WP Super Cache، W3 Total Cache یا WP Rocket – بهترین پلاگین ذخیره سازی وردپرس کدام است؟

معاملات وردپرس


هنگام تسریع در سایت وردپرس خود ، استفاده از افزونه حافظه پنهان WordPress یکی از محبوب ترین نکاتی است که مشاهده خواهید کرد.

این تقریباً در مورد هر توصیه ای که در مورد این موضوع نوشته شده است – و به دلایل خوبی است. افزونه حافظه پنهانی مانند WP Super Cache ، W3 Total Cache یا WP Rocket ، سه مورد از محبوب ترین – و احتمالاً بهترین – تقریباً همیشه تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد ، به خصوص در میزبانی ارزان وردپرس..

با این حال ، شما احتمالاً سوالی دارید … سؤالاتی از قبیل:

 • آیا باید برای یک افزونه حافظه پنهان حق بیمه پرداخت کنم یا پلاگین های ذخیره رایگان از WordPress.org به همان خوبی هستند?
 • چه تأثیری در حافظه پنهان دارد?
 • آیا ذخیره سازی می تواند سایتهایی را در میزبانی ارزان وردپرس با میزبانی ارزان (مانند Bluehost به همان سرعتی که سایتهای میزبانی شده در میزبانی بسیار دقیق تر وردپرس مدیریت می شوند) ایجاد کند (مانند WP Engine?

در این پست ، من می خواهم به همه این سؤالات پاسخ بدهم (و بیشتر) با داده های آزمایش واقعی با آزمایش سه افزونه ذخیره فوق الذکر (به علاوه یک سایت “کنترل” که به هیچ وجه حافظه ذخیره ای ندارد) و دو میزبان مختلف ، یعنی Bluehost و WP Engine.

من به شما داده های تست عملکرد را برای هر افزونه می آورم ، سپس به شما کمک می کنم تا در انتهای پست از همه این موارد حس کنید..

یادداشت جانبی: اگر مطمئن نیستید که حافظه پنهانی است ، این پست را بررسی کنید.

WP Super Cache vs W3 Total Cache vs WP Rocket: آنچه من مقایسه می کنم

در این پست ، قصد دارم سه محبوب ترین افزونه ذخیره سازی WordPress را با هم مقایسه کنیم:

 • WP Super Cacheرایگان – یک پیشنهاد ساده از Automattic (همان شرکت پشت WordPress.com. این فعالیت در بیش از دو میلیون سایت وردپرس فعال است و یک روش مبتدی را برای ذخیره سازی ارائه می دهد.
 • W3 حافظه نهان Totalرایگان – این انعطاف پذیر ترین (و پیچیده ترین) افزونه ذخیره سازی WordPress است که می توانید پیدا کنید. در حالی که تنظیم آن می تواند کمی غافلگیرانه باشد ، برای کنترل نحوه عملکرد حافظه پنهان در سایت شما ، تنهایی از گزینه های نازک برای شما فراهم می کند..
 • موشک WP – به علاوه 49 دلار – تنها گزینه برتر در این لیست ، WP Rocket قیمت خود را با یک رابط کاربر پسند و بسیاری از ویژگی های عملکرد غیر حافظه پنهان مانند کوچک سازی ، بهینه سازی بانک اطلاعاتی ، بارگیری تنبل و موارد دیگر توجیه می کند. در بررسی موشک WP ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

فراتر از آن ، من نیز مقایسه خواهم کرد دو میزبان مختلف:

 • Bluehost – 4.95 دلار ارزان به علاوه برنامه اشتراکی – جایی که از افزونه های حافظه پنهان استفاده خواهم کرد. من در مرکز داده ایالات متحده واقع شده ام یوتا.
 • موتور WP – ارزانترین استارت آپ برنامه ریزی – در جایی که از حافظه داخلی داخلی WP Engine استفاده خواهم کرد. من همچنین در مرکز داده ایالات متحده آمریکا هستم ، که تیم پشتیبانی WP Engine به من گفته است در کارولینای جنوبی (به طور خاص ، Google us-east1) است..

ایده اصلی این مقایسه گذشته این است که به شما کمک کند درک کنید که آیا استفاده از افزونه حافظه پنهان خوب در هاست ارزان وردپرس (Bluehost) می تواند شما را به زمان بارگذاری صفحه از میزبان وردپرس با کیفیت مدیریت شده (WP Engine) نزدیک کند..

بنابراین ، درمجموع ، پنج مجموعه داده را مشاهده خواهید کرد:

 1. Bluehost بدون حافظه پنهان برای کنترل به عنوان “کنترل” عمل می کند
 2. WP Super Cache در Bluehost
 3. W3 Total Cache در Bluehost
 4. موشک WP در Bluehost
 5. WP Engine با حافظه داخلی در سطح سرور – بدون افزونه ای

سرانجام ، برای اطمینان از این که شرایط “دنیای واقعی” تقریبی است ، می خواهم از یک سایت نمایشی کامل Avada استفاده کنم. Avada یکی از محبوب ترین تم های موجود است و سایت های نمایشی Avada شامل تصاویر و عناصر سنگین دیگری هستند که باید یک محیط آزمایش ایجاد کنند که از یک وب سایت معمولی وردپرس تقلید کند..

برای هر وضعیت ،

 • چهار تست را روی GTmetrix اجرا کنید و میانگین نمره را بگیرید. من از GTmetrix استفاده می کنم دالاس ، TX مکان آزمایش را انجام دهید ، و من این کار را انجام خواهم داد دو روز جداگانه (بنابراین هشت تست برای هر تنظیمات در کل).
 • برای شبیه سازی 50 بازدید کننده در طی پنج دقیقه از Load Impact استفاده کنید تا ببینید که چگونه هر وضعیت در مقیاس انجام می شود. من از Load Impact استفاده خواهم کرد Ashburn ، VA محل آزمایش (AKA Washington، DC).

خوب ، با تمام توضیحات خارج از راه ، اجازه دهید اطلاعات را بدست آوریم!

1. کنترل: سایت اصلی Bluehost بدون ذخیره سازی

برای ایجاد سایت اصلی ، Avada را نصب کردم و سایت نسخه ی نمایشی Freelancer کامل (از جمله کلیه مطالب و ابزارک ها) را وارد کردم.

در اینجا چگونگی به نظر رسیدن سایت (همچنین تعداد زیادی از محتوای زیر هم وجود دارد) آورده شده است:

وب سایت آزمون

بسیار پر وزن است ، با:

 • تعداد زیادی تصویر
 • اختلاف منظر
 • پیشخوان متحرک
 • فرم تماس
 • و غیره.

– برای علاقه مندان ، تمام تصویر صفحه اصلی کامل در اینجا آمده است.

در اصل ، وقتی به میزان “چیزهای” در جریان است ، شبیه یک سایت واقعی است. فراتر از آن ، من افزونه های متداول دیگری مانند SEO Yoast نصب کردم.

سرانجام ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که ، در حالی که Bluehost دارای راه حل ذخیره سازی درون داشبورد است, من این آزمایشات رو خاموش کردم. بنابراین وجود دارد ذخیره صفر در جریان.

اول ، من آن را از طریق GTmetrix هشت بار در دو روز جداگانه اجرا کردم:

روز اول:

میانگینتست 1تست 2تست 3تست 4
3.58 ثانیه3.7 ثانیه2.8 ثانیه2.7 ثانیه5.1 ثانیه

روز 2:

میانگینآزمون 5آزمون 6تست 7تست 8
3.83 ثانیه3.6 ثانیه2.1 ثانیه5.3 ثانیه4.3 ثانیه

این میانگین متوسط ​​را در می آورد 3.7 ثانیه در هر هشت آزمون.

بعد ، من آن را از طریق Load Impact (تجزیه و تحلیل زیر) اجرا کردم:

بدون تست ضربه بار Caching Bluehost

می بینید که با افزایش تعداد بازدیدکنندگان فعال (خط آبی) ، بار بارگیری صفحه به دور زیادی (خط سبز) می چرخد ​​و تقریباً در انتها سنبله های بزرگی دارد (در طی ده ثانیه به خوبی پیش می رود). بزرگترین سنبله راهنمایی و رانندگی از زمانی شروع می شود که 40 بازدید کننده فعال وجود داشته باشد و تا پایان ادامه یابد.

در اصل ، این به شما می گوید ، در حالی که برنامه اشتراکی ارزان Bluehost می تواند سایت شما را به طور متوسط ​​3.7 ثانیه برای مدت زمان بارگیری کند یک بازدید کننده تنها, در بارگیری سایت شما در صورت وجود مشکل دارد 40 نفر به اضافه بازدید از سایت شما همزمان. اگر سایتی با ترافیک بالا دارید ، این بدان معنی است که ممکن است زمان بارگذاری صفحه شما در یک وضعیت دنیای واقعی نامناسب باشد.

افزون بر زمان بارگیری صفحه خام ، افزونه های حافظه پنهان همچنین می توانند به مقیاس سایت شما کمک کنند ، بنابراین جالب است بدانید که آیا افزونه های حافظه پنهان می توانند نمودار Load Impact را برای Bluehost صاف کنند..

2. WP Super Cache در Bluehost

WP Super Cache یک افزونه ذخیره سازی فوق العاده ساده از افراد موجود در Automattic است. در صورت تمایل می توانید افزونه را نصب و فعال کنید ، یک جعبه رادیویی را انتخاب کنید و یک روز با آن تماس بگیرید:

تنظیمات اساسی WP Super Cache

در واقع ، این تقریباً همان است که من سایت آزمایش خود را پیکربندی کردم. در حالی که WP Super Cache موارد دیگری را انجام می دهد ، من فقط تنظیمات مشخص شده “توصیه شده” را روشن کردم:

تنظیمات پیشرفته WP Super Cache

در کل ، اگر می خواهید چیزی ساده باشد و WP Super Cache یک گزینه ستاره ای است. در اینجا نحوه عملکرد آن در تست ها آمده است …

روز اول:

میانگینتست 1تست 2تست 3تست 4
1.75 ثانیه2.0 ثانیه1.5 ثانیه2.0 ثانیه1.5 ثانیه

روز 2:

میانگینآزمون 5آزمون 6تست 7تست 8
1.98 ثانیه1.5 ثانیه1.4 ثانیه2.3 ثانیه2.7 ثانیه

این به طور کلی میانگین WP Super Cache را دارد 1.86 ثانیه, که حدوداً 50٪ کاهش از تست بدون حافظه پنهان است. ما می توانیم تأیید کنیم که ذخیره سازی صفحه مؤثر است!

متأسفانه ، WP Super Cache نتوانست همان الگوی Load Impact را تغییر دهد. می توانید ببینید که زمان بارگذاری صفحه تا زمانی که 40 پوند بازدید کننده فعال نباشد ، ثابت است. آنها دوباره بیش از ده ثانیه پرش می کنند:

آزمایش ضربه ضربه WP Super Cache

3. W3 Total Cache در Bluehost

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، W3 Total Cache انعطاف پذیرترین افزونه ذخیره سازی در این لیست است – اما همچنین پیچیده ترین است.

فراتر از پرتاب تن از اصطلاحات مختلف در شما – حافظه پنهان پایگاه داده ، کد اوپد و غیره – هر نوع حافظه پنهان همچنین منطقه تنظیمات دقیق خود را به دست می آورد:

تنظیمات حافظه پنهان W3 Total

این یک عزیمت بزرگ از WP Super Cache است ، جایی که تقریباً فقط می توانید یک دکمه را بزنید و یک روز با آن تماس بگیرید.

برای این آزمایش ، حافظه صفحه و minification را فعال کردم ، اما هیچ چیز دیگری. من معتقدم که این ساده ترین ، در دسترس ترین پیکربندی برای اکثر سایت های وردپرس است ، اما توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که این تست شامل همه ویژگی های W3 Total Cache نیست ، بنابراین ممکن است در صورت بازی بتوانید از عملکرد بیشتری برخوردار شوید. با تنظیمات آن.

در اینجا نحوه عملکرد W3 Total Cache ارائه شده است …

روز اول:

میانگینتست 1تست 2تست 3تست 4
2.23 ثانیه2.6 ثانیه2.3 ثانیه1.4 ثانیه2.6 ثانیه

روز 2:

میانگینآزمون 5آزمون 6تست 7تست 8
2.38 ثانیه2.4 ثانیه2.4 ثانیه2.4 ثانیه2.3 ثانیه

در کل ، این به طور متوسط ​​به W3 Total Cache می دهد 2.30 ثانیه.

و هنگامی که من آن را از طریق Load Impact دویدم ، همان بار بار اضافی را به علاوه ده بار دوم در اطراف علامت 40 بازدید کننده بدست آوردم (به دلایلی ، Load Impact رنگ ها را روی این نمودار تغییر داد. سبز بازدید کننده فعال است و آبی رنگ زمان بارگذاری است):

تست تأثیر بار کش حافظه کش W3

4- موشک WP در Bluehost

در آخر ، بیایید به WP Rocket نگاهی بیندازیم ، که تنها افزونه ذخیره سازی برتر در این لیست است.

WP Rocket ساده ترین فرآیند تنظیم را در هنگام ذخیره صفحه دارد. به محض فعال کردن افزونه ، به صورت خودکار شروع به استفاده از حافظه پنهانی صفحه می کند! شما حتی نیازی به کلیک بر روی دکمه ای ندارید که با WP Super Cache انجام می شود (من شوخی می کنم – استفاده از آنها بسیار آسان است).

تنظیمات موشک WP

فراتر از این ، یکی دیگر از دلایل در نظر گرفتن پرداخت WP Rocket ، سایر ویژگی های عملکردی ارائه شده است. علاوه بر ذخیره صفحه ، بسیاری از ترفندهای مفید دیگر مانند:

 • کوچک سازی و جمع بندی برای پرونده های HTML / CSS / JS
 • بارگیری تنبل برای تصاویر و فیلم ها
 • فشرده سازی GZIP
 • بهینه سازی پایگاه داده
 • تعویق بارگذاری JavaScript
 • پیش تنظیم DNS.

برای مقایسه این یک مقایسه عادلانه ، من قصد دارم فقط تست ها را با فعال سازی مینی سازی انجام دهم (همانطور که با W3 Total Cache انجام دادم). فراتر از آن ، WP Rocket پس از فعال سازی به طور خودکار از فشرده سازی GZIP و حافظه پنهان مرورگر استفاده می کند.

در اینجا نحوه عملکرد WP Rocket در GTmetrix فقط با پیشرفتهای پیش فرض و ویژگی کوچک سازی آورده شده است:

روز اول:

میانگینتست 1تست 2تست 3تست 4
1.55 ثانیه1.8 ثانیه1.6 ثانیه1.5 ثانیه1.3 ثانیه

روز 2:

میانگینآزمون 5آزمون 6تست 7تست 8
1.87 ثانیه1.7 ثانیه1.6 ثانیه2.3 ثانیه1.9 ثانیه

این به طور متوسط ​​به ما می دهد 1.71 ثانیه برای موشک WP.

مانند سایرین ، همچنان می توانید همان سنبله را در Load Impact مشاهده کنید. سنبله ده به اضافه دوم کمی بعد ، این بار در حدود 43 بازدید کننده فعال اتفاق افتاد. با این حال ، من مطمئن نیستم که آیا به اندازه کافی معنی دار باشد تا نتیجه گیری در مورد WP Rocket انجام دهد:

تست ضربه بار موشکی WP

مجدداً ، Load Impact به دلایلی تغییر رنگ نمودار را نشان داد – green بازدید کنندگان فعال است.

5- موتور WP با سیستم EverCache در سطح سرور

در آخر ، بیایید با دیدن نحوه نصب این افزونه های حافظه پنهان (در میزبانی ارزان Bluehost) به میزبان دقیق وردپرس مدیریت شده – WP Engine ، یک دیدگاه دیگر اضافه کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های آنها ، از بررسی WP Engine ما دیدن کنید.

آیا فقط با استفاده از بهترین افزونه caching WordPress در سایت خود می توانید به عملکرد WP Engine نزدیک شوید؟ بیایید!

توجه به این نکته ضروری است که WP Engine شامل حافظه پنهان صفحه و حافظه پنهان اشیاء در سطح سرور (از طریق سیستم EverCache آنها) است. بنابراین ، حتی اگر من یک افزونه حافظه پنهان در WP Engine نصب نکرده ام ، سایت تست WP Engine من هنوز از caching بهره مند است.

روز اول:

میانگینتست 1تست 2تست 3تست 4
1.18 ثانیه1.2 ثانیه1.1 ثانیه1.2 ثانیه1.2 ثانیه

روز 2:

میانگینآزمون 5آزمون 6تست 7تست 8
1.65 ثانیه1.2 ثانیه1.8 ثانیه2.3 ثانیه1.3 ثانیه

که به WP Engine به طور متوسط ​​می دهد 1.41 ثانیه.

و جایی که می بینید تفاوت بزرگتری در آزمایش Load Impact وجود دارد. بارهای سنگین و سنگین (بین 300 تا 400 ms) برای هر 50 بازدیدکننده بود:

تست ضربه بار موتور WP

این یک تضاد بزرگ با Bluehost است ، که در آن زمان بار پرش از بالای ده ثانیه در اطراف علامت 40 بازدید کننده شروع به پریدن کرد.

بنابراین ، اگر سایت پر ترافیکی دارید ، هیچ مقایسه ای بین برنامه های اشتراکی ارزان WP Engine و Bluehost وجود ندارد.

جمع کردن داده ها با هم و نتیجه گیری

برای کمک به شما در درک چگونگی مقایسه همه موارد ، در اینجا میانگین زمان بار GTmetrix برای هر وضعیت آزمون وجود دارد (به یاد داشته باشید ، این میانگین از هشت تست جداگانه در دو روز جداگانه است):

بدون ذخیره سازیWP Super CacheW3 حافظه نهان Totalموشک WPموتور WP
3.70 ثانیه1.86 ثانیه2.30 ثانیه1.71 ثانیه1.41 ثانیه

اول ، دو نتیجه گیری آشکار وجود دارد:

 1. ذخیره سازی صفحه در واقع تفاوت بزرگی در عملکرد دارد – خصوصاً در میزبان مشترک ارزان مانند Bluehost. فقط با نصب افزونه caching می توانید بیش از 50٪ کاهش را مشاهده کنید.
 2. حافظه پنهان هنوز میزبان شما 3.50 دلار در هر ماه مانند میزبانی 35 ماه در هر ماه نخواهد بود. در حالی که زمان بار GTmetrix نزدیک است ، بزرگترین تفاوت در تست Load Impact است.

سپس افزونه های حافظه پنهان وجود دارند …

طبق آزمایش من ، WP Rocket با متوسط ​​میانگین بهترین پیشرفت ها را ارائه داد 1.71 ثانیه (حتی بدون فعال کردن پیشرفتهای دیگر عملکرد ، مانند بارگیری تنبل). با این حال ، WP Super Cache در سمت راست دم قرار داشت 1.86 ثانیه.

بنابراین ، آیا پرداخت 49 دلار برای WP Rocket ارزش آن را دارد؟ خوب ، ممکن است برای شما مناسب باشد ، خصوصاً به این دلیل که WP Rocket همچنین اجرای ترفندهای دیگر عملکرد را آسان می کند.

با این حال ، شما مطمئناً لازم نیست فقط برای سرعت بخشیدن به سایت خود مبلغی را برای WP Rocket بپردازید – و هنوز هم می توانید با استفاده از افزونه های رایگان در WordPress.org (مانند WP Super Cache) بهبود قابل ملاحظه ای در بارگیری صفحه سایت خود بدست آورید. ).

در مورد W3 Total Cache ، این یک مشکل پیچیده است زیرا من لزوماً این افزونه را با سرعت کامل کار نمی کردم. یعنی من فقط حافظه پنهان کردن صفحه و minification را فعال کردم ، در حالی که W3 Total Cache روش های ذخیره سازی دیگری را ارائه می دهد.

اما فکر می کنم این یک نکته است …

اگر شما یک کاربر متوسط ​​هستید ، دانستن اینکه کدام ویژگی های W3 Total Cache مورد نیاز است ، و کدام یک را ندارید دشوار است. از این گذشته ، وقتی در نظر بگیرید که افزونه های ساده تر ، چگونه می توانند پیشرفت های بزرگی را انجام دهند ، بازپرداخت حتی ارزش آن را هم برای شما ندارد.

بنابراین ، در حالی که نمی خواهم W3 Total Cache را برای همه موقعیت ها کاملاً بنویسم ، فکر می کنم با یک افزونه حافظه پنهانی دیگر بهتر از این نباشید ، مگر اینکه راه خود را در مورد تکنیک هایی مانند حافظه پنهان اشیاء و ذخیره پایگاه داده بدانید..

در پایان…

اگر در بودجه خود فضای کمی دارید و بهترین ها را می خواهید ، به سراغ WP Rocket بروید (یا فقط میزبانی خود را به WP Engine ارتقا دهید ، زیرا این گزینه کلی بهترین عملکرد بود). و اگر می خواهید چیزی 100٪ رایگان داشته باشید که تقریباً به همان نقطه برسد ، WP Super Cache را انتخاب کنید.

از یکی از این افزونه های حافظه پنهان استفاده یا استفاده می شود؟ اندیشه ها?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map