میزبان مدیریت WordPress ‘DreamPress 2’ – اولین برداشتها

میزبانی وب وردپرس مدیریت شده مسئله بزرگی است – بنابراین جای تعجب نیست که ، تقریباً در مورد هر شرکتی که میزبان این نوع خدمات را ارائه می دهد ، این روند همچنان تکرار می شود و پیشرفت می کند و تلاش می کند تا از رقبای خود پیشی بگیرد. DreamHost یکی از این ارائه دهنده هاستینگ – یکی از بزرگترین مشاغل موجود در تجارت – است.


DreamHost برای اولین بار در اواسط سال 2013 با یک سرویس لقب DreamPress وارد بازار میزبان وردپرس شد. با این حال ، با آغاز رسمی شدن DreamPress ، قبلاً توسط بعضی از رقبای خود کمی برتری داشت و به نظر نمی رسید هرگز واقعاً به همان اندازه که شایسته آن بود توجه داشته باشد..

این بار ، DreamHost با DreamPress 2 بازگشت – محصولی بسیار قوی که دارای تعدادی از ویژگی های قابل توجه است: مانند سرورهای VPS فقط ، PHP 5.5 ، OpCache و HHVM اختیاری (در حال حاضر در بتا).

بیایید یکی از این سیستم های جدید را به آتش بکشیم ، سایتی کاملاً جدید ایجاد کنیم و کمی آزمایش کنیم …

درباره خدمات

از سال 1997 تاکنون DreamHost یکی از طولانی ترین و شناخته شده ترین شرکت های میزبانی در اطراف است – و حتی قبل از انتشار اولیه DreamPress ، آنها قبلاً از طریق اشتراکی که قبلاً کاملاً مستقر شده بود ، بارهای از تجربه های مرتبط با وردپرس را بدست آوردند. خدماتی که در ماه نوامبر سال گذشته اجاره ای جدید از زندگی دریافت کرده است و خدمات اختصاصی را نیز در نظر گرفته است ، با توجه به این ، بسیار منطقی است که انتظار داشته باشیم این ، تلاش دوم آنها ، واقعاً خوب باشد! بیایید نگاهی بیندازیم:

ویژگی های کلیدی

 • به طور خاص برای وردپرس با حافظه پنهان کردن سرور طراحی شده است اطلاعات بیشتری کسب کنید
 • حداکثر 2.1 میلیون بازدید کننده ماهانه در زیر مشاهده می کنند
 • کلیه مشتریان در سرورهای VPS – مشترک نیستند
 • رم مقیاس خودکار
 • بدون هزینه اضافی
 • PHP 5.5 با OpCache
 • اختیاری HHVM (بتا)
 • عملکرد عالی زیر را ببینید
 • آدرس های نامحدود ایمیل
 • پوسته کامل (SSH) با گیت در دسترس است
 • پشتیبانی 24/7 چت زنده *
 • پشتیبان گیری روزانه خودکار
 • 100 دلار اعتبار Google AdWords
 • ادغام آسان CloudFlare بیشتر بدانید
 • بسیار ارزان (با در نظر گرفتن هزینه های حمل و نقل ماهانه)!
 • محدودیتی در افزونه وجود ندارد
 • گواهینامه های SSL (+ 15 دلار در سال)

چگونه به نظر می رسد و احساس می کند?

رابط کاربری سرویس جدید DreamPress 2 بسیار ساده است. این واقعاً فقط یک صفحه اضافی است که دارای چند زیر منو بر روی داشبورد مشتری میزبان وب میزبان وب DreamHost است – که البته حرکت آن بسیار ساده و آسان نیست (اگرچه هنوز کاملاً بهتر از رابطهای معمول cPanel نوع مورد استفاده در بسیاری از شرکتهای میزبان دیگر ** ) در مقایسه با تجربه ، مثلاً Media Temple یا Flywheel ، واقعاً یک تجربه کم نظیر از نظر زیبایی شناختی است. با این حال ، این کار را انجام می دهد ، طراحی شده است – البته بدون ریزه کاری.

تصویر صفحه:

تصویر داشبورد DreamPress 2

… هوم با این وجود ، خوشبختانه ، این رابطی نیست که شما بخواهید اغلب از آن استفاده کنید. در عوض ، رابط مهمتر داشبورد واقعی وردپرس است – که تا حد زیادی ربطی ندارد. بیایید ادامه دهیم.

تنظیم آن چقدر آسان است?

برخلاف بیشتر ارائه دهندگان میزبان وردپرس متخصص ، DreamHost نیز یک دامنه ثبت است – به این معنی که می توانید هر دو دامنه را با آنها ثبت کنید و از وب سایت خود میزبانی کنید. این باعث می شود که یک وب سایت جدید (با دامنه جدید) با آنها نسیم مطلق ایجاد شود! علاوه بر این ، DreamPress 2 همچنین دارای تعداد نامحدودی حساب های ایمیل است – به همین دلیل این موارد مراقب خارج از جعبه نیز هستند!

صرف نظر از اینکه دامنه شما در آنها ثبت شده است یا خیر ، هیچ مشکلی در مورد شروع کار با DreamPress 2. وجود ندارد. وردپرس به طور خودکار در هر نقشه جدید نصب می شود و حدود 40-45 دقیقه طول می کشد تا به طور کامل و کامل در حساب کاربری خود اجرا کنید. آسان!

سرعت…

سرعت یکی از مهمترین فاکتورهای یک وب سایت با عملکرد بالا است. بازدیدکنندگان بیش از چند ثانیه منتظر بمانند تا مطالب شما ببینند واقعاً بدون خیر! این تا حدی است که مقدار واقعی میزبانی وردپرس مدیریت شده وارد بازی می شود و روی این نمره DreamPress 2 ناامید نمی شود.

چقدر سریع است?

اجرای تعدادی تست سرعت در سایت کاملاً غیرمستقیم (یعنی نصب وردپرس کاملاً جدید با هیچ یک از تنظیمات تغییر یافته ، هیچ افزونه اضافی و چیزی جز نصب پیش فرض بیست پانزده نصب شده) بار بار را برای صفحه اول در جایی در منطقه منتشر می شود بین 0.5 و 1.2 ثانیه است*** با میانگین بارگذاری صفحه متوسط 0.8 ثانیه (طبق تست های ما)! در اینجا سایت آزمون **** تقریباً غیرمستقیم **** وجود دارد – اگر مایل هستید آن را از طریق گفته GTMetrix یا Pingdom برای خودتان اجرا کنید: http://webhostingspeedchecks-drmprs2.com (بروزرسانی: اکنون سایت آفلاین است).

گزارش GTMetrix معمولی:

گزارش DreamPress 2 GTMetrix

… که واقعاً تقریباً به همان سرعتی است که من تا به امروز دیده ام که هر سرویس قابل مقایسه ای را انجام داده است!

امنیت

متأسفانه ، تنها آزمایش واقعی برای امنیت این است که آیا سایتی (یا در حقیقت خود شرکت میزبان) در برابر یک حمله خوب سازمان یافته قرار می گیرد. DreamHost می نویسد:

وی افزود: “علاوه بر به روزرسانی های اصلی هسته وردپرس و پشتیبان گیری روزانه ، ما یک Firewall برنامه کاربردی تنظیم شده با وردپرس (WAF) ، Fail2ban برای محافظت در برابر ورود به سیستم های ناخواسته ، کاهش خودکار خودکار DDoS داریم و مستقیماً با تیم امنیتی وردپرس کار می کنیم تا به صورت پیشگیرانه از شما محافظت کنیم. سایت وردپرس در برابر تهدیدهای نوظهور. “

… که بسیار دلگرم کننده است به دنبال DreamPress 2 خوب هستید!

وقت تمام وقت

فقط با ایجاد یک سایت کاملاً جدید در DreamPress 2 و هیچ منبع داده دیگری برای همکاری با آن ، هنوز نمی توانم درباره زمان به روز اظهار نظر کنم. با این حال ، من این موضوع را در حدود یک ماه آینده نظارت خواهم کرد و این را به روز می کنم تا منعکس کننده آنچه هستم … باشید!

(بروزرسانی: نتایج به موقع من = 99.7٪ از طریق نظارت بر ربات Pingdom و Uptime)

عملکرد تحت بار

وقتی تست عملکرد یک سایت تحت بار قرار می گیرد ، بدون شک هیچ ابزاری بهتر از Load Impact وجود ندارد. برای کسانی که از قبل آگاه نیستند ، کاری که این ابزار انجام می دهد این است که به شما امکان می دهد اثر ارسال تعداد فزاینده ای از کاربران مجازی به یک سایت را در یک بازه زمانی از پیش تعیین شده نقشه برداری کنید ، در نتیجه شبیه سازی می کنید که چگونه عملکرد یک سایت با افزایش بار متفاوت است. استفاده از این ابزار برای ارسال از 1 تا 250 کاربر همزمان به سایت تست فوق در طی 10 دقیقه نتایج چشمگیر می بخشد (اگرچه مسلماً سایت آزمون ما تقریباً به همان اندازه اساسی است که یک وب سایت دارای وردپرس باشد). من شما را با جزئیات جلب نمی کنم ، اما کافی است که بگوییم آزمون ما اساساً بوده است هیچ تاثیری در سایت نیست – با بار بار مجازی ما به طور قابل توجهی پایین تر از 75ms در سراسر (در مرحله اولیه ذخیره سازی – برای نتایج کامل به اینجا مراجعه کنید! توجه: اگر شک دارید این نتایج چقدر خوب است ، سعی کنید آزمایش مشابهی را برای خودتان انجام دهید. هر سایت دیگری که دوست دارید.

حداکثر 2.1 میلیون بازدید در هر ماه?!

وعده بازدید کننده تا 2.1 میلیون بازدید کننده ماهانه شگفت انگیز است! حالت DreamHost:

وی افزود: “ما بازدید کنندگان را به سایت شما محدود نمی کنیم ، یا هیچگونه اضافی برای ترافیک نداریم … … ما با استفاده از loader.io ، یک ابزار محک مستقل ، عملکرد این DreamPress 2 را بررسی کردیم. این برآورد مبتنی بر 50 تا 100 بازدید کننده غیر مخفی در هر دقیقه (به طور متوسط ​​3 بازدید از هر صفحه) در یک نصب پایه وردپرس پر از محتوا است. تحت اکثر شرایط ، سایت شما به دلیل سیستم های ذخیره چند سطحی DreamPress 2 قادر به حفظ سطح ترافیک قابل توجهی خواهد بود. “

با توجه به WPEngine و Flywheel (دو مورد از سرویس های پیشرو در کسب و کار میزبانی وردپرس مدیریت شده) ، برای مثال امکان دسترسی کاربران تا 2.1 میلیون بازدید کننده ماهانه به سایت های خود را فقط با 25 دلار در ماه باورنکردنی است ، به عنوان مثال ، هر دو ظرفیتی را برای فقط 25،000 بازدید کننده ارائه می دهند. در هر ماه 30 دلار / ماه! آیا این نوع قول برای درست بودن خیلی خوب است؟ من قبلاً شخصاً چنین وعده هایی را از طریق برخی دیگر از شرکتهای میزبانی وب مشاهده کرده ام که کاملاً مطابق آنچه انتظار شما را برآورده نکرده اند – عمل نکرده اند – من علاقه مند هستم که درباره سایتی که توسط DreamPress 2 طراحی شده باشد اطلاعات بیشتری کسب کنم. در واقعیت می تواند چنین بارهای پر ترافیکی را تحمل کند ، اما من هیچ راهی برای آزمایش واقعی این با اطمینان ندارم …

آنچه ارائه نمی دهد:

برخی از رقبای خود چند امتیاز فروش اضافی را ارائه می دهند. مواردی مانند رابط کاربری بسیار جذاب و آسانتر برای استفاده ، گزینه های مرحله بندی وب سایت ، مهاجرت رایگان ، خدمات کاملاً یکپارچه CDN ، نقل و انتقالات صورتحساب مشتری ، سایت های نمایشی رایگان ، اسکن های بدافزار خودکار و انتخاب محل سرور (توجه داشته باشید که همه DreamHost مراکز داده مستقر در ایالات متحده هستند). به گفته این ، بیشتر این ویژگیهای “اضافی” فقط برای توسعه دهندگان جذاب خواهد بود و نه برای صاحبان وب سایتهای اکثریت: من واقعاً فقط آنها را در اینجا ذکر می کنم ، زیرا خوب است بدانید ، به نظر من ، کمی درباره چیز دیگری که در آنجاست وجود دارد. (فقط در مورد شما از قبل آگاه نبودید).

نتیجه

به نظر می رسد که DreamHost در آخر ممکن است یک بسته خاص وردپرس بسیار رقابتی – و بسیار سریع – داشته باشد تا آنها را روی نقشه مدیریت شده-وردپرس قرار دهد. به این ترتیب ، از این پس با دقت بیشتری به آنها توجه خواهم کرد. وعده HHVM تا حدودی جلوتر از منحنی است (هرچند که این امر هنوز در بتا است) و خوشحال است که یک بار دیگر DreamHost را ببینید که مرزها را فشار می دهد. در کل ، تا زمانی که شما انتظار کاربری رابط کاربری درخشان یا زیبایی را ندارید و می توانید بدون چند مورد از ویژگی های متمرکز تر روی توسعه دهنده ارائه شده توسط برخی از ارائه دهندگان میزبان وردپرس با مدیریت برجسته دیگر ، انجام دهید (به بند بالا مراجعه کنید. چند مثال خاص) ، به نظر می رسد DreamPress 2 بسیار خوب عمل می کند. و اگر واقعاً مطابق قول فراهم آوردن حتی در هر مکان نزدیک به ظرفیت 2 میلیون بازدیدکننده در هر ماه عمل کند ، آنگاه به خوبی می تواند گزینه ای با ارزش عالی برای پول را برای بسیاری از مشاغل متوسط ​​و حتی نسبتاً بزرگ اثبات کند.!

اطلاعات بیشتر

به صفحه رسمی DreamPress 2 در وب سایت اصلی DreamHost به آدرس http://www.dreamhost.com/hosting/wordpress/ مراجعه کنید

اطلاعیه انتشار اولیه را در http://www.dreamhost.com/press/dreamhost-brings-ssds-and-other-enhancements-to-managed-wordpress/ بخوانید (پر از طنز معمولی DreamHost!)

* متوسط ​​زمان پشتیبانی از طریق-به-این-فوراً چت-پشتیبانی (مبتنی بر تجربه من) حدود 10 تا 15 دقیقه.

** به نظر فروتنانه من.

*** استفاده از همه تنظیمات پیش فرض GTMetrix و آزمایش از دالاس به جای پیش فرض ونکوور (از آنجا که سرور سایت تست ما بطور فیزیکی در مرکز داده ویرجینیا DreamHost قرار دارد – به جای کانادا).

**** به معنای واقعی کلمه تمام کاری که انجام داده ایم خاموش کردن همه نظرات و پیام های متفرقه (برای جلوگیری از اظهار نظر در مورد هرزنامه ها و نگه داشتن همه چیز به طور استاندارد).

هنوز از DreamPress 2 استفاده می کنید؟ چیزی برای افزودن دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map