.06 שניות.

עם זאת, דף הבית של האתר שמתארח על ידי Liquid Web היה מהיר יותר מכמה מהמארחים האחרים שבדקנו בטווח מחירים זה, כולל האתר שאירחה קינסטה, שנטען תוך 1.25 שניות; האתר שמתארח ב- WP Engine, שנטען תוך 1.43 שניות; והאתר המתארח ב- DreamPress, שנטען תוך 1.89 שניות.

למי שמתכנן להשתמש בנושא עשיר בתכונות כמו Avada, אך לא להתקין את אחד מדפי הבית שנבנו מראש, בדקנו גם את זמן הטעינה של פוסט בבלוג באתר הבדיקה השני שלנו..

תבנית פוסט בלוג של סוכנות Avada של סוכנות וורדפרס

פוסט בבלוג באתר הבדיקה שעוסק בנושא של אוואדה והדגמת אתר הסוכנות שלו.

לאחר שבעה ימי מעקב, זמן הטעינה הממוצע של פוסט הבלוג היה 974 אלפיות השנייה.

תוצאות מהירות האתר בבלוג של אוואדה

סיכום זמן טעינה

לשני אתרי הבדיקה שלנו היו זמני טעינה ממוצעים מרשימים, לפי Pingdom. מסיבה זו, בין אם אתם מתכננים ליצור אתר פשוט או אתר בעל משקל כבד יותר, נוזל אינטרנט צריך להיות אפשרות מתאימה מבחינת מהירות האתר. יתר על כן, זמני טעינה אלה משתווים היטב למהירות של שאר מארחי הוורדפרס המנוהלים שסקרנו.

סיכום מהירות אתר Pingdom

זמני הטעינה הממוצעים של אתרי הבדיקה שלנו בוורדפרס שמתארחים על ידי Liquid Web.

עם זאת, מכיוון שאתרי הבדיקה שלנו אינם מקבלים תנועה כלשהי, התוצאות אינן נותנות תמונה מלאה של הביצועים. לכן, עם זה בחשבון, ערכנו גם בדיקה בכדי לראות עד כמה האתר שלנו שמתארח על ידי Liquid Web הצליח להתמודד עם מספר משתמשים וירטואליים הגישה אליו בו זמנית..

טען תוצאות בדיקות ביצועי השפעה

כדי לגלות עד כמה אתרים שמארחים על ידי Liquid Web יכולים להתמודד עם תנועה, השתמשנו בשירות Load Impact המשובח כדי לדמות מבקרים רבים הניגשים לאתר הבדיקה שלנו בעזרת נושא Avada בו זמנית..

לצורך בדיקה זו, Load Impact נקבעה להגדיל את מספר המשתמשים הווירטואליים הגישה לאתר ממשתמש אחד ל- 200 במהלך חמש דקות. תוך כדי הבדיקה, זמן התגובה של האתר נרשם באופן קבוע בכדי לראות איזו השפעה הייתה למשתמשים הווירטואליים הללו על הביצועים.

בתוצאות שלהלן, הקו הכחול מייצג את מספר המשתמשים הווירטואליים (VUs) הניגשים לאתר, ואילו הקו הירוק מראה את זמן התגובה של הדף הנמצא תחת פיקוח..

טען תוצאות בדיקת השפעות

זמן התגובה היה יציב עד שכ -130 משתמשים ניגשו לאתר, ואז הוא גדל מעט מבלי שהגיב.

כפי שניתן לראות בתרשים, למספר המשתמשים הווירטואליים בו זמנית שניגשים לדף הייתה השפעה מסוימת על זמן התגובה של האתר.

עם זאת, רק לאחר שהגיעו כ -130 גולשים לאתר באותו זמן שזמן התגובה עלה. גם אז אתר הבדיקה מעולם לא הפך להגיב, כפי שקרה בחלק מהבדיקות שלנו בנושא אירוח משותף, שם האתרים לא הצליחו להתמודד עם 50 משתמשים בו זמנית..

אתה יכול לראות את הפרטים המלאים של בדיקה זו, כולל תרשים אינטראקטיבי, באתר Load Impact.

למרות היכולת להתמודד עם 200 משתמשים וירטואליים בו זמנית היא מרשימה, רמות ביצועים דומות נרשמו בסקירות שלנו על מארחים מנוהלים אחרים במחיר דומה, כולל DreamHost, Kinsta, Pressable, WP Engine והתכנית העסקית WordPress.com. לכן, אם אתה מצפה למספר רב של מבקרים או דוקרנים פתאומיים בתנועה, כל המארחים הללו יהיו אפשרויות מתאימות.

תוצאות בדיקת זמן

נראה כי רשת נוזלית מתייחסת ברצינות למתן השבתה, מכיוון שהיא מבטיחה זמן אחסון של 100 אחוז, ובהתבסס על 12 ימי הניטור שלנו עם Pingdom, לא אותרו מקרים של השבתה באף אחד משני אתרי האינטרנט שלנו..

תוצאות זמן הפינגדום

פינגדום לא זיהה השבתה באף אחד משני אתרי הבדיקה שלנו.

אם רמות זמן הפעילות אכן יורדות מתחת למאה אחוז, אתה יכול להיות בתור להחזר כספי על חלק מדמי האירוח שלך, על פי הסכם רמת השירות Liquid Web.

אמנם זמן המאה אחוז הוא הרמה הגבוהה ביותר האפשרית, אולם נוזלים אינם המארח היחיד שמשיג זאת. בניגוד לחלק מתוכניות האירוח המשותפות שבדקנו, רוב מארחי WordPress המנוהלים שבדקנו השיגו ציון זמן מושלם.

בסך הכל, אתרי הבדיקה שלנו חוו כמה מזמני הטעינה הטובים ביותר שרשמנו עד כה, כמו גם טיפול תנועה מרשים ורמות זמן עבודה. לכן, אם אתה מחפש מארח אינטרנט מהיר ואמין, Liquid Web בהחלט עומד בקריטריונים האלה.

פרטים טכניים

לפני שנסיים את הסקירה שלנו, הנה כמה פרטים טכניים נוספים על שירות האירוח של וורדפרס מנוהלת מאת Liquid Web:

 • מטמון אתרים: אינטרנט נוזלי משתמש במטמון לכה, אך לקוחות יכולים להשבית אותו ולהשתמש בבחירת עצמם של תוסף ושירות מטמון..
 • רשת למסירת תוכן (CDN): תוכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס כוללות גישה ל- CDN עולמי באמצעות שילוב עם Cloudflare.
 • PHP: PHP 7.2 מופעל כברירת מחדל, אך הלקוחות יכולים לעבור ל- 5.6, 7.0 ו- 7.1 דרך לוח המחוונים שלהם.
 • HTTP / 2.0: HTTP / 2.0 ו- Nginx נמצאים בשימוש בכל תכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס.
 • SSL: אישורי SSL בחינם מ- Encrypt של Let מוחלים אוטומטית באתר שלך, או שאתה יכול להשתמש בתעודת SSL משלך שרכשת ממקומות אחרים.
 • SFTP & SSH: אתה יכול לגשת לשטח השרת שלך באמצעות SFTP ו- SSH באמצעות בחירת התוכנה שלך.
 • מנהל קבצי שרת: אין מנהל קבצים מבוסס דפדפן שיכול לגשת לשטח השרת ולקבצים שלו.
 • גישה למסד נתונים: ניתן לגשת למסד הנתונים של WordPress דרך phpMyAdmin.
 • שירות דוא”ל: אינטרנט נוזלי מציע אירוח דוא”ל כשירות תוספות בתשלום החל מ- $ 1 לחודש.
 • ניהול אתר וורדפרס: כחלק מהשירות המנוהל, תוכנת WordPress והתוספים מתעדכנים אוטומטית. ניתן לכבות זאת דרך לוח המחוונים של נוזל האינטרנט במידת הצורך.
 • מגבלות פלאגין: בניגוד למארחי וורדפרס מנוהלים אחרים, אין תוספים שאינם מורשים.
 • אמצעי ביטחון: אינטרנט נוזלי עוקב אחר השרתים שלהם לבעיות אבטחה באמצעות שירות פנים-מהבית. בעוד שהם לא מפקחים על האתרים שהם מארחים, ל- iThemes Security Pro, הכלול בכל התוכניות מעל תוכנית Spark ברמת הכניסה, יש תכונה זו.
 • שירותי ניקיון לאחר פריצה: אינטרנט נוזלי יבצע סריקות אתרים שיעזרו לכם לתקן את האתר שלכם אם הוא ייפרץ, אך הם לא מציעים שירות ניקיון..
 • מיקומי מרכז הנתונים: חברת Liquid Web מחזיקה במרכזי הנתונים שבהם הם מארחים אתרי לקוחות, עם מיקומים בפניקס, AZ, ולנסינג, מישיגן, בארה”ב, ובאמסטרדם, הולנד, באירופה..
 • אתרי הבמה: שירות של אתרי אינטרנט זמין בכל תוכניות האירוח של וורדפרס המנוהלות.
 • העברת אתר וורדפרס: רשת נוזלית תעביר כל אתרי וורדפרס קיימים לשרתיהם בחינם באמצעות שילוב של כלים אוטומטיים והעברת ידיים.
 • בדיקות בזמן וערבות: שרתים מנוטרים בזמן השבתה, אך לא באתרים המתארחים. עם זאת, כלי ה- iThemes הכלולים מספקים שירות זה אם אתה בוחר תוכנית מעל תוכנית הניצוץ ברמת הכניסה. קיימת אחריות של 100% זמן עבודה, כאשר הכסף מוזל אם לא תושג רמה זו.
 • ערוצי תמיכה: כל תוכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס כוללות גישה לתמיכה בצ’אט, טלפון, דואר אלקטרוני וצוות חי המאויש 24/7/365. הסכם רמת השירות קובע כי בקשות צ’אט וטלפון חי נענות תוך 59 שניות, ובקשות דוא”ל תוך 59 דקות, או שהלקוחות מקבלים כסף בחזרה.

המידע שלעיל אמור לעזור לך לקבל החלטה מושכלת יותר אם להירשם למארח זה או לא.

מחשבות אחרונות

רשת נוזלית ביצעה ביצועים טובים במבחני ההשפעה של מהירות ועומס באתר, וגם לא צריך להתעלם משעות הפעילות של מאה אחוז.

למעשה, היכולת להתמודד עם קוצים בתנועה והיעדר חיובי יתר פירושו שלמארח זה יכול להיות בחירה טובה עבור כל מי שלא רוצה לדאוג למה שעלול לקרות אם הקהל שלו יגדל במהירות או שהתוכן שלו יהפוך לוויראלי..

חוסר הגישה לנושאים המובחרים עשוי להכביד על חלקם, אך בהתחשב בכך שאפילו הנושאים הטובים ביותר בוורדפרס עולים בדרך כלל פחות מ 100 $, זה כנראה לא אמור להיות גורם מכריע אם רק מתכננים לארח אתר אחד או שניים..

בסך הכל, תוכניות ה- Liquid Web מתומחרות באזור זהה לזה של מרבית התחרות, והן כוללות כמעט את כל התכונות שנמצאות במקומות אחרים. בגלל זה וציוני הביצועים מהבדיקות שלנו, ל Liquid Web בהחלט מגיע מקום ליד, או בחלקו העליון, של רשימת הקצרים שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me