بهترین مکان برای شروع وبلاگ کجاست؟ – شش سکو برتر (2020)

معاملات وردپرس


به دنبال راه اندازی وبلاگ خود هستید اما مطمئن نیستید از کدام پلتفرم استفاده کند?

وقتی نوبت به انتخاب بستر وبلاگ نویسی می رسد ، گزینه های زیادی دارید. اما هرکدام مزایا و جوانب مختلفی دارند ، بنابراین بهترین مکان برای شروع وبلاگ در سال 2020 و بعد از آن کجاست?

این سوالی است که می خواهم در این پست به آن پاسخ دهم.

این مقاله با طرح پنج سؤال اساسی در مورد اهداف وبلاگ خود و برجسته کردن جوانب مثبت و منفی شش سیستم عامل محبوب ، به شما کمک می کند تا یکی از مواردی را که می خواهید برای دستیابی به آن پشتیبانی کنید انتخاب کنید و وبلاگ خود را برای موفقیت تنظیم کنید..

پنج سوال برای کمک به شما برای انتخاب نقطه مناسب برای وبلاگ خود

قبل از ورود به بهترین سیستم عامل ها برای شروع یک وبلاگ ، فکر می کنم سؤالاتی از شما مهم است.

ببینید ، هیچ بهترین مکان برای شروع “وبلاگ” وجود ندارد. درعوض ، می خواهم به شما کمک کنم تا بهترین مکان برای شروع “وبلاگ خود” را پیدا کنید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید از وبلاگ خود درآمد کسب کنید ، می تواند شما را از یک جهت سوق دهد. اما اگر شما فقط می خواهید یک مکان ساده برای شروع نوشتن و ارتباط با مخاطب ، این می تواند شما را به دیگری سوق دهد.

بنابراین ، قبل از اینکه به یک مکان مختلف برای ایجاد یک وبلاگ بپردازیم ، در مورد این سؤالات فکر کنید …

1. آیا من از سادگی یا انعطاف پذیری ارزش می گیرم?

به عنوان یک قاعده کلی ، شما باید به سادگی و انعطاف پذیری به عنوان دو انتهای یک طیف فکر کنید:

 • اگر سادگی بیشتری می خواهید ، اغلب باید انعطاف پذیری را قربانی کنید.
 • اگر می خواهید انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید ، اغلب باید سادگی را قربانی کنید.

مطمئناً برخی از سیستم عامل ها وجود دارند که بهتر از سایرین برای پر کردن شکاف هستند ، اما این قانون کلی در هر پلتفرم وبلاگ نویسی صادق است.

به عنوان مثال ، Medium ساده ترین روش برای شروع یک وبلاگ را ارائه می دهد. شما فقط یک حساب کاربری ثبت نام کرده و شروع به نوشتن می کنید. هیچ روشی برای دستیابی ، موضوع برای انتخاب یا هر چیز دیگری وجود ندارد.

فقط ثبت نام کنید – شروع به نوشتن کنید. می توانید اولین پیام خود را در عرض چند دقیقه بنویسید.

اما تجارت با این سادگی این است که نوشتن به معنای واقعی کلمه تمام کاری است که می توانید انجام دهید! آیا می خواهید یک فرم تماس سفارشی به وبلاگ خود در Medium اضافه کنید؟ نمی توانم آن را انجام دهم! آیا می خواهید لیست خبرنامه نامه الکترونیکی خود را به روشهای منحصر به فردی رشد دهید؟ جواب منفی!

از طرف دیگر ، وردپرس خود میزبان جهان باعث ایجاد صدف شما در جهان می شود – می توانید وبلاگ خود را به معنای واقعی کلمه و حتی با اضافه کردن قابلیت تجارت الکترونیکی بکشید – اما تجارت این است که فرآیند راه اندازی کمی بیشتر درگیر است و شما مسئولیت آن هستید برای برخی از نگهداری وب سایت.

2. آیا می خواهم درآمد کسب کنم?

اگر می خواهید (در نهایت) از وبلاگ خود درآمد کسب کنید ، در جایی که باید آن را شروع کنید نقش بزرگی را بازی خواهد کرد.

برخی از سیستم عامل های وبلاگ نویسی ، مانند Medium و WordPress.com ، محدودیت هایی در مورد چگونگی کسب درآمد از سایت خود دارند. دیگران ، مانند استفاده از WordPress خود میزبان ، به شما امکان می دهند از وبلاگ خود درآمد کسب کنید هرچه می خواهید.

اگر کسب درآمد هدف شماست ، احتمالاً می خواهید از سیستم عامل هایی که محدودیت های خاص خود را دارند اضافه کنید.

3. چقدر مهم است مالکیت محتوا / داده ها?

دو میزبان اصلی برای میزبانی وبلاگ شما و محتوای آن وجود دارد:

 • نرم افزار خود میزبان
 • سیستم عامل میزبان

با یک وبلاگ خود میزبان, باید نرم افزار وبلاگ نویسی را تهیه کرده و آن را در هاستینگ وب خود نصب کنید. اگرچه این به نظر می رسد نگران کننده باشد ، بیشتر میزبان وب در واقع این روند را بسیار ساده می کنند – و برای ادامه این مسیر شما لزوماً به دانش فنی احتیاج ندارید.

مزایای بزرگ وبلاگ های خود میزبان این است که شما:

 • تمام مطالب و داده های خود را به طور کامل در اختیار داشته باشید زیرا روی سرور شما قرار دارد
 • یک تن انعطاف پذیری داشته باشید زیرا می توانید همه چیز را در مورد وبلاگ خود ویرایش کنید
 • می تواند از سایت شما درآمد کسب کند هرچه می خواهید.

با یک وبلاگ میزبان, وبلاگ شما و محتوای آن در سرورهای شخص دیگری قرار دارد. این در مورد مالکیت داده اشکالاتی دارد زیرا شما در واقع کنترل کامل بر محتوای خود ندارید. همچنین نسبت به وبلاگ خود میزبان کمتری انعطاف پذیر است.

سود بزرگ اما سادگی است. از آنجا که بستر وبلاگ در سرورهای سرویس میزبان است ، معمولاً می توانید ثبت نام کنید و شروع به نوشتن کنید. نیازی به نگرانی در مورد تنظیم هیچ کاری ندارید و دیگر نیازی به مقابله با تعمیر و نگهداری نخواهید داشت.

“منظور من این نیست که شما محتوای خود را با یک ابزار میزبان” متعلق به آنها “نکنید. منظورم این است که محتوای شما روی سرورهای شخص دیگر قرار دارد ، این بدان معنی است که شما کنترل کامل بر آن ندارید. به عنوان مثال ، یک سرویس میزبانی شده می تواند حساب شما را قفل کرده و دسترسی شما را از بین ببرد ، و گاهی اوقات صادر کردن محتوای شما از یک سرویس میزبانی شده دشوار است..

4- چه نوع محتوایی را ارسال خواهم کرد?

سبک های مختلفی از وبلاگ نویسی وجود دارد و برخی ممکن است مناسب تر از یک سکوی دیگر باشند.

به عنوان مثال ، آیا می خواهید پست های کوتاه با بیشتر رسانه ها (تصاویر ، GIF ها ، فیلم ها و غیره) ارسال کنید؟ اگر چنین است ، شما ممکن است در Tumblr قرار بگیرید.

از طرف دیگر ، اگر می خواهید قطعات طولانی تر و متفکر تری ارسال کنید ، ممکن است با Medium یا بستر شخصی خود بهتر باشید.

اگر می خواهید در هر زمینه حساس به بلاگ نویسی بپردازید ، باید محتوای محتوای خود را نیز در نظر بگیرید.

اگرچه بیشتر سیستم عامل های وبلاگ نویسی با آنچه می توانید در مورد آنها بنویسید نسبتاً باز است ، اگر قصد دارید در مورد برخی از مباحث که محدودیت ها را فشار می دهند ، از وبلاگ خود میزبان استفاده کنید ، استفاده کنید. بر).

5. بودجه من چیست?

در آخر ، بودجه شما وجود دارد. می توانید برخی از سیستم عامل های عالی وبلاگ نویسی عالی را پیدا کنید ، اما بیشتر آنها محدودیت هایی دارند.

اگر آزادی و انعطاف پذیری یک وبلاگ خود میزبان را می خواهید ، برای اجرای حداقل نرم افزار وبلاگ خود باید هزینه برخی از هاستینگ وب را بپردازید.

اکنون ، این لازم نیست خیلی گران باشد – انجام یک وبلاگ با کمتر از 10 دلار در ماه کاملاً امکان پذیر است. اما ، اساساً ، شما نمی توانید یک وبلاگ خود میزبان را به صورت رایگان اجرا کنید.

بهترین مکانها برای شروع وبلاگ در سال 2020 و بعد از آن

در اینجا شش سکو را پوشش خواهم داد:

 1. وردپرس خود میزبان
 2. WordPress.com
 3. متوسط
 4. ویکس
 5. روح
 6. تامبلر

1. WordPress خود میزبان (WordPress.org)

صفحه اصلی WordPress.org

اگر وردپرس خود میزبان (AKA WordPress.org) بهترین مکان برای شروع وبلاگ است در صورت:

 • انعطاف پذیری ارزش
 • می خواهید از وبلاگ خود درآمد کسب کنید
 • مالکیت / کنترل کامل تمام مطالب و داده های خود را می خواهید
 • مایل به پرداخت حداقل 5 تا 10 دلار در ماه برای اجرای وبلاگ خود هستید.

با وجود اعداد ، وردپرس محبوب ترین روش برای ایجاد یک وب سایت است. طبق گفته W3Techs ، بیش از 35٪ از کل وب سایتها را تأمین می کند.

در حالی که اکنون وردپرس برای همه چیز از پرتفوی گرفته تا فروشگاه های تجارت الکترونیک استفاده می شود ، در واقع به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی آغاز شد ، بنابراین هنوز گزینه ای عالی برای وبلاگ ایجاد می کند.

خود نرم افزار وردپرس رایگان و منبع باز است. با این حال ، زیرا این یک راه حل میزبان خود است ، برای تهیه وبلاگ خود باید هزینه میزبانی را بپردازید. نگران نباشید – اگر مایل به پرداخت هزینه برای یک سال یا بیشتر در مقدم هستید ، می توانید میزبانی وردپرس ارزان قیمت را کمتر از 3 دلار در ماه بیابید..

می دانم که نصب نرم افزار در هاستینگ شخصی شما به نظر می رسد ارعاب کننده است ، اما به دلیل محبوبیت وردپرس ، بیشتر میزبانان وردپرس رابطهای فوق العاده کاربر پسند ساخته اند تا به شما کمک کنند بدون نیاز به دانش فنی شروع به کار کنید..

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از وردپرس خود میزبان برای وبلاگ شما است انعطاف پذیری. برای سفارشی کردن وبلاگ خود می توانید از دو نوع پسوند استفاده کنید:

 • مضامین – اینها به شما امکان می دهند چگونه وبلاگ خود را کنترل کنید. به آنها مانند لباس های وبلاگ خود فکر کنید.
 • پلاگین ها – اینها به شما امکان می دهند ویژگیهای جدیدی را به وبلاگ خود اضافه کنید ، مانند فرم تماس با ما ، فید اینستاگرام یا حتی قابلیت های تجارت الکترونیکی.

فقط در دایرکتوری WordPress.org می توانید هزاران موضوع رایگان و افزونه های 55،000 به علاوه را پیدا کنید. در اصل ، شما احتمالاً می توانید وبلاگ خود را بدون نیاز به دانش فنی ، هر کاری را که لازم دارید انجام دهید – فقط چند دکمه را کلیک کنید تا پسوند مورد نیاز را نصب کنید..

گذشته از آن انعطاف پذیری ، شما همچنین کلیه مطالب و داده های خود را به طور کامل در اختیار دارید و محدودیت های دلخواهی در رابطه با مطالبی که منتشر می کنید و نحوه کسب درآمد از وبلاگ شما وجود ندارد..

�� نحوه ایجاد یک وبلاگ وردپرس خود میزبان

ما یک راهنمای کامل در مورد چگونگی ایجاد یک وبلاگ شخصی وردپرس hosted داریم

اما ، به طور کلی ، روند به شرح زیر است:

 1. خرید میزبانی وب – شما می توانید راهنمای ما را دنبال کنید تا یک انتخاب خوب داشته باشید.
 2. نام دامنه را انتخاب و خریداری کنید (اغلب می توانید از طریق میزبان وب خود این کار را انجام دهید). ما در اینجا نکاتی داریم.
 3. نرم افزار وردپرس را نصب کنید (بیشتر میزبان وب این کار را آسان می کند). ما همچنین یک آموزش نصب وردپرس داریم.

2. WordPress.com

صفحه اصلی WordPress.com

اگر شما: WordPress.com بهترین مکان برای شروع وبلاگ است:

 • یک بستر وبلاگ نویسی رایگان می خواهید
 • اگر می خواهید هزینه بپردازید ، هنوز هم توانایی افزودن انعطاف پذیری را دارید
 • می خواهم بلافاصله ثبت نام کنید و نوشتن را شروع کنید
 • به 100٪ حریم خصوصی و مالکیت داده ها اهمیتی ندهید.

WordPress.com یک اجرای خاص نرم افزار منبع باز وردپرس از بخش قبلی است. ما یک مقاله کامل به تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org اختصاص داده ایم ، اما مهم این است که WordPress.com استفاده از نرم افزار منبع باز وردپرس را آسان تر می کند – اما به قیمت برخی از انعطاف پذیری WordPress.

با داشتن وردپرس خود میزبان ، قبل از شروع بلاگ نویسی ، می بایست میزبانی را خریداری کرده و نرم افزار WordPress را نصب کنید ، اما با WordPress.com می توانید مستقیماً ثبت نام کنید و شروع به نوشتن کنید..

در اینجا دو مزیت بزرگ وجود دارد:

 1. اگر می خواهید از نام دامنه خود استفاده کنید ، می توانید بلاگ را به صورت رایگان راه اندازی کنید. wonwp.com بجای winwp.wordpress.com).
 2. کاملاً بخش فنی فرایند را از بین می برد.

با این وجود ، توانایی نصب مضامین و افزونه های وردپرس خود را از دست می دهید ، مگر اینکه سالانه 300 دلار بپردازید کسب و کار طرح. بنابراین ، مگر اینکه آماده خرج کردن این مقدار پول باشید ، انعطاف پذیری زیادی در وردپرس از دست خواهید داد. بعلاوه ، حتی اگر پرداختی هم داشته باشید ، همچنان بر وبلاگ خود کنترل و کنترل خود با WordPress خود میزبان ندارید.

به طور کلی ، من می گویم WordPress.com گزینه خوبی برای یک وبلاگ سرگرمی است که در آن شما پیش بینی نمی کنید کاری انجام دهید غیر از وبلاگ نویسی. اما اگر می خواهید از وبلاگ خود سود کسب کنید ، پس استفاده از وردپرس خود میزبان تقریبا همیشه گزینه بهتری است زیرا انعطاف پذیری بیشتری دارید و محدودیت کمتری دارید.

�� نحوه ایجاد بلاگ با WordPress.com

برای ایجاد وبلاگ خود ، تنها کاری که باید انجام دهید بازدید از WordPress.com و ایجاد یک حساب کاربری است.

ما همچنین یک فیلم آموزشی در مورد نحوه ایجاد یک وبلاگ WordPress.com داریم ��

3. متوسط

صفحه اصلی خالق محتوای متوسط

اگر شما: متوسط ​​بهترین مکان برای شروع وبلاگ است:

 • ساده ترین راه برای شروع نوشتن می خواهید
 • می خواهید به مخاطبان داخلی دسترسی داشته باشید
 • ایده پرداخت مبنی بر اینکه چند نفر پستهای شما را مشاهده می کنند ، مانند پرداخت هزینه هستند
 • به هیچ عملکردی فراتر از توانایی نوشتن پست های وبلاگ نیاز ندارید.

Medium تلاقی بین یک پلتفرم وبلاگ نویسی و یک ناشر رسانه است. هر کس می تواند ثبت نام کند و شروع به نوشتن وبلاگ کند. سپس ، شما همچنین می توانید اجازه دهید محتوای خود را به بستر نشر Medium “تغییر یافته” تبدیل کنید ، که این امکان را برای شما فراهم می کند تا از طریق برنامه Partner Medium درآمد کسب کنید..

ما این موضوع را در مورد مقایسه بین Medium و WordPress با عمق بیشتری پوشش می دهیم.

به دلیل این جنبه ناشر ، یکی از مزایای مهم Medium این است که فرصتی برای دستیابی به مخاطب داخلی ایجاد می کند..

اگر از پلتفرم وبلاگ نویسی دیگری استفاده می کنید ، اساساً باید مخاطبان خود را از ابتدا بسازید – اما اگر به Medium سر بزنید ، محتوای شما برای هزاران خواننده علاقمند به آنچه می نویسید قابل مشاهده خواهد بود.

روند نزولی Medium ، عدم انعطاف پذیری است. شما وبلاگ خود را بر روی بستر Medium و نه سایت خود ایجاد خواهید کرد ، این بدان معنی است که شما فقط به ویژگی هایی که Medium به شما می دهد محدود شده اید. به عنوان مثال ، شما در تلاش خواهید بود تا لیست ایمیل خود را بسازید یا موارد زیر را ایجاد کنید.

به طور کلی ، اگر شما فقط مکانی را می خواهید که بتوانید بنویسید و از هیچ چیز نگران نباشید ، فکر می کنم Medium یک انتخاب عالی است. اما اگر انعطاف پذیری و داشتن سکوی خود را ارزیابی می کنید ، یا برنامه ای برای کسب درآمد دارید (فراتر از برنامه Medium Partner) ، گزینه های بهتری وجود دارد.

�� نحوه ایجاد بلاگ با Medium

برای ایجاد وبلاگ خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به Medium مراجعه کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. می توانید اولین پست وبلاگ خود را در کمتر از یک دقیقه بنویسید.

4- ویکس

صفحه اصلی Wix

Wix بهترین مکان برای شروع بلاگ است اگر:

 • می خواهید گزینه ای برای اضافه کردن ویژگی های اضافی فراتر از فقط یک وبلاگ
 • سادگی یک ابزار میزبانی شده را می خواهید – در حالی که انعطاف پذیری خوبی را حفظ می کنید
 • نگران نباشید 100٪ مالکیت داده ها یا حریم خصوصی را داشته باشید
 • مایل به پرداخت حداقل 10 دلار در ماه هستند.

Wix یک سازنده محبوب وب سایت همه منظوره است. تأکید زیادی روی وبلاگ نویسی نمی شود ، اما پشتیبانی کامل از وبلاگ نویسی را ارائه می دهد و اگر می خواهید وبلاگ شما بخشی از یک سایت باشد نه سایت کامل شما.

از آنجا که Wix ابزاری میزبان است ، نیازی به رسیدگی به جزئیات فنی را ندارید. اما در عین حال ، انعطاف پذیری بسیار بیشتری نسبت به سکویی مانند Medium دارید.

شما قادر خواهید بود طراحی سایت خود را با قالب کنترل کنید و عملکرد آن را با برنامه ها گسترش دهید. Wix حتی شامل تعدادی الگوی اختصاصی وبلاگ نویسی است.

با این حال ، Wix هنوز به اندازه دوست داشتن یک وبلاگ وردپرس خود میزبان انعطاف پذیر نیست ، و شما همچنین نگران مالکیت / حفظ حریم خصوصی درباره محتوا و داده هایی هستید که در مورد هر بستر میزبانی شده صحیح است.

Wix یک برنامه اساسی رایگان دارد که به شما امکان می دهد سایتی را با استفاده از یک زیر دامنه Wix (و با تبلیغات از Wix) ایجاد کنید. خوب است بدانید که آیا این سیستم عامل را دوست دارید ، اما برای یک وبلاگ جدی احتمالاً می خواهید یکی از برنامه های پرداخت شده را انتخاب کنید ، که از 8.50 دلار در ماه شروع می شود.

برای یک نگاه عمیق تر ، مقایسه Wix vs WordPress را بررسی کنید.

�� نحوه ایجاد بلاگ با Wix

برای ایجاد وبلاگ خود ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که از Wix بازدید کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. این یک جادوگر راه اندازی را راه اندازی می کند ، جایی که می توانید الگوی خود را انتخاب کرده و سایت / وبلاگ خود را شخصی سازی کنید.

تیم Wix همچنین راهنمای خود را درباره نحوه ساخت وبلاگ با Wix منتشر کرد.

5. شبح

صفحه اصلی شبح

اگر شما بهترین گزینه برای شروع یک وبلاگ هستید:

 • یک ابزار میزبان خود بخواهید که 100٪ روی بلاگ نویسی متمرکز باشد
 • مانند ایده قادر به کسب درآمد از وبلاگ خود با محتوای پرداخت شده است
 • نیازی به انعطاف پذیری کامل وردپرس خود میزبان ندارید
 • ارزش داده های مالکیت / حریم خصوصی
 • مایل به پرداخت حداقل 10 دلار در ماه برای وبلاگ خود هستید.

Ghost تا حدودی شبیه به نرم افزار وردپرس خود میزبان است – اما این فقط برای وبلاگ نویسی بسیار مناسب است ، در حالی که وردپرس بسیار انعطاف پذیرتر است و دارای یک کتابخانه بزرگتر از پسوند ها است. فایده این است که Ghost کمی ساده تر است ، زیرا تنها در تلاش است تا یک کار را انجام دهد (وبلاگ نویسی).

بعلاوه ، Ghost نسبت به سایر سیستم عامل های دیگر در این لیست هنوز انعطاف پذیرتر است ، بنابراین این یک میانه خوب است.

مانند وردپرس ، Ghost منبع باز است و می توانید نرم افزار Ghost را به صورت آزاد در میزبان وب خود نصب کنید.

از آنجا که 100٪ به وبلاگ نویسی / انتشار متمرکز شده است ، با مهمترین ویژگی هایی که وبلاگ نویسان به آن نیاز دارند ، ارائه می شود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد در اینجا یک ابزار داخلی برای درآمدزایی سایت شما با عضویت است و نه فقط تبلیغات. برای دسترسی به محتوای وبلاگ خود می توانید ثبت نام اعضا رایگان یا هزینه پرداخت کنید.

فراتر از آن ، کد Ghost در فناوریهای مدرن تری (Node.js بدون سر) نوشته شده است ، که معمولاً آن را کمی سریعتر از وردپرس می کند.

برای یک نگاه عمیق تر ، مقایسه Ghost vs WordPress ما را بررسی کنید.

�� نحوه ایجاد بلاگ با شبح

دو راه برای شروع وبلاگ با Ghost وجود دارد.

ساده ترین راه پرداخت Ghost برای میزبانی نرم افزار برای شما است. بر خلاف WordPress.com ، شما هنوز دسترسی کامل به سایت / داده های اصلی خود دارید ، اما تیم Ghost از تمام جزئیات فنی برای شما مراقبت خواهد کرد. این برنامه های پرداخت شده از 29 دلار در ماه شروع می شود.

با این حال ، Ghost یک نرم افزار منبع باز است ، بنابراین ، اگر بیشتر از نوع DIY هستید ، می توانید این نرم افزار را نیز به صورت رایگان بارگیری کرده و آن را در هاست وب خود نصب کنید. این روند راه اندازی را کمی فنی تر می کند ، اما می توانید مقداری پول پس انداز کنید. این فرایند در اصل همان وردپرس خود میزبان است:

 1. میزبانی وب را خریداری کنید.
 2. یک نام دامنه خریداری کنید.
 3. نرم افزار Ghost را نصب کنید (بسیاری از میزبان ها یک خودکار نصب Ghost را ارائه می دهند ، هر چند که به اندازه وردپرس محبوب نیست).

6. تامبلر

صفحه اصلی Tumblr

اگر شما: Tumblr بهترین مکان برای شروع وبلاگ است:

 • برنامه ای برای ارسال مطالب کوتاه و بصری
 • یک بستر وبلاگ نویسی رایگان می خواهید
 • انعطاف پذیری زیادی لازم نیست
 • می خواهید با یک جامعه داخلی ارتباط برقرار کنید.

Tumblr بیشتر از یک سیستم عامل وبلاگ نویسی یک سیستم عامل میکروبلاگینگ است. در اصل ، این بدان معناست که بیشتر مناسب پست های کوتاه و رسانه های بصری است ، نه محتوای طولانی که در آن تمرکز کلمات شماست.

در آگوست 2019 ، Tumblr توسط Automattic ، همان شرکتی در پشت وردپرس به دست آمد.کام. با این حال ، این هنوز یک بستر وبلاگ نویسی کاملاً مجزا است.

با این وجود ممکن است تغییراتی را بر اساس این کسب و کار مشاهده کنید. به عنوان مثال ، Automattic ممکن است ویرایشگر وبلاگ وردپرس را به Tumblr بیاورد ، که این باعث می شود کمی انعطاف پذیری بیشتری به شما بدهد.

یکی از مزایای خوب این پلتفرم این است که ، مانند Medium ، فرصتی برای رسیدن به مخاطب داخلی دارید. وبلاگ Tumblr در واقع احساس کمی نسبت به آن در شبکه های اجتماعی دارد ، جایی که سایر کاربران توانایی ارسال و اظهار نظر در مورد پست های شما را دارند. این نیز 100٪ رایگان است ، که خطرناک دیگری است.

Tumblr قطعاً برای همه افراد نیست ، اما اگر رویکرد بصری و میکروبلاگینگ را ترجیح می دهید ، پس از آن یکی از بهترین گزینه های شماست.

با این حال ، نکته منفی این است که کمترین انعطاف پذیر پلتفرم وبلاگ نویسی – واقعاً فقط برای میکروبلاگینگ است – بنابراین ، اگر تصمیم بگیرید که می خواهید در آینده فراتر از آن حرکت کنید ، احتمالاً باید به سکوی دیگری بروید.

�� نحوه ایجاد بلاگ با Tumblr

برای ایجاد وبلاگ خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از Tumblr بازدید کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

وبلاگ خود را از کجا باید شروع کنید?

بیشتر این پست در کمک به شما برای انتخاب بستر مناسب وبلاگ نویسی برای نیازهای شما متمرکز شده است. با این حال ، اگر هنوز مطمئن نیستید ، اجازه دهید همه موارد را با یک توصیه پتو به پایان برسانیم.

اگر می خواهید متناسب ترین مکان برای شروع وبلاگ باشد ، باید از وردپرس خود میزبان استفاده کنید.

وردپرس خود میزبان به راحتی در استفاده از هر کس آسان است و در عین حال بیشترین انعطاف پذیری و مالکیت را نیز در اختیارتان قرار می دهد.

به عنوان مثال ، شاید تصمیم بگیرید که می خواهید ویژگی جدیدی را در جاده اضافه کنید یا وبلاگ خود را در جهت دیگری بگیرید. با وردپرس خود میزبان ، می توانید در صورت لزوم بدون هیچ مشکلی سازگار شوید ، اما اگر از یک بستر محدودتر استفاده کنید ، در انتخاب های اولیه خود قرار خواهید گرفت.

مطمئناً شرایطی وجود دارد که بستر وبلاگ نویسی دیگر حس بیشتری را ایجاد می کند ، که من سعی کردم در بالا روشن شود.

اما ، به طور کلی ، وردپرس خود میزبان بهترین بستر وبلاگ نویسی برای اکثر افراد است ، به همین دلیل وردپرس بیش از 35٪ وب سایت ها را اختیار می کند ، و همچنین چیزی است که ما در همین سایت استفاده می کنیم ، WinningWP (البته).

برای شروع کار با وبلاگ با استفاده از WordPress خود میزبان ، می توانید راهنمای ما را در اینجا دنبال کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me