Zerif Pro Review: נושא מעולה של וורדפרס בן עמוד אחד מתוך ThemeIsle

מבצעי וורדפרס


Zerif Pro הוא נושא וורדפרס מצליח מאוד ורב תכליתי במיוחד מ- ThemeIsle שעוצב במיוחד כדי לעזור לך לבנות אתר מסוגנן בן עמוד אחד לקידום העסק או השירות המקוון שלך..

בסקירה זו נבדוק את התכונות של Zerif Pro ונחקור עד כמה הן מתאחדות כשלמות..

נתחיל.

Zerif Pro WordPress תכונות נושא

Zerif Pro מחויב כנושא WordPress בן עמוד אחד עבור בניית אתרים לסוכנויות יצירתיות.

פרק תכונות Zerif Pro

יש לו את כל קטעי עמוד הבית שפרויקט כזה יכול להזדקק אי פעם, כולל:

 • אזור כותר גדול
 • סעיף תכונות
 • אזור קריאה לפעולה
 • תוכן תיקים
 • אודות החלק, השלם עם גרפי מיומנות
 • חלון הראווה של לוגו הלקוח
 • פרופילי חברי צוות, שלמים עם קישורי מדיה חברתית
 • טבלת תמחור, מדור השוואת חבילות
 • טופס עלון
 • המלצות על לקוחות
 • מדור מפות Google
 • טופס יצירת קשר
 • חדשות אחרונות מהזנת הבלוג

חבר אותם יחד ו- Zerif Pro מכסה את כל החלקים שכל פריסת אתר טובה של עמוד אחד תצטרך, ומכילה עוד כמה פריטי יוקרה שתוכלו להשתמש בהם בכדי לשפר את האתר שלכם.. כל קטע הוא אופציונלי – אתה יכול בקלות להפעיל או לכבות כל אחד מהם בלחיצת כפתור.

מדור תיקי Zerif Pro

מכיוון שנושא ה- Zerif Pro חובק באופן מלא את הכלי להתאמה אישית של וורדפרס, כל הסידור של דף הבית ותכניו מנוהל באמצעות ממשק המשתמש האינטואיטיבי של הכלי. זה נותן לך תצוגה מקדימה חזית של דף הבית של אתר האינטרנט שלך, שמפשט ומייעל את תהליך הפיכת Zerif Pro שלך משלך.

סדר מדור זריף פרו

תכונות אחרות של Zerif Pro בולטות כוללות אפשרויות תצורה בהתאמה אישית ללא הגבלה, פריסה מלאה למערכת ניידת, גלילת פראלקס ויזואלית דינמית ותאימות WooCommerce למי שרוצה למכור מוצרים ושירותים ישירות מאתר האינטרנט שלהם.

נושא זה נבנה כדי לעשות שימוש בתוספי WP בחינם וב- Revive Old Post התוספים, אשר במקרה, גם הם מ- ThemeIsle. לאחר הפעלת Zerif Pro באתר האינטרנט שלך, אתה מתבקש להתקין את שני התוספים האלה, המאפשרים לך לפרסם ביקורות בעלות מראה מקצועי באתר שלך, ולבצע אוטומציה של שיווק במדיה החברתית שלך..

בסך הכל, ל- Zerif Pro יש את כל התכונות שיכולתם להיות אי פעם צריכות לבנות אתר לקידום העסק, הסוכנות או השירותים שלכם – הכל עטוף בעיצוב מודרני אטרקטיבי..

עם זאת, כמו בכל נושא, כמה טוב זה באמת נופל, בחלקו, עד כמה קל להשתמש בו. עם זה בחשבון, בואו נסתכל מאחורי הקלעים כדי לראות כיצד הקצה האחורי של Zerif Pro עובד.

באמצעות Zerif Pro לבניית אתר וורדפרס בן עמוד אחד

לאחר שקנית את ערכת ה- Zerif Pro, תקבל גישה לתוכן המדגם. השימוש בתוכן לדוגמה נותן לך דרך מהירה וקלה ליצור מחדש את האתר המשמש את ThemeIsle כגרסת הדגמה.

גרסת הדגמה של Zerif Pro

אם תבחר לייבא תוכן לדוגמה זה, תוכל להתקין מסגרת שלד לאתר האינטרנט שלך בכמה לחיצות. עם זאת, אני חייב לומר שבכלל נתקלתי בבעיות שנובעות מהעובדה ששני סוגי הפוסטים המותאמים אישית המשמשים את תוכן הדגימה לא היו קיימים באתר שלי. מלבד זאת, שאר היבוא התנהל בצורה חלקה והייתה לי גרסת עבודה של הנושא לשמש כבסיס לאתר שלי..

ווידג’טים המותאמים אישית לדף הבית

מכיוון ש- Zerif Pro מיועד לשימוש בפורמט של עמוד אחד, הוספת תוכן לדף הבית שונה במקצת ממה שאתה יכול לעשות עבור נושא ‘רגיל’. במקום לערוך פוסט או עמוד רגיל של וורדפרס, התוכן של דף הבית הוא המאוחסנים בווידג’טים מותאמים אישית.

קוראים שהשתמשו באחד מהנושאים המודרניים של ג’נסיס פריים של סטודיופרס צריכים להכיר גישה זו לניהול תוכן דף הבית, אך אל תדאגו אם לא – אנו נעסוק בזה לעומק כלשהו..

יישומוני Zerif Pro

לאחר שניסיתי הרבה נושאים שונים של עמוד אחד לאורך שנים, גיליתי שיש מספר דרכים שמפתחים יכולים ליצור את ‘עמוד בודד עם מספר קטעים’ לחפש את דפי הבית שלהם בדף אחד..

מבין האפשרויות הזמינות – הכוללות לוחות בקרה של אפשרויות נושא מותאמות אישית, כלים לבניית העמודים, קודי קיצור ושדות מותאמים אישית – גישת הווידג’ט המותאמת אישית המשמשת את Zerif Pro עובדת במיוחד במיוחד. זה נכון במיוחד עכשיו כשאפשר לעבוד עם ווידג’טים באמצעות הכלי להתאמה אישית של WordPress.

תצוגה מקדימה חיה עם Customizer WordPress

כן, זה נכון: הגאדג’טים המותאמים אישית של Zerif Pro המשמשים לאכלוס דף הבית שלך בתוכן מנוהלים ונשלטים באמצעות הכלי להתאמה אישית של WordPress.

Zerif Pro Customizer קטן

על ידי טעינת הכלי להתאמה אישית של וורדפרס, תוכלו פשוט לנווט לקטע של דף הבית שברצונכם לערוך ואז להזין תוכן משלכם. מכיוון שכלי ההתאמה האישית של העיצוב נותן לך תצוגה מקדימה חיה של כל השינויים שתבצע ברגע שתבצע אותם, אינך צריך להחליף ללא הרף כרטיסיות דפדפן או רענון חלונות. זה לא רק חוסך לך זמן, אלא הופך את כל התהליך הרבה יותר ידידותי למשתמש – והרבה פחות מתסכל.

צבעי התאמה אישית של זריף פרו

לא רק שתוכל לאכלס את דף הבית שלך בתוכן מותאם אישית על ידי הוספתו לווידג’טים (כפי שכיסינו זה עתה), אלא אתה יכול גם לשנות את המראה שלו באמצעות ממשק כלי ההתאמה האישית..

פן נחמד נוסף לכך הוא שמכיוון שהווידג’טים וכלי ההתאמה האישית הם חלקי ליבה של וורדפרס, אין ממשק של צד שלישי ללמוד: אם אתה כבר מכיר את ההיבטים האלה של וורדפרס, אז לא יהיה לך בעיה להתקין את זה נושא כדי להיראות כמו שאתה רוצה. ואם אינך מכיר אותם, כל דבר שתלמד כאן יכול להיות מיושם על נושאים אחרים – או לפחות על אלה שאימצו את הכלי להתאמה אישית של WordPress.

Zerif Pro Customizer הוסף יישומון

רוב הווידג’טים המותאמים אישית רק באמת מטפלים בטקסט רגיל וב- HTML, כך שתלוי ביכולות שלך אתה עשוי להיות מוגבל במידה מסוימת באיזו צורה התוכן שלך לוקח. יתכן וככל שכלי ההתאמה האישית של וורדפרס יתפתח, הדבר יהפוך לנחלת העבר – אך נכון לעכשיו, הדבר גורע מעט מחוויית המשתמש..

תוכן מותאם אישית של Zerif Pro

עם זאת, בתמונה הגדולה מדובר באחיזה קלה – בסך הכל, הגאדג’טים המותאמים אישית וגישת ההתאמה האישית באמת עובדים טוב. ניתן לערוך כל אחד מהקטעים בדף הבית שלך באמצעות כלי ההתאמה האישית, להשלים עם תצוגה מקדימה בזמן אמת בזמן אמת של השינויים שלך..

היבטים אחרים באתר שאתה יכול לשלוט עליהם באמצעות ההתאמה האישית כוללים את סדר החלקים בדף הבית, הפעלה או השבתה של אפקט הגלילה החלק, הוספת הלוגו שלך, כניסה לקישורי פרופיל המדיה החברתית שלך וניהול תפריטי הניווט באתר..

מדור מופע Zerif Pro

באמצעות ממשק ההתאמה האישית, באפשרותך גם להפעיל או להשבית כל אחד מהקטעים בלחיצת כפתור, ומשאיר אותך חופשי לבנות את פריסת עמוד הבית המתאימה לפרויקט שלך. על ידי הסרת כמה שיותר מהצורך לקיים אינטראקציה עם אזור הניהול של וורדפרס ככל האפשר, Zerif Pro הבטיחה לעצמה מוניטין של היותה נושא וורדפרס ידידותי מאוד למשתמש איתו ניתן לבנות אתר..

לאחר שתקים את אתר האינטרנט שלך דרך ממשק ההתאמה האישית, תוכל ליצור את העמודים הפנימיים שלו ואת פוסטים הבלוגים האופציונליים דרך ממשק הניהול הרגיל של WordPress. אם אתה מוסיף בלוג לאתר שלך, ניתן להנגיש תוכן זה מתפריטי הניווט באתר שלך, או דרך מדור החדשות האחרונות בדף הבית שלך..

מדור הבלוגים של Zerif Pro

אפשרויות תמחור פרו של זריף

זריף פרו זמין בפני עצמו או כחלק ממועדוני החברים ב- ThemeIsle:

 • תוכנית יהלומים (ערכות נושא בודדות), 67 $
 • חזה אוצר תכנן את כל הנושאים, 99 דולר
 • תוכנית מועדון הפיראטים (כל הנושאים והתוספים, 199 $

רכישות נושא פרטניות מזכות אותך בגישה לשנה לתמיכה ועדכונים, בעוד שתוכנית החזה מעניקה לך גישה לשנתיים, ומועדון הפיראטים מאפשר לך גישה לכל החיים מידע נוסף. כל האפשרויות זמינות עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.

סיכום סקירת נושא Zerif Pro

Zerif Pro לא רק נראה נהדר, אלא קל מאוד להתקין ולהגדיר אותו. כל כך הרבה נושאים של עמוד אחד טועים כשמדובר בניהול החלקים השונים שלהם – למרות שהם בעלי מראה איכותי, הם יכולים להיות מאוד מתסכלים לעבוד איתם.

למרבה המזל, זה לא המקרה עם זריף פרו. אם ברצונך לבנות אתר מסוג זה – אם לקדם את העסק או השירותים שלך, או פשוט להדגיש את התכונות והאיכויות של משהו בעמוד בודד – נושא זה מומלץ ביותר.

התחום היחיד בו מעט חסר הוא תבניות פוסט הבלוג היחידות. למרות שאין שום דבר רע איתם, הם מעט פחות מעניינים להסתכל משאר הנושא. עם זאת, הם מתאימים לתמונות ברוחב של כמעט 800 פיקסלים – מה שמקל עליהם להתבצר בעזרת תוכן חזותי איכותי במיוחד..

אם אתם מחפשים נושא וורדפרס אטרקטיבי בן עמוד אחד שלא רק נראה נהדר אלא לא יגרום לכם בעיות בכל הקשור לבניית האתר שלכם, Zerif Pro הוא הימור מוצק!

אה, ושפוך לשכוח, התחברנו עם האנשים ב- ThemeIsle כדי להציע למעריצי WinningWP הנחה של 20% נאה על כל רכישה של ThemeIsle.. תהנה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map