14 بهترین پلاگین خبرنامه ایمیل برای وردپرس (2020)

معاملات وردپرس


ساخت لیست ایمیل یکی از این موارد است بیشترین کارهای مهمی که می توانید برای تجارت آنلاین خود انجام دهید. چرا؟ زیرا به شما امکان دسترسی مستقیم مخاطبی را می دهد که واقعاً به آنچه انجام می دهید علاقه دارند. مخاطبی که با ثبت نام در خبرنامه شما ، قبلاً آمادگی خود را برای ادامه گوش دادن به آنچه باید ارائه دهید نشان داده است.

چگونه این لیست ارزشمند را ایجاد می کنید؟ خوب ، همه چیز با جمع آوری آدرس های ایمیل افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند (با اجازه!) شروع می شود. متأسفانه ، این یک کار دشوار است ، زیرا ما اکنون در جهانی زندگی می کنیم که جلب توجه کسی سخت تر از همیشه است.

به عنوان بازاریابان (بخوانید: صاحبان مشاغل ، کارآفرینان ، رهبران) ما باید سعی کنیم تا حد امکان توجه بازدید کنندگان خود را بکشیم و نگه داریم. با این حال (و در اینجا سختی وجود دارد) ، نه تنها باید توجه آنها را جلب کنیم بلکه باید آنها را ترغیب کنیم که هر آنچه برای گفتن / پیشنهاد خود داریم ارزش شنیدن / دریافت را دارد.

تولید سرب فعال و منفعل

به طور سنتی ، بازاریابان جعبه اشتراک را در نوار کناری وب سایت ، پاورقی یا بعضی اوقات حتی درون خود مقاله (معمولاً در وسط وسط) قرار می دهند. چنین روشهایی بیشتر است منفعل راه های جمع آوری ایمیل. به این معنی که آنها مانع بازدیدکننده نمی شوند هر کاری که در سایت انجام می دهند ، مانند خواندن مقاله یا به سادگی مرور.

با این حال ، هنگامی که پنجره ها به خبرنامه رسیدند (نوعی که گاهی اوقات در وسط صفحه ظاهر می شوید “ظاهر می شوید”) – بازی تغییر کرد. پنجره ها هستند فعال راه های جمع آوری ایمیل ، به موجب آن افراد باید به معنای واقعی کلمه اقدامات خود را متوقف کنند و یا (الف) مشترک شوند ، یا (ب) پنجره بازشو را ببندند.

بسیاری از بازاریابان این قدرت جدید را به خوبی اعطا کردند و به محض ورود به سایت ، بازدیدکنندگان خود را با استفاده از پنجره ها بمباران کردند – غالباً قبل از آنکه حتی بدانند وب سایت چیست؟!

این ، به طور طبیعی ، بسیاری از ناامیدی را ایجاد کرد.

اولین قانون برای یک وب سایت جدید (یا هر وب سایت) باید این باشد: از آدرس مقدماتی آدرس ایمیل درخواست نکنید.

در عوض ، شما باید ابتدا مقدار خود را نشان دهید ، یعنی چیزی را به کاربر (مانند محتوای عالی!) بدهید ، و در عوض چیزی بخواهید – در این حالت ، آدرس ایمیل آنها.

عبارت “ارزش نشان دادن” به دامنه وب سایت شما بستگی دارد. “ارزش” ممکن است یک مقاله عالی باشد ، گزارش های رایگان با تجسم عالی ، کتابهای الکترونیکی ، راهنماها ، منابع پرونده های Photoshop ، نمادها ، تصاویر ، نمونه های صوتی ، جلوه های ویدیویی – لیست بی پایان است.

هنگامی که یک بازدید کننده از محتوای شما بهره مند می شود – وی به طور طبیعی تمایل بیشتری دارد تا آدرس ایمیل خود را با تجارت شما به اشتراک بگذارد.

اما چگونه این ایمیل ها را جمع می کنید؟ در زیر ، 14 پلاگین برتر وردپرس را برای انجام دقیقاً همین کار ، در لیست ما جمع کرده ایم بهترین افزونه های خبرنامه برای وردپرس.

به ترتیب خاصی ذکر نشده است:

OptinMonster (9 دلار به علاوه ماهانه)

بدون لیست افزونه های خبرنامه بدون ذکر OptinMonster کامل است. این افزونه که در سال 2013 تاسیس شد ، به یکی از پرفروش ترین افزونه های خبرنامه در همه زمان ها تبدیل شده و اکنون توسط بیش از 700000 وب سایت استفاده می شود. اگرچه OptinMonster به یک SaaS مستقل از پلتفرم رسیده است ، اما هنوز یک افزونه اختصاصی وردپرس را در اختیار دارد.

OptinMonster

OptinMonster دارای انواع مختلفی از ویژگی های سفارشی سازی ، مانند فناوری Exit Intent ، انواع مختلفی از فرم ، آزمایش تقسیم A / B و موارد دیگر.

این امر باعث می شود طراحی بسیار تبدیل به نسیم – از طراح فرم کاملاً برجسته گرفته تا انیمیشن های شگفت انگیز از MonsterEffects. در حقیقت ، افزونه ای است که قبلاً برای مرور در مقاله های قبلی به آن رفته ایم: OptinMonster Review.

وب سایت رسمی

تم های Bloom by Elegant (89 دلار به علاوه در سال)

مضامین زیبا یکی از محبوب ترین توسعه دهندگان وردپرس است که به لطف موضوع Divi محبوب خود ، یکی از محبوب ترین توسعه دهندگان وردپرس در آنجا هستند. اما ، فراتر از دیوی ، تم های زیبا همچنین مجموعه ای از افزونه های مفید را ارائه می دهد – از جمله ، بلوم.

شکوفه از تم های زیبا

Bloom یک افزونه خبرنامه زیبا با بیش از صد قالب و 19 ادغام با ابزار محبوب بازاریابی ایمیل است.

این شش نوع فرم پاپ آپ مختلف را پشتیبانی می کند: پنجره های باز ، پرواز ، ناحیه ویجت ، متناسب با محتوا ، زیر محتویات و قفل محتوا. همچنین می توانید گزینه های منحصر به فرد ماشه مانند امکان نمایش فرم انتخاب پس از بازدید کننده ، یک نظر را دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، به بررسی دقیق ما در مورد بلوم بپردازید. برنامه ها از 89 دلار در سال شروع می شود ، که شامل دسترسی به همه محصولات Elegant Themes از جمله Divi نیز می شود.

و در آخر اینکه ، اگر خود را برای تصمیم گیری بین OptinMonster (فوق) و Bloom می بینید ، در اینجا مقاله مفید دیگری است که ممکن است به آن علاقه مند باشید: Bloom vs OptinMonster: پلاگین فرم Optin Email Optim Better?

وب سایت رسمی

خبرنامه (رایگان یا 65 دلار)

براساس گزارش WordPress.org ، خبرنامه یکی از بهترین افزونه های خبرنامه رایگان برای WordPress است که هم اکنون در بیش از 300،000 سایت وردپرس فعال است. این افزونه به شما امکان می دهد مشترکان نامحدود داشته باشید و ایمیل های نامحدود ارسال کنید.

پلاگین خبرنامه

در اینجا جالب ترین ویژگی های افزونه آورده شده است:

 1. آهنگساز ایمیل پاسخگو و پر از ویژگی های غنی از ویژگی های خاص – که می توانید برای تهیه خبرنامه های زیبا و آماده تلفن همراه از آنها استفاده کنید.
 2. اشتراك دو برابر را انتخاب كنيد – بدين ترتيب از قوانين ضد هرزنامه اتحاديه اروپا تبعيت خواهيد كرد.
 3. ردیابی ایمیل با آمار پیشرفته – بنابراین می دانید چه کسی ایمیل های شما را باز می کند.
 4. تقسیم بندی آسان برای هدف قرار دادن کمپین های خود – بنابراین می توانید گروه های خاصی از افراد را در لیست خود قرار دهید.
 5. پشتیبانی SMTP – برای اطمینان از اینکه ایمیل های شما آن را به صندوق ورودی بازدید کنندگان می کند.

در حالی که خبرنامه می تواند ایمیل هایی را مستقیماً از طریق سرور وردپرس شما ارسال کند ، من برای اطمینان از تحویل بهتر از ویژگی های یکپارچه سازی سرور SMTP توصیه می کنم (Mailgun یک سرویس خوب SMTP رایگان است).

علاوه بر برخی از افزودنی های رایگان ، تعدادی از افزودنی های برتر نیز وجود دارد که به پشتیبانی WooCommerce ، پاسخگویی به سیستم های خودکار ، تجزیه و تحلیل و موارد دیگر کمک می کند..

دسترسی به همه افزودنیهای برتر از 65 دلار شروع می شود.

وب سایت رسمی

MailPoet (ماهانه رایگان یا 15 دلار)

MailPoet یک افزونه خبرنامه همه در یک است که به شما کمک می کند تا لیست ایمیل خود را رشد داده و از طریق داشبورد وردپرس خود ایمیل به مشترکان خود ارسال کنید..

MailPoet

MailPoet دارای بیش از 300،000 نصب فعال در نسخه های مختلف خود است و از الگوهای ایمیل آماده استفاده برای شروع مجدد فعالیت های بازاریابی ایمیل خود استفاده می کند. این قالب های رایگان شامل ایمیل های خوش آمدید ، خبرنامه ها و به روزرسانی های جدید ارسال شده ، که همه از اتوماسیون بازاریابی پشتیبانی می کنند.

می توانید MailPoet را نیز از سرور سایت وردپرس خود برای ارسال ایمیل (تحویل بد) استفاده کنید. یا ، می توانید از خدمات ارسال شخصی MailPoet نیز استفاده کنید ، یا از یک سرور SMTP شخص ثالث برای تحویل بهتر استفاده کنید. اگر از خدمات ارسال MailPoet استفاده می کنید ، می توانید به صورت رایگان به هزار مشترک مشترک در ماه ارسال کنید (پس از آن باید هزینه پرداخت کنید).

MailPoet Premium ارائه می دهد تجزیه و تحلیل پیشرفته ، قابلیت تقسیم (بر اساس فعالیت ایمیل مانند باز ، کلیک لینک و غیره) و ادغام پیشرفته با ایمیل های معامله گر WooCommerce.

می توانید MailPoet Premium را نیز به عنوان بخشی از خدمات ارسال (از 15 دلار در ماه) دریافت کنید. یا می توانید افزونه حق بیمه مستقل را با قیمت 149 دلار خریداری کرده و آن را به سرویس ارسال خودتان وصل کنید. باز هم ، Mailgun گزینه خوبی در آنجا است.

وب سایت رسمی

Icegram (رایگان یا 97 دلار در سال)

توسعه دهندگان Icegram محصول خود را با برچسب “رشد مشترکان ، افزایش تبدیل و جذب بازدید کنندگان” توصیف می کنند. پس از مشاهده لیست ویژگی ها ، این توضیحات بسیار خوبی است.

افزونه Icegram

Icegram در WordPress.org نسخه رایگان و محدودی دارد – اما این فقط محدود است. خوب است و به شما امکان می دهد تا میله های خوش آمد گویی ، گزینه های انتخابی و فرم های جنرال سرب ایجاد کنید ، اما فاقد سازنده کشیدن و رها کردن است و گزینه های رایگان بهتری نیز در آنجا وجود دارد.

با این حال ، نسخه حق بیمه چیزهایی را تغییر می دهد ، پشتیبانی از 12 نوع مختلف CTA ، انواع قوانین ماشه و هدف گیری ، و یک ابزار تجزیه و تحلیل داخلی و آزمایش تقسیم.

بنابراین ، اگر شما مایل به پرداخت هستید ، یخ ساز قطعاً سزاوار یک نقطه در این لیست است.

نسخه پرداخت شده از 97 دلار در سال شروع می شود.

وب سایت رسمی

پیشرو (67 دلار به علاوه)

Thrive Themes یکی از معتبرترین توسعه دهندگان WordPress در بازار است – و به این کار خوب لعنت می کند. مضامین Thrive شامل تعدادی افزونه است که به شما کمک می کند تا تلاش های ایمیل خود را افزایش دهید ، اما Thrive Lead متمرکزترین پیشنهاد آن است.

پیشرو شوید

Thrive Lead دارای چندین ویژگی مفید در داخل پلاگین است:

 • این ده نوع (بله ، شما درست می خوانید) انواع مختلفی از فرمهای انتخاب ، از جمله قفل محتوا ، روبان چسبنده ، پرکننده تمام صفحه ، تشک پیمایش و فرم های چند گزینه ای.
 • می توانید فرم های انتخابی خود را با کشیدن و رها کردن در یک ویرایشگر تصویری قدرتمند بسازید.
 • گزینه های Trigger شامل زمان ، خروج از قصد ، عمق پیمایش و کلیک است.
 • شما می توانید بر اساس پست ، صفحه ، برچسب ، طبقه بندی ، آدرس های اینترنتی و حتی انواع پست های سفارشی افراد خاص را در وب سایت خود قرار دهید!
 • شما برای تجزیه و تحلیل و بهبود تلاش های خود ، از آزمایش و تجزیه و تحلیل A / B داخلی استفاده می کنید.

با شروع 67 دلار برای مجوز سایت واحد ، Thrive Lead یک افزونه عالی برای کسانی است که آماده هستند تا بازاریابی ایمیل خود را به سطح بعدی برسانند. یا ، می توانید آن را به عنوان بخشی از عضویت 19 ماهه Thrive Themes ، دریافت کنید که به شما امکان دسترسی به همه محصولات Thrive Themes را می دهد. در بررسی مضامین پیشرفت ما بیشتر بیاموزید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشرفت های پیشرفته ، به بررسی های دیگری که در این زمینه ارائه شده است ، نگاهی بیندازید.

وب سایت رسمی

MailOptin (رایگان یا 79 دلار)

MailOptin افزونه دیگری برای ایجاد اشکال مختلف ثبت نام در خبرنامه مانند پنجره های بازشو ، اسلایدها ، میله های نوتیفیکیشن و نوار کناری است. این برنامه از WordPress Customizer به عنوان سازنده فرم خود استفاده می کند ، با انواع مختلفی از قالب ها که می توانید آنها را متناسب با محتوای قلب خود تنظیم کنید.

MailOptin

این شامل ویژگی های افزایش تبدیل مانند آزمایش A / B ، ماشه پیمایش ، قصد خروج و یک بانک سرب با پشتیبانی از ارائه دهندگان خدمات اصلی ایمیل است..

MailOptin همچنین می تواند هربار انتشار یک پست جدید در وردپرس ، خبرنامه های خودکار را به مشترکین لیست شما (از طریق Mailchimp ، Aweber و غیره) ارسال کند. همچنین می تواند پست های منتشر شده را به عنوان ایمیل هضم روزانه ، هفتگی یا ماهانه ارسال کند.

وب سایت رسمی

Jackmail (ماهانه رایگان یا 5 دلار)

Jackmail یک افزونه خبرنامه وردپرس freemium است که به شما کمک می کند تا لیست ایمیل خود را بسازید و خبرنامه های ایمیل را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود ارسال کنید..

افزونه خبرنامه Jackmail

یکی از موارد منحصر به فرد در مورد Jackmail این است که دارای یکپارچه سازی داخلی سرور SMTP است. بدون اینکه وارد جزئیات فنی شوید ، این بدان معناست که ایمیلهای خبرنامه ای که از داشبورد وردپرس خود می فرستید ، شانس بسیار بهتری برای جلوگیری از پوشه های اسپم مشترکان دارند..

برای رشد لیست ایمیل خود ، می توانید از فرم های انتخابی موجود در Jackmail استفاده کرده یا به تعدادی دیگر از ابزارهای انتخاب ایمیل محبوب دیگر ، از جمله افزونه Bloom که در بالا به آن اشاره کردیم متصل شوید..

سپس ، شما یک سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن برای ارسال خبرنامه خود به همراه الگوهای خبرنامه 48 به علاوه دریافت می کنید..

یک چیز بسیار مرتب و مرتب این است که شما می توانید خبرنامه های اتوماتیک را بر اساس محرک ها تنظیم کنید. به عنوان مثال ، هر زمان که می خواهید یک نوشته یا محصول جدید منتشر کنید ، می توانید بطور خودکار خبرنامه ارسال کنید. یا ، می توانید یک خبرنامه هفتگی ارسال کنید که به طور خودکار تمام مطالبی را که در آن هفته منتشر کرده اید ، جلب می کند.

Jackmail به شما امکان می دهد تا روزانه صد ایمیل ارسال کنید. پس از آن ، برنامه های پرداخت شده فقط با 5 دلار در ماه شروع می شوند.

وب سایت رسمی

Mailchimp برای وردپرس (رایگان یا 59 دلار)

همانطور که می توانید با این نام بگویید ، Mailchimp برای وردپرس روی یک سرویس ایمیل خاص – Mailchimp متمرکز شده است. اما اگر از Mailchimp برای تلاشهای بازاریابی ایمیل خود استفاده می کنید (که افراد زیادی در آن قرار دارند) ، این یکی از بهترین افزونه ها برای کمک به شما برای رشد لیست های Mailchimp در وردپرس است.

Mailchimp برای وردپرس

با این افزونه می توانید به هر یک از لیست های Mailchimp خود وصل شوید و فرم های انتخاب ایمیل خود را ایجاد کنید. یا یکی از موارد بسیار ظریف این است که این افزونه با سایر افزونه ها / ویژگی های وردپرس ادغام می شود تا قابلیت ایجاد لیست را به آنها اضافه کند.

به عنوان مثال ، می توانید یک کادر مشترک اشتراک نامه الکترونیکی را به فرم های نظر یا ثبت نام خود اضافه کنید تا بطور خودکار افراد را در لیست ایمیل خود ثبت کنید. یا ، می توانید یک گزینه اشتراک را به روند پرداخت WooCommerce اضافه کنید.

می توانید از نسخه اصلی هسته در WordPress.org استفاده کنید ، اما نسخه برتر نیز با قابلیت های بیشتر ، مانند گزارش های تفصیلی و ورود به سیستم ، یکپارچه سازی تجارت الکترونیکی وجود دارد که به شما امکان می دهد بر اساس آنچه خریداری می کنید ، گزینه های دقیق یک ظاهر طراحی و سایر موارد را برچسب گذاری کنید..

وب سایت رسمی

پنجره های نینجا (26 دلار)

Ninja Popups محبوب ترین افزونه خبرنامه در فروشگاه پلاگین Envato WordPress CodeCanyon است ، با بیش از 35،000 فروش.

پنجره های نینجا

در جلو ویژگی ها ، این افزونه هر آنچه را که انتظار دارید ، از جمله دارد:

 • سازنده خبرنامه کشیدن و رها کردن
 • تم های پنجره پیش ساخته 65 به علاوه و هشت طرح پانل انتخاب مستقیم
 • جلوه های انیمیشن 70 به علاوه
 • قفل انتخاب و قفل اجتماعی
 • داخلی تجزیه و تحلیل
 • آزمایش A / B با ادغام پیگیری رویداد Google Analytics
 • صفحه / هدف قرار دادن سطح
 • ادغام تقریبا با هر نرم افزار بازاریابی ایمیل.

من این واقعیت را دوست دارم که الگوهای بسیار آماده زیادی وجود دارد – بهترین بخش این قالب ها توسط طراحان صالح ساخته شده اند ، این بدان معنی است که آنها موظف به نظر می رسند! به علاوه ، این افزونه یک بار خرید به معنی است همه به روز رسانی های آینده رایگان هستند.

همچنین می توانید افزودنیهای اضافی دیگری را برای دریافت مضامین بیشتر یا انواع انتخاب اضافی مانند نوارهای اطلاع رسانی خریداری کنید.

وب سایت رسمی

تسلط PopUp (9 دلار به علاوه ماهانه)

مانند OptinMonster ، PopUp Domination ابزاری مستقل SaaS است که می توانید در سایت وردپرس خود ادغام کنید تا به شما در رشد لیست خبرنامه ایمیل خود به روش های مختلف کمک کند..

تسلط PopUp

Domination PopUp دارای چندین ویژگی منحصر به فرد مانند هدفگذاری جغرافیایی ، تایمر شمارش معکوس ، مضامین تغییر مسیر (که در واقع پاپ ها شما را به یک وب سایت دیگر هدایت می کنند) ، و پنجره های بازشده بر اساس URL مرجع / منبع است. این بدان معنی است که می توانید دو پنجره مختلف را برای افرادی که از فیس بوک و LinkedIn آمده اند پیکربندی کنید.

البته ، آن را نیز دارای تمام ویژگی های اساسی شما انتظار دارید ، مانند آزمایش اسپلیت ، طراحی قابل تنظیم با پاسخگویی ، پنجره های مخصوص صفحه و موارد دیگر.

Domation PopUp از یک ساختار قیمت گذاری منحصر به فرد استفاده می کند. به جای اینکه در هر وب سایت شارژ شود ، فقط بر اساس تعداد بازدیدهای کل پاپ در کل سایتهای شما ، به شما شارژ می شود. بنابراین ، اگر سایت های کم ترافیکی زیادی دارید ، این یکی می تواند فوق العاده مقرون به صرفه باشد. از طرف دیگر ، اگر شما یک سایت ترافیک بالا داشته باشید ، ممکن است با چیزی مانند OptinMonster بهتر رفتار کنید.

برنامه ها با 9 دلار در ماه برای حداکثر 10،000 نمایش پنجره شروع می شوند.

وب سایت رسمی

WP مشترک نرم افزار (19 دلار)

WP Subscrib Pro یک افزونه ساده و مقرون به صرفه است که هدف شما کمک به شما برای رشد لیست ایمیل شماست. فاقد برخی از زنگ ها و سوت های ابزارهای دیگر است ، اما استفاده از آن ساده نیست و بودجه شما را نخواهد گرفت..

WP مشترک نرم افزار

WP Subscrib Pro مانند اکثر افزونه های خبرنامه ممتاز ، تمام ویژگی های لازم را که انتظار دارید ، مانند محرک های اصلی بازشو از جمله پست / صفحه خاص ، تأخیر زمانی ، قصد خروج و غیره را ارائه می دهد..

تنها نکته منفی وجود دارد که هیچ سازنده کشیدن و رها کردن وجود ندارد – فقط می توانید سبک و متن الگوهای موجود را سفارشی کنید. این روند تنظیم را بسیار ساده می کند ، اما همچنین بدان معنی است که شما کنترل زیادی ندارید.

با این حال ، WP Subscrib Pro با قیمت خود این هزینه را ایجاد می کند – شما فقط 19 دلار برای یک سال پشتیبانی و به روزرسانی پرداخت می کنید.

وب سایت رسمی

فشار (رایگان)

افزونه freemium از WPMU DEV ، Hustle ویژگی های زیادی را ارائه می دهد ، از جمله هشت انیمیشن پاپ آپ ، رفتارهای شرطی 20 به علاوه ، گزینه های مختلف شروع پاپ و سایر موارد. همچنین می توانید با استفاده از سازنده فرم رایگان فرم های پاسخگو را طراحی کنید یا از هر یک از قالب های قابل تنظیم از پیش ساخته استفاده کنید.

افزونه Hustle

این محصول کاملاً جلا شده است ، اما تنها نکته منفی این است که نسخه رایگان شما را فقط به سه شکل در هر نوع انتخاب محدود می کند.

برای استفاده از فرم های انتخاب نامحدود ، باید به Hustle Pro ارتقا دهید ، که فقط به عنوان بخشی از 49 دلار در ماه عضویت WPMU DEV در دسترس است (که به شما امکان دسترسی به سایر محصولات WPMU DEV را نیز می دهد). می توانید اطلاعات بیشتری در مورد عضویت در بررسی کامل WPMU DEV ما کسب کنید.

وب سایت رسمی

ایمیل (59 دلار)

Mailster یکی از قدرتمندترین و مقرون به صرفه ترین افزونه های خبرنامه است و در صورت استفاده صحیح می تواند موجب صرفه جویی در هزینه های زیادی شود. مانند MailPoet و Jackmail ، Mailster قصد دارد یک راه حل خبرنامه نامه الکترونیکی با خدمات کامل باشد و به شما کمک می کند تا لیست خود را افزایش دهید و ایمیل برای آنها ارسال کنید.

ایمیل

در اصل ، Mailster درست در بالای وردپرس نرم افزار خبرنامه کاملاً کاربردی ایجاد می کند و از خدمات شخص ثالث مانند Mailgun ، SendGrid ، Mandrill و Amazon SES برای ارسال ایمیل به مشترکین خود استفاده می کند..

می توانید ایمیل خود را با استفاده از ویرایشگر کشیدن و کشیدن بسازید ، همچنین می توانید مطالب مربوط به سایت خود مانند آخرین پست های وبلاگ خود یا محصولات WooCommerce را بصورت پویا درج کنید..

این مرکز دارای شش نوع پاسخگویی خودکار است و از ردیابی زمان واقعی میزان باز شدن نامه ها ، کلیک ها و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

وب سایت رسمی

افکار نهایی

شروع کار با بازاریابی ایمیل گام خوبی در جهت اهداف کلی بازاریابی شما است. با این حال ، مهم است که قبل از شروع برنامه ، یک برنامه بازاریابی محتوا (یعنی یک استراتژی محکم در دست داشته باشید). برای شروع ، از خود سؤالاتی بپرسید مانند: چند بار ایمیل ارسال می کنم؟ چه چیزی را در ایمیل های خود تبلیغ می کنم؟ آیا باید یک استراتژی ارسال ایمیل را در نظر بگیرم?

سرمایه گذاری بر روی افزونه های پریمیوم می تواند درگیر کاربر خوبی و در نهایت بازده خوبی برای سرمایه گذاری برای وب سایت های بزرگتر باشد.

بودجه خود ، ویژگی های مورد نیاز خود (و مواردی را که واقعاً نمی دانید) در نظر بگیرید و قبل از تصمیم گیری چند گزینه مختلف را امتحان کنید. موفق باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map