نقد میزبانی سایت وردپرس SiteGround – به علاوه کدام برنامه میزبانی را باید انتخاب کنید؟ (2020)

معاملات وردپرس


طی چند سال گذشته ، SiteGround یک شهرت چشمگیر ایجاد کرده و به یک شرکت میزبان تبدیل شده است که آیا به دنبال خدمات میزبانی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه هستید ، ارزش آن را دارد که فکر کنید. در زیر ، ما به همه چیزهایی که آنها باید ارائه دهیم خواهیم پرداخت ، و همچنین به سه برنامه اصلی میزبانی وردپرس آنها می پردازیم: StartUp ، GrowBig و GoGeek – یک مقایسه ویژه با برنامه های StartUp و GoGeek را با هم مقایسه خواهیم کرد..

ما از نظر عملکرد ، تست و اندازه گیری و نظارت بر سرعت وب سایت های وردپرس میزبانی شده در برنامه های StartUp و GoGeek SiteGround (با استفاده از تم بسیار مشهور Avada از ThemeForest) ، و همچنین از خدمات تست مستقل ‘Load Impact’ استفاده کردیم تا ببینیم چطور این سایت ها با چند کاربر کار می کنند ما به طور همزمان به آنها دسترسی پیدا کردیم و سپس به تأثیر این بار در وب سایت / زمان بارگیری صفحه پرداختیم.

بنابراین ، آیا باید با SiteGround میزبان باشید؟ و اگر چنین است ، کدام برنامه را باید انتخاب کنید؟ چقدر نیاز به پرداخت دارید?

بیایید شیرجه بزنیم در …

درباره برنامه های StartUp و GoGeek

اگر به دنبال میزبانی وب سایت وردپرس خود با میزبان قابل اعتماد هستید ، همانطور که مقایسه های میزبانی قبلی ما نشان داده اند ، SiteGround یک انتخاب عالی است. اما ، با وجود چند تفاوت مهم بین برنامه ها – به ذکر نکات مختلف قیمت آنها – ممکن است تعجب کنید که آیا باید برنامه StartUp یا GoGeek را برای وب سایت خود انتخاب کنید. اگر چنین است ، شما به جای درست آمده اید.

برنامه های میزبانی سایت SiteGround بررسی شده است

در حالی که طرح StartUp برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده از سطح ورود از SiteGround است ، GoGeek گزینه قدرتمندتر و گران تری است. همچنین یک برنامه GrowBig میان رده وجود دارد که بین StartUp و GoGeek قرار دارد.

StartUp vs GoGeek Praching

اگرچه قیمت نباید تنها عامل هنگام انتخاب یک برنامه میزبانی باشد ، اما بودجه شما نقش مهمی در تصمیم شما دارد. بنابراین ، با توجه به این نکته ، در اینجا قیمت ها و جزئیات برنامه های StartUp و GoGeek آورده شده است.

مقایسه برنامه های SiteGround

اینها جزئیات کلیدی برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده از SiteGround هستند.

برای مرجع ، جزئیات برنامه GrowBig در سطح میانه نیز در کنار برنامه های سطح ورودی و برنامه های GoGeek سطح بالا قرار دارد:

 • StartUp: 0.33 دلار در ماه برای یک وب سایت ، 10 گیگابایت فضای وب و 10،000 پوند بازدید ماهانه.
 • GrowBig: 5.95 دلار در ماه برای وب سایت های نامحدود ، 20 گیگابایت فضای وب و 25000 پوند بازدید ماهانه.
 • GoGeek: 11.95 دلار در ماه برای وب سایت های نامحدود ، 30 گیگابایت فضای وب و 100000 پوند بازدید ماهانه.

همانطور که می بینید ، اگر می خواهید بیش از یک وب سایت را در حساب خود میزبان کنید ، باید فراتر از برنامه StartUp سطح ورودی باشید. همچنین ، همچنین به عنوان کمک هزینه های ذکر شده در بالا ، برنامه GoGeek شامل برخی از ویژگی ها و ابزارهای مفید دیگر است ، ضمن اینکه منابع بیشتری را نیز برای بهبود عملکرد وب سایت خود در اختیار شما قرار می دهد..

وب سایت های میزبان در برنامه سطح بالا همچنین به سطوح اضافی ذخیره سازی دسترسی می یابند – موقعیت یابی بیشتر برنامه GoGeek به عنوان یک گزینه بالقوه مناسب برای کسانی که به دنبال یک وب سایت سریع بارگذاری در بودجه هستند. با این حال ، نتایج تست که بعداً در این مقایسه مشاهده خواهید کرد نشان می دهد که آیا واقعاً پرداخت بیشتری پرداخت می کنید یا به شما یک وب سایت سریعتر می بخشد.

با SiteGround ، انتقال داده ها – که به عنوان پهنای باند نیز شناخته می شود – محدود نیست. درعوض ، تعداد بازدیدهایی که ماهانه سایت شما دریافت می کند به عنوان یک مرجع مورد استفاده قرار می گیرد تا به شما در انتخاب برنامه مناسب با توجه به سطح ترافیک کمک کند. با این حال ، اگرچه محدودیتی برای پهنای باند و تعداد بازدید وجود ندارد ، اما محدودیت های دیگری نیز وجود دارد.

این محدودیت ها و تخصیص ها بعداً در بخش میزبانی بهینه شده وردپرس در این بررسی ، با جزئیات بیشتری پوشش داده شده است ، اما ، به طور خلاصه ، آنها میزان استفاده از اینود تعداد پرونده ها یا پوشه های موجود در حساب خود را پوشش می دهند ، که می توانید خود را از طریق حوزه حساب خود پیگیری کنید..

حال ، دقیقاً بررسی می کنیم که با برنامه های SiteGround StartUp و GoGeek به چه چیزی دسترسی پیدا می کنید – و تفاوت های اصلی آنها چیست؟.

* توجه: قیمت های ذکر شده نرخ معرفی ویژه ای برای مشتریان جدید است. در زمان نوشتن ، SiteGround در حال تخفیف COVID-19 بود که می دید طرح StartUp در سه ماه اول به 0.33 دلار در ماه کاهش می یابد. پس از آن ، این طرح با 50٪ تخفیف از قیمت عادی تمدید خواهد شد. تخفیف تمدید فقط برای یک تمدید 12 ماهه اعمال می شود و کلیه قیمت های ویژه تبلیغی دیگر فقط برای فاکتور اولیه شما اعمال می شود. برای کلیه تمدید های بعدی ، قیمت های معمولی اعمال می شود.

برنامه های StartUp و GoGeek چه چیزی را باید ارائه دهند

از آنجا که برنامه های StartUp و GoGeek به صورت میزبانی وردپرس مدیریت شده تبلیغ می شوند ، این بدان معنی است که – از جمله چیزهای دیگر – به سرورهای وب دسترسی پیدا می کنید که برای وب سایت های وردپرس بهینه شده اند ، و همچنین برخی از ویژگی های اضافی برای کمک به شما در تنظیم و مدیریت ایمن و امن سایت وردپرس.

اکنون به بررسی ویژگی های این برنامه ها – و تفاوت های آنها – خواهیم پرداخت تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که StartUp یا GoGeek برای شما مناسب است.

وردپرس بهینه سازی میزبان ابر Google

میزبانی وب Google Cloud

اکنون SiteGround وب سایتهای StartUp و GoGeek را در پلتفرم Google Cloud میزبان وب سایت می کند.

در اوایل سال 2020 ، SiteGround اعلام کرد که آنها برای استفاده از سیستم عامل Google Cloud برای میزبانی بخشی از زیرساخت ها ، از جمله StartUp و GoGeek برنامه های میزبانی وردپرس خود را مدیریت خواهند کرد. وب سایت های کلیه مشتریان جدید بر روی سیستم عامل Google Cloud میزبانی می شوند که سایت های موجود بتدریج به سکوی جدید منتقل می شوند.

میزبانی وب سایت ها در ابر مزایای بسیاری دارد ، از جمله:

 • مقیاس گذاری آسان تر و مدیریت منابع برای بارهای سریعتر
 • ذخیره سازی برای بهبود زمان بهینه توزیع شده
 • فرصتی برای استفاده بهتر از زیرساخت های مدرن Google Cloud برای عملکرد بهتر
 • انتخاب بیشتر مکان های مرکز داده برای شما امکان می دهد تا به بازدید کنندگان خود بهتر خدمت کنید
 • به لطف تعهد Google به بی طرفی کربن ، پایداری بهبود یافته است.

SiteGround به بهینه سازی محیط میزبانی خود برای وب سایت های وردپرس ادامه خواهد داد ، حتی اگر اکنون از زیرساخت های Google Cloud برای زیرساخت های خود استفاده می کنند. به همین دلیل ، می توانید از تخصصی که SiteGround از 15 سال میزبانی وب سایت های وردپرس ، همراه با قدرت Google Cloud جمع کرده است ، استفاده کنید..

با این وجود بسته به انتخاب برنامه GoGeek یا StartUp ، در نوع سرور و منابع پایگاه داده ای که به شما اختصاص داده شده است ، تفاوت هایی وجود دارد.

منابع سرور

برنامه میزبانی که شما انتخاب می کنید همچنین حاکی از دسترسی سرور و بانک اطلاعاتی به وب سایت شما خواهد بود.

برخی از تفاوت های تخصیص منابع بین برنامه های StartUp و GoGeek عبارتند از:

 • فرآیند همزمان سرور: StartUp ده در مقابل GoGeek 30.
 • Inodes: StartUp 150،000 در مقابل GoGeek 450،000.
 • اندازه بانک اطلاعاتی: StartUp 500 MB در مقابل GoGeek 1000 MB.
 • نمایش داده های پایگاه داده: StartUp تا 10٪ از منابع سرور در مقابل GoGeek تا 30٪ از منابع سرور.

اگرچه همیشه در هنگام مقایسه اعداد مورد استفاده قرار نمی گیرد ، اما برای ارقام فوق ، بالاتر بهتر است. با داشتن منابع سرور بیشتر در دسترس وب سایت خود ، در کنار سایر ویژگی های مرتبط با عملکرد برنامه GoGeek ، می توانید بارهای سریعتر بارگیری را از برنامه میزبانی وردپرس با مدیریت سطح بالا SiteGround ، در مقایسه با پیشنهادات ارزان قیمت آنها انتظار داشته باشید.

می توانید میزان منابع خود مانند ورودی را که از طریق منطقه حساب SiteGround خود استفاده می کنید ، ردیابی کنید. انجام این کار ایده خوبی است ، زیرا اگر بیش از هزینه خود باشید ، می توانید وب سایت آفلاین بگیرید تا زمانی که با پشتیبانی SiteGround کار نکردید تا مشکل دیگری را که منجر به مصرف منابع می شود ، حل کنید. اگر به 90 درصد از حد مجاز خود برسید ، SiteGround به شما ایمیل خواهد داد ، اما به دلیل عواقب احتمالی بالاتر از حد مجاز ، نگه داشتن چشم در آمار خود توصیه می شود.

آمار سرور

می توانید میزان منابع سرور اختصاص داده شده خود را که از منطقه حساب Google Site خود استفاده می کنید مشاهده کنید.

مهاجرت وب سایت وردپرس

یکی دیگر از دلایل خوب برای انتخاب SiteGround این است که ، اگر از قبل وب سایت وردپرس خود میزبانی دارید که مایل به جابجایی آن هستید ، روند مهاجرت یک سایت وردپرس از هاست دیگر بسیار ساده است.

افزونه SiteGround Migrator WordPress

برنامه GoGeek شامل یک مهاجرت رایگان وب سایت وردپرس به ازای هر حساب ، اما در برنامه های دیگر می توانید از افزونه SiteGround Migrator برای انتقال وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

در حالی که کسانی که برنامه GoGeek را انتخاب می کنند ، یک انتقال وب سایت وردپرس را انجام می دهند که توسط تیم SiteGround به عنوان بخشی از بسته خود انجام می شود ، افراد در طرح StartUp می توانند از افزونه SiteGround Migrator رایگان برای انجام انتقال استفاده کنند..

نتایج پلاگین مهاجرت

انتقال وب سایت وردپرس با افزونه SiteGround Migrator بسیار ساده است.

مهاجرت یک وب سایت وردپرس با افزونه SiteGround فقط شامل چند مرحله ساده است ، بنابراین هرکسی باید بتواند فرآیند خود را انجام دهد. با این حال ، اگر دوست دارید آرامش خاطر ناشی از دانستن شخصی با تجربه باشد ، سایت شما را برای شما مهاجرت کرده و بررسی کند همه چیز به درستی منتقل شده است ، ممکن است برنامه GoGeek جذاب تر باشد.

پشتیبان گیری خودکار وب سایت وردپرس

همانطور که قبلاً ذکر شد ، برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده از SiteGround شامل پشتیبان گیری روزانه خودکار وب سایت است. بنابراین ، اگر مشکلی با سایت شما پیش آمد ، به یک نسخه پشتیبان کامل دسترسی خواهید داشت که بیشتر از 24 ساعت نیست.

پشتیبان گیری وب سایت SiteGround

با SiteGround GoGeek ، می توانید کل سایت را خود یا فقط بانک اطلاعاتی یا پرونده ها بازیابی کنید.

با این حال ، یک نسخه بزرگ پشتیبان از SiteGround وجود دارد: مگر اینکه در برنامه GoGeek (یا GrowBig) حضور داشته باشید ، برای بازگرداندن نسخه پشتیبان ، باید هزینه پرداخت کنید. همچنین اگر می خواهید از برنامه پشتیبان گیری خودکار ، مانند قبل از نصب افزونه جدید ، نسخه پشتیبان خود را ایجاد کنید ، باید در برنامه GoGeek سطح بالایی قرار بگیرید تا بتوانید در صورت تقاضا بکاپ تهیه کنید (اگرچه می توانید خریداری کنید امکان ایجاد یک نسخه پشتیبان واحد در برنامه های StartUp و GrowBig هر زمان که لازم باشد).

بازیابی فایل های پشتیبان

هنگام بازیابی نسخه پشتیبان تهیه فایل ، می توانید کدام فایل ها را برای بازیابی انتخاب کنید.

خوشبختانه برخلاف برخی میزبان وب دیگر ، SiteGround لیستی از افزونه های ممنوعه وردپرس را در اختیار شما قرار نمی دهد. این بدان معناست که شما می توانید انتخاب دلخواه خود را از افزونه پشتیبان گیری WordPress نصب کنید ، و نسخه پشتیبان تهیه کنید و به شرط خود بسازید.

به روزرسانی های وب سایت وردپرس

جنبه اصلی حفظ وب سایت ایمن و ایمن وردپرس ، بروزرسانی نرم افزار وردپرس است. خوشبختانه ، SiteGround به عنوان بخشی از خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده خود ، از این موضوع مراقبت می کند. مدیر autopdate SiteGround WordPress همچنین امکان فعال سازی به روزرسانی خودکار افزونه ، کار دیگری را از دست شما می گیرد..

به روزرسانی های خودکار وردپرس

مدیر بروزرسانی خودکار WordPress هنگام به روزرسانی خودکار نرم افزار وردپرس ، کنترل بیشتری بر شما می کند.

برای راحتی بیشتر ، وب سایت وردپرس شما قبل از اعمال به روزرسانی به طور خودکار از آن نسخه پشتیبان تهیه می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند که در صورت اشتباه پیش بروید. اگرچه همانطور که گفته شد ، اگر در برنامه GoGeek نیستید ، برای بازیابی نسخه پشتیبان تهیه وب سایت باید هزینه پرداخت کنید.

ذخیره وب سایت وردپرس

برای کمک به بهبود سرعت وب سایت خود ، SiteGround یک افزونه ذخیره سازی وردپرس سفارشی – SG Optimizer – ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد حافظه نهان وب سایت های خود را از داخل داشبورد وردپرس مدیریت کنید. این افزونه به طور پیش فرض در وب سایت های وردپرس جدید تحت میزبان SiteGround نصب شده است ، و شامل یک رابط کاربری آسان برای کنترل نحوه بهینه سازی وب سایت شما.

افزونه SiteGround SG Optimizer

افزونه SiteGround Optimizer عملکردهای زیادی را از طریق رابط کاربر پسند ارائه می دهد.

ابزار caching SiteGround کنترل زیادی را در مورد چگونگی استفاده از این فناوری در وب سایت شما ایجاد می کند ، و این مقایسه با برخی از بهترین افزونه های حافظه نهان برتر برای وردپرس ، مطلوب است..

از طریق رابط افزونه ، امکان دیگر ویژگیهای مرتبط با عملکرد ، مانند حافظه پنهان مرورگر و فشرده سازی GZIP ، و همچنین بهینه سازی قسمت جلوی وب سایت شما از طریق کوچک سازی پرونده های HTML ، CSS و JavaScript فراهم می شود. بهینه سازی تصویر و بارگذاری تنبل تصاویر نیز گزینه هایی هستند.

تنظیمات افزونه SG Optimizer Plugin Frontend

امکاناتی مانند بهینه سازی تصویر ، کوچک سازی پرونده و بارگذاری تنبل را می توان از طریق رابط SG Optimizer فعال کرد.

وقتی نوعی حافظه پنهانی در دسترس وب سایت شما قرار می گیرد ، مشتریان در برنامه های سطح متوسط ​​و بالای GrowBig و GoGeek به ویژگی وردپرس ویژه کش دسترسی پیدا می کنند ، در حالی که افرادی که در سطح StartUp هستند از سطح ورودی استفاده نمی کنند. تی همچنین فناوری اختصاصی SuperCacher وجود دارد که هدف آن افزایش تعداد بازدیدهایی است که یک سایت می تواند همزمان انجام دهد ، ضمن اینکه سرعت کلی را نیز افزایش می دهد.

گزینه های ذخیره طرح برنامه قیمت گذاری

برنامه میزبانی که شما انتخاب می کنید ، به کدام نوع از ذخیره سازی وب سایت دسترسی پیدا می کند.

تمام این zhargon های حافظه پنهان می تواند گیج کننده باشد ، اما امیدوارم که این تقسیم سه سطح حافظه پنهانی SiteGround SuperCacher نمای کلی از تفاوت های اصلی بین برنامه ها را به شما ارائه دهد:

 • سطح 1: حافظه پنهان محتوای استاتیک (کلیه برنامه ها).
 • سطح 2: حافظه نهان پویا ، هر دو توسط NGINX (برنامه های GrowBig و GoGeek).
 • سطح 3: نتایج نمایش داده شده از پایگاه داده در حافظه نهان ، در حال اجرا بر روی Memcached (برنامه های GrowBig و GoGeek).

بخش نتایج آزمون سرعت سایت در این مقایسه باید ایده بهتری از تاثیر سطوح مختلف ذخیره سازی به شما نشان دهد.

ابزار طراحی وب سایت وردپرس

نسخه مقدماتی وب سایت شما به شما امکان می دهد تا با اطمینان آخرین نسخه وردپرس را آزمایش کرده ، کد را ویرایش کرده و تغییرات دیگری ایجاد کنید – بدون اینکه سایت زنده را در معرض خطر قرار داده و یا باعث اختلال در تجربه کاربر بازدید کنندگان شما نشود. فقط برنامه های GrowBig و GoGeek این قابلیت را دارند.

ایجاد و مدیریت یک محیط مرحله بندی از طریق منطقه حساب در وب سایت SiteGround صورت می گیرد و در حین آزمایش برای این بررسی ، همه چیز مطابق آنچه انتظار می رفت کار می کند.

ایجاد سایت استیشن

فقط برنامه های سطح بالا GoGeek و سطح متوسط ​​GrowBig شامل دسترسی به ابزار مرحله بندی وب سایت وردپرس هستند.

هنگامی که آماده هستید ، می توانید به طور خودکار کل سایت مرحله بندی را به محیط میزبانی زنده خود فشار دهید ، یا در عوض ، انتخاب کنید که کدام یک از عناصر سایت آزمایش شما برای انتقال است. اگر نمی خواهید کل سایت آزمایشی را منتقل کنید ، ابزار صحنه بندی SiteGround به طور خلاصه جداول پایگاه داده سایت مرحله بندی را که تغییر داده اید به نمایش می گذارد.

استقرار سفارشی سایت

ابزار صحنه بندی SiteGround به شما امکان می دهد که تغییراتی را برای فشار به سایت زنده خود انتخاب کنید.

سپس می توانید کدام یک از این جداول را فشار دهید تا به سایت زنده منتقل شوید. به دلیل این قابلیت ، شما این گزینه را دارید که به عنوان مثال فقط می توانید جدول را که حاوی تنظیمات سایت است منتقل کنید ، بدون آنکه قسمت های دیگری از سایت زنده خود مانند نوشته ها یا نظرات کاربر را بازنویسی کنید..

برای امنیت بیشتر ، قبل از فشار آوردن به تغییرات از محیط مرحله بندی ، یک نسخه پشتیبان کامل از سایت زنده شما ایجاد می شود.

مدیریت سایتهای مرحله بندی

ایجاد و مدیریت محیط های مرحله بندی در منطقه حساب SiteGround صورت می گیرد.

اگر یک فضای امن را دوست دارید که بتوانید افزونه های جدید را امتحان کنید یا با تنظیمات تم و قطعه های متن مختلف آزمایش کنید ، ابزار صحنه بندی دلیل خوبی دیگر برای انتخاب برنامه های GoGeek یا GrowBig بیش از طرح StartUp است..

سرویس پست الکترونیکی SiteGround

تمام برنامه های میزبانی وب سایت WordPress مدیریت شده توسط SiteGround شامل یک سرویس ایمیل است که به شما امکان می دهد آدرس ها و صندوق ورودی نامحدود را برای دامنه های خود ایجاد کنید ، مانند [email protected] یا [email protected]

می توانید از طریق سه مشتری مشهور پست الکترونیکی مبتنی بر وب از جمله RoundCube و SquirrelMail ایمیل ارسال و دریافت کنید ، این امکان را به شما می دهد تا از هر رایانه ای با اتصال اینترنتی به حساب های ایمیل خود دسترسی داشته باشید. از طرف دیگر ، می توانید خدماتی مانند Gmail یا Outlook را برای ارسال و دریافت پیام با استفاده از آدرس ایمیل دامنه وب سایت خود پیکربندی کنید..

مدیریت حساب ایمیل SiteGround

تمام برنامه های SiteGround شامل امکان ایجاد آدرس های نامحدود ایمیل و صندوق ورودی برای دامنه شما است.

اگرچه تمام برنامه ها شامل دسترسی به سرویس پست الکترونیکی SiteGround است ، برنامه GoGeek از ظرفیت صندوق پستی بزرگتر و چند کمک هزینه دیگر در مقایسه با برنامه StartUp برخوردار است..

حتی برخی از بهترین میزبان های مدیریت شده با وردپرس با حق بیمه که بیش از دو برابر قیمت برنامه های StartUp و GoGeek را شامل می شوند ، شامل یک سرویس ایمیل نمی شوند ، بنابراین دیدن این موجود برای همه مشتریان SiteGround بسیار عالی است..

بررسی اجمالی فنی

در این بخش از مقایسه ما یک مرور کلی از جزئیات اصلی فنی و تفاوت بین این دو برنامه میزبانی ارائه شده است:

 • ذخیره وب سایت: سرویس داخلی SuperCache با حافظه پنهان محدود در برنامه StartUp و کلیه سطوح حافظه پنهان موجود در برنامه GoGeek. مدیریت ذخیره سازی سایت و بهینه سازی از طریق افزونه وردپرس داخلی.
 • شبکه تحویل محتوا (CDN): کلیه برنامه های میزبانی سایت وردپرس SiteGround شامل یکپارچه سازی اختیاری با یک برنامه CDN رایگان از Cloudflare ، با امکان ارتقاء به یک برنامه پرداخت شده یا انتخاب ارائه دهنده CDN خود می باشد..
 • PHP: امکان جابجایی بین نسخه های PHP 5.6 ، 7.0 ، 7.1 ، 7.2 ، 7.3 و 7.4 از قسمت حساب سایت SiteGround.
 • HTTP / 2.0: در استفاده از سرورها و CDN.
 • SSL: از گواهی نامه رمزگذاری SSL رایگان استفاده کنید ، مجوز شخصی خود را وارد کنید یا یک گواهی متفاوت از طریق SiteGround خریداری کنید.
 • SFTP: امکان ایجاد چندین حساب FTP امن برای دسترسی به فضای وب شما برای بارگذاری و ویرایش فایل ها.
 • مدیر فایل سرور: مدیر فایل مبتنی بر مرورگر آنلاین از طریق منطقه حساب SiteGround قابل دسترسی است.
 • دسترسی به بانک اطلاعاتی: phpMyAdmin برای دسترسی به پایگاه داده وب سایت وردپرس از طریق یک مرورگر استفاده می شود.
 • سرویس ایمیل: سرویس ایمیل در کلیه برنامه های میزبانی مشترک SiteGround ، با بزرگترین اندازه صندوق پستی در برنامه GoGeek.
 • مدیریت وب سایت وردپرس: ابزار خودکار بروزرسانی که نرم افزار و افزونه های وردپرس (اختیاری) را به روز می کند و امکان تأخیر در بروزرسانی های فردی را دارد.
 • محدودیت های افزونه: هیچ لیست از افزونه های مجاز مجاز نیست ، برخلاف برخی از میزبان های مدیریت شده WordPress.
 • تمهیدات امنیتی: SiteGround توسط وب سایتها به دلیل بدافزارها و سایر موارد امنیتی اسکن شده است. حفاظت اضافی از طریق افزودنی اسکنر سایت پرداخت شده SG موجود است.
 • خدمات پاکسازی پس از هک: در صورت هک شدن سایت SiteGround به شما کمک نمی کند تا سایت شما را تمیز کند ، اما شما را به Sucuri ارجاع می دهد.
 • مکان های مرکز داده: انتخاب چهار مکان سرور در انگلستان ، اتحادیه اروپا ، آسیا و ایالات متحده.
 • سایت های مرحله بندی: برنامه GoGeek سطح بالا شامل یک ابزار مرحله بندی مفید است ، اما برنامه StartUp چنین نمی کند.
 • مهاجرت وب سایت وردپرس: برنامه GoGeek شامل یک انتقال وب سایت WordPress در هر حساب ، توسط تیم پشتیبانی SiteGround انجام می شود. مشتریان StartUp می توانند از افزونه SiteGround Migrator رایگان استفاده کنند تا وب سایت خود را جابجا کنند یا هزینه ای را برای انتقال آنها به آنها پرداخت کنند..
 • چک و ضمانت های بی موقع: SiteGround سرورهای خود را برای زمان خرابی رصد می کند اما وضعیت سایتهایی را که میزبان آنها هستند بررسی نمی کنید. SiteGround به روزانه 99.9٪ شبکه را به صورت سالانه تضمین می کند (که این امکان را برای شما فراهم می کند تا 8h 45m از کار افتادگی در سال) ، با اعتبار میزبانی ارائه شده در صورت افت زمان به زیر 99.9٪.
 • کانال های پشتیبانی: میز پشتیبانی 24/7 کارمند دارد و کلیه برنامه ها دارای چت زنده ، تلفن و بلیط بلیط هستند. مسائل پشتیبانی که توسط مشتریان GoGeek ایجاد شده است در اولویت بیشتر مشتریان StartUp (و GrowBig) قرار دارند ، اگرچه مشتریان StartUp می توانند با هزینه اضافی ماهانه به پشتیبانی حق بیمه ارتقاء دهند..

می توانید تمام تفاوت های بین برنامه های میزبانی StartUp و GoGeek را در صفحه مقایسه برنامه وب سایت SiteGround مشاهده کنید.

تجربه ی کاربر

از آنجا که برنامه های StartUp و GoGeek با خدمات میزبانی وردپرس مدیریت می شوند ، جای تعجب ندارد که بدانید ایجاد یک وب سایت وردپرس در حساب کاربری شما بسیار ساده است. در حقیقت ، به لطف جادوگر جدید حساب ، می توانید وردپرس را به طور خودکار در طی مراحل ثبت نام نصب کنید.

نه تنها این ، بلکه نصبهای جدید وردپرس در SiteGround اکنون افزونه داخلی WordPress Starter را شامل می شوند که هدف آن ساده سازی فرایند راه اندازی یک سایت جدید است. پس از ورود به وب سایت جدید وردپرس خود ، ابزار Starter به شما کمک می کند تا موضوعی را برای سایت خود انتخاب کنید.

ویندوز وب سایت وردپرس

SiteGround WordPress Starter به شما امکان می دهد تا از میان مضامین متنوع و رایگان مبلغی را انتخاب کنید.

پس از انتخاب یک موضوع ، یا انتخاب شده تا با پیش فرض بیست بیست موضوع فعلی متناسب باشید ، می توانید برخی از ویژگی های اساسی مانند فرم تماس ، عملکرد تجارت الکترونیکی و مجموعه ابزارهای Jetpack را فعال کنید..

توصیه های افزونه

همچنین می توانید از طریق Starter برخی از ویژگی های مفید را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

مرحله سوم و آخر WordPress Starter این امکان را برای شما فراهم می کند که برخی برنامه های افزودنی مرتبط با بازاریابی از جمله افزونه سئو و افزونه های آنالیز را فعال کنید. پس از این کار ، وردپرس طبق مشخصات شما نصب می شود و برای ورود به سیستم برای شما آماده است.

داشبورد وردپرس سفارشی

تجربه پیشرفته SiteGround وردپرس به همین جا ختم نمی شود. هنگامی که به وب سایت جدید خود وارد می شوید ، خواهید دید که یک داشبورد سفارشی ایجاد شده است تا راحت تر بتوانید ویژگی های پرکاربرد WordPress را پیدا کنید ، مانند بخش های ایجاد محتوا و تنظیمات طراحی.

داشبورد وردپرس سفارشی SiteGround

وب سایت های WordPress به میزبانی SiteGround دارای داشبورد سفارشی اختیاری هستند.

در صورت نیاز به کمک ، پیوندهایی به محتوای پشتیبانی مفید نیز در سایت SiteGround وجود دارد. اگر طرفدار داشبورد سفارشی SiteGround WordPress نیستید ، می توانید به راحتی با لمس یک دکمه به نسخه پیش فرض بروید.

با تشکر از ابزار Starter ، شما می توانید از موارد ضروری مانند انتخاب موضوع ، اضافه کردن فرم تماس یا فعال کردن افزونه SEO ، همه موارد را یکجا و بدون نیاز به ترک داشبورد وردپرس خود مراقبت کنید. البته می توانید بعداً مضامین و افزونه ها را تغییر دهید. با این حال ، وقتی نوبت به کار و راه اندازی می رسد ، استارتاپ راه اندازی یک وب سایت جدید وردپرس را تنها در چند مرحله آسان می کند.

اگرچه اکثر میزبان وب اکنون از نصب وردپرس برای شما مراقبت می کنند ، اما همه آنها به اندازه ابزار SiteGround Starter هنگام تنظیم وب سایت جدید خود مفید هستند..

ایجاد وب سایت های اضافی وردپرس

اگر برنامه GoGeek را با امکان ایجاد وب سایت های وردپرس نامحدود (اجازه ذخیره سازی) انتخاب کرده اید ، می توانید با نصب چند گزینه کلیک جدید ، فقط با چند کلیک در منطقه حساب Google Site خود ایجاد کنید..

برای انجام این کار ، به سادگی وارد قسمت حساب کاربری SiteGround خود شوید ، روی دکمه Add New وب سایت کلیک کنید و سپس مراحل ایجاد یک وب سایت جدید وردپرس را دنبال کنید.

ایجاد وب سایت جدید

SiteGround ایجاد نصب های اضافی وردپرس را در حساب کاربری خود آسان می کند.

سپس می توانید کدام دامنه یا زیر دامنه را برای نصب WordPress انتخاب کرده و جزئیات ورود به سایت جدید را تهیه کنید.

تنظیم افزونه ذخیره سازی

پس از مراقبت از موارد ضروری ، می توانید از طریق صفحه کنترل افزونه افزونه SiteGround Optimizer از داخل داشبورد وردپرس خود بهینه سازی سایت خود را شروع کنید.

ما قبلاً عملکرد اصلی افزونه SG Optimizer و روشهای مختلف برای بهینه سازی سایت شما را پوشش داده ایم ، در بخش ذخیره سازی وب سایت وردپرس این مقایسه. با این حال ، یکی دیگر از ویژگی های مفید دیگر این ابزار که ارزش برجسته سازی آن را دارد ، امکان جابجایی بین نسخه های PHP موجود به طور مستقیم از داخل داشبورد وردپرس شما است.

نسخه PHP را تنظیم کنید

برنامه های SiteGround StartUp و GoGeek انعطاف پذیری زیادی هنگام انتخاب نسخه PHP دارند.

همانطور که گفته شد ، کاربران SiteGround می توانند از طیف چشمگیر نسخه های PHP انتخاب کنند و از حداکثر سازگاری با افزونه های قدیمی و جدید اطمینان حاصل کنند.

علاوه بر این ، می توانید حافظه نهان را در هر نقطه با کلیک کردن روی پیوند مفید در نوار ابزار وردپرس و یا در داخل داشبورد SG Optimizer پاک کنید. بنابراین ، اگرچه این افزونه هر بار که محتوای سایت تغییر پیدا کرد ، حافظه پنهان را به طور خودکار تازه می کند ، اما می توانید بصورت دستی حافظه پنهان را در صورت لزوم ، از جمله در هنگام تست افزونه های جدید یا تنظیمات تم ، به صورت دستی شارژ کنید.

تنظیمات افزونه کش

تعریف URL ها برای محروم کردن از ذخیره شدن ، فقط یکی از ویژگی های ابزار ذخیره سازی SiteGround است.

سرویس CDN Cloudflare را فعال کنید

و همچنین حافظه پنهان ، راه دیگر برای کمک به بهبود سرعت وب سایت شما در کلیه برنامه ها – از جمله StartUp و GoGeek – دسترسی به یک شبکه تحویل محتوا از طریق یک برنامه رایگان از Cloudflare است. این ادغام اختیاری با Cloudflare می تواند از طریق منطقه حساب SiteGround فعال شود. پس از فعال سازی ، CDN از طریق درگاه حساب SiteGround اداره می شود و به شما می دهد کنترل کنید که کدام یک از جنبه های وب سایت شما از این طریق بهینه شده است.

تنظیمات CDN SiteGround

تمام برنامه های میزبانی سایت SiteGround شامل ادغام اختیاری با سرویس CDN Cloudflare رایگان است.

علاوه بر انتخاب گزینه ارتقاء خدمات پرداخت شده Cloudflare CDN ، می توانید به جای آن از انتخاب CDN خود استفاده کنید. اگر افرادی از سراسر جهان از سایت شما بازدید می کنند ، استفاده از CDN راهی عالی برای اطمینان از همه بازدید کنندگان زمان بارگیری مشابه است ، مهم نیست که در کجا مستقر هستند.

با تشکر از ادغام رایگان Cloudflare CDN ، SiteGround فعال کردن این ویژگی عملکردی را بسیار آسان می کند.

همانطور که می بینید چند مرحله در تنظیم و بهینه سازی وب سایت وردپرس شما وجود دارد. با این حال ، SiteGround انجام کار خوب را برای آسانتر کردن این روند انجام داده است ، در حالی که هنوز هم به برخی از ویژگی ها و خدمات پیشرفته مانند CDN و چندین سطح حافظه پنهانی و بهینه سازی دسترسی دارد..

دسترسی به پایگاه داده WordPress و File Server

هنگامی که نوبت به مدیریت پرونده هایی که وب سایت شما و پایگاه داده اصلی آن را تشکیل می دهند ، می رسد ، SiteGround دسترسی کامل را به شما ارائه می دهد. علاوه بر استفاده از انتخاب مشتری FTP برای ورود به فضای سرور خود ، می توانید از مدیر فایل آنلاین سفارشی که از طریق حوزه حساب SiteGround در دسترس است استفاده کنید.

مدیر فایل SiteGround

و همچنین دسترسی به سرور از طریق نرم افزار FTP ، می توانید از SiteGround File Manager نیز استفاده کنید.

دسترسی به پایگاه داده دقیقاً ساده است – به لطف نرم افزار (این بار phpMyAdmin) که از طریق منطقه حساب SiteGround قابل دسترسی است.

دسترسی به پایگاه داده phpMyAdmin

از طریق رابط مبتنی بر وب phpMyAdmin به راحتی می توانید به پایگاه داده وب سایت WordPress دسترسی پیدا کنید.

اگر همیشه نیاز به حذف یا ویرایش یک موضوع یا پرونده افزونه دارید ، پس از قفل شدن از سایت خود رمزعبور مدیر وردپرس خود را تغییر داده و یا یک کار دیگر ، مشابه دیگر را انجام دهید ، پس داشتن این سطح سرور و دسترسی به پایگاه داده بسیار ارزشمند است..

پس از به روزرسانی اخیر در حوزه حساب SiteGround ، مشتریان دیگر به cPanel و ابزارهای آن دسترسی پیدا نمی کنند. با این حال ، بسیاری از ، اگر نه همه ، از همان ویژگی هایی که از طریق cPanel در دسترس بودند ، اکنون از طریق منطقه حساب جدید SiteGround ، غالباً در قالب های بسیار ساده تر در دسترس هستند. به طور کلی ، مهاجرت به دور از cPanel به یک سایت داخلی و بستر مدیریت حساب ، یک حرکت مثبت است. به دلیل نحوه کار منطقه جدید مشتری ، این امر به ویژه در صورتی که میزبان چندین سایت با SiteGround هستید صادق است ، زیرا می توانید همه آنها را از یک مکان مدیریت کنید.

تقریباً تجربه استفاده از سرویس میزبانی سایت SiteGround برای راه‌اندازی و مدیریت وب سایت وردپرس را در بر می گیرد. همانطور که مشاهده می کنید ، برنامه های SiteGround StartUp و GoGeek مدیریت WordPress برای هر دو که برای WordPress و کاربران قدرتمند یکسان هستند ایده آل است.

عملکرد StartUp و GoGeek با هم مقایسه شده است

همانطور که ما فقط پوشش داده ایم ، برنامه های SiteGround StartUp و GoGeek دارای ویژگی های زیادی هستند که هدف آنها افزایش عملکرد وب سایت وردپرس شما و همچنین تفاوت های کمی در سطح عملکرد عملکرد هر طرح است.

بنابراین ، برای اینکه به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا برنامه میزبانی سطح بالای SiteGround GoGeek برای وب سایت شما بهتر است یا اینکه آیا برنامه StartUp با قیمت پایین کفایت خواهد کرد ، ما چند وب سایت وردپرس ایجاد کردیم و سپس عملکرد آنها را آزمایش کردیم.

در مرحله اول ، سرعت سایتهای آزمایشی ما ثبت شد تا ببینیم که طی یک دوره هفت روزه به طور متوسط ​​چقدر بارگیری می شوند. سپس ، ما از یک شبیه ساز بار استفاده کردیم تا دریابیم که چگونه وب سایت های برنامه های StartUp و GoGeek هنگام بازدید چند بازدید کننده به طور همزمان ، به آنها چگونگی عملکرد آنها پرداختند. ما همچنین زمان بروز سایتهای آزمایشی را تحت نظر داشتیم تا ببینیم که چگونه تجربه ما در مقایسه با ضمانت به موقع شبکه 99.9٪ SiteGround.

بیایید با نگاهی به زمان بارگذاری شروع کنیم …

بارگیری نتایج آزمون زمان

برای به دست آوردن تصویری کامل تر از بارگیری برنامه در صورت انتخاب برنامه میزبانی StartUp یا GoGeek از SiteGround ، ما سرعت وب سایت وردپرس را با استفاده از یک موضوع سبک وردپرس سبک و همچنین یک سایت دوم با استفاده از مطالبه گر ثبت کردیم. گزینه جایگزین چند منظوره غنی از ویژگی.

سرویس پینگ پدوم برای نظارت بر سرعت وب سایت ها ، با بارهای بارگیری در فواصل 30 دقیقه ای در طی یک دوره هفت روزه استفاده شد. اولین مورد ، مقایسه برنامه های StartUp و GoGeek با استفاده از یک موضوع ساده وردپرس رایگان است.

نتایج تست سرعت سبک وزن

موضوع پیش فرض فعلی که در وب سایت های جدید WordPress فعال شده است ، موضوع بیست بیست رایگان از تیم WordPress.org است. این یک نمونه خوب از یک موضوع سبک وزن است که ممکن است بسیاری از دارندگان وب سایت های WordPress از آن استفاده کنند.

بیست بیست موضوع وردپرس

موضوع بیست بیست رایگان برای دیدن چگونگی میزبانی سایت SiteGround با استفاده از یک موضوع سبک وزن استفاده شد.

بنابراین ، برای اینکه بتوانید در صورت انتخاب این مضمون یا گزینه no-frills مشابه ، انتظار بارگیری را داشته باشید ، در اینجا نتایج حاصل از هفت روز نظارت بر سایتهای StartUp و GoGeek با Pingdom را مشاهده می کنید:

خلاصه بیست و بیست پینگود

سایت آزمون میزبانی شده در طرح StartUp به طور متوسط ​​943 میلی ثانیه بارگیری شد ، در حالی که سایت میزبان GoGeek سریعتر بود ، به طور متوسط ​​768 میلی ثانیه.

همانطور که مشاهده می کنید ، سایت میزبانی شده با برنامه گران تر GoGeek سریعتر از سایت میزبانی شده در برنامه StartUp سطح ورودی.

در اینجا تفصیل دقیق تر بارهای بارگیری در طی هفت روز ثبت شده توسط Pingdom آورده شده است:

برنامه SiteGround StartUp بارگذاری بار با موضوع بیست و بیست

زمان بارگذاری وب سایت وردپرس میزبان برنامه StartUp با استفاده از تم بیست بیست است.

در طی دوره هفت روزه ، پینگدوم به طور میانگین زمان بارگیری 943 ms را برای سایت میزبانی شده در طرح StartUp با استفاده از تم سبک بیست و بیست ضبط کرد.

SiteGround GoGeek بارگذاری بار با بیست بیست موضوع

زمان بارگذاری وب سایت وردپرس که در برنامه GoGeek با استفاده از تم بیست بیست میزبانی شده است.

نتایج تست سرعت تم چند منظوره

اگرچه مضامین سبک وزن رایگان ، مانند بیست بیست ، برای وبلاگ های اصلی ایده آل هستند ، فرصتی مناسب برای شما وجود دارد که می خواهید یک موضوع وردپرس چند منظوره غنی از ویژگی های بیشتر را برای وب سایت خود انتخاب کنید. به دلیل قابلیت های پیشرفته و تطبیق پذیری آنها ، این تم ها تمایل به اندازه بزرگتر پرونده ها دارند که می تواند باعث شود سرعت وب سایت ها کندتر شود ، در مقایسه با یک موضوع سبک.

بنابراین ، برای اینکه ایده ای در مورد بارهای بارگذاری را برای شما ایجاد کنیم ، اگر می خواهید یک موضوع چند منظوره غنی از ویژگی را انتخاب کنید ، زمان بارگذاری دو سایت آزمایشی را نیز در برنامه های StartUp و GoGeek با پرفروش ترین موضوع Avada مقایسه کردیم..

موضوع وردپرس Avada

موضوع Avada و نسخه ی نمایشی آژانس آن برای آزمایش سرعت سایت ما مورد استفاده قرار گرفت.

برای آزمایش زمان بارگذاری StartUp و GoGeek با موضوع Avada ، از نسخه آزمایشی آژانس در هر دو سایت استفاده شد.

مضامین چند منظوره ، مانند Avada ، اغلب با انتخاب متنوعی از نسخه های نمایشی وب سایت از پیش ساخته شده همراه هستند. برای آزمایشات خود ، نمایه آژانس آوادا را در هر دو سایت وارد کردیم. در اینجا خلاصه ای سریع از نتایج حاصل از Pingdom آورده شده است ، و به تفصیل دقیق تر زمان بارگذاری هر دو سایت آورده شده است:

خلاصه Pingdom Avada

هنگامی که نوبت به استفاده از یک موضوع وردپرس غنی از ویژگی با اندازه پرونده بزرگتر رسید ، سایت میزبان GoGeek نزدیک به نیم ثانیه سریعتر از سایت در برنامه StartUp بود.

هنگام استفاده از یک موضوع سنگین وزن ، زمان بارگذاری کلی سایت های آزمون افزایش یافته و باعث می شود تفاوت بین عملکرد بین برنامه های StartUp و GoGeek برجسته تر شود..

برنامه بارگذاری SiteGround برنامه بارگذاری بار تم آوادا

طی یک دوره هفت روزه ، صفحه اصلی آژانس Avada در زمان میزبانی در برنامه StartUp به طور متوسط ​​2.71 ثانیه بارگیری شد.

همانطور که انتظار می رفت ، با اندازه بزرگ 6.47 مگابایت – در مقایسه با 149 KB برای موضوع بیست و بیست – صفحه اصلی موضوع Avada برای بارگیری بیشتر طول کشید ، با Pingdom ضبط متوسط ​​هفت روزه 2.71 ثانیه برای سایت در برنامه StartUp.

بارگذاری بار تم SiteGround GoGeek Avada

صفحه اصلی سایت با استفاده از نمایه آژانس Avada میزبان در برنامه GoGeek لود شده به طور میانگین 2.29 ثانیه.

صفحه اصلی سایت میزبانی شده در برنامه GoGeek به طور میانگین در 2.29 ثانیه بارگذاری شد ، در حالی که 2.71 ثانیه برای سایت میزبانی شده در برنامه StartUp در نظر گرفته شده است. به نظر می رسد این اختلاف سرعت بین دو طرح نشان می دهد که هرچه سایز سایت شما از نظر ویژگی غنی تر باشد یا از آن بیشتر باشد ، از میزبانی در برنامه GoGeek رده بالاتر بهره بیشتری خواهد برد..

خلاصه بارهای بارگیری

خلاصه زمان بارگذاری SiteGround

خلاصه ای از بارگیری SiteGround که توسط Pingdom ثبت شده است.

این نتایج تست سرعت سایت نشان می دهد که ، صرف نظر از اینکه تصمیم دارید از یک موضوع سبک وزن و بدون ابزار و ابزارهای اضافی اضافی استفاده کنید ، یا تمایل سنگین وزن را با کشویی و تصاویر بزرگ انتخاب کنید ، با انتخاب برنامه SiteGround GoGeek ، بارهای بارگذاری سریع تری را تجربه خواهید کرد. بیش از طرح StartUp ارزان تر.

آزمایش عملکرد ضربه

تست سرعت صفحه وب سایت های وردپرس میزبان در برنامه های SiteGround StartUp و GoGeek در سایت های آزمایشی انجام شده است که هیچ بازدید کننده ای دریافت نمی کنند. بنابراین ، اگرچه آنها به شما ایده خوبی می دهند که چگونه عملکرد این دو طرح مقایسه می شود ، آنها داستان کامل را نمی گویند.

بنابراین ، برای اینکه بهتر بگوییم که کدام برنامه انتخاب میزبانی مناسب برای وب سایت شماست ، ما همچنین تست بار را انجام دادیم. با اجرای تست های پرداخت شده از سرویس Load Impact ، ما قادر شدیم همزمان چندین کاربر را که از هر وب سایت بازدید می کنند به طور همزمان شبیه سازی کنیم تا ببینیم که چگونه آنها بار کاربری سنگین تری را تحمل می کنند.

برای آزمایشات ، بارگذاری پست وبلاگ در وب سایت های StartUp و GoGeek میزبان وردپرس با استفاده از موضوع Avada توسط Load Impact مورد بررسی قرار گرفت. در طول تست ، تعداد کاربران مجازی که به صفحه تحت نظر دسترسی دارند ، در طی یک دوره 5 دقیقه‌ای افزایش یافته است ، تا اینکه 200 کاربر مجازی در همان زمان به صفحه دسترسی داشتند..

در اینجا نتایج حاصل از تست Load Impact برای دو سایت آورده شده است …

نتایج آزمون تأثیر بارگذاری طرح شروع برنامه

با توجه به نتایج آزمون Load Impact ، برنامه StartUp در سطح ورود SiteGround یک کار خوب برای میزبانی وب سایت وردپرس با موضوع سنگین وزن Avada نصب شده انجام داد.

تست تأثیر بارگیری از StartUp

در آزمون Load Impact ، سایت میزبانی شده در برنامه SiteGround StartUp پاسخگو ماند تا اینکه حدود 130 کاربر مجازی به آن دسترسی پیدا کردند.

همانطور که خط آبی در نمودار فوق نشان می دهد ، با افزایش تعداد کاربران مجازی همزمان ، زمان پاسخگویی کمی نامنظم بود. با این حال ، تا زمانی که تعداد کاربران مجازی همزمان به حدود 130 نفر نرسیدند این سایت بی پاسخ باشد.

بنابراین ، اگر انتظار ندارید بیش از 130 بازدید کننده به طور مرتب به طور همزمان به سایت شما دسترسی داشته باشند ، پس برنامه StartUp باید بتواند بدون هیچ مشکلی مخاطبان خود را اداره کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد سایت میزبان StartUp ، می توانید نتایج آزمون را در وب سایت Load Impact مشاهده کنید.

نتایج آزمون تاثیر بارگذاری برنامه GoGeek

اگرچه وقتی میزبان StartUp میزبان StartUp بود که به طور همزمان قدرت دسترسی داشته باشد ، وب سایت وردپرس در برنامه GoGeek حتی با ثبات تر به نظر می رسد..

تست تأثیر بارگذاری برنامه GoGeek

در این تست Load Impact ، سایت میزبانی شده در برنامه SiteGround GoGeek تا پایان آزمایش ، وقتی 199 کاربر مجازی به آن دسترسی داشتند پاسخگو ماند..

همانطور که خط آبی در نمودار فوق از Load Impact نشان می دهد ، سرعت سایت تست میزبانی شده در برنامه GoGeek تحت تأثیر منفی در طول کل آزمایش ، حتی زمانی که 199 کاربر مجازی در همان زمان به آن دسترسی داشتند.

بنابراین ، اگر دوست دارید وب سایت وردپرس شما قادر به کنترل تعداد زیادی کاربر یا افزایش در ترافیک باشد ، برنامه GoGeek یک سرمایه گذاری خوب است.

برای اینکه خودتان ببینید وب سایت میزبان GoGeek چگونه انجام می شود ، می توانید نتایج آزمایش را در وب سایت Load Impact مشاهده کنید.

نتایج Uptime

مقادیر بالای زمان به روز نسبت به زمان بارگذاری سریع مهم هستند (اگر بیشتر نباشد). از این گذشته ، اگر سایت شما در دسترس نباشد ، مهم نیست که هنگام آنلاین بودن چقدر سریع بارگیری می شود. بنابراین ، با توجه به این نکته ، ما همچنین سایتهای آزمون خود را برای خرابی با استفاده از چک کردن به موقع Pingdom کنترل کردیم.

نتایج Pingdom Uptime

طی هفت روز پایش ، فقط یکی از سایتها هرگونه خرابی را تجربه کرده و این تنها برای یک دقیقه بود.

همانطور که نتایج حاصل از Pingdom نشان می دهد ، تنها یکی از چهار سایت آزمایشی در طی هفت روز نظارت ، دچار افت وخیم شده است و حتی در این صورت ، میزان بروزرسانی هرگز به زیر 99.9٪ تضمین شده توسط SiteGround کاهش نیافته است..

به طور کلی ، وب سایت های تست ما که توسط SiteGround به میزبانی سایت SiteGround نصب شده اند ، بسیار آسان بوده اند و تحت فشار بسیار خوبی انجام می شوند ، بنابراین سایت در برنامه GoGeek هنگام تجربه بار سنگین بسیار پایدار است..

افکار نهایی

آزمایشات ما در مورد برنامه های StartUp و GoGeek نشان می دهد که SiteGround در واقع یک میزبان با کیفیت و در عین حال مناسب برای بودجه نیست..

کسانی که جدید در وردپرس هستند ، از دوستی کاربر از تجربه SiteGround قدردانی می کنند. اگرچه دیگر به cPanel دسترسی ندارید ، کاربران انرژی هنوز می توانند کارهایی مانند ویرایش پرونده و مدیریت پایگاه داده را از طریق منطقه حساب SiteGround جدید انجام دهند. سایر ویژگی ها ، مانند ابزار مرحله بندی برنامه GoGeek نیز قابل استفاده است. در حقیقت ، وقتی صحبت از ویژگی ها و قابلیت ها می شود ، برنامه SiteGround با بسیاری از شرکت های میزبانی وردپرس با مدیریت حق بیمه بسیار گرانقیمت مقایسه مطلوب می کند..

با این حال ، همانطور که مقایسه ما از SiteGround و WP Engine نشان می دهد ، برنامه های ارزان قیمت از SiteGround به اندازه برنامه های WP Engine سریع نیستند. (توجه: برای كسانی كه نمی دانند ، WP Engine به عنوان یكی از خدمات بالاتر – البته با هزینه ی بالاتر – خدمات میزبانی وردپرس مدیریت می شود.) اما ، مگر اینکه شما مایل به پرداخت 30 دلار در ماه یا بیشتر باشید ، SiteGround یک جایگزین ارزشمند است – به ویژه هنگامی که با سایر میزبان های کم هزینه مانند GoDaddy یا Bluehost مقایسه می شود.

به طور کلی ، انتخاب SiteGround برای وب سایت شما بسیار توصیه می شود – به ویژه اگر نتوانید قیمت برنامه ورود به سطح را از امثال Kinsta توجیه کنید (بررسی کامل ما را در اینجا یا WP Engine بخوانید. برنامه StartUp یا GoGeek ، GoGeek سریعتر اما پرهزینه تر انتخاب واضح از نظر افزایش عملکرد وب سایت و ویژگی های اضافی است.با این حال ، اگر بودجه شما نتواند قیمت بالایی را در خود جای دهد ، برنامه مقرون به صرفه تر StartUp یک سازش خوب است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map