סקירת נושא Zerif Lite: נושא וורדפרס בחינם לחלוטין עם עמוד אחד מתוך ThemeIsle

מבצעי וורדפרס


נכון לעכשיו, אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בוורדפרס שפורסמו עד כה *, Zerif Lite היא הגרסה החינמית של Zerif Pro – נושא שכבר בחנו לעומק ניכר בעבר.

כמו בן דודו המסחרי, זריף לייט מיועד לבניית אתרים מסוגננים של עמוד אחד לקידום עסק או שירות.

אם עדיין אינך מוכן להשקיע במוצר פרימיום, או שאתה פשוט מעוניין לקבל מידע טוב יותר באיזו גרסה של הנושא לבחור, המשך לקרוא.

תכונות נושא של Word Zerif Lite WordPress

זריף לייט משתמש במערך של עמוד אחד כדי לעזור לך ליצור דף הבית לאתר שלך. על ידי שימוש בפורמט זה, אתה יכול לספר למבקרים שלך את כל מה שהם צריכים לדעת במקום אחד.

נושא זריף לייט

אם אתה רוצה להשיג את נקודתך במהירות ולתפוס את תשומת ליבם של המבקרים שלך, מתווה של עמוד אחד הוא הבחירה המתבקשת. עם זאת, אם הנושא שתבחר אינו כולל את הקטעים הנכונים בדף הבית, ניסיון לבנות משהו ראוי יכול להסתיים בתסכול. ללא הקטעים הנכונים בדף הבית, אתה מסתכן בקיום אתר שאינו מסוגל להעביר כראוי את מה שאתה עושה ואת היתרונות שאתה מציע.

עם זאת בחשבון, בואו נראה את הקטעים שתוכלו להוסיף לפריסה של עמוד אחד באמצעות Zerif Lite.

קטעי דף הבית הזמינים

זריף לייט סקירה בנושא תכונות

כדי לעזור לך לבנות דף בית משכנע לאתר שלך עם עמוד אחד, Zerif Lite כולל את הסעיפים הבאים:

  • כותרת גדולה
  • המיקוד / התכונות שלנו
  • עלינו עם גרפי מיומנויות
  • פרופילי חברי צוות
  • המלצות
  • החדשות האחרונות מהבלוג
  • טופס יצירת קשר
  • כפתורי סרט
  • אזור כותרת תחתונה

אתה מקבל גם שליטה טובה על הפרטים של תמונת הרקע בדף הבית, באמצעות פקדים המכסים חזרות, מיקום וצירוף התמונה שבחרת..

צוות סקירת הנושאים של זריף לייט

כשמדובר בקטעי עמוד הבית, בגרסת הלייט חסרים שני קטעים שנמצאים ב- Zerif Pro: מפות גוגל ותמחור. כמו כן, לא ניתן לסדר מחדש את קטעי עמוד הבית או להתאים אישית את הצבעים בעזרת Zerif Lite ככל שתוכלו עם הגרסה המסחרית..

עם זאת, בתנאי שאינך מתכנן להדגיש את מיקומך במפת Google או לפרסם את אפשרויות התמחור שלך, אי צירוף שני החלקים הללו לא אמור להוות בעיה.

תבניות פוסט לבלוג

למרות שהשתדלת מאמץ רב להבטיח שדף הבית של האתר שלך יכול להיראות כקטע, תבניות פוסט הבלוג לא הוזנחו – מה שאומר, כמו גם השימוש בדף הבית שלך למכירת השירותים שלך, אתה עדיין יכול לרתום את הכוח של שיווק תוכן כדי להביא תנועה לאתר שלך באמצעות בלוג מעוצב היטב.

פריסת הבלוג של Zerif Lite

תבנית הפוסט הבודדת (התבנית המשמשת להצגת כל פוסט בבלוג בודד) אינה קיימת עם הנושאים הטובים ביותר לבלוגים זמינים (אין תמונה מוצגת בתצוגה גדולה או תיבת ביו מפוארת של מחברים, למשל), פריסות הכלולות צריכות להיות יותר ממספקות לרוב המשתמשים.

Zerif Lite מגיע גם עם כמה תוכן לדוגמה / הדגמה שניתן לייבא בקלות לאתר שלך כדי לאכלס אותו בטקסט ותמונות בסיסיות – ובכך לספק לך תבנית מוכנה לעבודה. Zerif Lite מגיב גם באופן מלא, מה שמבטיח שהמבקרים המשתמשים בטלפון החכם והטאבלט לא רק יכולים לגשת לאתר שלך בקלות, אלא גם לרכוש את השירותים שלך או לקנות את המוצרים שלך באופן מקוון..

ביקורת נושא של זריף לייט

חווית משתמש זריף לייט

זריף לייט הוא נושא שניתן להשתמש בו בחינם וזמין דרך ThemeIsle, כך שתוכל להתקין אותו באתר וורדפרס שלך מתוך אזור הניהול של לוח המחוונים שלך במינימום מהומה. לשם כך, פשוט נווט אל פרק העיצובים בלוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על הכפתור הוסף חדש. לאחר מכן תוכל לחפש את Zerif Lite ולחץ על כפתור ההתקנה כדי להוסיף את העיצוב.

ערכת נושא Zerif Lite התקנה

לאחר הפעלת הנושא, תתבקש להתקין את שני התוספים המומלצים: Customizer Page Login Custom ו- Revive Old Post (לשעבר Tweet Post Old). שניהם בחינם, ונוצרו על ידי אותו צוות שמאחורי זריף לייט, ThemeIsle.

כשמדובר בהוספת תוכן לדף הבית שלך, יוצרי Zerif Lite בחרו לעשות שימוש מלא בכלי המותאם אישית של WordPress, וגישה זו עובדת ממש טוב. בעוד שיותר ויותר נושאים מחבקים את ההתאמה האישית, עדיין רבים מהם לא עושים זאת, לכן נחמד לראות אפשרות בחינם אחרת שעושה!

מותאם אישית של סקירת נושא זריף לייט

אחת מתכונות המפתח בהתאמה אישית של וורדפרס היא שהיא מעניקה לך תצוגה מקדימה חיה של האתר שלך בזמן העבודה. מכיוון שקטעי דף הבית השונים ב- Zerif Lite נשלטים דרך ה- Customizer, אתה יכול לראות מייד כיצד הטקסט שלך ייראה למבקרים שלך כשאתה נכנס אליו לאתר..

הסרת הצורך בשמירת העבודה שלך, החלפת כרטיסיות ורענון חלונות באמת מזרזת את זרימת העבודה. זה, בתורו, הופך את התהליך להרבה יותר מהנה.

ערכת נושא זריף לייט בלוג כותרת גדולה

הוספת התוכן שלך לפריסה של עמוד הבית של דף הבית קלה כמו ניווט לקטע המתאים בהתאמה אישית והזנת הטקסט. בעוד שרוב העבודה מתבצעת באמצעות ממשק ההתאמה האישית, חלקים מדפי הבית, כמו פרופילי חברי הצוות, מטופלים באמצעות ווידג’טים דרך אזור הניהול של backend / לוח המחוונים..

יישומון ביקורת לעיצוב Zerif Lite

שינוי תמונת הרקע בדף הבית הוא גם פשוט מאוד: פשוט נווט לקטע תמונת הרקע בהתאמה אישית ובחר תמונה מספריית המדיה של וורדפרס או העלה קובץ חדש משלך..

זריף לייט סקירת נושא רקע תמונה

באמצעות אפשרויות תיבות הסימון השונות, תוכל לבחור כיצד תמונה זו תוצג בדף הבית שלך, ואם יש קטעי עמוד הבית שאינך רוצה להציג, זה פשוט מקרה של סמן את התיבה המתאימה. כאמור, אם אתה רוצה לסדר מחדש את המקטעים או לשנות את הצבעים שלהם, תצטרך לשדרג ל- Zerif Pro.

הגדרת נושא זה והוספת תוכן משלך צריכה להיות פשוטה למי שמכיר את וורדפרס – ועבור כולם, יש תיעוד מקוון מקיף זמין.

סיכום

אם קראת את הסקירה שלי בנושא ה- Zerif Pro, תדע כבר כמה התרשמתי ממנו.

אחרי שניסיתי את גרסת ה- Lite, אני מתרשם אפילו יותר. בהשוואה לגרסת הפרימיום, ב- Zerif Lite אין כמעט שום תכונות – יש באמת רק כמה קטעי עמוד הבית ופחות אפשרויות התאמה אישית..

עם מבחר נהדר של קטעי עמוד הבית ודרך אינטואיטיבית להוסיף להם תוכן חדש בקלות באמצעות ה- Customizer של וורדפרס, Zerif Lite הוא לא רק נושא שיש בו את כל מה שאתה צריך, הוא גם – אולי יותר חשוב – קל מאוד לשימוש.

בקיצור: אם אתה בונה אתר לקידום העסק או השירותים שלך, או כל סוג אחר של אתר שבו מתאימה לעמוד הבית של עמוד אחד, הקפד לבדוק גם את Zerif Lite וגם את Zerif Pro.

* בזמן הכתיבה, זריף לייט הורד כמעט חצי מיליון פעמים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me