WP Simple Pay Review – بهترین افزونه پرداخت راه راه برای وردپرس؟

معاملات وردپرس


WP Simple Pay یک افزونه پرداخت وردپرس است که به شما امکان می دهد پرداخت های یک بار و پرداخت های مکرر را از طریق وب سایت خود بپذیرید ، به گونه ای طراحی شده که بطور خاص با سرویس پرداخت Stripe کار کند..

این برنامه با ارائه یک رابط کاربر پسند ، تا حد نام خود زندگی می کند و در حالی که گزینه های بسیاری برای پیکربندی وجود دارد ، در مقایسه با راه حلی مانند WooCommerce ، تنظیم پرداخت از طریق WP ساده پرداخت نسبتاً ساده است..

نسخه رایگان WP Simple Pay استفاده را محدود نمی کند ، اما اگر می خواهید به نسخه کامل ارتقا دهید ، بسیاری از ویژگی های اضافی را نیز باز خواهید کرد.

خواه یک وبلاگ کوچک ، کلوپ محلی ، وب سایت عضویت بزرگ یا فروشگاه اینترنتی پر ترافیک داشته باشید ، می توانید از WP Simple Pay برای پذیرش پرداخت Stripe استفاده کنید ، و در این مقاله ، من می خواهم به شما نشان دهم که چه کاری می تواند انجام دهد.

آنچه می تواند WP پرداخت ساده انجام دهد?

WP Simple Pay توسط Phil Derksen در سال 2014 به عنوان راهی برای پذیرش پرداخت Stripe در وب سایت های WordPress راه اندازی شد و در سال 2018 ، این شرکت با توسعه Sandhills Pippin Williamson به نیروها پیوست..

فیل در مورد این انتقال در پست وبلاگ گفت: چرا من شرکت نرم افزاری یک نفره سودآور را با یک پخش کننده بزرگتر ادغام کردم ‘.

صفحه اصلی پرداخت ساده WP

توسعه Sandhills پشت بسیاری از افزونه های محبوب وردپرس قرار دارد.

علاوه بر این افزونه پرچمدار خود ، Easy Digital Downloads ، در پشت AffiliateWP ، محدود کردن Content Pro ، تقویم Sugar ، WP Simple Pay و Sellbird نیز هست.

یکی از ویژگی های مهم WP Simple Pay این است که این فرآیند برای صاحبان وب سایت و مشتریان ساده است. توسعه دهندگان روند پذیرش پرداخت ها را ساده کرده اند – خواه یک پرداخت واحد باشد یا یک اشتراک.

همانطور که انتظار دارید ، برای رایانه لوحی و دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است ، و بازدید کنندگان موبایل نیز می توانند با استفاده از Apple و Google Pay پرداخت کنند.

با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید که WP Simple Pay گزینه های محدودی دارد ، بنابراین مانند بسیاری از راه حل های جایگزین ، نفخ نمی شود. بنابراین ، تمام اطلاعات مربوط به مشتری و پرداخت در حساب Stripe شما ذخیره می شود ، نه در وب سایت وردپرس شما.

ویژگی های پرداخت ساده WP

فرم های پرداخت با استفاده از سازنده فرم کشیدن و رها کردن کاربرپسند ایجاد می شوند و سه نوع فرم وجود دارد: نمایش فرم جاسازی شده ، نمایش فرم روکش و نمایش پرداخت Stripe.

کادرهای انتخاب ، فیلدهای متنی و دکمه ها در دسترس هستند ، در حالی که می توانید زمینه های سفارشی نیز ایجاد شوند ، بنابراین می توانید دقیقاً مشخص کنید که هنگام خرید از شما چه اطلاعاتی را از مشتریان می خواهید.

ویژگی های پرداخت ساده WP

موسسات خیریه از این واقعیت قدردانی می کنند که WP Simple Pay از مشتریانی که مقادیر سفارشی را وارد می کنند پشتیبانی می کند. این در صورتی که کمک های مالی را در وب سایت خود قبول می کنید مفید است و می خواهید کاربران تصمیم بگیرند که چه مقدار ارسال می کنند.

همچنین دارای کد کوپن است و از 14 زبان ، بیش از 30 کشور و بیش از 135 واحد پول جهانی پشتیبانی می کند.

برای لیست دقیق درباره کاری که افزونه می تواند انجام دهد ، از صفحه ویژگی های WP Simple Pay مطلع شوید.

فرم های شگفت انگیز جلویی

یکی از جذاب ترین ویژگی های WP Simple Pay ، فرم های پرداخت زیبا است که به شما امکان می دهد ایجاد کنید.

سه نوع نمایشگر فرم مختلف وجود دارد: تعبیه شده ، روکش و پرداخت Stripe.

یک فرم تعبیه شده یک فرم معمولی است که می تواند در پست ها و صفحات وب سایت شما تعبیه شود.

فرم جاسازی شده با پرداخت ساده WP

در مقابل ، با یک فرم پوشش ، کاربر باید بر روی دکمه خرید کلیک کند. سپس فرم بر روی یک پس زمینه شفاف در صفحه شما نمایش داده می شود.

فرم پرداخت ساده WP

نوع فرم پرداخت Stripe چند قسمت را در صفحه شما نشان می دهد ، اما دیگران را در فرم پرداخت Stripe (که توسط Stripe میزبان است) نشان می دهد

همانطور که بعداً مشاهده خواهید کرد ، می توانید زمینه های مختلفی را در فرم های خود مانند نام ، آدرس ، کدهای کوپن و موارد دیگر وارد کنید. کادرهای چک و جعبه بازشو همچنین می توانید برای امکاناتی مانند محاکمه و اشتراک استفاده شود.

فرم اشتراک پرداخت ساده WP

برای دیدن نمونه های بیشتر افزونه در حال کار ، قسمت آزمایشی WP Simple Pay را ببینید.

WP Simple Pay: Lite vs Pro

WP Simple Pay Lite یک راه حل فوق العاده برای پرداخت به خودی خود است – برای تنظیمات ساده پرداخت عالی است ، و از نظر تعداد فرم هایی که می توانید ایجاد کنید هیچ محدودیتی ندارد..

البته WP Simple Pay Pro ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد ، اما من ابتدا نسخه Lite را تست می کنید تا ببینید چگونه WP Simple Pay کار می کند.

از نظر قابلیت استفاده ، هر دو افزونه به یک روش کار می کنند.

فهرست مدیریت WP Simple Pay پیوندهایی با فرمهای پرداخت موجود ، صفحه فرم پرداخت جدید ، تنظیمات و گزارشات سیستم دارد. پیوند دیگری در WP Simple Pay Lite وجود دارد که شما را به صفحه مقایسه ویژگی های Lite vs Pro هدایت می کند.

WP Simple menu WordPress Admin

در بخش بعدی ، من به شما نشان می دهم که چگونه می توانید فرم های پرداخت را با استفاده از WP Simple Pay Pro تنظیم کنید.

روند ایجاد فرم در نسخه Lite یکسان است ، اما ویژگی های حق بیمه پنهان شده و با یک پیام تبلیغاتی برای WP Simple Pay Pro جایگزین می شوند.

فرم پرداخت

تنظیمات ویژگی های حق بیمه در نسخه Lite نمایش داده نمی شوند ، اما یادآوری آنچه را که نسخه حرفه ای ارائه می دهد مشاهده خواهید کرد.

تنظیمات ساده پرداخت WP

صفحه WP Simple Pay Lite vs Pro ویژگی های اضافی موجود در WP Simple Pay Pro را ارائه می دهد.

این شامل زمینه های سفارشی ، کدهای کوپن ، اشتراک ها ، آزمایش ها ، اعمال درخواست پرداخت و پشتیبانی Google Pay و موارد دیگر می شود.

WP Simple Pay - Lite vs Pro

من معتقدم که Sandhills Development با ویژگی هایی که در نسخه Lite WP Simple Pay گنجانده شده ، سخاوتمندانه بوده است ، اما مطمئناً بسیاری از ویژگی های عالی برای تشویق صاحبان وب سایت به روز رسانی وجود دارد.

توصیه من نصب نسخه رایگان افزونه است تا ببینید که آیا برای تنظیم پرداخت خود به یکی از ویژگیهای برتر احتیاج دارید؟.

ایجاد فرم پرداخت نوار

هنگامی که ابتدا WP Simple Pay را در وردپرس فعال می کنید ، یک دکمه در نوار مدیریت وردپرس خود مشاهده می کنید که می گوید: “حالت پرداخت ساده پرداخت آزمون فعال”.

این دکمه در آنجا وجود دارد تا به شما یادآوری کند که این افزونه هنوز در حالت تست است. پس از پیکربندی فرم های پرداخت ، باید اطمینان حاصل کنید که حالت آزمایش در داشبورد Stripe نیز فعال شده است ، بنابراین می توانید برخی از پرداخت های تست را پردازش کنید.

وقتی خوشحال هستید که همه چیز به درستی تنظیم شده است ، می توانید حالت آزمایش را در صفحه “راه اندازی نوار” در قسمت تنظیمات خود غیرفعال کنید.

حالت تست پرداخت ساده فعال است

پس از فعال سازی ، پیامی نیز برای ارتباط با Stripe مشاهده خواهید کرد. این امر شامل ورود به حساب Stripe برای دسترسی به WP Simple Pay است.

اتصال با نوار

* توجه: برخی از تنظیمات ذکر شده در WP Simple Pay Lite در دسترس نیست.

فرم پرداخت به چهار برگه تنظیمات تقسیم می شود: گزینه های پرداخت ، گزینه های نمایش فرم ، گزینه های فرم فرم سفارشی و گزینه های اشتراک.

در برگه گزینه های پرداخت ، می توانید تعریف کنید که آیا مبلغ پرداخت مبلغ تعیین شده است یا مبلغ سفارشی. زمینه مبلغ سفارشی یک ویژگی حق بیمه است که برای وب سایت های اهدای عضو مفید است و در آنجا باید به کاربر اجازه دهید مبلغی را که پرداخت کرده است تعیین کند.

این منطقه همچنین به شما امکان می دهد تا پس از انجام پرداخت ، مکانی را برای هدایت کاربران به سمت خود تعریف کنید.

مطمئن شوید که منطقه مستندات WP Simple Pay را بررسی کرده اید ، زیرا بسیاری از برچسب های قالب را می توانید در صفحه تأیید پرداخت سفارشی خود ذکر کنید..

گزینه های پرداخت

در برگه بعدی ، می توانید انتخاب کنید که فرم شما فرم تعبیه شده ، فرم پوشش یا فرم پرداخت Stripe است.

در اینجا نام و توضیحات نیز تعریف شده است.

انواع نمایش فرم

برگه زمینه های فرم سفارشی همان جایی است که فرم پرداخت خود را می سازید.

درمجموع ، 19 زمینه وجود دارد: چهار فیلد سفارشی ، نه زمینه مشتری و شش فیلد استاندارد. WP Simple Pay به طور واضح برخی از زمینه ها را به یک نمونه محدود می کند. به عنوان مثال ، دکمه پرداخت.

یک فیلد را انتخاب کنید

پس از افزودن فیلدی به فرم ، می توانید آن را در هر موقعیتی که می خواهید بکشید و رها کنید و سپس تنظیمات را به ترتیب تنظیم کنید. استفاده از آن بسیار خوشحال کننده است.

زمینه های فرم سفارشی

اشتراک ها می توانند در آخرین برگه تنظیم شوند. شما می توانید بین یک برنامه اشتراک مشترک یا برنامه انتخابی کاربر انتخاب شده تر انتخاب کنید.

تعداد زیادی از زمینه ها را می توان در اینجا تعریف کرد ، از جمله هزینه اشتراک ، هزینه تنظیم ، حداکثر هزینه مجاز اشتراک و موارد دیگر.

گزینه های اشتراک

فرم های پرداخت را می توان در سمت راست صفحه ذخیره کرد و این کادر همچنین کد کوتاه فرم شما را یادداشت می کند.

WP کوتاه پرداخت کد کوتاه

شما باید این کد کوتاه را در پست یا صفحه ای که می خواهید فرم خود را وارد کنید ، کپی کنید.

فرم شما نمایش داده می شود.

مثال فرم پرداخت ساده WP

در حالی که من یک طرفدار بزرگ سادگی WP Simple Pay هستم ، احساس می کنم گزینه های مفیدی وجود ندارد که وجود داشته باشد – مواردی که بدون اثرگذاری بر اصل سادگی می توانند قابلیت استفاده را بهبود بخشند.

به عنوان مثال ، در حالی که می توانید فیلدهای فرم را حذف کنید ، هیچ راهی برای کپی کردن فیلدها وجود ندارد.

مبتدیان همچنین از راه های اضافی درج فرم ها در وب سایت خود قدردانی می کنند. در حال حاضر ، هیچ دکمه WP Simple Pay در ویرایشگر وردپرس وجود ندارد که به شما امکان دهد یک فرم را انتخاب کنید و آن را در یک پست یا صفحه قرار دهید. علاوه بر این ، برای نمایش یک فرم در یک منطقه نوار کناری ، باید افزونه WordPress مانند ویجت کوتاه را نصب کنید ، زیرا هیچ ویجت WP Simple Pay در دسترس نیست.

با این حال ، توسعه دهندگان لیست طولانی از اقدامات و قلاب های فیلتر را برای کاربران پیشرفته تهیه کرده اند که به شما امکان کنترل کامل بر فرم های پرداخت و ارسال های شما را می دهد..

شاید بزرگترین نادیده گرفتن من یک ظاهر طراحی شده باشد.

در نسخه بعدی ، دوست دارم طرح های از پیش تعریف شده رنگ ، چرخ رنگی و جعبه CSS را برای کلاس های سبک سفارشی ببینم. در حال حاضر ، فرم ها ظاهر خود را از مضمون فعال شده وردپرس وب سایت شما به ارث می برند.

تنظیمات پرداخت ساده WP خود را پیکربندی کنید

برای اطمینان از صحت پردازش پرداختهای خود ، باید کمی پیکربندی WP Simple Pay را صرف کنید.

در WP Simple Pay Pro ، شما باید در صفحه اول تنظیمات کلید مجوز خود را وارد کنید. با این کار اطمینان حاصل می شود که افزونه به صورت خودکار در وردپرس به روز می شود.

تنظیمات مجوز پرداخت ساده WP

صفحه راه اندازی Stripe تأیید می کند که آیا شما با موفقیت WP Simple Pay را به حساب Stripe خود وصل کرده اید یا خیر. این صفحه همچنین در جایی است که شما می توانید حالت تست را فعال و غیرفعال کنید.

در این صفحه ، کشور حساب خود ، محل پرداخت Stripe ، محلی برای زمینه کارت و صفحه وب را نیز تعریف می کنید.

تنظیمات راه اندازی ساده پرداخت نوار WP

بسیاری از تنظیمات مهم را در قسمت تنظیمات عمومی از جمله صفحه تأیید پرداخت و عدم موفقیت در پرداخت ، قالب تاریخ ، ارز مورد نظر ، موقعیت ارز ، درصد نرخ مالیات و جداکننده ها خواهید یافت..

تنظیمات عمومی پرداخت ساده WP

گزینه سبک نظرات به طور خودکار سبک های WP Simple Pay Pro را در زمینه های دکمه های پرداخت و دکمه اعمال می کند ، در حالی که reCAPTCHA را می توان در این صفحه نیز تنظیم کرد.

این صفحه همچنین گزینه ای برای حذف تمام داده های WP Simple Pay از وب سایت وردپرس شما پس از حذف افزونه دارد.

تنظیمات عمومی پرداخت ساده WP

صفحه آخر تنظیمات به شما امکان می دهد پیام های تأیید پرداخت را برای پرداخت های یک بار ، اشتراک بدون آزمایش و اشتراک با آزمایش های رایگان سفارشی کنید..

برچسب های قالب های مختلف برای کمک به شما در شکل دادن به این پیام های تأیید موجود است.

تنظیمات تأیید پرداخت پرداخت ساده WP

همانطور که ممکن است به یاد بیاورید ، فهرست مدیریت WP Simple Pay به صفحه گزارش سیستم نیز پیوند دارد.

در این صفحه گزارش کاملی از نصب وردپرس ، تنظیمات افزونه و محیط سرور ارائه شده است. توصیه می کنم پس از ایجاد فرم های خود ، آن را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که میزبانی شما برای WP Simple Pay بهینه شده است.

گزارش سیستم

به طور کلی ، ناحیه تنظیمات WP Simple Pay به راحتی امکان پذیر است ، زیرا تنها چند تنظیم کلید وجود دارد که باید تنظیم کنید..

قیمت گذاری ساده WP

WP Simple Pay Lite 100٪ رایگان برای استفاده است و به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از فرم های پرداخت را ایجاد کنید.

اگر به نسخه کامل آپدیت کنید ، به بسیاری از ویژگی های اضافی ، مانند کنترل طراحی کشیدن ، رها کردن ، زمینه های سفارشی ، کدهای کوپن ، و پشتیبانی از Apple Pay و Google Pay دسترسی پیدا خواهید کرد..

مجوز شخصی در سال 99 دلار هزینه دارد و برای یک وب سایت پشتیبانی و به روز رسانی می کند. اگر سالانه 149 دلار به مجوز به علاوه ارتقاء دهید ، استفاده از وب سایت را به سه وب سایت افزایش می دهید. شما همچنین می توانید برای پرداخت اشتراک و برنامه های اقساطی ، پشتیبانی اضافه کنید.

برنامه حرفه ای 249 دلار در سال دارای ویژگی های مشابه مجوز به همراه است ، اما محدودیت استفاده وب سایت را حذف می کند. همچنین می توانید با خرید WP Simple Pay با پرداخت یک بار 499 دلار هزینه جدید سالانه را حذف کنید.

قیمت گذاری ساده WP

WP Simple Pay دارای یک منطقه مستندات مفید است که نحوه استفاده از افزونه را توضیح می دهد ، اما کلیه مشتریان حق بیمه WP Simple Pay از طریق ایمیل پشتیبانی اولویت دریافت می کنند.

تمام برنامه های حق بیمه با ضمانت 100 روزه 100٪ برگرداندن پول ارائه می شوند. بنابراین ، اگر بعداً متوجه شدید که WP Simple Pay دقیقاً آنچه را که شما نیاز دارید انجام نمی دهد ، می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید.

ضمانت پرداخت پول ساده پرداخت WP

مجوز 149 دلاری به علاوه همه ویژگی های WP Simple Pay را باز می کند ، اما اگر اشتراک ها برای شما مهم نیستند ، ممکن است بخواهید فقط مجوز شخصی 99 دلاری را خریداری کنید.

اگر مطمئن نیستید با برنامه 99 دلاری ارزان تر بروید ، زیرا می توانید مجوز خود را از هر زمان و از طرف حوزه حساب به روز کنید و فقط تفاوت را بپردازید.

افکار نهایی

توسعه دهندگان ، بیشتر کارها را انجام داده اند ، تا بتوانند تعادل مناسب بین سادگی و کارایی را برقرار کنند. فقط چند دقیقه می توانید از افزونه برای ایجاد فرم پرداخت Stripe استفاده کنید ، اما چند گزینه دیگر در اینجا و در آنجا استقبال می شود..

WP Simple Pro Lite باید برای کسانی از شما که فقط یک راه حل ساده پرداخت Stripe را برای وب سایت خود می خواهید کافی باشد.

WP Simple Pay Pro بسیاری از ویژگی های اضافی را باز می کند که به شما در ایجاد فرم های پیچیده تر و تنظیمات پرداخت حرفه ای که اشتراک دارند ، کمک می کند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me