ביקורת הנושא של אסטרה וורדפרס – נושא אידיאלי למתחילים המתפאר ב -70 עיצובים!

מבצעי וורדפרס


אסטרה היא נושא וורדפרס יפהפה שניתן להשתמש בו עבור תיקים, בלוגים, עסקים, חנויות מקוונות ועוד.

הגרסה החינמית נמצאת בשימוש ביותר מ- 200,000 אתרי אינטרנט והיא תומכת מדהימה בתוספי WordPress של בונה הדפים – ומאפשרת לך להתאים אישית את כל האתר שלך באמצעות התאמה אישית של נושא ה- WordPress..

אסטרה מאפשרת לך לייבא עשרות עיצובים באיכות גבוהה של אתרי אינטרנט, ולהפוך את האתר שלך בלחיצת כפתור.

ניתן להרחיב את הפונקציונליות על ידי שדרוג לגרסת המקצוען של הנושא, אך קיימות גם מספר תוספים בחינם.

במאמר זה, אני אראה לך מדוע אסטרה היא כל כך פופולרית, אחריך לעבור את הגרסה החינמית של התוסף ולהסביר את היתרונות של שדרוג ל- Astra Pro.

הצוות שמאחורי אסטרה

אסטרה פותחה על ידי Brainstorm Force – חברת פיתוח וורדפרס הפועלת למעלה מעשר שנים, ומעסיקה למעלה מ -60 עובדים.

נושא אסטרה וורדפרס

אין זה פלא שאסטרה משתלבת עם בוני דפים בצורה כה יעילה, מכיוון ש Brainstorm Force השיק את התוספות האולטימטיביות עבור ביבר בונה ואת האולטימטיבי תוספים עבור תוספי תוסף Elementor, כך שתהיה לך הבנה מתקדמת של האופן שבו בוני העמודים הפופולאריים של וורדפרס עובדים..

הם גם עומדים מאחורי ההצטרפות לדוא”ל והגדרת Lead Lead Convert Pro, תוסף סימון הסכמות Schema Pro ותיק ה- WP של התוסף..

המרת Pro

כוח סיעור מוחות פעיל להפליא בקהילה של וורדפרס. הם משתתפים לעתים קרובות ב- WordCamps מרחבי העולם והתוספים הוורדפרס החינמיים שלהם מתעדכנים באופן שוטף.

מה אסטרה מציעה?

אסטרה היא נושא וורדפרס הניתן להתאמה אישית ביותר שיש בו הרבה תכונות מדהימות.

זה קל משקל, והמפתחים אומרים שעם נתוני וורדפרס כברירת מחדל, אתר המשתמש באסטרה אמור להיטען תוך פחות מחצי שניה. הם נקטו במספר צעדים כדי להשיג זאת, כולל השבתת jQuery ושמירה על משאבים מתחת ל 50 קילוגרם.

דבר אחד המבדיל את אסטרה מעיצובים רבים אחרים הוא התמיכה המקורית שלה בוני דפי WordPress פופולריים. זה משתלב נהדר עם בוני דפים כמו WPBakery Page Builder (לשעבר Visual Composer), Beaver Builder, Thrive Architect, Elementor, Divi Builder, Brizy ו- Gutenberg.

כפי שתראה בהמשך, מערכת אתר המתנע מחייבת אותך להשתמש באלמנטור, בונה בונה, גוטנברג או בריזי. עם זאת, עליך להשתמש רק באחד מארבעת בוני העמודים האלה אם אתה מייבא עיצוב אתר.

בונה בונה

התמיכה בוני דפים מהווה נקודת מכירה מרכזית עבור אסטרה, שכן ישנם נושאים רבים של וורדפרס שלא תוכננו עם בוני הדפים המודרניים. זה יכול לגרום לסיטואציות בהן עמוד מסוגנן שנוצר על ידי בונה דפים אינו מתאים היטב לנושא WordPress המופעל.

כשאתה מפעיל את אסטרה, תיבת הגדרות חדשה הופכת לזמינה בעת עריכת פוסטים, דפים וסוגים אחרים של פוסטים מותאמים אישית. אתה יכול לשנות כאן הרבה הגדרות עמוד נפוצות, כמו למשל היכן מוצג סרגל הצד והאם התוכן בתיבה או רוחב מלא. ניתן להשבית לחלוטין תכונות כמו הכותרת, כותרת העמוד, תמונה מוצגת וסרגל כותרת תחתונה.

הדבר הנהדר בהגדרה זו הוא שתוכל להתאים אישית את האופן שבו הכל נראה על דף-לדף.

כשמדובר בעיצוב, אסטרה כיסתה. כל אחד, ללא קשר לניסיון הטכני שלו, יכול להתאים אישית את עיצוב האתר שלהם באמצעות התאם אישית של נושא ה- WordPress.

בעיה אחת שרבים ממשתמשי וורדפרס – כולל אותי – מתמודדים לפעמים עם העובדה שזה יכול להיות קשה לשנות את העיצוב של העיצוב לפי טעמך. זה לא משהו לדאוג לגבי אסטרה.

אם אתה מפעיל את התוסף Astra Starter Sites, באפשרותך לייבא מספר עיצובים שנבנו מראש באתר.

ניתן למצוא יותר מ -70 עיצובים ותוכלו למצוא אפשרויות לבנייה מוקדמת לבלוגים, עסקים, חנויות מקוונות, תיקים ועוד..

מבחינתי זו אחת הסיבות הטובות ביותר להשתמש באסטרה, מכיוון שהיא למעשה הופכת אותה ל -70 ערכות נושא של וורדפרס באחת (או 35 באחת אם אתה משתמש בגרסה החינמית).

אתרי אינטרנט שנבנו מראש

אסטרה תוכננה כך שמתחילים יוכלו ליצור אתרים מקצועיים מבלי לגעת בשום קוד. עם זאת, הנושא נוצר גם עם המפתחים בראש.

הוא מוכן לסוגים של פוסטים מותאמים אישית ויש לו תמיכה נהדרת עבור WooCommerce. הנושא עומד בתקן WCAG 2.0 ועוקב אחר שיטות העבודה המומלצות לקידום אתרים. העיצוב הוא גם תרגום ו- RTL מוכן.

ווים ומסננים מאפשרים למפתחים להכניס תוכן לאתרים בקלות, בעוד שאינם מפתחים יכולים להשתמש בתוסף ה- Astra Hooks החינמי, שהופך את הכנסת תוכן וקוד ייחודי לאתר שלך לרוח.

אסטרה היא 100% קוד פתוח, כך שאם אתה רוצה לבחון את קוד הנושא, אתה יכול לעשות זאת ב- Github.

התאמה אישית של אסטרה

ניתן להוריד את אסטרה מ- WordPress.org, או ישירות מתחום הנושאים באזור הניהול של WordPress שלך.

הנושא לא מאלץ אותך להתקין פלאגינים של וורדפרס כדי לעבוד, אך יהיה עליך להתקין את התוסף Astra Starter Sites WordPress אם ברצונך לייבא עיצוב לאתר שלך (עוד על כך בהמשך).

תוכלו למצוא את הדף ‘אפשרויות אסטרה’ בתפריט המראה של וורדפרס.

עמוד זה הוא מרכז יותר מאשר עמוד הגדרות, מכיוון שכל האפשרויות לנושא כוללות את ההתאמה האישית של WordPress.

תוכלו למצוא קישורים לאפשרויות מפתח, כמו גם קישורים לתוספים בחינם ופרמיום המרחיבים את אסטרה, בעוד שדף זה מקשר גם לאזור התיעוד של אסטרה, לקבוצת הפייסבוק ולדף הקשר..

אפשרויות אסטרה

ניתן למצוא את כל אפשרויות ההתאמה האישית בהתאמה אישית של ערכת הנושא של וורדפרס, מה שאומר שתוכלו לצפות בתצוגה מקדימה של כל שינוי שתבצעו בזמן אמת. אתה יכול גם לעבור את מצב התצוגה המקדימה משולחן העבודה לטאבלט או לנייד.

האפשרויות נפרשות על פני שמונה חלקים ברמה העליונה ותתי חלקים רבים. הפריסה הלא מסודרת הזו מאפשרת למצוא את ההגדרות שברצונך לשנות בקלות, אם כי יש לך אפשרות להוסיף תיבת חיפוש במתאם אישית העיצוב דרך תוסף..

הלקוח המותאם אישית של WordPress

ישנן אפשרויות שימושיות רבות במתאם אישית העיצוב של WordPress.

עבור פוסטים בבלוג, אתה יכול לשנות את המבנה ולאפשר ולהשבית מידע מטא. בכותרת התחתונה, תוכלו לשנות את הפריסה בקלות ולהוסיף טקסט מותאם אישית.

ניתן לשנות בקלות גם צבעים וטיפוגרפיה, ויש קישורים מהירים לתפריטי הווידפרס שלך ולווידג’טים שלך.

הגדרות פוסט בלוג

לידיעתך, צילומי המסך שלמעלה מדגימים אילו אפשרויות זמינות בגירסת הליבה של אסטרה. אם תשדרג לגרסת המקצוענים, או תתקין אחת מהרחבות התוספים החינמיות הרבות הזמינות, תראה אפשרויות רבות נוספות במותאם אישית העיצוב של WordPress.

אתרי אסטרה מתחילים

התוסף Astra Starter Sites ל- WordPress מתייחס לדף הראשי של אפשרויות אסטרה בצד ימין. ניתן להוריד את התוסף בחינם.

לאחר שתפעיל אותו, תראה דף חדש בתפריט המראה שנקרא ‘אתרי אסטרה’..

תתבקש לבחור בונה הדפים המועדף עליך: Elementor, Beaver Builder, Gutenberg או Brizy.

אם תבחר עיצוב שמשתמש, נניח גוטנברג, תצטרך להפעיל את בונה העמודים של גוטנברג כדי שהוא יעבוד כראוי. הסיבה לכך היא שכל עיצוב נוצר באמצעות אלמנטים של בונה דפים מתוסף בונה דפים מסוים.

בחר בונה עמוד

כשבחרת בונה דפים, עיצובי אתר המתנע יופיעו עם הערה על כמה עיצובים זמינים עבורו.

הוא מציין כי 70 עיצובים עובדים עם אלמנטור ובונה בונה, עשרה עם גוטנברג, ו -20 עם בריזי. ניתן לסנן את העיצובים הללו לפי סוג העיצוב: הכל, בלוג, עסקים, מסחר אלקטרוני, חינם ואחרים.

רשימת עיצוב

עיצובים מובחרים מסומנים בתווית ‘סוכנות’, המתייחסת לחבילות סוכנות Astra Pro.

בזמן הכתיבה היו 35 עיצובים בחינם ו -35 עיצובים פרימיום.

הסטנדרט של כל העיצובים, בחינם ופרמיום, הוא גבוה מאוד.

כוח סיעור מוחות עשה עבודה נהדרת עם כל המערכת.

כשאתה בוחר עיצוב, מוצגת לך תצוגה מקדימה מלאה ועל ידי גלישה בדפים שונים אתה יכול לקבל תחושה של מה העיצוב יכול לעשות..

בצד שמאל של הדף מופיעה רשימת התוספים הנדרשים כדי שהעיצוב יעבוד כראוי.

לעיצוב מדריכי היוגה שתוכלו לראות בצילום המסך שלמטה, נדרשתי להתקין טופס יצירת קשר 7, אלמנטור ותוספות Ultimate לגוטנברג..

לחצני ‘התקן תוספים’ בחלקו התחתון של הדף יתקנו את כל התוספים הנדרשים.

נתקלתי בבעיה קלה בשלב זה שכן Elementor כבר הותקן באתר הבדיקה שלי בוורדפרס. לכן, כאשר המתקין ניסה להתקין את התוסף, הוא אמר שתיקיית היעד הייתה קיימת כבר. כדי לפתור את הבעיה נאלצתי למחוק את Elementor כדי שאוכל להתקין את הפלאגין שוב מדף זה. ברור שזה באג שהם צריכים לטפל בעדכון עתידי.

לאחר התקנת כל התוספים, לחצני ‘התקן תוספים’ ישתנו ל’ייבא אתר זה ‘.

תצוגה מקדימה והתקנה של העיצוב

אזהרה מופיעה כשאתה בוחר לייבא עיצוב אתר. זוהי תזכורת שאסור לבצע את הייבוא ​​באתר חי וכי לא יובאו תמונות המוגנות בזכויות יוצרים.

ייבא אזהרת אתרים

לאחר ייבוא ​​עיצוב האתר, הכפתור משתנה ל’בוצע ‘. צפה באתר! ‘. לחיצה על זה תטען את האתר שלך ותאפשר לך לראות כיצד נראה העיצוב.

מלבד כמה אייקונים ותמונות המוגנים בזכויות יוצרים, האתר שלי נראה זהה לזה המוצג באזור התצוגה המקדימה.

עיין בדף אתרים של Astra Starter באתר הרשמי של Astra כדי לראות רשימה של כל העיצובים הזמינים.

הרחבת אסטרה עם תוספים בחינם

בדף אפשרויות אסטרה תראה תיבה שאומרת שתוכל להרחיב את אסטרה באמצעות תוספים בחינם. בסך הכל 12 תוספים רשומים כאן.

ההודעות הלא רשומות & תוסף דפים נוצר על ידי Nikhil Chavan, אך כל שאר התוספים החינמיים הרשומים נוצרו על ידי Brainstorm Force.

תוספים חינם לאסטרה

חמישה מהתוספים החינמיים תוכננו במיוחד עבור נושא אסטרה וורדפרס.

יש ויכוח טוב לכך שהפונקציונליות הנוספת הזו משתלבת בתמה העיקרית, אבל אני מעריך שבכך לשמור על נפרד מהפונקציונליות הזו הם שומרים על גרסת הליבה של אסטרה קלה..

התוסף Astra Hooks מוסיף קטע Hooks חדש להתאמה אישית של ערכת הנושא של וורדפרס כדי לעזור לכם להכניס תוכן, קודי קיצור ו- Javascript בקלות..

ווים חזותיים של נושא אסטרה מציגים את כל מיקומי הוו בעיצוב אסטרה. אתה יכול גם לראות את הווים האלה באתר הרשמי של אסטרה.

ווים חזותיים של נושא אסטרה

אתה זוכר שקודם לכן במאמר זה הסברתי כיצד ניתן להגדיר הגדרות מטא, כגון כותרת העמוד ומיקום סרגל הצד עבור כל עמוד באתר האינטרנט שלך. התוסף Astra Bulk Edit מסייע להפחית את הזמן שלוקח לבצע התאמות עבור הגדרות אלה במספר עמודים. באפשרותך להחיל שינויים על מאות עמודים בכל פעם אם תרצה בכך.

התוסף איפוס התאמה אישית של אסטרה מוסיף אפשרות בהתאמה אישית של ערכת הנושא לאיפוס כל ההגדרות. זהו תוסף שימושי, אם כי זה מפתיע אותי שזה לא נבנה ישירות בהתאמה אישית של הנושא.

תוסף וורדפרס מגניב נוסף לאסטרה בלבד הוא באנר עמוד הבית לעיצוב אסטרה. כפי שמרמז שם התוסף, זה מוסיף אפשרות במותאם אישית של ערכת הנושא של וורדפרס להוסיף באנר לדף הבית שלך.

זה מאפשר לך לשנות את סגנון הבאנר, את התמונה, את הטקסט, ריפוד ועוד.

באנר לדף הבית לנושא אסטרה

התוספים החינמיים האחרים עובדים נהדר עם אסטרה, אך ניתן להשתמש בהם גם עם ערכות נושא אחרות של וורדפרס.

ניתן להשתמש בגופנים מותאמים אישית וגופני Typekit בהתאמה אישית כדי להתקין קבצי גופנים וגופנים Typekit בהתאמה אישית.

אם אתה משתמש בגוטנברג, אולי תרצה לנסות את ה- Ultimate Addons עבור גוטנברג. זה מוסיף 16 חסימות נוספות לבונה הדפים שלך, כגון תיבת מידע, פריסות פוסט ומחירון. עיין באתר הרשמי שלהם כדי לראות הדגמות של כל בלוק.

מנהל סרגל הצד הוא גם תוסף שימושי. זהו פיתרון קל משקל שמפשט את התהליך של יצירת סרגל צדדי חדש וניהולם.

Addons האולטימטיבי לגוטנברג

ההודעות הלא רשומות & ניתן להשתמש בתוסף דפים כדי להסתיר דפים מסוימים באתר שלך מפני מנועי חיפוש. חיפוש בהתאמה אישית הוא גם תוסף שימושי. לאחר ההפעלה, מותאם אישית העיצוב של WordPress יקבל סרגל חיפוש שיעזור לך למצוא אפשרויות במהירות רבה יותר.

התוסף החינמי האחרון שמומלץ הוא Templator. זהו תוסף חדש ומעניין המאפשר לשמור את הדפים והתבניות שלך בענן. לאחר מכן תוכל לייצא אותם לכל אתר אינטרנט.

כרגע זה עובד רק עם אלמנטור. עם זאת, הם יוסיפו תמיכה בעתיד ל- Beaver Builder ו- Divi Builder. השירות ניתן בחינם עד סוף 2019.

תוכלו ללמוד עוד על תוסף זה באתר Templator הרשמי.

אסטרה פרו

קל לראות מדוע הגירסה החינמית של אסטרה מותקנת ביותר מ- 200,000 אתרי אינטרנט. זה קל לשימוש ויש בו מבחר נהדר של עיצובים באתר, וישנם תוספים נוספים שמרחיבים את הפונקציונליות עוד יותר.

אם אתה רוצה לפתוח את מלוא הפוטנציאל של נושא אסטרה וורדפרס, אתה צריך לשדרג לגרסת הפרימיום.

תכונות אסטרה פרו

בנוסף לקבלת תמיכה עדיפה מצד המפתחים, Astra Pro מציעה תכונות חדשות רבות באמצעות מודולים. מי שירכוש את אחד מצרורות הסוכנות יקבל גישה גם לספריית העיצוב המלא של אתר המתנע.

בסך הכל 18 מודולי פרו כלולים ב- Astra Pro.

רוב המודולים מרחיבים ומשפרים את הפונקציונליות הזמינה בהתאמה אישית של ערכת הנושא של וורדפרס, ותוכלו להפעיל ולבטל מודולים כראות עיניכם..

הצבעים & ניתן להשתמש במודול רקע כדי לשנות את הצבע של כמעט כל חלק בעיצוב שלך, בעוד שמודול הטיפוגרפיה מוסיף אפשרויות רבות נוספות להתאמה אישית ולעיצוב הגופנים שלך. מודול המרווח מוסיף אפשרויות נוספות לשוליים ולריפוד.

אם אתה מחפש לשנות את הבלוג שלך או לדפים בארכיון יותר, עליך להפעיל את Blog Pro. זה מאפשר לך להציג ביוטי מחבר מתחת לפוסטים בבלוג, לטעון פוסט בלוג קודם תחת הפרסום הנוכחי ולהסיר ריפוד מהתמונה המוצגת.

מודול צבעים ורקע

Astra Pro מוסיף גם אפשרויות פריסה רבות נוספות.

כותרת ניידת מאפשרת לך להציג כותרת מותאמת אישית במכשירים מגיבים כמו טאבלטים וסמארטפונים.

מדורי כותרות מוסיפים קטע חדש מעל הכותרת ומתחתיה, שימושי להוספת באנרים ותכנים אחרים. אתה יכול גם להשתמש במודול הכותרת הדביקה כדי להציג כותרת קבועה בראש העמוד.

מודול כותרות העמודים מאפשר לך ליצור כותרות מתקדמות יותר. ניתן להציג את כותרת העמוד על תמונת רקע גדולה ולהראות קישורי ניווט בפירורי לחם.

כותרות עמוד

אחד המודולים המגניבים ביותר הוא Nav Menu, המאפשר לך להפוך את תפריטי הניווט הישנים והמשעממים שלך לתפריטי מגה מורכבים.

ניתן להציג פריטי תפריט בעמודות, להשתמש בצבעים, להשתמש בתמונות רקע, להדגיש תוויות ועוד.

תכונות נוספות אלה יכולות לשפר מאוד את הניווט מכיוון שתוכלו להציג קישורים רבים נוספים באותה תפריט.

תפריט Nav

מודול פריסות מותאמות אישית מאפשר לך לשמור פריסות מותאמות אישית עבור הכותרת העליונה, הכותרת התחתונה, 404 העמודים ומיקומי הוו. ניתן לשמור פריסות ולהוסיף בקלות לאזורים אחרים באתר שלך.

לעומת זאת, מודול פריסות האתר משפר את התאמה אישית של ערכת הנושא של וורדפרס על ידי מתן שליטה רבה יותר על רוחב העיצוב והמיכל שלו.

גלילה לראש מאפשרת לך להוסיף גלילה לחצן למעלה לפינה השמאלית התחתונה או השמאלית התחתונה של העמודים. ניתנת לך שליטה מלאה על העיצוב שלה ועל גדלי הסמלים, כמו גם אם הוא מוצג בשולחן העבודה, מכשירים ניידים או בשניהם.

כותרות כותרת תחתונה מציעה שבעה פריסות שונות עבור אזור הכותרת התחתונה שלך.

ניתנת לך שליטה על הריפוד ורוחב אזור הווידג’ט. ניתן להשיג גם הגדרות צבע וטיפוגרפיה.

יישומוני כותרת תחתונה

מודולי אינטגרציה זמינים להורדות דיגיטליות נוחות, WooCommerce, LearnDash ו- LifterLMS. הפעלת מודולים אלה תעניק לך שליטה רבה יותר על האופן שבו תוספים אלה משתלבים במערך ועיצוב האתר שלך.

המודול האחרון הוא White Label, בו תוכלו להשתמש כדי למתג מחדש את אסטרה כמוצר משלכם. זה דבר שסוכנויות עיצוב ימצאו מועילות, מכיוון שהוא מונע את הלקוחות לדעת באיזה נושא וורדפרס משתמשת הסוכנות בכדי ליצור את אתר האינטרנט שלהם.

אני מאמין שרוב בעלי האתרים המשתמשים באסטרה ישדרגו בשלב מסוים שכן המודולים הנוספים פותחים מאות אפשרויות חדשות – במיוחד שכן Astra Pro זמינה החל מ 59 $ בלבד לשנה..

תמחור אסטרה פרו

אסטרו פרו הוא נושא וורדפרס בר השגה. מי שרוצה לשדרג יכול לבחור אחת משלוש חבילות, שכוללות את מודולי ה- Astra Pro שכיסיתי בחלק האחרון.

חבילת Astra Pro עולה 59 דולר לשנה, חבילת הסוכנות מיני עולה 169 דולר לשנה וסניף הסוכנות עולה 249 דולר לשנה. חבילות אלה ניתנות לרכישה על בסיס חיים לכל החיים ללא עמלות שנתיות בעלות של $ 249, $ 499 ו $ 699, בהתאמה.

כל החבילות כוללות אחריות של 14% החזר כספי ללא תשלום במשך 14 יום, ואין הגבלה בכמה אתרים שתוכל להתקין את העיצוב עליהם.

תמחור אסטרו פרו

חבילת Astra Pro מעניקה לך את כל המודולים של Astra Pro וגישה לתמיכה מובחרת ממפתחי הנושאים.

שדרוג ל- Mini Agency Bundle מעניק גישה לכל העיצובים באתר המתנע ואת אתר התוסף WP של Brainstorm Force..

אתה יכול גם לבחור Addons Ultimate עבור Beaver Builder או Ultimate Addons עבור Elementor. שני התוספים הללו עובדים בצורה חלקה עם Astra Pro, כך שהם תוספת טובה.

מעבר לכל מה שהוזכר לעיל, שדרוג לחבילה המלאה של הסוכנות מעניק לשני תוספי הבונה הללו יחד עם Convert Pro ו- Schema Pro.

במילים אחרות, כשאתה משדרג לחבילת הסוכנות המלאה, אתה מקבל גישה ל- Astra Pro ולכל שאר מוצרי Brainstorm Force..

איזה חבילת Astra Pro עליכם לבחור?

איזו חבילת Astra Pro מתאימה לך תלויה בדרישות שלך וגם בתקציב שלך.

החבילה ברמת הכניסה מושלמת אם אינך זקוק לגישה לעיצובים נוספים של אתרים המתנעים ואינך רוצה להשתמש באחד מהתוספים הנוספים המוכרים לכוח Brainstorm Force.

Astra Pro התחייבות כספית

בכוחות עצמם, תיק ה- WP מחליף מחיר של 49 $ לשנה, Ultimate Addons ל- Beaver Builder החל מ- 69 $ לשנה, Ultimate Addons עבור Elementor מ- 49 $ לשנה, Convert Pro מ- $ 99 לשנה ו- Schema Pro מ- 79 $ לשנה.

אם אתה כבר מתכנן לקנות כמה מהתוספים האלה, הגיוני לשדרג לאחד מחבילות הסוכנות. אם לא, הייתי ממליץ לחסוך כסף ולהתמיד בחבילה ברמת הכניסה.

מחשבות אחרונות

אסטרה היא ללא ספק אחד הנושאים הטובים ביותר בחינם בוורדפרס.

הנושא מאפשר לך לייבא בקלות עשרות עיצובים של אתרים בעלי מראה מקצועי, ויש מבחר טוב של תוספים חינמיים שמרחיבים את הפונקציונליות.

אני בטוח שרוב המשתמשים יעריכו כי כל האפשרויות כלולות גם בהתאמה אישית של נושא ה- WordPress, מכיוון שהיא הופכת את ההתאמה האישית לפשוטה יותר..

למרות שהגרסה החינמית היא סולידית, אני מאמין שרוב משתמשי וורדפרס המשתמשים באסטרה באתר חי ישדרגו בסופו של דבר ל- Astra Pro.

החל מ 59 $ בלבד לשנה, הוא מעניק לך תמיכה מובחרת ומאות אפשרויות עיצוב ופריסה חדשות. מי שיבחר בחבילת סוכנות יוכל גם להשתמש בעיצוב אתרים של אתרי התנעה המסומנים כ’סוכנות ‘ויוכל להוריד תוספים אחרים של כוח Brainstorm Force..

הערה: אם אתה מעוניין לבדוק כמה דוגמאות לאתרים שמשתמשים למעשה באסטרה, הנה חלון ראווה מעולה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map