18 نوع محتوای وبلاگ برای کمک به رانندگی بیشتر به سایت شما

معاملات وردپرس


اگر به دنبال افزایش مخاطبان سایت خود هستید ، روشهای بیشتری درمورد این مورد وجود دارد تا صرفاً به چاپ انواع قدیمی مقالههای وبلاگ یکی پس از دیگری. در واقع ، با محدود کردن خود فقط به یک نوع محتوا ، می توانید روشهای مختلف جدید و جالب رشد شغلی خود را از دست ندهید.

انواع مختلفی از مطالب وجود دارد که می توانید از آنها برای افزایش سطح بازدید سایت خود استفاده کنید. در اینجا فقط چند دلیل وجود دارد که ممکن است دوست داشته باشید برخی از راه های جدید را در نظر بگیرید:

 • افزایش مشارکت بازدید کننده – افراد مختلف انواع مختلفی از مطالب را ترجیح می دهند. تهیه انواع سلیقه شانس شما را برای تبدیل بازدید کنندگان به طرفداران و منظم فراهم می کند.
 • منابع ترافیکی اضافی – پخش محتوای خود در طیف گسترده ای از رسانه به شما امکان می دهد از طریق کانال های اضافی مانند YouTube ، iTunes و سایر منابع پر ترافیک پیدا کنید..
 • بهبود سئو – حدس بزنید چه چیزی ، Google عاشق محتوای با کیفیت است. نشان دادن آنها به سایت شما بیشتر از نوشتن نشانگر مثبت برای غول جستجو است.

اگر به دنبال توسعه تجارت خود هستید ، شاید وقت آن رسیده است که کمی موارد را مخلوط کنید. در زیر ، لیستی از بیش از 18 نوع محتوای مختلف را برای اضافه کردن تنوع بیشتر به سایت شما و کمک به باز کردن این کانال های ترافیکی اضافی ایجاد کرده ام.

ببینید چه چیزی در نام تجاری شما مناسب است و چه چیزی برای شما مفید است. با این حال ، یک ذهن باز داشته باشید و برای برخی از آزمایشات آماده باشید!

Contents

1. چگونه به محتوا و آموزش

پست “How-To X” در دنیای محتوا کلاسیک است و به دلایل خوبی. یکی از اصلی ترین انگیزه های افراد برای استفاده از اینترنت ، یافتن راه حل برای مشکلات خود است. اگر می توانید چنین راه حلی ارائه دهید ، این یک فرصت محتوای طلایی است.

چگونه آن را درست انجام دهیم

به عنوان اولین مرحله ، شما باید مشکلی را که مخاطب شما دارد شناسایی کنید. بهینه ، این یک امر معمول در صنعت شما است و افراد زیادی با آن می جنگند. هرچه تعداد افراد بیشتری بتوانید کمک کنید ، بهتر می شوند.

وقتی مشکلی پیدا کردید ، یک راهنمای گام به گام برای حل آن ارائه دهید. تا آنجا که می توانید کامل باشید و مراحل روشنی را ارائه دهید. هرچه راه حل شما کامل تر باشد ، به اشتراک گذاری آن شایسته تر است. راهنمای نهایی 9000 کلمه قدرتمند در مورد چگونگی شروع یک وبلاگ به عنوان نمونه Blog Tyrant را ببینید.

نکته جایزه

 • در صورت امکان ، راهنمای خود را با تصاویر ، فیلم ها ، گرافیک ها و انواع دیگر رسانه های تصویری تکمیل کنید.

2. پادکست ها

پادکست این روزها همه عصبانیت است. نامهای بزرگی در وبلاگ نویسی مانند تیم فریس اکنون بخش اعظمی از مطالب خود را بصورت صوتی به جای متن ارائه می دهند.

این به این دلیل نیست که غم و اندوه است ، – پادکست ها به همان میزان که ارزش محتوا می رود ، واقعاً عالی هستند. پادکست ها نسبتاً آسان تولید می شوند و این فناوری به راحتی در دسترس است. این یک روش بسیار شخصی برای انتقال اطلاعات است ، که پیوند محکم تری با مخاطبان شما ایجاد می کند. به علاوه ، مردم دوست دارند در هر مکانی که می روند ، از سالن ورزشی تا رفت و آمد خود به این چیزها گوش دهند.

چگونه آن را درست انجام دهیم

از نظر شروع ، شما بیش از حد احتیاج ندارید. یک میکروفون مناسب و نرم افزار ضبط (مانند Audacity ، شما را در اولین قشر کوچک بدست می آورد).

البته ، چیزی بیش از آن وجود دارد. برای واقع شدن در اعماق آن ، راهنمای پت فلین در مورد چگونگی شروع پادکست هنوز یکی از بهترین و کاملترین منابع است.

چه چیز دیگری ، اگر شما قصد دارید پادکست خود را به iTunes ارسال کنید ، باید خود را با دستورالعمل های ارسال iTunes آشنا کنید.

سرانجام, اجازه ندهید که پادکست به تنهایی بایستد. در مورد آن یک چلپ چلوپ در وب سایت خود ایجاد کنید. بگذارید مردم درباره قسمت های جدید بدانند و بحث را دعوت کنند.

نکته جایزه

 • شما می توانید از تعبیه خودکار SoundCloud استفاده کنید تا قسمت ها را در وبلاگ وردپرس خود به راحتی منتشر کنید.
 • در نظر بگیرید نسخه ای از کل قسمت ها یا مضامین اصلی آنها را اضافه کنید ، مانند موز با سری ویدیوهای جمعه وایت برد خود. این همچنین به شما می توان ارزش افزوده سئو را اضافه کرد!

3. اخبار و محتوای سرآمد

Newsflash: شما لازم نیست خودتان همه مطالب را ایجاد کنید. بعضی اوقات می تواند کافی باشد که فردی باشید که مطالب مهم را در یک مکان برای همه افراد دیگر جمع می کند. قرار گرفتن در مرکز خبرهای جالب و قابل توجه در صنعت شما به سمت اعتماد و اقتدار راه طولانی را طی می کند.

چگونه آن را درست انجام دهیم

در اینجا کیفیت قبل از کمیت است. برای اینکه خود را به عنوان یک رهبر فکر در زمینه خود قرار دهید ، اطمینان حاصل کنید که فقط چیزهایی با ارزش بالا و فوق العاده مفید به اشتراک بگذارید. قالب و اینکه آیا شما به صورت روزانه منتشر می کنید ، یا به روزرسانی هفتگی می کنید به شما ، طاقچه و محتوای موجود بستگی دارد.

نکته جایزه

 • یکی از وب سایت هایی که اخبار بسیار خوبی را ارائه می دهد ژورنال SearchEngine است. مکان بسیار خوبی برای دریافت آخرین اصلاحات در مورد SEO ، بازاریابی آنلاین ، رسانه های اجتماعی و موارد دیگر است.

4- اینفوگرافیک

همانطور که از نام این مقاله پیداست ، اینفوگرافیک ها بصری اطلاعات را ارائه می دهند. آنها جزء مؤثرترین انواع محتوای وبلاگ در آنجا هستند. ما به عنوان انسان سخت به آنها عشق ورزیده ایم – این اینفوگرافیک تعاملی را بررسی کنید تا دلیل آن را بدانید.

چگونه آن را درست انجام دهیم

اینفوگرافیک وسیله نقلیه ای عالی برای برقراری ارتباط داده ها ، تحقیقات ، آمار و سایر اطلاعات عددی با روشی قانع کننده است. با این حال ، ایجاد اینفوگرافیک بسیار جذاب و مشترک ، تلاش می کند. هم اطلاعات موجود و هم تحویل باید درجه یک باشند.

این بدان معناست که اگر خودتان فتوشاپ نباشید ، به یک طراح گرافیک احتیاج دارید. اگر منتظر بال نیستید ، می توانید سایت هایی مانند Guru.com یا eLance را امتحان کنید. برای افراد با بودجه ، Visual.ly وجود دارد.

نکته جایزه

 • اگر ایجاد اینفوگرافیک خود گزینه ای برای شما نیست ، ناامید نشوید. هنوز می توانید با به اشتراک گذاشتن مطالب موجود از این نوع محتوا بهره مند شوید. جستجوی Google برای “[موضوع شما] + اینفوگرافیک” باید چیزی را به سرعت نمایش دهد. بسیاری از آنها آماده جاسازی هستند ، و با یک بند یا دو ، شما خوب هستید.<

5. تحقیقات و داده های اولیه

در حالی که ما در زمینه داده ها و آمار قرار داریم ، اگر بتوانید تحقیقات خود را انجام دهید و آنرا به مخاطبان خود ارائه دهید ، این حتی بهتر است! پیدا کردن نگت های طلایی از اطلاعاتی که هیچ کس دیگری ندارد ، نشانه ای از اقتدار است.

چگونه آن را درست انجام دهیم

خبر بد این است که شما در واقع باید تلاش کنید تا داده های مفیدی را تهیه کنید. با این حال ، بازپرداخت کاملاً ارزش آن را دارد. به یافته های CoSchedule از تحلیل یک میلیون عنوان نگاه کنید. اکنون ، این مقاله ارزش اشتراک گذاری دارد!

با این وجود ، اگر فاقد این نوع منابع هستید ، وحشت نکنید. یکی از راه های نزدیک شدن به این نوع مطالب ، جمع بندی یافته های دیگران است. Authority Nutrition این کار را بسیار خوب انجام می دهد.

همچنین اگر داده های برگرفته از تجربیات خود را تهیه کنید ، می تواند کافی باشد. به عنوان مثال ، مطالعات موردی (بیشتر به این لیست زیر مراجعه کنید) همچنین به عنوان تحقیقات محسوب می شوند. تا زمانی که شماره های مشخص و نتایج ملموس را ارائه دهید ، ارزش اشتراک گذاری را دارد.

نکته جایزه

 • تحقیقات همچنین می تواند با انواع دیگر مطالب وبلاگ در این لیست ترکیب شود. مثلا, ارائه همان داده ها به عنوان فرم اینفوگرافیک راهی قدرتمند برای اثربخشی بیشتر آن است.

6. لیست

انسانها تقریباً به همان اندازه که عاشق اینفوگرافیک هستند لیست می کنند. لیست ها نوید بازگشت قابل اندازه گیری از سرمایه گذاری را ارائه می دهند و تعداد زیادی از اطلاعات را به شکلی به راحتی قابل هضم ارائه می دهند. کلیک بر روی تیتر لیست دشوار نیست – این مقاله اثبات است. به همین دلیل است که این نوع ارسال کلاسیک در جعبه ابزار بازاریاب محتوا است.

چگونه آن را درست انجام دهیم

پست های لیست از یک قالب ساده پیروی می کنند: مشکل را معرفی کنید ، راه حل های خود را لیست کنید ، نتیجه بگیرید. تا کنون خیلی خوب. با این حال ، به منظور ارائه ارزش زیادی با محتوای لیست خود, سعی کنید آن را تا آنجا که ممکن است دقیق کنید. تمام گزینه های ممکن را کاوش کنید. آیا به “3 قالب سرخط خوب” شما اهمیت می دهم؟ من شک دارم اما صبر کنید ، اگر به من قول دهید “36 عناوین خشن که شما نمی توانید کمکی کنید اما کلیک کنید”؟ من سراپا گوشم.

در همین راستا ، فقط مواردی را بدون هیچ نظری ذکر نکنید. در مورد هر نکته بحث و گفتگو کنید ، حتی اگر فقط مختصر باشد. این ارزش اضافی را برای مخاطبان شما فراهم می کند.

نکته جایزه

 • اگر می خواهید به فهرست “Top X” بروید ، ایده خوبی است که عدد مساوی مانند 10 ، 50 یا 100 را انتخاب کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد “Top-10 Effect” را در اینجا بخوانید.

7. مجموعه لینک ها و ابزارها

مجموعه لینک ها و ابزارها یک لیست لیست کاملاً خاص هستند که توجه خاصی به آن دارند. اگر درست انجام شود ، آنها منبعی عالی را به نمایش می گذارند که دیگران از به اشتراک گذاشتن و پیوند دادن به آنها خوشحال می شوند.

چگونه آن را درست انجام دهیم

همین قوانین برای مجموعه پیوندها به طور کلی برای لیست ها اعمال می شود. عمیق بروید ، آنها را به خوبی ساختار دهید ، و زمینه را برای هر مورد فراهم کنید. مورد دوم نه تنها نشان می دهد که شما واقعاً تلاش کرده اید ، بلکه ارزش بیشتری را نیز برای موتورهای جستجو فراهم می کند.

نکته جایزه

 • یکی از مقالات خودم که بسیار خوب کار کرده است ، 42 ابزار وبلاگ نویسی است که باید برای وبلاگ نویسان WordPress استفاده کنید. برای دیدن جادوی مجموعه های ابزار در محل کار ، آن را بررسی کنید.

8. ارائه و اسلایدها

ارائه پاورپوینت روشی آزموده و واقعی برای انتقال اطلاعات به مخاطبان است. یک دلیل وجود دارد که باید حداقل در یکی از جلسات تجاری حداقل یکی از آنها را تجربه کنید. برای دستیابی به این امر ، خدماتی مانند Slideshare وجود دارد که به شما در ارسال این نوع مطالب در وبلاگ خود کمک می کند.

چگونه آن را درست انجام دهیم

سبک ارائه شما واقعاً به مخاطب و موضوع شما بستگی دارد. با این حال ، تمرکز شما همیشه باید آموزنده و سرگرم کننده باشد. هیچ چیز بازدید کنندگان را بیش از کسل نمی کند.

موردی در این مورد ، ارائه عالی نمایش اسلایدر توسط Upworthy در مورد چگونگی ویروسی شدن موارد است. آن را تماشا کنید ، و بعد به من نگویید که شما یک تن یاد نگرفتید و همچنین با استفاده از آن یک دکمه اسلاید در اینجا و آنجا یک کلاهبرداری پیدا کردید. این راه برای رفتن است.

یکی دیگر از نمونه های مورد علاقه من مانیفست فرهنگ شرکت سازندگان یکی از نرم افزارهای مورد علاقه من ، بافر است که می توانید در اینجا مشاهده کنید. این یک چیز ساده اما قدرتمند است که به طور بالقوه می تواند با یک مقطع بزرگ مخاطبان شما صحبت کند.

نکته جایزه

در اینجا برخی از پیوندها با نکاتی در مورد چگونگی پیشبرد ارائه قانع کننده:

 • 8 نکته برای ارائه پاورپوینت عالی توسط نمایش پرده ای
 • 52 نکته ارائه شده توسط نمایش اسلاید
 • 25 نمونه از بهترین نمونه های ارائه پاورپوینت که هر بازاریاب باید در Hubspot مشاهده کند

9. مطالعات موردی

مطالعات موردی روشی ایده آل برای نشان دادن خدمات ، محصول یا محتوا و نحوه کمک به دیگران است. این اثبات نهایی است که آنچه شما واقعاً شایستگی ارائه می دهید وجود دارد.

چگونه آن را درست انجام دهیم

این نوع از مطالب وبلاگ به ویژه خوب کار می کند اگر توصیه یا محصول شما به شخصی این امکان را داده است که به نتایج استثنایی برسد. به عنوان مثال ، چندی پیش Backlinko مطالعه مورد استراتژی محتوا را منتشر کرد: 36،282 خواننده + 1000 مشترک با ایمیل. اکنون چه کسی نمی خواهد دریابد که چگونه می تواند چنین نتیجه ای کسب کند?

یک مطالعه موردی خوب را می توان به چگونگی ارسال بسیار دقیق و متمرکز تشبیه کرد. مشکل ، نتیجه نهایی و سپس یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی دستیابی آن را شرح دهید. در مورد درسهایی که از راه آموخته اید صحبت کنید ، نتیجه گیری کنید و فراخوانی را برای مخاطبان خود انجام دهید.

نکته جایزه

 • واقعاً مشتاق باشید تا به دیگران کمک کنید تا به موفقیت مورد نظر خود برسند. وسوسه نشوید که به راحتی نشان داده شود.
 • به جای اینکه واقعیت ها را وحشت زده کنید ، یک داستان داستانی ایجاد کنید. آنها را به روایتی بپوشانید که دیگران بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.

10. فیلم ها

همانطور که شاید متوجه شده باشید ، هم توییتر و هم فیس بوک در حال تبدیل شدن به سیستم عامل های اجتماعی بصری هستند. تعداد تصاویر و فیلم های ارسال شده به طور پیوسته در حال صعود است. این را با واقعیت ترکیب کنید YouTube دومین موتور جستجوی بزرگ است و دلیل قانع کننده ای برای درج فیلم ها در استراتژی محتوا دارید.

چگونه آن را درست انجام دهیم

فیلم ها روشی شگفت انگیز برای به اشتراک گذاری اطلاعات و ارتباط وب سایت ، وبلاگ یا تجارت شما با دنیای خارج هستند. نشان دادن شخصیت شما بسیار آسان است ، در عین حال آنها را با اطلاعات کامل بسته بندی می کند. در اینجا یکی از نمونه های مورد علاقه من در سال های اخیر است.

حال تولید یک فیلم حرفه ای مانند فیلم فوق می تواند هزینه های زیادی را بپردازد. تلاش و نیروی زیادی درگیر است. هنوز, روش هایی برای تولید فیلم ارزان قیمت وجود دارد. این روزها ، بیشتر تلفن های همراه دارای دوربین های مناسب و معقولی هستند و یک نرم افزار ویرایش فیلم رایگان یا مقرون به صرفه برای شمع وجود دارد (مانند Camtasia در آنجا.

شما می توانید با انواع مختلفی از فیلم ها مانند عکسهای صفحه نمایش ، صحبت کردن در سر (جایی که فقط در دوربین صحبت می کنید) یا فیلم های توضیح دهنده آزمایش کنید. به خاطر داشته باشید که آنها لازم نیست طولانی باشند. در حقیقت ، هرچه کوتاه تر و بیشتر به نکته برسیم ، بهتر است. به علاوه ، نیازی به میزبانی آن در سایت شخصی خود نیست. ویدئوی خود را در YouTube یا Vimeo قرار دهید که یک سیگنال اجتماعی مثبت نیز به Google ارسال خواهد کرد.

نکته جایزه

 • هنگام انتشار فیلم ها در سایت خود ، با پست کوتاه وبلاگ خود متناسب باشید یا یک متن را درج کنید.

11. بررسی

بررسی کتاب ، محصولات یا خدمات روش دیگری برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات ارزشمند با مخاطبان است. در مورد وسایل مورد علاقه خود ، کتابهایی که بیشتر به شما یاد داده اند و اینکه چگونه آنها می توانند برای خوانندگان شما سود ببرند ، بحث کنید.

چگونه آن را درست انجام دهیم

شما می توانید قالب بررسی خود را انتخاب کنید. با این حال ، حداقل شما باید یک مقدمه ارائه دهید ، لایک ها و دوست داشتن خود را به اشتراک بگذارید و با این نتیجه گیری کنید که آیا توصیه شما هر آنچه را که درباره دیگران صحبت می کنید یا خیر ، نتیجه گیری می کند. در مورد بررسی کتاب ، ایده خوبی است که بتوانیم نکات اصلی آنها را خلاصه کنیم. فراخوانی برای اقدام (“اکنون آن را در آمازون بخرید”) موضوعی است که باید در نظر داشته باشید از جمله اینکه در استراتژی شما متناسب باشد.

نکته جایزه

 • یک بررسی می تواند با یک فیلم تکمیل شود.
 • اگر از یک برنامه وابسته استفاده می کنید ، بازبینی ها همچنین می توانند با ایجاد لینک به فروشندگان ، پول نقد را به دست آورند.

12. حافظه

مطمئن نیستم که یک Meme چیست؟ به جای توضیح در اینجا ، نگاهی گذرا به این صفحه ویکی پدیا بیندازید.

برخی ادعا می کنند اینترنت فقط برای ایجاد این نوع محتوا ایجاد شده است. صرف نظر از حقیقت موجود در آن جمله ، آنچه که صادق است این است که الگویها به شما اجازه می دهند تا نظر خود را به طرز طنزآمیزی ارتباط دهید.

چگونه آن را درست انجام دهیم

نکته بسیار جالب در مورد این نوع مطالب وبلاگ این است که الگوهای رفتاری برای ساخت هیچ هزینه ای ندارند. Meme Generator و Quick Meme فقط دو سایت بسیاری هستند که به شما امکان می دهند یک لحظه یادداشت را شلاق بزنید.

الگوهای رفتاری سرگرم کننده هستند ، اغلب به اشتراک گذاشته می شوند ، و تقریباً می توانند تقریباً در هر مکان یا صنعت سازگار شوند. آنها یک راه هوشمندانه برای بیان یک نکته خنده دار هستند ، با این حال ، آنها واقعاً برای برقراری ارتباط جدی جدی ساخته نشده اند.

ممها به تنهایی مطالب وبلاگ نویسی را انجام نمی دهند ، اما همانطور که در مثال بالا در بالا مشاهده می کنید, آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرند تا محتوای خود را با یک شوخی شکسته کنند. این نوع محتوا برای رسانه های اجتماعی نیز مناسب است.

نکته جایزه

 • ابتدا حتماً کمی تکالیف را انجام دهید. شخصیت های مختلف برای ایده های خاص ایستاده اند و دارای اصطلاحات عطفی به آنها هستند. مدتی را برای مطالعه پشته ها صرف کنید ، در غیر این صورت ممکن است تلاش شما آتش بس کند.

13. راهنماها

به عنوان یک برادر حماسی از نحوه ارسال چگونه به یک راهنمای فکر کنید. از نظر دامنه ، طول و تحویل بصری بسیار بزرگتر از پستهای ساده وبلاگ هستند.

چگونه آن را درست انجام دهیم

برای مثال خوب ، بیشتر از راهنمای مبتدی SEO برای جستجوگرها جستجو نکنید. با داشتن اطلاعاتی مفید و کاملاً جذاب ، می توانید مطمئن باشید که در یک تن از ترافیک باران می بارد. در چندین مقاله من به آن پیوند داده ام. شما حتی می توانید آن را به صورت PDF بارگیری کنید!

برای راهنمای خود, طرح و ارائه همان اندازه محتوا مهم هستند. ایجاد یک دلیل کافی برای ثبت نام کمک طراح است. این بدان معنا نیست که شما باید همه را مانند موز انجام دهید ؛ با این حال ، کمی تلاش اضافی بسیار طولانی پیش می رود.

نکته جایزه

 • ارائه راهنمای شما به عنوان بارگیری PDF یک روش مؤثر برای جذب افراد به منظور ثبت نام در لیست ایمیل شماست.

14. کتابهای الکترونیکی

اگر راهنماها افراد را وارد لیست شما می کنند ، به این فکر کنید که یک کتاب کامل می تواند چه کاری انجام دهد. داشتن کتاب الکترونیکی فوق العاده برای هدیه دادن در وبلاگ خود ، راهی مؤثر برای جذب خوانندگان و مشترکین است.

چگونه آن را درست انجام دهیم

همه چیزهایی که برای راهنماها معتبر هستند نیز مربوط به کتاب های الکترونیکی است – محتوا و تحویل باید دست به دست هم دهند. ساختار به همان اندازه مهم است؛ چندین فصل ارائه دهید ، هیچ کس نمی خواهد یک متن بزرگ را بخواند.

توجه داشته باشید که برای هدیه دادن کتاب الکترونیکی ، لازم نیست یک صفحه 100 به علاوه باشد. افراد با صفحات بسیار کمتری موفقیت بزرگی داشته اند. با این حال ، آن را خیلی کوتاه نکنید ، زیرا در عوض ممکن است آن را به عنوان محتوای کم ارزش تلگراف کند.

در اینجا چند لینک مفید در مورد موضوع ایجاد کتاب الکترونیکی آورده شده است:

 • نحوه ایجاد یک کتاب الکترونیکی از ابتدا تا پایان در Hubspot
 • چگونه به راحتی یک کتاب الکترونیکی PDF ایجاد کنید که در Blog Tyrant Rocks شود
 • 21 اشتباه گنگ برای جلوگیری از هنگام نوشتن اولین کتاب الکترونیکی در مورد افزایش ترافیک وبلاگ

نکته جایزه

 • ایجاد کتاب الکترونیکی نیز می تواند برون سپاری باشد. eLances و Gurus را برای این نوع موارد بررسی کنید. فقط می توان بخش هایی از فرآیند ، مانند قالب بندی و طراحی را برون سپاری کرد.

15. اجاره و قطعات متناقض

شما دشمن دارید؟ خوب این بدان معناست که شما در مورد چیزی ایستاده اید ، بعضی مواقع در زندگی. – وینستون چرچیل

مقالات خوب تحقیق و متعادل مهم هستند. اما ، به یاد داشته باشید که چگونه همه به شما می گویند شخصیت خود را در نوشتار خود تزریق کنید؟ قطعات نظر برای آن ایده آل هستند. این که مردم موافق باشند ، مخالفند یا فقط کنجکاوی شما را کنجکاو می کنند ، شایعه گاه و بیگاه راه خوبی برای تحریک درگیری است.

چگونه آن را درست انجام دهیم

اول از همه ، باید مطمئن شوید که قطعه شما درمورد یک موضوع مرتبط و محبوب است. هیچ کس اهمیتی نمی دهد اگر شما کسی که سگ را جلوی خانه شما می گذارد عصبانی شوید. با این حال ، اگر نظر خود را در مورد موضوعی در ذهن همه افراد ابراز کنید ، گوش ها به گوش شما می رسد.

خوب است که یک موضع غیرقابل انکار را بگیریم – بهتر از این است که یک “من هم” باشم. چیزی را انتخاب کنید که درباره آن علاقه دارید. بحث را شروع کنید. با این حال ، به دلیل استدلال بحث نکنید.

نکته جایزه

 • بیش از حد آن را نکنید. این نوع از مطالب وبلاگ باید به صورت کم مصرف و فقط در صورت حساس استفاده شود. این شخص نباشید (من به تو نگاه می کنم کانی).

16. پروفایل

بیشتر افراد یک (یا چند) مدل نقش دارند. طبیعی است که از دیگران الهام بگیریم ، سعی کنیم یاد بگیریم که چطور زندگی می کنند به همان روشی که انجام می دهند ، و سعی می کنند همان اصول را در زندگی خودمان بکار گیریم. به عنوان یک وبلاگ نگار ، می توانید با پروفایل چنین افرادی الهام بخش ، این کار را انجام دهید.

چگونه آن را درست انجام دهیم

شخصیت های (زندگی یا مرده) را پیدا کنید که متناسب با طاقچه شما باشد و خوانندگان شما بتوانند با آنها روبرو شوند یا احتمالاً به دنبال آن هستند. سپس کارهایی را که انجام داده اند ، تجزیه کنید و چگونه دیگران این کار را انجام داده اند.

در اینجا یک ساختار نمونه برای یک پروفایل خوب آورده شده است:

 • فرد مورد نظر را معرفی کنید.
 • دستاوردها و اعتبار آنها را لیست کنید.
 • درباره مشکلات و مشکلات آنها و چگونگی غلبه بر آنها صحبت کنید.
 • نتیجه گیری با درسهایی برای آموختن برای مخاطب خود داشته باشید.

این دو پست نمونه های خوبی هستند:

 • 8 Nerds مشهور متناسب – مغز و ضرب و شتم برای پیروزی! توسط Nerd Fitness
 • درس در مانلیز: کودکی تئودور روزولت توسط The Art of Manliness

نکته جایزه

 • اگر یک فرد زنده را نمایه می کنید ، وقتی با نوع محتوای بعدی در لیست ما ترکیب شود ، این نوع محتوا حتی قوی تر می شود (به تصویر زیر مراجعه کنید).

17. مصاحبه

به جای یادگیری در مورد نقشهای خود ، آیا بهتر نیست که مستقیم از آنها یاد بگیریم؟ اگر می توانید مغز یک چهره مهم در زمینه خود را درست در وبلاگ خود انتخاب کنید ، باعث احترام زیادی در صنعت شما خواهد شد.

چگونه آن را درست انجام دهیم

پیدا کردن کسی برای مصاحبه اغلب از آنچه به نظر می رسد دشوار است. بیشتر مردم از ترافیک و تبلیغات اضافی خوشحال هستند. به عنوان مثال ، به Jaime Tardy از پادکست خوب میلیونر eventual Millionaire که در مصاحبه با ده ها میلیونر واقعی زندگی می پردازد ، گوش دهید. سپس میکسرژی نیز وجود دارد ، سایتی کاملاً مبتنی بر مصاحبه با افراد موفق.

یکی از راه های ساخت مصاحبه مانند این است:

 • مصاحبه شونده را معرفی کنید و نشان دهید که چرا آنها با طاقچه شما ارتباط دارند.
 • لیستی از سوالات تهیه شده را پایین بیاورید و به مصاحبه شونده فرصت پاسخگویی کافی دهید.
 • سؤالات پیگیری را برای نکات جالبی که ممکن است در طول مصاحبه ایجاد شود ، بپرسید.
 • مکالمه را با ارائه یک بازخوانی سریع از غذاهای اصلی برای مخاطبان خود نتیجه گیری کنید.

نکته جایزه

 • قبلاً وزوز را در وبلاگ خود ایجاد کنید. از خوانندگان و لیست ایمیل خود بخواهید که برای مهمان مصاحبه بعدی خود سؤالاتی ارسال کنند. به این ترتیب ، مطالب جالبی به دست می آورید و موارد زیر را درگیر می کنید.
 • باز هم ، ارائه متن متن ایده خوبی برای مقدار جستجوی اضافی است.

18. پست های مهمان

ایجاد محتوای با کیفیت بالا زمان می برد. زمانی که همیشه ندارید. خوشبختانه ، افراد زیادی در خارج از کشور وجود دارند که خوشحال خواهند شد که برای برخی از مواجهه ها در وبلاگ شما مشارکت کنند. ارسال مهمان یک جایگزین عالی برای پر کردن وبلاگ شما بدون نیاز به انجام تمام این کارها در خود است.

چگونه آن را درست انجام دهیم

حتی اگر بخش عمده کار توسط شخص دیگری انجام شود ، این بدان معنا نیست که می توانید کنار بیکار بنشینید – وظیفه شما نظارت بر روند کار است. که شامل:

 • تنظیم دستورالعمل های سرمقاله
 • مرور مقاله و ارائه بازخورد
 • اطمینان از صحت هر پست
 • بررسی پیوندها در مقاله و بیوگرافی نویسنده برای هرزنامه
 • برنامه ریزی پست های مهمان در تقویم سرمقاله خود

نکته جایزه

 • یک مزیت دیگر برای ارسال مهمان این است که وبلاگ نویس مهمان شما علاقه ای به ارتقاء کار خود دارد. این می تواند منجر به قرار گرفتن در معرض بیشتر و ترافیک تازه شود.
 • داوطلبان دامپزشکی قبل از پذیرش پست های مهمان کاملاً دقیق هستند. اطمینان حاصل کنید که آنها سابقه تولید محتوای با کیفیت را دارند که مخاطبان خودتان دوست دارند.

جمع بندی: مطالب می توانند بسیار متنوع باشند

استفاده از انواع مختلف محتوا می تواند در جذب خوانندگان ، بهبود بخشیدن به تبدیل و ترافیک شما کمک کند. همانطور که از لیست بالا مشخص است گزینه های زیادی در دسترس هستند.

هنگامی که تصمیم می گیرید کدام نوع محتوا را در سایت خود امتحان کنید ، به این فکر کنید که چه چیزی بیشتر با مخاطب شما طنین انداز خواهد شد. در پایان ، هر کاری که انجام می دهید باید در جهت خدمت به آنها باشد.

این گفت ، از آزمایش کردن نترسید. شما هرگز نمی دانید که اگر سعی نکنید ، ممکن است چیزی کار کند یا نه.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map