Kinsta vs WPEngine – מי מציע את אירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר?

מבצעי וורדפרס


WP Engine ו- Kinsta הם שניים מהשמות החמים ביותר באירוח וורדפרס מנוהל – וזה בדיוק סוג האירוח שעליך לשקול אם יש לך אתר רווחי להפעלה. אבל מה הכי טוב? באיזה מהן עליכם לבחור? אלה השאלות שאנחנו נעזור לך לענות בהשוואה זו – בעזרת כמה בדיקות מהירות וביצועים בחיים האמיתיים

לקינסטה וגם ל- WP Engine יש תכניות עמוסות תכונות ומוניטין חיובי, תוך שיתוף אסטרטגיות תמחור דומות, מה שמקשה על הבחירה ביניהן – לפחות במבט ראשון. עם זאת, לאחר שתקרא את ההשוואה הזו, יהיה לך את כל המידע הדרוש כדי להחליט איזה מבין השניים עליך לבחור.

כדי להבטיח שאתה מעודכן במלואו, לא נשווה רק את התכונות ואת חוויית המשתמש של שני מארחים אלה – נכלול גם את זמני הטעינה של שני אתרי בדיקה שהוקמו במיוחד, כמו גם את זמן הפעילות שלהם וניטור הביצועים שלהם. תוצאות. תוצאות אלה יציגו עד כמה טוב כל מארח מטפל במספר מבקרים הגישה לאתרים בו זמנית, ואת ההשפעה הנובעת מכך יש על מהירות האתר..

בואו נצלול פנימה …

Contents

תוכניות אירוח ברמת כניסה של Kinsta ו- WP

Kinsta ו- WP Engine מציעים שניהם מגוון רחב של תכניות אירוח לאתרי וורדפרס המתאימים לכל סוגי הפרויקטים – החל מבלוגים בסיסיים ועד לאתרי ארגונים גדולים. לכן, לא משנה מה גודל האתר והקהל שלו, לשני המארחים צריכה להיות תוכנית העונה על הדרישות שלך.

WPEngine - דף הבית

עם זאת, למרות שמדריך זה מכסה את החברות בכללותן, לבדיקת ביצועים ולהערכת תכונות, השווינו את התוכניות ברמת הכניסה משני המארחים. מסיבה זו, אפילו קוראים עם תקציבים נמוכים יותר יכולים לקבל תובנה טובה באילו מהם מציעים את אירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר.

קינסטה - דף הבית

אז עם זאת, הפרטים העיקריים של התוכניות ברמת הכניסה המשמשות בהשוואה WP Engine וקינסטה הם:

 • תוכנית Kinsta Starter: 30 $ לחודש עבור אתר וורדפרס אחד, נפח אחסון של 10 GB, 20,000 ביקורים בחודש ושימוש ב- CDN 50 GB.
 • תוכנית הפעלה של מנוע WP: 35 דולר לחודש עבור אתר וורדפרס אחד, אחסון של 10 ג’יגה-בייט, 25,000 מבקרים בחודש ו -50 ג’יגה-רוחב פס.

כשמדובר בקצבאות רוחב פס, הקצבה של WP Engine 50 GB חלה על רוחב הפס של השרת, בעוד שלקינסטה אין מגבלת רוחב פס לשרת – למרות שיש להם מדיניות שימוש מקובלת. במקום זאת, הקצבה של 50 ג’יגה-בייט בתוכנית Kinsta Starter חלה על השימוש ב- CDN.

הן WP Engine והן Kinsta מציעים הנחות אם אתה משלם מדי שנה, וביעילות נותן לך אירוח חינם של חודשיים אם תבחר לשלם עבור שנה אחת מראש.

למרות שאין הרבה מה להפריד בין Kinsta ו- WP Engine בכל מה שקשור לתכונות המפתח המפורטות לעיל, ישנם למעשה כמה הבדלים חשובים בין שני המארחים הללו שנבהיר כעת.

מנוע WP לעומת טעינות כיסוי של Kinsta

גם Kinsta וגם WP Engine קובעים מגבלות על מספר הביקורים שהאתר שלך יכול לקבל וכמה רוחב הפס הוא יכול לצרוך. אם אתה חורג ממגבלות חודשיות אלה, תחויב בדמי הביצוע הבאים:

 • Kinsta: $ 1 לכל 1,000 ביקורים באתר חודשיים נוספים ו 0.10 $ עבור כל GB רוחב פס נוסף של CDN המשמש.
 • מנוע WP: 2 דולר עבור כל 1,000 ביקורים באתר חודשיים נוספים אך ללא חיובי רוחב פס.

WP Engine לעולם לא יגרום ללקוחות להילחם או להעביר את האתר שלהם במצב לא מקוון אם חורג מהקצבה או אם מתרחשת עליית תנועה. עם זאת, אם אתה עובר בעקביות את גבולותיך, הם ממליצים לשקול לשדרג לתכנית גבוהה יותר. Kinsta גם לא תגביל את הגישה לאתר שלך בגין יתר של יתר, אך אם יתרחש יתר על המידה, הם עשויים להעביר את האתר שלך במצב לא מקוון עד לפתרון הבעיה..

עם שני המארחים תוכלו לעקוב אחר קצבאות הביקור ורוחב הפס שלכם מתוך לוח המחוונים, בתקווה לעזור במניעת יתר של הפתעות.

לוח מחוונים של אנליטיקס

שני המארחים נותנים תובנה טובה לגבי השימוש שלך, למרות שקינסטה אכן מספקת קצת יותר מידע מאשר WP Engine.

עם הפרטים הכספיים על הסף, בואו ונחקור בדיוק את מה שיש לכל מארח להציע לפני שנגיע לתוצאות בדיקות הביצועים.

תכונות עיקריות של מנוע Kinsta לעומת WP

חלק מהיתרונות בבחירת אירוח וורדפרס מנוהל מחברות כמו Kinsta או WP Engine כוללים מהירות אתר מהירה יותר, גישה לצוות תמיכה מומחה, אבטחה איתנה יותר ותכונות שימושיות בדרך כלל לא נמצאות בתוכניות אירוח משותפות זולות יותר..

להלן כמה מהסיבות שיש לקחת בחשבון את WP Engine ואת Kinsta, ואת ההבדלים שיעזרו לכם לקבל החלטה סופית.

אירוח וורדפרס מנוהל בענן

כדי לספק לך תשתית עדכנית, Kinsta וגם WP Engine מציעים כעת אירוח בענן בשותפות עם פלטפורמת הענן של גוגל. לכן, בין אם בחרתם ב- WP Engine או בקינסטה, האתר שלכם יתארח בפלטפורמת הענן של גוגל.

הודות לאופי המדרג כמעט כמעט של אירוח הענן המסופק על ידי גוגל, לאתר שלך תהיה תמיד גישה למשאבים שהוא זקוק להם. עם זאת, תמיד תתמודד ישירות עם Kinsta או WP Engine לכל דבר, כולל חיוב, ניהול אתרים, תמיכת משתמשים ועוד.

למרות שהשוואה זו של WP Engine לעומת Kinsta מתמקדת בתוכניות ברמת הכניסה של שני המארחים הללו – שמשתמשים שניהם בפלטפורמת הענן של גוגל – כדאי לציין שהתכניות המארחות העליונות ברמה הגבוהה ביותר של WP Engine נותנות לך את האפשרות להשתמש באמזון. פלטפורמת שירותי אינטרנט עבור אתר האינטרנט שלך. אחד היתרונות בכך הוא שתוכלו לבחור ממיקומים רבים יותר של מרכזי נתונים – בתנאי שאתם מוכנים לשלם את המחיר הגבוה יותר של התוכניות הייעודיות היקרות יותר מ- WP Engine.

עם זאת, עבור מרבית קוראי ההשוואה הזו, התוכניות המשתמשות בפלטפורמת הענן של גוגל צריכות לספק מספיק משאבים.

היתרונות של אירוח וורדפרס בענן

סיבה אחת טובה לשקול אירוח בענן היא שהמשאבים הזמינים לאתר שלך יכולים להיות מוגדלים אוטומטית או ידנית על ידי המארח, או בעת הצורך..

זאת בניגוד לאירוח מסורתי יותר, בו יתכן שיהיה צורך להעביר את האתר שלכם לשרת עם מפרט גבוה יותר בעת השדרוג, מה שעלול לגרום לשבתה ולהפרעה. לא רק שהגירה זו לשרת בעל ביצועים גבוהים יכולה לגרום לשיבוש, אלא שיש לתזמן אותו. עם אירוח בענן, האתר שלך יכול לגשת למשאבים הנוספים כמעט באופן מיידי – לפי הצורך – מה שהופך את אירוח הענן לאידאלי לטיפול בתנועה בלתי צפויה. דוקרנים, כמו גם את התקופות בהן אתה צריך לעבור לתכנית גבוהה יותר אבל לא רוצה לחוות זמן השבתה.

למרות שיש המון ספקי אירוח וורדפרס עננים טובים, בחירת Kinsta או WP Engine פירושה שתהיה לך חברת אירוח וורדפרס מנוסה שמטפלת באתר שלך, ובמקביל למנף את המשאבים הכמעט אינסופיים של פלטפורמת הענן של גוגל..

רשת להעברת תוכן

בנוסף לאירוח האתר שלך בענן, גם WP Engine וגם Kinsta כוללים גישה לרשת אספקת תוכן או CDN כחלק מתוכניות ברמת הכניסה שלהם..

אפשר CDN במנוע WP

שני המארחים מספקים אינטגרציה CDN אופציונלית הניתנת להפעלה בכמה לחיצות.

מסיבה זו, אם תבחר לאפשר את ה- CDN, קבצי האתר שלך יאוחסנו במספר מיקומים ברחבי העולם. לאחר מכן, כאשר מבקר ניגש לאתר שלך, קבצים אלו יוגשו מהמיקום הקרוב ביותר למבקר זה. מכיוון שלקבצים יש מרחק נסיעה פחות מאשר לאתר שאינו משתמש ב- CDN, המבקרים שלך צריכים לחוות זמני טעינה מהירים יותר. לא רק זאת, אלא שאחסון קבצי האתר שלך במספר מיקומים מוסיף יתירות, מה שיכול להפחית תקופות של אי זמינות אם מרכז נתונים אחד יעבור במצב לא מקוון.

המדריך שלנו לרשתות למשלוח תוכן עבור משתמשי וורדפרס מסביר זאת ביתר פירוט, אך בהחלט כדאי שיהיה.

אפשר CDN בקינסטה

הפעלת שילוב ה- CDN האופציונלי עם כל אחד מהמארחים הוא פשוט מאוד.

באמצעות WP Engine וגם עם Kinsta, אתה יכול להפעיל את ה- CDN בכמה לחיצות מתוך אזור החשבון שלך. ברגע שהוא מופעל, אינך צריך לעשות שום דבר אחר, והשירות ידאג לכל דבר עבורך. כשמדובר באיזו CDN כל מארח משתמש, קינסטה התחברו עם KeyCDN בזמן ש- WP Engine משתמש ב- MaxCDN, למרות שאתה חופשי לערוך סידורי CDN משלך אם אתה מעדיף.

הגירה באתר וורדפרס

אם אתה חושב להעביר אתר וורדפרס קיים לאתר Kinsta או WP Engine, החדשות הטובות הן ששני המארחים מקלים מאוד על העברת האתר שלך לפלטפורמה שלהם..

Kinsta תעביר את אתר וורדפרס שלך לשרתים בחינם כחלק מהתוכניות שלהם, כולל הגירות ללא הגבלה אם ברצונך להעביר אתרי וורדפרס מרובים ממארחים ספציפיים, כולל WP Engine, גלגל תנופה ו- DreamHost. WP Engine אינו מציע שירות הגירה.

מלבד ההגירה החינמית שמספקת קינסטה, העברה ידנית של אתר וורדפרס למארחים אלה היא מאוד פשוטה. מכיוון שלשני המארחים יש תוסף הגירה פנימי (WP Engine) או כלי מומלץ של צד שלישי (Kinsta), יחד עם הוראות מפורטות, על כל התהליך לעבור בצורה חלקה.

ערכות נושא של וורדפרס

מאז הרכישה של StudioPress, לקוחות WP Engine מקבלים כעת גישה ל 37 נושאי וורדפרס מובחרים עבור אתרי האינטרנט שלהם, מה שהופך את זה אולי להבדל הגדול ביותר בין Kinsta ל- WP Engine.

ערכות נושא של סטודיאפרפרס

כמה מנושאי וורדפרס המובחרים מ- StudioPress בהם לקוחות WP Engine יכולים להשתמש ללא עלות נוספת.

כאשר המחירים של הנושאים הפופולריים ביותר של וורדפרס מתחילים בסביבות $ 60, וכמה מהנושאים של StudioPress הזמינים ללקוחות WP Engine שעולים עד 129 $, קבלת נושא ללא עלות נוספת יכולה להיות חסכון ניכר – בתנאי שתוכל למצוא נושא שהוא המתאים לאתר שלך בין האפשרויות הזמינות.

למרבה הצער, לקינסטה לא נכללים ערכות נושא בתוכניות האירוח שלהם. עם זאת, ישנם עדיין המון נושאים חינמיים טובים בחוץ.

גישה לצוות התמיכה של WordPress מומחה

מאפיין מרכזי נוסף של אירוח וורדפרס מנוהל טוב הוא הגישה לצוות התמיכה המומחה. מכיוון שחברות כמו Kinsta ו- WP Engine מארחות רק אתרי וורדפרס, צוות התמיכה שלהם מנוסה מאוד בכל הקשור לדאגה לאתר מסוג זה. שלא כמו אירוח גנרי, כשאתה פונה לקינסטה או WP Engine, אתה תמיד צריך להיות מחובר למישהו שיודע כיצד לתמוך במיטב משתמשי וורדפרס..

עם זאת, ישנם כמה הבדלים ביכולתך ליצור קשר עם צוות התמיכה בקינסטה ו- WP Engine שעשויים להיות חשובים לך, בהתאם להעדפותיך:

 • אפשרויות התמיכה של Kinsta: צ’אט חי 24/7 וכרטיסים לכל התוכניות, אך ללא תמיכה טלפונית.
 • אפשרויות תמיכה במנועי WP: צ’אט חי 24/7 בכל התוכניות, תמיכה טלפונית 24/7 בכל התוכניות למעט תוכנית ההפעלה ברמת הכניסה, וכרטיסים זמינים רק בתוכניות ייעודיות ברמה העליונה..

למרות ההבדלים שצוינו לעיל, במהלך הבדיקה לצורך השוואה זו, שני המארחים סיפקו רמה טובה של תמיכה.

ערוץ תמיכה צ'ט חי מקינסטה

שני המארחים מציעים תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט חי בתוכניות שלהם ברמת הכניסה.

למרות שמשימות בסיסיות כמו הקמת אתר וורדפרס חדש, העברת אתר קיים והפניית דומיין לחשבונות הושלמו ללא שום בעיות, במהלך הבדיקה הצלחתי לגרום לכמה בעיות שדרשו ממני ליצור קשר עם WP Engine ו- צוות התמיכה של קינסטה.

סוגיות אלה עלו לאחר יצירה ומחיקה של אתרי וורדפרס חדשים, ניסוי עם תוספי הגירה שונים, ניסוי רישומי דומיינים מרובים והפעלת והסרת תעודות ה- SSL. לאחר ביצוע פעילויות מסוג זה במשך זמן מה, האתרים אכן התחילו להתנסות בכמה בעיות – בעיקר הקשורות לתחומים ולשרתי השמות..

זה הציג הזדמנות טובה לנסות את צוות התמיכה של Kinsta ו- WP Engine, שאליו יצרתי קשר דרך ערוצי הצ’אט החי הזמינים לתכניות שלהם ברמת הכניסה. למרות שקוראים מסוימים עשויים להעדיף ליצור קשר טלפוני עם צוות התמיכה – דבר שאינו זמין באף אחת מתוכניות רמת הכניסה של WP Engine או Kinsta – ערוצי הצ’אט החי לשני המארחים היו מגיבים מאוד והבעיות נפתרו על ידי האנשים הראשונים שחיברתי אליהם עם. יתר על כן, כאשר יצרתי קשר עם צוותי התמיכה, לקח רק כמה שניות עד שמישהו יגיב.

עם זאת, אם היכולת ליצור קשר עם צוות התמיכה באמצעות הטלפון היא פורצת עסקות, יהיה עליכם לבחור אחת מתכניות WP Engine מלבד תוכנית ההפעלה ברמת הכניסה. Kinsta בכלל לא מציעים תמיכה טלפונית, אך הם מציעים תמיכה באמצעות כרטיסי דואר אלקטרוני (בנוסף לצ’אט חי) בכל התוכניות, בעוד ש- WP Engine כרטיסים שמורים ללקוחות בתכנית העליונה שלהם..

לעומת זאת, תמיכה טלפונית זמינה בכל תוכניות האירוח המשותפות במחיר נמוך יותר של SiteGround, עליהן תוכלו ללמוד עוד בסקירת SiteGround האחרונה שלנו..

מכיוון שהגישה לצוות התמיכה המומחים היא אחת מנקודות המכירה העיקריות של אירוח וורדפרס מנוהל, היה זה מרגיע לראות כי גם WP Engine וגם Kinsta התמודדו עם הנושאים במהירות וביעילות..

גיבויים אוטומטיים וידניים של וורדפרס

מאפיין מרכזי נוסף של אירוח ממוקד בוורדפרס הוא מתן כלי גיבוי לאתר קל לשימוש.

Kinsta ו- WP Engine אינם יוצאים מהכלל בהקשר זה, מכיוון ששני המארחים מציעים גיבויים אוטומטיים של אתרים באתר בכל התוכניות שלהם, כמו גם נותנים לך את היכולת ליצור ידנית גיבוי לאתר כשאתה צריך. עם זאת, שוב, ישנם כמה הבדלים עיקריים באופן שבו כל מארח מספק תכונה זו.

נקודות גיבוי לאתר של WP Engine

באמצעות WP Engine ניתן להוריד את הגיבויים האוטומטיים לשמירה על האבטחה; עם Kinsta, תחילה עליך ליצור גיבוי ידני להורדה.

הגיבויים או נקודות השחזור נשמרים על שרתי WP Engine ו- Kinsta והם זמינים דרך לוח המחוונים של חשבונך, עם אפשרות להוריד אותם לשמירה. עם זאת, בעוד ש- WP Engine מאפשר לך להוריד כל אחד מהגיבויים הקיימים בלוח המחוונים שלך, עם Kinsta עליך ליצור גיבוי נפרד להורדה. כמו כן, עם Kinsta אתה יכול ליצור רק אחד מהגיבויים הניתנים להורדה אחת לשבוע.

גיבויים לאתר וורדפרס של קינסטה

גיבויים של Kinsta מאוחסנים במשך 14 יום, ואילו מנועי WP שומרים עד 40 גיבויים בלוח המחוונים שלך.

הגיבויים האוטומטיים שנוצרו מדי יום על ידי קינסטה מאוחסנים במשך 14 יום, ואילו באמצעות WP Engine, 40 הגיבויים האוטומטיים האחרונים זמינים. בעת שחזור הגיבויים, האפשרות היחידה שלך עם Kinsta היא לשחזר את הגיבוי כולו, ואילו באמצעות WP Engine אתה יכול לכלול או לא לכלול את בסיס הנתונים משחזור הגיבוי. שני המארחים מעניקים לך אפשרות להחזיר גיבוי לאתר הייצור שלך או לסביבת הביצוע בכמה לחיצות.

אפשרויות הגיבוי של WP Engine Restore

WP Engine נותן לך אפשרות לשחזר את הגיבוי עם בסיס הנתונים או בלעדיו, ואילו עם Kinsta האפשרות היחידה שלך היא שחזור מלא.

WP Engine מאפשר לך ליצור גיבוי חלקי – דבר שיכול להועיל באתרי אינטרנט גדולים – ומאפשר לך לכלול נושאים ותוספים, למשל. אפשרות זו אינה זמינה ב- Kinsta, אך כשאתה יוצר גיבוי להורדה כל האתר שלך זמין להורדה, מה שמאפשר למחוק ידנית כל קבצים מהארכיון שאינך זקוק להם..

אפשרויות גיבוי חלקיות של WP Engine

WP Engine מאפשר לך ליצור גיבוי חלקי, ואילו עם Kinsta האפשרות הקרובה ביותר היא להוריד גיבוי מלא ואז למחוק את מה שאתה לא צריך.

היכולת ליצור בקלות גיבוי לאתר שלך לפי דרישה (כמו לפני עדכון תוכנת וורדפרס או הפעלת תוסף חדש) היא חיונית, ולכן טוב לראות ששני המארחים עושים זאת בצורה מאוד פשוטה..

למרות ששני המארחים מספקים שירות גיבוי פונקציונאלי, כאשר משווים בין התכונות והפונקציונליות שלהם, ל- WP Engine יש יתרונות מסוימים על פני קינסטה. זה כולל שמירה על קבצי הגיבוי למשך זמן רב יותר, מאפשר לך להוריד קבצי גיבוי קיימים ולתת לך שליטה רבה יותר על הגיבויים והשחזור שלך. עם זאת, Kinsta אכן נותנת לך את האפשרות לשלם עבור תוסף הגיבויים לפי שעה שמאפשר לך נקודות שחזור נוספות לעבוד איתן.

אתרי בימת וורדפרס

שני המארחים מאפשרים לך ליצור אתר הבמה בו תוכל לנסות תוספים חדשים, להתאים אישית נושא או לבצע משימות אחרות שיכולות להשפיע לרעה על המבקרים שלך אם עשית אותם באתר החי שלך. כשתהיה מוכן, אתה יכול להעביר את התוכן של אתר הבידור לאתר חי או להפקה שלך.

שני המארחים מקלים מאוד על העברת תוכן בין האתרים הבידוריים והאתרים החיים שלך. עם זאת, שוב, ישנם כמה הבדלים באופן שבו הם מספקים את התכונה הזו שנחקור כעת.

תכונת הצגת מנוע WP

WP Engine למעשה נותן לך שלוש סביבות לעבוד איתן, כולל סביבות פיתוח, שלב וייצור. אחת הדרכים בהן ניתן להשתמש בהסדר זה היא לעבוד באתר בסביבת הפיתוח ולהעביר אותו לסביבת הבימוי, שם ניתן לגשת אליהם על ידי מי שניתן להם הרשאה, כמו הלקוחות או הצוות שלך..

הקמת אתר הצבה למנועי WP

WP Engine מאפשר לך ליצור סביבות שלב ופיתוח לבניית אתרים ולבדיקות.

כשתהיה מוכן, אתה יכול להעביר את אתר הבימוי לסביבת הייצור, ולהפוך אותו לנגיש לכל.

בעת העתקת אתר הבמה שלך לסביבת הייצור באמצעות WP Engine, רק הקבצים מועתקים (ולא התוכן המאוחסן במסד הנתונים של וורדפרס). עם זאת, באפשרותך להעתיק את בחירת הטבלאות שלך ממסד הנתונים של הבמה אם תרצה. אתה יכול לקרוא עוד על אופן פעולת תכונת הבימוי באתר WP Engine.

תכונת הבימוי של קינסטה

קינסטה שומר על דברים פשוטים עם שתי סביבות בלבד: חי ובימוי. כשאתה יוצר אתר בימתי, יש לך אפשרות להחזיר אחד מהגיבויים הקיימים לאתר הבמה ולתת לך שיבוט של האתר החי שלך לעבוד עליו. ואז, כשתהיה מוכן, תוכל לדחוף את אתר הבימונים לאתר החי.

הקמת אתר הבמה של קינסטה

תכונת הבימוי Kinsta קלה לשימוש, אך אינה מתוחכמת כמו גישת WP Engine.

בניגוד ל- WP Engine, עם Kinsta האתר וכל בסיס הנתונים שלו מועתקים מסביבת הבימוי לאתר החי (ולא רק לקבצי האתר ובחירת טבלאות בסיס הנתונים שלך). לכן, אם אתה רוצה שליטה רבה יותר על מה שמועתק בין סביבות, ייתכן שתעדיף את גישת WP Engine על אתרי הבמה.

אתרים הניתנים להעברה

כמו גם שלוש הסביבות באתר הראשי שלך – פיתוח, שלב והפקה – תכונה נחמדה יותר למפתחים של WP Engine היא היכולת ליצור אתרים הניתנים להעברה. לאתרים הניתנים להעברה אלה יש את שלוש הסביבות שיש לאתרים הרגילים, אך האתרים מוגנים באמצעות סיסמה – כולל סביבת הייצור – כך שרק בעלי האישורים הנכונים יכולים לגשת אליהם..

מטרת תכונת האתרים הניתנים להעברה היא לספק מרחב בו מפתחים יכולים להפיק אתרים עבור לקוחותיהם, אשר לאחר מכן ניתן להעביר אותם לחשבון WP Engine של הלקוח כאשר הם מוכנים לצאת לפעולה. לחלופין, היזם יכול לרכוש זיכוי – 20 דולר בתוכנית ההפעלה – לארח אתר נוסף בחשבונם, מה שהופך את האתר לחי ונגיש לציבור..

אתה לא מקבל תכונה זו עם Kinsta, כך שאם אתה אוהב את הרעיון של אפשרות ליצור אתרים שניתן בקלות להעביר אותם מחשבון האירוח שלך ולחשבון של מישהו אחר, Kinsta אולי לא יהיה המארח עבורך.

WP Engine וחוויות משתמש של Kinsta

בנוסף לתכונות שאתה מקבל גישה אליהן, חשוב גם לבדוק את חוויית המשתמש שכל מארח מספק. אחרי הכל, אם הבחירה שלך במארח מקשה על ניהול חשבונך או על יצירת אתר וורדפרס חדש, אתה עלול בסופו של דבר להתחרט על החלטתך.

לכן, עם זה בחשבון, בואו נסתכל במהירות על איך זה להשתמש בכל מארח כדי ליצור ולנהל אתר וורדפרס..

הקמת אתר וורדפרס עם Kinsta ו- WP Engine

למרבה המזל, הן Kinsta והן WP Engine מקלים מאוד על יצירת אתר וורדפרס חדש. לאחר שנרשמת ויצרת את חשבונך, אתה יכול להזין מספר פרטים להגדרת אתר WordPress החדש שלך.

צור אתר חדש עם קינסטה

בעזרת Kinsta תוכלו לבחור באיזה מיקום מרכז נתונים האתר שלכם יתארח בעת יצירת אתר חדש.

בנוסף לבחירת היכן יתארח האתר שלך, אתה יכול גם להעתיק אחד מהאתרים הקיימים שלך שמתארחים ב- Kinsta לאתר החדש. באמצעות WP Engine אתה יכול לבחור מיקום נתונים בעת יצירת החשבון שלך והרשמתך לתוכנית, אך אינך יכול לבחור מיקום מרכז נתונים בכל פעם שאתה יוצר אתר חדש. עם זאת, ניתן ליצור קשר עם התמיכה ולבקש העברה למקום אחר במידת הצורך.

צור אתר חדש באמצעות WP Engine

WP Engine גם עושה את התהליך של יצירת אתר חדש בצורה מאוד פשוטה.

בדומה לקינסטה, גם WP Engine מעניקה לך אפשרות להעתיק את אחד האתרים הקיימים בחשבונך לאתר החדש. זה יכול להיות שימושי אם יצרת אתר בסביבת הבימוי ואתה מוכן לפרסם אותו, או אם יש לך תצורת אתר וורדפרס מותאמת אישית שאתה משתמש בהם כבסיס לפרויקטים חדשים..

לוח המחוונים של וורדפרס של קינסטה אירח

הפקדים הנוספים שנוספו לאתרי וורדפרס שמתארחים על ידי קינסטה הופכים את סליקת המטמון לפשוטה.

אתרי וורדפרס שנוצרו באמצעות WP Engine וקינסטה קרובים מאוד להתקנת וורדפרס המוגדרת כברירת מחדל. שני המארחים מוסיפים קטע נוסף ללוח המחוונים של וורדפרס שמאפשר לך לנקות את מטמון האתר שלך, בעוד WP Engine כולל פונקציונליות נוספת המאפשרת לך להפעיל או להשבית את ה- CDN, כמו גם כפתור להעתקת האתר לאזור הבמה שלך. . WP Engine גם מוסיפה קישורים שימושיים לדפי התמיכה והתיעוד שלהם ללוח המחוונים של וורדפרס.

לוח מחוונים של וורדפרס מארח WP

גם WP Engine וגם Kinsta מוסיפים קטע נוסף ללוח המחוונים של וורדפרס של אתרים שהם מארחים.

ההבדל הבולט בין אתרי וורדפרס שמתארחים על ידי Kinsta ו- WP Engine הוא שאתר שנוצר עם WP Engine מציג הנחיות שמזכירות לך ליצור נקודת שחזור כשאתה עומד לעדכן תוסף, נושא או תוכנת וורדפרס..

צור נקודת שחזור במנוע WP

אתה מעודד לגבות את האתר שלך לפני שתבצע עדכונים באתר שמתארח על ידי WP Engine.

למקרה שתהיתם, את ערכות הנושא של סטודיאפרס פרימיום שלקוחות WP Engine כעת מקבלים גישה ניתן להוריד מאזור חשבון ה- WP Engine למחשב שלכם, ואז להעלות למרכז השליטה של ​​WordPress..

סטודיופרס הורדת נושא

לקוחות WP Engine יכולים להוריד את ערכות הנושא המובילות של StudioPress WordPress מאזור החשבון שלהם.

טוב לראות ששני המארחים מספקים לכם התקנת וורדפרס נקייה למדי, בניגוד למארחים אחרים שמוסיפים לאתר תוספים ועיצובים של צד שלישי, שייתכן שלא תרצו..

העברת אתר וורדפרס קיים למנועי WP וקינסטה

כאמור, שני המארחים יעבירו אתר וורדפרס קיים לשרתיהם.

עם זאת, רק Kinsta מספקים שירות הגירה מנותק מכל התוכניות, ואילו באמצעות WP Engine שירות זה שמור ללקוחות בתוכניות הייעודיות העליונות שלהם. לכן, אם אינך זכאי להגירה ידנית או שאתה מעדיף לדאוג לתהליך בעצמך, תצטרך לבצע העברה ידנית..

הגירה לאתר וורדפרס לקינסטה

התוסף המומלץ בחינם Migrate Guru מ- BlogVault מקל מאוד על העברת אתר וורדפרס לקינסטה.

למרבה המזל, שני המארחים עשו עבודה מצוינת בפישוט התהליך של העברת אתר וורדפרס לפלטפורמות שלהם. ל- WP Engine יש פלאגין בחינם – מבוסס על הכלי Migration Guru מ- BlogVault – שמקל מאוד להעביר אתר וורדפרס לשרתים שלהם, עם תיעוד מפורט שכולם צריכים להיות מסוגלים לעקוב אחריו..

תוסף הגירה ממנוע WP

ל- WP Engine יש תוסף הגירה משלהם הנתמך עם הדרכות כתובות ווידאו.

לקינסטה אין תוסף הגירה משלהם, אך הם ממליצים ותומכים לחלוטין בשימוש בתוסף Migrate Guru WordPress החינמי מ- BlogVault. עם שני המארחים, יש לך גם אפשרות להשתמש בבחירה משלך של תוסף העברה.

WP Engine ו- Kinsta ניהול חשבונות

במקום להשתמש בפתרון מדף כמו cPanel – כפי שקורה לעתים קרובות אצל מארחי אתרים – הן WP Engine והן Kinsta יצרו לוחות מחוונים לניהול חשבונות משלהם. באמצעות פורטלים אלה תוכלו ליצור אתרי וורדפרס שלכם, ליצור ולשחזר גיבויים ולבצע משימות חשובות אחרות.

ממשק משתמש לוח מחוונים של חשבון Kinsta

לוח המחוונים של Kinsta מעוצב היטב עם מראה יפה שמקל על ניהול החשבון והאתר שלך.

מכיוון ששני המארחים מעניקים לך קצב רוחב פס קבוע וביקורים שהאתר שלך יכול לצרוך ולקבל בכל חודש, כמו גם מגבלה בכמות שטח הדיסק שאתה יכול להשתמש בהם, טוב לראות שגם WP Engine וגם Kinsta נותנים לך דרך מהירה ונוחה לפקוח עין על נתונים סטטיסטיים אלה – במיוחד כאילו אתה עובר את המגבלות האלו אתה יכול לחייב דמי יתר.

ממשק משתמש לוח מחוונים לחשבון WP

לוח המחוונים של WP Engine הוא גם קל לשימוש, אך אולי לא מסוגנן כמו לוח הבקרה של Kinsta.

שני המארחים מספקים גישה מהירה וקלה למסדי נתונים באתר וורדפרס דרך תוכנת phpMyAdmin, אם כי תוכלו גם להתחבר למסד הנתונים עם כלי שתבחרו..

WP Engine phpMyAdmin Access Database

שני המארחים מאפשרים לך לעבוד על בסיס הנתונים של וורדפרס באמצעות phpMyAdmin או על ידי בחירת הממשק שלך.

שני המארחים יצרו ממשקים קלים לשימוש לניהול חשבונכם. באמת שאין הרבה מה להפריד בין WP Engine לבין Kinsta בהקשר זה – למרות שאתה יכול לעדכן את התוספים המותקנים באתר שלך דרך לוח המחוונים של חשבון Kinsta..

ניהול תוספי וורדפרס

בניגוד ל- WP Engine, Kinsta מעניק לך את היכולת לעדכן תוספים של WordPress דרך אזור החשבון שלך.

זה מסכם את הסקירה שלנו על איך זה להשתמש בשירותי אירוח וורדפרס מנוהלים של Kinsta ו- WP Engine. שניהם מספקים חווית משתמש נגישה, למרות של- WP Engine יש כמה תוספות קטנות שתוכלו להעריך, כמו ההנחיות לגבות את אתר וורדפרס לפני התקנת עדכונים..

פרטים טכניים של מנוע Kinsta לעומת WP

לפני שנגיע לתוצאות בדיקות הביצועים, הנה מידע טכני על המארחים האלה שעשוי לעזור לך להחליט אם WP Engine או Kinsta הם האפשרות הטובה ביותר לאתר שלך:

 • מטמון אתרים: לשני המארחים יש טכנולוגיית שמירה במטמון משלהם, כאשר לקינסטה קיימים זיכרון מטמון ברמת השרת ותוסף מטמון וורדפרס פנימי, ואילו ל- WP Engine יש קביעת מטמון אתרים רגילה ושמירת אובייקטים אופציונליים עבור שאילתות מסדי נתונים במטמון..
 • רשת למסירת תוכן (CDN): שני המארחים מספקים גישה אופציונלית ל- CDN, עם תוכניות WP Engine הכוללות גישה ל- CDN מ- MaxCDN ללא עלות נוספת, ו- Kinsta כולל שימוש ב- KeyCDN בתוכניות שלהם כסטנדרט.
 • PHP: שני המארחים מקלים על מעבר בין גרסאות שונות של PHP, אולם בעוד WP Engine תומך PHP 5.6 ו 7.2, משתמשי Kinsta יכולים לבחור בין PHP 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3 ו 7.4..
 • HTTP / 2.0: גם Kinsta וגם WP Engine משתמשים ב- HTTP / 2.0 בשרתים וב- CDN.
 • SSL: שני המארחים מספקים אישורי SSL של הצפנת SSL בחינם, ובמקביל הם מאפשרים לך לייבא תעודה משלך או לרכוש תעודה דרך חשבונך..
 • SFTP: שני המארחים מאפשרים לך להתחבר לשטח השרת שלך להעלאה ועריכה של קבצים באמצעות FTP מאובטח, כאשר WP Engine מאפשר לך גם ליצור מספר חשבונות משתמש SFTP..
 • מנהל קבצי שרת: לא WP Engine ולא Kinsta מספקים מנהל קבצים מקוון לגישה לשטח השרת.
 • SSH: Kinsta מספקת גישה מאובטחת של מעטפת לחלל השרת שלך בכל התוכניות, ואילו WP Engine SSH שמורה לאלה שנמצאים בתכניות אירוח ייעודיות ברובד העליון..
 • גישה למסד נתונים: שני המארחים משתמשים ב- phpMyAdmin כדי לספק גישה למסד הנתונים של WordPress דרך דפדפן עם אפשרות להתחבר באמצעות הכלי המועדף עליכם..
 • שירות דוא”ל: אין שירות דוא”ל באף אחת מתוכניות האירוח של Kinsta או WP Engine.
 • ניהול אתר וורדפרס: WP Engine וגם Kinsta לא מעדכנים באופן אוטומטי את העיצובים או התוספים שלך עבורך, אך WP Engine יעודכן אוטומטית את תוכנת WordPress – למרות שיש לך את היכולת לדחות עדכון למשך 60 יום. בניגוד ל- WP Engine, Kinsta אכן נותן לך את היכולת לעדכן את התוספים שלך דרך לוח המחוונים של חשבון Kinsta שלי.
 • מגבלות פלאגין: לשני המארחים יש רשימות של תוספי קינסטה אסורים או תוספי WP Engine אסורים שאינך יכול להשתמש בהם, כולל כמה תוספי שמירה, גיבוי ואופטימיזציה שיכולים להשפיע על ביצועי האתר..
 • אמצעי ביטחון: לקינסטה קיימים אמצעים רבים לשמירה על אבטחת האתר שלך, כולל חסימת GeoIP, סריקת DDoS, עצירת יוזמה של קוד זדוני לרשת ועוד, בעוד שב- WP Engine, אתרים נסרקים אחר תוכנות זדוניות וסוגיות אבטחה אחרות וצוות התמיכה. תנקוט בפעולה אם יתגלה שום דבר בלתי אפשרי.
 • שירותי ניקיון לאחר פריצה: אם האתר שלך שמתארח ב- WP Engine נפרץ, הם ישלמו לסוקורי כדי לתקן אותו בעוד שקינסטה תתקן את האתר שלך בחינם אם ייפרץ..
 • מיקומי מרכז הנתונים: שני המארחים מאפשרים לך לבחור ממיקומי שרת מרובים בארצות הברית, קנדה, אירופה, אסיה ואוסטרליה באמצעות השותפויות שלהם עם פלטפורמת הענן של גוגל..
 • אתרי הבמה: שתי התוכניות של WP Engine והן של Kinsta כוללות גישה לאתר הבמה עם פריסה בלחיצה אחת לאתר החי דרך הממשק הגרפי של פורטל המשתמשים..
 • העברת אתר וורדפרס: כל התוכניות של Kinsta כוללות העברה לאתר של וורדפרס או שתוכל להשתמש בתוסף החינמי המומלץ להעברת האתר בעצמך. מנוע WP אינו מספק הגירות אתרים בתוכנית ברמת הכניסה אך יש לך פלאגין בחינם שתוכל להשתמש בו כדי לעשות זאת בעצמך. כלי ההעברה נוחים לשימוש ועובדים היטב, כאשר שני המארחים מספקים הוראות מפורטות.
 • ניתוח מבקרים: שני המארחים מאפשרים לך להציג את התעבורה באתר ואת נתוני השימוש בהקצאה דרך לוח המחוונים של החשבון שלהם.
 • בדיקות זמן עבודה: אצל שני המארחים, הקצה הקדמי של האתר שלך מנוטר בזמן השבתה, ואילו הקצה האחורי מנוטר גם בכדי לפקוח עין על בריאות האתר הכללית. ננקטת פעולה אם מתגלה בעיה. לשני המארחים יש אחריות uptime, כאשר 99.95% uptime מובטחת על ידי WP Engine ו- 99.9% על ידי Kinsta.
 • ערוצי תמיכה: WP Engine מספקת ערוץ צ’אט חי 24/7 בכל התוכניות, ותמיכה טלפונית 24/7 זמינה בכל התוכניות למעט תוכנית ההפעלה ברמת הכניסה. תמיכה בכרטיסי WP Engine 24/7 שמורה לתוכניות הייעודיות המותאמות אישית ברמה העליונה בלבד. עם Kinsta, ערוץ צ’אט חי 24/7 ומערכת כרטיסים קיימים על כל התוכניות, אך אין תמיכה טלפונית.

תוכל למצוא מידע נוסף בנושא תכנן עמוד השוואה של אתר WP Engine ודף התכונות של אתר קינסטה.

מנוע WP לעומת Kinsta זמני טעינה

אחת הסיבות העיקריות לבחור במארח וורדפרס מנוהל בפרמיה על פני אירוח משותף זול יותר היא זמני הטעינה המהירים יותר שאתרך אמור להשיג.

כפי שהראו הבדיקות מההשוואה של SiteGround לעומת WP Engine, אירוח וורדפרס מנוהל טוב הוא בהחלט מהיר יותר מהאירוח המשותף הטוב ביותר. אך האם יש הבדל בין מארחים מנוהלים? ואם כן, מי מהיר יותר, Kinsta או WP Engine?

כדי לענות על שאלה זו, יצרנו מספר אתרי וורדפרס למבחן עם כל מארח, ואז פיקחנו על ביצועיהם באמצעות שירות Pingdom בתשלום. זמני הטעינה של אתרי הבדיקה נרשמו בפרקי זמן של 30 דקות, במשך שבעה ימים.

כדי לתת לך תמונה מעוגלת יותר של ביצועי האתר שלך אם הוא מתארח על ידי WP Engine או Kinsta, אתרי הבדיקה שלנו רשמו את זמני הטעינה בעת שימוש בעיצוב קל משקל, כמו גם בעת שימוש באפשרות מובילה יותר, במשקל כבד..

להלן התוצאות …

תוצאות זמן טעינת משקל קלות

אם אתה יוצר בלוג פשוט, או שאתה מעוניין שבאתר שלך יהיה עיצוב מינימלי, אתה יכול לבחור נושא קל יחסית יחסית לאתר שלך. דוגמה מודרנית ופופולרית אחת היא עשרים ותשע עשרה, המהדורה האחרונה מצוות הנושאים הרשמי של WordPress.org המאפשר כברירת מחדל באתרי WordPress חדשים..

עשרים ותשע עשרה וורדפרס נושא

ערכת הנושא של עשרים ותשע עשרה בחינם וקלת משקל מופעלת כברירת מחדל באתרי WordPress חדשים.

עם גדלי קבצים קטנים יותר והיעדר תוספות מהודרות, עשרים ותשע עשרה צריכות לטעון מהר מאוד. אז בואו נראה כמה מהירות אתרי הבדיקה שלנו היו בשימוש בנושא זה, וכאשר התארחו WP Engine וקינסטה.

תוצאות מהירות דף Pingdom עבור עשרים ותשע עשרה

השוואה בין זמני הטעינה של מנוע Kinsta ו- WP בעזרת נושא קל משקל.

כפי שניתן לראות מהסיכום שלעיל, מעל שבעה ימי פיקוח על זמני הטעינה של פוסטים בבלוגים באתרים המשתמשים בעיצוב העשרים ותשע עשרה, האתר שהתארח ב- WP Engine היה המהיר ביותר. עם WP Engine זמן הטעינה החציוני היה 361 אלפיות השנייה לעומת 405 אלפיות השנייה באתר המתארח בקינסטה.

עם 44 אלפיות השנייה בלבד, או 0.044 שניות, ביניהם, אין הרבה מה להפריד בין WP Engine לקינסטה בעת שימוש בערכת נושא בסיסית..

תוצאות Pingdom לעשרים ותשע עשרה עם WP Engine

טוען תוצאות זמן לאתר באמצעות נושא קל משקל שמארח WP Engine.

התמונות מעל ומתחת מציגות את זמני הטעינה שנרשמו בפרקי זמן קבועים במהלך תקופת הבדיקה בת שבע הימים עבור פוסטים בבלוגים באתרים המשתמשים בעיצוב העשרים ותשע עשרה..

תוצאות פינגדום לעשרים ותשע עשרה עם קינסטה

טוען תוצאות זמן לאתר באמצעות נושא קל משקל שמארח קינסטה.

תוצאות זמן רב-תכליתי טוען תוצאות

בעוד שעשרים ותשע עשרה היא אפשרות טובה לכל מי שמחפש נושא חופשי, מהיר וקל לשימוש עבור אתר האינטרנט שלו, בקצה השני של הספקטרום יש לך נושאים כמו Avada. ערכות הנושא הרב-תכליתיות הללו בדרך כלל מלאות בתכני אתר שנבנו מראש, תוספים עוצמתיים ואינספור תכונות, והנושא הנמכר ביותר באוואדה אינו יוצא מן הכלל.

הדגמת דף הבית של סוכנות העיצוב של אבדה

מערך הבדיקות השני שלנו פיקח על זמני הטעינה של אתר באמצעות הדגמת סוכנות אבדה.

לכן, אם אתם מתכננים ליצור אתר חברה, אתר סוכנות, חנות מסחר אלקטרוני או בלוג עם תכונות כמו סליידרים, אפקטים של אנימציה או רקע וידאו, אז תרצו לדעת האם Kinsta או WP Engine טובים יותר באירוח של אתר המשתמש בעיצוב רב תכליתי כמו Avada.

הדגמת דף הבית של סוכנות אבדה טוען תוצאות זמן

כדי להפוך את הבדיקות למציאותיות יותר, ייבאנו את ההדגמה של סוכנות אבדה לאתרי הבדיקה של וורדפרס שלנו. זמני הטעינה של דפי הבית נרשמו על ידי פינגדום כל 30 דקות, במשך פרק זמן של שבעה ימים. להלן סיכום התוצאות:

מהירות דף דף הבית של אבדה

במשך שבעה ימי בדיקה, דף הבית של האתר, הנושא את נושא אוואדה, נטען מהר יותר בקינסטה מאשר ב- WP Engine.

כפי שהראו תוצאות בדיקת ה- Pingdom, עמוד הבית של האתר שאירח קינסטה נטען תוך 1.07 שניות, בעוד אותו עמוד באתר המתארח ב- WP Engine נטען תוך 1.19 שניות, עם הפרש של .12 שניות, או 120 אלפיות השנייה..

דף הבית של אוואדה טוען זמנים

עמוד הבית באתר הנושא את נושא אוואדה שמארח קינסטה נטען תוך 1.07 שניות.

חלק מהקוראים עשויים להבחין שגודל העמוד הנבדק שונה בשתי קבוצות התוצאות המוצגות למעלה ומתחת. תוכלו למצוא מידע נוסף בנושא בחלק הבא של השוואה זו, אך הווריאציה בגודל העמוד עשויה להסביר את ההבדל בזמני הטעינה..

תוצאות מבחן הבית של Avada עבור WP Engine

לאתר שמתארח על ידי WP Engine, דף הבית של ההדגמה מנושא Avada נטען תוך 1.19 שניות.

פרסום בלוג הדגמה של סוכנות Avada טוען תוצאות זמן

דפי הבית של ההדגמה של מוצר כמו אוואדה עושים עבודה נהדרת בכדי להציג בפני מה יכולות הנושאים הללו. עם זאת, לא כל אתר צריך מצגת מולטימדיה, אפקטים של אנימציה או סרטון משובץ בדף הבית שלו.

פוסט בלוג הדגמה של סוכנות נושא של אבדה

בדקנו גם את זמני הטעינה של פוסט בבלוג עם גודל קובץ קטן יותר שנוצר באמצעות Avada.

לכן, כדי לתת לך מושג לאיזה סוג זמני טעינה אתה יכול לצפות מדף צנוע יותר שנוצר עם Avada, מדדנו גם את הביצועים של פוסט בבלוג באתרי הבדיקה שלנו. להלן סיכום התוצאות משבעה ימים של מדידת זמני הטעינה:

תוצאות עבור פוסט הבלוג Avada

שלא כמו מבחן דף הבית, הפעם העמוד המתארח ב- WP Engine נטען מהר יותר מהדף שמארח קינסטה.

הפעם, התוצאות היו כמעט זהות, כאשר העמוד שנערך על ידי טעינת WP Engine תוך 1.19 שניות והאתר המתארח בקינסטה הגיע תוך 0.22 שניות, או 20 אלפיות שניות, לאט יותר.

כפי שאתה יכול לראות, הבלוג ודף הבית של האתר שמתארח על ידי WP Engine נטען שניהם תוך 1.19 שניות, למרות ההבדל בגדלים שלהם. עם זאת, עם קינסטה פוסט הבלוג הקטן יותר נטען בתוך 1.21 שניות, לעומת 1.07 שניות לדף הבית הגדול יותר. שתי קבוצות המבחנים – לדף הבית ולפוסטים בבלוג – הופעלו באותו הזמן, במהלך אותם שבעה ימים.

להלן פירוט של זמני הטעינה של פוסט הבלוג מהאתר שמתארח על ידי WP Engine ומשתמש בערכת הנושא Avada, כפי שהוקלט על ידי Pingdom:

תוצאות בלוג Avada Avada בלוג

התרשים שלהלן מראה את זמני הטעינה של פוסט הבלוג מהאתר המתארח בקינסטה מ- Pingdom:

זמני הפוסט בבלוג של אוואדה בהנחיית קינסטה

מדוע ההבדל בגודל הדפים?

כאמור, תוצאות ה- Pingdom מציגות גדלים ומספרים שונים של בקשות לדפים הנמצאים תחת פיקוח, כאשר על פי הדיווחים, עמוד הבית המתארח ב- WP Engine הוא 5.14 מגה בייט, ואותו דף באתר המתארח בקינסטה הוא 5.08 מגה בייט. הבדל דומה ניתן לראות בפוסט הבלוג Avada ובמבחני הנושא עשרים ותשע עשרה.

האתרים הוקמו באותו אופן, החל בהתקנה טרייה של וורדפרס, לאחר מכן התקנת הנושאים, הפעלת התוספים הנדרשים וייבוא ​​תוכן הדגמה. בניסיון להתגבר על הגדלים השונים שהוקלטו על ידי פינגדום, יצרתי גם אתר במארח אחר, בעזרת נושא Avada, ואז העברתי אותו ל- WP Engine ולקינסטה באמצעות תוסף שכפול אתרים. עם זאת, תוצאות Pingdom הראו גדלי עמוד שונים עבור אתרים זהים לכאורה.

למרות שנוצרו באותה צורה, יכול להיות שתצורת המטמון והתקליטור CDN שהוצבו על ידי המארחים, כמו גם התוספים הביתיים שהופעלו על ידי WP Engine וקינסטה, השפיעו על הגדלים הסופיים של העמודים..

כמו כן, כפי שמראה התמונות למטה, גדלי העמודים שהוקלטו על ידי פינגדום במהלך הבדיקה משתנים. עם זאת, מכיוון שהדבר חל על כל אתרי הבדיקה, אני חושב שזה הוגן לומר שהתוצאות רלוונטיות ונותנים תובנה טובה לגבי המהירות של המארחים האלה.

התפלגות פינגדום של האתר המתארח במנועי WP

העמודה בגודל העמוד מציגה גדלים שונים של הדף הנמצא תחת פיקוח, למרות שלא בוצעו שינויים באתר בתקופת הבדיקה.

פירוט פינגדום של האתר המתארח בקינסטה

שוב, Pingdom מפרטת גדלים שונים של הדף הנמצא תחת פיקוח באתר המתארח בקינסטה.

לצורך בדיקת מהירות האתר האתרים התארחו כולם באותו מיקום פיזי באיווה ואותו מיקום בדיקה נבחר בפינגדאם ניו יורק.

טוען בדיקות ביצועי השפעה

בדיקות זמן הטעינה לעיל בוצעו באתרים שלא קיבלו תנועה. אמנם ניתן להשתמש בתוצאות אלה כדי להשוות את המהירות של שני מארחים אלה, אך כדאי לראות כיצד ביצועי אתרי הבדיקה ניגשים אליהם כאשר גולשים מרובים מבקרים בו זמנית..

על ידי שימוש בשירות Load Impact, הצלחנו לדמות מספר משתמשים הגישה לאתרים בו זמנית, בזמן שזמני הטעינה של האתרים נרשמו. בבדיקות המותאמות אישית שלנו, מספר המשתמשים הווירטואליים הניגשים לאתרים גדל במהלך תקופה של עשר דקות עד שהגיעו 250 משתמשים וירטואליים בו זמנית באתר. במהלך תקופה זו של עשר דקות, Load Impact רשמה את מהירות האתרים.

בתרשימים שלהלן הקו הכחול מייצג את מספר המשתמשים הווירטואליים הגישה לאתר, בעוד שהקו הירוק מראה את זמן הטעינה של האתר.

תוצאות ההשפעה של טעינת אתר Kinsta

האתר שאירח קינסטה טיפל ב -250 משתמשים וירטואליים בו זמנית ללא ירידה בביצועים.

למידע נוסף על אופן הבדיקה הזו ואיזו השפעה הייתה לו באתר המתארח על ידי קינסטה, תוכלו לראות את התוצאות באתר Load Impact..

תוצאות ההשפעה של טעינת האתר של מנוע WP

האתר המתארח ב- WP Engine איכלס גם 250 משתמשים וירטואליים בו זמנית ללא האטה.

תוצאות בדיקה זו זמינות גם באתר Load Impact.

לצורך ההקשר, ההשוואה שלנו בין Bluehost, GoDaddy ו- SiteGround מציגה את אתרי וורדפרס המתארחים בתוכניות המשותפות הזולות הללו, נאבקים עם פחות מ- 50 משתמשים וירטואליים בו זמנית. אם כי כפי שהמחיש סקירת SiteGround האחרונה שלנו, התוכנית המשותפת של GoGeek הבינונית מבית SiteGround הצליחה היטב עם מאה משתמשים וירטואליים בו זמנית. אז אם התוכניות של WP Engine ו- Kinsta יקרות מדי, ייתכן שתוכל למצוא בית חזק לאתר שלך עם תוכנית אירוח משותפת של חברה כמו SiteGround אם אתה מסתכל מעל התוכניות ברמת הכניסה..

Kinsta לעומת WP Uptime Engine

לשני המארחים קיימות ערבויות לזמן הפעולה, כאשר WP Engine מכוון להציע זמינות שירות של 99.95%, ו- 99.9% מקינסטה. אמנם ההבדל בין 99.95% ל- 99.9% אולי לא נראה כמו הרבה, אבל לפי מחשבון זמן זה, יותר משנה הוא משווה להפרש של כארבע שעות בהשבתה מובטחת בין שני המארחים. עם זאת, במהלך הבדיקות שלנו, אף אחד מארבעת אתרי הבדיקה שעוקב אחרינו לא חווה השבתה כלשהי מצד אחד המארחים במהלך שבעת הימים של הבדיקה..

Kinsta לעומת WP Uptime השוואה

אף אחד מארבעת אתרי הבדיקה שאירח WP Engine ו- Kinsta לא חווה השבתה כלשהי.

מחשבות אחרונות

במבט ראשון, אין הרבה מה להפריד בין Kinsta ו- WP Engine. לשני המארחים יש תוכניות ברמת כניסה במחיר דומה עם קצבאות אחסון, רוחב פס דומים לביקור. יתר על כן, אתרים המתארחים עם WP Engine וגם עם Kinsta מאוחסנים בפלטפורמת הענן של גוגל.

אפילו התוצאות של זמן הטעינה ובדיקת הביצועים שלנו לא מקלות על הכרזת מארח אחד טוב יותר מהאחר.

בגלל זה, רק לפני שמתחילים לחפור בפרטים ובעצם להשתמש במארחים ההבדלים מתחילים להתברר ואחד מתחיל להתגלות כמנצח.

עם מערכת גיבוי פונקציונלית יותר, אפשרויות נוספות לשימוש באתרי בימויים וללא חיובי יתר של רוחב פס – שלא לדבר על גישה ל 37 הנושאים המובחרים מ- StudioPress – אתה מקבל יותר כסף עבורך באמצעות WP Engine.

לכן, אלא אם כן קיימת תכונה ספציפית שעליך לקבל גישה אליה המסופקת רק על ידי קינסטה, סביר להניח שתשקול תחילה לארח את האתר שלך באמצעות WP Engine.

משתמשים / משתמשים באחד משני המארחים האלה? מחשבות?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map