Blogger vs WordPress – בחירת הפלטפורמה הנכונה

מבצעי וורדפרס


אם אתה עומד להשיק אתר, סביר להניח ששמעת על Blogger וגם על WordPress, מה שאומר שאתה בטח תוהה איזו מהאפשרויות הפופולריות ביותר שכדאי לבחור.

כדי לעזור לך להחליט, אנו נעריך את תחומי המפתח של כל שירות, ולכן בסוף מאמר זה, אתה אמור להיות במצב טוב בהרבה כדי להחליט מה הוא המתאים ביותר לצרכים שלך..

נתחיל.

אודות WordPress – מבוא מהיר

וורדפרס היא תוכנת קוד פתוח שכל אחד יכול להוריד ולהשתמש בו כדי ליצור אתר. למרות שזה התחיל כפלטפורמת בלוגים, ניתן להשתמש בוורדפרס כעת ליצירת כל סוג של אתר.

דף הבית של וורדפרס

דף הבית של WordPress.org

הערה: בהשוואה זו נסקור את התוכנה הזמינה להורדה מ- WordPress.org, ולא את השירות שנמצא ב- WordPress.com..

אודות Blogger – מבוא מהיר

Blogger הוא שירות בבעלות גוגל המאפשר לכל אחד להתחיל בלוג בחינם בכמה לחיצות.

דף הבית של הבלוגר

התחל עם Blogger

הבלוג או האתר שלך מתארחים על ידי גוגל והם דואגים לך הכל. כפי שנראה בהשוואה זו, בתמורה לרמת פשטות זו, תוותר על חירויות מסוימות העומדות לרשות משתמשי WordPress.

ההבדלים העיקריים בין וורדפרס לבלוגר

כדי לעזור לך להחליט אם עליך לבחור WordPress או Blogger, הנה התחומים העיקריים שתרצה לקחת בחשבון.

1) עלות

כשמדובר בעלויות, קשה לנצח את Blogger – זה באמת שירות חינמי. אם ברצונך לרשום שם דומיין לאתר שלך, כגון WinningWP.com, אתה יכול לעשות זאת בסביבות 10 $, אך זה אופציונלי, ותמיד תוכל להישאר עם כתובת ברירת המחדל המוקצית לבלוג שלך, כגון http: //WinningWP.blogspot.com/.

למרות שתוכנת וורדפרס ניתנת להורדה ולהשתמש בחינם, יש כמה עלויות הכרוכות בהפעלת אתר וורדפרס. ראשית, תזדקק לשם דומיין לאתר שלך. המחירים לדומיין .com בדרך כלל נעים סביב $ 10 לשנה. בשלב הבא תצטרך לבחור מארח אינטרנט (להלן מספר המלצות) שתהפוך את האתר שלך לזמין למשתמשים באינטרנט.

ניתן לבצע אירוח אתרים משותף ברמת הכניסה תמורת כמה דולרים בחודש, ומארחים מסוימים עשויים אפילו להשליך שם דומיין בחינם ללקוחות חדשים. עם זאת, אם האתר שלך ממשיך והופך לפופולרי או לחלק בלתי נפרד מהעסק שלך, כנראה שתצטרך לשדרג לאירוח חזק יותר. המחירים עבור אירוח אתרים מקצועי מתחילים בדרך כלל סביב 25 $ לחודש.

לאחר שיש לך שם דומיין וחשבון אירוח אתרים, תוכל להתחיל לחשוב על רכישת נושא ותוספים וורדפרס מסחריים (עליהם נסקור ביתר פירוט בהמשך). עם זאת, אם אתה רק מתחיל לצאת, אתה יכול להסתפק בנושא חופשי ותוספים. כשתהיה השעה, תוכלו לצפות לשלם עד 100 דולר עבור נושא וורדפרס איכותי, וכמה מאות דולרים עבור תוספים מסחריים, תלוי בצרכים שלכם.

פסק דין: ללא כל השקעה כספית הנדרשת כדי להקים אתר עם Blogger, זה המנצח הברור כאן.

2) התחלת העבודה

יצירת בלוג חדש עם Blogger

Blogger מאפשר לפתוח בלוג חדש במהירות ובקלות

כל אחד יכול להירשם באמצעות Blogger ולהתחיל בלוג. אם כבר נרשמת ב- Google – עם חשבון Gmail או Google Drive למשל – אז יידרשו מספר לחיצות בלבד. אם אין לך חשבון גוגל, תהליך ההרשמה ייקח קצת יותר זמן, אך כך או כך, אתה יכול לנהל בלוג חדש באופן מקוון תוך דקות ספורות. עם Blogger, יש לך גם אפשרות ליצור ולנהל מספר בלוגים דרך חשבון אחד.

נהל בלוגים מרובים באמצעות Blogger

צור ונהל אתרי Blogger מרובים באמצעות חשבון אחד

בהשוואה לבלוגר, תחילת העבודה עם וורדפרס אינה פשוטה. כאמור, אתה אחראי על אירוח אתר האינטרנט המופעל באמצעות וורדפרס, כך שתצטרך לבחור מארח אינטרנט ולרשום שם דומיין חדש. רישום שם דומיין והרשמה למארח אתרים צריך לקחת מספר דקות בלבד. עם זאת, תחומים חדשים עשויים לעיתים לקחת כמה שעות עד שהופעל בפועל.

התקנת וורדפרס

מארחי אתרים רבים, כמו HostGator, מקלים מאוד על התקנת וורדפרס

לאחר הפעלת חשבון אירוח האינטרנט שלך, תצטרך להתקין את תוכנת WordPress. חלק ממארחי האינטרנט ידאגו לכם זאת בעת הגדרת חשבונכם, אך גם אם הם לא, ברוב המקרים, תוכלו להתקין את וורדפרס בכמה לחיצות דרך לוח הבקרה של מארח האינטרנט שלכם..

פסק דין: Blogger מנצח כאן, כי הכל מסופק לך במקום אחד, בכמה לחיצות.

3) קביעת תצורה של אתר האינטרנט שלך ותוכן פרסום

לאחר שיצרת את אתר הבלוגר שלך, הגיע הזמן להכיר את הבלוג החדש שלך ולהתחיל לפרסם תוכן. כמו ב- WordPress, אתה עובד באזור לוח המחוונים באתר שלך, בעוד שהמבקרים שלך ניגשים לקצה הקדמי של האתר שלך.

לוח המחוונים של Blogger

לוח המחוונים של Blogger

אם ברצונך לשנות את הכותרת ואת התיאור של הבלוג שלך, אתה יכול לפנות לאזור ההגדרות במרכז השליטה. תוכל גם לשנות את כתובת האתר או הכתובת של הבלוג שלך כאן.

הגדרות הבלוג של הבלוגר

הגדרות לבלוג הבלוגר שלך

הדרך המהירה ביותר להתחיל עם Blogger היא להשאיר את כל ההגדרות בתצורת ברירת המחדל שלהן פשוט ליצור את הפוסט הראשון בבלוג שלך. עם זאת, אם אתה סקרן, תוכל למצוא הגדרות המכסות את מספר הפוסטים שצריך להציג בדף הבית של הבלוג שלך, באיזו שפה להשתמש, ואיזה אזור זמן ועיצוב להשתמש בתאריכים ושעות. אתה יכול גם להוסיף מחברים לבלוג שלך על ידי הזנת כתובת הדוא”ל שלהם ושליחת הזמנה אליהם.

נהל משתמשי אתר Blogger

נהל מי יכול לגשת לאתר Blogger שלך ובאיזו יכולת

כמו וורדפרס, Blogger נותן לך את היכולת לפרסם פוסטים ודפים באתר שלך. דפים טובים לפרסום תוכן ירוק-עד, כמו פרטי הקשר שלך או דף אודות, בעוד שפרסומים הם אידיאליים לפרסום תוכן בזמן ובסוג חדשותי..

נהל את דפי האתר של Blogger

אזור ניהול העמודים של Blogger

כדי להתחיל, סביר להניח שתרצה ליצור דף אודות שיכיר את המבקרים בבלוג שלך. לשם כך, לחץ על דפים מתפריט סרגל הצד ולחץ על כפתור דף חדש כדי ליצור דף.

העורך החזותי של בלוגר

העורך הוויזואלי של Blogger ועורך הדפים

וורדפרס ובלוגר משתמשים בעורך דומה ליצירת פוסטים ודפים – אתה יכול להזין את התוכן שלך דרך עורך WYSIWYG ולבצע עיצוב בסיסי דרך הפקדים. לקבלת שליטה רבה יותר על הופעת התוכן שלך, אתה יכול לעבור לתצוגת HTML גם ב- Blogger וגם ב- WordPress.

תצוגת HTML של עורך Blogger

תצוגת HTML של פוסט Blogger ועורך הדפים

גם בלוגר וגם וורדפרס מקלים על התצוגה המקדימה של התוכן שלך לפני שאתה מפרסם אותו, ומאפשר לך לראות כיצד פוסטים ודפים יופיעו בפני מבקרים. ברגע שאתה מרוצה מהפוסט או מהדף שלך, אתה יכול לפרסם אותו באינטרנט כדי שכולם יוכלו לראות.

דף אתר Blogger שפורסם

דף שפורסם באתר Blogger

ניתן לפרסם פוסטים בבלוג באותו אופן כמו עמודים, וברגע שהוספת תוכן לאתר Blogger החדש שלך, ניתן לנהל את הפוסטים והדפים דרך האזור המקביל בלוח המחוונים שלך..

נהל את תוכן Blogger שלך

הצג ונהל את התוכן של אתר Blogger שלך.

עם Blogger, כברירת מחדל, פוסטים חדשים מוצגים בדף הבית של אתר האינטרנט שלך, כאשר הפוסט האחרון מוצג תחילה.

דף הבית המוגדר כברירת מחדל של Blogger

תצורת ברירת המחדל של דף הבית של Blogger, מציגה את הפוסטים האחרונים

לאחר התקנת וורדפרס, תוכלו להתחבר לאתר החדש שלכם. בדומה לבלוגר, לוח המחוונים של וורדפרס הוא האזור המוגן שרק אתה ואלו שנתת לך גישה אליו יכולים להשתמש כדי לנהל את האתר שלך וליצור תוכן..

לוח המחוונים של וורדפרס

לוח המחוונים של וורדפרס

ניתן ליצור פוסטים ודפים של וורדפרס באותו אופן כמו עם Blogger. עם זאת, עם וורדפרס, תבחין שיש יותר הגדרות ואפשרויות כמעט בכל שלב. בעת יצירת פוסט חדש, למשל, תוכלו לבחור פורמט פוסט כדי לקבוע כיצד יוצג התוכן. שלא כמו Blogger, שמאפשרת לך רק לתייג את הפוסטים שלך, וורדפרס מעניקה לך את היכולת לתייג ולקטלג את הפוסטים שלך כדי לעזור לקבוצה ולתאר טוב יותר את התוכן שלך..

עורך התוכן של וורדפרס

שימוש בעורך וורדפרס ליצירת פוסט

כפי שאתה יכול לראות, עורך וורדפרס משתמש במערך ובפורמט דומה ל- Blogger. אתה יכול לשמור טיוטה של ​​הפוסט או הדף שלך, לצפות בתצוגה מקדימה שלו, וכשהוא מוכן לפרסם אותו כדי שיהיה זמין באינטרנט.

פירסם תוכן וורדפרס

פוסט בוורדפרס שפורסם

שינוי הכותרת וקו המתאר של אתר וורדפרס שלך מתרחש דרך ההגדרות הכלליות באותה צורה כמו Blogger.

הגדרות כלליות של וורדפרס

ההגדרות הכלליות לאתר וורדפרס

ניתן ליצור חשבונות משתמש נוספים עבור אתר וורדפרס שלך. בניגוד לבלוגר, ל- WordPress מספר תפקידים השולטים באיזו רמת גישה יש למשתמשים לאתר שלך. זה מקל על יצירת חשבון שמאפשר רק למשתמש ליצור פוסטים חדשים ולא חשבון המאפשר למשתמש לערוך תוכן קיים ולבצע שינויים באיך האתר שלך נראה ומתפקד..

ניהול חשבונות משתמש של WordPress

וורדפרס מאפשר להעניק למשתמשים רמות גישה שונות לאתר שלך

פסק דין: כשמדובר בפרסום תוכן בבלוג או באתר שלך, שתי האפשרויות נוקטות בגישה דומה. עם זאת, פרסום עם Blogger הוא פשוט יותר, ואילו וורדפרס מעניקה לך אפשרויות נוספות. שניהם עובדים היטב עבור פרויקטים שיתופיים.

4) אפשרויות התאמה אישית

מבחינת אפשרויות ההתאמה האישית, וורדפרס מקדימה קילומטרים לבלוגר. דברים פשוטים, כמו הצגת עמוד בדף הבית של אתר האינטרנט שלך ולא על הפוסט האחרון בבלוג שלך, הוא אי-אמינות ישירות עם וורדפרס ומפתיע לאורך זמן עם Blogger.

הגדרות דף הבית של WordPress

וורדפרס מקל על בחירת התוכן המוצג בעמוד הראשון באתר שלך

אם ברצונך ליצור אתר מסורתי יותר, ולא בלוג, בקרות וורדפרס מקלות הרבה יותר על שימוש בדף הבית הסטטי והצגת פוסטים בבלוג שלך במקום אחר באתר שלך..

תבניות בלוגר

יש רק מבחר קטן של תבניות עבור משתמשי Blogger לבחירה

עם זאת, מקום בו וורדפרס באמת מגיעה משל עצמה היא עם הנושאים והתוספים השונים הזמינים. באמצעות Blogger, אתה מקבל כמה תבניות רשמיות לבחירה, כמו גם מבחר של תבניות של צד שלישי שישנו את מראה האתר שלך. באמצעות WordPress ישנם אלפי עיצובים לבחירה.

ThemeForest

לשוק ThemeForest בלבד יש יותר מ -8,000 נושאי וורדפרס בלעדיים למכירה

ערכות נושא של וורדפרס זמינות כמוצרים חינמיים ומסחריים שניתן להעלות לאתר האינטרנט שלך בכדי לשנות את המראה שלה. ערכות נושא אלו מכסות כמעט כל סוג של אתר ופרויקט שניתן להעלות על הדעת – החל מבלוגים ואתרים עסקיים מסוגננים וכלה בתיקים מקוונים וחנויות מסחר אלקטרוני..

מדריך תוספי וורדפרס

כרגע ישנם יותר מ- 47,000 תוספים בחינם להרחבת התפקוד של וורדפרס

אתר וורדפרס שלך יכול גם לעשות שימוש בתוספים, המוסיפים תכונות חדשות לאתר שלך או להתאים אישית את הפונקציונליות הקיימת של וורדפרס. הם יכולים לבצע שינויים פשוטים באתר שלך, כגון לתת לך אפשרויות עיצוב נוספות, או לבצע שדרוגים מרשימים המאפשרים לך למכור מוצרים ולאסוף תשלומים מהאתר שלך..

CodeCanyon

בשוק CodeCanyon תוכלו למצוא כמעט 5,000 תוספי וורדפרס מסחריים

כמו גם התוספים החינמיים הזמינים בספריית התוספים הרשמית של וורדפרס והתוספים המסחריים בשוק CodeCanyon (שלא לדבר על אלה הזמינים במקומות אחרים), תוכלו גם ליצור בעצמכם תוסף או לשכור מישהו שיבנה עבורכם את זה..

פסק דין: עם אינספור נושאים ותוספים שכבר קיימים, כמו גם היכולת להתאים אישית את האופן בו האתר שלך עובד ונראה בעצמך, WordPress מנצח כאן.

5) בעלות ובקרה

נקודה חשובה נוספת שיש לקחת בחשבון היא מי הבעלים של אתר האינטרנט שלך ותכניו. כאפשרות היחידה לשמירה על אתר Blogger שלך באופן מקוון היא לאפשר ל- Google לארח אותו, אתה תהיה מחויב לתנאים וההגבלות שלהם. סגירת חשבון Google שלך ​​אינה מחוץ לתחומי האפשרות, ואם זה יקרה, זה יכול להיות סוף האתר שלך.

כשאתה הבעלים של אתר וורדפרס שלך והתוכנה היא קוד פתוח, אתה חופשי להשתמש בו איך שאתה רוצה. למארח האינטרנט שלך יהיו תנאים והגבלות משלו שתצטרך לעקוב אחריהם, אך אם תיפול מהכללים שלהם, תהיה לך אפשרות להעביר את אתר WordPress שלך לחברת אירוח אתרים אחרת..

שניהם בלוגר וגם וורדפרס מעניקים לך את היכולת לגבות את אתר האינטרנט שלך, ולא משנה מה האפשרות שתבחר, זה משהו שאתה בהחלט צריך לעשות באופן קבוע. אפשר גם לעבור משתי הפלטפורמות למקומות אחרים, אך עליך לצפות לאבד מעט עיצוב והגדרות במהלך המעבר.

כמו וורדפרס, נראה שגוגל לא הולכת לשום מקום בזמן הקרוב. עם זאת, ידוע כי גוגל כבה את שירותיה בעבר, אפילו כאלה פופולריים כמו Google Reader. כך שלמרות שגוגל צריכה לעסוק בעתיד הנראה לעין, אין אחריות ש- Blogger יהיה בטוח מהכחדה.

וורדפרס, לעומת זאת, היא תוכנת קוד פתוח שתאוריה כל אחד יכול לעבוד עליה. איש אינו הבעלים של התוכנה, כך שגם אם כל אחד מחברי צוות המפתחים הנוכחי יפסיק לעבוד על התוכנה כיום, סביר להניח שתפקידם ימלא כמעט מייד על ידי מתנדבים מוכנים. יתרה מזאת, עם כל כך הרבה עסקים שנשענים על וורדפרס, היו חברות רבות המוכנות להצטרף לשם כדי לשמור על התוכנה בחיים.

פסק דין: וורדפרס מעניקה לך שליטה רבה יותר באתר האינטרנט שלך ובתכניו.

6) תמיכה ותחזוקה

אחת הסיבות הטובות ביותר לבחור בלוגר על פני וורדפרס היא שהאתר שלך מתארח על ידי גוגל ויש מעט מאוד שתוכל לעשות כדי לשבור את הבלוג שלך. יתכן שתכונות ופונקציונליות מוגבלות, אך התשלום הוא שהשירות פשוט לשימוש ודורש תחזוקה כמעט אפסית מצידך.

פורומי תמיכה של וורדפרס

קבל עזרה בפורומי התמיכה של WordPress

לשם השוואה, וורדפרס פתוחה יותר וניתנת להגדרה. כאמור, אתה יכול להתקין תוספים ממגוון רחב של מקורות, לערוך את הקוד בעצמך ולהתאים אישית את האתר שלך בכל דרך שתרצה. החיסרון של חופש זה הוא שדברים יכולים – ולעשות – להשתבש.

למרבה המזל, יש קהילה וורדפרס גדולה ומערכת אקולוגית שאליה אתה יכול לפנות במקרה של בעיה עם האתר שלך. כמו גם הפורומים הרשמיים התומכים בחינם למשתמשים, ישנם שירותי תמיכה מסחריים רבים שיעזרו לכם באתר וורדפרס שלכם תמורת תשלום. מארח האינטרנט שלך עשוי אפילו לספק לך קצת עזרה.

בלוגר אכן חסרות אפשרויות התמיכה של וורדפרס. עם זאת, אם אתה משתמש ב- Blogger, סביר להניח שלא תזדקק להם.

פסק דין: אמנם תמיד יש למי לפנות אם משהו משתבש עם אתר וורדפרס שלך, קטגוריה זו מהווה תיקו מכיוון שלא סביר שתזדקק לעזרה כלשהי באתר Blogger שלך בגלל אופי התחזוקה הנמוכה ונטול הטרחה..

7) קהילה

כחלק מקהילה הוורדפרס התוססת, מתקיימים אירועי WordCamp קבועים ברחבי העולם, ומפגשי וורדפרס רבים מתקיימים גם הם בקנה מידה קטן יותר. לכן, אם אתה רוצה לקחת את האתר שלך לשלב הבא, להסתבך עם הקהילה ולרשת עם משתמשים אחרים, אירועים לא מקוונים אלה יכולים להיות יתרון אמיתי. יתר על כן, ישנם אינספור בלוגים העוסקים בפרסום וורדפרס חדשות, מדריכים, הדרכות וביקורות על המוצרים והפיתוחים העדכניים ביותר מהאקוסיסטם של וורדפרס..

כשמדובר בקהילה ומערכת אקולוגית, Blogger לא יכול להתמודד עם WordPress. ישנם מעט מאוד מוצרים ושירותים של צד שלישי לבחירה, כמעט ואין בלוגים שקראתם לקרוא, ואין כמו אלטרנטיבה לבסיס המשתמשים הנלהב בוורדפרס.

פסק דין: אם קהילה חשובה לך, בין אם זה באופן מקוון ובין אם זה במצב לא מקוון, קשה לנצח את וורדפרס.

8) פוטנציאל

גם בלוגר וגם וורדפרס מקלים על אי פעם להקים אתר בסיסי. אם המשכת להפסיק להשיק בלוג או אתר משלך, אין ממש תירוץ לא להתחיל.

עם זאת, מה קורה לאחר שעשיתם את הצעדים והשקתם את אתרכם החדש? Blogger אכן מקל על דברים קלים בכל מה שקשור לפתיחת בלוג חדש ופרסום הפוסט הראשון שלך. עם זאת, הדבר הגדול באינטרנט הוא שכמעט כל דבר יכול, ובדרך כלל, יכול לקרות. הבלוג הצנוע שלך יכול להיות פופולארי מאוד, או שאתר האינטרנט הבסיסי שלך יכול להתחיל לפתוח הזדמנויות חדשות שהופכות את התחביב שלך לעסק.

למרות ש- Blogger מקל על ההתחלה והניהול של אתר, הוא פשוט לא מציע את אותו פוטנציאל לצמיחה כמו WordPress. ישנם כמה צעדים נוספים בתהליך ההתקנה של וורדפרס, ותצטרך לשלם כמה דולרים בחודש כדי לשמור על אתר WordPress שלך ברשת..

עם זאת, כשמדובר בפוטנציאל האתר, וורדפרס באמת לא ניתן לנצח. כפי שסיפרנו, אם ברצונך למכור מוצרים באופן מקוון, לקבל הזמנות או להשתמש באתר שלך כמעט לכל מטרה, וורדפרס וספריית התוספים שלה מוכנים ומסוגלים.

למאמץ זעיר יותר, וורדפרס לא תגביל את שאיפותיך המקוונות כעת או בעתיד, ואילו עם Blogger זה באמת המקרה של מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל. אין תכונות חדשות שניתן להוסיף באמצעות תוספים, ואין גישה לקוד הבסיס. יכולות חדשות לא מתווספות על בסיס קבוע כמו אצל וורדפרס.

פסק דין: אם אינך מעוניין להיות מוגבל או מוגבל על ידי פלטפורמת האתר שלך (עכשיו או בעתיד), וורדפרס תנצח. הוא מציע את כמות פוטנציאל הצמיחה הגדולה ביותר של אתר האינטרנט שלך.

וורדפרס לעומת בלוגר: באיזה כדאי לבחור?

גם לוורדפרס וגם לבלוגר יש את היתרונות והחסרונות שלהם, וזה תלוי בך להחליט איזה מהם הכי מתאים לפרויקט שלך. לפני שתקבל החלטה, חשוב לשאול את עצמך כמה שאלות כדי להבין את הצרכים שלך.

השאלה החשובה ביותר היא: מה מטרת האתר שלך?

אם אתה רק רוצה בלוג פונקציונלי ובסיסי ולא מודאג מעיצוב מסוגנן או מודרני, Blogger עשוי להיות האפשרות הטובה ביותר. יש גם חוסר של Blogger לתג מחיר שיש לקחת בחשבון.

עם זאת, אם יש לך תכניות גדולות לבלוג שלך, וורדפרס היא האפשרות הטובה יותר. אינספור התוספים הזמינים מאפשרים לך להוסיף את התכונות החיוניות שהאתר שלך יצטרך כדי לצמוח ולהתבלט בין התחרות, והמבחר העצום של נושאי וורדפרס באיכות גבוהה יעניק לך דרך קלה להבטיח שאתר שלך יראה והמראה הנכון. . נקודות אלה חלות גם אם הבלוג או האתר שלך ישמשו למטרות עסקיות.

כמה שאלות נוספות שיש להרהר בהן כוללות: האם אתה מוכן להשקיע כסף בשם דומיין, אירוח אתרים, ואולי תוספים ונושאים? האם אתה מוכן להקדיש זמן ללמוד כיצד להשתמש בפתרון מתקדם יותר? האם אתה מוכן לפתור בעיות אם הן מתעוררות? אם אתה יכול לענות בחיוב לשאלות האלה, וורדפרס יכולה להיות המתאימה לך. אחרת, הגישה ללא בעיות של Blogger עשויה להיות הטובה ביותר.

מחשבות אחרונות

עליכם להיות מוכנים לקבל החלטה בין וורדפרס לבלוגר. יש, כמובן, מגוון אפשרויות אחרות שיש לקחת בחשבון, אך לפחות כשמדובר ב- Blogger לעומת WordPress, כדאי שיהיה לכם רעיון טוב למדי מה מתאים לפרויקט שלכם..

לסיכום מחדש, אם אתה רק מחפש את הדרך הקלה ביותר להקים בלוג ולשתף את מחשבותיך עם העולם, Blogger יכול להיות מה שאתה מחפש. עם זאת, אם אתה מוכן להשקיע קצת זמן וכסף, וורדפרס מאפשרת לך לעשות הרבה יותר עם הבלוג או האתר שלך ממה שאי פעם היית יכול לעשות עם Blogger.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map