איתור ערכות נושא של וורדפרס עם גלאי ערכות נושא של וורדפרס

מבצעי וורדפרס


כשמדובר באילו ערכות נושא של וורדפרס משתמשת באתר מסוים, ישנה הדרך הידנית לבדוק ואז יש מספר שירותי מקוונים אוטומטיים מאוד חינמיים, כגון WPThemeDetector (שירות הידוע יותר בשם גלאי ערכות נושא של WordPress). ‘).

בואו נחפור קצת יותר לעומק על ידי התבוננות במידע אודות אתר ש- WPThemeDetector יכול לאתר, ניקח אותו לסיבוב באתר אמיתי בחיים ובודק את דיוק הפרטים שהוא מספק:

מה WPThemeDetector יכול לזהות?

נוצר על ידי לואיס אלחנדרה, WPThemeDetector מנסה לאתר אם אתר פועל בוורדפרס או לא, המדויק נושא שבאתר משתמש כרגע (הערה: זה יכול לאתר נושאים של הורה וילד ואפילו כאלה תוספים נמצאים בשימוש **; יתר על כן, לדברי לואיס, הוא גם מסוגל להציג מידע על השימוש ב CDNs (כגון MaxCDN ו / או וורדפרס אירוח מתמחה שירותים (כגון WPEngine!

השימוש באתר הוא, כפי שהייתם מצפים, פשוט להפליא: פשוט הקישו את כתובת האתר של אתר שתרצו לבדוק את הפרטים הקטנים של ולחזור לחזור..

בואו לנסות את זה עם אחד הבלוגים הידועים – והארוכים ביותר – של וורדפרס בקהילה: WPTavern.com.

תוצאות:

להלן צילום מסך של החלק הראשוני של התוצאות (הערה: אתה יכול ללחוץ על התמונה עצמה בכדי לראות את התוצאות שלמות מהבדיקה שלנו או פשוט לעבור אל WPThemeDetector ולעשות את אותה בדיקה בדיוק כמובן:

דוגמה לתוצאות WPThemeDetector - תמונת מסך

לחץ לצפייה בתוצאות המלאות

וואו, זה הרבה מידע! ראוי לציין בשלב זה שלא כל האתרים יניבו את הפרטים הרבים האלה, אך עדיין: זה די הרבה לעבוד איתם. לא רק שהוא נותן, כפי שהובטח, את הפרטים של נושא הילד ואת נושא ההורה בשימוש, הוא גם נותן פירוט היכן זמין נושא ההורה. יתר על כן – למרות שלא מוצג בתמונת המסך שלעיל (לחץ על התמונה כדי להציג את התוצאות המלאות) – ניתנו לנו, בהמשך הדף, פרטים על עשרה תוספים המשמשים כעת באתר.

האם המידע אמין?

הדבר הראשון שצריך להזכיר הוא שכאמור בפתיחות בדף השאלות הנפוצות שלהם, הכלי לא יכול לאתר את כל התוספים שבאתר משתמש: הוא יכול רק “לאתר תוספים פעילים שאפשר למצוא בהם אזכורים בקוד HTML שנוצר ונשלח על ידי שרת האתר “. אולם בכל הנוגע לפרטי העיצוב, בהנחה שהנושא המשמש כולל את המידע הבסיסי הרגיל בגליון הסגנונות שלו (עיין בהודעה הקודמת שלנו לקבלת פרטים על מציאת מידע על ערכות נושא על ידי התבוננות בגיליונות סגנונות), WPThemeDetector אכן אמור להיות מסוגל לתת- תוצאות מדויקות כמו שאתה יכול לקוות לתוצאות – ובמקרה זה, מכיוון ש- WPTavern אכן כוללת מידע כזה בגיליון הסגנונות שלה (בו בדקנו במהירות כדי לאמת דברים), התוצאות מוצגות במדויק!

עם זאת, יהיו אתרים שיסוו את הנתונים אותם WPThemeDetector מחפש, ובמקרה זה יתכן שתביא תוצאות מובילות להחמצה: כמו למשל לומר אתר אינטרנט לא משתמש בוורדפרס כאשר הוא עושה ו / או לא מצליח למצוא מידע. לגבי הנושא המדויק שמשמש – במידה מסוימת, עם זאת, אי אפשר לעזור בזה כמובן מכיוון ששום כלי כזה לא יוכל להיות מושלם מעולם.

כמו כן, ראוי לציין שחלק מהמידע הנוסף המוצג על האתר (ממש בתחתית דף התוצאות) נמצא בפראות. לא מדויק. במבחן WPTavern שלנו, למשל, נאמר לנו כי “לאתר זה יש קישור קישור אחד בלבד, לפי אלכסה” – בעוד שלמעשה, אלכסה אומרת לנו שלאתר יש יותר מ 1635 אתרים המקשרים אל!

סיכום

בכל הקשור לכלי מהיר וקל למציאת מידע על נושא שעליו משתמש אתר אינטרנט, WPThemeDetector הוא שירות יוצא מן הכלל – נותן מידע הרבה יותר ממה שציפיתי בתחילה למעשה: חלקם יהיה קשה / מייגע למצוא דרך אחרת.

הסכנה האמיתית היחידה בהסתמכות על כלים כמו זה היא כאשר בעלי אתרים צריכים להגדיר את האתרים שלהם מעט מחוץ לנורמה (בוחרים לא לכלול או להסוות נתונים מסוימים, באמצעות וורדפרס רק על חלק מאתר האינטרנט שלהם, ו / או באמצעות וורדפרס מורכבת. התאמות אישיות וכו ‘): במקרה כזה כל הכלים מסוג זה יתאמצו לאתר דברים כפי שהם צריכים – אם ברצונך למצוא את הנושא שבאתר משתמש, ואז להשתמש בכלים כמו זה מקום נהדר להתחיל בו. פשוט אל תיקח את כל מה שהם אומרים כבשורה ואל תוותר אם מוצגים לך מבוי סתום לכאורה, מכיוון שכדאי מאוד לעשות כמה דברים שהכלי לא מציע: כמו למשל לבדוק את הקוד באופן ידני ו / או לשלוח דוא”ל לבעל האתר כדי לראות אם הוא יספק לך מידע נוסף וכו ‘.

* משהו שתוכלו לעשות גם באופן ידני ללא יותר מדי קושי.

** למרות ש’ניסיונות ‘כאן היא המילה העיקרית להתמקד בה, מכיוון שהיא בשום אופן אינה יכולה לאתר את כל התוספים השונים המשמשים באתר (רחוק ממנה למעשה)!

הערה: מצא את הנושא האידיאלי אך עדיין לא בטוח לגביו האירוח האידיאלי? התבונן במדריך השימושי שלנו בנושא!

הכיר כל כלי איתור וורדפרס מסודר (ו / או תוסף) מסודר אחר?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me