היכן לקנות ערכות נושא של אפליקציות / יישומי וורדפרס

מבצעי וורדפרס


סוג מסוים של נושא וורדפרס המדגים עד כמה הפך וורדפרס גמיש להפליא הם “ערכות נושא של אפליקציות” .. ערכות נושא של אפליקציות (קיצור של ערכות נושא של אפליקציות) מאפשרות לך ליצור אתרים ייחודיים עם פונקציונליות מתקדמת הספציפית לרעיון מסוים – בדרך כלל נישה – כגון אתרי ספריות, לוחות דרושים, שירותי ניהול פרויקטים, מערכות הזמנות וכדומה.

עבור סוגים רבים של אתרים אתה יכול, כמובן, להשתמש בערכת נושא כללית יותר, יחד עם מספר תוספים מתמחים במיוחד, כדי להשיג את אותה השפעה. עם זאת, לא תמיד קל ליצור נושאים ותוספים לא קשורים לג’ל יחד וליצור את האפקט הרצוי. עדיף אפוא שכמה אתרים (כמו כאלה שרוצים לקום ולהתחיל עם מינימום מהומה) ללכת על פיתרון מוכנן-הכל-אחד..

אבל איפה תוכלו לקנות סוגים אלה של ערכות נושא ייחודיות ליישומים? הנה רשימה של השחקנים העיקריים בשוק העיצוב של אפליקציות WordPress …

אפליקציות

אפליקציות

AppThemes הם אחד המפתחים המוכרים ביותר של נושאי אפליקציות וורדפרס בעסק – וחגגו לאחרונה את השנה השישית למכירת נושאי וורדפרס. מרשימים!

AppTemets מוכרים שישה ערכות נושא ייחודיות לאפליקציות משלהם, ו 233 ערכות נושא ותוספים נוספים דרך שוק פופולרי יותר ויותר. הנושאים כוללים שיבוט של Fiverr, שוק פרילנסר, שירות לניהול קופונים, לוח משרות ועוד.

החביב האישי שלי הוא בקרת איכות – נושא המאפשר להמיר את וורדפרס למערכת מעקב. בקרת איכות מאפשרת למשתמשים ליצור כרטיסים, להקצות סטטוסים, להגדיר קטגוריות, והרבה, הרבה יותר.

המחירים ב- AppThemes מתחילים החל מ- $ 99 לנושא יחיד עם תמיכה ועדכונים של 12 חודשים.

הגישה לכל העיצובים של AppTemet, כמו גם לכל 20+ פריטי השוק שבנויים באפליקציה, עולה 199 $.

אתר רשמי

טמפלטי

טמפלטי

Templatic מציע 87 נושאי וורדפרס – 53 מהם מסווגים כנושאי אפליקציות.

יש להם ערכות נושא של אפליקציות לספריות, אתרי נדל”ן, מסעדות, אתרי דילים יומיומיים, מערכות הזמנת מלונות ואתרי הזמנות אחרים, אך עיצוב אחד שמצאתי מעניין במיוחד הוא Publisher – נושא שנוצר כדי לעזור לך להקים חנות מקוונת למכירה מוצרים דיגיטליים, כמו ספרים אלקטרוניים.

המו”ל מונע על ידי ההורדות הדיגיטליות של Templatic והתוספים Tevolution – שניהם כלולים בנושא – ותוכל לשלב את החנות שלך עם eJunkie, או קישור ישירות לדף מכירות באמזון. יש גם מערכת קופונים שתעזור לך לקדם את המוצרים שלך, ובקצה האחורי תוכל לנהל הזמנות ולייצר דוחות על מכירות..

רישיון יחיד לעיצוב טמפלתי זול במחיר של 65 $, ומציע תמיכה של שנה ועדכונים, תוך כדי הגבלה של עד 99 $ תעניק לך גישה לקבצי הפוטושופ המקוריים. האפשרות הסופית היא להצטרף למועדון הנושא הטמפלטי תמורת תשלום חד פעמי של 299 דולר, אשר ייתן לך גישה לכל 73 התבניות הטמפלטיות, ויסיר את הצורך בתשלום דמי חידוש שנתיים..

אתר רשמי

מנועי מנועי

מנועי מנועי

מנועי תהליכים של מנוע עושים צעדים לשוק הנושאים של וורדפרס מאז שהשיקו לראשונה לפני כמעט שלוש וחצי שנים. כרגע הם מציעים אוסף של 13 נושאים של יישומים, שכולם נראים מהממים לחלוטין.

יש להם ערכות נושא של אפליקציות שיכולות להפוך את האתר שלך ללוח עבודה, לפורום דיונים, מערכת להזמנת מלונות ועוד. עם זאת, בעיניי הנושא הבולט ביותר הוא FreelanceEngine – נושא שוק מעוצב במקצועיות שיעזור לך ליצור בקלות עצמך בשוק עצמאי..

FreelanceEngine מאפשר לך לחייב משתמשים להעלות רשימות – על בסיס עמלה אחת או על ידי יצירת תוכניות חבילה. ניתן לחייב עמלות נוספות בגין יצירת רשימות ‘מוצגות’ (כלומר, כדי להתבלט).

ניתן לקנות את כל הנושאים והתוספים של כל מנועי התנועה במנוע בנפרד. לחילופין, הם מציעים גם שלוש חבילות מועדון – החל מ $ 199-689 $, תלוי לאילו ערכות נושא ותוספים תרצו לקבל גישה..

עדכון: למידע נוסף על מנועי מנועי, בדוק את סקירת התנועות המעמיקות החדשות שלנו!

אתר רשמי

SiteMile

SiteMile

ספק נושאים נוסף של נושאי אפליקציות, SiteMile, עסק בעסק כבר זמן רב כמו AppThemes, ומציעים 12 ערכות נושא לאפליקציות – כולל נושא של מודעות דרושים, נושאי שוק, נושא ספריות ולוח משרות..

אחד הנושאים הפופולאריים ביותר שלהם הוא DealPress – בהשראת שירות מכירת קבוצות Groupon, הוא מאפשר לך ליצור עסקה יומית או אתר קנייה קבוצתי..

ניתן לקבל תשלומי לקוחות באמצעות PayPal, ותוכל גם לשלב את מפות Google ברשימות העסקאות שלך, בעוד המשתמשים יכולים להעלות עסקאות משלהם ולקבל התראות בדוא”ל כאשר מישהו רכש מהם משהו.

רישיון יחיד עבור נושא SiteMile מתחיל ב 69 $, ועולה עד 199 $ אם אתה זקוק לאפשרויות פיתוח נוספות ותמיכה בעדיפות. הגישה לכל הנושאים מתחילה ב -199 דולר, עם דמי חידוש שנתיים של 39 דולר.

אתר רשמי

PremiumPress

PremiumPress

ספק נושא פופולרי נוסף לאפליקציות (כיום מתגאה ביותר מ 30,000 לקוחות), PremiumPress מציע 13 נושאים מומחים – כולל נושא ספרייה, נושא מיקרו ג’וב ועיצוב מודעות.

נושא בודד של PremiumPress יחזיר לך 79 דולר אחורה, או אם אתה מעדיף, הם מציעים מועדון VIP המעניק גישה מיידית לכל הנושאים והמוצרים שלהם במחיר של 599 דולר (כעת מופחת ל- $ 249).

אתר רשמי

ערכות נושא אלגנטיות

ערכות נושא אלגנטיות

ערכות נושא אלגנטיות הן אחת מחברות העיצוב המכובדות ביותר בקהילה וורדפרס. בחנות שלהם 87 נושאים של וורדפרס – עשרה מהם נושאים של אפליקציות.

ערכות נושא אלגנטיות - ערכות נושא של אפליקציות

יש מגוון רב בקטגוריית נושאי האפליקציות שלהם, החל מנושא כרטיסי ביקור פשטני לנושאים מתקדמים יותר – כמו נושא הסקירה שלהם, InReview, ונושא הנדל”ן שלהם, ElegantEstate.

נושא האפליקציה החביב עלי של החבורה הוא Explorable – עיצוב שנוצר לבלוגים, ספריות ומדריכים לטיולים המאפשרים להקצות מיקום לכל פוסטים בבלוג שלך ואז להציג אותם במפה מבוססת מיקום..

נושאי האפליקציות שלהם כלולים בתוכניות החברות של אלגנטיות; תוכנית אישית עבור אלגנטיות מופעלת במחיר של 69 דולר לשנה ומעניקה לך גישה לכל 87 הנושאים.

תוכנית המפתחים עולה 89 $ בלבד לשנה, ובנוסף להעניק לך גישה לכל 87 הנושאים, היא גם תספק לך את כל קבצי הפוטושופ המקוריים בשכבה וגישה לכל תוספי העיצוב האלגנטי – כמו למשל תוסף ה- optin לאימייל המעולה שלהם. , בלום; תוסף לשיתוף מדיה חברתית פופולרי במיוחד בשם Monarch; והתוסף החדש שלהם יחסית לבניית דפי וורדפרס, Divi Builder.

ניתן לרכוש גישה לכל החיים לכל הנושאים והתוספים בתשלום חד פעמי של 249 דולר.

אתר רשמי

ThemeForest

ThemeForest

אין זה מפתיע שבנוסף למגוון עצום לחלוטין של ערכות נושא וורדפרס רגילות, ThemeForest (שוק העיצוב המקוון הגדול ביותר) מציע גם אוסף ספציפי של ערכות נושא של אפליקציות וורדפרס. הם מתהדרים כרגע באוסף של יותר מ 20 נושאים מומחים בקטגוריית נושאי האפליקציות שלהם (אם כי, אם נאמר, יש להם גם מאות נושאים אחרים שהוקצו לקטגוריות אחרות שניתן לטעון באופן רופף כנושאי יישומים)..

ThemeForest - ערכות נושא של אפליקציות

אחד היתרונות של מקומות השוק לעיצוב הוא שהנושאים מגיעים ממגוון רחב של מעצבים, ומבטיחים מגוון עצום של עיצובים ופונקציונליות בכל קטגוריה. בקטגוריית ערכות האפליקציות, ישנם נושאי שאלות נפוצות, לוחות דרושים, מערכות הזמנות, ערכות היכרויות ועוד.

אחד מנושאי האפליקציה הייחודיים ביותר שקיימים כאן הוא Rescue – נושא שתוכנן מהיסוד למקלטים לבעלי חיים.

בעזרת עיצוב פשוט אך פונקציונאלי במיוחד, Rescue מציעה תמיכה נהדרת לצילומים והיכולת לשלב אותם עם שירות אימוץ חיות המחמד Petfinder. זה גם תומך בכל אותן חיות כמו Petfinder: כלבים, חתולים, ציפורים, בעלי חיים רפתיים, סוסים, חזירים, קטנים ופרוותיים, וזוחלים.

המחירים של נושאי האפליקציה השונים משתנים – Rescue למשל, עולה 53 דולר.

אתר רשמי

מחשבות אחרונות

אם אתה מחפש נושא נישה עם המון פונקציונליות מובנית, נושא של אפליקציה עשוי בהחלט לספק בדיוק את מה שאתה מחפש במכה אחת!

האלטרנטיבה לשימוש בערכת נושא של אפליקציה היא לחבר דברים בעצמכם באמצעות מגוון תוספים ו / או קוד מותאם אישית שונים – ואם יש לכם צרכים שלא ניתן לעמוד בהם בדרך אחרת, יתכן שזו הבחירה היחידה שלכם..

כנראה שראוי להזכיר שגם אם אינך מצליח למצוא בדיוק מה שאתה מחפש מהמדף, אם אתה יכול למצוא משהו קרוב למה שאתה צריך, יתכן שניתן יהיה להשתמש בזה כנקודת התחלה שעליה לבנות.

אולם בסופו של דבר, ההחלטה אם להשתמש בתכנית אפליקציה או לא, מסתכמת בצרכים האישיים שלך. בהצלחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me