שוקי הנושא המובילים של וורדפרס

היכן לקנות ערכות נושא של וורדפרס


אחד הדברים הטובים ביותר בוורדפרס הוא שלא תצטרך לפתח את אתר האינטרנט שלך לחלוטין מאפס – אתה יכול להשתמש באחד מספור נושאים מוכנים מוכנים כדי לספק את העיצוב הבסיסי והפונקציונאליות לאתר שלך..

יש ממש אלפי ערכות נושא בחינם שונות לבחירה – אם עדיין לא עשית זאת, עבור אל מאגר הוורדפרס הרשמי לבחירה של למעלה מ -3,000 ערכות נושא בחינם.!

עם זאת, לא כל הנושאים החינמיים נוצרים באופן שווה, ובעוד שנושאי מאגר הוורדפרס הרשמיים כולם יהיו באיכות גבוהה, האיכות של נושאים ‘חינמיים’ רבים שתמצא במקומות אחרים יכולה להיות לא עקבית (לפעמים אפילו מחרידה). ואז יש פונקציונליות: לרבים יש מעט אפשרויות התאמה אישית והם מגבילים מעט יותר מאשר בהשוואה לרוב המוחלט של נושאי הפרימיום. זה בסדר גמור עבור חובבים, או כל מי שמחפש לבדוק את פלטפורמת הוורדפרס, אבל אם אתה רוצה לקחת את האתר שלך מרכזי בעסק שלך, נושא פרימיום הוא כמעט בהחלט הדרך ללכת!

החדשות הטובות הן שיש המון ספקי נושאי פרימיום מומחים באיכות גבוהה, והרוב המוחלט מהם מציע נושאים שמתומחרים בתחרות – לרוב בין איפשהו באזור בין $ 30 ל- $ 75..

אחד האמצעים הפופולאריים ביותר (אם לא הפופולריים ביותר) לקנייה של נושאים מובחרים נמצא בכל זאת בשוקי נושא – מקומות שלעתים קרובות יש ענק קהלים שבאים באופן קבוע לראות את ההצעות האחרונות של מעצבים ומפתחים פחות ידועים (ולעתים אפילו ידועים מאוד). להקל על החיפוש אחר הנושא המושלם במקומות שוק כאלה, להלן מבט מפורט על שלושה מהמקומות הטובים ביותר (והגדולים ביותר) הקיימים כיום:

ThemeForest

ThemeForest הוא ללא ספק מלך שוקי הנושא. עם למעלה מ -10,000 ערכות נושא מדהימות שזמינות עד כה, ThemeForest הוא למעשה חלק ממשפחת Envato, שכוללת גם את CodeCanyon, עוד שוק ענק וחביב אישי שלי כשמחפשים אחר תוספי וורדפרס מובחרים..

ThemeForest

מחירי ThemeForest הם תחרותיים, כאשר נושאי וורדפרס מתחילים ב -28 $ ומגיעים עד $ 63. מרבית הנושאים הטובים יותר נמצאים בטווח עליון זה, עם זאת, בדרך כלל מתומחרים בין $ 40 ל- $ 60.

עם כל כך הרבה ערכות נושא זמינות, באמת יש משהו לכולם: ישנם נושאים מגוונים של מסחר אלקטרוני, בלוגים או תאגידים, אבל אתה יכול גם להבחין בנושאי נישה ממוקדים בלייזר כדי לאפשר לך לבנות, למשל, כדורגל, כנסייה או מועדון לילה. אתרי נושא.

כל נושא מסודר בנוחות תחת מספר כותרות, וכך קל למצוא את סוג הנושא שאתה מחפש. אתה יכול למיין את הנושאים על פי מחיר, תאריך שחרור, דירוג, סה”כ הורדות או פריטי מגמה – בהתאם להעדפתך. זוהי תכונה חיונית, שכן חנון וורדפרס כמוני יכול בקלות ללכת לאיבוד שם עם כל כך הרבה נושאים שצריך להסתכל עליהם!

כאשר צמצמת את זה לכמה שאתה אוהב, כל נושא כולל תצוגה מקדימה של Live, המאפשרת לראות אותו בפעולה. מרבית מצבי התצוגה המקדימה הללו מאפשרים לך לבדוק את אפשרויות ההתאמה האישית של הנושא, ומאפשר לך לבדוק שילובי צבעים ואפשרויות פריסה באתר חי..

אם יש לך בעיות בנושא, המחבר בדרך כלל יספק תמיכה לאחר המכירה – אם כי הכותב אינו מחויב למעשה לעשות זאת (אם כי, כמובן, יש הגיון עסקי טוב לכל המחברים שלהם לספק תמיכה כמו הפחית). רבים מאשרי התמיכה הללו נשמעים בקטע התגובות, המאפשר לך לדפדף כדי לראות אם המחבר מגיב לבעיות משתמשים ולבדוק אם הבעיה הספציפית שלך כבר נפתרה..

כמובן שהדבר הגדול שאתה רוצה משוק נושא הוא האיכות. ולמען האמת, ל- ThemeForest יש מוניטין של מכירת נושאים נאים למראה שהם, למרבה הצער, מדי פעם מקודד בצורה לא טובה. ללא ספק, לרוב הנושאים פונקציונליות מרשימה, ולעתים קרובות תמצאו תוסף פרימיום המצורף לנושא (משהו שלפעמים יכול להוביל לבעיות בהמשך הקו כשמדובר בעדכון תוסף הפרימיום המצורף). הם גם תואמים, לרוב, עם תוספי eCommerce (כמו WooCommerce), BuddyPress ושירותי שיווק בדוא”ל. עם זאת, כל הדברים המגניבים מיותרים למעשה אם הקוד כל כך מנופח ובלתי יעיל שהאתר שלך בקושי שמיש – אם כי אל תיתן לזה לדחות אותך מכיוון שיש גם הצעות רבות עם קידוד מעולה מדי!

לרוע המזל, אין דרך מושלמת לאיתור הבלים – מערכת הסקירה ותצוגה המקדימה החיה הם מקום טוב להתחיל בו. אתה יכול גם לסרוק את ההערות שהשאירו משתמשים אחרים על בעיות חוזרות ולבדוק את המספר הכולל של ההורדות: אם לנושא היו עשרות אלפי הורדות, היית מצפה שהמחבר יקבל את התמריץ הדרוש לתקן את כל הבעיות שצצות. – אם כי, כמובן, זה לא תמיד המקרה.

למרות מגוון רחב של מחברים באתר, יש דגש חזק לקראת התאמה אישית. מרבית העיצובים יכללו מספר צבעים, גופנים ואפשרויות פריסה שונות, ויספקו מספר דרכים להצגת התמונות המוצגות שלכם (כולל סליידרים, גלריות וקרוסלות), כך שתוכלו בדרך כלל לקבל את המראה והתחושה של האתר שלכם. בדיוק לטעמך.

למעשה, המועדפים האישיים שלי הם הנושאים המגוונים ביותר, הרב-תכליתיים, עם מספר כמעט בלתי מוגבל של יכולות התאמה אישית – בדוק אותם בתצוגה המקדימה החיה כדי לראות למה אני מתכוון. רבים מהנושאים הללו כל כך מגוונים שאפשר להעלות על הדעת בלי שתצטרך אף פעם נושא אחר – עם כל כך הרבה אפשרויות להתאמה אישית, אתה יכול ליצור אתרים שונים בהרבה, שמתאימים לכל מטרה.

נושאים הנמכרים ביותר בנושא ThemeForest:

 1. נושא רב-תכליתי של אבדה (60 $, 364,259 מכירות)
 2. נושא X (59 $, 165,729 מכירות)
 3. כפול נושא רב-תכליתי (59 $, 137,458 מכירות)
 4. uDesign (59 $, 47,924 מכירות)
 5. קארמה (59 $, 29,508 מכירות)

מצא ערכות נושא ב- ThemeForest

ערכות נושא של MOJO

למרות היותו אחד משוקי הנושא הגדולים ביותר, ערכות נושא של MOJO עדיין מתגמדות על ידי ThemeForest, מה שהופך אותו למראה קטן למדי בהשוואה.

ערכות נושא של מוג'ו

עם זאת, עם למעלה מ -1,000 נושאים, יש לו מספר מרשים של ערכות נושא בפני עצמו. אתה יכול גם להוריד קומץ תוספים מובחרים מ- MOJO, עם 33 זמינים כרגע.

בדומה ל- ThemeForest, ישנן מספר כותרות לארגון הנושאים ולעזור לכם לבחור – כולל נדל”ן, דף נחיתה ונושאי מסעדה. אתה יכול גם למיין את הנושאים לפי תאריך שחרור, מכירות ומחיר.

כשמשווים את האיכות של שני השווקים, אין מעט מה לבחור ביניהם. התקן בקצה העליון הוא גבוה, ואני אומר שיש פחות נושאים באיכות נמוכה ב- MOJO בהשוואה ל- ThemeForest.

עם זאת, לאחר שתצוגה מקדימה – ובמקרים מסוימים גם נבדק – את המוכרים המובילים בשני המקומות, אני באופן אישי חשבתי שהטוב ביותר שיש ל- ThemeForest להציע היה טוב בהרבה מהטוב ביותר של MOJO. זה אולי לא מפתיע בהתחשב בעובדה ש- ThemeForest קהל גדול בהרבה, ומן הסתם העמלות גדולות יותר (הן עבור מחבר והן משוק העיצוב) כאשר נושא מוצע אך ורק בפלטפורמה אחת בלבד..

כל הנושאים של MOJO כוללים את אותן אפשרויות תצוגה מקדימה חיה, המאפשרות לבדוק את המראה של הנושא באתר חי. אתה יכול לנסות את יכולות ההתאמה האישית של העיצוב בתוך תצוגה מקדימה זו, לבצע התאמות לתבנית הצבעים ולמערך הצבעים כדי להרגיש כיצד האתר שלך יכול להיראות בעת שימוש בעיצוב מסוים..

שלא כמו ThemeForest, הכותבים ב- MOJO Themes נדרשים לספק תמיכה שוטפת לאחר מכירה ללא עלות. אתה יכול לעיין בתגובות שהשאירו משתמשים כדי לראות כמה מועיל כותב מסוים וכמה מהר הם מגיבים. זה אמנם משתנה, אך באופן כללי, מחברי הנושאים המובילים מספקים שירות לקוחות מעולה.

ערכות הנושא ב- MOJO מתחילות החל מ -16 דולר, ונעות עד 58 דולר, כלומר הן נמצאות באותה מגרש כדורים כמו ThemeForest – רוב הנושאים הטובים ב- MOJO עולים כ -49 $.

בנוסף לנושאים, עבור משתמשי וורדפרס חדשים יותר שעלולים להיאבק בכדי להעלות את הנושא שלהם, MOJO מציעה גם שירות התקנה: $ 49 לנושא, ו -99 דולר עבור הנושא ו- WordPress. אם אתה מודאג לא תוכל לגרום לנושא שלך להיראות כמו הדגמה, שירותים אלה עשויים להוכיח לא יסולא בפז.

ערכות נושא הנמכרות ביותר בנושאי MOJO:

 1. נושא Rustik Minimalist (58 $, נתוני מכירות אינם זמינים עבור ערכות נושא של MOJO)
 2. נושא Aegaeus רב תכליתי ($ 49)
 3. ערכת נושא של Devine עם עמוד אחד (49 $)
 4. עוד (39 $)
 5. ויקסן ($ 49)

מצא ערכות נושא על ערכות נושא של MOJO

שוק יצירתי

לבסוף, יש לנו שוק קריאייטיב, שוק פחות ידוע אך מתקרב מאוד עבור יוצרי קריאייטיב עצמאיים. Creative Market מאפשר לכל אחד להקים חנות משלו בשוק, שם הם יכולים למכור מגוון של תכנים שונים בעיצוב דיגיטלי. פירוש הדבר שתראה תמונות, גרפיקה, גופנים וכמובן נושאי וורדפרס.

שוק יצירתי

למרות היותם יחסית לא מוכרים למרבית משתמשי וורדפרס, Creative Market בנה פורטפוליו מרשים של ערכות נושא: בזמן הכתיבה היו 1,388 ערכות נושא: 30% יותר מנושאי MOJO. יש לו “תחושה” שונה במידה רבה לשוק כמו ThemeForest, שכן שוק יצירתי הוא בעיקר פלטפורמה עבור אנשים יצירתיים להשוויץ במיומנויות העיצוב שלהם, ולא פשוט מנגנון למכור כמה שיותר נושאים – אם אתה מעדיף את האישי יותר לגעת, אולי תעדיפו דברים כאן.

עם זאת, למרות שיש לי מגוון רחב של נושאים יפים, מצאתי את Creative Market פחות ידידותי למשתמש לשימוש – יש קצת יותר מדי קורה בדף, עם חמישה אזורים ממוזערים שונים בקטע WordPress בשבילך להבין. העיצובים מסודרים תחת פחות כותרות מאשר ב- ThemeForest ו- MOJO, ואתה יכול למיין ערכות נושא רק לפי הפופולריות ביותר והעדכניות ביותר. זה מקשה על הניווט ובחירת נושא שאתה מעוניין בו.

איכות הנושאים בשוק הקריאייטיב גבוהה, ויש מספר נושאי נישה זמינים – כולל חתונה, ללא מטרות רווח וספורט – וכן מגוון הרגיל של נושאים רחבים ורב-תכליתיים..

כצפוי, אתה יכול לבדוק את כל הנושאים באמצעות כפתור תצוגה מקדימה בשידור חי. עם זאת, למעשה מצאתי את התצוגה המקדימה של שוק היצירה נחמד יותר לשימוש, מכיוון שהיא לא כללה את המסגרת Buy Me Now שנראתה בשאר המקומות בשוק – בלי המגרש המכירות בראש, הרגשתי חופשי לבדוק את התכונות שבמרכזי קצב אישי. אם יש לנושא אפשרויות התאמה אישית, ניתן לבדוק את האפשרויות באמצעות תכונה זו.

מחברים מעודדים לספק תמיכה לאחר מכירה, אך באופן דומה ל- ThemeForest, הם אינם מחויבים לעשות זאת. רוב ספקי הנושאים המובילים כאן יספקו גם קישור לאתר חיצוני משלהם, ואם תרצו לבדוק כיצד המחבר מתקשר עם לקוחות, תוכלו לעיין בתגובות שנשארו על כל נושא – הנפילה בשוק הקריאייטיב נמוכה בהרבה עם זאת, כך שנשארו מעט מאוד הערות, אפילו בכמה מהנושאים הפופולאריים יותר …

מחירי הנושאים בשוק הקריאייטיב משתנים באופן משמעותי, כאשר המחיר הנמוך ביותר נמצא בקצה הגבוה יותר של הסולם בהשוואה לשווקי הנושאים האחרים. עם זאת, ישנם גם יותר מ -50 נושאים זמינים עבור פחות מ- $ 10, וחלקם נמוכים כמו $ 2 – הרבה יותר זול ממה שמצאת במקומות אחרים! עם זאת, בקצה העליון חלק מהנושאים מתומחרים ב -199 דולר עצומים, עם מעט לכאורה כדי להצדיק תג מחיר זה.

ערכות נושא מובילות בשוק הקריאייטיב:

 1. ספורט (49 $, נתוני מכירות אינם זמינים עבור קריאייטיב שוק)
 2. זהות עסקית (150 $)
 3. קמינו (59 $)
 4. מרי קייט (70 $)
 5. חזית (175 $)

ראוי לציין גם את העובדה שתוכלו למצוא מספר נושאים שמציעה Automattic (החברה הרשמית שמאחורי WordPress.com) למכירה בשוק הספציפי הזה – הנה קישור לדף הספריה הרשמי שלהם ב- Creative Market.

מצא נושאים ב- Creative Market

מחשבות אחרונות

עם למעלה מ- 7,000 ערכות נושא בשלושת השווקים הללו בלבד, אי אפשר יהיה לומר לך איזה נושא הוא הטוב ביותר. עם זאת, על ידי התבוננות בכמה מהנושאים הפופולריים ביותר בכל פלטפורמה, זה לא קשה מדי למצוא נושא נהדר שמתאים לצרכים שלך..

צפו בדירוגים שהשאירו משתמשים אחרים, בדקו את ההערות, בדקו זאת בתצוגה המקדימה החיה, ובקרוב יהיה לכם הנושא המושלם להתחיל לבנות את האתר שלכם.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me