ده استراتژی مؤثر برای کمک به وب سایت های با برند جدید توجه کنید!

معاملات وردپرس


بهترین راه برای به رسمیت شناختن آنلاین ایجاد یک چیز بسیار خوب است که به فروش می رسد / خود بازار – اما حتی پس از آن ، چگونه می توانید آن هزاران بازدید کننده اول (گاهی اوقات بیشتر ، گاهی اوقات کمتر – بسته به این که دقیقاً چه تأثیرگذار این بازدیدکنندگان هستند) پیدا کنید که امیدوارم باعث محبوبیت / موفقیت سایت شما شود?

با توجه به این که همه این روزها توجه زیادی به موج های شلوغ دارند ، واقعیت غم انگیز این است که بدون انجام کاری واقعاً خاص ، شخصی خاص بودن یا دسترسی به یک بستر از قبل تأسیس شده برای ایجاد ایده جدید خود ، اکنون بسیار حاد است. توجه به سایت جدید کاملاً دشوار است … به نظر می رسد گوگل این را برای ناشناخته ها دشوار می کند (یعنی افرادی که هیچ ارتباطی با رسانه های اجتماعی ندارند و غیره) با سایر سایت های بسیار پر طرفدار در SERP ها رقابت کنند (جستجو صفحات نتایج موتور) ، به این معنی که مگر اینکه در حال هدف قرار دادن برخی از کلمات کلیدی / عبارات مبهم (که احتمالاً توسط تعداد کمی از افراد جستجو نمی شود) ، بعید به نظر می رسد که از ترافیک قابل توجهی از موتورهای جستجو برخوردار شوید – در حداقل برای مدتی … بنابراین چگونه می توانید وب سایت تازه ایجاد شده خود را “از آنجا” پیدا کنید؟ چه راه هایی برای مردم وجود دارد که فقط با یک وب سایت / وبلاگ / ایده جدید برای به دست آوردن به رسمیت شناختن آنلاین شروع می کنند؟ در اینجا چند مورد وجود دارد ، برخی از آنها می توانند ایده های نسبتاً خلاقانه ای را برای کمک به حرکت همه چیز بگویند:

1. سایت جدید خود را در چند مسابقه طراحی مهم وارد کنید

دنیای آنلاین با افرادی که به دنبال طراحی سایت های جدید و نوآورانه هستند درحال گوش دادن است – بسیاری از آنها در سایت هایی مانند Awwward قرار دارند. ارسال به برخی از سایت ها پرداخت می شود ، اما تعداد معدود مکان رایگان برای ارسال وجود دارد ، مانند بهترین وب گالری و CSSelite – به نام آنها ، اما دو مورد از بسیاری از آنها!

اما بخاطر بسپارید ، نکته ای در ارائه سایت شما وجود دارد ، مگر اینکه واقعاً اتفاق بسیار خوبی باشد ، زیرا هر نوع طراحی با ارزش نمک آن ، در صورت عدم رضایت سایت شما را نمایش نمی دهد. اگر می خواهید به یک رقابت طراحی بپردازید – حداقل سعی کنید آن را برنده شوید! لول

2. ارسال مهمان در وبلاگ های محبوب

ارسال مهمان یکی از محبوب ترین راه های مخاطبان سایت های دیگر است ، به این دلیل که معمولاً رایگان است (یا بهتر است حتی ممکن است شما برای مقاله / پست خود هزینه ای دریافت کنید) ، بلکه به این دلیل است که علاوه بر انبوهی از موارد عظیم ترافیک اضافی ، این شرکت همچنین تعدادی از مزایای کمتر آشکار ، مانند پیوندهای دائمی به سایت شما ، حقوق لاف زدن و تا حدی تشخیص فوری از سایر بازدیدکنندگان ، غالباً بسیار تأثیرگذار که مرتباً سایت شما را به وجود می آورند را به همراه دارد. مهمان ارسال شده در.

3. تبلیغات در سایت های محبوب (جایی که فکر می کنید مخاطب بالقوه شما از قبل تعطیل شده است)

اگر تا آنجا که به دنبال ایجاد وب سایت خود برای ایده خود رفته اید ، به احتمال زیاد شما (امیدوار نیستید) دقیقاً از نوع افرادی که فکر می کنید برای آنها جذابیت داشته باشد اطلاع ندارید. از آنجا ، فقط یک قدم کوچکتر برای پیدا کردن (اگر شما از قبل نمی دانید) دقیقاً انواع سایتهایی که این افراد قبلاً در حال خواندن و بازدید از آن ها هستند ، تنها گام دیگری است. برخی می گویند تبلیغات سنتی مرده است ، اما در بسیاری از شرایط تبلیغات هنوز هم می تواند نسبتاً مؤثر باشد – به خصوص اگر بتوانید به افرادی تبلیغ کنید که خودشان آنچه را که پیدا کرده اند به اشتراک بگذارند! به عنوان مثال ، یک مکان خوب می تواند Google Adwords باشد (مراقب باشید که بودجه مشخص شده خود را محدود کنید یا ممکن است به طور تصادفی یک صورتحساب سنگین را اجرا کنید) یا جایی مانند BuySellAds – در غیر اینصورت همیشه می توانید به سایت / سایت های خود ایمیل دهید. دوست دارم تبلیغات کنید تا ببینید چه گزینه های تبلیغاتی باز شده است. البته تبلیغات هرگز رایگان نیست (در واقع ، اغلب می تواند گران قیمت باشد) و دقیقاً چقدر تبلیغ شما موثر خواهد بود ، نه تنها به جایی که شما می خواهید آن را انتخاب کنید ، بلکه به بسیاری از عوامل دیگر ، مانند نحوه جذاب به نظر می رسد و دقیقاً چه چیزی تبلیغ می کنید ، و غیره.

4. Kickstarted کنید!

آیا ایده پشت سایت شما از بودجه اضافی سود خواهد برد؟ آیا ایده در پشت سایت شما چیزی برای فروش میلیون ها دلار و / یا تغییر جهان است – شاید محصول جدید نوآوری به نوعی یا مثلا دیگری باشد؟ در این صورت ، یکی از راه های کاملاً به معنای واقعی کلمه انداختن ایده شما (که به هر حال ذات وجود وب سایت شماست) به طور کلی می تواند ایجاد یک کمپین Kickstarter باشد – از همه ، کمک به مردم برای تأمین بودجه ایده های ناشناخته خود است. دقیقاً همان چیزی است که Kickstarter در مورد آن است!

5. وبلاگ دیگری را بخرید یا تصاحب کنید!

اگر فکر می کنید به اندازه کافی بزرگ است یا اگر وبلاگی در آنجا وجود دارد که به مخاطبان شما ربط دارد اما به هیچ وجه نمی روید (به دلیل علاقه آشکار صاحبان سایت) ، به نظر می رسد خرید خود را در نظر بگیرید – با فرض اینکه این یکی باشد. در حال حاضر برای فروش و یا اینکه می توانید با مالک فعلی تماس بگیرید و به معامله برسید. این یک تلاش پیچیده است و احتمالاً تنها درصورتی که از قبل بازاریابی آنلاین و تجربه و دانش طراحی وب را در زیر کمربند خود داشته باشید ، به بهترین وجه تلاش می کنید – زیرا نه تنها خرید یک وب سایت می تواند از نظر فنی چالش برانگیز باشد و هم بسیار وقت گیر باشد. همچنین به احتمال زیاد شما را حداقل چند هزار دلار هزینه خواهید کرد! با این حال ، هنگامی که کاملاً مورد پسند شما باشد ، نه تنها به کلیه مخاطبان تأسیس شده در سایت دسترسی خواهید یافت (که احترام شما به آنها احترام زیادی قائل است) ، همچنین می توانید از آن برای ارتقاء سایت اصلی خود استفاده کنید. و / یا علناً همه محتوای آن را به سایت جدید خود هدایت کنید. با یک مثال اخیر از این نوع کار ، به خوبی انجام شد و تصاحب اخیر وبلاگ جدید وردپرس اخبار WPDaily توسط Torque (متعلق به وب تخصصی وردپرس میزبان WPEngine!

6. تبلیغات در فیس بوک

اگرچه چیزی که هنوز به خصوص در بین عموم مردم مشهور نیست ، اما از چند سال پیش فیس بوک اقدام به فروش تبلیغات می کند (بدون شک چیزی که خبرهای قدیمی برای خوانندگان این سایت است البته) که بستگی به این دارد که سایت شما چیست. تلاش برای دستیابی ، می تواند ارزش توجه داشته باشد. چرا تبلیغات در فیس بوک با تبلیغات عمومی متفاوت است؟ – خوب ، تا حدودی به این دلیل که تعداد زیادی از کاربران فیس بوک آن دسته از افرادی نیستند که از طریق نوع تبلیغاتی که قبلاً در بالا به آنها گفته شد می توان به آنها دسترسی پیدا کرد. تا حدی به دلیل اینکه تبلیغات فیس بوک به شما امکان می دهد تعدادی از مواردی را انتخاب کنید که گزینه های تبلیغاتی دیگر نمی توانند از قبیل جنسیت ، سن ، مکان و علایق خاص از آن استفاده کنند. و تا حدی به دلیل تبلیغات در فیس بوک می تواند به شما در ساختن مشخصات اجتماعی آنلاین کمک کند!

7. از دوستان بخواهید که محتوای شما را به اشتراک بگذارند!

تاکنون درباره نظریه شش درجه جدایی شنیده اید ، که می گوید “همه از طریق شخص معرفی ، شش یا کمتر از هر قدم دیگر فاصله دارند”. این ممکن است به این صورت باشد که گرچه شما شخصاً هیچ شخص با نفوذی را نمی شناسید ، یکی از دوستان شما – یا دوستانشان – فقط ممکن است! نکته مهم اینجاست که برای افراد ناخواسته ایمیل یا پیام های ناخوشایند که می گویند “لطفاً مطالب من را به اشتراک بگذارید” و غیره را نادیده ندهید … شما هرگز نباید هر کسی را دوست داشته باشید – حتی دوستان – لول! اما اگر تعدادی از دوستانی دارید که به طور کلی می توانند به آنچه انجام می دهید علاقه مند باشند ، در این صورت واقعاً مشکلی ندارد که از آنها بخواهید یک تبلیغ تبلیغاتی بدهند!

8. خرید توییت – از آژانس ها و منابع تبلیغاتی RESPECTABLE!

خرید توییت ؟! به هیچ وجه!!! همه می دانند که مجاز نیست! یا آن؟ آیا تاکنون دیده اید که یک توییت در آگهی * پایان می یابد؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که قسمت “تبلیغ” به چه معنی است؟ بله ، این به معنای “تبلیغات” است – این بدان معناست که شخصی هزینه این توییت را پرداخت کرده است! از این گذشته ، برخی آژانسهای تبلیغاتی آنلاین بسیار محترم ، مانند BuySellAds ، توییتهای اسپانسر شده دارند – که مورد پسند برخی از مجلات پیشرو طراحی وب آنلاین ، مانند WebDesignerDepot ، Designmodo و Naldz Graphics است. با این وجود ، همه توییت های اینچنینی باید ابتدا توسط وب سایت مورد نظر تأیید شده و مانند هر نوع تبلیغات پولی ، مگر اینکه واقعاً در آن ادب باشید ، ممکن است متوجه شوید که مطابق انتظارات شما نیست – گرچه گاهی اوقات البته ، چنین تبلیغاتی می تواند فقط بلیط باشد!

9- چند بلاگ بروید!

بلاگرول ها قدری کلاه قدیمی هستند ، با این حال ، اگر از چند وب سایت با blogrolls (مربوط به طاقچه شما) می دانید ، پس از آن یک فرصت خوب وجود دارد – فرض کنید وب سایت / محتوای شما به اندازه کافی خوب باشد – آنها خوشحال خواهند شد که سایت شما را به آن اضافه کنند. لیست. برخی ممکن است بگویند این شلیک طولانی است ، با این حال ، شلیک طولانی است که یک جایزه بسیار بزرگ باید به اندازه کافی خوش شانس باشد برای کسب امتیاز: نه تنها می توانید یک لینک اول مهم یا دو مورد دیگر را از یک وب سایت که قبلاً تأسیس کرده اید برگردانید. در یک زمینه مشابه (و یک جریان مداوم از ترافیک از طریق پیوند گفته شده) ، شما همچنین می توانید یک ارتباط بالقوه با ارزش با مالک سایت برقرار کنید!

10. برای ویرایش دیگران محتوای ویروسی ایجاد کنید!

اینفوگرافیک نمونه ای عالی از این امر است. اگر اتفاق می افتد مهارت های لازم را کسب می کنید (معمولاً استعدادی برای طراحی همراه با دانش تخصصی از چیزی که به خصوص علاقه دارد و ایده ای برای نمایش آن به صورت واضح ، جالب و هوشمندانه) و یا شخصی را که می شناسد بشناسید ، یکی را بیرون بیاندازید و ، هنگامی که مطمئن شدید کاملاً جالب است (به خاطر سپردن آدرس وب خود را در جایی در گرافیک قرار دهید) ، با این امید که آنها به اندازه کافی دوست دارند آن را به اشتراک بگذارند با چند نفر از افراد کلیدی (بدون هرزنامه کردن با کسی) تماس بگیرید.!

ایده پاداش: یک سکه تحریک ناپذیر را اجرا کنید!

چرا این یک ایده جایزه است؟ از آنجا که احتمالاً تا زمانی که حداقل به اندازه کافی افراد به سایت شما مراجعه نکنند ، نمی توانند به کار خود ادامه دهند تا حرکت کافی برای ارزشمند شدن داشته باشند. با این حال ، هنگامی که اطمینان داشته باشید به آن نقطه رسیده اید و فرض می کنید که اقامت شما به اندازه کافی جذاب باشد ، مطمئناً با اجرای یک تحویل غیرقابل مقاومت می توانید افزایش بیشتری برای ترافیک سایت خود بدست آورید – فقط اطمینان حاصل کنید که برای دادن چیزی به مخاطبان خود ، به اندازه کافی می خواهد وارد سیستم شوید ، مثلاً Rafflecopter از طریق یک سیستم به اشتراک گذاری هدایای اجتماعی مفید.

* برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، نکته مهم را بررسی کنید: چند چیز کوچک می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند توسط مالکوم گلدول!

** یعنی. شخصی که از قبل تحت تأثیر قرار گرفته است و یا از دیگران تأثیر پذیرفته است ، مانند تیم فریس ، ست گودین یا لیدی گاگا!

هر ایده / پیشنهادی دیگر?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map