بهترین خدمات VPS و Cloud Hosting برای وردپرس ، در مقایسه (2020)

معاملات وردپرس


اگر وب سایت شما در حال پیشی گرفتن از تنظیم میزبانی شما است ، یا می خواهید یک سایت جدید را با بهترین وضعیت ممکن راه اندازی کنید ، وردپرس VPS و میزبانی ابری گزینه های بارز هستند..

همانطور که ما در هنگام تست برخی از محبوب ترین هاست مشترک ، مشاهده کردیم ، بسیاری از بازدید کنندگان همزمان نیازی به یک وب سایت را به زانو نمی گیرند.

بنابراین ، اگرچه بهترین بسته های VPS و cloud hosting برای وردپرس در مقایسه با پکیج های میزبانی مشترک اشتراکی که در سطح کم هزینه هستند ، می توانند گران به نظر برسند ، اگر بخواهید وب سایت شما به سرعت بارگیری شود ، هزینه خوبی صرف می شود و از همه مهمتر ، وقتی بیشتر باشید آنلاین باشید. بیش از 20 کاربر به طور همزمان به سایت شما دسترسی دارند.

بنابراین ، با توجه به این موضوع ، اجازه دهید نگاهی به برنامه های سطح ورود از بهترین شرکت های VPS و میزبان ابر بپردازیم تا به شما کمک کنیم خانه ای امن و با کارایی بالا برای وب سایت وردپرس خود پیدا کنید.

اما ابتدا توضیحی مختصر در مورد اینکه چرا باید VPS و هاست ابری را در نظر بگیرید و چگونگی عملکرد این نوع سرویس ها را باید در نظر بگیرید.

Contents

چرا VPS و Cloud Hosting برای وردپرس?

همانطور که گفته شد ، میزبانی مشترک در سطح ورودی ممکن است ارزان باشد ، اما مطمئنا اشکالاتی دارد. زمان بارگذاری کند و دوره های در دسترس نبودن دو دلیل اصلی برای دور شدن از میزبانی بودجه – اما این همه نیست.

با انتخاب یکی از برنامه ها از این راهنما و به روزرسانی به بهترین میزبان سرور خصوصی ابری و مجازی (VPS) برای وردپرس ، به ویژگی های مفیدی مانند پشتیبان گیری خودکار سایت ، بهبود امنیت و کارمندان پشتیبانی تخصصی نیز دسترسی پیدا خواهید کرد..

VPS و Cloud Hosting چیست؟?

بهترین VPS و سرویس های میزبانی ابری به طور فزاینده ای برای وردپرس وب سایت شما را نسبت به میزبانی سطح ورودی یا در صورت میزبانی ابری ، وب سایت شما اختصاص می دهد..

تقسیم منابع کمتر

این ظروف – یا سرورهای خصوصی مجازی – با وجود اینکه در یک سرور فیزیکی مشابه هستند ، هیچ منبعی را با یکدیگر به اشتراک نمی گذارند. با تشکر از این ، اگر یک سایت در سرور شروع به مصرف منابع بیشتر کند ، این امر بر عملکرد سایر سایتها در همان سرور تأثیر منفی نخواهد گذاشت. این سایت همچنین خطر عدم حضور آفلاین توسط شرکت میزبان به عنوان یک اقدام پیشگیرانه را ندارد – همانطور که در مورد میزبانی مشترک کم هزینه است. عدم اشتراک بین سایت ها و مشتریان مزایای امنیتی را نیز فراهم می کند.

بسیار مقیاس پذیر

مزایای میزبانی ابر حتی بیشتر است. به لطف مقیاس پذیری محاسبات ابری ، دسترسی سریع و آسان به منابع سرور بیشتر هرگز از یک کلیک دور نیست. برخی از هاست های ابری ، مانند Kinsta ، حتی دارای مقیاس بندی خودکار هستند که تضمین می کند سایت شما همیشه قادر به کنترل های غیر منتظره در ترافیک باشد.

قابلیت کنترل سنبله در ترافیک

وب سایت شما با داشتن بهترین هاست وردپرس در وردپرس ، در صورت ناگهانی افزایش سن در ترافیک ، به تمام منابع مورد نیاز خود دسترسی خواهد داشت. علاوه بر این ، اگر مخاطبان شما به طور دائمی رشد کنند ، دیگر نیازی به انتقال سایت خود به یک سرور جدید در یک رده بالاتر یا برنامه ریزی در همان شرکت نیست. منابع موجود در کانتینر ابری شما به سادگی می تواند افزایش یابد تا نیازهای جدید شما برآورده شود.

بیشتر برای منابع نبرد

چه میزبان سنتی VPS را انتخاب کنید و چه میزبانی ابری در حال ظهور ، با دور شدن از میزبانی مشترک مشترک از سطح ورودی ، به وب سایت خود کمک خواهید کرد. سایت شما دیگر در محیطی میزبانی نخواهد شد که در بیشتر سایتها ممکن است بر روی یک سرور ویرایش شوند. روزهای اشتراک منابع و جنگ برای بقا در سرور مشترک بودجه به پایان می رسد.

سرعت ، مقاومت و پشتیبانی

بارهای سریعتر بارگیری ، امکان کنترل بازدید کنندگان بیشتر و بهبود زمان به روز فقط برخی از مزایایی است که در انتظار کسانی است که برای وب سایت وردپرس خود VPS و هاست ابری را انتخاب می کنند..

اکنون می دانیم که چرا باید این نوع میزبانی را در نظر بگیرید ، بیایید چه کسی بهترین برنامه های VPS و وردپرس را ارائه می دهد.

بهترین میزبان VPS و Cloud برای وب سایت های وردپرس

این راهنما به طور خاص برنامه های سطح ورود از بهترین شرکت های VPS و میزبان ابر را پوشش می دهد. با این حال ، همه آنها برنامه هایی بالاتر برای کسانی که نیازهای بیشتری دارند ارائه می دهند.

موتور WP

میزبانی وب WordPress مدیریت WP Engine

WP Engine بزرگترین نام در میزبانی مدیریت شده وردپرس است و پیشگام در این بخش از صنعت میزبانی بوده است. اگرچه WP Engine اکنون وب سایت برخی از مشتریهای بسیار چشمگیر ، از جمله Yelp ، Ticketmaster و Soundcloud را میزبانی می کند ، آنها هنوز هم خوشحال هستند که با صاحبان وب سایت وردپرس با مخاطبان معتدلتری همکاری کنند.

در حال حاضر با استفاده از محیط های ابری مجازی (به جای پیکربندی سنتی VPS) ، برنامه های WP Engine شامل یک گواهینامه SSL ، دسترسی به یک شبکه تحویل محتوای جهانی (CDN) و مهاجرت سایت رایگان است. WP Engine مانند Flywheel ، بسته های آژانس در کنار میزبان وب سایت منظم وردپرس خود را به طور منظم و برنامه های سازمانی ، با ارائه خدمات به مشتریان از هر شکل و اندازه.

داشبورد مشتری WP Engine

تصویری از داشبورد وب سایت WP Engine.

WP Engine Cloud Hosting جزئیات اصلی

 • کنترل پنل مدیریت وب سایت وردپرس سفارشی.
 • بسته های متناسب با افراد ، آژانس ها ، توسعه دهندگان و شرکت ها.
 • پشتیبان گیری وب سایت وردپرس و به روزرسانی های نرم افزار مدیریت شده است.
 • سه محل دیتاسنتر ، با سه مورد دیگر با هزینه اضافی در دسترس است.
 • ابزاری برای ایجاد سریع محیط های مرحله بندی و سایتهای کلونینگ.
 • امکان اشتراک گذاری ایمن دسترسی به حساب با اعضای تیم و مشتریان.
 • مهاجرت رایگان وب سایت وردپرس به WP Engine.
 • مشتریان WP Engine شامل AMD ، My Fitness Pal و جمهوری موز هستند.

اطلاعات برنامه WP Engine ورود به سطح موتور

WP Engine در میزبانی وب سایت های WordPress در هر اندازه ، با برنامه راه اندازی سطح ورودی خود از جمله موارد زیر تجربه می کند:

 • نصب یک وردپرس با سه محیط (توسعه ، مرحله بندی و تولید).
 • 25000 بازدید ماهانه.
 • فضای دیسک 10 گیگابایتی.
 • پهنای باند 50 گیگابایتی.
 • برای هر 1000 بازدید کننده بیش از حد مجاز خود ، 1 دلار هزینه کنید.
 • گواهی SSL رایگان.
 • CDN گنجانده شده است.
 • 20 دلار در ماه صورتحساب سالانه (350 دلار در سال) یا 35 دلار در ماه صورتحساب ماهانه.

اگرچه این برنامه ها به عنوان میزبانی مشترک در وب سایت WP Engine ذکر شده اند ، این نوع میزبانی مشترک را نباید با میزبانی مشترک ارزان قیمت از شرکت هایی مانند Bluehost ، GoDaddy یا HostGator مقایسه کرد..

اگر WP Engine را با هاست مشترک با کیفیت بالا از SiteGround مقایسه کنید ، مزایای عملکرد محیط میزبانی مجازی بهینه شده وردپرس از WP Engine کاملاً واضح است..

می توانید جزئیات کامل برنامه های قیمت گذاری WP Engine را از اینجا مشاهده کنید.

افکار در مورد WP Engine

اگرچه WP Engine ارزان نیست – حداقل در مقایسه با میزبانی مشترک ارزان قیمت – اگر سرعت و عملکرد سایت برای شما مهم است ، برنامه های آنها می تواند از نظر مالی حساس باشد. ویژگی های اضافی ، مانند پشتیبان گیری ها و به روزرسانی های مدیریت شده و همچنین مرحله بندی آسان ، به جذابیت WP Engine نیز کمک می کند.

وب سایت رسمی

پرنده

Flywheel VPS Hosting

Flywheel مجموعه ای جالب از بسته های مدیریت و وب سایت وردپرس VPS را ارائه می دهد. این برنامه ها به طراحان و آژانس هایی احتیاج دارند که به یک وب سایت معتبر و با عملکرد بالا نیاز دارند – بدون اینکه از هیچ گونه جزئیات فنی نگران شوند.

علاوه بر داشتن یکی از داشبوردهای جذاب VPS و رایانه میزبان ابری ، Flywheel همچنین دارای ویژگی های بسیاری برای کمک به ساده کردن روند راه اندازی و مدیریت وب سایت های WordPress است..

Flywheel میزبان سرویس لیبل سفید

Flywheel یک ویژگی Label White اختیاری را برای پرداخت صورتحساب برای مشتریان خود ارائه می دهد.

همچنین ، اگر میزبان سایت های مشتری خود هستید ، Flywheel دارای ویژگی ها و بسته هایی است که باید جذاب باشد. به عنوان مثال ، ویژگی جدید اختیاری White Label به شما امکان می دهد تا از طریق داشبورد آنلاین با مشتری ، از طریق داشبورد و مشتری خود ، برای میزبانی و سایر خدمات ، با استفاده از برند و قیمت گذاری خود ، صورتحساب خود را به صورتحساب به مشتریان خود اختصاص دهید. با Flywheel ، شما همچنین کنترل خوبی بر میزان دسترسی مشتریان خود به سایتهایی که برای آنها میزبان هستید.

اطلاعات کلیدی میزبان Flywheel VPS

 • حساب ساده و داشبورد مدیریت وب سایت.
 • مجموعه ابزارهای توسعه برای راه اندازی سریع و سایتهای کلونینگ.
 • سرویس میزبانی برچسب سفید و خدمات صورتحساب سفارشی.
 • منطقه کار برای کارهای سفارشی سازی سایت.
 • پشتیبان گیری از وب سایت وردپرس شبانه.
 • مدیریت پروژه و ابزارهای همکاری با اشتراک گذاری کنترل شده دسترسی به حساب.
 • مهاجرت رایگان وب سایت وردپرس به Flywheel.

اطلاعات برنامه ورود به سطح Flywheel

Flywheel تعدادی از برنامه های قیمت گذاری از جمله برنامه ورود به سیستم کوچک TPS را ارائه می دهد که مشخصات زیر را دارد:

 • نصب یک وردپرس.
 • 5000 بازدید ماهانه.
 • فضای دیسک 5 گیگابایتی.
 • پهنای باند 25 گیگابایتی.
 • بدون هزینه اضافی.
 • گواهی SSL رایگان.
 • اختیاری CDN (با 10 دلار اضافی در ماه).
 • دسترسی به بسیاری از ویژگی های Flywheel.
 • 14 دلار در ماه صورتحساب سالانه (165 دلار در سال) یا 15 دلار در ماه صورتحساب ماهانه.

می توانید جزئیات کامل برنامه های قیمت گذاری Flywheel را در اینجا مشاهده کنید.

افکار در مورد Flywheel

اگر مهارت های شما بیشتر به جای مدیریت وب سایت روی طراحی و بازاریابی متمرکز شده است ، سرویس Flywheel VPS متناسب با اطمینان از سایت های شما – و همچنین مشتریان شما – در سرورهای بهینه سازی شده با وردپرس میزبانی شده است. ابزارها و ویژگیهای اضافی Flywheel همچنین به این سرویس میزبانی کمک می کند تا از رقابت خارج شود ، به خصوص اگر سایت هایی را برای مشتری ایجاد می کنید.

Flywheel با 14 دلار در ماه نیز یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات میزبانی وردپرس VPS را ارائه می دهد. اگرچه برخی از مشخصات پایین تر از سایر برنامه های سطح ورودی است.

وب سایت رسمی

صفحه ای

میزبان VPS و Cloud WordPress میزبانی شده

مانند WP Engine ، Pagely یک نام خوب در فضای میزبانی وردپرس مدیریت شده است. در گذشته آنها برنامه هایی را برای صاحبان وب سایت های وردپرس منظم ارائه می دادند ، اما با توجه به قیمت هایی که اکنون از 299 دلار در ماه شروع می شود ، Pagely تمرکز خود را بر روی بنگاه های اقتصادی و بازارهای بخش عمومی و همچنین هر کس دیگری که دارای شرایط جدی برای میزبانی هستند.

مشتریان میزبان وب سایت

برخی از مشتریهای مشهور که با Pagely همکاری داشته اند.

با داشتن مشتری هایی از جمله ویزا ، Comcast و دیزنی ، انتخاب Pagely شما را در وضعیت خوبی قرار می دهد. با این حال ، خدمات آنها می تواند برای وب سایت شما بیش از حد مناسب باشد ، به ویژه اگر تازه درآمد کسب کرده اید یا خیر.

صفحه کلید VPS میزبان جزئیات کلیدی

 • پشته میزبانی وردپرس مقیاس پذیر ساخته شده در خدمات وب آمازون.
 • کنترل پنل مدیریت وب سایت وردپرس سفارشی ساخته شده است.
 • خدمات بهینه سازی تصویر.
 • ابزارهای حسابرسی ، آزمایش و تجزیه و تحلیل وب سایت وردپرس.
 • پشتیبان گیری وب سایت وردپرس و به روزرسانی های نرم افزار مدیریت شده است.
 • ابزارهای مرحله بندی و همگام سازی سایت با پشتیبانی نسخه.
 • نقش حساب کاربری تیم محور برای به اشتراک گذاری مطمئن دسترسی.
 • دو مهاجرت رایگان وب سایت وردپرس به Pagely.

اطلاعات مربوط به برنامه در سطح ورودی

همانطور که گفته شد ، از زمان راه اندازی آنها در سال 2006 ، Pagely موقعیت خود را از قسمت پایین طیف میزبانی وردپرس مدیریت شده قرار داده اند ، با برنامه هایی که هم اکنون از 299 دلار به 2،249 دلار در هر ماه و فراتر از آن رسیده است..

در حالی که آنها میزبان VPS بهینه سازی شده با وردپرس را ارائه می دهند ، حتی با برنامه ورود به سطح VBURST-2 به یک قیمت هم می رسد:

 • حداکثر ده نصب وردپرس.
 • بازدیدهای نامحدود ماهانه.
 • فضای دیسک 30 گیگابایتی.
 • پهنای باند 50 گیگابایتی.
 • پهنای باند از پیش تعریف شده و قیمت بسط دیسک.
 • گواهی SSL رایگان.
 • CDN گنجانده شده است.
 • 284 دلار در ماه صورتحساب سالانه (3408 دلار در سال) یا 299 دلار در ماه صورتحساب ماهانه.

بر خلاف بسیاری از بهترین میزبانی وب و رایانه ابری برای وردپرس ، محدودیتی در بازدیدهای ماهانه یا بازدید از صفحات وجود ندارد. با این حال ، هزینه پهنای باند همان WP Engine است ، با وجود نزدیک بودن قیمت به ده برابر بیشتر ، بنابراین مشخص است که Pagely همه چیز درباره عملکرد سایت و پشتیبانی با کیفیت است. برنامه های سطح ورودی با ویژگی هایی که شامل دسترسی CDN ، حافظه پنهان ، و سایر موارد اضافی عملکرد و امنیتی و همچنین پشتیبانی کمتری از این موارد است ، این را نشان می دهد.

می توانید جزئیات کامل برنامه های قیمت گذاری صفحه را از اینجا مشاهده کنید.

افکار در مورد Pagely

همانطور که از قیمت گذاری مشاهده می کنید ، Pagely برای صاحب وب سایت وردپرس گاه به گاه نیست. اما ، اگر از بالاترین کارایی ، مقیاس پذیری ، قابلیت اطمینان و پشتیبانی فقط متخصص برخوردار باشید ، می توانید از نظر جمعیتی مشتری Pagely هدف قرار بگیرید..

وب سایت رسمی

کینستا

Kinsta Google Cloud Platform WordPress Hosting

در مقابل با Pagely ، برنامه های میزبانی ابر Kinsta مانند همه برای افراد کوچک یا بزرگ تبلیغ می شود. با شروع برنامه هایی که از 30 دلار در ماه شروع می شود ، مطمئناً قیمت آنها به سمت ارزان قیمت وردپرس VPS و طیف میزبانی ابری بیشتر است.

با این حال ، این بدان معنا نیست که برنامه های Kinsta فاقد ویژگی های هستند. نسخه پشتیبان تهیه دستی و اتوماتیک در برنامه ورود به سطح ، همانند حافظه پنهان و کمک هزینه CDN درج شده است. این برنامه ها که بر روی سیستم عامل قدرتمند Google Cloud Platform قرار گرفته اند ، برای پاسخگویی به مطالبات محبوب ترین وب سایت ها بسیار مقیاس پذیر هستند.

ضمانتی نیز وجود دارد که تضمین می کند Kinsta در صورت هک شدن وب سایت شما را تعمیر کند. شرکت هایی مانند Ubisoft ، Asos و Ricoh از Kinsta استفاده می کنند ، با برخی از مطالعات موردی جالب که مزایای انتقال به Kinsta را در وب سایت خود بیان می کنند..

داشبورد مدیریت حساب Kinsta

نمایشی از داشبورد مدیریت حساب Kinsta.

جزئیات کلیدی میزبان ابر Kinsta Cloud

 • میزبانی بهینه سازی شده با وردپرس که در زیرساخت های Google Cloud Platform ساخته شده است.
 • داشبورد مدیریت چند سایت سفارشی ساده شده.
 • 21 مکان سرور با انتخاب چهار منطقه.
 • آماده سازی سریع و آسان وب سایت.
 • پشتیبان گیری از وب سایت وردپرس شبانه.
 • به روزرسانی های خودکار نرم افزار وردپرس.
 • به روزرسانی های پرداخت اختیاری برای تکمیل برنامه های اصلی.

اطلاعات برنامه ورود به سطح Kinsta

مشتریان بدون توجه به برنامه ای که در آن قرار دارند ، از جمله برنامه میزبانی ابر مبتدی شروع سطح ، به همه ویژگی های میزبانی Kinsta و زیرساخت های اصلی دسترسی پیدا می کنند:

 • نصب یک وردپرس.
 • 20،000 بازدید ماهانه.
 • فضای دیسک 10 گیگابایتی.
 • محدودیت پهنای باند سخت نیست.
 • برای هر 1000 بازدید کننده بیش از حد مجاز خود ، 1 دلار هزینه کنید.
 • گواهی SSL رایگان.
 • CDN گنجانده شده است.
 • 25 دلار در ماه صورتحساب سالانه (300 دلار در سال) یا 30 دلار در ماه صورتحساب ماهانه.

می توانید جزئیات کامل برنامه های قیمت گذاری Kinsta را از اینجا مشاهده کنید.

اندیشه های Kinsta

Kinsta با انتخاب بستر های نرم افزاری Google Cloud برای زیرساخت های خود ، توانسته است سطح بالایی از عملکرد و مقیاس پذیری را برای مشتریان خود ارائه دهد. با جلوگیری از پایین آمدن مسیر میزبانی VPS مشترک ، و به جای میزبانی هر سایت وردپرس در ظرف اختصاصی خود ، دیگر لازم نیست نگران ترافیک ناشی از کاهش سرعت سایت یا حتی خرابی با Kinsta باشید..

علاوه بر میزبانی وردپرس مدیریت شده استاندارد آنها ، Kinsta همچنین میزبان بهینه سازی WooCommerce را برای هر کسی که یک فروشگاه آنلاین را با WordPress و این افزونه محبوب تجارت الکترونیکی اجرا کند ، ارائه می دهد..

وب سایت رسمی

معبد رسانه

شرکت میزبان مدیریت وردپرس Media Temple

پیشنهاد Media Temple میزبان مدیریت WordPress و همچنین طیف وسیعی از گزینه های VPS را در بین خدمات آنها مدیریت کرده است. در حالی که میزبانی وب وردپرس مدیریت شده شامل بسیاری از ویژگی های صاحبان وب سایت وردپرس مفید است ، میزبانی مشترک است. بنابراین اگر به دنبال میزبانی واقعی VPS برای وب سایت وردپرس خود هستید ، ردیف بعدی از طرف Media Temple که وردپرس مدیریت کرده است برای شماست.

اگر برنامه میزبانی Media Temple VPS را انتخاب کنید ، مطمئناً می توانید وب سایت های وردپرس را روی حساب خود میزبان کنید. با این حال ، از آنجا که برنامه ورودی Media Temple VPS شامل سطح دسترسی ریشه به سرور ، امکان نصب نرم افزارهای دیگر در صورت نیاز و گزینه های پیکربندی سرور بیشتر است ، شما به همراه افزایش عملکرد ارائه شده توسط میزبانی VPS ، آزادی بیشتری کسب خواهید کرد..

جزئیات برنامه های میزبانی معبد رسانه ای

نمای کلی از ردیف های میزبانی وب Media Temple.

نکته اصلی انتخاب میزبان VPS نسبت به میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها ، این است که شما باید نقش کمتری را در حفظ و بهینه سازی وب سایت وردپرس خود داشته باشید ، حداقل در مقایسه با خدمات ارائه شده توسط شرکت هایی مانند WP Engine و Kinsta.

Media Temple VPS میزبان جزئیات کلیدی

 • توسعه دهنده (خود مدیریت) و مدیریت VPS میزبان VPS.
 • طیف خوبی از برنامه ها در هر لایه VPS.
 • دیتاسنتر منفرد ، واقع در ویرجینیا ، ایالات متحده.
 • نصب با یک کلیک بسیاری از برنامه ها از جمله WordPress.
 • امکان “پشت سر گذاشتن منابع تضمین شده شما” برای مدیریت سنبله.
 • سرویس مهاجرت وب سایت وردپرس با هزینه اختیاری به معبد Media.
 • سایر به روزرسانی های پرداختی اختیاری که برای تکمیل برنامه های اصلی در دسترس است.
 • مشتری های Media Temple شامل Adobe ، CSS-Tricks.com و سامسونگ هستند.

اطلاعات برنامه ورود به سطح معبد رسانه

برنامه های Media Temple VPS در سه نوع اصلی شامل خود مدیریت ، مدیریت و مدیریت کامل ارائه می شوند. صرفنظر از اینکه کدام نوع را انتخاب کنید ، می توانید فوراً در بین برنامه های Media Temple VPS در داخل مرتبه خود با بالا رفتن یا پایین آمدن با تغییر نیازهای خود.

پیشنهاد VPS از سطح ورودی از Media Temple ، برنامه خود مدیریت سطح 1 است:

 • نصب های نامحدود وردپرس (در محدوده فضای دیسک).
 • پهنای باند 2TB.
 • فضای دیسک 20 گیگابایتی.
 • هزینه بیش از 0.15 دلار در هر GB بیش از حد مجاز خود را.
 • 25 دلار در ماه صورتحساب سالانه (300 دلار در سال) یا 30 دلار در ماه صورتحساب ماهانه.

می توانید جزئیات کامل برنامه های قیمت گذاری Media Temple را از اینجا مشاهده کنید.

افکار در مورد معبد رسانه

علاوه بر برنامه های میزبانی وردپرس و برنامه های VPS مدیریت Media Temple ، آنها همچنین یک سرویس ابری کاملاً مدیریت شده آمازون را برای شما فراهم می کنند که ممکن است شما علاقه مند باشید. اطلاعات بیشتر.

وب سایت رسمی

پانتئون

میزبانی وب سایت Pantheon WordPress

Pantheon چیزی متفاوت از اکثر شرکتهای برتر VPS و میزبان ابر ارائه می دهد. بنابراین ، در حالی که برنامه ورود به سطح Pantheon با قیمت مشابه سایر گزینه های این راهنماست ، در واقع میزبانی VPS یا میزبانی ابری برای آن موضوع نیست.

در عوض ، با Pantheon به یک کانتینر جدا شده دسترسی پیدا می کنید که از نمونه های جداگانه ای برای برنامه و خدمات قابل اعتماد آن استفاده می کند. به عنوان بخشی از این رویکرد ، هر وب سایت وردپرس و بانک اطلاعاتی آن در یک مینی خوشه ذخیره می شوند ، جدا از سایر سایت های میزبانی شده ، از جمله سایت های تست خود شما. این همه به تمایز Pantheon از میزبانی مشترک مشترک کمک می کند.

نمودار مقیاس بندی پانتون

تصویری از سیستم Pantheon برای میزبانی وب در مقیاس کوچک.

فایده اصلی این رویکرد این است که می توان به راحتی و بدون هماهنگی تخصیص منابع را آسان کرد ، و اطمینان حاصل کرد که سایت ها قادر به افزایش ترافیک هستند. در نتیجه ، به روز رسانی کلی بهبود می یابد ، بخشی از آن به دلیل اینکه نیازی به گرفتن سرور آفلاین در هنگام تغییر اندازه نیست. شاید بهتر از همه ، مقیاس بندی اتوماتیک باشد و به همین دلیل فقط چند ثانیه طول می کشد تا سایت شما به منابع بیشتری دسترسی داشته باشد تا بتواند یک تجربه کاربری روان را به بازدید کنندگان شما ارائه دهد.

جزئیات اصلی میزبان Pantheon

 • سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده است.
 • پشتیبان گیری روزانه خودکار در خارج از سایت ذخیره می شود.
 • توسعه ، آزمایش و محیط های وب سایت از پیش تنظیم شده از پیش تنظیم شده است.
 • میزبانی دوستانه برای توسعه دهنده ، با ابزار خط فرمان و استقرار مبتنی بر Git.
 • مدیر نقش کاربر برای دسترسی ایمن به حساب کاربری شما.
 • دیتاسنتر منفرد ، واقع در ایالات متحده ، به علاوه CDN جهانی با بیش از 40 مکان.
 • ابزار مهاجرت وب سایت وردپرس.
 • حساب توسعه دهنده رایگان به شما امکان می دهد وب سایت خود را در Pantheon تست کنید.
 • مشتریان Pantheon شامل IBM ، دل و آقای Money Mustache هستند.

اطلاعات برنامه ورود به سطح Pantheon

Pantheon شش برنامه اصلی دارد که از سه سطح میزبانی تقسیم می شود ، با شروع برنامه اولیه ورود به سطح:

 • حداکثر سه دامنه.
 • 25،000 بازدید ماهانه / 125000 صفحه خدمت.
 • فضای دیسک 20 گیگابایتی.
 • گواهی SSL رایگان.
 • به سرعت CDN گنجانده شده است.
 • هزینه بیش از 2.50 دلار در هر هزار بازدید بیش از حد مجاز خود را.
 • 50 دلار در ماه صورتحساب ماهانه.

جزئیات کامل برنامه های قیمت گذاری Pantheon را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

افکار در مورد Pantheon

اگر ایده تخصیص منابع فوری قابل مقیاس ، بدون خرابی در طی فرایند ، جذاب به نظر برسد ، Pantheon می تواند گزینه خوبی باشد. آنها تنها میزبان ارائه دهنده این نوع میزبانی نیستند ، اما ، برای مثال ، با Kinsta ، تجربه ای قابل مقایسه را ارائه می دهد. با این حال ، Pantheon قطعاً باید در لیست کوتاه شما قرار بگیرد.

همچنین ، امکان ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان توسعه دهنده ، فرصت خوبی را برای شما فراهم می کند تا ببینید چه نوع پیشرفتی از این نوع میزبانی در وب سایت شما می تواند داشته باشد. با تشکر از ابزار وارد کننده ، تنها چند کلیک برای انتقال یک وب سایت وردپرس به Pantheon انجام می شود.

وب سایت رسمی

قابل فشار

Pressabe VPS میزبانی وردپرس مدیریت شده

تحت فشار با داشتن نداشتن پهنای باند یا محدودیت های ذخیره و یا سهمیه حافظه ، خود را از رقابت متمایز می کنیم. در عوض ، شما بر اساس تعداد سایتهایی که مایل به میزبانی هستید ، طرحی را انتخاب می کنید.

کمک هزینه نمایش صفحه وجود دارد ، اما اگر بیش از مبلغ اعلام شده به جای پرداخت هزینه پرداخت کنید ، با مدیر حساب اختصاصی خود صحبت می کنید تا در مورد الزامات خود صحبت کنید ، و در صورت نیاز به تجدید ساختار.

از آنجا که Pressable یک میزبان وب متمرکز وردپرس است ، آنها می توانند به شما در وب سایت وردپرس شما کمک کنند و توصیه هایی را در مورد موضوع و گزینه های افزونه ارائه دهند. سایر ویژگی های میزبانی وردپرس مدیریت شده نیز گنجانده شده است.

 • بسته هایی با هدف آژانس ها و توسعه دهندگان ، بازاریاب ها و شرکت ها.
 • برنامه وب سایت تجارت الکترونیک WooCommerce مدیریت شده است.
 • پشتیبان گیری وب سایت وردپرس و به روزرسانی های نرم افزار مدیریت شده است.
 • یک مرکز داده در تگزاس ، ایالات متحده.
 • امکان دسترسی آسان به همکاران به سایت های شما.
 • برنامه های میزبانی ساخته شده برای مقیاس برای اداره 20 برابر ترافیک روزانه در صورت تقاضا.
 • ابزاری برای ایجاد سریع محیط های مرحله بندی و سایتهای کلونینگ.
 • دسترسی رایگان به Jetpack Premium.
 • مهاجرت رایگان وب سایت وردپرس حداکثر پنج سایت به Pressable.
 • مشتریانی که تحت فشار قرار می گیرند شامل Estée Lauder ، Whirlpool و Laidhing Squid هستند.

اطلاعات مربوط به برنامه ورود به سطح قابل فشار

طرح Starter enter-سطح مقرون به صرفه با قیمت مناسب و قیمت مناسبی برای میزبان میزبان گزینه های مناسبی است:

 • حداکثر پنج نصب وردپرس.
 • 60،000 بازدید ماهانه.
 • محدودیت ذخیره و پهنای باند یا هزینه های اضافی وجود ندارد.
 • گواهی SSL رایگان.
 • CDN گنجانده شده است.
 • آزمایش رایگان 15 روزه.
 • 20.83 دلار در ماه صورتحساب سالانه (250 دلار در سال) یا 25 دلار در ماه صورتحساب ماهانه.

می توانید جزئیات کامل برنامه های قیمت گذاری Pressable را در اینجا مشاهده کنید.

افکار در مورد فشار

میزبانی تحت فشار میزبان VPS استاندارد نیست. سایت شما در یک سرور سرور با منابع اختصاصی میزبانی می شود ، که برای اطمینان از اینکه وب سایت شما همیشه با کمترین میزان بار به وب سرور منتقل می شود ، در پشت یک بالانس بار قرار دارد. فایده این امر این است که سایت شما همیشه باید با سرعت بهینه کار کند.

با تشکر از عدم وجود پهنای باند و محدودیت های ذخیره سازی ، و همچنین هزینه اضافی در مصرف فشار ، Pressable و ارزان قیمت آن که میزبان مدیریت وردپرس در سطح پایین است ، بسیار ارزشمند است.

وب سایت رسمی

LiquidWeb

LiquidWeb وردپرس VPS و Cloud Hosting

LiquidWeb طیف وسیعی از خدمات میزبانی از جمله میزبانی وب مدیریت شده با WordPress ، میزبانی اختصاصی cloud و بسته Cloud Sites را ارائه می دهد. با این حال ، میزبانی VPS ابر LiquidWeb گزینه ای است که ما به دنبال این مقاله هستیم ، زیرا این برنامه ورود به سطح آنها و انتخابی مناسب برای افرادی است که به دنبال ارتقاء میزبانی مشترک هستند..

جزئیات اصلی میزبان LiquidWeb Cloud VPS

 • منابعی که به راحتی از طریق پورتال مدیریت سفارشی قابل دستیابی هستند.
 • سه محل مرکز داده ، از جمله دو در ایالات متحده و یکی در اروپا.
 • ابزاری برای ایجاد سریع محیط های مرحله بندی و سایتهای کلونینگ.
 • مهاجرت رایگان وب سایت وردپرس به LiquidWeb.
 • افزونه های موجود در دسترس ، از جمله بسته نرم افزاری iThemes.

اطلاعات برنامه ریزی Cloud VPS در سطح ورودی LiquidWeb

اگر برای برنامه VPS cloud LiquidWeb cloud ثبت نام کنید ، مجموعه ای از منابع را در ابر آنها به شما اختصاص می دهند ، با برنامه ورود به سطح از جمله:

 • نصب های نامحدود WordPress (در فضای دیسک و محدودیت های RAM).
 • فضای دیسک 40 گیگابایتی.
 • پهنای باند 5TB.
 • هزینه بیش از 0.15 دلار در هر GB بیش از حد مجاز خود را.
 • گواهی SSL رایگان برای سال اول.
 • انتخاب سیستم عامل پانل کنترل.
 • CDN گنجانده شده است.
 • تنظیمات و کمک های سرور قابل برنامه ریزی.
 • از 49 دلار در ماه صورتحساب ماهانه.

همانطور که گفته شد ، LiquidWeb همچنین یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده ارائه می دهد که آنها را میزبان VPS توصیف می کنند. با این حال ، آن را کمی گران تر از برنامه های فوق ورودی سطح ابر VPS ، با فضای دیسک کمتری است. شما به یک محیط میزبانی بهینه سازی شده با وردپرس ، پشتیبان گیری خودکار و دسترسی کامل به سرور دسترسی پیدا می کنید – چیزی که غالباً با هاست مدیریت شده با وردپرس دیده نمی شود ، بنابراین می تواند جایگزین خوبی برای برنامه استاندارد VPS آنها باشد..

می توانید جزئیات کامل برنامه های قیمت گذاری LiquidWeb را از اینجا مشاهده کنید.

افکار در مورد LiquidWeb

با داشتن میزبانی وب Voud cloud LiquidWeb و برنامه های میزبانی وردپرس VPS مدیریت شده ، شما می توانید بین یک برنامه میزبانی سنتی همه منظوره یا یک سرویس متمرکز وردپرس انتخاب کنید..

وب سایت رسمی

DigitalOcean

میزبان وردپرس توسعه دهنده DigitalOcean

DigitalOcean به توسعه دهندگان نیاز دارد که برای پروژه های وب سایت سفارشی خود نیاز به یک محیط محکم و مقیاس پذیر دارند. این آزادی اضافی به معنای این است که شما یک سرویس راحت تر و میزبانی فضای مجازی را داشته باشید ، به خصوص در مقایسه با بهترین وردپرس VPS و ارائه دهندگان میزبانی ابر..

بنابراین ، در صورت نیاز به آن محیط دوستانه برای توسعه دهنده ، DigitalOcean با بهترین ها در آنجا قرار دارد.

جزئیات کلیدی میزبان ابر DigitalOcean Cloud

 • برنامه های میزبانی بسیار انعطاف پذیر و مقیاس پذیر.
 • کنترل بالای دستگاه مجازی شما.
 • هشت مرکز داده در سه منطقه.
 • قیمت گذاری ساعت شفاف.
 • حساب های تیم و دسترسی مشترک برای همکاری را امن کنید.
 • نصب با یک کلیک بسیاری از برنامه ها از جمله WordPress.
 • تعداد زیادی پشتیبانی و ویژگی برای توسعه دهندگان.
 • به روزرسانی های پرداخت اختیاری برای تکمیل برنامه های اصلی.
 • مشتریان شامل TaskRabbit ، jQuery و Ghost هستند.

اطلاعات برنامه DigitalOcean ورود به سطح

مشتریان بدون توجه به برنامه ای که در آن قرار دارند ، از جمله برنامه میزبانی استارت ورود به سطح ورودی ، به همه ویژگی های حق بیمه میزبانی DigitalOcean دسترسی پیدا می کنند:

 • فضای دیسک 25 گیگابایتی.
 • پهنای باند 1TB.
 • هزینه اضافی 0.01 دلار برای هر GB اضافی منتقل شده است.
 • 5 دلار در ماه صورتحساب ماهانه (شارژ ساعت) با دو ماه رایگان برای مشتریان جدید.

شما می توانید جزئیات این و سایر برنامه ها را از DigitalOcean در وب سایت خود مشاهده کنید.

افکار در مورد DigitalOcean

از آنجا که DigitalOcean یک سرویس بسیار مقیاس پذیر را با هدف توسعه دهندگان ارائه می دهد ، برنامه های آنها با قیمت کم و مشخصات نسبتاً کم شروع می شود. قیمت نسبتاً پایین DigitalOcean نشان دهنده فقدان بسیاری از ویژگیهایی است که شما در مورد خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند WP Engine یا Flywheel با شما به دست می آورید. با این حال ، می توانید قطرات – یا ماشین مجازی – خود را به راحتی مقیاس کنید تا به مقادیر چشمگیر ، به حافظه ، ذخیره و پهنای باند دسترسی پیدا کنید..

وب سایت رسمی

لینود

میزبانی VPS-دوستانه Linode Developer

Linode مانند DigitalOcean ، لینوود میزبان ابری را برای توسعه دهندگان ارائه می دهد. بنابراین ، یک بار دیگر ، اگر به فضای میزبان خود و نوع فعالیت هایی که می توانید در فضای سرور اختصاصی خود داشته باشید ، به آزادی بیشتری احتیاج دارید ، و به یک تجربه وردپرس مدیریت شده نیاز ندارید ، Linode می تواند برای شما باشد.

قیمت های Linode بسیار شبیه DigitalOcean است و قیمت های قبلی از برنامه های خود اندکی صرفه جویی می کنند. باز هم ، از لحاظ ذخیره سازی و پهنای باند ، در مقایسه با سرویس های VPS و خدمات میزبانی ابری با تمرکز وردپرس ، می توانید با Linode و DigitalOcean هزینه بیشتری کسب کنید. با این وجود ، نکته منفی این فقدان ویژگی های مدیریت وردپرس مانند پشتیبان گیری خودکار وب سایت و بروزرسانی های نرم افزاری است.

جزئیات کلیدی میزبان لینود ابر

 • برنامه های میزبانی ابر بسیار انعطاف پذیر و مقیاس پذیر.
 • کنترل بالای سطح سرور شما.
 • پشتیبانی از نرم افزار مدیریت Linode و پشتیبانی از خط فرمان ساخته شده است.
 • نه مرکز داده در سه منطقه.
 • تعداد زیادی پشتیبانی و ویژگی برای توسعه دهندگان.
 • به روزرسانی های پرداخت اختیاری برای تکمیل برنامه های اصلی.
 • مشتریان شامل The پیاز و AccuRadio هستند.

اطلاعات برنامه ورود به سطح Linode

قیمت ها با Linode کم شروع می شود ، اما ویژگی های مربوط به WordPress را که در جای دیگر یافت نمی شود شامل می شوند:

 • فضای دیسک 20 گیگابایتی.
 • پهنای باند 1TB.
 • هزینه اضافی 0.02 دلار برای هر GB اضافی منتقل شده است.
 • 5 دلار در ماه صورتحساب ماهانه (شارژ ساعت).

افکار در مورد لینود

جالب اینجاست که مانند DigitalOcean ، صورتحساب Linode ساعت به طول می انجامد. هرچند که می توانید هر زمان که بخواهید برنامه ها را تغییر دهید ، هر زمان که لازم باشد ، صورتحساب ساعتی به شما اطمینان می دهد که به نسبت منابعی که در طی ماه به آنها دسترسی داشته اید ، نسبتاً شارژ شده اید.

اگر به دنبال یک سرویس VPS متصل به توسعه دهنده و سرویس میزبانی ابری برای وب سایت وردپرس خود هستید ، Linode و DigitalOcean هر دو ارزش بررسی بیشتر دارند.

وب سایت رسمی

درباره امثال HostGator ، Bluehost و GoDaddy چه می گویم?

HostGator ، Bluehost و GoDaddy برخی از مشهورترین نام ها در هاستینگ وب هستند – عمدتا به دلیل پایگاه های مشتری زیاد ، قیمت پایین و تبلیغات تهاجمی. و همچنین میزبانی مشترک ارزان ، آنها همچنین میزبانی VPS مقرون به صرفه را ارائه می دهند ، بنابراین چرا آنها در اینجا گنجانده نمی شوند?

دلیل اصلی این است که این میزبان وب به دلیل کیفیت آنها مشهور نیستند. همچنین ، به جای ارائه خدمات متناسب با جمعیتی خاص ، مانند کاربران WordPress یا توسعه دهندگان ، به عنوان مثال ، آنها در عوض بیشتر میزبانی عمومی ارائه می دهند.

بنابراین ، اگر می خواهید از تمام مزایایی که بهترین VPS و میزبانی ابری می تواند داشته باشد ، استفاده کنید ، مانند بارگذاری سریع ، سرورهای پایدار و پشتیبانی عالی ، ما توصیه می کنیم یکی از شرکت های موجود در این راهنما را انتخاب کنید..

افکار نهایی

با شروع قیمت ها از 5 دلار – گرچه 30 دلار یک مقدار واقعی تر است – می توانید فوراً با جابجایی به یکی از بهترین سرویس های میزبانی ابر و وردپرس و VPS که در بالا به آن اشاره شد ، سرعت وب سایت خود را افزایش دهید..

با دسترسی رایگان به وب سایت ، انتقال به سمت میزبان بهتر به هیچ وجه نباید تلاش زیادی انجام دهد. داشتن کارهایی مانند به روزرسانی نرم افزار ، امنیت سایت و تهیه نسخه پشتیبان از دستان شما ، به جذاب تر شدن این برنامه ها کمک می کند.

میزبانی Cloud یک پیشرفت ویژه مهیج در فضای میزبانی وردپرس مدیریت شده است. قادر به بهره برداری از زیرساخت های غول های فناوری Amazon و Google از طریق میزبان های وب مانند Pagely و Kinsta فقط چند سال پیش گزینه ای نبود. اکنون ، می توانید وب سایت خود را بر روی همان پشته ها مانند برخی از بزرگترین شرکت های جهان ، همه با نرخ ماهانه معقول اداره کنید.

اگر هنوز مطمئن نیستید که این نوع هاستینگ برای شما مناسب است ، برخی از شرکت ها مانند Pantheon حساب های سرور توسعه موقت رایگان ارائه می دهند. با تشکر از این ، شما می توانید تنها با چند کلیک سایت وردپرس خود را مهاجرت کرده و نحوه عملکرد آن را بر روی سرور تست ببینید. من این کار را با وب سایت پرتفوی خود انجام دادم و تعجب کردم که چقدر سریعتر بارگیری می شود.

مورد استفاده / استفاده از VPS یا Cloud hosting یا هر میزبان فوق؟ اندیشه ها?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map