WooThemes לעומת נושאים אלגנטיים: השוואה בין שתי חנויות נושא מובילות בוורדפרס

מבצעי וורדפרס


במהלך השנים האחרונות פלטפורמת הוורדפרס עברה מכוח לחוזק. אם אנו מאמינים שהנתונים האחרונים שפרסמו Wired, וורדפרס מעניקה כעת כוח לרבע מכל האתרים, וזה לא הישג ממוצע.

לא קשה להבין מדוע: וורדפרס היא ה- CMS הידידותי למשתמש ביותר בסביבה; ניתן להוריד ולהתקין בחינם; ומאפשרת לך לבנות אתרים יפהפיים ופונקציונליים באדיבות אוסף הנושאים והתוספים הגדולים שלה. כל שעליך לעשות הוא להתקין נושא ולהוסיף כמה תוספים לפונקציונליות נוספת, וכדאי לך ללכת אליו. קלי קלות!

ובכן, קל לאפיון על הנייר, בכל מקרה. אחרי הכל, הכמות העצומה של הנושאים הזמינים הופכת את בחירת הנכון לטרפה בפני עצמה.

אבל רק מדוע בחירת נושא כה חשובה? התשובה היא פשוטה: לא כל הנושאים של וורדפרס נוצרים באופן שווה, ויש הבדלים מונומנטליים באיכות הקוד, העיצוב והפונקציונליות שהם תומכים בהם..

אם אינך יודע איפה להתחיל בציד הנושא שלך, העצה שלי היא ללכת עם אחד השמות המובילים בעולם וורדפרס. שמות אלה אינם גדולים בהרבה מ- Wooemas ומערכות נושא אלגנטיות (עדכון – 16 ביולי: WooThemes.com נמצאת כעת תחת המטריה של WooCommerce.com, כאשר הנושאים שלהם זמינים בכתובת https://woocommerce.com/product-category/themes/ – שניים מהשחקנים המובילים בתעשיית הנושא של וורדפרס, ושניהם מותגים אמינים מאוד.

כדי לעזור לך להחליט לאן אתה צריך ללכת, אני אבדוק מקרוב את ההבדלים העיקריים שלהם להלן.

היסטוריה

נתחיל בהסתכלות על ההיסטוריה של שני העסקים ועלייתם לגדולה.

סיפור Wooemas

מנועי וו

ההיסטוריה של וו מתועדת היטב. Woo, שהושק בשנת 2008, החל את החיים כשיתוף פעולה מקוון בין מארק פורסטר, מגנוס ג’פסון ועדי פייינאר. במהלך שמונה השנים האחרונות, WooThemes צמח לתחנת כוח של וורדפרס, כאשר החברה מוערכת כיום באזור של 30 מיליון דולר.

אבל איך זה הגיע לשם?

בימים הראשונים, Woo פרסמה מספר מדהים של נושאים, והגיעה לאבן הדרך של 100 הנושאים עד אוגוסט 2011. תאריך המפתח בהיסטוריה של Woo התרחש חודש בלבד לאחר מכן, עם זאת, כאשר WooThemes השיקה את מוצר הדגל שלה: התוסף האלקטרוני המסחרי האלקטרוני, WooCommerce.

מאז הורדה WooCommerce 9 מיליון פעמים מדהימות, צוות Woo צמח לחמישים וחברה הצטרפה למשפחת Automattic ברכישת וורדפרס בעלת הפרופיל הגבוה ביותר עד כה..

סיפור הנושאים האלגנטיים

ערכות נושא אלגנטיות Divi WordPress Theme

בדומה לוו, גם ערכות נושא אלגנטיות התרחשו בשנת 2008. בניגוד לגישה השיתופית של Woo, לעומת זאת, ערכות נושא אלגנטיות החלו את החיים כפעולה של איש אחד בראשות מייסד ומנכ”ל החברה, ניק רואץ ‘, מחדר המעונות במכללה שלו. למרות ההתחלות הצנועות הללו, ערכות נושא אלגנטיות המשיכו להתבסס כאחד השחקנים העיקריים בעולם הוורדפרס..

בימים הראשונים, אלגנט התחילה לייצר מספר גדול של נושאים פשוטים ונישה. זה היה שחרורו של נושא הדגל בוורדפרס, Divi, בסוף 2013, שבאמת העלה נושאים אלגנטיים על המפה. ההצלחה של דיווי הגדירה מחדש את כל העסק ועיצבה מחדש את הכיוון של כל הפיתוח העתידי – ההתמקדות היא כעת ביצירת מספרים קטנים של מוצרים באיכות הגבוהה ביותר..

הפילוסופיה החדשה הזו שימשה אותה היטב: כיום, נושאים אלגנטיים פשוט ביישנים 300,000 לקוחות, וצוות של 33 פזורים ברחבי העולם.

דגמים עסקיים

לפני שנבדוק את מוצרי שתי החברות, הבה נבחן את אופן הפעולה שלהם במהירות.

תעשיות Woo: מודל עסקי מגוון יחסית

מבין השניים, ל- Woo יש את המודל העסקי המסובך יותר – זה בגלל האופן שבו Woo מפריד בין החלקים השונים בעסק שלה.

תוך התמקדות בנושאים, תוכלו לקנות ערכות נושא של Woo במחיר של בין 39 ל -99 דולר, ויש גם קומץ ערכות נושא בחינם הזמינות ממאגר וורדפרס. עבור סוכנויות ופרילנסרים המחפשים חבילה בעלת ערך טוב יותר, WooThemes מציעה גם את כל 63 הנושאים שלה כאוסף, זמין תמורת 399 דולר לשנה.

ללא ספק, המרוויח הגדול ביותר של Woo הוא WooCommerce. תוסף ה- WooCommerce הליבה זמין בחינם, מה שאפשר לו למשוך מיליוני משתמשים. לאחר מכן נוצרת מונטיזציה של WooCommerce באמצעות תוספות פרימיום – נכון להיום יש 349 תוספים, שעולים בכל מקום בין $ 29 ל- $ 399..

ערכות נושא אלגנטיות: מועדון וורדפרס פשוט

ערכות נושא אלגנטיות מפעילות מודל עסקי ישיר בהרבה – זהו מועדון וורדפרס.

תמורת 69 דולר בלבד לשנה, אתה יכול לגשת ל 87 נושאי הוורדפרס של Elegant – כולל Divi הנמכר ביותר; תמורת 89 דולר לשנה, תוכלו לגשת לחמשת התוספים המוערכים ביותר שלהם. אם אתם לא אוהבים עמלות שנתיות, ערכות נושא אלגנטיות מציעות גם גישה לכל החיים תמורת סכום חד פעמי של 249 דולר.

המוצר

לדעת מעט על ההיסטוריה והמודל של העסק זה נחמד, אבל השיקול העיקרי הוא כמובן המוצר.

אנו יכולים לפצל את מוצרי ה- Woo והאלגנטיות לשתי קטגוריות רחבות: ערכות נושא ותוספים. בחלק זה ברצוני לכסות את שניהם.

אוסף הנושאים Wooemas

גלריית העיצוב של WooThemes

נתחיל על העומק בנושאים שפותחו על ידי וו. לאחר שהפסיקה לעדכן כמה מהאפשרויות הפחות פופולריות שלה, ל- Woo יש כעת אוסף של 63 ערכות נושא.

WooFramework המהולל עומד בבסיס כל הנושאים שלו – אחת הסיבות העיקריות להצלחתו. מסגרת זו מקודדת להפליא, ומעניקה לכל הנושאים של ווו בסיס איתן ויציב. למרות השם, זה לא מסגרת במובן המסורתי – לא כמו המסגרת של ג’נסיס, למשל – אלא הכוח המניע מאחורי כל הנושאים של וו..

הסיבה לכך היא של- WooFramework יש המון תכונות ופונקציונליות, כמו גם שימושיות בסיסית. עבור אלו החדשים ב- WordPress, מסך הגדרות אינטואיטיבי מקל על הגדרת האתר שלך, העלאת לוגו והתקנת קוד מעקב.

המסגרת כוללת שפע של קודי קיצור מובנים, תבניות עמודים (כולל דפי מוצר תואמי WooCommerce, כמצופה) ואפשרויות התאמה אישית. זה גם נבדק בהרחבה לצורך תאימות בין דפדפנים, והוא מגיע עם מספר תרגומים בכדי להבטיח שימושיות מרבית.

הנושא הפופולרי ביותר בקולקציה הוא Canvas, נושא שיצא בשנת 2012 ועולה 99 דולר בלבד. הפופולריות שלו קשורה רבות לנפח אפשרויות ההתאמה האישית, מה שהופך אותו למגוון מספיק לשימוש ברוב הגומחות. אפשרויות התאמה אישית אלה כוללות מימדים גמישים, מנהל פריסה מקיף, אינטגרציה עם מאות גופנים של גוגל, מספר תבניות בנויות למטרה ווידג’טים בהתאמה אישית. הנושא גם מגיב במלואו ותומך בשילוב הדוק עם WooCommerce.

בגלל הפופולריות של נושא הקנבס, WooThemes פרסמה מאז שישה ערכות נושא לילדים.

אוסף הנושאים האלגנטיים

גלריית ערכות נושא אלגנטיות

עכשיו עבור ערכות נושא אלגנטיות, שפיתחה 87 ערכות נושא המיועדות למטרה לשימוש במגוון נישות. הטווח והעומק של הקולקציה – עם נושאי בלוגים, עסקים, מסחר אלקטרוני, מגזינים ותיק עבודות ייעודיים – משכו את המשתמשים לאלגנט בימים הראשונים..

כמו Wooemas, גם ערכות נושא אלגנטיות יכולות להתהדר בשימושיות מרשימה – במקרה של אלגנט, באדיבות מסך אפשרויות ה- ePanel האינטואיטיבי שלה. כל הנושאים האלגנטיים תומכים ב- ePanel, שהוא למעשה ממשק מותאם אישית שנפתח בתוך לוח המחוונים של וורדפרס. באמצעות ePanel, משתמשים יכולים להגדיר במהירות ובקלות הגדרות כלליות, להתאים פריסות, להתאים אישית צבעים ולשלוט באנרי פרסום..

כל נושא בקולקציה האלגנטית תוכנן גם הוא לשימוש ישר מחוץ לקופסה: כל העיצובים תומכים באוסף בריא של קודי קיצור ופריסות עמודים, כדי להעלות אתכם לפעול מבלי לגעת בשורת קוד. קודי קיצור אלה כוללים כפתורים, כרטיסיות תוכן ומחוון תמונות, ואילו פריסות העמודים כוללות גלריות תמונות, טפסי קשר ודפי חיפוש מתקדמים..

אוסף התוספים WooThemes

בנוסף לנושאים, שתי החברות פיתחו מספר תוספי וורדפרס איכותיים. נתחיל במבט על וו.

נכון להיום, Woo פרסמה חמישה תוספים בחינם (לא כולל גרעין WooCommerce). אלו הם:

 • סרגל WooSidebars: מאפשר לך לבנות אזורי ווידג’ט מותאמים אישית לדפים ספציפיים.
 • פרויקטים של WooThemes: תוסף ראווה לפורטפוליו ידידותי למשתמש.
 • הצוות שלנו מאת WooThemes: יוצר פרופילים עבור כל אחד מחברי הצוות עם קישורים לפרופילים חברתיים.
 • תכונות מאת WooThemes: מציג את נקודות המכירה העיקריות של העסק שלך בסגנון, בכל מקום באתר שלך.
 • המלצות מאת WooThemes: מוסיף המלצות לקוחות לאתר שלך.

תוספים אלה התקבלו היטב על ידי קהילת וורדפרס, ומאפשרים לך לשפר את אמינות האתר שלך באמצעות תוספים שפותחו באמצעות Woo.

קולקציית ה- Woo כוללת גם שני תוספים מובחרים:

 • WooSlider (החל מ- $ 49): בנה מחווני תמונות יפהפיים ומינימליסטיים עם הרבה הגדרות להגדרה.
 • סנסאי (החל מ- 129 $): תוסף מגניב וחדשני הממוקד לספקי קורסים. מאפשר להוסיף מודולי קורס, ליצור מבחנים לסטודנטים וכן לחייב גישה בגישה לקורס.

כמובן, כל התוספים באוסף Woo מאפילים על ידי תוסף מסוים: WooCommerce (עוד על כך בקרוב).

אוסף התוספים האלגנטי לעיצוב

רק לאחרונה יחסית נכנסו אלגנטיות ערכות נושא לשוק הפלאגינים, אך מאז ועד היום יצרו כמה מהתוספים הפופולריים ביותר של פרימיום בקטגוריות שלהם..

כל התוספים משתמשים בלוח הבקרה המותאם אישית האלגנטי ומספק למשתמשים דרך קלה להגדיר את רשימת ההגדרות העצומה של התוספים שלהם..

עד היום פרסמה אלגנטיות ערכות נושא של שישה תוספים, הנגישים לכל חברי המועדון עם רישיון למפתחים. תוספים אלה כוללים בונה דפי גרירה ושחרור, מצב תחזוקה, בונה אתרים לנייד ותוסף שמציע את כל קודי הקיצור של Elegant בצורה של תוסף..

התוספים הגדולים בקולקציה האלגנטית הם ללא ספק שני אלה, אם כי:

 • בלום: תוסף הצטרפות לדוא”ל נרחב, המוביל בשוק. בלום מגיע עם שישה סוגים של חלונות קופצים, והרבה תכונות ועיצובים יפהפיים. (כיסינו את בלום ביתר פירוט כאן.)
 • מלוכה: תוסף מדיה חברתית יפה ומעוצב. תומך בכמה מהלחצנים החברתיים שנראים הכי טוב שתמצאו, משתלב עם יותר מ 20 רשתות חברתיות והוא גם אחד התוספים המהירים ביותר למדיה החברתית.

מחליפי המשחק

אי אפשר לדון בתבניות Woo ובנושאים אלגנטיים בלי לדון בשני המוצרים הפופולאריים ביותר שלהם: WooCommerce ו- Divi, תכשיטים בכתר באוספים שלהם..

WooCommerce: הפיתרון המועדף על מסחר אלקטרוני בעולם

תוסף וורדפרס של WooCommerce

WooCommerce הוא הפתרון הפופולרי ביותר בעולם למסחר אלקטרוני. עם עד כה כמעט 10 מיליון הורדות, ההערכה היא ש- WooCommerce מעניקה 30% מדהימים מכל המסגרות המקוונות..

אם ברצונך להפעיל חנות מקוונת, WooCommerce הוא פיתרון ה- go-to עבור משתמשי וורדפרס. WooCommerce, הכולל אינטגרציה חלקה עם הרוב המכריע של הנושאים, מקל על הוספת כל הפונקציונליות החשובה של eCommerce שאתרך זקוק – דפי מוצר, סלי קניות ונהלי קופה למתחילים..

תוסף הליבה זמין ממאגר וורדפרס בחינם, אך ניתן להרחיבו במלואו על ידי התקנת כל אחת מתוספי הפרימיום ש- Woo פרסמה. עם פרסום 349 עד כה, הם מכסים את כל הפונקציונליות שבעל חנות מקוונת עשוי יכול להזדקק לה, כגון תעריפי משלוח משתנים, שילוב עם תוכנת הנהלת חשבונות פופולרית, מנויים לתשלומים חוזרים ושילוב עם כל שערי התשלומים הפופולריים, למעט שם.

מרבית הספסרים מאמינים כי הרכישה של WooTememas של 30 מיליון דולר של Automattic הונעה בראש ובראשונה על ידי הפופולריות והפוטנציאל העצום של המותג WooCommerce – וזו בהחלט ההמלצה.!

Divi: נושא הדגל של אלגנט נושא

ערכות נושא אלגנטיות Divi Theme

למרות שאלגנט היה כבר מועדון נושא פופולרי, שחרור נושא הדיווי בשנת 2013 לקח אותו לשלב הבא. כעת בגרסה 2.5 Divi המשיכה להגדיר את המותג האלגנטי ולעצב מחדש לחלוטין את הגישה שלו לשחרור ערכות נושא ותוספים..

לאלו מכם החדשים ב- WordPress, Divi הנו נושא עוצמתי ורב תכליתי וורדפרס רב תכליתי. עם 18 פריסות מלאות להתאמה אישית מראש, Divi מציעה את היסודות המושלמים לאתרים בכל נישה שהיא. לאלו המחפשים שליטה רבה יותר, זה כולל פונקציונליות של בונה דפים ידידותי למשתמש – שלם עם 40 מודולים – כלומר, משתמשים בכל רמות המיומנות יכולים ליצור פריסות מותאמות אישית יפות מבלי שיהיה צורך לגעת בקוד אי פעם..

אם אתה רוצה לראות את סוגי העיצובים ש- Divi מסוגלת לייצר, כבר הצגנו 75 דוגמאות מדהימות של Divi בטבע – אני ממליץ לך בחום לבדוק אותם! פרסמנו גם מדריך מעמיק המשווה את Divi עם נושא פופולרי אחר של וורדפרס, Genesis Framework.

מחשבות אחרונות

בעולם של וורדפרס, המותגים אינם גדולים בהרבה מתבניות Woo וערכות נושא אלגנטיות.

אם אתה רק מתחיל לחפש נושא או תוסף נהדר, שתי החברות יעמידו אותך במצב טוב – בחר גם אחת, ולא תשתבש לא בסדר.

איזה יותר טוב? ובכן, אי אפשר לומר, מכיוון ששתי הקבוצות מייצרות מוצרים באיכות גבוהה עם חוזקות וחולשות משלהם. שני העסקים אינם בלעדיים הדדית; אתה יכול לשלב כל אחד מהנושאים של אלגנטיות לצד התוסף המוביל של Woo בשוק ה- eCommerce, WooCommerce. אם הייתי משיק חנות מקוונת, זו ההגדרה שכנראה בסופו של דבר הייתי משתמשת בה.

הבחירה שלך עשויה להיות שונה כמובן, לכן צפה בעצמך בהדגמות ובחר מועדף. אתה יכול להתקין תוספים משני העסקים על גבי הנושא שבחרת, ומי מבין השניים שתבחר, דע זאת: אתה בידיים טובות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map