WP Engine با WP Rocket Cache – آیا واقعاً تفاوت ایجاد می کند؟ ارزششو داره؟

معاملات وردپرس


اگر در هنگام استفاده از WP Engine سعی کرده اید افزونه حافظه پنهان را نصب کنید ، می دانید که WP Engine همه افزونه های حافظه پنهانی را ممنوع می کند ، زیرا در سیستم سرور EverCache سطح آنها اختلال ایجاد می کند.

خوب ، همه افزونه های ذخیره کننده به جز یکی: موشک WP. در واقع ، WP Rocket بخشی از برنامه “ترجیحی پلاگین ترجیحی” WP Engine است و شما کاملاً آزاد هستید که از WP Rocket با WP Engine استفاده کنید.

این باعث تعجب ما می شود: آیا استفاده از WP Rocket با WP Engine واقعاً تفاوت ایجاد می کند؟ یعنی اگر در حال حاضر هزینه WP Engine و تمام بهینه سازی های عملکردی را که آنها در سطح سرور انجام می دهند پرداخت می کنید ، آیا باز هم ارزش استفاده از WP Rocket برای تسریع بیشتر سایت خود را دارد?

برای فهمیدن ، من یک سایت آزمایشی را در WP Engine راه اندازی کردم و با آزمایش برخی از آنها مقایسه کردم که چگونه عملکرد آن با WP Rocket و بدون آن کار می کند ، و من می خواهم آن داده ها را با شما به اشتراک بگذارم.

اما ، قبل از رسیدن به آن ، بیایید بحث کنیم که واقعاً وقتی که این دو را جفت می کنید اتفاق می افتد …

چه اتفاقی می افتد هنگام استفاده از موشک WP با موتور WP?

همانطور که در بالا اشاره کردم ، WP Engine به طور پیش فرض از طریق سیستم EverCache حافظه پنهان سطح سرور را شامل می شود. اگر مطمئن نیستید که حافظه پنهان چیست ، این پست را بررسی کنید ، همچنین می توانید در مورد بررسی WP Engine اطلاعات بیشتری در مورد WP Engine کسب کنید.

موشک WP در مرکز راه حل موتور WP

در صفحات محصولات خود ، WP Engine نسبت به آنچه EverCache در واقع انجام می دهد (فراتر از ذخیره محتوای استاتیک در سایت شما) بسیار مبهم است. بنابراین ، برای توضیحات بیشتر ، به تیم پشتیبانی آنها رسیدم که به من گفت که این اساساً یک دسته کوچک است:

 • ذخیره صفحه لاک الکل.
 • حافظه پنهان ذخیره شده شی.

این سیستم با بسیاری از افزونه های حافظه پنهان – از جمله قابلیت ذخیره سازی صفحه WP Rocket – همخوانی دارد ، به همین دلیل WP Engine پلاگین های ذخیره را از بستر خود ممنوع می کند.

بنابراین ، چگونه آنها می توانند با هم کار کنند?

خوب ، برای جلوگیری از بروز هرگونه درگیری ، WP Rocket هنگام نصب آن در سایت در WP Engine ، به طور خودکار عملکرد قابلیت ذخیره صفحه را غیرفعال می کند. بنابراین ، WP Rocket وقتی از WP Engine استفاده می کنید ، هیچ ویرایش صفحه ای انجام نمی دهد ، این بدان معناست که شما در یکی از بزرگترین نقاط فروش WP Rocket از دست ندهید.

با این حال ، حتی بدون قابلیت حافظه پنهان آن ، WP Rocket هنوز تعدادی بهبود عملکرد دیگر را نیز در اختیار شما قرار می دهد ، از جمله:

 • کوچک سازی و جمع بندی – فایل های HTML ، CSS و جاوا اسکریپت را بدون تغییر کارکرد آنها ، خرد و ترکیب می کند.
 • بارگیری تصاویر و فیلم ها تنبل – منتظر است تا تصاویر یا فیلم های زیر بار بارگذاری شود تا زمانی که کاربر شروع به پیمایش در صفحه کند.
 • جاوا اسکریپت را به تعویق بیاندازید – با انتظار بارگذاری JavaScript تا زمان ارائه صفحه ، بارهای بارگذاری شده صفحه را سرعت بخشید.
 • کنترل ضربان قلب – به شما امکان می دهد تا API ضربان قلب WordPress را محدود یا غیرفعال کنید تا بار روی سرور شما کمتر شود.
 • ترفندهای متفرقه – مانند غیرفعال کردن ایموجی ها.

علاوه بر این ، WP Rocket هر وقت حافظه پنهان را در WP Rocket پاک کرد ، به طور خودکار حافظه نهانگاه موتور WP را پاک می کند ، این یک امتیاز خوب در هنگام راحتی است..

این پست اساساً درمورد این است که چقدر آن ترفندهای عملکرد اضافی می توانند سوزن را بر روی عملکرد سایت شما حرکت دهند.

اجرای برخی از آزمایشات: WP Engine و WP Rocket

برای اینکه بدانم WP Rocket چه تفاوتی در WP Engine ایجاد می کند ، یک سایت آزمایش را در موتور WP Engine ایجاد کردم برنامه شروع کننده.

این سایت آزمایشی از موضوع Avada و یک سایت نمایشی کامل Avada و همچنین برخی افزونه های پشت صحنه مانند Yoast SEO استفاده می کند. در اصل ، من در تلاش بودم تا یک سایت وردپرس واقعی را به دست بیاورم.

سپس از WebPageTest برای آزمایش سایت استفاده کردم:

 • بدون WP Rocket (یعنی فقط با استفاده از ترفندهای عملکرد داخلی WP Engine)
 • با WP Rocket کاملاً پیکربندی شده است (من روش پیکربندی خود را بعد از داده های آزمون به اشتراک می گذارم).

من از WebPageTest استفاده کردم زیرا می خواستم روشی مناسب برای کمیت بارگذاری تنبل WP Rocket ، که WebPageTest است شاخص سرعت کار خوبی در گرفتن “فهرست سرعت” میانگین زمان نمایش قسمتهای قابل مشاهده در صفحه است. اصولاً چقدر سرعت بالا محتوای بالا برای افراد قابل مشاهده است ، که باید تأثیر بارگذاری تنبل را ثبت کند.

برای تلاش برای حذف هرچه بیشتر متغیرها ، من سه آزمایش WebPageTest جداگانه را در سه روز جداگانه اجرا کردم.

علاوه بر این ، من هر آزمایش WebPageTest را برای اجرا تنظیم کردم پنج تست جداگانه ارزش متوسط ​​را به خود می گیرد. بنابراین ، در کل ، 15 آزمایش جداگانه برای هر تنظیمات وجود داشته است ، که کار خوبی در از بین بردن هر گونه تنوع تک آزمون انجام داده است.

برای مرجع ، دیتابیس WP Engine من در کارولینای جنوبی بود و من از Dallas ، TX از WebPageTest استفاده می کردم و با استفاده از مرورگر دسک تاپ کروم ، اتصال کابل 5 Mbps را شبیه سازی می کردم.

داده ها در اینجا آمده است:

روز اول:

پیکربندی

زمان بار

شاخص سرعت

کاملاً بارگذاری شده

هیچ چی

4.296 ثانیه

4.400 ثانیه

4.798 ثانیه

موشک WP

3.959 ثانیه

4.312 ثانیه

4.407 ثانیه

روز 2:

پیکربندی

زمان بار

شاخص سرعت

کاملاً بارگذاری شده

هیچ چی

3.932 ثانیه

4.172 ثانیه

4.403 ثانیه

موشک WP

3.819 ثانیه

4.062 ثانیه

4.377 ثانیه

روز 3:

پیکربندی

زمان بار

شاخص سرعت

کاملاً بارگذاری شده

هیچ چی

3.376 ثانیه

3.699 ثانیه

3.845 ثانیه

موشک WP

2.491 ثانیه

2.919 ثانیه

5.289 ثانیه

اصطلاحات توضیح داده شده است

در اینجا تعاریفی برای سه اصطلاح از WebPageTest آورده شده است:

 • زمان بار – “زمان شروع ناوبری اولیه تا شروع رویداد بارگیری پنجره (بارگذاری)”.
 • شاخص سرعت – “میانگین زمان نمایش قسمتهای قابل مشاهده در صفحه”.
 • کاملاً بارگذاری شده – from زمان شروع ناوبری اولیه تا دو ثانیه فعالیت شبکه پس از تکمیل سند وجود ندارد. این معمولاً شامل فعالیت هایی است که توسط JavaScript پس از بارهای صفحه اصلی ایجاد شده است. “

چگونه پیکربندی WP راکت را برای این آزمایشات تنظیم کردم

برای مرجع ، من تقریبا همه چیز را در WP Rocket روشن کردم. من فعال کردم …

 • کوچک سازی و پیوستن به HTML ، CSS و JavaScript
 • برای از بین بردن کد رندر مسدود شده ، CSS و JavaScript را تحویل بگیرید
 • بارگیری تنبل برای تصاویر و فیلم ها
 • کنترل ضربان قلب API (من API را کاملاً غیرفعال کردم)
 • همه ترفندهای عملکرد متفرقه ، مانند غیرفعال کردن ایموجی.

بنابراین ، استفاده از WP Rocket با WP Engine تفاوت ایجاد می کند?

از داده ها ، به نظر می رسد هنوز مزایایی برای استفاده از WP Rocket حتی در WP Engine وجود دارد. با فعال کردن WP Rocket ، سایت در هر سه روز که تست کردم ، سریعتر بارگیری شد (و بخاطر داشته باشید که هر تست خود 5 اجرا جداگانه بود).

وقتی فکر می کنید چه کاری WP Rocket انجام می دهد ، مطمئناً منطقی است.

ترفندهایی مانند کوچک کردن پرونده / جمع بندی ، بارگیری تنبل ، بهینه سازی تحویل و موارد دیگر همه توصیه های خوبی برای سرعت بخشیدن به سایت وردپرس شما هستند.

آیا برای ایجاد این بهینه سازی ها به WP Rocket نیاز دارید؟ لازم نیست. می توانید یک پشته پلاگین رایگان با قابلیت های مشابه بسازید. مثلا:

 • بهینه سازی برای بهینه سازی و بهینه سازی اسکریپت.
 • Lazy Load برای بارگیری تنبل (افزونه رایگان از تیم WP Rocket).
 • کنترل ضربان قلب برای محدود کردن یا غیرفعال کردن API ضربان قلب (یکی دیگر از افزونه های رایگان از تیم WP Rocket).
 • WP-Optimize برای تمیز کردن پایگاه داده خود
 • شفاف سازی برای ترفندهای عملکرد متفرقه.

با این حال ، من فکر می کنم در راحتی و سادگی توانایی انجام همه کارها از یک افزونه (WP Rocket) وجود دارد که ممکن است برچسب قیمت 49 دلاری را توجیه کند.

علاوه بر این ، دو مزیت دیگر WP Rocket نسبت به گزینه های رایگان عبارتند از:

 • پشتیبانی از حق بیمه ، در صورت نیاز به پیکربندی تمام موارد.
 • WP Rocket با حافظه پنهان WP Engine ادغام می شود و به شما امکان می دهد حافظه نهان خود را از طریق WP Rocket (فقط یک ویژگی مناسب کمی خوب) پاک کنید..

اگر این 49 دلار برای شما ارزش دارد ، می توانید در مورد نحوه کار WP Rocket در بررسی WP Rocket ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map