ערכות נושא אלגנטיות ‘אקסטרה’ נושא מגזין וורדפרס – נבדק (2020)

מבצעי וורדפרס


חברות בעיצוב אלגנטי תמיד הייתה ערך רב. עם זאת, בימים הראשונים רוב העיצובים שלהם היו די בסיסיים, והם ספגו ביקורת על בניית המודל העסקי שלהם על כמות ולא על איכות.

בסוף 2013 פרסמו העיצוב האלגנטי את Divi. בכך הם שינו את כיוון החברה לנצח.

ערכות הנושא של וורדפרס כוללות אחת קיימות כבר שנים, אך Divi לקחה אותה לשלב הבא, עם עיצוב טוב יותר, יותר תכונות ושימושיות טובה יותר. זה הפך במהרה לתקן שחברות וורדפרס אחרות ניסו לבצע.

בלב הנושא של Divi נמצא בונה הגרירה והשחרור – פונקציונליות ששוחררה מאוחר יותר כתוסף וורדפרס עצמאי בשם Divi Builder. זה ממשיך להיחשב כאחד מבוני הגרירה והשחרור הטובים ביותר הזמינים למשתמשים בוורדפרס.

הנושא השני של וורדפרס של עיצובים אלגנטיים שנבנה סביב Divi Builder הוא אקסטרה. עיצוב מגזינים מסוגנן זה מתאים לבלוגים, מגזינים מקוונים, חנויות מקוונות ועוד. זה כולל כמה פריסות בלוג פנטסטיות, ווידג’טים בהתאמה אישית ומערכת דירוג מובנית.

ערכות נושא אלגנטיות - נושא נוסף

להלן, אני אראה לך מדוע ערכות נושא אלגנטיות מכנות זאת ‘נושא המגזין האולטימטיבי של וורדפרס’..

בואו נצלול פנימה …

תכונות נוספות & עיצוב

Divi נותרה נושא הדגל של ערכות נושא אלגנטיות. זהו פיתרון אמיתי-כל-אחד שניתן להשתמש בו לכל סוג של אתר.

הנושא נשלח עם יותר מ 20 פריסות נושא שנעשו מראש, ויש מבחר גדול של פריסות נוספות הזמינות בבלוג העיצוב האלגנטי. עם זאת, הרוב המכריע של עיצובים אלה מתאימים בצורה הטובה ביותר לאתרי חברה, כגון אתרי חברה, תיקים ודפי נחיתה.

אקסטרה מבדיל את עצמו מ- Divi על ידי אופטימיזציה ספציפית למגזינים ובלוגים מקוונים, כאשר כל פיצ’ר חדש מעוצב מתוך מחשבה על בלוגרים..

אקסטרה מופעל על ידי Divi Builder

דוגמה טובה לכך היא האופן בו אקסטרה מרחיבה את Divi Builder כך שתכלול קטגוריות פוסטים. מודולים חדשים אלה מאפשרים לך ליצור פריסות ייחודיות בסגנון מגזינים וסגנון בלוג, ואז ניתן להקצות את הפריסות שהושלמו לקטגוריות פוסט ספציפיות..

ישנם מספר מודולים חדשים בקטגוריה, כולל מודול פוסטים בכרטיסיות המפצל תוכן לקטגוריות פוסט, מחוון פוסט מוצג ומודול בלוג של בנייה שניתן להשתמש בו כדי להציג רשימות פוסטים בתיבות..

יש גם מודול פרסומות שניתן להשתמש בו כדי לשלב מודעות באנר במערך שלך.

כצפוי, כל המודולים ניתנים להתאמה אישית.

הודעות הכרטיסיות הנוספות

Divi Builder נמצאת בליבה של אקסטרה.

מודולי התוכן של 40 פלוס הזמינים ב- Divi Builder עוזרים לכם ליצור תוכן יפה תוך דקות. ניתן ליצור פריסות מורכבות על ידי גרירה ושחרור של מודולי תוכן לפריסה שלך.

כל אחד מההיבטים של התוכן שלך יכול להיות מעוצב ולהתאים אישית.

רשימת המודולים של Divi Builder

ל- Extra יש תמיכה רבה גם ב- WooCommerce. תוסף המסחר האלקטרוני משתלב נהדר עם העיצוב של אקסטרה.

יש גם סוג הודעה חדשה המותאמת אישית להצגת פרויקטים ותיקים.

פריסת מוצר WooCommerce

ניתן להתאים פריסות אתר באמצעות התאמה אישית של ערכת הנושא של וורדפרס, המאפשרת לשנות בקלות את סגנון הכותרת העליונה והתחתונה..

תפריטי מגה נפתחים מתקדמים מאפשרים לך להוסיף עמודות ומדיה לתפריט הניווט שלך. הם קלים לקביעת תצורה ונראים נהדר.

תפריט מגה בתוספת

שבעה פורמטי פוסט של וורדפרס נתמכים באקסטרא, כולל קטעי וידאו, מפות, ציטוטים ואודיו, כלומר אתה יכול לפרסם מגוון תוכן באתר שלך..

אקסטרה מגיע גם עם מערכת ביקורת בהתאמה אישית. אתה יכול להוסיף ביקורת לכל פוסט או מוצר באמצעות המפרט שלך, בעוד שהמבקרים יכולים לתת דירוג באמצעות מערכת דירוג כוכבים.

דירוגי מוצרים

אקסטרה מגיעה גם ארוזה עם ווידג’טים מותאמים אישית שעוצבו תוך התחשבות בבלוגרים. זה כולל ווידג’ט לעקוב אחר מדיה חברתית, ווידג’ט להודעות אחרונות ווידג’ט מחברים המפרט מחברים וספירת הפוסטים שלהם.

יישומונים נוספים בהתאמה אישית

כפי שאתה יכול לראות, אקסטרה מלאה בתכונות ובעלת עיצוב יפהפה. בואו נסקור מקרוב כיצד תוכלו להשתמש בו.

התקנת אקסטרה

ניתן להוריד תוספת מאזור ההורדות של חשבון העיצוב האלגנטי שלך.

באזור זה מופיעות גם הדרכות שימושיות שיעזרו לך להתקין:

 • התקנת אקסטרה
 • סקירה של אקסטרה
 • שימוש בבונה החזותי
 • הגדרת אפשרויות נושא

אתה יכול להתקין אקסטרה באתר שלך על ידי העלאת קובץ ה- zip של הנושא ישירות דרך קטע המראה של WordPress באזור הניהול שלך. לחלופין, אתה יכול לפתוח את קובץ העיצוב ולהעלות את הקבצים ל / wp-content / נושאים / ספרייה שלך באמצעות יישום FTP כמו FileZilla.

אני ממליץ להתקין את אקסטרה בהתקנת וורדפרס מבחן לפני שתפעיל אותה באתר חי, מכיוון שהדבר ייתן לך הזדמנות לבדוק את התכונות והפונקציונליות שלה..

מוריד נושא נוסף

כאשר התקנתי את אקסטרה באתר הבדיקה שלי בוורדפרס, יצרתי 500 שגיאות שרת פנימיות בוורדפרס שעצרו אותי לגשת לחלק המראה של וורדפרס..

זה תמו אותי, מכיוון שלא הותקנו בו תוספים אחרים, ואיפוס בסיס הנתונים שלי פסל כל התנגשות עם תוסף וורדפרס שהותקן בעבר..

פתרתי את הבעיה על ידי הגדלת הקצאת הזיכרון לוורדפרס מ- 64MB ל- 128MB.

תוכלו לעשות זאת על ידי הוספת השורה הבאה לקובץ wp-config.php:

הגדירו (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘128M’);

סקרנתי מדוע צריך להגדיל את מגבלת הזיכרון כדי להשתמש באקסטרה, ולכן ביקשתי מהתמונות האלגנטיות להבהיר את הבעיה.

הם אישרו כי 128MB זיכרון נדרש להריץ Extra.

‘אנו דורשים זיכרון של לפחות 128MB כדי להיות בטוחים כי ה- Divi Builder יכול לרוץ כמו שצריך וללא שגיאות, 64MB נמוך מדי להפעלת Divi ו- Extra.’

בבדיקה נוספת גיליתי שלמרות שזיכרון של 128MB מספיק כדי לעצור שגיאות פנימיות, עלי להגדיל זיכרון ל- 256MB כדי לייבא פריסות לאתר שלי..

אם אתה מגלה ש- Divi או Extra מייצרים שגיאת שרת פנימית, או שאינם מייבאים נכון פריסות, נסה להגדיל זיכרון ל- 128MB או 256MB כדי לפתור את הבעיה..

דבר עם חברת האירוח שלך אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת.

דיווי בונה

העיצוב והפריסה העיקריים של Extra נשלטים דרך חלונית אפשרויות העיצוב הנוספות והתאמה האישית של WordPress. אם אתה רוצה לשנות את מראה אזור התוכן, אתה משתמש ב- Divi Builder.

לכן, כשאתה נכנס לפוסט, עמוד או סוג פוסט אחר, אתה יכול להשתמש בעורך ברירת המחדל, גוטנברג או Divi Builder..

ערוך עם Divi Builder

כשאתה בוחר לערוך את התוכן שלך באמצעות Divi Builder, אתה נשאל אם ברצונך לשמור על התוכן הקיים שלך, לבחור פריסה שיצרה מראש או לשכפל דף קיים שכבר יצרת..

מסך הבחירה של Divi Builder

אפשרות הפריסה שנערכה מראש טוענת את ספריית הפריסה. מאות פריסות שהוכנו מראש זמינות כאן, יחד עם העמודים הקיימים שלך וכל פריסות ששמרת.

הפריסות מחולקות ליותר מתריסר קטגוריות, ויש טופס חיפוש שיעזור לך למצוא את זה שאתה מחפש..

טען מהספריה

כלולות יותר ממאה חבילות פריסה ותוכלו להציג את ההדגמה של כל פריסה לפני הייבוא ​​לאתר שלכם.

חבילות פריסה מקבצות יחד את אותו עיצוב למספר סוגים של דפים באתר האינטרנט שלך. לדוגמה, חבילת פריסה עשויה לכלול פריסות לדף הבית שלך, אודות דף, בלוג, עמוד תיקים ועוד.

אני חובב ענק של מערכת הפריסה שמציע Divi Builder. היקף הפריסות המיוצרים מראש הוא משמעותי, וכולם מעוצבים היטב. זה מספק פריסות נהדרות עבור אתר האינטרנט שלך, או, אם אתה מעדיף, נקודת התחלה מצוינת לפריסה המותאמת אישית שלך.

בדיקת הפריסות המוצעות היא גם דרך שימושית ללמוד כיצד להפיק את המרב מ- Divi.

כאמור, Divi Builder עשוי שלא לעבוד כראוי אם לא הגדלת את הקצאת הזיכרון של אתר האינטרנט שלך, לכן הקפד להגדיר זאת נכון, אחרת יבוא פריסה עלול להיתקע.

חבילות פריסת בונה Divi

כאשר הושק Divi Builder לראשונה, פריסות נערכו בקצה האחורי.

ה- Divi Builder הושק כעת בקצה הקדמי של אתר האינטרנט שלך, כך שתוכל לראות שינויים בזמן אמת. אתה יכול לבחור להציג את הדף שלך ב’תצוגת קווי רשת ‘בקצה הקדמי אם אתה מעדיף את הסגנון הישן של בניית הדף שלך, ותוכל להמשיך לשנות פריסות בקצה האחורי על ידי בחירת פריסה בדף ספריית Divi..

כמו כל פיתרון לבניית גרירה ושחרור, זה עשוי לקחת 15 עד 30 דקות להכיר את עצמך כראוי עם הממשק של Divi Builder, אך לאחר שתעשה זאת תעריך עד כמה התוסף חזק..

אתה יכול להתאים אישית את האופן בו הכל נראה ומתפקד – אם זה מודול תוכן, שורה, עמודה או פריסה. אתה יכול אפילו לשנות את התצוגה כדי לראות כיצד נראה הפריסה שלך במכשירים ניידים.

הכנסת מודול ב- Divi Builder.

לכל מודול תוכן קבוצה ייחודית של אפשרויות התאמה אישית. למודולים פשוטים, כמו חלוקות, יש מעט אפשרויות, ואילו למודולים כמו תיק עבודות יש עשרות הגדרות.

לכל מודולי התוכן, העמודות והשורות יש לשונית עיצוב המאפשרת להתאים אישית צבעים, גופנים, ריווח, גבולות ועוד. הכל נשלט באמצעות תפריטים וכפתורים נפתחים, כך שזו רוח השימוש.

הלשונית המתקדמת עוזרת למשתמשים טכניים להקצות מזהים ייחודיים לאלמנטים ולהוסיף CSS מותאם אישית. ניתן גם להשבית מודולים במכשירים ספציפיים, כולל שולחנות עבודה, טלפונים וטאבלטים.

הגדרות מודול בונה Divi

Divi Builder הוא חלק בלתי נפרד מ- Extra וסיבה מרכזית לכך שהנושא כל כך גמיש. רק גירדתי את פני השטח מה אתה יכול לעשות עם תוסף הוורדפרס הזה לגרור ולשחרר.

למידע נוסף על Divi Builder, עיין בדף של נושאים אלגנטיים Divi Builder, וודא שאתה קורא גם את הביקורת המלאה שלנו על Divi Builder..

שינוי אקסטרה

אקסטרה הוא נושא וורדפרס הניתן להתאמה אישית מאוד, ואתה יכול להשיג שליטה רבה על מראה האתר שלך.

תפריט האפשרויות הנוספות מפרט את אזורי ההגדרות העיקריות: אפשרויות נושא, התאמה אישית של נושא, התאמה אישית של מודולים, עורך תפקידים, ספריית Divi ובונה קטגוריות..

עמוד אפשרויות הראשי של העיצוב מאפשר לך להפעיל ולהשבית תכונות בלחיצת כפתור.

פרק זה מחולק לשמונה חלקים: כללי, ניווט, בונה, פריסה, מודעות, קידום אתרים, אינטגרציה ועדכונים. רבות מהאפשרויות בסעיפים אלה מחולקות משנה לקטגוריות נוספות. לדוגמה, חמשת אזורי הפרסום מחולקים לקטעים שלהם: כותרת תחתונה, כותרת תחתונה, כותרת תחתונה, מעל לפוסט ומתחת לפוסט..

בצד ימין של תפריט הניווט הירוק תוכלו לראות כפתורים לייבוא ​​וייצוא של הגדרות, ולאיפוס אפשרויות להגדרות ברירת המחדל..

כרטיסיית האפשרויות הכלליות היא המקום בו אתה מעלה את הלוגו ואת ה- favicon שלך, ומגדיר את מיקום סרגל הצד שלך. תוכלו גם להגדיר כאן את כתובות האתר של פרופיל המדיה החברתית.

אפשרויות אחרות כוללות את מספר הפוסטים שיוצגו בדפי הארכיון השונים שלך והאם הפעלת CSS ו- Javascript מופעלת. יש גם תיבה להזנת ה- CSS המותאם אישית שלך.

אפשרויות נושא כלליות

כרטיסיית אפשרויות הניווט מאפשרת לך לנהל את אופן הטיפול בדפים ובקטגוריות בתפריט הניווט שלך. ניתן להשבית את התפריטים הנפתחים ותוכל לאשר אם ברצונך שדף הבית יהיה מקושר בתפריט שלך. ניתן גם להגדיר את סדר פריטי התפריט.

בלשונית הבונה, באפשרותך להפעיל ולהשבית את Divi Builder עבור סוגי פוסטים ספציפיים. אתה יכול גם להפעיל את העורך הקלאסי, ולכבות תכונות כגון סיור המוצר של Divi Builder.

ניתן לשנות את פריסת הפוסטים והדפים דרך לשונית הפריסה.

כל שעליכם לעשות בקטע זה הוא ללחוץ על מידע המטה של ​​הפרסום שברצונכם להציג. אתה יכול גם לעבור דפי ארכיון ממערך רגיל לבנייה.

אפשרויות פריסה

ניתן להזין פרסומות דרך אפשרויות אפשרויות העיצוב. עבור כל אזור פרסום אתה יכול לבחור להציג באנר עם כתובת אתר יעד, או להזין את קוד Google Adsense שלך. באנרים של גוגל אדסנס יכולים גם להיות מגיבים.

תוספת מאפשרת לך לבצע אופטימיזציה של הגדרות ה- SEO של האתר שלך. אתה יכול לשנות הגדרות SEO, כגון כותרות, מטא תיאור ומילות מפתח, עבור דף הבית שלך, פוסטים ודפים, ודף אינדקס.

הגדרות SEO אלה אינן מהוות תחליף לתוסף ייעודי ל- WordPress SEO כגון Yoast SEO או כל חבילת SEO אחת, אך הן תוספת נחמדה.

כרטיסיית האינטגרציה מאפשרת לך להזין קוד בראש וגוף הדפים שלך, ותוכל להוסיף קוד מעל פוסטים ומתחת לפוסטים. זה שימושי במיוחד להצגת פרסומות.

אפשרויות שילוב

הכרטיסייה האחרונה היא כרטיסיית העדכונים. עליכם להבטיח שתזינו כאן את שם המשתמש והעיצוב האלגנטי של ערכות נושא אלגנטיות בכדי לקבל עדכוני נושא ויכולת לייבא פריסות ל- Divi Builder..

התאמה אישית של העיצוב שלך

אקסטרה תומך בהתאמה אישית של נושא הוורדפרס. המשמעות היא שתוכל לבצע התאמות אישיות לכל היבטי העיצוב שלך, ולראות את השינויים בזמן אמת עבור דפדפני שולחן העבודה והמכשירים הניידים..

העיצוב הנוסף מחולק לקטגוריות ותתי קטגוריות רבות, כולל כותרת עליונה, כותרת תחתונה, ווידג’טים ועוד.

התאמה אישית של נושא

וורדפרס דוחפת את התמיכה בהתאמה אישית של נושא הוורדפרס מזה שנים. למרות זאת, לעיצובים רבים עדיין קיימות אפשרויות עיצוב באזור הניהול ללא אפשרות לתצוגה מקדימה של שינויים.

אני מבין שההתאמה האישית אינה מושלמת, אך כמי שמתמודדת לדמיין כיצד ייראו התאמות אישיות מסוימות, תמיד מצאתי שזה מועיל.

שנה צבעי רקע

תוכלו למצוא הגדרות עיצוב נפוצות בהתאמה אישית של העיצוב, כמו רוחב הפריסה של אלמנט והמיקום בו ניווט תפריטים, אך תוכלו גם לשנות שם יישומונים ותפריטים.

יש גם אפשרויות טיפוגרפיה טובות, המאפשרות לך לשלוט על סוג הגופן, הגודל והצבע.

הגדרות טיפוגרפיה של התאמה אישית של נושא

עיין בסרטון הבא למטה כדי לראות כיצד אתה יכול להשתמש בהתאמה אישית של ערכת הנושא ב- Extra כדי לשנות את עיצוב האתר שלך.

אפשרויות נוספות והגדרות נוספות

התאמה אישית של המודול נותנת לך שליטה על הטיפוגרפיה של מודולי תוכן ב- Divi Builder.

מודולים מסוימים מאפשרים לך לשנות את רוחב המודול, או משהו אחר כמו גודל תמונה או סוג ההנפשה המשמש. עם זאת, לרוב, התאמה אישית של המודול מאפשרת לשנות את גודל הגופן, הסוג והצבע.

התאמה אישית של מודול

בדיוק כמו Divi, אקסטרה כולל עורך תפקידים.

ניתן להשתמש בו כדי לאפשר ולהשבית הרשאות של קבוצות משתמשים שונות עבור פונקציונליות Divi Builder ו- Extra. לדוגמה, אתה יכול להגדיר מי יכול לגשת לאזור אפשרויות העיצוב, מי רשאי להשתמש בספריית Divi ואילו מודולי תוכן זמינים למשתמשים..

למרבה הצער, ההרשאות מוגבלות לקבוצות משתמשים. אינך יכול לשלוט בהרשאות על בסיס משתמש-למשתמש.

אין לראות בעורך תפקידים זה כתחליף לפתרון עריכת תפקידים עשיר בתכונות, כגון עורך תפקידים למשתמש, אשר נותן לך אפשרויות התאמה אישית רבות נוספות למשתמשים באתר האינטרנט שלך. לשם השוואה, עורך התפקידים של Divi ספציפי לפונקציות Divi Builder ופונקציונליות נוספת.

עורכת תפקיד Divi

מערכת הספרייה ב- Divi Builder הנהדרת. אתה יכול לשמור את הפריסות שלך ולהשתמש בהן שוב בכל נקודה.

דף ספריית Divi מפרט את כל הפריסות ששמרת, ותוכל לגשת לכל הפריסות שלך מכאן.

מעניין לציין שכאשר אתה עורך פריסה מדף זה, ממשק Divi Builder מוצג בקו האחורי באזור הניהול. יש כפתור מעל הפריסה שלך כדי ‘בנה בקצה הקדמי’ עבור אלו המעדיפים לראות שינויים בזמן אמת.

ספריית דיווי

עמוד האפשרויות האחרון בתפריט הניהול הנוסף הוא בונה קטגוריות – בלוגרים של תכונות יעריכו אותו.

כשתתקין לראשונה את Extra, תראה פריסות לדף הבית שלך ולדף הקטגוריות שלך. אתה יכול להוסיף פריסות ייחודיות יותר מכאן, ולהקצות אותן לקטגוריות פוסט ספציפיות. זו דרך פנטסטית להפוך את האתר שלך למיוחד במינו.

לדוגמה, אתה יכול ליצור תבנית בלוג ייחודית לקטגוריית החדשות שלך ואחרת ללימודים, לעזור לך להבחין בכל קטגוריה ולבצע אופטימיזציה לתוכן שמתפרסם שם..

בונה קטגוריות נוסף

כפי שאתה יכול לראות, אקסטרה מעניקה לך שליטה מלאה על איך נראים מודולי עיצוב האתר והתוכן שלך. זה מאפשר לכל אחד, ללא קשר לניסיון הטכני שלו, ליצור אתר בעל מראה מקצועי.

עלות חברות ערכות נושא אלגנטיות

תוספת כלולה בחברות ‘ערכות נושא אלגנטיות’. בנוסף ל- Extra, חברות מעניקה לך גישה ל -86 נושאים אחרים של וורדפרס, Divi Builder, plug-in-plug-in של בלום ותוסף לשיתוף מדיה חברתית Monarch.

בשוק בו מרבית חנויות וורדפרס כוללות אפשרויות רישיון של שלוש עד חמש, ערכות נושא אלגנטיות אימצו במקום זאת מדיניות תמחור פשוטה.

הם מציעים שתי תוכניות, שתיהן מעניקות לך גישה מלאה לכל הנושאים והתוספים, שימוש בלתי מוגבל באתר ותמיכה פרימיום.

תוכנית הגישה השנתית מוצגת במחיר של 89 $ לשנה. אם אתה רואה את עצמך משתמש בערכות נושא אלגנטיות במשך מספר שנים, חברות הגישה לכל החיים שלהם הגיונית. בתשלום חד פעמי של 249 דולר, הוא משלם עבור עצמו לאחר השנה השנייה.

תמחור של ערכות נושא אלגנטיות

כל החברות המופיעות בנושא אלגנטיות מגיעות עם אחריות של 30 יום ללא מהומה.

מוצרים ומוצרי עיצוב אלגנטיים נוספים כוללים תיעוד נהדר בתחום הניהול של WordPress. עם זאת, אם אתה עדיין לא בטוח כיצד משהו פועל, אתה יכול לקבל עזרה במספר דרכים.

אתה יכול לקבל עזרה מיידית באמצעות מערכת תמיכה בכרטיסים, או לשאול שאלות בפורום הדיונים האלגנטיים. יש גם אזור תיעוד נרחב הכולל מאות הדרכות מפורטות. מדריכים אלה הם נרחבים וכוללים פריצות דרך של וידיאו.

ערכות נושא אלגנטיות

יש לציין כי ערכות נושא אלגנטיות משכללות ללא הפסקה מוצרי מפתח כמו Divi, Divi Builder, Extra ו- Monarch. הם תמיד מוסיפים תכונות ופונקציונליות חדשות.

לפיכך תוכל לצפות לעדכונים שוטפים אם תהפוך ללקוח של ערכות נושא אלגנטיות.

מחשבות אחרונות

ערכות נושא אלגנטיות משווקות אקסטרה בתור ‘המגזין האולטימטיבי של וורדפרס’. בין אם הנושא הטוב ביותר של מגזיני וורדפרס בשוק עומד לדיון, מכיוון שיש כמה אלטרנטיבות נהדרות שם, אבל אקסטרה בהחלט הרוויחה את הזכות להיחשב בין הטובים ביותר.

ערכות נושא אלגנטיות לקחו את כל מה שהופך את Divi למעולה ומיטב אותו למגזינים ובלוגים מקוונים.

הם הוסיפו פריסות נוספות בבלוג והיכולת ליצור פריסות ייחודיות עבור כל קטגוריית פוסטים. הם שילבו גם תכונות מגניבות אחרות, כמו מערכת דירוג מוצר וכמה ווידג’טים מותאמים אישית שיעזרו לך לשלב פרופילי מדיה חברתית, מחברים ודירוגי מוצרים..

Divi נותרה נושא הדגל של ערכות נושא אלגנטיות, וזה שרוב בעלי האתר יפנו אליו. עם זאת, אקסטרה היא בחירה טובה יותר אם אתה מנהל בלוג או מגזין מקוון.

למרבה המזל, אין צורך אמיתי להשוות בין שני הדברים לעומק, מכיוון ששני הנושאים מופעלים על ידי Divi Builder ונכללים בחברות הנושאים האלגנטיים..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map