به اشتراک گذاشته شده در مقابل میزبانی وردپرس مدیریت شده – چگونگی انتخاب خدمات مناسب

معاملات وردپرس


هاستینگ بخش اساسی هر تجارت آنلاین است. اطمینان از استفاده از طرحی که متناسب با نیازهای شما باشد ، برای ارائه یک وب سایت سریع و ایمن به بازدید کنندگان شما ضروری است. به همین ترتیب ، برنامه میزبانی که شما انتخاب می کنید اغلب می تواند به طور مستقیم روی درآمد وب سایت شما تأثیر بگذارد!

هدف این مقاله مقایسه است به اشتراک گذاشته شده و میزبانی وردپرس را مدیریت کرد. شاید شما قبلاً با این شرایط روبرو شده اید ، اما هنوز درباره چند مورد مشخص نیستید ، مانند: مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده چیست؟ آیا ارزش افزوده دارد؟ آیا ارزش آن را دارد که از مشترک به مدیریت تغییر دهید ، و میزبان برتر مدیریت شده WordPress چه کسی هستید؟ اگر چنین است ، ادامه مطلب را بخوانید!

مشترک در مقابل میزبانی وردپرس مدیریت شده: ذاتاً چیزهای متفاوتی نیست

قبل از مقایسه عمیق تر ، مهم است که توجه داشته باشید که میزبانی وردپرس مشترک و مدیریت شده همیشه پیشنهادهای اختصاصی متقابل نیستند.

میزبانی مشترک یک نوع تنظیم میزبانی است که در آن حساب شما منابع شما را با سایر حساب های موجود در همان سرور به اشتراک می گذارد. این چندین اشکال دارد ، که در یک ثانیه درباره آنها صحبت خواهیم کرد. اما این یک مزیت بارز دارد – میزبانی وب سایت را بسیار ارزان می کند ، به همین دلیل بسیار محبوب است.

فراتر از میزبانی مشترک ، سایر تنظیمات میزبان محبوب عبارتند از:

 • VPS / Cloud – سایت شما منابع اختصاصی خود را ، یا به عنوان بخشی از یک دستگاه واحد (VPS) دریافت می کند یا در چندین ماشین (ابر) پخش می شود. لازم نیست منابع خود را با هر کس دیگری به اشتراک بگذارید.
 • اختصاصی – سرور فیزیکی خود را همه به خودتان می دهید. اکثر سایتهای وردپرس به طور منظم هرگز به این نیاز ندارند.

میزبانی وردپرس مدیریت شده, از طرف دیگر ، شاید به بهترین شکل به عنوان مجموعه دربان از ویژگی ها و بهینه سازی های خاص وردپرس تعریف شود که می تواند به هر مجموعه میزبانی اضافه شود. به عنوان مثال ، میزبانی وردپرس مدیریت شده به طور معمول شامل موارد زیر است:

 • میزبانی از محیط هایی که برای عملکرد وردپرس بهینه شده اند
 • قوانین امنیتی خاص وردپرس
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • پشتیبان گیری خودکار و بازیابی آسان
 • از اعضای متخصص در WordPress پشتیبانی کنید
 • سایت های مرحله بندی برای آزمایش تغییرات.

شما می توانید میزبان وردپرس را مدیریت کنید که از زیرساخت های مشترک استفاده می کند ، میزبانی وردپرس را مدیریت کرده است که از زیرساخت های VPS / cloud استفاده می کند یا حتی میزبانی وردپرس را با استفاده از زیرساخت های اختصاصی مدیریت کرده است.

امروزه ، بیشتر میزبان های مدیریت شده با وردپرس با تمرکز بر عملکرد از زیرساخت های میزبانی ابری از Google یا AWS استفاده می کنند.

با این حال ، به عنوان تقاضا برای میزبانی وردپرس مدیریت شده افزایش یافته است ، ما همچنین شاهد آن هستیم که “حرکت به پایین بازار” به نقاط قیمت قابل دسترسی تر حرکت می کند. به همین ترتیب ، بسیاری از میزبان های مشترک را نیز مشاهده خواهید کرد که برنامه های میزبانی وردپرس خود را مدیریت کرده اند.

برخی از مردم ادعا می کنند که این هاست های مدیریت شده وردپرس واقعاً مدیریت نمی شوند زیرا شما هنوز هم منابع را به اشتراک می گذارید ، اما من فکر می کنم آنها هنوز هم با برچسب متناسب هستند ، البته با برخی اشکالات.

«میزبانی مشترک وانیلی» و میزبانی مدیریت شده با وردپرس متفاوت هستند ، اگرچه

در حالی که شما می توانید میزبان وردپرس را مدیریت کنید که از زیرساخت های مشترک استفاده می کند ، محبوب ترین ارائه دهندگان میزبانی مشترک این کار را انجام می دهند نه ویژگی های میزبانی وردپرس مدیریت شده را در برنامه های اشتراکی مشترک خود ارائه دهید.

وقتی «میزبانی وردپرس مشترک مقابل و مدیریت شده» را با هم مقایسه می کنیم ، در مورد آن دسته از برنامه های مشترک غیرقابل استفاده صحبت می کنیم.

در اینجا مثالی از میزبانی مشترک به طور منظم Bluehost آورده شده است:

Bluehost نمونه ای از میزبانی مشترک است

این سرویس کاملاً در قسمت “میزبانی مشترک” مقایسه ما قرار می گیرد.

و در اینجا مثالی از میزبانی وردپرس مدیریت Kinsta آورده شده است:

Kinsta نمونه ای از هاست مدیریت شده WordPress است

این سرویس بدیهی است که در قسمت میزبانی وردپرس مدیریت شده قرار دارد.

مشکلی با میزبانی مشترک

در مورد میزبانی مشترک مشترک تعدادی از مسائل وجود دارد که بیشتر آنها ناشی از مدل تجاری آن است. اگرچه حساب ها ارزان هستند ، اما ارزان هستند زیرا صدها نفر (گاهی هزاران کاربر) در همان سرور قرار می گیرند. این منجر به به اصطلاح “اثر همسایه بد” می شود.

سرور که صدها حساب دارد ، حافظه ثابت دارد. اگر یک وب سایت بیشتر از سهم نسبتاً مناسب حافظه موجود خود سوءاستفاده کند, همه از دیگر سایتهای مستقر در همان سرور به دلیل این “همسایه بد” مشکلات را تجربه می کنند. این در واقع به این معنی است که یک وب سایت مشکل دار این امکان را دارد که هزاران سایت غیرمرتبط به آرامی بارگیری شود ، یا حتی – در بدترین حالت – به هیچ وجه.

علاوه بر این ، حافظه تنها منبع تقسیم بر روی سرور مشترک نیست. پهنای باند ، قدرت پردازش ، ذخیره سازی … همه چیز را باید بین این حساب ها به اشتراک گذاشت.

در بسیاری موارد ، میزبان ها برای حل مسئله ناتوان هستند. به عنوان مثال ، یک شرکت ویژه کوشا ممکن است وب سایتی را که به دلیل کد ناکارآمد از منابع بسیار زیاد استفاده می کند ، غیرفعال کند ، اما اگر یک وب سایت روی سیستم به طور ناگهانی دچار یک ترافیک عظیم از رسانه های اجتماعی شود ، چه کاری می تواند انجام دهد؟ زیاد نیست!

به طور خلاصه: وب سایت های میزبان مشترک قابل اعتماد نیستند. علاوه بر این ، به دلیل محدودیت منابع (به یاد داشته باشید: منابع باید به اشتراک گذاشته شوند) و این واقعیت است که محیط های میزبان مشترک ، به طور کلی ، باید بتوانند برنامه های متنوعی را اجرا کنند (یعنی نه تنها WordPress) ، آنها اغلب بسیار کندتر هستند. نسبت به همتایان میزبان WordPress خود که از منابع جداگانه ای برای هر حساب استفاده می کنند.

مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده

با انتقال سایت خود به یک هاست مدیریت شده WordPress ، نه تنها می توانید به طور موثری مشکل “همسایه بد” را کنار بزنید ، بلکه تعدادی از مزایای بسیار مهم را نیز به دست خواهید آورد …

سرعت های سریع فروزان

همه چیز درباره سرورهای میزبانی مدیریت شده برای اجرای وردپرس بهینه شده است. در مقابل ، میزبان مشترک به طور منظم باید قادر به اجرای هر نوع سکوی / برنامه ای باشند ، بنابراین آنها باید کلیه تنظیمات خاص وردپرس و تنظیم دقیق میزبان های مدیریت شده با وردپرس را از بین ببرند..

در هاست مدیریت شده ، همه چیز از سخت افزار گرفته تا نرم افزار برای وب سایت های وردپرس ساخته شده است. آنها دارای حافظه پنهانی در سطح سرور هستند و احتمالاً بهینه ترین نسخه PHP ، MySQL و Nginx را اجرا می کنند – همه این موارد بصورت جداگانه پیکربندی می شوند تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشند.

بارهای سریعتر صفحه فقط یک اندازه گیری غرور نیستند – سرعت بخشیدن به سایت شما می تواند تاثیری در خط پایین شما داشته باشد زیرا زمان بارگذاری صفحه برای همه چیز از تجربه کاربر گرفته تا تعامل ، رتبه بندی Google و نرخ تبدیل مهم است.

امنیت پیشرفته

رفت و برگشتهای امنیتی اصلی احتمالاً توسط میزبانهای مشترک انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که صدها کاربر در هر سرور در معرض انواع تهدیدها قرار نمی گیرند. با این حال ، میزبانی WP مدیریت شده ، امنیت را به سطح دیگری سوق می دهد.

افزایش پروتکل های امنیتی ، اسکن های روزانه از بدافزارها و امکان جلوگیری از انواع تهدیدهای سایبری (مانند حملات DDoS) ویژگی هایی هستند که در اکثر برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده ، تقریباً به اندازه استاندارد خواهید یافت.

بسیاری از میزبان های مدیریت شده همچنین به شما کمک می کنند تا از صفحه ورود به سیستم WordPress محافظت کنید ، و تقریباً تمام میزبان های مدیریت شده WordPress برای تأمین امنیت داده های سایت در حمل و نقل ، گواهینامه های SSL را با نصب و راه اندازی رایگان ارائه می دهند..

اگرچه در پایان روز ، مهم نیست که چقدر سرورهای شما ایمن باشند ، وب سایت ها (به خصوص محبوب ترین ها) هنوز هم گاه به گاه مورد حمله قرار می گیرند. اگر سایت شما به اندازه کافی تاسف آور است که در هاست مدیریت شده WordPress هک نشوید ، به کمک متخصصان بسیار بیشتری خواهید رسید – و برخی میزبان های مدیریت شده WordPress حتی مشکلات بدافزارها را به صورت رایگان برطرف می کنند.

به عنوان مثال ، هر دو Kinsta و Flywheel ، دو بهترین میزبان وردپرس با بهترین مدیریت ، “تضمین های رفع مشکل هک” را به صورت رایگان ارائه می دهند. اگر سایت شما هک شد ، آنها مشکل را به صورت رایگان برطرف می کنند.

پشتیبان گیری خودکار

من به سادگی نمی توانم تأکید کنم که تهیه پشتیبان منظم از سایت شما چقدر مهم است! خوشبختانه ، بیشترین برنامه های میزبانی وردپرس (در صورت عدم موفقیت) شامل نه تنها پشتیبان گیری روزانه ، بلکه همچنین ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی به پشتیبان گیری خود برگردانید ، در صورت نیاز.

بسیاری از خدمات میزبانی مشترک ، از طریق cPanel پشتیبان گیری خودکار (پس از مد) ارائه می دهند. با این حال ، این تقریباً همیشه در همان سرور ذخیره می شوند. به این معنی که آنها به اندازه داده های اصلی مستعد آسیب هستند. علاوه بر این ، بازیابی در یکی از این پشتیبان ها معمولاً کاری کم اهمیت است.

در مقابل ، میزبانی وردپرس مدیریت شده معمولاً بازیابی با یک کلیک را ارائه می دهد که اگر در عرض چند ثانیه کل سایت شما به صورت آنلاین برگردد ، نیست.!

بروزرسانی های خودکار

با میزبانی وب وردپرس مدیریت شده ، سرور وب شما توسط متخصصانی اداره می شود که هدف آنها اطمینان از عملکرد در بالاترین راندمان است. به روزرسانی های خودکار نه تنها همه چیز از سیستم عامل روی سرور گرفته تا PHP و MySQL و غیره را پوشش می دهد ، بلکه خود WordPress را نیز شامل می شود!

این بدان معناست که همیشه جدیدترین ، پایدارترین و امن ترین نسخه های تقریباً همه چیز را اجرا خواهید کرد.

میزبانی مشترک گاهی اوقات چیزی مشابه ارائه می دهد ، اما با پیچ و تاب کمی. همچنین اپراتورهای میزبان مشترک به مراقبت از ضروریات سرور شما اهمیت می دهند ، اما این کار به مراتب کمتر فعالانه انجام می شود و در درجه اول فقط سیستم عامل ، کنترل پنل ، PHP ، MySQL و Apache – بهترین گزینه را شامل می شود. به طور کلی ، WordPress را شامل نمی شود – که لازم است خود را حفظ کنید.

ویژگی های داشبورد مناسب

از آنجا که میزبان های مدیریت شده WordPress 100٪ به WordPress اختصاص داده شده اند ، بیشتر آنها از داشبورد میزبان سفارشی استفاده می کنند ، به جای داشبورد استاندارد cPanel که با بیشتر میزبان های مشترک به دست می آورید.

این داشبوردها علاوه بر اینکه از کار کردن در آن لذت بخش تر هستند ، می توانند به بسیاری از ویژگی های مدیریتی مفید نیز دسترسی پیدا کنند.

به عنوان مثال ، Kinsta به شما امکان می دهد افزونه های وردپرس خود را از داشبورد میزبان خود مشاهده کنید و ببینید چه موقع به روزرسانی ها در دسترس هستند:

داشبورد Kinsta شامل برخی از ویژگی های خاص وردپرس است

بیشتر آنها سایتهای ایستاده را نیز ارائه می دهند که به شما امکان جعبه ماسه ای ایمن را برای آزمایش هرگونه تغییر ایجاد می کند. وقتی از تغییرات راضی هستید ، می توانید با کلیک یک دکمه ، آنها را به سمت سایت زنده خود سوق دهید.

پشتیبانی بهتر

پرسنل پشتیبانی در میزبان مشترک شما ممکن است بسیار دوستانه باشند ، اما بعید به نظر آنها متخصصان وردپرس باشند.

آیا تا به حال مشکلاتی در مورد پاسخ استاندارد داشته اید: “اطمینان حاصل کنید که وردپرس به روز شده است و مطمئن شوید که از افزونه های بد استفاده نمی کنید؟” یا آن کلاسیک قدیمی: “سعی کنید افزونه های خود را یکی یکی غیرفعال کنید تا ببینید که یکی از این موارد چیست؟ مسئله؟’

میزبانان مدیریت شده با WordPress دقیقاً می دانند چه نسخه وردپرسی را اجرا می کنید (زیرا خود آنها آنرا حفظ می کنند) و چه افزونه هایی را نصب کرده اید. آنها معمولاً خیلی سریع می توانند مشکل شما را حل کنند و به طور کلی ، قادر خواهند بود تا مسائلی را که میزبانهای مشترک حتی به آنها وارد نمی شوند حل کنند..

زمان بهتر & مقیاس پذیری

به دلیل ماهیت بسیار تنظیم شده در تنظیمات ، وب سایت شما قادر خواهد بود تعداد میزبان بسیار بیشتری را با یک هاست مدیریت شده WordPress نسبت به آنچه که می تواند هنگام اجرای میزبانی مشترک داشته باشد ، کنترل کند – اگرچه ، به خاطر داشته باشید که بسیاری از میزبان های پیشرو ، مانند WP Engine محدودیت هایی را در تعداد بازدید کنندگان ماهانه که سایت شما قبل از پرداخت هزینه های اضافی می تواند داشته باشد از پیش تعریف کرده است.

علاوه بر این ، اگر سایت شما از برنامه خاص وردپرس مدیریت شده خود انتخاب کرده است ، تکنسین ها معمولاً به شما اطلاع می دهند که باید ارتقاء به سطح بالاتری از خدمات را در نظر بگیرید.

معایب میزبانی وردپرس مدیریت شده

بر اساس تمام موارد فوق ، من مطمئن هستم که چشم انداز یک محیط WP مدیریت شده بسیار عالی به نظر می رسد – همانطور که باید! با این حال ، قبل از تصمیم گیری ، برخی از نقاط ضعف وجود دارد که باید آنها را بدانید.

برچسب قیمت بالاتر

هیچ دور از آن وجود ندارد: میزبانی وردپرس مدیریت شده هزینه بیشتری از میزبانی مشترک دارد. اگر مشغول جدی و جدی تلاش آنلاین هستید ، مطمئناً هزینه اضافی تقریباً توجیه پذیر خواهد بود.

اگر با این حال ، شما فقط یک وبلاگ شخصی یا غیر انتفاعی را اجرا می کنید ، ممکن است ارزش قربانی کردن کلیه مزایای بالقوه فوق را داشته باشد و با میزبانی مشترک درگیر باشید تا در عوض هزینه های آن به حداقل برسد.

برنامه های میزبانی WP با سطح مدیریت ورودی از حدود 30 دلار در ماه شروع می شوند. در بسیاری از میزبان های مدیریت شده WordPress ، این قیمت می تواند منابع اختصاصی خود را از طریق VPS دریافت کند. به عنوان مثال ، برنامه سطح ورودی 30 دلار Kinsta از زیرساخت های Google Cloud استفاده می کند.

این مبلغ بسیار بیشتر از 4 تا 5 دلار در ماه است که می توانید برای میزبانی مشترک ارزان بپردازید. علاوه بر این ، به یاد داشته باشید که بیشتر میزبانان مدیریت شده WordPress تعداد سایتهایی را که می توانید محدود کنید – شما به طور معمول گزینه “وب سایت های نامحدود” را پیدا نمی کنید که میزبان های اشتراکی ارزان قیمت ارائه می دهند.

کلاه های بازدید سخت و هزینه های اضافی

گذشته از برچسب قیمت بالاتر ، بسیاری از میزبان های مدیریت شده WordPress همچنین تعداد بازدیدکنندگانی که وب سایت شما می توانند یک ماه داشته باشند را پیاده سازی می کنند..

به طور معمول ، یک برنامه میزبانی وردپرس با مدیریت 30 ماهه ماهانه وردپرس امکان بازدید حدود 20،000 تا 25،000 پوند در هر ماه را فراهم می کند ، که فریادی از ترافیک “نامحدود” است که بیشتر میزبانان مشترک آن را تبلیغ می کنند. البته ، در دنیای واقعی چیزی نامحدود وجود ندارد.

در حال حاضر ، این بدان معنا نیست که میزبان وردپرس مدیریت شده سایت خود را خاموش کند اگر بیش از حد مجاز باشد ، اما به این معنی است که اگر بالاتر از حد ترافیک خود بروید ، باید هزینه های اضافی بپردازید..

بیشتر میزبانان مدیریت شده WordPress حدود 1 دلار در هر هزار بازدید کننده بیش از حد مجاز خود دارند.

محدودیت در پلاگین ها

بسیاری از شرکت های میزبان وردپرس مدیریت شده ، اغلب محدودیت های خاصی را برای پلاگین های قابل استفاده اعمال می کنند. ممکن است برخی از افزونه ها را غیرفعال کنند زیرا وظیفه ای که انجام می دهند در سطح سرور انجام می شود (مانند حافظه پنهان) ، یا ممکن است آنها را به دلایل عملکرد یا امنیت غیرفعال کنند.

به عنوان مثال ، WP Engine به دلیل تأثیرگذاری بر عملکرد ، افزونه Broken Link Checker را مسدود می کند.

زیرساخت های انعطاف پذیر

این مورد تقریباً بدون گفتن است: شما فقط می توانید از وردپرس در هاست های مدیریت شده WordPress استفاده کنید. شما نمی توانید سیستم های دیگری مانند جوملا ، دروپال یا مگنتو را در همان سرور اجرا کنید.

این البته اگر بخواهید چیزی غیر از وردپرس را اجرا کنید ، قطعاً یک معامله گر است!

شرکتهای میزبان وردپرس مدیریت شده برتر

بزرگترین ، محبوب ترین و مشهورترین شرکتی که در میزبانی وردپرس تخصص دارد بی شک WP Engine است. WP Engine میزبان برخی سایتهای بسیار بزرگ و ارائه خدمات از حساب های سطح ورودی با 27 دلار در ماه (که امکان دسترسی به 25،000 بازدید در ماه را دارد) گرفته تا محیط میزبانی اختصاصی از 400 پوند در ماه (که به میلیون ها بازدیدکننده در ماه امکان می دهد) ارائه می دهد..

بررسی WP Engine ما ?

Kinsta یکی دیگر از شرکتهای شناخته شده است که به سرعت در محبوبیت رشد کرده است. آنها به عنوان گزینه برتر شروع به کار کردند ، اما از همان زمان با قیمت های مشابه WP Engine بسیار قابل دسترسی تر شدند.

برنامه میزبانی سطح ورود آنها از 30 دلار در ماه و تا 20،000 بازدید آغاز می شود. تمام برنامه های آنها دارای منابع اختصاصی در زیرساخت های Google Cloud هستند.

بررسی Kinsta ما ?

Flywheel یکی دیگر از گزینه های محبوب است که اخیراً توسط WP Engine خریداری شده است ، اگرچه این دو هنوز به صورت جداگانه اجرا می شوند. Flywheel نیز مانند Kinsta ، از زیرساخت های Google Cloud برای تأمین انرژی تمام برنامه های خود استفاده می کند.

برنامه ورود به سطح آنها از 15 دلار در ماه (5000 بازدید کننده) شروع می شود ، هرچند که بیشتر مردم احتمالاً خواهان انتخاب برنامه 30 ماهه خود هستند که امکان 25،000 بازدید در ماه را فراهم می کند..

علاوه بر این ، به دلیل اینکه Flywheel موقعیت خود را به عنوان یک شرکت میزبان ایجاد شده برای “طراحان و آژانس های خلاق” قرار داده است ، آنها همچنین در ارائه تعدادی از ویژگی های خاص به منظور ساخت زندگی طراحان / آژانس های زندگی بسیار ساده تر پیش رفته اند – مانند امکان ایجاد سایت های نمایشی رایگان ، یکبار کلیک کردن بر روی محیط های مرحله بندی و انتقال صورتحساب به مشتری در تاریخ بعد!

بررسی Flywheel ما ?

از این گذشته ، Flywheel و Kinsta مهاجرت کاملاً رایگان در سایت را ارائه می دهند ، این امر باعث می شود کل روند انتقال از هاست قبلی / مشترک به میزبانی وردپرس مدیریت شده به طور کلی آسانتر شود!

گزینه بودجه برای میزبانی مدیریت شده وردپرس

اگر می خواهید تجربه “کامل” مدیریت شده با WordPress را انجام دهید ، ما یکی از میزبان فوق را توصیه می کنیم.

با این حال ، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، میزبان هایی نیز وجود دارند که ویژگی های مدیریت شده وردپرس را با یک محیط مشترک ارائه می دهند.

شما می توانید مزایای میزبانی مشترک را از نظر قیمت و همچنین میزبانی وب سایت های ‘نامحدود’ دریافت کنید ، در حالی که هنوز به برخی از ویژگی های مدیریت شده وردپرس مانند به روزرسانی خودکار ، پشتیبان گیری ، سایت های مرحله بندی و موارد دیگر دسترسی دارید..

با این حال ، شما همچنین می توانید برخی از نقاط ضعف میزبانی مشترک را در هنگام عملکرد ، به موقع و پشتیبانی بدست آورید ، به همین دلیل ما هنوز فکر می کنیم که سه میزبان فوق اگر در بودجه شما متناسب باشند بهترین گزینه هستند..

در حالی که بسیاری از میزبانهای مشترک به این فضا منتقل شده اند ، یکی از گزینه های بهتر SiteGround بررسی ما است. فقط به قیمت های تمدید توجه کنید – در حالی که برنامه ها فقط با 3.95 دلار در ماه شروع می شوند ، این قیمت ها بعد از اولین چرخه صورتحساب شما سه برابر می شوند.

با این وجود ، حتی با قیمت کامل ، 19.95 دلار در هر ماه GrowBig برنامه (5.95 دلار در هر ماه تبلیغ) ویژگی های مدیریت شده وردپرس را برای سایت های نامحدود ارائه می دهد که ضرب و شتم از دیدگاه بودجه دشوار است.

میزبانی شرکت ها برای جلوگیری از

با قضاوت درمورد بررسی ها و واکنش های آنلاین در رسانه های اجتماعی ، وقتی صحبت از میزبانی وردپرس مدیریت شده به نظر می رسد ، شرکتها از این امر اجتناب می کنند ، بیشتر آنها کسانی هستند که وردپرس را مدیریت نمی کنند و تمرکز اصلی خود را میزبانی می کنند..

GoDaddy و Bluehost برای خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده خود چندین بررسی وحشتناک دارند – حتی به نظر می رسد تعدادی از شرکتهای دارای رتبه بالا مانند Media Temple در عرصه میزبانی وردپرس مدیریت شده رنج می برند..

شرکت هایی که به شما توصیه کرده ایم یک چیز مشترک دارند: میزبانی وردپرس تنها مشاغل آنها است.

چگونه می توان میزبان مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کرد

اگر فقط به کیفیت خدمات به دست آمده دقت کنید ، بدیهی است بهترین انتخاب میزبان وردپرس با مدیریت برتر مانند Kinsta ، WP Engine یا Flywheel است. این سه میزبان بهترین عملکرد ، قابلیت اطمینان ، پشتیبانی و راحتی مطلق را ارائه می دهند.

البته ، بیشتر ما باید نگران مراقبت دیگری از کیفیت خدمات – بودجه – باشیم!

بنابراین ، اگر هزینه 25 دلار به علاوه در ماه برای بهترین هاستینگ گزینه ای نیست ، در اینجا گزینه های دیگر شما:

 • میزبانی مشترک مشترک – فقط در صورتی که به معنای واقعی کلمه تنها چیزی است که می توانید از آن استفاده کنید ، استفاده کنید. تنها نکته مثبتی که می توانیم در مورد این هاست ها بگوییم این است که آنها ارزان هستند و می توانند شما را به یک سایت وردپرس کار کنند. در اینجا میزبانهای مشترک توصیه شده ما هستند.
 • میزبانی وردپرس “مشترک” را مدیریت کرد – اگر می خواهید برخی از ویژگی های مدیریت شده در قیمت پایین تری ، ممکن است SiteGround را دوست داشته باشید ، که برخی از ویژگی های مدیریت شده وردپرس را در محیط های مشترک ارائه می دهد. باز هم ، این نوع میزبان ها انجام می دهند نه با کیفیت سرویس Kinsta ، WP Engine یا Flywheel مطابقت دارد ، اما آنها یک نقطه ورود بودجه مناسب برای هاست مدیریت شده وردپرس را ارائه می دهند ، به خصوص اگر شما نیاز به میزبانی چندین سایت دارید.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map