نقد و بررسی میزبانی وب وردپرس WP Engine – آیا واقعاً تفاوت ایجاد می کند؟ ارزششو داره؟

معاملات وردپرس


آیا وب سایت وردپرس شما به سرعت بیشتری احتیاج دارد؟ امنیت بیشتر؟ آیا دسترسی به ویژگی هایی از قبیل پشتیبان گیری خودکار وب سایت ، به روزرسانی خودکار نرم افزار وردپرس و مجموعه ای از مضامین با کیفیت بالا وردپرس با کیفیت بالا به عنوان بخشی از بسته میزبانی شما جذاب می شود؟?

در این صورت ، میزبانی وردپرس مدیریت شده (به جای میزبانی مشترک “مشترک”) فقط می تواند نیاز شما باشد! و WP Engine احتمالاً بزرگترین شرکت در این فضا است.

در این بررسی ، دقیقاً آنچه را که به سیستم وارد شوید در صورت ورود به سیستم WP Engine ، پوشش می دهیم. ما همچنین خواهیم دید که چه بارهایی می توانید انتظار داشته باشید (ما یک سری تست های عمیق با مضامین برجسته انجام داده ایم) ، نتایج به موقع ، نتایج تست اثر بار (مثلاً نحوه انجام آنها وقتی تعداد زیادی از بازدید کنندگان سایت می خواهند به طور همزمان به سایت شما دسترسی پیدا کنند ، ایجاد ترافیک افزایش می یابد) و سایر مواردی که باید ارائه دهند.

اگر از خواندن نظرات میزبان خسته شده اید که لیست های ویژگی ها و محتوای تبلیغاتی را مجدداً به اشتراک می گذارید ، خسته شده اید ، این بررسی WP Engine مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت. این شرکت باید کلیه اطلاعات و داده های لازم را برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد انتخاب یا عدم انتخاب WP Engine در اختیار شما قرار دهد.

درباره میزبانی وب WordPress مدیریت WP Engine

WP Engine شاید اولین کسی نبوده که میزبان وردپرس مدیریت شده را ارائه دهد – این افتخار در واقع به Pagely می رود – اما آنها اکنون بزرگترین (و مشهورترین) شرکت در بخش میزبانی وردپرس مدیریت شده هستند. با داشتن بیش از 80،000 مشتری در 140 کشور جهان ، WP Engine مطمئناً تجربه زیادی در میزبانی طیف گسترده ای از سایت های وردپرس دارد. در واقع ، با توجه به مواد بازاریابی آنها ، ‘پنج درصد از دنیای آنلاین حداقل یک تجربه در WP Engine هر روز را بازدید می کنند.!

WP موتور آمار

وب سایت WP Engine دارای آمار چشمگیر در مورد خدمات آنها است.

با ارائه محیط های میزبانی با کارایی بالا که به طور خاص برای وب سایت های وردپرس بهینه شده است ، ضمن اینکه با مراقبت از بسیاری از کارهای در حال انجام لازم برای اجرای یک وب سایت وردپرس با ثبات و ایمن ، WP Engine یک مدعی قوی برای هر کسی است که بیش از حد کم هزینه معمولی نیاز داشته باشد. میزبان وب می توانند ارائه دهند.

اما آیا WP Engine واقعاً مطابق با اعتیاد به بازاریابی است؟ آیا آنها هزینه اضافی دارند؟?

بیایید شیرجه بزنیم در …

چرا موتور WP را در نظر بگیرید?

همانطور که گفته شد ، پیشنهاد WP Engine میزبان وردپرس را مدیریت کرده است. این بدان معناست که آنها در ایجاد محیط های میزبانی که برای وب سایت های وردپرس بسیار بهینه شده اند ، تخصص دارند. این نه تنها می تواند منجر به بارگذاری سریع شود بلکه باید اطمینان حاصل کند که وب سایت شما همواره روان و ایمن کار می کند.

خوب به نظر می رسد ، اما بیایید دقیقاً ببینیم که از نظر ویژگی ها و عملکردها به چه معنی است.

یک محیط وردپرس مدیریت حق بیمه

اگر نگاهی دقیق تر به مشخصات برنامه میزبانی WP Engine بیندازید ، ممکن است متوجه شوید که آنها در واقع میزبانی مشترک ارائه می دهند. اما اجازه ندهید که اصطلاح میزبانی مشترک شما را از بین ببرد!

از آنجا که نتایج آزمون بعداً در این بررسی نشان می دهد ، این میزبانی مشترک در سطح ورودی نیست که می توانید در ازای چند دلار در ماه بدست آورید ، جایی که وب سایت های بی شماری بر روی همان سرور کم نظیر خرد می شوند. در عوض ، با WP Engine ، به هاست اشتراکی با منبع خوبی که برای وردپرس بهینه شده است ، دسترسی پیدا می کنید ، و بسیار مطابق با بهترین خدمات میزبانی وردپرس برتر در خارج از کشور.

در واقع ، اگر می خواهید ببینید میزبان مشترک WP Engine با میزبانی مشترک در سطح ورودی مقایسه می شود ، مقایسه ما WP Engine با SiteGround شامل نتایج تست است که تفاوت بین این دو نوع هاستینگ را بسیار واضح می کند. بعداً در این بررسی نتایج آزمایش عملکرد بیشتری خواهیم داشت ، اما این تنها دلیل انتخاب WP Engine بیش از میزبانی بودجه نیست …

انتخاب تم Genesis وردپرس استودیو

در ژوئیه سال 2018 ، WP Engine StudioPress ، شرکتی برای توسعه تم را تولید کرد که فریم ورک محبوب Genesis و یک نمونه کار بزرگ از تم های وردپرس برتر را تولید کرد. با تشکر از این ، اکنون مشتریان WP Engine بدون هیچ هزینه اضافی به چارچوب Genesis و انتخاب 37 مضمون وردپرس StudioPress دسترسی دارند. با در نظر گرفتن خرده فروشی این تم ها با حدود 129 دلار ، این ارزش بسیار خوبی برای پول است.

مضامین استودیوپرس

مضامین تلفن همراه پاسخگو وردپرس در حال حاضر بدون هزینه اضافی در دسترس مشتریان WP Engine است.

این مضامین طیف گسترده ای از دسته ها را پوشش می دهد ، گزینه هایی برای ایجاد وب سایت های آژانس ، انواع مختلفی از وبلاگ ها ، سایت های کافه ها ، پرتفوی آنلاین و فروشگاه های تجارت الکترونیک ، برای نامگذاری چند مورد. اگرچه برخی از این تم ها کمی تاریخ دار به نظر می رسند ، همانطور که در بررسی StudioPress ما قرار گرفتیم ، هنوز گزینه های چشمگیر زیادی وجود دارد.

مضامین بیشتر StudioPress WordPress

مضامین StudioPress برای ایجاد طیف گسترده ای از وب سایت ها مناسب هستند.

با وجود گزینه های بسیار عالی در خارج ، انتخاب موضوع وردپرس می تواند بسیار دشوار باشد. با استفاده از WP Engine ، شما اکنون نوک انگشتان خود انتخاب خوبی از تم های با کیفیت بالا را دارید. این نه تنها روند انتخاب یک موضوع را ساده تر می کند بلکه باعث صرفه جویی در هزینه نیز می شود. البته ، شما هنوز هم آزاد هستید که از وب سایت های وردپرس خود در وب سایت میزبان WP Engine استفاده کنید.

به روزرسانی های نرم افزاری وردپرس خودکار

WP Engine به عنوان بخشی از خدمات میزبانی وب مدیریت شده ، نرم افزار اصلی وردپرس وب سایت شما را به روز می کند. با تشکر از این ، وب سایت شما همیشه از آخرین نسخه وردپرس استفاده می کند. با این حال ، تیم WP Engine قبل از اطمینان از پایداری آن ، به جای اینکه فوراً آن را در وب سایت شما اعمال کند ، هر بروزرسانی جدید را برای نرم افزار وردپرس آزمایش می کند..

مدیریت به روزرسانی ها

WP Engine نرم افزار وردپرس خود را به روز نگه می دارد ، اما می توانید به روزرسانی های خودکار را به تعویق بیندازید.

شما همچنین می توانید از نصب نسخه بعدی نرم افزار جلوگیری کنید – کاری که ممکن است بخواهید با نسخه قریب الوقوع وردپرس 5 و فعال سازی ویرایشگر جدید وردپرس گوتنبرگ در نظر بگیرید. به دلیل نحوه عملکرد تنظیم تعویض ، 60 روز فرصت دارید تا نسخه جدید وردپرس را تست کنید قبل از اینکه به طور خودکار در سایت شما اعمال شود.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد به روزرسانی خودکار نرم افزار وردپرس در این صفحه از وب سایت WP Engine بخوانید. با این حال ، بر خلاف برخی میزبان های وب مدیریت شده با WordPress ، افزونه ها به طور خودکار از طرف شما به روز نمی شوند و این کار را برای شما واگذار می کنند.

پشتیبان گیری خودکار وب سایت وردپرس

علاوه بر به روزرسانی نرم افزار وردپرس ، به لطف پشتیبان گیری خودکار در شب ، WP Engine از وب سایت شما نیز پشتیبانی می کند. نسخه پشتیبان تهیه WP Engine حاوی کلیه پرونده های اصلی WordPress ، مضامین ، افزونه ها و پایگاه داده است ، بنابراین ، اگر چیزی در سایت شما رخ ندهد و شما نیاز به بازگرداندن یک نکته قبلی داشته باشید ، نباید در انجام این کار مشکلی داشته باشید.

امتیازات پشتیبان وب سایت

تهیه نسخه پشتیبان کامل وب سایت وردپرس بصورت شبانه ایجاد می شود ، اما شما همچنین می توانید در هر زمان بطور دستی یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

همچنین می توانید در هر زمان از طریق پورتال کاربر WP Engine یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. این یک ویژگی مفید است که واقعا خوب کار می کند. ایجاد دستی نسخه پشتیبان قبل از ایجاد تغییر در سایت خود ، مانند نصب یک افزونه یا موضوع جدید ، به شما امکان می دهد که در صورت اشتباه بودن ، سایت خود را به عقب برگردانید. فایل های پشتیبان از طریق پورتال WP Engine قابل دسترسی است ، اما در صورت تمایل می توانید آنها را به عنوان فایل های فشرده برای حفاظت از آنها بارگیری کنید..

محیط های توسعه و مرحله بندی وردپرس

WP Engine و همچنین محیط تولیدی که میزبان وب سایت زنده وردپرس خود هستید ، دو محیط اضافی نیز در اختیار شما قرار می دهد تا به شما در تنظیم یک گردش کار کارآمد برای توسعه کمک کند..

ایجاد یک سایت مرحله بندی

WP Engine ایجاد محیط های توسعه و آزمایش را برای وب سایت شما آسان می کند.

یکی از راه های استفاده از این سه محیط ایجاد وب سایت شما در محیط توسعه ، سپس انتقال آن به محیط مرحله بندی است تا با مشتری یا سایر اعضای تیم برای آزمایش به اشتراک بگذارد و در آخر هم وقتی که آماده زندگی است ، آن را به محیط تولید سوق دهید. جابجایی سایت بین محیط ها بسیار ساده است و از طریق رابط بصری پورتال کاربر WP Engine صورت می گیرد.

وب سایت های قابل انتقال با WordPress را برای مشتری ایجاد کنید

با WP Engine ، شما همچنین می توانید از ویژگی محیط قابل انتقال برای ایجاد وب سایت های وردپرس کار برای مشتریان استفاده کنید. مانند وب سایت معمولی که توسط WP Engine میزبانی می شود ، هنگام ایجاد یک وب سایت قابل انتقال ، سه محیط برای کار با (توسعه ، مرحله بندی و تولید) دارید..

یک سایت قابل انتقال ایجاد کنید

توسعه دهندگان و طراحان وب می توانند قبل از انتقال آنها سایتهایی را برای مشتری به حساب خود ایجاد کنند.

با این حال ، این وب سایت های قابل انتقال برابر با هزینه سایت برنامه میزبانی شما حساب نمی کنند. علاوه بر این ، آنها برای جلوگیری از دسترسی ، از رمز عبور محافظت می شوند و تا زمانی که انتقال به مشتری انجام نشود ، نمی توانند در دسترس عموم قرار گیرند.

لینک سایت قابل انتقال

سایت های قابل انتقال با گذرواژه محافظت می شوند تا زنده بمانند.

با ایجاد یک سایت قابل انتقال جدید ، می توانید شروع به کار با نصب وردپرس تازه کنید ، یا از یک سایت موجود در حساب خود به عنوان پایه و اساس پروژه جدید استفاده کنید. اگر شما یک برنامه نویس هستید که بطور منظم سایت هایی را برای مشتری ها ایجاد می کنید ، امکان ایجاد سریع یک نصب جدید وردپرس بر اساس پیکربندی موجود از مضامین ، افزونه ها و تنظیمات ، مطمئناً در صرفه جویی در وقت شماست.

ایمیل سایت قابل انتقال

WP Engine سعی در انتقال هرچه سریعتر سایت به حساب کاربری شما و مشتری دارد.

وقتی دسترسی مشتری به سایت را با استفاده از پیوند نمایشی امکان پذیر کردید و از کار شما راضی بودند ، می توانید سایت را به آنها منتقل کنید. آنها باید یک برنامه WP Engine با یک برنامه میزبانی فعال برای ایجاد سایت زنده یا ایجاد کنند.

این ویژگی نسبتاً جدید WP Engine با یک ویژگی مشابه از میزبان وب Flywheel WordPress سازگار با توسعه دهنده ، مقایسه می کند و به گسترش جذابیت WP Engine به کسانی که وب سایتهایی را برای مشتری ایجاد می کنند ، کمک می کند..

WP Engine GeoTarget Tool

اگر می خواهید نسخه های مختلف وب سایت و محتوای آن را بر اساس موقعیت جغرافیایی خود در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهید ، WP Engine برای آن ویژگی دارد. با استفاده از GeoTarget ، این ابزار مکان بازدید کننده را تشخیص می دهد و سپس محتوای وب سایت از پیش تعریف شده را برای آنها نمایش می دهد.

ابزار GeoTarget

ویژگی GeoTarget به شما امکان می دهد چگونگی نمایش محتوای خود را بر اساس مکان بازدید کننده مشخص کنید.

پس از نصب افزونه GeoTarget ، می توانید از کد کوتاه استفاده کنید تا مشخص کنید کدام محتوا در پست ها ، صفحات و ابزارک های شما با توجه به موقعیت جغرافیایی آنها برای بازدید کنندگان نمایش داده می شود. شما حتی می توانید برای انجام اقدامات سفارشی بر اساس مکان بازدید کننده ، کد بنویسید. هنگام تعیین محتوای برای چه کسی نشان داده می شود ، می توانید تا جایی که از کد پستی بازدید کننده استفاده می کنید (اگر در ایالات متحده مستقر است) واقعاً مخاطبان خود را با محتوای مربوطه هدف گذاری کنید.

افزونه های چند زبانه و ترجمه ای برای وردپرس وجود دارد که می توانند ویژگی های مشابه را در وب سایت شما فعال کنند. با این حال ، GeoTarget برای همکاری با فن آوری ذخیره سازی WP Engine ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما هنگام تلاش برای دستیابی به نسخه های مختلف از محتوای شما ، از مشکلات عملکردی رنج نخواهد برد..

اگر می خواهید بر اساس موقعیت مکانی یک بازدید کننده ، اطلاعات مختلفی را در وب سایت خود نمایش دهید ، باید این ویژگی WP Engine مورد توجه واقع شود. متأسفانه ، ویژگی GeoTarget فقط به عنوان یک افزودنی پرداخت شده برای برنامه های میزبانی WP Engine در دسترس است.

مشخصات فنی میزبانی مدیریت شده WP Engine

مکان های مرکز داده

WP Engine به شما امکان می دهد وب سایت خود را در انتخاب خوبی از مکان ها در سراسر جهان میزبان کنید.

برای کسانی که می خواهند درباره جزئیات فنی برنامه های میزبانی WP Engine اطلاعات بیشتری کسب کنند ، این بخش از بررسی ما باید قبل از حرکت به صفحه ، نتایج به روز و نتایج تست عملکرد به هر سؤالی پاسخ دهد:

 • ذخیره وب سایت: حافظه پنهانی وب سایت و حافظه نهان اختیاری برای ذخیره نمایش داده های پایگاه داده.
 • شبکه تحویل محتوا (CDN): تمام برنامه های WP Engine شامل دسترسی CDN از MaxCDN بدون هزینه اضافی است.
 • PHP: امکان جابجایی بین PHP 5.6 ، 7 و 7.2.
 • HTTP / 2.0: در استفاده از سرورها و CDN.
 • SSL: از گواهی نامه رمزگذاری SSL رایگان استفاده کنید ، مجوز شخصی خود را وارد کنید یا یکی را از طریق WP Engine خریداری کنید.
 • SFTP: امکان ایجاد چندین حساب امن FTP برای دسترسی به فضای وب خود برای بارگذاری و ویرایش فایل ها.
 • مدیر فایل سرور: بدون مدیر پرونده آنلاین؛ فقط دسترسی FTP به فضای سرور.
 • دسترسی به بانک اطلاعاتی: phpMyAdmin برای دسترسی به پایگاه داده وب سایت وردپرس از طریق یک مرورگر استفاده می شود.
 • سرویس ایمیل: هیچ سرویس ایمیلی در مورد برنامه WP Engine وجود ندارد.
 • مدیریت وب سایت وردپرس: به روزرسانی های نرم افزار وردپرس به صورت خودکار نصب می شوند ، اگرچه شما می توانید 60 روز به روزرسانی را به تعویق بیاندازید. هیچ افزونه یا بروزرسانی خودکار وجود ندارد.
 • محدودیت های افزونه: لیستی از افزونه های مجاز وجود ندارد ، از جمله برخی از افزونه های ذخیره ، پشتیبان و بهینه سازی که می توانند بر عملکرد وب سایت تأثیر بگذارند.
 • تمهیدات امنیتی: وب سایتها به دلیل بدافزارها و سایر موارد امنیتی اسکن شده و تیم پشتیبانی در صورت مشاهده هرگونه عدم اطمینان ، اقدام خواهد کرد.
 • خدمات پاکسازی پس از هک: اگر سایت شما در حالی که توسط WP Engine میزبانی شده است هک شود ، برای رفع آن به Sucuri پرداخت می کنند.
 • مکان های مرکز داده: انتخاب مکان سرور در سراسر ایالات متحده ، کانادا ، اروپا ، آسیا و استرالیا از طریق همکاری با Google Cloud Platform.
 • سایت های مرحله بندی: کلیه برنامه ها شامل محیط های مرحله بندی و توسعه در کنار محیط تولید با انتقال آسان سایت بین محیط های مختلف از طریق رابط پورتال کاربر می باشد..
 • مهاجرت وب سایت وردپرس: WP Engine یک افزونه رایگان دارد که به شما کمک می کند تا وب سایت وردپرس خود را به سکوی میزبان خود منتقل کنید.
 • تجزیه و تحلیل بازدید کنندگان: می توانید داده های مربوط به ترافیک وب سایت و استفاده از تخصیص آن را از طریق داشبورد پورتال کاربر WP Engine مشاهده کنید.
 • چک های بی موقع: قسمت جلوی سایت شما برای زمان خرابی رصد می شود ، در حالی که قسمت عقب نیز برای نظارت بر سلامت کلی سایت کنترل می شود. اگر یک مسئله تشخیص داده شود ، اقدام می شود.
 • کانال های پشتیبانی: یک کانال گفتگوی زنده 24/7 در تمام برنامه ها در دسترس است ، در حالی که پشتیبانی تلفنی 24/7 در همه برنامه ها به جز برنامه راه اندازی سطح ورودی در دسترس است. پشتیبانی بلیط 24/7 برای برنامه های سفارشی درجه بالا محفوظ است.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه مقایسه صفحه وب سایت WP Engine.

تجربه کاربر مشتری WP Engine

همانطور که مشاهده می کنید ، WP Engine طیف گسترده ای از ویژگی های مفید را به مشتریان ارائه می دهد. با این وجود ، مهم است که بتوانید به راحتی حساب خود را مدیریت کرده و از این ویژگی ها استفاده کنید. بنابراین ، با در نظر داشته باشید ، اجازه دهید نگاهی به پورتال کاربر WP Engine و تجربه کاربر در نصب و مدیریت وب سایت WordPress بیندازیم.

نصب وردپرس

پس از ورود به پورتال WP Engine ، ایجاد یک وب سایت جدید وردپرس بسیار سر راست است. به سادگی بر روی دکمه مناسب کلیک کنید و سپس نام سایت را وارد کنید. هنگام ایجاد سایت ، می توانید شروع به نصب جدید WordPress یا کپی کردن از یک سایت موجود در حساب خود کنید.

اگر فردی هستید که به طور مرتب وب سایت را برای مشتریان خود ایجاد می کند ، ممکن است قدردانی کنید که می توانید به سرعت پیکربندی وب سایت مبتدی خود را با مضامین و افزونه های دلخواه در یک سایت جدید اعمال کنید.

ایجاد سایت جدید

ایجاد وب سایت وردپرس با WP Engine بسیار سر راست است.

اگرچه برای راه اندازی سایت خود فقط چند دقیقه زمان لازم است ، اما پس از آماده شدن ، ایمیلی از WP Engine دریافت خواهید کرد. برای شروع ، می توانید از زیر دامنه WP Engine برای URL وب سایت خود استفاده کنید. با این حال ، پس از انتخاب دامنه برای وب سایت خود ، می توانید به راحتی آن را از طریق درگاه کاربر WP Engine به حساب میزبان خود متصل کنید.

نصب یک تم وردپرس StudioPress

یک تم StudioPress را بارگیری کنید

مشتریان WP Engine می توانند بیش از 35 مضمون برتر وردپرس را از استودیوپرس انتخاب کنند.

همانطور که گفته شد ، مشتریان WP Engine اکنون به بیش از 35 مضمون برتر وردپرس از استودیوپرس دسترسی دارند. اگر می خواهید یکی از این مضامین را در وب سایت خود استفاده کنید ، به سادگی پرونده را از پرتال کاربر WP Engine خود بارگیری کنید ، سپس آن را در داشبورد وردپرس خود بارگذاری کنید.

مضامین داشبورد وردپرس

اگرچه مضامین موجود در داشبورد وردپرس شما در دسترس نیستند ، می توانید آنها را از پرتال کاربر WP Engine خود بارگیری کنید.

این مضامین با اسناد دقیق به شما کمک می کنند تا در اسرع وقت بتوانید آنها را راه اندازی و راه اندازی کنید.

مدیریت وب سایت وردپرس

افزونه WP Engine WordPress

وب سایت های وردپرس به میزبانی WP Engine شامل مجموعه کنترل اضافی برای مدیریت سایت است.

با استفاده از WP Engine ، نصب های WordPress با افزونه پیکربندی اجباری خودکار فعال می شوند. از طریق قسمت افزونه می توانید حافظه نهان وب سایت را پاک کرده و یک سایت مرحله بندی ایجاد کنید. پیوندهایی به پورتال کاربر WP Engine و منطقه پشتیبانی شما نیز به داشبورد وردپرس شما اضافه می شود. جدا از آن ، بسیاری از ویژگی های مدیریت وب سایت از طریق منطقه حساب شما در وب سایت WP Engine قابل دسترسی است.

داشبورد درگاه کاربر

بسیاری از کارها ، مانند فعال کردن CDN ، می توانند به سرعت از طریق درگاه کاربر WP Engine انجام شوند.

در داخل پورتال کاربر WP Engine ، می توانید کارهایی مانند فعال کردن CDN ، ایجاد حساب کاربری SFTP و فعال کردن مجوز رمزگذاری SSL رایگان را انجام دهید. همچنین می توانید گواهی SSL خود را وارد کنید یا یکی را از طریق WP Engine خریداری کنید.

تنظیمات CDN

رابط پورتال کاربر WP Engine مدیریت وب سایت وردپرس شما را آسان می کند.

همانطور که گفته شد ، وب سایت شما هر روز با WP Engine بطور خودکار پشتیبان تهیه می شود ، اما می توانید از طریق پورتال کاربر نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید. شما می توانید رمز عبور خود را از طریق وب سایت از طریق وب سایت محافظت کنید – ویژگی ای که باید قبل از راه اندازی روی سایت خود مفید واقع شوید..

مسدود کردن ترافیک وب سایت

مسدود کردن ترافیک به وب سایت شما با رمز محافظت از آن تا زمان آماده شدن برای پخش زنده ، آسان است.

به طور کلی ، پورتال کاربر امکان مدیریت سایت شما و دسترسی به ویژگی های ارائه شده توسط WP Engine را آسان می کند. در مقایسه با بسته های میزبانی کم هزینه مشترک ، که اغلب از cPanel استفاده می کنند ، کنترل پنل WP Engine هدفمند ساخته شده بسیار کاربر پسند تر است.

عملکرد میزبانی وب WP Engine

یکی از دلایل اصلی انتخاب حق بیمه میزبانی وردپرس نسبت به گزینه های ارزان تر ، کاهش احتمالی بارگذاری وب سایت و همچنین امکان اسکان بیشتر بازدید کنندگان همزمان بدون عملکرد وب سایت شما است. کمتر موارد خرابی وب سایت عامل مهم دیگری است.

WP Engine مطمئناً توانایی آنها در ارائه خدمات میزبانی با کارایی بالا را ارتقا می بخشد ، اما آیا واقعاً چنین است؟ بیایید با مرور زمان بارگذاری وب سایت های آزمون ما که توسط WP Engine میزبان شده اند ، و همچنین از توانایی آنها برای کنترل همزمان چندین بازدید کننده دریابیم.

نتایج آزمایش زمان بارگیری موتور WP موتور

از آنجا که همه وب سایت ها متفاوت هستند ، ما دو سایت آزمایشی را برای بررسی WP Engine ایجاد کردیم. سایت اول تست با استفاده از یک موضوع سبک وردپرس سبک ساخته شده است ، در حالی که دوم با یک موضوع چند منظوره غنی از ویژگی های ایجاد شده است. این دو سایت با استفاده از سرویس Pingdom مورد بررسی قرار گرفتند که بارهای بارگیری هر 30 دقیقه طی یک دوره 7 روزه ثبت می شدند. در اینجا نتایج …

نتایج تست سرعت هفت روزه موتور WP با تم سبک وزن

بیست و هفده موضوع

بیست و هفده نمونه ای محبوب از موضوع سبک وردپرس سبک است.

بیست و هفده موضوعی است که هم اکنون به طور پیش فرض در نصب های جدید وردپرس فعال شده است. این یک گزینه سبک وزن است که در بیش از یک میلیون وب سایت وردپرس در حال استفاده است ، و آن را به عنوان کاندیدای مناسبی برای آزمایش سرعت ارائه سریع وب سایت با استفاده از یک موضوع اصلی تبدیل می کند..

اگر قصد استفاده از این مضمون (یا گزینه مشابه) را دارید ، در اینجا بارهای بارگیری ممکن است با WP Engine تجربه کنید:

نتایج تست پینگدوم

میانگین زمان بار برای وب سایت وردپرس با استفاده از تم سبک وزن 259 میلی ثانیه بود.

سایت تست ما با استفاده از مضمون سبک به میزبانی WP Engine بسیار سریع انجام شد. در حدود یک ربع ثانیه ، WP Engine توانست زمان بارگذاری چشمگیر را که بسیار سریعتر از نتایج حاصل از مقایسه برنامه های بودجه Bluehost ، HostGator و SiteGround بود ، به شما تحویل دهد ، اگرچه این برنامه ها بسیار ارزان تر بودند.

با این حال ، WP Engine همچنین در بررسی Kinsta ما بهتر از سایت تست عمل کرده است ، نشان می دهد که WP Engine می تواند در همان براکت قیمت خود را در برابر سایر میزبان ها نگه دارد..

اما همه نمی خواهند از یک موضوع وردپرس بدون استفاده استفاده کنند ، بنابراین اگر یک گزینه چند منظوره بسته بندی شده برای وب سایت خود انتخاب کنید چه اتفاقی می افتد؟ بیایید دریابیم …

نتایج تست سرعت هفت روزه موتور WP موتور با یک موضوع چند منظوره

وقتی نمونه خوبی از یک موضوع چند منظوره وردپرس می آید ، Avada سخت است. با بیش از 450،000 فروش به روز ، لیست طولانی از ویژگی ها و چندین نسخه آزمایشی وب سایت ، نمی توان درک کرد که چرا Avada اینقدر محبوب است. با این وجود ، همه این قابلیت ها می توانند تأثیر زیادی بر سرعت سایت بگذارند ، و آوادا را به عنوان کاندیدای خوبی برای آزمایش چگونگی عملکرد WP Engine قادر به مدیریت وب سایت های وردپرس با سنگین تر نشان می دهد..

نسخه ی نمایشی آژانس تم آوادا

نسخه ی نمایشی وب سایت آژانس آوادا نمونه بسیار خوبی از وب سایت وردپرس با منابع فشرده است.

برای این تست زمان بارگیری WP Engine ، موضوع Avada نصب شد و نسخه نمایشی وب سایت آژانس آن وارد شد. بار دیگر بارهای بارگذاری توسط Pingdom در فواصل 30 دقیقه ای در طی یک دوره 7 روزه ثبت شد.

تست صفحه اصلی آوادا

متوسط ​​بار بار برای وب سایت وردپرس با استفاده از بیست و هفده موضوع 1.43 ثانیه بود.

همانطور که مشاهده می کنید ، اندازه صفحه تست موضوع Avada بسیار بزرگتر از صفحه مورد استفاده برای تست تم بیست و هفده (275.47 KB در مقایسه با 1.05 مگابایت) بود. به همین دلیل زمان بارگذاری چشمگیر نبود. با این حال ، با توجه به مجموعه ای از ویژگی های مورد استفاده در صفحه اصلی نسخه ی نمایشی آوادا ، این زمان ها چیزی برای شکایت نیست. به گفته این ، آنها خیلی سریع نیستند زمانهای ثبت شده در بررسی میزبانی Kinsta.

همه کسانی که یک موضوع چند منظوره مانند Avada را انتخاب می کنند ، از سایت های نمایشی آن دقیقاً همانطور که هستند استفاده نمی کنند. بنابراین ، با توجه به این نکته ، بارهای بارگذاری یک پست وبلاگ منتشر شده در سایت آزمون آوادا را نیز تست کردیم.

برای این پست ، نتایج بسیار بهتر بود ، با میانگین بارگیری 898 میلی ثانیه ، در مقایسه با 1.43 ثانیه نسخه ی نمایشی صفحه اصلی آژانس.

تست ارسال پست وبلاگ Avada

یک پست وبلاگ ایجاد شده با موضوع Avada و در تست عملکرد Pingdom ما استفاده شده است.

بنابراین ، اگر شما قصد استفاده از یک موضوع وردپرس غنی از ویژگی های مانند Avada را دارید ، پس ارزش است که قبل از راه اندازی سایت ، مقداری وقت آزمایش کنید تا نسخه های مختلف ، عناصر صفحه و ابزارک ها را در بارگیری شما چه تاثیری بگذارد..

خلاصه نتایج تست سرعت سایت سایت WP Engine

همانطور که زمان بارگذاری ثبت شده توسط Pingdom نشان می دهد ، WP Engine مطمئناً میزبان وب سریع است. اگرچه ممکن است شما تمایل به استفاده از موضوعی به عنوان سبک وزن بیست و هفده نداشته باشید ، اما احتمالاً شما یکی از نسخه های نمایشی را از یک موضوع چند منظوره با وزن سنگین مانند Avada استفاده نمی کنید. بنابراین ، اگر وب سایت شما تعادل خوبی بین ویژگی ها و کاربردی داشته باشد ، می توانید از بارگیری در جایی در بین مواردی که سایتهای آزمون ما تجربه کرده اند لذت ببرید.

نتایج تست Pingdom موتور WP

سایت آزمایش با استفاده از یک موضوع سبک وزن بسیار سریعتر از صفحات آزمایشی ایجاد شده با موضوع Avada بارگیری می شود.

هنگام تنظیم سایت های تست ما با WP Engine ، آنها در مرکز داده های اروپایی خود روی سرورها نصب شدند. به همین دلیل ، مکان آزمایش اروپا در پینگدوم انتخاب شد. اگرچه می توانید انتخاب کنید که مرکز داده شما در چه میزبانی وب سایت قرار دارد ، با گزینه های مختلف در سراسر جهان ، فاصله بازدیدکنندگان از سایت تاثیری در بارگیری آنها را تجربه خواهد کرد. با این حال ، استفاده از CDN (شامل همه برنامه های WP Engine) می تواند به کاهش این مسئله تا حدودی کمک کند.

آزمایش عملکرد ضربه بار موتور WP

بارگیری بارها روش مفیدی برای قضاوت در مورد کیفیت میزبان وب است ، اما همچنین مهم است که در هنگام دسترسی چند بازدید کننده به طور همزمان ، به شما بگوییم که چگونه سایت شما عملکرد خواهد کرد. برای این بخش از بررسی WP Engine ، ما از سرویس Load Impact برای شبیه سازی چندین کاربر به طور همزمان دسترسی به وب سایت وردپرس میزبان WP Engine استفاده کردیم.

در طی یک دوره آزمایش ده دقیقه ای ، تعداد کاربران مجازی که به سایت دسترسی پیدا می کنند (که توسط خط آبی در نمودار زیر نشان داده شده است) از یک مورد افزایش یافته است تا اینکه 250 کاربر مجازی در همان زمان از سایت بازدید کردند. زمان بارگذاری سایت توسط Load Impact در فواصل زمانی منظم ثبت شد تا میزان رشد سایت به دلیل افزایش تعداد بازدید کنندگان مشاهده شود. مجدداً ، از مضمون چند منظوره Avada در وب سایت آزمون استفاده شد.

نتایج تست تاثیر بار

تست Load Impact نشان می دهد که سایت میزبان WP Engine قادر به مدیریت 250 کاربر مجازی همزمان و بدون افت عملکرد بود.

براساس نتایج آزمون Load Impact ، حداکثر 250 کاربر مجازی که به طور همزمان به سایت دسترسی پیدا می کنند ، هیچ تاثیری در عملکرد سایت به میزبانی WP Engine نداشته است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آزمون داشته باشید ، در وب سایت Load Impact در دسترس است.

نتایج مشابهی هنگام تست میزبانی ویندوز وردپرس Kinsta ثبت شد که 250 کاربر مجازی همزمان هیچ تاثیری در عملکرد سایت آزمون ندارند. با این حال ، آزمایش های ما از میزبانی بودجه از Bluehost ، GoDaddy و HostGator نشان داد که هر سه نفر با دسترسی بیش از 50 کاربر مجازی به طور همزمان به سایت ها مشکل داشتند..

بنابراین اکنون می دانیم که وب سایت آزمایشی چقدر سریع بارگیری می شود و تأثیر چند کاربر مجازی که همزمان به آن دسترسی دارند ، اجازه می دهیم به نتایج حاصل از نظارت بر خرابی WP Engine ما نگاه کنیم.

نتایج تست Uptime WP Engine

خرابی ، هر چقدر هم کوچک باشد ، می تواند تأثیر بسیار منفی بر کارایی وب سایت شما بگذارد. دوره های غیرقابل دسترسی می تواند وب سایت شما را ایجاد کند و با تمدید ، شما غیر حرفه ای و غیرقابل اعتماد به نظر برسید و منجر به فرصت های از دست رفته و شهرت منفی شوید.

نتایج Pingdom Uptime

هیچ یک از سایتهای میزبان WP Engine هیچ دوره خرابی را در طی دوره تست هفت روزه تجربه نکردند.

اگرچه هدف WP Engine ارائه حداقل زمان 99.95٪ زمان به روزرسانی است ، اما مانیتورینگ ما در طی 7 روز آزمایش هیچ موردی از خرابی را تشخیص نداد. اگر سایت شما تجربه ای کمتر از زمان های موافقت شده در زمان مجاز داشته باشد ، می توانید نسبت به هزینه ماهانه خود اعتبار دریافت کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، وب سایت های وردپرس که توسط WP Engine میزبان هستند ، می توانند سریع بارگیری کنند و چند بازدیدکننده همزمان را با حداقل خرابی اداره کنند. اما چقدر باید هزینه این نوع خدمات را بپردازید?

جزئیات قیمت گذاری موتور WP

سه برنامه از پیش تعیین شده میزبان WP Engine وجود دارد ، و همچنین گزینه سفارشی مناسب برای سایتهایی که ماهانه میلیون ها بازدیدکننده داشته باشند ، یا کسانی که باید حداقل 25 وب سایت وردپرس را به یک حساب کاربری داشته باشند ، مناسب است..

برنامه های میزبانی موتور WP

WP Engine دارای سه برنامه میزبانی از پیش تعریف شده و همچنین گزینه طرح سفارشی است.

وقتی صحبت از برنامه های از پیش تعیین شده میزبانی WP Engine می شود ، گزینه های شما به شرح زیر است:

 • استارت آپ: 35 دلار در ماه برای یک وب سایت WordPress ، حداکثر 25K بازدید و پهنای باند 10 گیگابایت در هر ماه ، با 10 گیگابایت فضای ذخیره.
 • رشد: ماهانه 115 دلار برای پنج وب سایت وردپرس ، حداکثر 100K بازدید و پهنای باند 200 گیگابایت در هر ماه ، با 20 گیگابایت ذخیره سازی.
 • مقیاس: 290 دلار در ماه برای 15 وب سایت WordPress ، حداکثر 400K بازدید و پهنای باند 400 گیگابایت در هر ماه ، با 30 گیگابایت فضای ذخیره.

همانطور که قبلاً در این بررسی WP Engine ذکر شد ، تمام برنامه ها شامل دسترسی به مضامین 35 به علاوه وردپرس از استودیوپرس و یک گواهینامه رایگان SSL است. شما همچنین می توانید با پرداخت 20 دلار در ماه در هر سایت ، تعداد بیشتری وب سایت وردپرس را در برنامه خود نصب کنید. با این وجود ، تمام سایتهای شما منابع موجود در برنامه شما مانند پهنای باند و هزینه های ذخیره را به اشتراک می گذارند. همچنین موارد اضافی دیگری با پرداخت اختیاری موجود است ، از جمله ویژگی GeoTarget که قبلاً ذکر شد و پشتیبانی از WordPress Multisite.

صرف نظر از کدام یک از برنامه های از پیش تعریف شده شما انتخاب می کنید ، وب سایت های وردپرس شما در همان نوع سخت افزار میزبانی می شوند. بنابراین ، چه در هر ماه 35 دلار یا 290 دلار پرداخت کنید ، باید بتوانید از عملکرد مشابهی با سایتهای آزمون ما برخوردار شوید. بدیهی است ، پیکربندی وب سایت و میزان ترافیک شما نقش بزرگی در تعیین عملکرد سایتهای شما ایفا می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، می توانید مقایسه کاملی از برنامه های قیمت گذاری WP Engine را در وب سایت آنها مشاهده کنید.

چه در مورد هزینه های اضافی?

با توجه به محدوده پهنای باند و تعداد بازدیدکنندگان در هر طرح ، ممکن است تعجب کنید که اگر بیش از کمک هزینه خود بروید ، چه اتفاقی می افتد. اگر این اتفاق بیفتد ، مشتریانی که در برنامه های Startup ، Growth یا Scale قرار دارند بیش از 2 دلار در هر 1000 بازدیدکننده ماهانه اضافی را متحمل می شوند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این هزینه ها و نحوه شمارش بازدید کنندگان WP Engine در این صفحه کسب کنید.

افکار نهایی

بعد از انجام آزمایش ، عادلانه است که بگوییم WP Engine وعده های خود را در مورد ارائه یک محیط میزبانی وردپرس با کارایی پایدار و با عملکرد بالا تحویل می دهد.

ویژگی های اضافی مانند پشتیبان گیری خودکار ، اسکن امنیتی و به روزرسانی های وردپرس باید برخی از استرس ها را در مدیریت یک وب سایت برطرف کند. همچنین دسترسی به بیش از 35 مضمون با کیفیت بالا وردپرس با کیفیت بالا کمک می کند تا مقداری هزینه میزبانی سایت خود را با WP Engine جبران کنید.

ویژگی های مناسب برای توسعه دهندگان ، مانند محیط های توسعه و مرحله بندی و همچنین امکان انتقال سایت به مشتری ، آسان برای استفاده ، دلایل بیشتری برای در نظر گرفتن WP Engine است..

تنها اشکال واقعی WP Engine قیمت برنامه ها است. اگرچه در همان منطقه بسیاری از ارائه دهندگان میزبان وردپرس مدیریت شده دیگر ، پرداخت 35 دلار در ماه یا بیشتر برای هر وب سایت قابل توجیه نیست. با این حال ، اگر سایت شما درآمد کسب می کند ، برای تجارت شما مهم است و یا در حال پیشی گرفتن از میزبان فعلی شماست ، منطقی است که WP Engine را به لیست کوتاه خود اضافه کنید. ضمانت برگشت پول 60 روزه نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد WP Engine را بدون خطر امتحان کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map