סקירה של נושאים אלגנטיים 2020 – מה הם מציעים והאם כדאי להצטרף?

מבצעי וורדפרס


אם אתם מחפשים נושא וורדפרס חדש, שם אחד שתיתקלו בו כמעט בוודאות הוא ערכות נושא אלגנטיות. עם נושא ה- Divi הפופולרי להפליא, כמה תוספים חזקים וקהילת משתמשים פעילה, ערכות נושא אלגנטיות הן אחד השמות הגדולים ביותר במערכת האקולוגית של וורדפרס..

על הנייר, עיצובים אלגנטיים בהחלט ראויים למקום ברשימת הקיצורים שלך בכל הקשור לקניות נושא ותוספים. אבל האם מוצריה הם הבחירה הנכונה לאתר האינטרנט שלך? האם עליכם להירשם לעיקרי הווורדפר הזה או להמשיך בחיפוש? בסוף הפוסט הנוכחי יהיה לך כל מה שאתה צריך כדי לקבל החלטה מושכלת ומושקעת.

נתחיל.

על ערכות נושא אלגנטיות

ערכות נושא אלגנטיות פועלות כבר 11 שנים, ושירותו עד כה יותר מ- 600,000 לקוחות. במהלך התהליך זה הצמיח כוח עבודה של יותר מ -80 עובדים המכסים כמה מדינות – רחוק מההתחלה הצנועה שלו עובדת מדירת המכללה של המייסד ניק רואץ ‘.

תמונה של אתר הנושאים האלגנטיים

ערכות נושא אלגנטיות פרסמו כ -87 נושאים של וורדפרס במהלך השנים, כמו גם מספר תוספים. עם זאת, לאחרונה מיקד מחדש את מאמציו רק בשני הנושאים האחרונים שלה, Divi ו- Extra, כמו גם בצורת ה- Optin של דוא”ל הבלום ותוספי המדיה החברתית Monarch. בונה העמודים של וורדפרס שעזר להפוך את נושא ה- Divi כל כך פופולרי זמין כעת גם כתוסף עצמאי בצורה של Divi Builder..

בנוסף למוצריה האיכותיים, סיבה נוספת לכך שתוכניות אלגנטיות היו כה פופולריות היא תוכניות התמחור שלה. תמורת 89 דולר בלבד לשנה, אתה מקבל גישה לכל הנושאים שלו (כולל נושא הדגל ‘Divi’ – עוד על זה בהמשך) והתוספים, מה שהופך אותו למחיר תחרותי מאוד. אם אתה מתכנן להשתמש במוצריה במשך מספר שנים, התוכנית ‘גישה לכל החיים לחיים’ מעט יותר יקרה היא למעשה התמורה הטובה ביותר, ומאפשרת לך גישה לכל המוצרים הקיימים והעתידיים תמורת תשלום חד פעמי של 249 דולר. יש גם ערבות ללא תשואות, 30 יום החזר כספי על כל הרכישות, כך שתוכל לנסות את הנושאים והתוספים ללא סיכון.

בעוד שהמיקוד של ערכות נושא אלגנטיות נמצא כעת בשני הנושאים העיקריים שלו, Divi ו- Extra, נכון לעכשיו, אתה עדיין מקבל גישה לנושאים הישנים שלו. עם זאת, הנושאים האלה נראים די מיושנים ולפי הדיווחים הם פורשים, ולכן עדיף להתעלם מהם כשמחליטים אם להצטרף או לא..

מידע על ערכות נושא אלגנטיות

למרות שקבלת גישה לכל דבר במחיר של 89 דולר נראית כמו עסקה טובה, האם ערכות נושא אלגנטיות הן הבחירה הנכונה לפרויקט שלך? בוא נגלה.

ערכות נושא של וורדפרס

נתחיל במבט על הנושאים של וורדפרס לפני שנמשיך לתוספים.

כאמור, הרשמה עם ערכות נושא אלגנטיות אכן מעניקה לך גישה ל -87 ערכות נושא של וורדפרס במחיר שתוכל לשלם עבור נושא אחד בלבד במקום אחר. עם זאת, יש באמת רק שני נושאים שיש לקחת בחשבון. מאז הגעתה של דיווי בשנת 2013, המוקד של ערכות נושא אלגנטיות היה בהפיכת הנושא היחיד הטוב ביותר בוורדפרס. Extra הגיע אחרי זמן קצר לאחר מכן, ויחד הם הפכו לשיאי השיא של תיק העיצוב האלגנטי. למעשה, כאמור, הנושאים הישנים עומדים לצאת לפנסיה.

נושא וורדפרס Divi רב תכליתי

Divi הוא נושא הדגל והוא באמת רב ​​תכליתי, ומציע את היכולת ליצור כמעט כל סוג של אתר.

נושא וורדפרס של Divi

Divi הוא נושא הדגל מתוך ערכות נושא אלגנטיות.

החל מבלוגים ואתרים עסקיים לחנויות מסחר אלקטרוני וכל מה שביניהם, Divi הוא ללא ספק כלי לבניית אתרים מגוון..

תבניות מסחר אלקטרוני Divi

ל- Divi סט מלא של תבניות מסחר אלקטרוני ליצירת חנויות מקוונות.

זה אידיאלי גם עבור משתמשי וורדפרס חדשים המקווים ליצור אתרים מותאמים אישית מבלי שיצטרכו להסתכל בשורת קוד אחת. עם זאת, נושא עוצמתי זה הפך גם לבחירה פופולרית בקרב מעצבי אתרים מקצועיים המחפשים כלי שיכול לייעל את אתרי הבנייה עבור לקוחותיהם..

דוגמת פריסת Divi

Divi מקל על יצירת פריסות תוכן בהתאמה אישית.

כמה מהסיבות שמעצבי אתרים מנוסים וחסרי ניסיון כאחד בוחרים ב- Divi הם הערכה השימושית של תבניות באיכות גבוהה, וכלי בונה הגרירה והשחרור העוצמתי. ייבוא ​​של אחת מחבילות האתרים של Divi נותן לך דרך מהירה להתחיל את הפרויקט שלך, וניתן להשתמש ב- Divi Builder החדש והמשופר להתאמה אישית של התבניות באמצעות ממשק משתמש גרור ושחרור אינטואיטיבי של WYSIWYG. גם יצירת העיצובים המותאמים אישית שלך מאפס אינה בעיה.

עורך טקסטים של Divi Builder

הכלי לבניית דפי Divi קדמי חדש ומשופר.

לא משנה את רמת המיומנות שלך, Divi עושה עבודה טובה בדמוקרטיזציה של עיצוב אתרים. מי שחשוב לוורדפרס יכול להשתמש בפריסות ה- Divi בשילוב עם ממשק הכפתור והלחיצה של הבונה כדי ליצור עיצובים של דפים מותאמים אישית. מעצבים מנוסים יותר יכולים לעשות את מה שהם עשו תמיד – רק הרבה יותר מהר.

מודולי בונה Divi

אתה יכול ליצור פריסות מותאמות אישית עם Divi Builder ולאכלס אותם עם מבחר של מודולים.

מאפיין נוסף של נושא זה שכדאי להזכיר הוא הכלי Divi Leads. Divi Leads מאפשרת לך לפצל מבחן כדי לייעל את עיצוב האתר שלך ואת תוכנו. אם תהית אי פעם באיזו כותרת או ערכת צבע המבקרים שלך יגיבו בצורה הטובה ביותר, Divi Leads מסיר את הניחושים.

Divi מובילה גם אופטימיזציה

Divi Leads עוזרת לך לייעל את התוכן שלך על ידי השוואה בין גרסאות מרובות לאתר שלך.

Divi Leads מקל על הצגת וריאציות מרובות של אתר האינטרנט שלך ושל תוכנו, כשאתה מתרווח ומחכה לתוצאות. אם אתה צריך ליצור אתרי אינטרנט שממירים את המטרות שלהם – בין אם עבור עצמך או עבור הלקוחות שלך – Divi Leads יהיה תוספת שלא יסולא בפז לערך הכלים שלך..

חבילות פריסת נושא של Divi

חבילות פריסה חדשות לאתר מתווספות באופן קבוע ל- Divi על ידי צוות הנושאים האלגנטיים.

תחום אחד בו שופרה Divi מאז השקתו הוא הספריה של חבילות אתרי אינטרנט שנבנו מראש הזמינות כעת לנושא זה. בזמן הכתיבה היו יותר ממאה חבילות אתרים שלמות שתוכל לייבא לוורדפרס, ואז לערוך דרך הכלי לבניית החזותית כדי ליצור אתר ייחודי משלך. לא רק שתוכל לייבא חבילת אתר שלמה הכוללת פריסות ותבניות של דף הבית עבור הדפים הפנימיים של האתר שלך, אלא שתוכל גם לבחור מתוך הספרייה של יותר מ- 800 תבניות עמוד בודדות..

דוגמת חבילת הפריסה

כל חבילת פריסה מכילה מבחר תבניות לדפי האתר שלך.

חבילות אתרים אלה מכסות מגוון רחב של פרויקטים – מאתרי סוכנויות ובלוגים לבריאות ועד דפי בית של חברות וחנויות מסחר אלקטרוני, למעט שם. כדי להקל על יצירת אתר אינטרנט עם Divi אפילו יותר מקודם, ניתן לגלוש בחבילות ובתבניות אלה מתוך לוח המחוונים של וורדפרס..

ספריית פריסת אתר

חבילות ותבניות האתר האלגנטיות זמינות מתוך עורך Divi Builder.

בעבר לא היה קל להסתיר או להתאים אישית את אזורי הכותרות באתרים המשתמשים ב- Divi. בגלל זה היה קל לאתר אתר שנבנה עם Divi, שכן לרובם היו אותם סרגלי ניווט מובילים. זה נחלת העבר, מכיוון שאתה יכול בקלות להסתיר את אזור הכותרת באמצעות תבנית רוחב מלא, או ליצור עיצוב מותאם אישית משלך באמצעות מודול הכותרת או הגדרות ההתאמה האישית של העיצוב..

בסך הכל, Divi היא בחירה נהדרת עבור קריאייטיב שרוצה לבנות אתר וורדפרס מותאם אישית ללא קשר ליכולות הטכניות שלהם. למרות שעם כל כך הרבה חבילות אתרים שנבנו מראש ותבניות אישיות, Divi צריכה גם לעבוד טוב עבור כל מי שמחפש עיצוב מדף שמוכן לשימוש..

נושא מגזין נוסף וורדפרס

ערכות נושא אלגנטיות הדגמה נוספת בנושא נושא

אקסטרה הוא אידיאלי ליצירת בלוגים, מגזינים מקוונים ואתרים אחרים העשירים בתוכן.

הדגמה חיה של תצורת הנושא הנוספת, שהושקה לאחר Divi, כוללת רבות מהתכונות הטובות ביותר שלה. בעוד שדי הוא נושא רב תכליתי, אקסטרה תוכנן לבלוגים, כתבי עת מקוונים ואתרים אחרים העשירים בתוכן.

דוגמה לפרישות עמודות נוספות

אחד מרכיבי התוכן שאתה יכול להוסיף לדפים שלך.

פריסת ברירת המחדל של דף הבית מושלמת ליצירת אתר חדשות או כתבי עת, ושימוש בעיצוב זה מאפשר לך להציג את התוכן הטוב ביותר או העדכני ביותר שלך בפורמט רשת מסוגנן. אתה יכול להשתמש בקרוסלות פוסטיות, באזורים עם כרטיסיות, מחוון של מאמרים מיני-ווידג’טים כדי להציג תצוגה מקדימה של התוכן שלך..

מודול תוכן הנושא הנוסף

עוד אחד ממודולי התוכן הנוסף להצגת מאמרים.

תוספת כוללת גם פריסת עמוד בית ממוקדת לתמונות המשתמשת בתמונות המוצגות מהמאמרים שלך כדי למשוך תשומת לב לתוכן שלך. העיצוב של נושא זה מתמקד בפיתוי המבקרים שלכם להקליק לעוד מאמרים שלכם.

פריסת תמונה נוספת לדוגמה

קטע מהמתווה של דף הבית Extra ממוקד תמונה.

מכיוון ש Extra כוללת את הכלי Divi Builder החזק, תוכל להתאים אישית כל אחת מתבניות העיצוב באמצעות ממשק משתמש גרור ושחרר מקדימה. לא רק זה, אלא אתה יכול להשתמש בבונה ובספריית המודולים שלו כדי ליצור עיצובים בהתאמה אישית לכל מאמר שאתה מפרסם באתר שלך. אם אתה רוצה שהבלוג או המגזין המקוון שלך יתאימו לאיכות המצגת של אתרי מדיה חדשות מובילים, כעת יש לך כלי רב עוצמה שיכול לעזור.

דוגמה נוספת לפריסת דפים מותאמת אישית

דוגמה לסוג הפריסות שאתה יכול ליצור בעזרת Extra וכלי לבניית הדפים.

באמצעות אקסטרה והבונה Divi, תוכלו לעצב פריסות עמוד מותאמות אישית המכילות תמונות על גבי טקסט, כוללות קולאז’ים לתמונות, משתמשים בציטוטים של משיכה, כוללות עמודות מרובות וכוללות אלמנטים אחרים של תוכן מנוסה ושדרוג כדי לשדרג את האתר שלכם מבלוג בסיסי ל פרסום מקוון למראה מקצועי. ניתן גם לייבא כל אחת מחבילות האתר ותבניות עמוד בודדות הזמינות למשתמשים בנושא ה- Divi.

פריסת טקסט ותמונה

אקסטרה מקל על שילוב טקסט ותמונות לשדרוג המאמרים שלך.

אחד המאפיינים המרשימים של Extra שלא נמצא ב- Divi הוא בונה הקטגוריות והמודולים המשויכים אליו. השימוש בתכונה זו מאפשר לך לעצב דפי קטגוריה מותאמים אישית המגדירים כיצד מוצגות רשימות של פוסטים בבלוגים ותכנים אחרים, כגון פריטי תיקים ומוצרי מסחר אלקטרוני באתרך..

כלי נוסף לבניית קטגוריות

בונה הקטגוריות של הנושא הנוסף מאפשר לך ליצור פריסות ארכיון ודפי קטגוריות בהתאמה אישית.

בנוסף ליכולת ליצור פריסות מרובות, אתה יכול גם להקצות אותם בקלות לסוגים שונים של תוכן באתר שלך, כגון קטגוריות ספציפיות לבלוגים. אם אתה רוצה להשתלט על אופן הצגת רשימות התוכן, תכונה זו מאפשרת לך להיות יצירתי באמת.

תבנית תיקים נוספת

אתה יכול ליצור פריסות ארכיב מותאמות אישית גם עם בונה הקטגוריות Extra.

גם אם אינך רוצה להשתמש ב- Divi Builder המשולב, אקסטרה היא עדיין בחירה טובה עבור בלוגרים ואתרי מגזינים מקוונים. ספריית התבניות מקלה על הוספת עמודים חשובים לאתר שלך במעט מאוד מאמץ. כלול תבניות של מחבר, ציר זמן, תיק עבודות ודף יצירת קשר, אתה יכול לחסוך לעצמך זמן רב בעת הקמת אתר חדש.

ניתן להשתמש באקסטרה גם ליצירת חנות מסחר אלקטרוני עם וורדפרס, בזכות התמיכה המלאה שלה בתוסף WooCommerce. אם אתה רוצה לבנות חנות מקוונת או פשוט להוסיף מוצרים פיזיים או דיגיטליים לבלוג או למגזין שלך, אקסטרה היא יותר ממשימה..

בעוד שעיצובים אלגנטיים יצרו את Divi במטרה להפוך אותה לנושא הטוב ביותר עבור כל אתר וורדפרס, אקסטרה נוצרה כדי להיות הנושא הטוב ביותר עבור בלוגרים ופרסומים מקוונים – והיא בהחלט עושה עבודה טובה. אקסטרה הוא נושא תחרותי שכל בלוגר או בעל אתר בסגנון מגזינים צריך לקחת בחשבון.

הנושאים האחרים

כאמור, ערכות נושא אלגנטיות הפיקו מספר נושאים לאורך השנים. למרות שהנושאים הישנים האלה עדיין זמינים כחלק מחבילות החיים של 89 $ לשנה או 249 $ לכל החיים, הם מתחילים להיראות בגילם, וככל שהם מתכוונים לפרוש בשלב מסוים, עדיף להתעלם מהם ו פשוט תתמקד ב- Divi ו- Extra.

העיצוב האלגנטי תוספי וורדפרס

צוות העיצוב האלגנטי יצר גם מספר תוספי וורדפרס באיכות גבוהה הזמינים בשתי תוכניות התמחור.

בואו נסתכל.

Divi Builder וורדפרס בונה תוסף

ערכות נושא אלגנטיות תוסף Divi

התוסף Divi הופך את בונה הדפים מנושא הדגל של Elegant לתוסף עצמאי.

התוסף Divi Builder הוא הגרסה העצמאית של הכלי לבניית הדפים המשולב בתבניות Divi ו- Extra. הגרסה האחרונה של Divi Builder כוללת ממשק משתמש חזיתי, כך שבין אם תבחרו את ה- Divi או ה- Extra, או תתקין את התוסף באתר באמצעות נושא אחר, תוכלו ליצור דפים מותאמים אישית באמצעות גרירה- ושחרר עורך ויזואלי.

עורך חזותי בונה Divi

לתוסף Divi Builder יש עורך ויזואלי גרור ושחרור של WYSIWYG.

הממשק הקדמי של Divi Builder מאפשר לך לגרור ולשחרר מודולים למקומם, לשנות את גודל רכיבי העמוד ולהתאים אישית את התוכן שלך בדרכים רבות ושונות. עם יותר מ- 40 מודולי תוכן הניתנים להתאמה אישית לעבודה, אתה יכול להוסיף המון אלמנטים שימושיים לדפים שלך.

תמחור תמחור מובול

טבלאות תמחור הן רק אחד ממודולי התוכן הניתנים להתאמה אישית של 40 פלוס ותוכלו להוסיף לתוכן שלכם.

תכונות שימושיות אחרות של התוסף Divi Builder כוללות את היכולת לשכפל במהירות כל אלמנט בדף, להעתיק ולהדביק בתוך הכלי לבניית, ביטול והפעלה מחדש ללא הגבלה, ודרך קלה להוסיף CSS מותאם אישית לדפים שלך..

Divi Builder History Editing

ל- Divi Builder יש חלונית היסטוריה המאפשרת לך להחזיר שינויים שביצעת לדף שלך.

התוסף Divi Builder מקל כעת על שמירת כל פריסה, קטע או מודול בספריה שלך לשימוש חוזר במקום אחר באתר שלך. אם אתה מעדכן אחד מפריטי הספרייה, אתה יכול להחיל באופן סלקטיבי את השינויים האלה על כל מופע של הפריט באתרך.

גם אם אינך משתמש בערכת נושא מאת אלגנטיות, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש ב- Divi Builder כדי להתאים אישית את אתר WordPress שלך. לכן, אם אתה מעדיף להשתמש בעיצוב מינימלי יותר (כמו אלה המיוצרים על ידי StudioPress ולא Divi, אך אתה עדיין רוצה את היכולת ליצור עיצובים בהתאמה אישית לתוכן שלך, אז התוסף של Divi Builder יכול להיות בחירה טובה.

באמצעות Divi Builder עם StudioPress

התוסף Divi Builder אמור לעבוד עם כל הנושאים של WordPress.

Divi Builder משווה לטובה עם תוספי בוני הגרירה והשחרור האחרים של וורדפרס, כך שבין אם אתה מתכנן להשתמש בעיצוב מנושאים אלגנטיים או ממקום אחר, התוסף הזה הוא בחירה מצוינת להוסיף עורך ויזואלי לאתר שלך..

תוכל ללמוד עוד על תוסף זה בסקירת Divi Builder המעשירה שלנו.

בלום דוא”ל אופטין טופס תוסף וורדפרס

תוסף בלום

התוסף של בלום מקל על הוספת טפסי יישום דוא”ל לאתר וורדפרס שלך.

היכולת לשלוח דוא”ל לקהל שלך בכל פעם שאתה מפרסם מאמר חדש, להשיק מוצר או לקבל הודעה חשובה אחרת שיש לו יש יתרונות רבים. לרוע המזל, בניית רשימת מנויים לדוא”ל אינה קלה. למרבה המזל, בלום הוא תוסף שיכול לעזור לעודד את המבקרים שלך להירשם ולמסור את כתובות הדוא”ל שלהם.

טופס קופץ בלום

דוגמה לאחת מתבניות טופס ההצטרפות לדוא”ל מבית בלום.

לאחר הפעלת בלום, תוכלו להתחיל להוסיף מספר טפסי הצטרפות לדוא”ל או הרשמה לדוא”ל לאתר שלך. אפשרויות הטופס כוללות טפסים מוקפצים, Fly-in, מתחת לפרסום, inline ווידג’ט. יש גם טופס תוכן נעול המחייב את המבקרים שלך להזין את כתובת הדוא”ל שלהם ולהירשם לרשימה שלך כדי לקבל גישה לפריט תוכן מסוים.

סוגי בלום אופטין

בלום נותן לך שישה סוגים שונים של צורות אופטין לעבוד איתן.

בלום כוללת גם מבחר טוב של תבניות של טופס optin של דוא”ל שניתן להתאים אותן באמצעות עורך התוסף.

תבניות בלום אופטין

לאחר שבחרת תבנית, תוכל להתאים אותה ולהוסיף תוכן משלך.

בנוסף ליכולת להתאים אישית את מראה הטפסים, אתה מקבל גם שליטה טובה על אופן עבודתם. אתה יכול לבחור אנימציית מבוא שקובעת את אופן הופעת הטופס, ותוכל גם להגדיר עיכוב זמן ששולט בעת הופעת הטופס. ניתן להשתמש גם בהפעלה מותאמת אישית כדי לשלוט על נראות הטופס ועוד.

הגדרות תצוגה של בלום

בלום נותן לך שליטה רבה על האופן שבו, מתי ואיפה מוצגת כל טופס optin.

באמצעות הגדרות התצוגה של טופס בלום, אתה יכול להגדיר היכן באתר שלך כל טופס יהיה פעיל. אפשרויות אלה כוללות הפעלת הטופס עבור כל האתר שלך, עמוד הבית, פוסטים ודפים בודדים, ועוד ועוד. מכיוון שאתה יכול ליצור טפסים מרובים ואז להציג אותם בחלקים ספציפיים באתר שלך, אתה באמת יכול להתאים את העיצוב והתוכן שלהם כך שיתאים למאמרים שהם מוצגים עליהם..

דוגמה לעיצוב אופין

יצירת טופס optin מותאם אישית מעצם ההפעלה הוא פשוט עם בלום.

בלום כולל גם כלי לבדיקה מפוצלת שמקל על השוואה בין שתי צורות כדי לגלות איזו מהן עובדת הכי טוב עם הקהל שלך. הודות לתכונות אלה, בלום משווה היטב עם תוספים מובילים אחרים של צורות אי-מייל לדוא”ל, כמו OptinMonster ו- Thrive Leads..

כלי בדיקת פיצול בלום

לבלום יש כלי בדיקת A / B מובנה שיעזור לך לבצע אופטימיזציה של הטפסים שלך למירב ההמרות.

כמעט כל סוג של אתר יכול להפיק תועלת מכך שיש רשימת מנויים לדוא”ל, ובלום הוא כלי מסוגל שיכול לעזור לך להגדיל את הרשימה שלך..

תוכל ללמוד עוד על כלי זה בסקירת התוספים שלנו ב- Bloom WordPress.

Monarch שיתוף חברתי תוסף וורדפרס

תוסף Monarch

התוסף Monarch מוסיף לחצני שיתוף חברתיים לאתרי וורדפרס.

התוסף Monarch מסייע לך להגדיל את מספר הפעמים שהתוכן שלך משותף במדיה החברתית. שיתופים חברתיים לא רק עוזרים להניע תנועה רבה יותר לאתר שלך, אלא שהם גם עשויים לעזור לתוכן שלך לדרג בצורה בולטת יותר במנועי חיפוש כמו Google.

סמלים לשיתוף חברתי של מונארך

Monarch נותן לך מספר סגנונות לחצני שיתוף חברתיים לבחירה.

ברגע שמונארך חי, תוכלו להציג מגוון כפתורי שיתוף חברתיים באתר האינטרנט שלכם. למעלה מ- 20 רשתות חברתיות נתמכות, ותוכלו להציג את הכפתורים בחמישה מיקומים – כולל תמונות וסרטונים.

לחצני שיתוף תמונות של מונארך

Monarch יכולה להציג לחצני שיתוף חברתיים עם ריחוף מעל תמונות וסרטונים.

מלבד הצגת כפתורי שיתוף צפים ונראים לעין תמיד, Monarch מאפשרת לך לבחור מבין מגוון הכפתורים המופעלים על ידי ההדק. עיכובי זמן, מיקום גלילת העמוד, לאחר הערות או רכישה, ואחרי כל תקופה של חוסר פעילות יכולים כולם לשמש כטריגרים לשליטה כאשר מוצג בפני המבקרים קבוצה מוקפצת או שקופית של לחצני שיתוף חברתי..

מיקומי כפתור מונארך

Monarch נותן לך מגוון טוב של אפשרויות בהן אתה יכול להציג את לחצני השיתוף והסמלים החברתיים.

אתה יכול גם להשתמש ב- Monarch כדי להציג קישורים לפרופילי המדיה החברתית שלך, להשלים עם ספירת עוקבים. תכונה זו נותנת לך דרך מהירה להוסיף הוכחה חברתית לאתר שלך.

כמו שאר כלי העיצוב האלגנטי, Monarch נותן לך שליטה רבה על אופן הצגת הכפתורים והקישורים שלך במדיה החברתית. עבודת ההתאמה האישית מתבצעת באמצעות ממשק ידידותי למשתמש עם אפשרויות והגדרות רבות, מה שמבטיח שתוסף זה עובד בדיוק איך שאתה רוצה.

Monarch הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר למדיה חברתית עבור WordPress, אז זה נהדר לקבל גישה אליו כחלק מחברות העיצוב האלגנטי שלך..

ערכות נושא אלגנטיות

לפני כמה שנים, למוטיבים האלגנטיים היה מעט מוניטין בכך שהם מספקים תמיכה פחות מהמרכז ללקוחותיה. לאחר שבחנתי זאת והייתי לקוח מאושר מזה זמן מה, אני שמחה לדווח כי נראה כי הנושאים האלגנטיים פתרו כל בעיה שיש אולי.

מוצרי הדגל שלה מתעדכנים ומשופרים באופן קבוע, והתיעוד המקוון עבור הנושאים והתוספים המקוונים שלו הוא נרחב, כולל קטעי וידאו וטקסט פורץ דרך..

בעבר, הדרך היחידה להשיג תמיכה הייתה לפרסם הודעה בפורומים של הקהילה. אבל עכשיו יש ערוץ תמיכה בצ’אט חי שפתוח 24/7. תוך כדי כתיבת ביקורת זו, הגיבו להודעות צ’אט במהירות. עם זאת, חלון הצ’אט מציג לעתים קרובות הודעה המציינת כי צוות התמיכה בדרך כלל משיב תוך מספר שעות.

בנוסף לשוחח בצ’אט בזמן אמת עם צוות התמיכה של Elegant Themes, באפשרותך גם לשלוח דוא”ל תמיכה דרך ערוץ הצ’אט החי, ואז לחזור לתשובה בזמן שנוח לך. הפורומים שהוזכרו קודם כבר אינם מנוטרים על ידי צוות הנושאים האלגנטיים, אך הם עדיין פועלים ויכולים להיות מקום נהדר לשאול שאלות בקהילה ולקיים אינטראקציה עם משתמשים אחרים של ערכות נושא אלגנטיות..

קהילת הנושאים האלגנטיים

עם בסיס משתמשים כה גדול, אין זה פלא שקהילה גדולה ומערכת אקולוגית גדלה סביב ערכות נושא אלגנטיות ומוצריה. בנוסף לקבוצת פייסבוק רשמית של משתמשי Divi עם יותר מ- 40,000 חברים, ישנם גם מספר קבוצות לא רשמיות ומקומות שוק של צד שלישי המוכרים נושאי ילדים, ובלוגים המוקדשים ל Divi. כמו גם הסיכוי ליצור קשר עם משתמשים אחרים של ערכות נושא של Divi ואלגנטיות באופן מקוון, יש גם מפגשי Divi באופן אישי שמתרחשים ברחבי העולם.

מפת המיקום של Divi Meetup

מפגשי דיווי קבועים נערכים ברחבי העולם.

ערכות נושא אלגנטיות מנהלות גם את אחד הבלוגים הוורדפרסיים העמוסים ביותר. בנוסף לפרסום עצות וטיפים למעצבי אתרים ומשתמשי וורדפרס, הבלוג משתף לעיתים קרובות פריסות דפים חדשים ותוספות אחרות למשתמשים ב- Divi..

מחשבות אחרונות

Divi הוא ללא ספק אחד הנושאים הטובים והפופולאריים ביותר של וורדפרס סביב. מכיוון שתוכלו לרכוש תוספים של Divi, Extra וכמה תוספים שימושיים באמת במחיר של 89 $, הרישום עם ערכות נושא אלגנטיות מייצג תמורה נהדרת לכסף..

בונה Divi המעודכן המהווה חלק מרכזי מנושא ה- Divi הוא גם אחד מבוני העמודים הטובים ביותר בוורדפרס הקיימים כיום. כולם, החל מהאתרים החדשים ליצירת אתרים ועד מעצבי אתרים מנוסים, יכולים להפיק תועלת מהעוצמה של Divi Builder.

בעבר, Divi ו- Extra עשויים להיות קצת מכריעים, בגלל כמות השליטה היצירתית שהם סיפקו והחוסר יכולת לייבא חבילות או הדגמות שלמות לאתר שלך. עם זאת, כעת, כאשר ניתן לייבא חבילות אתרים מוכנות ותבניות אישיות ישר אל לוח המחוונים של וורדפרס בלחיצות בודדות, הפעלת אתר חדש עם ערכות נושא אלה הרבה יותר קל. עם זאת, הממשק של Divi Builder הוא פרידה גדולה מעורך WordPress, כך שתצטרך להשקיע קצת זמן בלימוד המערכת החדשה. עם זאת, כשאתה מתמודד עם זה, לא יהיה הרבה – אם בכלל – אתה לא יכול להתאים אישית באתר וורדפרס שלך.

בין אם אתם מחפשים נושא וורדפרס שניתן להשתמש בו כדי ליצור כל סוג של אתר, או שאתם זקוקים לתוסף שיכול לעזור לכם לשנות את האתר הקיים שלכם, הירשמו עם ערכות נושא אלגנטיות כדי לקבל גישה ל- Divi, Extra ו- Divi תוסף בונה בהחלט הגיוני. התוספים האחרים – בלום ומונארך – הם גם כלים שימושיים מאוד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map