Divi vs Astra: מהו נושא הוורדפרס הרב תכליתי הטוב ביותר?

מבצעי וורדפרס


אסטרה ודיווי הם שניהם נושאים פופולריים מאוד באיכות גבוהה שאמורים לתת לך את כל מה שאתה צריך כדי ליצור אתר מקצועי למראה בעזרת וורדפרס..

ארוז עם תוכן שנבנה מראש ומוכן לשימוש, וכן אינספור אפשרויות התאמה אישית כדי להבטיח שהאתר שלך יעמוד בדרישות הפרויקט שלך, ניתן להשתמש בתכניות אלה כדי להפעיל כל סוג של אתר WordPress.

אמנם זה נהדר שיש שתי אפשרויות מרשימות לבחירה, אבל החלטה בין דיווי לאסטרה יכולה להיות קשה. כאשר הביקורות שלנו על אסטרה ודיווי דנות, שניהם שם למעלה עם הנושאים הטובים ביותר הקיימים עבור וורדפרס.

לכן, כדי לעזור לך להחליט מה הכי טוב עבורך, השוואה זו של Divi לעומת אסטרה בוחנת בדיוק אילו תכונות אתה מקבל בכל נושא ואיך הם יושמו, כך שתוכל לבחור בחירה מושכלת. בסוף מאמר זה, תהיו קרובים הרבה יותר למצוא את הנושא המושלם לאתר שלכם.

בואו נתחיל…

על הנושאים האסטרה והדיווי

אם אינך מכיר את הנושאים האלה, הנה סקירה קצרה של אסטרה ודיווי לפני שנגיע להשוואה בין התכונות.

על אסטרה

אסטרה היא נושא וורדפרס חינמי עם יותר מ- 500,000 התקנות פעילות שניתן לשפר באמצעות רכישת רישיון Astra Pro והתקנת תוסף התוסף המובחר..

נושא אסטרה וורדפרס

יש גרסת Astra בחינם מוגבלת, כמו גם אפשרויות שדרוג פרימיום עשירות יותר בתכונות.

בין שתבחר בגרסה החינמית של נושא זה או ב- Astra Pro, תקבל גישה לספרייה של תוכן בנוי-מראש מראש באיכות המקוונת עבור אתר האינטרנט שלך. עם זאת, השדרוג אכן פותח אפילו יותר את התוכן הזה, כמו גם כמה תכונות נוספות.

אתרים המתחילים בחינם באסטרה

הגרסה החינמית של אסטרה מגיעה עם כמה תבניות אתר מרשימות.

בשתי הגרסאות של אסטרה, באפשרותך להשתמש בוני דפי צד ג ‘המומלצים לשימוש חופשי לשימוש כדי להתאים אישית את התוכן הזה וליצור אתר ייחודי באמצעות WordPress.

אנו נסתכל על התוכן שנבנה מראש אליו אתה מקבל גישה עם שני הנושאים הללו בהמשך ההשוואה הזו, אך נהדר לראות כל כך הרבה תבניות מרשימות להתאמה אישית הזמינות מתכנית וורדפרס חינמית – עם אפילו יותר זמינות למי שמוכן לשלם.

על דיווי

Divi הוא נושא הדגל של וורדפרס מסוגים אלגנטיים, חברה עם עד היום למעלה מ- 600,000 לקוחות. בדומה לאסטרה, זהו נושא רב-תכליתי שניתן להשתמש בו כדי ליצור כל אתר אינטרנט בוורדפרס, ומספק לך את התוכן והכלים שנבנו מראש כדי להפעיל את סוג האתר שהפרויקט שלך דורש..

נושא וורדפרס של Divi

Divi הוא אחד הנושאים הנמכרים ביותר עבור וורדפרס.

עם זאת, בניגוד לאסטרה, Divi זמין רק כנושא בתשלום. למרות שזה נחמד להשיג דברים בחינם, זה אכן עוזר לשמור על דברים פשוטים יחסית, מכיוון שיש רק גרסה אחת של נושא הדיווי (ולא את הרישיונות המרובים של אסטרה והתכונות השונות שהם כוללים). לכן, אם תחליט לרכוש את Divi, תקבל גישה לכל מה שיש לה להציע, כמו גם למעט מוצרים אחרים של ערכות נושא אלגנטיות שעברנו בהרחבה יותר כאן.

דיווי מול אסטרה תמחור

לפני שנגיע לתכונות של ערכות נושא אלה והסיבות לכך שתרצה לבחור אחד מהשני, הבה נבחן את פרטי התמחור שלהם במהירות.

כאמור, כשמדובר ב- Divi, התמחור של נושא זה יחסית פשוט עם רישיון שנתי או אפשרות לכל החיים, אך לא משנה מה האפשרות שתבחר, תקבל גישה לכל התכונות והפונקציונליות של Divi..

אצל אסטרה הדברים קצת יותר מורכבים. בנוסף לגרסה החינמית של הנושא, ישנן גם שלוש אפשרויות רכישה, לכל אחת תכונות שונות.

לפני שנגיע להבדלים בין חבילות אסטרה, הנה פירוט מהיר של אפשרויות הרכישה העיקריות לשני הנושאים:

  • אסטרה פרו: תלוי באיזו חבילה תבחרו, המחירים נעים בין 59 $ ל 174 $ לשנה, או 249-699 $ עבור רישיון לכל החיים..
  • Divi: 89 $ לשנה, או 249 $ עבור רישיון לכל החיים, עם שתי האפשרויות כולל נושא הנושא, תוסף הדוא”ל של בלום והתוספים לשיתוף חברתי Monarch..

ניתן להשתמש בשני הנושאים במספר בלתי מוגבל של אתרים מרכישה יחידה, וזה נהדר אם יש לך אתרים מרובים או שאתה בונה אתרים עבור לקוחות..

רישיונות שנתיים לעומת משך חיים

אם תבחר באפשרות השנתית עבור Divi או Astra, תקבל גישה לעדכוני נושא, לתמיכת לקוחות ולכל תכונות ומוצרים חדשים שנוספים בזמן שהרישיון שלך פעיל..

לאחר סיום השנה, אתה יכול לחדש את הרישיון שלך או להמשיך להשתמש בערכת הנושא ללא גישה לעדכונים ותמיכה. שני הנושאים מציעים אלטרנטיבה לחידושים שנתיים בצורת רישיונות לכל החיים בתשלום חד פעמי שלהם.

ערבויות להחזר כספי

אם לאחר קריאת ההשוואה הזו אתה עדיין לא בטוח באיזה אחת לבחור, שני הנושאים מאפשרים לך לבצע רכישה ללא סיכון. עם Divi יש אחריות של 30 אחוז החזר כספי של 100 אחוז, ואילו אצל אסטרה מדובר בערבות של 14 יום.

סיכום מחירים

אז, איזה נושא הוא הערך הטוב ביותר, אסטרה או דיווי?

מלבד הגרסה החינמית של אסטרה, רישיון ה- Astra Pro ברמת הכניסה, שעולה 59 דולר לשנה, הוא הדרך הזולה ביותר לקבל גישה לאחד מנושאי הפרימיום הללו..

עם זאת, מכיוון שרישיון ה- Astra Pro בסך 59 דולר אינו כולל את כל תכונות ה- Astra המובחרות (תזדקק לסניף הסוכנות לשם כך), הרישיון השנתי של 89 $ Divi הוא הדרך במחיר הנמוך ביותר לפתיחת כל התכונות של אחד מאותם אלה. ערכות נושא.

כמו כן, למרות שהגרסה החינמית של אסטרה עשויה להיות מפתה, אל תבחר בגרסה החינמית רק בגלל היעדר תג מחיר שלה.

כפי שהוזכר בסקירת העיצוב האחרון שלנו בנושא אסטרה, רוב בעלי האתרים ככל הנראה ישדרגו לגרסה בתשלום כדי לגשת לתכונות הנוספות. בגלל זה, כדאי לקחת בחשבון את העלות של גרסאות הפרימיום של אסטרה כשמשווים נושא זה עם Divi.

עכשיו אתה יודע כמה עולה נושאים אלה, בוא נראה מה אתה מקבל עבור הכסף שלך בבחינת התכונות העיקריות של Divi ו- Astra.

Divi לעומת אסטרה השוואה בין התכונות הטובות ביותר

על הנייר, לנושאים אלה יש רשימות תכונות דומות, כמו המון תוכן איכותי שנבנה מראש לפני אתר והרבה כלים והגדרות התאמה אישית. עם זאת, כפי שאנו עומדים לראות, תכונות אלה יושמו בדרכים שונות.

לכן, כדי לעזור לך להחליט אם Divi או Astra הם הנושא שאתה מחפש, הנה השוואה בין התכונות העיקריות שלהם ואופן העבודה שלהם.

תוכן אתר וורדפרס מקצועי

כשמדובר בתוכן שנבנה מראש שיעזור לך ליצור את האתר שלך, Divi מקדימה את אסטרה מבחינת המספרים. עם זאת, תבניות האתר של שני הנושאים עוצבו בסטנדרט גבוה מאוד.

אם אתה מחפש נושא שיכול לעזור לך בהשקת אתר בעל מראה מקצועי, Divi וגם Astra הם יותר מאשר המשימה..

אבל, כדי לתת לך מושג מי מהן יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר לפרויקט שלך, הנה סקירה כללית של תבניות האתר שאתה מקבל גישה אליהן בכל נושא.

תוכן דיווי

Divi מגיע עם חבילות פריסת אתרים, שהן קבוצות של תבניות שצריכות לכלול את כל הדרוש לך כדי להפעיל סוג מסוים של אתר. בזמן הכתיבה היו 140 חבילות פריסה זמינות עבור Divi, הכוללות 1,036 פריסות או תבניות בודדות.

חבילות אתר Divi

כל חבילת פריסה של Divi כוללת קבוצה של תבניות שיעזרו לך בהשקה מהירה של אתר האינטרנט שלך.

בעת יצירת אתר אינטרנט עם Divi, באפשרותך לייבא את כל הפריסות בחבילה, או לערבב ולהתאים בין הפריסות הבודדות מחבילות מרובות. אתה יכול, כמובן, להתעלם מהתבניות ולהשתמש ב- Divi Builder כדי ליצור אתר ייחודי משלך, אך אנו נסקור את זה אחר כך.

חבילת אתרים של סוכנות העיצוב של Divi

אתה יכול לערבב ולהתאים פריסות מחבילות שונות כדי ליצור את האתר המותאם אישית שלך.

מכיוון שחבילות הפריסה של Divi מכסות מגוון רחב של פרויקטים באתר, כולל אתרי סוכנויות, תיקים וחנויות מסחר אלקטרוני – בכדי לתת שם כמה – כל סוג של אתר שאתה בונה, עליך למצוא כמה תבניות מתאימות בספריה..

אם תסתכל בתצוגה המקדימה של התבנית, תראה שכולם תוכננו בסטנדרט גבוה מאוד. אם אתה צריך לבצע שינויים בתוכן שנבנה מראש, ניתן להתאים אישית את כל פריסות ה- Divi באמצעות הכלי לבניית העמודות ושירותי הגרירה המשולבים..

תוכן אסטרה

בשונה מ- Divi, הכולל גישה לכל התבניות בכל רכישה, גרסת או אסטרה של Astra שתבחר יכתיבו לאיזה תוכן שנבנה מראש או אתרי Starter שתקבל גישה אליהם..

תבניות אתר אסטרה

הגרסאות בחינם והן בתשלום של אסטרה מגיעים עם תבניות אתר.

עם זאת, כאמור, אפילו הגרסה החינמית של אסטרה מגיעה עם הדגמות של אתר בנוי מראש הניתנות להתאמה אישית, עם 49 אתרי Starter זמינים בעת כתיבתם. בגלל זה אתה עשוי לגלות שאתה מסוגל ליצור את האתר האידיאלי שלך עם אסטרה – ללא צורך לשלם עבור גרסת הפרימיום של הנושא..

אך אם תחליט לשדרג ותבחר ברישיון Astra Pro ברמת הכניסה, תקבל גישה ליותר מ 20 אתרי Starter נוספים. אם תדלג על האפשרות ברמת הכניסה ותבחר באחד מהרישיונות היקרים יותר, תקבל גישה לעוד 55 הדגמות..

אתרי אסטרה מתחילים

תבניות אתר אסטרה מכסות מגוון רחב של פרויקטים.

באפשרותך לצפות בתצוגה מקדימה של אתרי המוכן לייבוא ​​באתר אסטרה, ולראות בדיוק לאילו תבניות אתה מקבל גישה על סמך אם אתה משתמש בגרסה החינמית של אסטרה, רכש את Astra Pro או בחר באחד מהחבילות של סוכנות אסטרה.

בדומה לתבניות ה- Divi, ניתן להתאים את תוכן ה- Astra. אבל, כפי שאנו עומדים לראות, במקום להשתמש בבונה דפים מקומי – כפי שקורה עם Divi – ניתן לערוך את תבניות האסטרה באמצעות הגרסאות החינמיות של תוספי הבונה Buver, Brizy ו- Elementor..

הזוכה: דיווי. בעוד שלשני העיצוביות יש המון תבניות באיכות גבוהה, ל- Divi יש עוד מה לבחור.

יבואני תוכן

לפני שנגיע לבוני הדפים, כדאי לבחון את התהליך של קבלת התוכן שנבנה מראש לאתר וורדפרס שלך, מכיוון ששני הנושאים הללו נוקטים בגישה מעט שונה.

עם אסטרה, אתה מייבא אתר Starter שלם, מאכלס את אתר WordPress שלך בכל הדפים שמכילים הדגמה, כמו גם מגדיר את הווידג’טים והתפריטים. אתה יכול גם לבחור לייבא רק את הגדרות ההתאמה האישית, את התוכן ו / או את הווידג’טים. אם אתה רוצה לערבב ולהתאים בין התבניות האישיות מהדגמות שונות, יהיה עליך לייבא את כל התוכן מהדגמה אחת, ואז למחוק את הדפים שאתה לא צריך עד שתרכיב את האתר שלך..

יבוא תבנית אתר אסטרה

ניתן לייבא הדגמות שלמות של אסטרה מתחילים של אסטרה ל- WordPress בפעם אחת.

עם Divi, יש לייבא כל דף מחבילת אתרים או הדגמה בנפרד. זה מקל על ערבוב והתאמה של תבניות מחבילות שונות, אך זה לא יעיל כמו הגישה שנקטה אסטרה.

יבואנית פריסת Divi

Divi מקל על ייבוא ​​הפריסות האישיות מכל חבילת תבניות.

עם זאת, שתי השיטות עובדות ולא ימנעו ממך לבנות את האתר שלך באופן שאתה רוצה – ללא קשר לשאלה אם ברצונך להשתמש בהדגמה שלמה כפי שהיא או להרכיב מערכת תבניות משלך..

יתר על כן, שתי הגישות מהוות שיפור גדול בשיטות שננקטו על ידי כמה נושאים פחותים, בהן עליכם להעלות ולייבא ידנית קובצי תוכן ותצורה מרובים לפני שתגדירו את ההגדרות בעצמכם. אז בין אם בחרתם באסטרה או בדיווי, לא תתקשו לגשת לתוכן שנבנה מראש ולהניח את היסודות לאתר החדש שלכם..

הזוכה: תיקו, מכיוון ששתי הגישות עובדות טוב אך יש להם את היתרונות והחסרונות שלהם.

בוני דפים

כאמור, ניתן להתאים אישית את שני הנושאים בכבדות בעזרת כלי בונה גרירה ושחרור רבי עוצמה המאפשרים לך לערוך את התוכן שנבנה מראש או ליצור אתר וורדפרס ייחודי מאפס. אולם, שוב, לנושאים אלה יש גישות שונות לספק פונקציונליות של בונה העמודים.

בונה עמוד Divi

Divi כוללת עורך ויזואלי שכמו הנושא הופק על ידי עיצובים אלגנטיים. לאחר שתיצור דף ב- Divi Builder, או פותח תבנית קיימת לעריכה, תוכל להתחיל להתאים אישית את התוכן באמצעות עורך ויזואלי גרור ושחרר המהווה יציאה ושדרוג ענק מחוויית העריכה של וורדפרס ברירת המחדל..

עורך ויזואלי של Divi Builder

ל- Divi יש עורך ויזואלי WYSIWYG המאפשר התאמה אישית מלאה של תבניות העמודים.

יצירת פריסות המורכבות מעמודות ושורות ואז איכלוס פריסות אלה במודולי הבחירה הגדולים הזמינים ב- Divi, מאפשרת לך ליצור כל סוג של תוכן בוורדפרס..

כמעט כל מה שקשור לדווי ניתן להתאים אישית, כך שבין אם ברצונך להשתמש במודולים במצב ברירת המחדל שלהם או להתאים אותם באופן אישי תלוי לחלוטין בך. מכיוון שכך אוסף האתרים הזה שנוצר עם מופעי Divi, אין שני אתרים המשתמשים בערכת נושא זו נראים זהים.

Divi Builder Wireframe View

באמצעות Divi Builder, אתה יכול לעבור במהירות לתצוגת מסגרת החוט כדי לראות את מבנה העמוד בצורה ברורה יותר.

אם תרצה לדעת בדיוק מה הכלי הזה יכול לעשות, תוכל לגלות בסקירתנו את בונה העמודים של Divi, המכסה את כל התכונות שלו ומה הוא רוצה להשתמש. אבל, לסיכום, זהו אחד מבוני הדפים הטובים והחזקים ביותר עבור וורדפרס.

בונה עמוד אסטרה

בניגוד ל- Divi, שיש לו כלי לבניית דפים בבית, אסטרה במקום זאת מסתמכת על כמה מבוני העמודים הפופולריים שכבר קיימים עבור וורדפרס..

לדוגמה, אתרי ה- Astra Starter והתבניות שלהם נבנו לעריכה באמצעות תוספי ה- Beaver Builder, Brizy ו- Elementor של צד שלישי, כמו גם Gutenberg, הגרסה המשודרגת של עורך ברירת המחדל של WordPress..

תוסף בונה בונה

אסטרה עובדת עם תוספים פופולריים של בונה דפי צד ג ‘, כולל הגרסה החינמית של ביבר בונה, כדי לאפשר לך להתאים אישית את התוכן שנבנה מראש..

אמנם לרתום את כוחם של בוני דפים קיימים – ולא ליצור חדש מאפס – הוא רעיון טוב, זה מוביל למצב מעט מבלבל, מכיוון שתבניות מסוימות ניתנות לעריכה רק עם בוני דפים ספציפיים. בעיה אחת עם זה היא שאתה יכול להקדיש זמן ללמוד כיצד להשתמש בביבר בונה, רק כדי לגלות שאתר Starter שאתה רוצה לערוך יכול להתאים אישית רק עם Elementor.

כדי לקבל מושג כיצד זה עובד ולראות אילו אתרי אסטרה Starter עובדים עם בוני דפים, אתה יכול לסנן את האתרים המוכנים בדף זה לפי אילו כלים ניתן לערוך איתם..

סינון חיפוש של אתרים של אסטרה

ניתן להתאים אישית כמה תבניות אסטרה ואתרי Starter רק עם בוני דפים ספציפיים.

אמנם הדבר מסבך מעט את הדברים, אך הוא נותן לך את היכולת להשתמש בבחירתך בונה העמודים הנתמך. בניסיון לפשט את המצב, כאשר אתה מייבא אתר Starter ללוח המחוונים של וורדפרס, בונה הדפים איתו ניתן לערוך מופעל באתר שלך. ראוי להזכיר גם שצוות העיצוב של אסטרה עובד על יצירת גרסאות של כל התבניות שעובדות עם ארבעת בוני הדפים המומלצים..

תוסף אלמנט בונה עמוד

אתה יכול גם להשתמש בגרסה החינמית של Elementor כדי להתאים אישית את תוכן אסטרה שנבנה מראש.

אסטרה בונה דפים

כאמור בסעיף התמחור, אם תבחר באחד משני הרישיונות המובילים של אסטרה במקום באפשרות ברמת הכניסה, תקבל גישה לתוכן שנבנה מראש יותר בצורה של אתרי Starter Agency..

מאחר שתבניות אלה כוללות מודולים מה- Addimate Ultimate for Beaver Builder ו- Ultimate Addons עבור הרחבות Elementor, תקבלו גישה גם לחבילות הפרימיום הללו, מה שמאפשר לכם להתאים אישית לחלוטין את התבניות של Agency Starter Sites. אתה יכול גם להשתמש במודולים והתוספות מחבילות אלו עבור Beaver Builder ו- Elementor כדי ליצור עיצובים נוספים של עמוד מתקדמים משלך..

סקרנו את ביבר בונה ואלמנטור והם נמצאים שם עם בוני הדפים הטובים ביותר עבור וורדפרס. בגלל זה, אתה אמור להיות מסוגל ליצור אתר ייחודי עם אסטרה או להתאים אישית את התוכן שנבנה מראש, בכפוף לדרישותיך..

סיכום בונה הדפים

בונה העמודים של Divi הוא חזק יותר מהגרסאות החינמיות של בוני הדפים המומלצים לשימוש עם אסטרה – גם אם אתה לוקח בחשבון את התוספות האולטימטיביות עבור ביבר בונה ואלמנטור שאתה מקבל גישה אליהם ברישיונות האסטרה היקרים יותר..

דוגמה אחת לכך היא כלי הבדיקה המפוצל של Divi Leads המפוצל שיכול לעזור לך לבצע אופטימיזציה של האתר שלך ותוכנו לשיעורי המרה טובים יותר. אחת מהתכונות האלו היא בונה נושא ה- Divi Theme שיצא לאחרונה ומאפשר לך להשתמש בעורך החזותי כדי ליצור כותרות, כותרות תחתונות ואזורים אחרים באתר שלך מחוץ לאזור הפוסט והדף..

Divi Builder Theme

בונה ערכת הנושאים Divi מאפשר לך ליצור כותרות עליונות, כותרות תחתונות ואזורים אחרים עבור התוכן השונה באתר שלך.

למרות שאתה יכול לגשת לחלק מהפונקציונליות הזו, המאפשרת לך לערוך את כל האתר שלך עם כמה מבוני דפי אסטרה המומלצים, הוא לא מרגיש מושלם כמו בונה העיצוב של Divi.

עם זאת, בגלל הרמות הגבוהות של חופש יצירתי שמספק בונה העמודים של Divi, שלא לדבר על רשימת התכונות הארוכה שלו, יש לו עקומת למידה תלולה למדי. אם לא השתמשת בביבר בונה, בריזי או אלמנטור, תצטרך גם ללמוד כלים אלה להתאמה אישית של אסטרה. עם זאת, מעט יותר קל להסתדר מאשר דיווי.

מצד שני, אם אתה כבר מכיר את בוני הדפים הנתמכים על ידי אסטרה, תוכל להתחיל להתאים אישית את התוכן שנבנה מראש של נושא זה ללא דיחוי.

כמו כן, ראוי להזכיר שכיוון שנושא ה- Divi ובונה הדפים שלו נוצרו וסופקו על ידי אותה חברה, אלגנטיות, אתה תהיה רק ​​נקודת קשר אחת אם תזדקק לעזרה בשימוש בונה הדפים..

בהחלט יש הבדלים בין פונקציות בונה הדפים של ערכות נושא אלה, אך מכיוון שבונה Divi והתוספים של צד שלישי התואמים לאסטרה הם כמה מעורכי התוכן הטובים ביותר עבור WordPress, לפי נושא שתבחר, החופש היצירתי שלך לא צריך להיות מוגבל.

הזוכה: Divi, כי בונה הדפים הוא חזק יותר מהתוספים החינמיים הכלולים באסטרה.

אפשרויות התאמה אישית

מלבד השימוש בכלי לבניית הדפים, שני העיצובים מאפשרים לך להתאים אישית את האתר שלך בדרכים אחרות. אם תנווט לממשק ההתאמה האישית שנמצא בתוך לוח המחוונים של וורדפרס, תוכל לגשת לכל ההגדרות והאפשרויות בהן ניתן להשתמש בהתאמה אישית של אתר האינטרנט שלך, תוך כיסוי הגופנים, הצבעים, הפריסה ועוד ועוד..

הגדרות ההתאמה האישית של Divi

ניתן לשנות היבטים רבים באתר וורדפרס שלך באמצעות בקרות ההתאמה האישית של וורדפרס של Divi.

תכונה אחת של אסטרה שאינה זמינה ב- Divi היא התוסף החופשי האופציונלי המאפשר לך לחפש דרך פקדי הממשק. מכיוון ששתי הנושאים מאפשרים להתאים אישית כמעט כל היבט באתר שלך, היכולת לחפש בהגדרות אכן הופכת את השימוש בהתאמה אישית ליעיל יותר..

הגדרות התאמה אישית של אסטרה

כמעט כל היבט באתר שלך יכול להיות מותאם באמצעות ההתאמה האישית של וורדפרס עם אסטרה.

שני הנושאים מאפשרים גם לייצא ולייבא את תצורת הגדרות ההתאמה האישית שלך לצורך העברה נוחה בין אתרי וורדפרס.

מנצח: תיקו, מכיוון שלשני העיצובים יש הגדרות ובקרות מרשימים הנגישים דרך Customizer WordPress.

תמיכה ותיעוד

בין אם תבחר Divi או Astra, תוכל למצוא המון משאבים איכותיים שיעזרו לך ליצור את אתר האינטרנט האידיאלי שלך. האתרים לשני הנושאים עמוסים בתיעוד, הדרכות וסרטונים שמסבירים כיצד להשתמש בכל התכונות שלהם. ישנן קבוצות פייסבוק לשני הנושאים, אף כי בקבוצות הדיווי יש חברים רבים יותר.

כשמדובר בקבלת עזרה של אחד על אחד בנושאים אלה, בעלי רישיון של Divi יכולים לפנות לצוות התמיכה של אלגנטיות של ערכות נושא דרך מערכת הצ’אט החיה או לפתוח כרטיס באמצעות דואר אלקטרוני. מי שבוחר בגרסה החינמית של אסטרה יכול לפרסם שאלה בפורומי התמיכה של WordPress.org או אם יש להם רישיון פעיל ל- Astra Pro, שלח דוא”ל לדלפק העזרה..

תחום אחד בו Divi עולה על התחרות הוא הבלוג העמוס של עיצובים אלגנטיים, הכולל זרם קבוע של משאבים שיעזרו לך להפיק את המרב מנושא הדגל שלו. כמו כן, אם תרצה ליצור קשר באופן אישי עם משתמשי Divi באופן אישי, תוכל להשתתף באחת המפגשים שמתקיימים כיום ב -16 מדינות ברחבי העולם.

הזוכה: Divi, מכיוון שיש יותר תוכן תומך וקהילת משתמשים גדולה יותר.

תוספות דיווי

כאמור, Divi מגיע עם הנושא Extra WordPress, כמו גם צורת ה- Optin של דוא”ל בלום ותוספים לשיתוף חברתי Monarch, גם הם מתוך ערכות נושא אלגנטיות. אם אתה רוצה לפתוח עלון לאתר שלך, בלום בהחלט שווה שיהיה לך. אתה יכול לקרוא איך זה משתווה עם התחרות במאמר שלנו בלום לעומת OptinMonster. Monarch אמור גם להועיל אם אתה רוצה לעודד את המבקרים שלך לשתף את התוכן שלך במדיה החברתית.

תוספות אסטרה

אם אתה רוכש את הרישיון Mini Agency Bundle (בינוני 169 $) באמצע שכבה, תקבל גישה לאתרי התחלה נוספים של סוכנות 55 פלוס של סוכנות, התוסף WP Portfolio שיכול לעזור לך לפרסם את העבודה שלך באופן מקוון ול- Ultimate Addons עבור Elementor או Addons האולטימטיבי לבונה בונה.

צרור הסוכנות של אסטרה מהשכבה העליונה (החל מ- $ 249) כולל את כל התוספים לעיל פלוס התוסף Convert Pro להוביל וגישה לקורסים המקוונים SkillJet.

הזוכה: דיווי, מכיוון שלמרות ששני הנושאים מגיעים עם המון תוספות שימושיות, עליכם לבחור ברישיונות האסטרה האמצעיים והדרגיים כדי לפתוח את כל התוספות שלה..

מחשבות אחרונות

כפי שאתה יכול לראות, גם אסטרה וגם דיווי הם נושאים מרשימים במיוחד, כך שלצערי, הכרזת אחד טוב יותר מהשנייה אינה אפשרית. עם זאת, החדשות הטובות הן שמי שתבחר, לא תתאכזב.

בעוד שדיווי ואסטרה אכן כוללים את כל התכונות שהיית מצפה מנושא וורדפרס רב-תכליתי הנמכר ביותר, כפי שהוכיח השוואה זו, הם מבצעים כמה דברים בצורה שונה מאוד, כמו אפשרויות התמחור שלהם וכיצד הם מספקים את הפונקציונליות של בונה הדפים שלהם. יתר על כן, הבחירה והסגנון של התוכן שנבנה מראש אתה מקבל גישה משתנים מנושא לנושא.

בגלל זה, העדפותיך האישיות יכתיבו איזה נושא הכי מתאים לאתר שלך.

אז עם זאת, עיין בחבילות האתר של Divi ואתרי Astra Starter כדי לראות אילו מהן הכי מושכות. ניצול ההתחייבויות להחזר הכסף הוא גם רעיון טוב, מכיוון שהם יתנו לך הזדמנות לנסות את בוני הדפים כדי לראות כיצד הם, והתכונות האחרות של נושאים אלה, יושמו..

אילו משני הנושאים האלה אתה מעדיף? למה?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map