Envato התארח (סקירה של ThemeForest / Avada) – האם זה טוב?

מבצעי וורדפרס


אם חיפשת אחר נושא וורדפרס ב- ThemeForest לאחרונה, יתכן ששמת לב ששירות בשם ‘Envato Hosted’ מתפרסם. כפי שוודאי ניחשתם, השירות החדש שהושק הוא של Envato, חברת האם של האתר, ומציע אירוח וורדפרס מנוהל..

כמו גם ניהול כמה מההיבטים העיקריים באתר וורדפרס שלך (משהו שנכסה לעומק יותר בהמשך), ויספק לך את כל מה שאתה צריך כדי להקים אתר חדש, אחת מנקודות המכירה העיקריות של שירות חדשני זה גישה לאחת הנושאים המשתתפים ב- ThemeForest כחלק מתשלום המנוי שלך.

קיום נקודת קשר יחידה לרישום דומיין, אירוח אתרים, מתן נושא וניהול של דברים כמו עדכוני אתרים וגיבויים נשמע מאוד נוח, אבל האם שירות זה שווה את הכסף שלך? והאם זה מספק את הביצועים שאתה זקוק לאתר שלך?

בואו נסתכל.

אודות שירות אירוח וורדפרס מנוהל ב- Envato

מטרת Envato לפשט את תהליך השקת אתר וורדפרס באמצעות שירות אירוח אתרים חדש שלהם. כעת, במקום לרשום שם דומיין בחברה אחת, לרכוש נושא וורדפרס מאחרת, ואז להירשם לשירות אירוח אתרים במקום אחר, שלא לדבר על חיבור כל אותם חלקים יחד, עם Envato Hosted, תוכלו לגשת לכל הרכיבים האלה דרך חשבון אחד, עם תשלום חודשי אחד חוזר.

לא רק זה, אלא שצוות Envato Hosted ידאג גם לגיבוי אתרים, עדכוני תוכנת ליבה ועוד כדי להבטיח שאתרך פועל תמיד בצורה חלקה.

מה אתה מקבל עם Envato מארח?

הנוחות של חנות חד פעמית לכל צרכי אתר וורדפרס שלך נשמעת מושכת. אנו נסקור את פרטי התמחור לעומק בהמשך סקירה זו, אך במחיר של $ 19.99 לחודש, ברור שזה לא אירוח זול ברמת הכניסה. אז בואו נראה מה תקבלו עבור הכסף שלכם.

נושא וורדפרס פרימיום

נושא Avada WordPress

Avada הוא אחד הנושאים שתוכלו לבחור לאתר WordPress החדש שלכם.

ThemeForest הוא שוק הנושאים הוורדפרס הגדול ביותר, עם יותר מ- 8,000 אפשרויות. אחת האטרקציות הגדולות של Envato Hosted היא שתקבלי את אחד הנושאים האלה כחלק מתוכנית האירוח שלך.

לרוע המזל, בזמן הכתיבה, רק מבחר קטן של ערכות נושא של וורדפרס היו זמינות כחלק משירות Envato Hosted. יש לקוות שבעתיד מחברי נושא נוספים יבחרו להצטרף, אך לעת עתה תוכלו לבחור מבין הנושאים הנמכרים ביותר, Avada, Enfold, Bridge, Jupiter ו- The7, בין היתר..

הגדרת נושא וורדפרס והגירה

שירות ההתקנה וההגדרה של נושא מארח Envato הוא אידיאלי לכל מי שהוא חדש ב- WordPress או שהוא קצר בזמן. לאחר ביצוע התקנה נקייה של וורדפרס, הנושא שבחרת (מבין האפשרויות הזמינות) יותקן ויופעל באתר החדש שלך..

טופס בקשת הגירה לאתר WordPress

פשוט מלא את הטופס כדי להתחיל בתהליך העברת האתר של וורדפרס.

אם כבר יש לך אתר של וורדפרס, תשמח לדעת שחבילת Envato Hosted כוללת העברה של האתר שלך ותכניו לחשבון האירוח החדש שלך. זה כולל גם רישום ותצורה של תחום אופציונלי, ומחבר את הדומיין שלך לשטח השרת שלך כדי להבטיח שאתר שלך ניתן למצוא בכתובת האתר שבחרת..

ניהול אתר וורדפרס

חבילות אירוח אתרי וורדפרס נוטות להתחלק לשתי קטגוריות, מנוהלות ולא מנוהלות. Envato Hosted הם בקטגוריה הקודמת, וכחלק מהשירות המנוהל שלהם, עדכונים לתוכנת הליבה של וורדפרס ובדיקות אבטחה יבוצעו בשמך. האתר שלך ינוהל בזמן אמת אחר שגיאות, תוך הבטחת בעיות כלשהן ברגע שהם מתעוררים.

גיבויים ליליים

צילומי תצלום של אתרים נלקחים גם הם מדי לילה, והגיבויים נשמרים למשך 30 יום (ומאוחסנים מחוץ לאתר באחסון אמזון S3 לצורך ביטחון נוסף). כרגע, אם ברצונך לשחזר גיבוי, עליך לפתוח כרטיס כדי לבקש מצוות התמיכה לבצע את המשימה הזו. עם זאת, Envato Hosted מצפה לאפשר גיבויים יזומים ושחזור ברבעון הראשון של 2017.

הגנת אתרים

כחלק מאמצעי האבטחה המנוהלים, מהנדסי המערכת מארח Envato פועלים באופן יזום בסריקת אתרים אחר תוכנות זדוניות ונושאים אחרים, והגנת DDoS קיימת גם בכדי לשמור על אתר מקוון. אם יתגלה בעיה, צוות התמיכה יתחיל לעבוד בפתרון זה, תוך שהוא יודיע לך על המצב. גישה פרואקטיבית זו חלה גם על סיוע באתרים פרוצים.

בהתחשב בכך שמספר מארחי אתרים פשוט לא נשמע כלל כדי לקחת את האתר שלך במצב לא מקוון אם הם יגלו בעיית אבטחה פוטנציאלית, טוב לראות שצוות Envato Hosted יעבוד ברגע שתיתקל בבעיה, ובמקביל ישמור על עצמך לולאה לגבי מה שקורה.

אולי באופן לא מפתיע, שירות Envato Hosted פועל בתשתית שירותי האינטרנט של אמזון (AWS). בגלל זה, אתר וורדפרס שלך יתארח בשרתי מחשוב ענן AWS החזקים.

מידע נוסף על סביבת האירוח של Envato Hosted כולל:

 • אתרי אינטרנט מתארחים בעיקר בוירג’יניה, ארה”ב, עם מעט זמינות מוגבלת באירופה.
 • PHP גרסה 5.6 עם תוכניות לדחיית PHP7 ברבעון הראשון של 2017.
 • צומת אפאצ’י ו- NGINX.
 • פרוטוקול רשת מעודכן HTTP / 2 מופעל בכל הלוח.
 • SSL סיפק לכל הדומיינים, ללא תשלום, באמצעות Let’s Encrypt.

נכון לעכשיו, לא מוצע שום שירות בימת אתרים, אך זה נחשב לעתיד.

תמיכה בכרטיסים ובדוא”ל 24/7

לאחר שנרשמת ל- Envato Hosted, תוכל ליצור קשר עם צוות התמיכה מסביב לשעון. ניתן לפתוח כרטיסים מתוך לוח המחוונים של חשבון Envato Hosting שלך, ולתת לך מיקום מרכזי לניהול האתר והתכתבויות של Helpdesk..

פתח טופס כרטיס תמיכה חדש

ניתן לפתוח ולנהל כרטיסי תמיכה באמצעות לוח המחוונים המתארח של Envato.

למרות שנחשבים צ’אט חי לעתיד, אין שירות תמיכה טלפוני, כאשר דוא”ל הוא הדרך היחידה ליצור קשר עם הצוות. במהלך הבדיקה לסקירה זו, צוות התמיכה של Envato Hosted הגיב במהירות לכל הכרטיסים שנפתחו.

כחלק מתהליך ההובלה של הלקוחות, תקבל גם מפגש אחד על אחד עם חבר בצוות התמיכה. זו הזדמנות טובה לשאול את כל השאלות שיש לך או לגהץ את כל הבעיות שעלולות להתרחש במהלך הקמת האתר שלך.

שירותי דואר אלקטרוני

לרוע המזל, שירות Envato Hosted אינו כולל שירותי אירוח או ניהול דוא”ל. עם זאת, אתה יכול לחבר את חשבון Envato Hosting שלך לאחת מספקיות הדואר הנתמכות.

הגדרת שירות דוא

חבר את חשבונך לאחת מספקיות הדוא”ל הנתמכות.

לכן, אם אתה כבר משתמש בספק דוא”ל כגון Google Apps או Office 365, אתה יכול לחבר את שם הדומיין שלך לשירות. אם לא, הרשמה לאחד משירותים אלה היא האפשרות הטובה ביותר שלך לשליחה וקבלה של דוא”ל באמצעות שם התחום של האתר שלך.

לוח המחוונים של מארח Envato

לוח הבקרה של Envato מארח

לוח המחוונים של לוח הבקרה של Envato Hosted.

לאחר שתירשם ל- Envato Hosted, תוכל להתחבר למרכז השליטה של ​​חשבונך. מאזור לוח המחוונים תוכלו להציג את תוכניות האירוח הפעילות שלכם, את פרטי אתר הוורדפרס שלכם ומידע חשוב אחר.

נתונים סטטיסטיים על שימוש בחשבון

סטטיסטיקות שימוש מלוח המחוונים של הלקוח מארח Envato.

אנו מכסים את מגבלות השימוש בסעיף התמחור. עם זאת, באפשרותך להציג בקלות כמה ממזמני האורח, מכסת הדיסק ורוחב הפס שלך צורכת ממרכז השליטה של ​​Envato Hosted.

חווית משתמש מתארחת באנווטו

לפחות על הנייר, Envato Hosted מציע את כל מה שמשתמש וורדפרס חדש יכול לרצות. אז בואו נגלה כמה קל להשתמש בשירות זה בפועל.

בחר הדגמת נושא או חפש את האתר שלך

בחר איזה הדגמת נושא או מראה שתרצה להתקין באתר וורדפרס חדש שלך.

מכיוון שמדובר בסקירה מתארחת של Envato Hosted, לצורך בדיקות, נרשמנו והפעלנו אתר וורדפרס חדש. אף על פי שהזמן מתחילת תהליך ההרשמה ועד היכולת להיכנס לאתר וורדפרס חדש לא היה מיידי, זה לקח רק כחמש דקות. עם זאת, חלק ניכר מהזמן הזה בילה בהה במסך ותוהה מה קורה.

אנא המתן הודעה

מחכה לאתר הוורדפרס החדש שיעלה לפעולה.

היו כמה שיהוקים לאורך הדרך, כמו הקישורים לאתר ולוח הבקרה שנשלחו אליהם שעדיין לא היו פעילים. ככל הנראה הדבר נבע מהגדרות מערכת שמות הדומיינים (DNS) שלקח זמן להפיץ, וכתובת האתר החדשה נמצאת בתהליך ההפעלה. עם זאת, מכיוון שאין כל אזכור לעיכובים ולבעיות הפוטנציאליות הללו במהלך תהליך ההתקנה, זה מעט מקשה על התאמתו של Envato Hosted למשתמשי WordPress לא מנוסים..

הודעת השרת לא נמצא

הודעה פשוטה המסבירה עיכובים באתר שהופעלה בשידור חי עשויה לעזור במניעת בלבול.

הודעות התקדמות והודעות פשוטות לגבי עיכובים יהיו דרך קלה להתגבר על סוגיות אלה וליידע את המשתמשים.

עם זאת, בסך הכל, התחלה עם Envato Hosted והשקת אתר וורדפרס חדש יחסית פשוט. אתה באמת יכול לרשום דומיין, לבחור נושא ולבחור איזה הדגמה שהתקנת, והכל באמצעות תהליך הרשמה יחיד. עם זאת, בעוד שהכל עבד, תהליך ההרשמה הרגיש מעט מחוספס בקצוות לעומת זה של המתחרים של אנוואטו מארח.

ביצועי מארח של אנוואטו

הבחירה שלך מבין מבחר ערכות נושא וורדפרס באיכות גבוהה, כמו גם כל שאר התכונות הטובות שמכוסות למעלה, היא נהדרת. אך אולי הסיבה החשובה ביותר לבחור מארח אינטרנט אחד על פני אחר היא כמה מהר הם יכולים לשרת את האתר שלכם בפני המבקרים שלכם.

מדריך זה מסביר מדוע מהירות האתר כה חשובה. די אם נאמר, אם אתה רוצה יותר מבקרים, חווית משתמש טובה יותר ושיעורי המרת יעד מוגברים, עליך לעשות כל שביכולתך כדי לשפר את המהירות של אתר WordPress שלך. עם זאת, הבה נבחן בזמני הטעינה שחווינו בעת בדיקת Envato Hosted לבדיקה זו.

תוצאות בדיקת מהירות אתר Pingdom

Pingdom הוא שירות פיקוח פופולרי, ואחת הדרכים הטובות ביותר למדידת הביצועים של אתר אינטרנט. לאחר ההרשמה ל- Envato Hosted, הותקן ערכת הנושא של Avada והובא תוכן האתר של הדגמת הסוכנות.

דוגמה לדף ההדגמה של אבדה

דף הפוסט של הדגמת הבלוג של סוכנות Avada המשמש לבדיקה.

מכיוון שדף הבית של ההדגמה של סוכנות אבדה כולל מחוון מולטימדיה עם תוכן וידאו וקבצים גדולים אחרים, הוחלט כי עמוד סטנדרטי יותר מההדגמה, המורכב מתמונות וטקסט, יניב תוצאות רלוונטיות יותר. לאחר הקמת אתר הבדיקה בוורדפרס, פינגדום רשם את זמני הטעינה של הפוסט הבלוגי בפרקי זמן של 30 דקות.

תוצאות בדיקת פינגדום

Pingdom בודק את מהירות האתר בפרקי זמן של 30 דקות כדי לקבוע זמן טעינה ממוצע.

לאחר מעקב אחר מהירות האתר באמצעות Pingdom, זמן הטעינה הממוצע במשך שבעת הימים האחרונים עבור אתר וורדפרס שלנו, בהנחיית Envato באמצעות נושא Avada והדגמת הסוכנות שלו, היה 2.96 שניות, עם ציון ביצועים של YSlow של B ו- 85/100. זמני הטעינה נרשמו בפרקי זמן קבועים לאורך כל תקופת הבדיקה.

דוח Uptime

במהלך תקופת הבדיקה, פינגדום זיהה אורך זמן של 99.85%.

פיקוח על זמן הפעילות של האתר נעשה באמצעות Pingdom. במהלך הבדיקה התגלו שישה מקרים של השבתה, כאשר האתר אינו זמין במשך 15 דקות בסך הכל. זה הביא לשעה של 99.85% לפי Pingdom. למרות שהאתר חזר למצבו הזמין ללא כל התערבות, תקופת ההשבתה הארוכה ביותר – כפי שניתן לראות מהתמונה למטה – הייתה תשע דקות מדאיגות מעט.

דוח השבתה של פינגדום אירח באנוואטו

פירוט כל המקרים ש- Pingdom זיהה השבתה באתר הבדיקה.

תוצאות בדיקת מהירות אתר GTmetrix

GTmetrix

GTmetrix הוא שירות מדידת מהירות אחר פופולרי.

זמני הטעינה של אתר הבדיקה נמדדו גם באמצעות GTmetrix, כלי דיווח אחר על ביצועים פופולרי.

מבחן GTmetrix Avada

תוצאות GTmetrix היו דומות לתוצאות בדיקת Pingdom.

GTmetrix רשמה את זמן טעינת העמודים במהירות של 2.2 שניות, וזה דומה לתוצאות Pingdom.

לשם השוואה, אתר מבחן נוסף של וורדפרס, שגם בו השתמש באוואדה ובאותה הדגמה של הסוכנות, לקח עוד קצת שנייה לטעון על חשבון אירוח משותף בעלות נמוכה..

תוצאות הבדיקה של HostGator

אותה תצורת אתר נטענה במהירות של 60% יותר אצל Envato Hosted מאשר עם מארח אינטרנט משותף בעל עלות נמוכה.

בחינה עם עשרים ושבע עשרה הנושא של וורדפרס

נושא העשרים עשרה וורדפרס

עשרים ושבע עשרה הוא נושא ברירת המחדל הנוכחי של וורדפרס.

למרות שאוודה היא אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בוורדפרס סביבם, עושר התכונות והפונקציונליות שלה עשוי להפריז מדי בפרויקטים מסוימים. אם הצרכים שלך צנועים יותר ואתה רוצה לדעת איך הביצועים של Envato Hosted עם נושא וורדפרס מינימלי יותר, בדקנו גם אתר באמצעות העיצוב החינמי Twenty Seventeen מצוות WordPress.org.

תוצאות Pingdom לנושא העשרים שבע עשרה

טעינת העמודים על פני תקופה של שבעה ימים באמצעות נושא העשרים ושבע עשרה וורדפרס.

שלא כמו Avada, העשרים העשרים ושבע עשרה הנושא החינמי אינו כולל או מסתמך על תוספים כלשהם. לכן נושא זה של וורדפרס ללא סלסולים העניק לאנבטו מארח הזדמנות נהדרת להפגין כמה מהר הוא יכול לספק אתר. עם זמן טעינה ממוצע של 335 אלפיות השנייה, וביצועים של ציון מעל שבעה ימי בדיקה, לאנווטו Hosted בהחלט יש פוטנציאל לשרת במהירות אתר וורדפרס לקהל הקהל שלכם..

תוצאות הפינגדום האחרונות

זמני טעינה בודדים מבדיקות Pingdom האוטומטיות האחרונות.

למרות ששעה של זמן של 99.85% נרשמה על ידי פינגדום במהלך סבב הבדיקה הראשון שלנו, לא נרשמה השבתה בתקופת הבדיקה השנייה שבעה ימים..

דו

פינגדום רשם 100% זמן עבודה בתקופת הבדיקה השנייה שלנו, שבעת הימים.

הדרישות שלך והקונפיגורציה הסופית של אתר האינטרנט שלך, ככל הנראה, יישבו איפשהו בין אחת ההדגמות המלאות של אבדה ובנושא המינימלי של עשרים ושבע עשרה. התוצאות שלך בהחלט ישתנו משלנו, אבל שלנו צריך לתת לך מושג גס למה לצפות מ- Envato Hosted. יתר על כן, עם ניסיון חינם בן שבעה ימים, יהיה לך מספיק זמן לבצע בדיקות מהירות של האתר שלך לפני שתקבל החלטה סופית על Envato Hosted.

אל תשכח, יש המון דרכים להפוך את וורדפרס למהירה יותר שלא השתמשנו בהן באתר הבדיקה שלנו, כמו לייעל את התוכן שלך בצורה יעילה יותר ולבחור את התוספים שלך בחוכמה. חשוב על תוצאות בדיקת מהירות האתר הראשונית שלך כנקודת בסיס שניתן לשפר אותה במספר דרכים.

כמו כן, כדאי לציין שלמרות ש- Envato Hosted אינו אוסר על שימוש בתוספים ספציפיים (כמו כמה מארחי וורדפרס מנוהלים אחרים), הם מציעים להימנע מתוספי שמירה במטמון, שכן Envato כבר מיישם שמירת שרתים על כל האתרים בפלטפורמה שלהם. עם זאת, בעוד Envato Hosted עדיין לא מתחזק רשת אספקת תוכן משלהם (CDN), אתה חופשי לעשות שימוש ב- CDN של צד שלישי לבחירתך – דרך פופולרית נוספת להאיץ אתר וורדפרס.

בדיקת המהירות של אתר אינטרנט ומארח האינטרנט שלו אינה פשוטה ככל שנדמה. ביצוע בדיקה ידנית עם שירות מכובד כמו Pingdom או GTmetrix יכול להניב תוצאות משתנות מאוד מדקה לדקה. כדי לסתור זאת, לצורך הבדיקות שלנו, שירות Pingdom המשובח שימש להקלטה אוטומטית של מהירות אתר הבדיקה בפרקי זמן של 30 דקות מסביב לשעון במשך שבעה ימים.

ישנם כל כך הרבה גורמים שיכולים להשפיע על זמני הטעינה של האתר שלך, כולל בחירת הנושא שלך, באילו תוספים אתה משתמש, איזה סוג תוכן אתה מפרסם, כמה מבקרים מנסים לגשת לאתר שלך בפעם אחת, ואיפה המבקרים האלה נמצאים. עם זאת, תוצאות הבדיקות הללו צריכות לתת לך מושג מה לצפות מ- Envato Hosted.

פרטי התמחור של אנוואטו

אנוואטו תארח את אתר וורדפרס שלך במחיר של 19.99 דולר לחודש או 190 דולר לשנה, בתוספת מיסים.

מחיר זה כולל גם כל נושא וורדפרס מתאים מ- ThemeForest, כולל אפשרויות רבי מכר כמו Avada, X Theme ו- Enfold. השירות כולל גם התקנת הנושא שבחרת והדגמתו, כמו גם תמיכה שוטפת באתר שלך. כלולה גם העברה חינם של אתר וורדפרס קיים לחשבון האירוח החדש שלך.

כאמור, מכיוון ששירות Envato Hosted מנוהל במלואו, הצוות ידאג לשדרוגי ליבה של וורדפרס, יספק אבטחה ברמה הבסיסית, יפקח על שגיאות באתר האינטרנט שלך ויגבה את האתר מדי יום..

כשמדובר בשימוש, 19.99 $ לחודש או 190 $ לשנה כוללים 100,000 ביקורים חודשיים, 5GB שטח דיסק, ורוחב פס חודשי של 100GB. מכסות אלה הן גבולות רכים, ושום דבר אוטומטי לא יקרה אם תעבור עליהם. במקום זאת, אם יתגלה שימוש מוגזם, צפו לפנות אלינו על ידי צוות התמיכה כדי לדון בפתרון שמתאים לשני הצדדים. כרגע אין חיובי יתר של יתר.

לשם השוואה, תוכנית האירוח של וורדפרס מנוהלת ברמת הכניסה ברמת הכניסה כוללת 25,000 ביקורים חודשיים, שטח דיסק של 10 ג’יגה-בייט ורוחב פס בלתי מוגבל תמורת 29 דולר לחודש. לאופציה ידידותית יותר לתקציב, SiteGround מציעים הצעה עצמאית לאירוח וורדפרס מנוהל של עד 9.95 דולר לחודש, הכולל קצבאות של עד 10,000 מבקרים חודשיים ושטח דיסק של 10 ג’יגה-בתים..

עם זאת, אף אחת מהאפשרויות המתחרות לא כוללת נושא והתקנת ThemeForest וורדפרס מובחרות. הערעור של שירות Envato Hosted הוא שיש הכל במקום אחד, תחת חשבון אחד, כולל שם התחום שלך, שירות אירוח, נושא WordPress וצוות התמיכה..

אתה יכול לנסות את Envato Hosted בחינם כחלק ממשפט שבעה ימים. יהיה עליך להזין את פרטי התשלום שלך כדי להתחיל, אך תקופת הניסיון היא דרך טובה לגלות בעצמך כיצד השירות עובד..

מחשבות אחרונות

אם אתם רוצים להשיג את אתר וורדפרס החדש שלכם באינטרנט במעט מאמץ שאפשר, אירוח Envato בהחלט שווה לשקול. אם אנו שמחים להשתמש באחד מנושאי וורדפרס הזמינים כחלק מהשירות, Envato Hosted יכול להיות שירות האירוח המנוהל בידך, שאותו אתה מחפש..

כמו כן, אם אתם מחפשים סידור אירוח מנוהל יותר עבור אתר וורדפרס קיים, כדאי לחזור על כך ש- Envato Hosted מציע שירות העברת אתרים בחינם כחלק מתהליך ההרשמה. אם כי עליך ליצור קשר קודם עם צוות התמיכה כדי לברר אם הם יוכלו להעביר את תצורת האתר שלך ב- WordPress הספציפית.

התשלומים החודשיים המתארחים של Envato בסך 19.99 $ הם סבירים במקום האירוח המנוהל של WordPress. עם זאת, אתה יכול, כמובן, לארח את האתר שלך בהרבה פחות – ואם אתה מוכן לבצע יותר מההגדרות ועבודות התחזוקה השוטפות בעצמך, יש מספר אלטרנטיבות טובות שכדאי גם לקחת בחשבון.

למרות ששירות Envato Hosted הוא חדש יחסית במתחם אירוח אתרים, לחברה ניסיון של שנים רבות בעבודה ותמיכה במשתמשי וורדפרס – והעובדה שהם משתמשים בתשתית שירות האינטרנט של אמזון אמורה להעניק לך גם קצת ביטחון..

אם כבר דוחה את תחילת אתר וורדפרס חדש בגלל כל המרכיבים השונים שתצטרכו להבין, כגון שמות מתחם, ערכות נושא, התקנת וורדפרס ודאגה לאתר שלכם, אז Envato Hosted יכול בהחלט להיות בחירה נבונה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map