WPChat – یک Hangout انجمن وردپرس به روز و در حال آمدن از Leland Fiegel

در ماه اوت سال گذشته توسط توسعه دهنده وردپرس وردپرس Leland Fiegel (که بسیاری از آنها به عنوان بنیانگذار اصلی یکی از اولین فروشگاه های تجاری تبلیغاتی که به وجود می آید – ThemeLab *) به رسمیت شناخته می شود ، WPChat در حال دستیابی به موفقیت چشمگیر در هدف خود است. تبدیل شدن به یکی از مکان های مراجعه به بحث در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مختلف مربوط به وردپرس. با توجه به این که آیا توسعه دهندگان باید مبحثی را در Themeforest بفروشند تا بحث کنند که چه اتفاقی می تواند برای وردپرس بیفتد در صورتی که غیرقابل تصور برای بنیانگذار آن مت مولنویگ اتفاق بیفتد ، نه تنها طیف گسترده ای از مباحث باز برای بحث وجود دارد بلکه همچنین غنی از دانش تخصصی است. و نظرات برای ضربه زدن. علاوه بر این ، برخلاف بسیاری از سوراخ های برجسته در بحث وردپرس (مانند گروه پیشرفته وردپرس پیشرفته در فیس بوک و گروه Google+ WordPress به طور فزاینده ای) ، WPChat تمام ابزاری را که انتظار دارید کامل باشد- فروم مدرن ، از جمله قابلیت چنگ زدن به موضوعات و ویژگی هایی که به کاربران امکان می دهد تا موضوعاتی که قبلاً مورد بحث قرار گرفته اند را به راحتی بیابند!


برای اینکه کمی بیشتر درباره این انجمن جدید فوق العاده ، چگونگی شروع آن و به کجا سرپرستی بدانیم ، چند سوال برای بنیانگذار سایت مطرح کردیم: للاند فیگل …

س) به نفع کسانی که از قبل نمی دانند شما چه کسی هستید ، کمی از پیشینه خود به ما بگویید.

من تمام وقت به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس در یک آژانس تبلیغاتی در منطقه DC کار می کنم. من یک عضو سازمان دهنده دیدار با WordPress DC هستم. و الان حدود 8 سال است که با وردپرس کار می کنم.

س) و در مورد WPChat چطور؟ تاریخچه سایت چیست?

همه چیز از زمانی شروع شد که دامنه wpchat.com را در حراج در اوت 2009 خریداری کردم. من آن را به عنوان یک وب سایت ساده چت زنده که به زودی پس از آن به انجمن وردپرس ارائه می شود راه اندازی کردم..

من با راه حل های مختلفی آزمایش کردم اما با استفاده از IRC به پایان رسید. اینترنت رله چت] کانال از freenode ، که من در صفحه اصلی wpchat.com تعبیه کردم. من یک صدای جیر جیر ازwpchat ارسال می کنم (معمولاً ازthemelab بازتوییت می شود و گپ خیلی سریع با همه افراد جامعه WordPress پر می شود.

کاوش در توییت های قدیمی ترwpchat می تواند ایده خوبی برای شما فراهم کند که چه کسی در این مسیر متوقف شده است. من سعی کردم با هر شخصی که در توییتر عضو شده است تماس بگیرم. هنگامی که آنها مجدداً بازنگری می شوند ، گپ ها می توانند بسیار ویروسی شوند.

سایت و همراهی کانال IRC تا زمان شروع مجدد نسبتاً خنثی بودند ، اما من هر ماه مبلغ قبض میزبانی را پرداخت می کردم و گهگاه افراد برای یک گپ سریع وارد می شدند ، اما در هیچ کجا نزدیک به سطح فعالیتی که در سال 2009-2010 تجربه کرده بود نیستم..

در اواسط سال 2014 ، من سایت قدیمی را کاملاً پاک کردم و یک انجمن گفتمان ایجاد کردم. که ما را به امروز می رساند.

س) عقاید سایت چیست؟ آیا پروژه ای برای عشق است یا پول؟ اهداف بلند مدت شما برای سایت چیست؟?

قطعاً عشق. من همیشه به جامعه وردپرس توجه زیادی داشته ام و از زمانی که Theme Lab را فروختم ، تا به حال واقعاً چیز زیادی ندارم. من اساساً وبلاگم WPChat را در مورد جامعه وردپرس در نظر می گیرم.

اجرای بسیار ارزان است ، اگرچه من به دنبال بدست آوردن آن از طریق حمایت مالی هستم زیرا من مدت زمان کمی را صرف آن می کنم. من در نظر گرفته ام انجام حساب های “Pro” که ممکن است دسترسی به یک انجمن خصوصی و برخی مزایای دیگر را فراهم کند ، اما انجمن اصلی همیشه رایگان و آزاد برای همه خواهد بود.

سایر اهداف بلند مدت فقط شامل رشد عضویت و تشویق فعالیتهای بیشتر از گروهی که قبلاً در اختیار داریم قرار می گیرند.

س) مخاطب هدف چه کسی است؟ آیا این انجمن است که در آن همه استقبال می کنند از هر نوع سؤال مربوط به وردپرس بپرسند ، یا این چیزی است که عمدتا به توسعه دهندگان اختصاص دارد?

اگرچه من خودم یک توسعه دهنده هستم ، قطعاً نمی خواهم این را فقط برای توسعه دهندگان محدود کنم. وبلاگ نویسان ، طراحان ، کارآفرینان ، توسعه دهندگان ، مبتدی تا پیشرفته ، همه از WPChat استقبال می کنند. همه استقبال می کنند از هر نوع سؤال مربوط به وردپرس بپرسند ، و من سعی می کنم مطمئن باشم که هیچ موضوعی بی پاسخ نمی ماند.

س) این روزها روشهای مختلفی برای ایجاد یک انجمن آنلاین وجود دارد ، و من می دانم که شما تصمیم به جای گفتن bbPress به جای گفتن bbPress استفاده کرده اید … چرا گفتمان?

من احساس تجربه گفتمان را دوست دارم. من همچنین لباسی را که از جامعه می گیرم دوست دارم. این بسیار WordPress-esque است.

اگر برای گفتمان نبود ، bbPress اولین انتخاب من خواهد بود. من واقعاً چیز دیگری را در نظر نمی گرفتم.

انتخاب گفتمان بر سر bbPress دشوار بود ، اما در این مرحله من فقط فکر می کنم گفتمان یک راه حل بزرگتر فروم مستقل است.

فکر می کنم استفاده از یک راه حل غیر WordPress برای سایتی در مورد وردپرس کمی عجیب است ، اما با توجه به گفتمان کاملاً رایگان و منبع باز دقیقاً مانند WordPress ، فهمیدم این مسئله خیلی زیاد نیست.

س) من می بینم که در حال حاضر دو مدیر برای WPChat وجود دارد: شما و جف چندلر (که بسیاری از کارهای وی در WPTavern می دانند. نقش جف چیست؟ نقش جف چیست؟ آیا این یک تلاش دو نفره است یا جف فقط کمک می کند?

جف اولین عضو بود (علاوه بر من) و به من کمک کرد تا در ابتدای راه اندازی مجدد آن را تنظیم کنم. وقتی من برای اولین بار گفتمان را نصب کردم ، هردوی ما فقط در مناطق سرپرست و قسمت جلویی گشت می زدیم ، فقط به آن عادت می کردیم ، زیرا هیچ یک از ما قبل از گفتمان استفاده نکرده بودیم..

او در از بین بردن WPChat از زمین بسیار مؤثر بود. از آنجایی که من تقریباً به جفی که در انجمن وردپرس وجود دارد دسترسی ندارم ، او توانست آن را در WP Tavern و در کانالهای شخصی خود تبلیغ کند تا از ابتدا یک عضویت واقعاً قوی بدست آورد.

این روزها ، من مطمئن هستم که جف به اندازه کافی در Tavern مشغول است ، بنابراین اخیراً او را در WPChat ندیده ام. اگرچه من او را به عنوان سرپرست نگه داشته ام زیرا به او اعتماد دارم و داشتن یک مدیر قابل اعتماد دیگر در سایت ضرری ندارد..

س) من می دانم زیرا در وب سایت شخصی شما خوانده ام که شما از وردپرس برای “تقریباً همه سایتهایتان” استفاده می کنید – چرا اینقدر پرشور هستید?

نرم افزار شگفت انگیز جامعه شگفت انگیز این زندگی من را تغییر داده است من فقط نمی توانم به آن اشتیاق داشته باشم.

س) اگر مجبور شدم چند رقیب را به سایت معرفی کنم ، تعداد معدودی که فوراً به ذهن متبادر می شوند می توانند گروه Advanced WordPress در فیسبوک ، گروه Google+ WordPress و همچنین subreddit WordPress باشند ، WPChat چگونه خود را متمایز می کند.?

قطعاً چند عامل متمایز وجود دارد.

WPChat کاملاً مستقل از هر شبکه اجتماعی است. من عمداً هیچ ویژگی “نشانه اجتماعی” را درج نکرده ام ، گرچه گفتمان از آن پشتیبانی می کند ، فقط برای حفظ آن تا حد ممکن. بسیاری به من گفته اند که واقعاً از WPChat که به هیچ شبکه اجتماعی خاصی وصل نمی شود ، قدردانی می کنند.

بر خلاف یک گروه فیس بوک ، تمام محتوای WPChat کاملاً باز و قابل خواندن برای عموم است بدون اینکه در پشت دیوار ثبت نام پنهان شوید.

همچنین ، همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، WPChat فقط برای توسعه دهندگان نیست. Stack Overflow ، AWP [ویرایش. Advanced WordPress Group] ، و حتی انجمن های پشتیبانی WordPress.org همه مکان های بهتری برای به دست آوردن سؤالات پیشرفته مانند پاسخ هستند.

من می خواهم انواع بحث ها را در WPChat تشویق کنم ، به خصوص در مورد تجارت و کارآفرینی مرتبط با جامعه وردپرس. اینها برخی از بحثهای مورد علاقه من در سایت است (که بعداً به جزئیات بیشتری خواهم رسید).

س) در حال حاضر جایی در منطقه 250 رشته در WPChat وجود دارد ، که مورد دلخواه شما است?

توضیح منحنی قیمت گذاری: https://wpchat.com/t/explaining-the-pricing-curve/499 … لزوماً وردپرس خاص نیست بلکه می تواند باشد. در اصل در مورد چگونگی توضیح قیمت گذاری خدمات وب برای افرادی که شاید با این صنعت آشنایی نداشته باشند صحبت می شود.

شما در حال شروع یک تجارت موضوعی هستید. آیا باید در ThemeForest بفروشید؟ https://wpchat.com/t/youre-starting-a-theme-business-should-you-sell-on-themeforest/94 … بسیار تبیین کننده. اطلاعات خوبی از برخی فروشندگان فعلی ThemeForest و همچنین یک کارمند Envato کسب کرده اید!

واقعاً هر کاری- کارآفرینی یا کارآفرینی قصد دارد انگشت شست را از من بگیرد.

س) با نگاهی به پایگاه کاربر فعلی ، در حال حاضر 300 کاربر در WPChat وجود دارد. برای ارتقاء سایت تاکنون چه کاری انجام داده اید – یا این همه از طریق دهان به دهان ساده است?

این تقریباً همه سخنان دهانی و توییتر است. راه شماره 1 من برای تبلیغ آن در حال حاضر فقط ایجاد موضوعات جدید و صدای جیر جیر آنهاست.

من یک خرج صرف تبلیغات نکرده ام.

س) WPChat به سالگرد شش ماهه خود (از زمان آغاز آگوست) می رسد ، هر گونه آموخته و یا تعجب آور در طول راه?

چه ، واقعاً اینقدر طولانی بوده است؟ من فقط از پایگاه عضو و مباحثاتی که آنها ایجاد کرده اند شگفت زده شده ام. این گروه بسیار خوبی است و واقعاً تحت تأثیر همه چیزهای جدیدی که از آنها آموخته ام ، تحت تأثیر قرار گرفته است.

س) آیا در انجمن WP کسی وجود دارد که شما را به خصوص در این سایت هیجان زده کنید که هنوز عضو آن نباشد؟ شاید آنها این پست را ببینند …؛)

در حال حاضر بسیاری از افراد مورد علاقه من در انجمن وردپرس عضو هستند ، بنابراین من از این نظر بسیار هیجان زده ام.

من خیلی علاقه ای به نام های بزرگ در انجمن وردپرس ندارم (نام های زیادی وجود دارد) که به WPChat پیوسته ام ، زیرا من با پرورش مباحث با کیفیت از افراد در هر نقطه در طیف جامعه وردپرس هستم.

س) می دانم که شما شخصاً در طی این سالها تعداد زیادی دانش مرتبط با وردپرس را جمع کرده اید (از طریق پروژه هایی مانند ThemeLab و Pluginferno)?

با تشکر! (دوباره: آرم عالی)

به طور مداوم به یادگیری ادامه دهید و آزمایش کنید.

منظر توسعه وب دائما در حال تغییر است ، بنابراین نمی توانید شکایت کنید. من می دانم که من شخصاً زیاد روی پیشرفت مهارت های جاوا اسکریپت متمرکز هستم ، چیزی که در نسخه های آینده وردپرس اهمیت فزاینده ای خواهد داشت (نه اینکه قبلاً اینطور نیست).

با تشکر از للاند – کار عالی را ادامه دهید!

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، به سایت بروید ، به چند سؤال بپردازید ، به چند پاسخ دیگر پاسخ دهید و در ساخت این انجمن جدید فوق العاده شرکت کنید!

* (توجه: ThemeLab در اوایل سال 2014 توسط سید بلخی بدست آمد).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map