WP Engine Affiliate Program – بررسی اجمالی ، جوانب مثبت ، منفی و نکات…


وقتی صحبت از درآمد آنلاین می شود ، روش های مختلفی برای انجام آن وجود دارد. یکی از بارزترین آنها البته از طریق بازاریابی وابسته – و در دنیای بازاریابی شرکت های وابسته ، محصولات و خدمات اندکی به اندازه سودآور میزبانی وب وجود دارد … و در دنیای میزبانی وب ، تعداد کمی از شرکت ها هستند که به عنوان هزینه پرداخت می کنند. به اندازه WP Engine.

WP Engine (یکی از پیشگامان اولیه میزبانی تخصصی وردپرس) از رشد بی نظیری برخوردار است. این بخش کوچکی نیست به خاطر تلاش مستمر آنها برای ارائه سطح خدمات به مشتریان و بالاتر از آنچه که قبلاً از یک میزبان وب انتظار می رفت. WP Engine همراه با بازاریابی عالی ، سرمایه گذاری اولیه قابل توجه و یک جریان به ظاهر بسیار ناخواسته از افرادی که به دنبال بارگیری دردسرهای ناخوشایند در مورد حفظ میزبانی خود هستند ، WP Engine این امکان را برای افراد بیشتر و بیشتر فراهم کرده است تا از مزایای خدمات خود استفاده کنند..

همه اینها همچنین به آنها امکان داده است تا كمسیونهای برنامه وابسته خود را به 200 دلار + در هر ثبت نام كاملاً مبهم كننده افزایش دهند.!

بیایید به برنامه رسمی وابسته WP Engine نگاهی بیندازیم تا ببینیم چه چیزی ارائه می دهد و چه چیزی را از هم جدا می کند:

کمیسیون برنامه های وابسته WP Engine

بر خلاف اکثر برنامه های وابسته به میزبانی وب تحت وب مشترک ، WP Engine با توجه به اینکه در کدام سطح از خدمات مشتری شما ثبت نام کنید ، کمیسیون های مختلفی ارائه می دهد. پرداخت استاندارد آنها 200 دلار است (همانطور که در بالا گفته شد) ، اما این محدودیتی برای کمیسیون هایی نیست که می توانید درآمد کسب کنید. اگر مشتریان برای هر چیزی غیر از ابتدایی ترین برنامه WP Engine ثبت نام کنند ، 100٪ از پرداخت ماه اول را دریافت خواهید کرد – این بدان معنی است که به عنوان یک شرکت وابسته ایستاده اید تا به طور قابل توجهی بیش از 200 دلار در هر ثبت نام کنید. نکته جالب تر اینکه ، در زمان نوشتن WP Engine ، کمیسیون های ویژه جایزه ای به شرکت های وابسته که چندین مشتری در هر ماه مراجعه می کنند نیز پرداخت می کند (بیشتر در مورد این زیر).

مزایا و معایب

بسیاری از این موارد – اما مطمئناً همه آنها – کاملاً واضح نخواهند بود ، اما در اینجا خلاصه ای سریع از جوانب مثبت و منفی برنامه آمده است:

طرفداران:

 • شما به خدماتی توصیه می کنید که بسیار زیبا و بسیار جذاب است. درست انجام شد ، مخاطبان شما شما را دوست خواهند داشت ، که روشی است که باید بازاریابی وابسته باشد! برد – برد!
 • پرداخت های بزرگ – همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، WP Engine از کمیسیون های استاندارد پرداخت می کند 200 تا 249 دلار, که برخی از بالاترین در صنعت هستند. از این گذشته ، من شخصاً خدمات WP Engine را به یک شرکت بسیار بزرگ در سطح سازمانی توصیه کرده ام و به همین دلیل کمیسیون بسیار چشمگیر (و بسیار شگفت آور) 1200 دلار دریافت کرده ام. من می دانم … Wowzers من مطمئن نیستم که آیا این نوع کمیسیون های هیولا برای همه باز است ، اما بگذارید با آن روبرو شویم – این روزها نیست که چنین فرصتهایی خود را ارائه دهند.
 • پرداخت های ماهانه و نرخ های عالی برای حفظ مشتری – با حداقل حد پرداخت 50 دلار ، حتی اگر تنها موفق به تولید یک فروش واحد باشید ، پرداخت می شود.!
 • شما می توانید از طریق یک سیستم وابسته به شخص ثالث قابل اعتماد ، قابل اعتماد و تثبیت شده از طریق ShareASale استفاده کنید ، با آمار و اطلاعات فراوانی که در آن صفحات در واقع کمیسیون های شما را ایجاد می کنند. این اطلاعات بسیار ارزشمندی است!
 • اگرچه جزئیات معمولاً توسط آنها زیاد تبلیغ نمی شوند ، اما گاه به گاه WP Engine هزینه های اضافی و بالقوه ای را نیز پرداخت می کند خیلی بزرگ – جایزه برای شرکت های وابسته که در هر ماه چندین مشتری ثبت نام می کنند. برای جزئیات بیشتر به صفحه لیست بازرگانان ShareASale مراجعه کنید.
 • یکی از مهمترین مزایای این امر اینست که برنامه وابسته WP Engine دارای یک سیستم دو لایه است. این به شما می دهد پرداخت 50 دلار بیشتر برای هر ثبت نام شده به شخصی که در ابتدا از طریق یکی از لینک های شما به WP Engine وارد شده است. اطلاعات بیشتر
 • کوکی هایی که منقضی نمی شوند – هنوز هم قادر خواهید بود کمیسیون دریافت کنید حتی اگر مشتریانی که مراجعه می کنید ماه ها طول بکشد تا تصمیم بگیرند!
 • WP Engine اغلب صفحات فرود سفارشی خود را به وابستگان خاص ارائه می دهد – شاید یک لمس کوچک باشد ، اما مواردی که به طور بالقوه می تواند تفاوت زیادی را در هنگام صحبت به وجود آورد.!
 • تبلیغات فصلی گاه به گاه – بیا کریسمس ، سال نو یا جمعه سیاه (بعلاوه چند تعطیلات دیگر در اینجا و آنجا) ، WP Engine چند کوپن تخفیف باورنکردنی و معاملات کلی را ارائه می دهد. اگر شما توانایی دستیابی به تعداد زیادی از مشتریان بالقوه خود را در یک جابجایی (به عنوان مثال از طریق خبرنامه نامه الکترونیکی) داشته باشید ، چند فرصت اضافی برای ایجاد این کمیسیونهای مهم در کل سال وجود دارد.!
 • WP Engine تعداد زیادی از بنرهای طراحی شده با زیبایی طراحی شده (مانند مواردی را که اغلب در نوار کناری این سایت مشاهده خواهید کرد) در تمام اندازه های معمول ارائه می دهد!

منفی:

 • مخاطبان محدود – میزبانی وب WP Engine ارزان نیست. اکثر افرادی که دارای سایتهای شخصی یا غیر تجاری کوچک هستند ، نمی توانند هزینه زیادی را برای میزبانی بپردازند – و نباید آنها را مجبور کنند! تنها افرادی که شما به WP Engine توصیه می کنید افرادی هستند که از این مزیت بهره مند می شوند. توجه: اگر هنوز از مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده یا مناسب بودن آن برای وب سایت اطمینان ندارید ، مقاله قبلی را که دقیقاً در مورد آن موضوع نوشته ایم بررسی کنید..

تبلیغ چقدر آسان است?

مانند هر محصول یا خدماتی که به آن وابسته باشید ، دقیقاً تبلیغ آن چقدر آسان است بستگی به ارتباط محصول یا خدمات به مخاطبان شما ، اندازه مخاطبان ما و میزان تلاش شما در تبلیغ آن دارد! به گفته این ، اگر بیشتر مخاطبان شما از WordPress استفاده می کنند و می توانند به دنبال ارتقاء هاست خود باشند ، احتمالاً WP Engine را یکی از بالاترین برنامه های تبدیل در اطراف می دانید!

چه طور باید شروع کرد

مدتی وقت بگذارید تا ارزیابی کنید آیا WP Engine خدماتی است که مخاطبان از آن استقبال می کنند. اگر چنین است ، شرایط خدمات آنها را بخوانید ، ثبت نام کنید و به آن گرداب بدهید. امیدوارم اکنون درک خوبی از آنچه در آن وجود دارد و از کجا شروع کنید ، درک خوبی داشته باشید ، اما اگر هنوز مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، در صورت تمایل مستقیماً با WP Engine تماس بگیرید و سؤال کنید. در تجربه من ، آنها تقریباً همیشه خوشحال می شوند که به شما کمک کنند و غالباً به اندازه کافی مهربان هستند تا ایده های تبلیغاتی عالی بسیار خوبی را به شما ارائه دهند!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me