نقد و بررسی میزبانی وب وردپرس مایع – آیا این خوب است؟ آیا باید از آن استفاده کنید؟

معاملات وردپرس


Liquid Web یک ارائه دهنده میزبان وردپرس با مدیریت خوب و مشهور است که دارای برنامه های جذاب است. اما آیا آنها گزینه مناسبی برای شما و وب سایت شما هستند?

برای کمک به شما برای پاسخ به این سوال ، این بررسی شامل نتایج حاصل از آزمونهای مختلف عملکردی است ما در وب سایت های WordPress ما که میزبان وب سایت Liquid هستند ، اجرا شد.

علاوه بر استفاده از داده های ابزارهای پرداخت شده ، به شما ایده می دهد که وب سایت شما چقدر سریع بارگیری می شود و چگونه می تواند در ترافیک موجبات افزایش یابد ، این بررسی همچنین ویژگیهای اصلی را تجزیه می کند – فراتر از محتوای فروش برای پیدا کردن واقعاً دوست دارم مشتری مایع وب باشید.

ممکن است Liquid Web یک میزبان وب مدیریت شده با وردپرس مانند سایرین باشد ، روی سطح باشد. اما تا زمانی که این بررسی را خوانده اید ، می دانید دقیقاً کجا هستند بهتر از رقابت ، و همچنین مناطقی که جایی برای بهبود وجود دارد.

اگر به دنبال بهترین میزبان وب سایت خود هستید ، مطمئناً Liquid Web در لیست کوتاه شما قرار دارد. اما ، مجهز به اطلاعات این بررسی ، به زودی خواهید فهمید که آیا آنها الزامات شما را برآورده می کنند ، یا اینکه آیا جستجو باید ادامه یابد.

بیا شروع کنیم…

درباره میزبانی وب مایع

Liquid Web یک شرکت خصوصی است که دارای دفتر مرکزی در میشیگان ایالات متحده است ، و برخلاف بسیاری دیگر از شرکت های میزبان وردپرس که مدیریت می شوند ، آنها همچنین مراکز داده ای را که در آن میزبان وب سایت های مشتریان خود هستند ، دارند. بنابراین ، اگر به دنبال یک میزبان وب هستید که بتواند کل شبکه آن را کنترل کند ، باید مایعات وب مخصوصاً جذاب باشند.

عکس صفحه وب مایع

مایعات وب در میزبانی بالا پایان ، از جمله میزبانی مدیریت شده وردپرس ، تخصص دارند.

برای اینکه بتوانید از اندازه این شرکت درمورد ایده خود بگویید ، در اینجا آمار سریع در مورد Liquid Web آورده شده است:

 • یک میلیون سایت تحت مدیریت.
 • بیش از 30000 مشتری در بیش از 130 کشور جهان.
 • بیش از 500 نفر از متخصصان میزبانی برای ارائه خدمات مشغول به کار هستند.
 • آنها سایت هایی را برای مارک های بزرگ از جمله National Geographic ، FedEx و Motorola میزبانی می کنند.
 • رتبه خالص تبلیغ کننده مایعات وب آن را به عنوان یکی از محبوب ترین مارک های جهان قرار می دهد.

چند سال پیش ، Liquid Web ارائه خدمات میزبانی مشترک را متوقف کرد ، بنابراین آنها می توانند بر ارائه میزبانی بالای سطح بالا برای صاحبان سایت و فروشگاه ها با نیازهای پیچیده تر متمرکز شوند. این خبر خوب برای هرکسی است که به دنبال میزبانی وردپرس مدیریت شده است و به دنبال شرکتی است که تمام منابع خود را برای ارائه میزبانی حق بیمه سرمایه گذاری می کند ، به جای صرف وقت و تلاش برای رقابت در دنیای میزبانی وب مشترک ارزان قیمت.

طراحی وب سایت Liquid Web در بعضی مواقع کمی گیج کننده و پرمخاطره است و اطلاعات زیادی برای هضم آن وجود دارد.

با این حال ، تا زمانی که این بررسی را تمام کردید ، تمام موارد لازم را برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا Liquid Web میزبان مناسبی برای پروژه شما هستند ، خواهید داشت.

چه چیزی وب مایع را متفاوت می کند?

همانطور که گفته شد ، برخلاف برخی از هاست های معتبر وب ، مانند SiteGround ، Bluehost و GoDaddy ، وب مایعات میزبان مشترک ارائه نمی دهند. در عوض ، آنها روی ارائه راه حل های میزبانی بالا پایان متمرکز شده اند.

آنها یک شرکت میزبان فقط وردپرس نیستند ، با این وجود ، با VPS ، ابر و بسته های اختصاصی میزبانی در نمونه کارها خود.

یکی از مزایای این امر اینست که کارمندان و منابع وب مایعات با جذب و پشتیبانی صاحبان اصلی وب سایت استفاده نمی شوند. درعوض ، آنها می توانند بیشتر وقت و انرژی خود را برای ارائه خدمات برتر به کسانی که نیازهای میزبانی پیچیده تری دارند و خواستار انتظارات هستند ، سرمایه گذاری کنند.

یکی دیگر از مزایای احتمالی انتخاب Liquid Web این است که برخلاف زمانی که با شرکتی که فقط میزبانی وردپرس مدیریت شده را ارائه می دهد ، ثبت نام کنید ، باید با طیف گسترده ای از دانش ، به کارمندان دسترسی پیدا کنید و انواع گسترده ای از خدمات و راه حل های میزبانی بالا را پوشش دهید. – نه تنها میزبانی WordPress را مدیریت کرد.

به همین دلیل ، اگر کارکنان Liquid Web بدانند که ممکن است وب سایت وردپرس شما بهتر توسط میزبان اختصاصی یا ابری ارائه شود ، باید بتوانند طرحی مناسب تر از نمونه کار خود ارائه دهند ، بدون اینکه نگرانی در مورد رفتن به جای دیگری برای یافتن چنین مواردی داشته باشید. تولید – محصول.

با وجود تیم بزرگی که فقط بر ارائه حق بیمه میزبانی وب متمرکز شده اند ، شانس خوبی وجود دارد که وب سایت شما توسط کارمندان با سطح دانش و تخصص بالاتر از آنچه ممکن است در شرکت هایی که در پایین ترین سطح بازار میزبانی نیز دارند مورد مراقبت قرار بگیرد..

این نه تنها این است که – همانطور که می خواهید متوجه شوید ، چند قسمت دیگر وجود دارد که وب مایعات را از رقابت متفاوت می کند …

برنامه های میزبانی وردپرس با مدیریت وب مایع

در حالی که Liquid Web طیف وسیعی از خدمات و محصولات میزبانی از جمله cloud VPS هاست و سرورهای اختصاصی را دارد ، برای این بررسی ، ما روی سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها متمرکز هستیم.

برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط Liquid Web با 19 دلار در ماه یا 190 دلار در سال در صورت انتخاب سالانه پرداخت ، شروع می شود و کلیه برنامه ها شامل یک باند پهنای باند ماهانه 5 سل هستند:

 • جرقه: 19 دلار در ماه برای یک وب سایت وردپرس و 15 گیگابایت حافظه SSD.
 • سازنده: 79 دلار در ماه تا 5 وب سایت وردپرس و 40 گیگابایت حافظه SSD.
 • سازنده: 149 دلار در ماه تا 25 وب سایت وردپرس و 100 گیگابایت حافظه SSD.
 • تولید کننده: 299 دلار در ماه تا 50 وب سایت وردپرس و 300 گیگابایت حافظه SSD.
 • اجرایی: 549 دلار در ماه تا 100 وب سایت وردپرس و 500 گیگابایت حافظه SSD.
 • تصدی: 999 دلار در ماه تا 250 وب سایت وردپرس و 800 گیگابایت حافظه SSD.

علاوه بر برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده ، Liquid Web میزبان WooCommerce را نیز مدیریت کرده است (بررسی اختصاصی ما را برای هر کسی که مغازه های آنلاین را با وردپرس ایجاد می کند بخوانید. در حالی که می توانید WooCommerce و سایر افزونه های تجارت الکترونیکی را بر روی برنامه های میزبانی منظم مدیریت شده نصب کنید ، نکته اصلی فروش برنامه WooCommerce این است که آنها به ویژه برای فروشگاه های تجارت الکترونیکی و کتابخانه های اغلب بزرگ محصولاتشان بهینه شده اند ، ضمن اینکه شامل چند ویژگی مرتبط با تجارت الکترونیک نیز می شوند..

برای همه برنامه های WordPress ، تخفیف برای کسانی که به جای ماهانه تصمیم می گیرند سالانه تخفیف داشته باشند وجود دارد ، این به معنای مؤثر بودن شماست که به جای 12 سال هنگام پرداخت یک سال میزبانی مقدماتی پرداخت می کنید.

هزینه های اضافه

اگرچه هیچ محدودیتی برای بازدیدکننده یا بازدید صفحه وجود ندارد ، در هر طرح 5 باند پهنای باند کمک هزینه وجود دارد. با این حال ، مایعات وب هزینه های اضافی را پرداخت نمی کنند ، و این کمک هزینه فقط برای متوقف کردن سوءاستفاده است. اگر بیش از این مقدار باشید ، در بیشتر موارد ، طبق گفته کارمندان پشتیبانی ، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

خلاصه برنامه های میزبانی

برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده از سایت Liquid Web مطابق برنامه های سایر ارائه دهندگان در این فضا قیمت گذاری شده است. با این حال ، وقتی نوبت به انتخاب یک خانه برای وب سایت خود می رسد ، قیمت همه چیز نیست. ویژگی ها ، عملکرد و خدمات به مشتریان حوزه هایی به همان اندازه مهم هستند که باید در نظر بگیرند.

بنابراین ، برای کمک به شما برای تصمیم گیری در مورد این گزینه مناسب برای وب سایت خود ، بقیه این بررسی ، از جمله بخش جزئیات فنی بعداً ، دقیقاً آنچه را که به این برنامه ها دسترسی پیدا می کنید ، را پوشش می دهد. به طور خلاصه ، ارائه دسترسی به CDN ، گواهینامه های SSL با قابلیت خودکار خودکار و پشتیبانی مستقیم چت و پشتیبانی تلفنی 24/7 ، مایعات وب را به گزینه ای رقابتی تبدیل کرده است..

ویژگی های اصلی

اکنون که ما یک بررسی اجمالی از برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده ، از جمله هزینه آنها را بررسی می کنیم ، وقت آن است که دقیقاً به چه ویژگی هایی دسترسی پیدا کنید و همچنین نحوه اجرای آنها را بررسی کنیم..

بیایید با نگاهی گذرا به محیط میزبان و ویژگی هایی که به شما در مدیریت بهتر وب سایت خود کمک می کند ، شروع کنیم.

سرورهای بهینه شده WordPress

محیط میزبانی وردپرس به منظور ارائه خدمات سریع و قابل اعتماد برای وب سایت های ایجاد شده با این نرم افزار بطور ویژه ساخته و تنظیم شده است. با استفاده از Nginx ، PHP 7 ، یک راه حل حافظه پنهان و فشرده سازی تصویر ، مایعات وب امیدوارند که برای همه انواع وب سایت های وردپرس یک بستر پایدار و متمرکز بر عملکرد ایجاد کنند. در بخش تست عملکرد متوجه خواهیم شد که آیا واقعاً چنین است.

مدیریت وب سایت وردپرس

برای اینکه بخشی از بار مدیریت یک وب سایت را از دست خود بردارید ، نرم افزار اصلی وردپرس بصورت پیش فرض به طور خودکار بروزرسانی می شود. با این وجود ، اگر دوست دارید کنترل بیشتری در هنگام بروزرسانی ها داشته باشید ، این ویژگی را مکث کرده و این امکان را به شما می دهد که نسخه های جدید را قبل از اعمال آنها در سایت خود آزمایش کنید. مایعات وب افزونه های شما را نیز بروزرسانی می کنند ، اما نه قبل از آزمایش آنها ، برای سازگاری با بقیه سایت شما.

پشتیبان گیری خودکار وب سایت وردپرس

یکی دیگر از ویژگی های سرویس میزبانی مدیریت شده ، پشتیبان گیری روزانه خودکار وب سایت است. این نسخه های پشتیبان با خیال راحت در سرورهای وب Liquid ذخیره می شوند ، اما در منطقه ای جدا از سایت شما. آنها به مدت 30 روز در آنجا نگهداری می شوند ، اما شما می توانید آنها را برای مدت طولانی تر حفظ کنید. دسترسی و بازیابی نسخه های پشتیبان بسیار ساده است: به سادگی وارد داشبورد Liquid Web خود شوید ، به قسمت مربوطه بروید و بر روی نسخه پشتیبان تهیه شده برای بازیابی کلیک کنید..

لیست پشتیبان وب سایت

وب سایت ها هر روز بطور خودکار پشتیبان تهیه می شوند و پرونده ها به مدت 30 روز نگهداری می شوند.

اگر یکی از نسخه های پشتیبان را در رایانه خود بارگیری کنید ، می توانید آن را استخراج کرده و به پرونده ها و پایگاه های داده وب سایت دسترسی پیدا کنید ، این امکان را به شما می دهد تا بخشی از سایت خود را بازیابی کنید تا کل نسخه پشتیبان.

بایگانی پشتیبان وب سایت

نسخه پشتیبان تهیه شده شامل بانک اطلاعاتی و پرونده های فردی است که وب سایت وردپرس شما را تشکیل می دهد.

اگر ترجیح می دهید از سیستم پشتیبان گیری غنی تر ، شاید با پشتیبان گیری در زمان واقعی و امکان انجام بازگردانی جزئی از طریق رابط وب استفاده کنید ، می توانید گزینه دلخواه خود را از راه حل پشتیبان گیری وردپرس ، مانند افزونه حق بیمه VaultPress نصب کنید. یا در برنامه Jetpack Professional مشترک شوید.

سایت های مرحله بندی

یک ویژگی مفید امکان ایجاد یک سایت مرحله بندی یا کپی از سایت زنده خود است که می توانید افزونه ها ، تم ها و تغییرات دیگر را آزمایش کنید. وب مایع شامل این ویژگی در کلیه برنامه های میزبانی شده WordPress خود است ، اگرچه برخی میزبان های رقیب مانند WP Engine نسخه های پرمصرف بیشتری را ارائه می دهند.

دکمه کپی کردن سایت

به سادگی بر روی دکمه کلیک کنید تا یک کپی از سایت زنده خود را در یک محیط صحنه آماده کنید.

ایجاد سایت مرحله بندی و کپی کردن محتوای سایت زنده خود در محیط آزمایش به اندازه کافی آسان است ، اما وقتی نوبت به کپی کردن سایت تست در محیط زنده می رسد ، رویکرد دکمه ای وجود ندارد. در عوض ، روش پیشنهادی استفاده از افزونه Migrate to Liquid Web است – ابزاری که مبتنی بر افزونه محبوب مهاجرت BlogVault باشد.

تنظیمات افزونه مهاجرت

افزونه مهاجرت وب Liquid برای کپی کردن مطالب سایت مرحله بندی به سایت زنده استفاده می شود.

استنسیل سایت

همچنین می توانید یک کپی سریع از سایت خود برای اهداف آزمایش با استفاده از ویژگی مرحله بندی ایجاد کنید ، همچنین می توانید یک کپی از سایت خود را برای استفاده به عنوان نقطه شروع برای یک پروژه جدید ایجاد کنید..

شاید شما واقعاً طراحی و پیکربندی وب سایت فعلی وردپرس خود را دوست داشته باشید ، یا ترکیبی از تم و افزونه ها را داشته باشید که دوست دارید از آنها به عنوان پایه و اساس سایتهای جدید استفاده کنید. در هر صورت ، با ویژگی stencils ، می توانید به سرعت یک کپی از سایت خود ایجاد کرده و آن را به یک سایت جدید منتقل کنید – همه از طریق رابط بصری داشبورد حساب Liquid Web.

ویژگی استنسیل سایت

مایع وب به شما امکان می دهد استنسیل هایی ایجاد کنید که بتواند به عنوان پایه و اساس سایتهای جدید استفاده شود.

اگر قصد دارید چندین وب سایت وردپرس را برای خود یا مشتری های خود ایجاد کنید ، ویژگی استنسیل می تواند به شما در صرفه جویی در وقت و تلاش در هنگام شروع یک پروژه جدید کمک کند..

iThemes Sync Pro

برای ساده تر کردن روند مدیریت یک یا چند وب سایت وردپرس حتی بیشتر ، برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده بالاتر از برنامه ورود به سطح Spark شامل دسترسی به iThemes Sync Pro است که در غیر اینصورت شما 11 دلار هزینه خواهید داشت. با استفاده از این ابزار به وب سایت های شما ، می توانید تم ها و افزونه ها را از طریق داشبورد مرکزی iThemes Sync برای همه سایتهایی که مدیریت آنها را به روز می کنید ، به روز کنید..

داشبورد همگام سازی iThemes

iThemes Sync Pro به شما امکان می دهد چندین وب سایت وردپرس را از طریق داشبورد مرکزی مدیریت کنید.

همچنین می توانید از طریق داشبورد iThemes همگام سازی ، زمان خرابی را کنترل کنید ، نصب مضامین و افزونه های جدید و انجام برخی کارهای دیگر سرپرست در چندین سایت ، بصورت جداگانه یا یکباره. همچنین برخی از ویژگی های بهینه سازی بانک اطلاعاتی وجود دارد که می تواند به سایت شما کمک کند تا یکنواخت تر کار کند.

iThemes Security Pro

از آنجا که مایعات وب iThemes را به دست آورد ، iThemes Security Pro همچنین در کلیه برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده بالاتر از برنامه ورود به سطح Spark درج شده است. نسخه رایگان این افزونه بسیار پرطرفدار است و نسخه Pro با اضافه کردن راه های حتی بیشتر برای ایمن سازی سایت شما ، موفقیت این ابزار را ایجاد می کند..

داشبورد Security Pro iThemes

iThemes Security Pro دارای بسیاری از ویژگی های مفید برای کمک به حفظ امنیت وب سایت شما است.

بنابراین ، اگر می خواهید تأیید هویت دو عاملی ، اسکن خودکار بدافزارها و نظارت بر سیستم فایل را در سایت خود فعال کنید ، این ویژگی ها و موارد دیگر به عنوان بخشی از بیشتر برنامه های میزبانی مدیریت شده از طریق iThemes Security Pro در دسترس هستند..

دسترسی به سایر افزونه های پریمیوم

علاوه بر دسترسی به ابزارهای iThemes که در برخی از برنامه های میزبانی وب مدیریت شده توسط Liquid Web موجود است ، مشتریان همچنین می توانند به مجموعه ای از سایر افزونه های حق بیمه دسترسی پیدا کنند. با تشکر از این ، شما می توانید از افزونه سازنده صفحه سازنده Beaver Builder Lite (به ارزش 99 دلار در سال) و افزونه برتر سازنده فرم آنلاین WPForms Lite (سالانه 79 دلار) و بدون هزینه اضافی استفاده کنید ، به عنوان بخشی از بسته نرم افزاری وردپرس مدیریت Liquid Web..

تجربه کاربر مایع وب

هنگام ورود به سایت Liquid Web ، ثبت نام و راه اندازی وب سایت جدید وردپرس بسیار ساده است. بنابراین ، اگر به دنبال میزبان هستید که به شما امکان می دهد سایت جدید خود را بدون تأخیر فعال کنید ، وب مایع آن معیارها را برآورده کند.

اگر قبلاً نام دامنه ای برای سایت خود ندارید ، می توانید یکی از آنها را از طریق داشبورد Liquid Web خود ثبت کنید. اگرچه 30 دلار برای ثبت نام دامنه .com یک ساله ، اما گزینه های ارزان تر در آنجا وجود دارد.

حساب مشتری و مدیریت وب سایت

داشبورد حساب وب مایع

داشبورد حساب کاربری Liquid Web برای حرکت آسان است.

پس از ثبت نام ، می توانید حساب خود را از طریق داشبورد در وب سایت آنها مدیریت کنید. جزئیات مربوط به وب سایت های شما از طریق داشبورد به همراه تنظیمات مربوط به هر سایت قابل دسترسی است.

اطلاعات وب سایت

اطلاعات مربوط به سایت شما و پیوند با سایر خدمات را می توان در داشبورد حساب مشاهده کرد.

برخی از تنظیمات سایتی که می توانید از طریق داشبورد حساب خود پیکربندی کنید شامل فعال یا غیرفعال کردن به روزرسانی های خودکار ، روشن کردن محافظت از رمز عبور برای وب سایت شما ، و پاک کردن حافظه نهان ، و همچنین روشن یا خاموش کردن آن است..

تعویض نسخه های PHP کنترل دیگری است که به آن دسترسی پیدا می کنید ، همچنین می توانید چند گزارش را برای سایت خود بارگیری کنید – از جمله ورود به سیستم دسترسی و سیاهههای مربوط به خطای Nginx و PHP..

تنظیمات سایت

از طریق داشبورد حساب شما به برخی از کنترل های سایت شما قابل دسترسی است.

یکی از ویژگی های خوب این است که می توانید به راحتی حساب های کاربری دیگری ایجاد کنید تا سایر افراد بتوانند به داشبورد شما دسترسی پیدا کنند. اگر به عنوان بخشی از یک تیم کار می کنید یا افرادی را استخدام کرده اید تا در سایت های خود کمک کنند ، این می تواند مفید باشد.

اگرچه داشبورد حساب کاربری Liquid دارای تنظیمات و کنترل های مفیدی است ، مانند بیشتر ، اگر نه همه ، میزبان های WordPress را مدیریت کنید ، آنها به شما اجازه نمی دهند تا حساب خود را از طریق کنترل پنلی مانند cPanel مدیریت کنید. بنابراین ، اگر می خواهید توانایی نصب نرم افزارهای دیگر در حساب کاربری خود ، ایجاد مشاغل cron یا تنظیم مجدد URL خود ، Liquid Web و میزبانی وردپرس به طور کلی مدیریت کنید ، ممکن است برای شما نباشد..

داشبورد وردپرس

بسته به برنامه شما ، وب سایت های جدید ایجاد شده در برنامه هاست مدیریت شده وردپرس دارای چند افزونه از پیش نصب شده از جمله iThemes Security Pro ، iThemes Sync ، WPMerge و چند برنامه افزودنی فشرده سازی و بهینه سازی رایگان می باشند. با این حال ، همه اینها در صورت لزوم قابل حذف هستند.

تنها اصلاح غیر اختیاری در داشبورد وردپرس دکمه کش خالی در نوار ابزار سرپرست است که حافظه پنهان Liquid Web Varnish را پاک می کند.

دکمه کش

جدا از دکمه مفید Empty Cache ، نرم افزار WordPress اصلاح نشده است.

برخلاف برخی میزبان ها ، مانند SiteGround یا WordPress.com ، هیچ جادوگری وجود ندارد که به شما در تنظیم وب سایت جدید کمک کند. اگرچه ، اگر دوست دارید به ویژگی دیگری مانند این دسترسی پیدا کنید ، می توانید افزونه Jetpack را نصب کنید.

پشتیبانی مشتری

یکی از راه های هدف مایعات وب برای تمایز خود از دیگر شرکت های میزبان وردپرس با رده بالا و مدیریت شده ، تمرکز روی ارائه خدمات عالی مشتری است. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، به نظر می رسد که این امر بازپرداخت می کند – حداقل براساس امتیاز بالا تبلیغ کننده خالص مارک آنها.

امتیاز تبلیغ کننده خالص وب خالص

نسبت به سایر مارک های برتر ، Liquid Web ، بر اساس امتیاز تبلیغی خالص خود ، از وفاداری مشتری بالایی برخوردار است.

در حالی که ادعا می شود مایل اضافی برای مشتریان خود در نظر گرفته شده است در بین میزبان های مدیریت شده WordPress رایج تر می شود ، در حالی که شرکت هایی مانند Pressable تأکید زیادی بر کمک به مشتریان خود برای به دست آوردن بیشترین استفاده از وب سایت های خود می کنند ، وب مایع ما مطالبات خود را عقب می اندازد. ویژگی های مربوط به پشتیبانی آنها.

چت زنده ، پشتیبانی تلفنی و ایمیل

کلیه برنامه های میزبانی شده وردپرس شامل دسترسی 24/7/365 به کانال های پشتیبانی چت زنده ، تلفن و ایمیل می باشد. نه تنها این ، بلکه آنها بار پاسخگویی یا (برخی از) پول شما را پس انداز می کنند. این خط مشی در SLA آنها مشخص شده است ، اما اگر از طریق چت زنده یا تلفنی در مدت 59 ثانیه به کارکنان پشتیبانی متصل نشوید ، یا در مدت 59 دقیقه به ایمیل شما پاسخ داده نشود ، شما حق بازپرداخت جزئی از خود را دارید هزینه میزبانی ضمانت صددرصدی ضمانت نیز وجود دارد.

ضمن استفاده از خدمات برای این بررسی ، کارکنان پشتیبانی وب مایع به راحتی قابل دستیابی بودند و در هنگام تماس از طریق ایمیل و چت زنده بسیار مفید بودند..

خطرات جانبی وب مایع

نکته ای که ممکن است شما را از تلاش برای Liquid Web خاموش کند ، طراحی وب سایت آنهاست. در حالی که دقیقاً مشکلی با آن وجود ندارد ، به همان اندازه برخی از میزبانان دیگر در آنجا صاف نیست. با این حال ، سایت دارای مطالب مفیدی است ، بنابراین ، اگر دوست دارید قبل از انتخاب میزبان تحقیق کاملی انجام دهید ، اطلاعات زیادی برای کشف کردن وجود دارد.

گزینه های موقعیت مکانی مرکز داده محدود

منطقه دیگری که Liquid Web از برخی رقابتها عقب می ماند ، محدوده مکانهایی است که می توانید سایت خود را میزبانی کنید. شبکه مایع فقط سه مکان مرکز داده (دو در ایالات متحده و دیگری در اروپا) را ارائه می دهد ، در حالی که میزبان هایی مانند Kinsta و WP Engine گزینه های دیگری را در سراسر جهان ارائه می دهند. اگرچه برخلاف بیشتر میزبان ها ، Liquid Web این مراکز داده را به جای اجاره سرورهای موجود در آنها ، در اختیار دارد.

گفته می شود ، همانطور که تمام برنامه های وب مایع شامل استفاده از CDN هستند ، محتوای وب سایت شما به مکان هایی که (امیدوارم) در نزدیکی بازدید کنندگان شما باشد توزیع می شود..

سیستم پشتیبان نسبتاً اساسی

وب سایت شما به طور خودکار از هر روز پشتیبان تهیه می شود ، اما ، همانطور که قبلاً پوشیده شده بود ، گزینه های شما برای بازیابی این نسخه های پشتیبان به اندازه سایر میزبان های دیگر از جمله برنامه های DreamPress از DreamHost و برنامه تجاری WordPress.com به اندازه کافی نیست..

مضامین WORDPRESS شامل

در حال حاضر برخی از میزبان ها دسترسی به مضامین برتر وردپرس را در برنامه خود دارند ، مانند WP Engine و مضامین StudioPress که مشتریانشان می توانند از آنها استفاده کنند. هر برنامه ای که شامل یک اشتراک حرفه ای Jetpack نیز باشد ، امکان دسترسی به بیش از 200 موضوع برتر را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

در حالیکه برنامه های میزبانی وب Liquid Web WooCommerce شامل تم حق بیمه Astra Pro – یکی از سریعترین مضامین ساخته شده برای تجارت الکترونیکی – برنامه های میزبانی منظم مدیریت شده به شما امکان دسترسی به هر موضوع وردپرس را نمی دهند..

همانطور که مشاهده می کنید ، چند قسمت وجود دارد که Liquid Web می تواند خدمات بهتری را ارائه دهد ، اما ، در کل ، ویژگی هایی که به آنها دسترسی پیدا می کنید ، دست کم دسترسی 24/7 به گفتگوی زنده ، تلفن و پشتیبانی از طریق ایمیل ، آنها را یک گزینه رقابتی.

میزبانی نتایج آزمون عملکرد

برای کمک به شما در درک چگونگی بارگیری وب سایت شما در صورت میزبانی وب با Liquid Web ، و همچنین اینکه چه سطحی از زمان به روز را می توانید تجربه کنید ، به شما کمک می کنیم ، این بخش از بررسی ما نتایج حاصل از تست های ما را دارد.

بارگیری نتایج آزمون زمان

برای اینکه دریابیم سرعت سایتهای تست ما به میزبانی Liquid Web چقدر سریع بوده است ، ما از خدمات حق بیمه Pingdom برای نظارت بر بارگیری آنها در طی یک دوره هفت روزه استفاده کردیم. در حین آزمایش ، سرعت سایتها هر 30 دقیقه یکبار ثبت می شد تا میانگین زمان بارگیری را پیدا کنید.

نتایج سرعت سایت سبک وزن

برای اولین سایت تست ما ، از تم بیست و نوزده سبک وزن استفاده کردیم که به طور پیش فرض در وب سایت های جدید وردپرس فعال است. نتایج این آزمون باید به خصوص برای هرکسی که قصد دارد با استفاده از یک موضوع سبک وزن ، یک وبلاگ اساسی یا یک وب سایت ساده ایجاد کند ، مرتبط باشد.

بیست و نوزده موضوع وردپرس

بیست و نوزده نمونه خوبی از یک موضوع وردپرس با وزن آزاد و سبک است.

یک صفحه نمونه در سایت آزمون حاوی یک تصویر و متن ایجاد شده است. سرعت آن صفحه توسط Pingdom رصد شده و میانگین بارگیری 358 میلی ثانیه ضبط شده است.

بیست و نوزده نتیجه سایت سایت

سایت آزمون ما با استفاده از یک موضوع سبک وزن متوسط ​​بارگذاری 358 میلی ثانیه داشت.

358 میلی ثانیه یک بارگذاری چشمگیر برای سایتی با این اندازه است. برای چهارچوب ، برخی اوقات میزبانان مدیریت شده WordPress که ما در این براکت قیمت آزمایش کرده ایم عبارتند از: قابل فشار ، با 538 میلی ثانیه؛ DreamPress برنامه میزبانی از DreamHost را با 581 میلی ثانیه تنظیم کرد. و برنامه میزبانی تجارت از WordPress.com ، که 603 میلی ثانیه بود.

نتایج زمان بارگیری موضوع سنگین وزن

اگر می خواهید یک وب سایت پرمصرف تر ایجاد کنید ، ممکن است یک موضوع چند منظوره مانند Avada گزینه بهتری باشد.

نسخه آزمایشی وب سایت آژانس موضوع Avada WordPress

اگر در حال ساختن یک وب سایت غنی از ویژگی هستید ، Avada انتخاب خوبی است.

برای آزمایش دوم ما موضوع پرفروش Avada و افزونه های مورد نیاز را نصب کردیم و نسخه ی نمایشی وب سایت آژانس آن را وارد کردیم. پس از هفت روز نظارت ، پینگدوم میانگین زمان بارگیری برای صفحه اصلی این وب سایت را 959 میلی ثانیه ثبت کرد.

نتایج سایت صفحه آوادا

صفحه اصلی سایت آزمون با استفاده از مضمون سنگین وزن آوادا میانگین بارگیری 959 میلی ثانیه داشت.

این زمان متوسط ​​بارگیری 959 میلی ثانیه با سرعت همان سایت میزبانی شده توسط Pressable که میانگین بارگیری آن 958 میلی ثانیه بوده است ، و سایت میزبانی برنامه تجاری WordPress.com که در 1.06 ثانیه بارگیری می شود قابل مقایسه است.

با این حال ، صفحه اصلی سایت میزبانی شده توسط Liquid Web سریعتر از سایر میزبانان دیگری است که ما در این محدوده قیمت بررسی کرده ایم ، از جمله سایت میزبانی شده توسط Kinsta ، که در مدت زمان 1.25 ثانیه بارگیری شده است. سایت میزبان WP Engine که در مدت زمان 1.43 ثانیه بارگیری می شود. و سایت میزبان DreamPress که در مدت زمان 1.89 ثانیه بارگیری می شود.

برای کسانی که قصد استفاده از یک موضوع غنی از ویژگی مانند Avada را دارند ، اما یکی از صفحات خانگی از پیش ساخته آن را نصب نکرده اند ، ما همچنین زمان بارگذاری یک پست وبلاگ را در سایت تست دوم خود آزمایش کردیم.

قالب آوادا وردپرس قالب وبلاگ ارسال

یک پست وبلاگ در سایت آزمون با استفاده از موضوع Avada و نسخه ی نمایشی وب سایت آژانس آن.

پس از هفت روز نظارت ، میانگین زمان بارگذاری پست وبلاگ 974 میلی ثانیه بود.

نتایج سرعت سایت Avada Blog Blog

خلاصه زمان بارگیری

به گفته پینگدوم ، هر دو سایت تست ما متوسط ​​بارگذاری چشمگیر داشتند. به همین دلیل ، چه شما قصد ایجاد یک وب سایت ساده داشته باشید و چه وزن سنگین تری داشته باشید ، Liquid Web باید از نظر سرعت سایت گزینه مناسبی باشد. علاوه بر این ، این زمان بارگذاری با سرعت سایر میزبانهای مدیریت شده WordPress که بررسی کرده ایم ، به خوبی مقایسه می شود.

خلاصه سرعت سایت Pingdom

میانگین بارگیری وب سایت های وردپرس تست ما به میزبانی وب مایعات.

با این حال ، از آنجا که سایت های آزمون ما هیچگونه ترافیکی را تجربه نمی کنند ، نتایج کاملی از عملکرد ارائه نمی دهند. بنابراین ، با توجه به این نکته ، ما نیز آزمایشی را انجام دادیم تا ببینیم سایت ما به میزبانی Liquid Web چقدر توانسته است چندین کاربر مجازی را که همزمان به آن دسترسی دارند ، مدیریت کند.

نتایج تست عملکرد بار

برای اینکه دریابیم سایتهای میزبان توسط مایعات وب چگونه به خوبی ترافیک را کنترل می کنند ، ما از خدمات حق بیمه Load Impact برای شبیه سازی چندین بازدید کننده که به سایت تست ما با استفاده از موضوع Avada همزمان استفاده می کنند ، شبیه سازی می کنیم..

برای این آزمایش ، Load Impact تعداد کاربران مجازی دسترسی به سایت را از یک کاربر به یک دوره پنج دقیقه ای به 200 نفر افزایش داد. در حالی که این آزمایش در حال انجام بود ، زمان پاسخ سایت به طور مرتب ضبط شده بود تا ببیند این کاربران مجازی چه تاثیری بر عملکرد دارند.

در نتایج زیر ، خط آبی تعداد کاربران مجازی (VU) که ​​به سایت دسترسی دارند را نشان می دهد ، در حالی که خط سبز زمان پاسخ صفحه را نشان می دهد که نشان داده می شود..

نتایج تست تاثیر بار

زمان پاسخگویی پایدار بود تا اینکه حدود 130 کاربر به سایت دسترسی پیدا کردند ، پس از آن بدون پاسخگو بودن ، اندکی افزایش یافت.

همانطور که از نمودار می بینید ، تعداد کاربران مجازی همزمان دسترسی به صفحه تأثیر تاثیری بر زمان پاسخ سایت داشته است.

با این حال ، تا زمانی که حدود 130 کاربر به سایت دسترسی پیدا کردند همزمان با افزایش زمان پاسخ ، وجود نداشت. حتی در این صورت ، سایت آزمون هرگز پاسخگو نخواهد شد ، همانطور که در برخی از تست های میزبانی مشترک ما اتفاق افتاده است ، جایی که سایت ها قادر به اداره 50 کاربر همزمان نبودند..

می توانید جزئیات کامل این تست از جمله نمودار تعاملی را در وب سایت Load Impact مشاهده کنید.

در حالی که قادر به کار با 200 کاربر مجازی در همان زمان چشمگیر هستیم ، سطح عملکرد قابل مقایسه ای در بررسی های ما از دیگر میزبان های مدیریت شده با قیمت مشابه ، از جمله DreamHost ، Kinsta ، Pressable ، WP Engine و برنامه تجاری WordPress.com ثبت شد. بنابراین ، اگر انتظار دارید تعداد زیادی بازدید کننده یا سنبله ناگهانی در ترافیک وجود داشته باشد ، همه این هاست ها گزینه های مناسبی خواهند بود.

نتایج تست Uptime

به نظر می رسد که مایعات وب ، زمان خرابی را جدی می گیرند ، زیرا آنها 100٪ به موقع را تضمین می کنند ، و بر اساس 12 روز نظارت ما با Pingdom ، هیچ موردی از خرابی برای هر دو وب سایت ما مشاهده نشد..

نتایج Pingdom Uptime

Pingdom هیچ خرابی را برای هر دو وب سایت تست ما تشخیص نداد.

اگر سطح به روز رسانی زیر 100 درصد کاهش یابد ، می توانید مطابق توافق نامه سطح خدمات وب مایع ، مبلغی را برای بازپرداخت برخی از هزینه های میزبانی خود در نظر بگیرید..

در حالی که 100 درصد بروزرسانی بالاترین سطح ممکن است ، Liquid Web تنها میزبان دستیابی به این هدف نیست. بر خلاف برخی از برنامه های میزبانی مشترک که مورد بررسی قرار داده ایم ، اکثر میزبان های مدیریت شده WordPress که ما آزمایش کرده ایم ، دارای یک امتیاز به موقع عالی هستند.

به طور کلی ، سایت های آزمایشی ما بهترین زمان بارگیری را که تاکنون ثبت کرده ایم ، و همچنین نحوه برخورد با ترافیک چشمگیر و سطح به موقع را تجربه کردند. بنابراین ، اگر به دنبال یک میزبان وب سریع و مطمئن هستید ، مطمئناً مایعات وب آن معیارها را رعایت می کنند.

جزییات فنی

قبل از پایان بررسی ما ، در اینجا جزئیات فنی دیگری درباره خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده از سایت Liquid Web آورده شده است:

 • ذخیره وب سایت: مایع وب از حافظه پنهان استفاده می کند ، اما مشتریان می توانند آن را غیرفعال کرده و از انتخاب پلاگین caching یا سرویس خود استفاده کنند.
 • شبکه تحویل محتوا (CDN): برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده شامل دسترسی به CDN جهانی از طریق ادغام با Cloudflare است.
 • PHP: PHP 7.2 بصورت پیش فرض فعال شده است ، اما مشتریان می توانند از طریق داشبورد خود به 5.6 ، 7.0 و 7.1 تغییر کنند.
 • HTTP / 2.0: HTTP / 2.0 و Nginx در تمام برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده در حال استفاده هستند.
 • SSL: گواهینامه های SSL رایگان از Letry Encrypt به صورت خودکار در سایت شما اعمال می شود ، یا می توانید از گواهی SSL شخصی خود که از جاهای دیگر خریداری کرده اید استفاده کنید.
 • SFTP & SSH: با استفاده از انتخاب نرم افزار می توانید به فضای سرور خود از طریق SFTP و SSH دسترسی پیدا کنید.
 • مدیر فایل سرور: هیچ مدیر فایل مبتنی بر مرورگر برای دسترسی به فضای سرور و پرونده های آن وجود ندارد.
 • دسترسی به بانک اطلاعاتی: از طریق phpMyAdmin به پایگاه داده وب سایت WordPress قابل دسترسی است.
 • سرویس ایمیل: وب مایع میزبان ایمیل به عنوان یک سرویس افزودنی پولی ، از 1 دلار در ماه شروع می کند.
 • مدیریت وب سایت وردپرس: به عنوان بخشی از سرویس مدیریت شده ، نرم افزار و افزونه های وردپرس به طور خودکار بروزرسانی می شوند. در صورت لزوم می توان از طریق داشبورد وب مایع خاموش شد.
 • محدودیت های افزونه: بر خلاف برخی دیگر از میزبان های مدیریت شده WordPress ، هیچ افزونه ای وجود ندارد که مجاز نباشد.
 • تمهیدات امنیتی: مایع وب سرورهای خود را برای مشکلات امنیتی با استفاده از یک سرویس داخلی نظارت می کند. در حالی که آنها سایت هایی را که میزبان آنها نظارت نمی کنند ، iThemes Security Pro که در همه برنامه های بالاتر از برنامه ورود به سطح Spark درج شده است ، این ویژگی را دارند.
 • خدمات پاکسازی پس از هک: وب مایع اسکن سایت را انجام می دهد تا به شما کمک کند در صورت هک شدن سایت خود را تعمیر کنید ، اما آنها سرویس تمیز کاری ارائه نمی دهند.
 • مکان های مرکز داده: Liquid Web مراکز داده ای را که در آن میزبان سایت های مشتری است ، دارای مکانهایی در Phoenix ، AZ و Lansing، MI ، ایالات متحده و آمستردام ، NL ، در اروپا است..
 • سایت های مرحله بندی: یک سرویس صحنه بندی وب سایت در تمام برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده در دسترس است.
 • مهاجرت وب سایت وردپرس: وب مایع با استفاده از ترکیبی از ابزارهای خودکار و انتقال دستی ، به وب سایت های وردپرس موجود به صورت رایگان به سرورهای خود مهاجرت می کند..
 • چک و ضمانت های بی موقع: سرورها برای خرابی کنترل می شوند ، اما سایتهایی که میزبان آن نیستند. با این حال ، ابزارهای iThemes گنجانده شده در صورتی که طرحی بالاتر از برنامه ورود به سطح Spark را انتخاب کنید ، این سرویس را ارائه می دهند. در صورت عدم دستیابی به این سطح ، 100٪ ضمانت به موقع در نظر گرفته شده است.
 • کانال های پشتیبانی: همه برنامه های میزبانی شده WordPress شامل دسترسی به چت زنده ، تلفن و پشتیبانی از ایمیل است که دارای 24/7/365 کارمندان است. در توافق نامه سطح خدمات آمده است که در طی 59 ثانیه به درخواستهای چت زنده و تلفنی پاسخ داده می شود و درخواست های ایمیل ظرف 59 دقیقه ارسال می شود ، یا مشتریان پول دریافت می کنند.

اطلاعات فوق باید امیدوارانه به شما كمك كند تا تصمیمی آگاهانه تر در مورد ثبت نام یا نبودن این میزبان داشته باشید.

افکار نهایی

مایعات وب در تست های سرعت سایت و بارگذاری سایت بسیار خوب عمل کردند و نباید از 100 درصد به روز بودن آن غافل شد.

در حقیقت ، توانایی رسیدگی به سنبله در ترافیک و نبود هزینه اضافی بدان معنی است که این میزبان می تواند گزینه مناسبی برای هرکسی باشد که نمی خواهد نگران این باشد که چه اتفاقی می افتد اگر مخاطب آنها به سرعت رشد کند یا محتوای آنها ویروسی شود.

عدم دسترسی به مضامین پریمیوم ممکن است برای برخی از موارد مفید باشد ، اما با توجه به این که حتی بهترین تم های وردپرس معمولاً کمتر از 100 دلار قیمت دارند ، اگر فقط قصد دارید میزبانی یک یا دو وب سایت را داشته باشید ، احتمالاً این یک عامل تعیین کننده نخواهد بود..

به طور کلی ، برنامه های Liquid Web در همان منطقه با بیشتر رقابت ها دارای قیمتی هستند و تقریباً تمام ویژگی های موجود در جای دیگر را شامل می شوند. به دلیل این و نمرات عملکرد حاصل از تست های ما ، Liquid Web قطعاً سزاوار مکانی نزدیک یا در صدر لیست کوتاه شماست.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map