چرا میزبانی رایگان وردپرس تقریبا همیشه ایده بدی است!

معاملات وردپرس


اگر این پیام را می خوانید ، احتمالاً می خواهید سایت خود را در هاستینگ رایگان WordPress میزبانی کنید.

در این صورت ، توصیه می کنم که کمی ترمزها را پمپ کنید و قبل از تصمیم خود ، این پست را تمام کنید..

در حالی که وعده دریافت چیزی به صورت رایگان همیشه جذاب است ، برخی از “هزینه های پنهان” با میزبانی رایگان وردپرس وجود دارد که تقریباً همیشه ایده بد را ایجاد می کند.

به عنوان مثال ، سایت شما به آرامی بارگیری می شود ، شما باید با محدودیت ها و تعطیلات غیر منتظره سر و کار داشته باشید ، و در مقایسه با خرید هاست پرداخت شده ، معمولاً تجربه فرعی را تجربه خواهید کرد.

در این پست ، من به بیش از نه دلیل نمی روم که به جز چند موقعیت خاص ، نباید از هاست رایگان WordPress استفاده کنید. سپس ، من سه “بهترین” میزبان وردپرس رایگان و همچنین سه گزینه ارزان قیمت با هزینه مناسب را به اشتراک می گذارم که برای اکثر سایت ها گزینه بهتری می باشد.

Contents

چرا کسی در وهله اول میزبان وردپرس رایگان ارائه می دهد?

اگر طرفدار هاینلین هستید ، می دانید که “چیزی به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد”. بنابراین ، چرا مشاغل در وهله اول میزبان وردپرس رایگان ارائه می دهند؟ چه فایده ای دارد?

با نگاهی به تعدادی از میزبان های مختلف وردپرس رایگان ، به نظر می رسد مهمترین مسئله این است که آنها از هاست رایگان به عنوان یک استراتژی بازاریابی استفاده می کنند تا شما را به سمت برنامه های پرداخت شده خود سوق دهند..

آنها از برنامه رایگان برای جلب توجه شما به خدمات خود استفاده می کنند ، اما پس از آن محدودیت های سختی را اعمال می کنند و تعداد زیادی فروش بالایی را شامل می شوند تا شما را برای ارتقاء خدمات رایگان خود به یک برنامه پولی دریافت کنند..

اما حتی اگر بتوانید در همین محدوده ها بمانید و در برابر آژیر آژیر پیشنهادات تهاجمی upsell مقاومت کنید ، استفاده از هاست رایگان وردپرس بیشتر اوقات تصمیم خوبی نیست. به همین دلیل است:

نه دلیل که نباید به یک میزبان رایگان وردپرس برای یک وب سایت جدی اعتماد کنید

1. سایت شما به آرامی بارگیری می شود

اگر در حال ایجاد یک وب سایت جدی هستید ، مهم است که سایت شما به سرعت بارگیری شود. انواع و اقسام داده ها و دلایل وجود یک وب سایت سریع بارگذاری وجود دارد. مثلا:

 • Google از سرعت صفحه به عنوان یک عامل رتبه بندی در نتایج موبایل و دسک تاپ استفاده می کند.
 • بارهای آهسته تر با نرخ گزاف گویی بالاتر همبستگی دارند ، به این معنی که تعداد بیشتری از افراد بدون درگیر سایت شما را ترک می کنند.

بنابراین ، چقدر بد است با یک میزبان پرداخت شده وردپرس مقایسه شود?

خوب ، من یک میزبان محبوب وردپرس رایگان Byet را امتحان کردم تا عملکرد آنها را امتحان کنم و حتی انجام اقدامات در داشبورد وردپرس نیز ناامید کننده بود زیرا همه چیز خیلی کند بود.

در حقیقت ، هنگامی که من سعی کردم محتوای آزمایشی یک موضوع را برای تست عملکرد میزبانی وارد کنم ، روند واردات زمان بندی می شود زیرا اتصال خیلی کند بود.

در پایان ، من مجبور شدم فقط به تست پیش فرض بیست بیست موضوع بپردازم ، که زمان بار متوسط ​​آن را داشت 2.681 ثانیه:

تست عملکرد میزبانی بیت

نتایج کامل.

در حالی که 2.681 ثانیه به نظر می رسد درست است ، به یاد داشته باشید که این فقط پست پیش فرض “سلام جهانی” و موضوع پیش فرض است. حتی ارزانترین میزبان های اشتراکی ارزان قیمت معمولاً می توانند این تنظیم را در 1-1.5 پوند بارگذاری کنند ، بنابراین این عملکرد واقعاً وحشتناک است.

اصولاً بازدیدکنندگان شما در قسمت جلویی تجربه کاربری ضعیفی خواهند داشت و در انتهای گذشته نیز تجربه کاربری ضعیفی خواهید داشت.

2. شما باید از محدودیت های ذخیره سازی محدود و محدوده پهنای باند پیروی کنید

با داشتن یک هاست رایگان وردپرس ، معمولاً در بهترین حالت فقط 1 تا 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت خواهید کرد که انعطاف پذیری زیادی به شما نمی دهد. برخی حتی در 300 مگابایت یا کمتر ، حتی پایین تر هستند.

اشتباه نکنید – برای یک سایت ساده وردپرس کافی است ، اما بسته به پلاگین هایی که استفاده می کنید و اندازه تصاویر / فیلم هایی که در سایت خود بارگذاری می کنید ، می توانید به سرعت آن حد را بزنید.

فراتر از این ، اگر سایت شما تعداد بازدیدکنندگان زیادی را دریافت کند ، باید نگران حد مجاز پهنای باند خود باشید. این یک معامله بزرگ است زیرا اکثر میزبان های رایگان سایتهایی را که از پهنای باند زیادی استفاده می کنند به طرز تهاجمی خاموش می کنند.

در مقایسه ، بسیاری از میزبان های اشتراکی ارزان قیمت ، پهنای باند و پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهند ، این بدان معنی است که لازم نیست نگران محدودیت های خود باشید.

3. شما به پشتیبانی دسترسی نخواهید داشت

وقتی هزینه میزبانی را پرداخت می کنید ، معمولاً حداقل از طریق ایمیل یا چت زنده حداقل 24 ساعت از 7 پشتیبانی دریافت می کنید ، در حالی که برخی میزبان ها نیز پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهند.

این مهم است زیرا تقریباً مطمئناً در شرایطی قرار خواهید گرفت که باید از آن پشتیبانی استفاده کنید. من خودم را در زمینه مدیریت سایتهای وردپرس بسیار با تجربه می دانم و هنوز هم گاهی باید به پشتیبانی میزبانم برای کمک مراجعه کنم.

با این حال ، هنگامی که از هاست رایگان WordPress استفاده می کنید ، معمولاً می خواهید:

 • پشتیبانی صفر.
 • پشتیبانی بسیار کم از طریق یک انجمن یا چیزی مشابه.

سناریوی بهترین مورد شما پشتیبانی از بلیت محدود است ، و بیشتر میزبانان رایگان فقط با یک انجمن پشتیبانی انجمن انجام می شوند.

به عنوان مثال ، تفاوت پشتیبانی بین برنامه های رایگان و پرداخت شده در هاست رایگان AccuWeb را ببینید:

خط مشی های پشتیبانی AccuWeb

4. اگر غیرفعال باشد ، سایت شما بایگانی و حذف می شود

بیشتر میزبانان رایگان WordPress همواره در تلاشند تا منابع را ذخیره کنند ، به این معنی که به صورت دوره ای سایت های غیرفعال را پاک می کنند تا وزن مرده را از بین ببرند.

اگر سایت شما دوره عدم فعالیت را پشت سر می گذارد ، می توانید به طور اتفاقی در طرف اشتباه یکی از این پاکسازی ها قرار بگیرید و سایت خود را کاملاً از دست دهید.

به عنوان مثال ، اگر انجمن های پشتیبانی را در 000webhost ، یکی دیگر از میزبان های محبوب رایگان وردپرس جستجو کنید ، تعداد نمونه های این اتفاق را می بینید:

سایت در 000webhost خاموش شد

بنابراین ، مگر اینکه بخواهید فشار و یادآوری هر چند وقت یک بار به یاد داشته باشید ، احتمالاً اگر به مدت طولانی غیرفعال شوید ، می توانید هزینه ای را برای میزبان که نمی تواند شما را پاک کند ، پرداخت کنید.

5. ممکن است سایت شما به دلیل دیگری حذف شود (و شما هیچ راهکار دیگری ندارید)

علاوه بر اینکه یک سایت به دلیل عدم فعالیت خاموش است ، شما هم در هوس میزبان وردپرس رایگان برای انواع دیگر تعلیق هستید.

به عنوان مثال ، در 000webhost ، اگر بیش از حد “قدرت پردازش ، حافظه ، بازدیدها و موارد دیگر” از آن استفاده کنید ، می توانید به طور خودکار معلق شوید. اگر شخص ثالث یا کارمندی به شما گزارش دهد ، میزبان شما نیز می تواند شما را به حالت تعلیق درآورد.

در حالی که می توانید تعلیق را تجدید نظر کنید ، باید ظرف هفت روز این کار را انجام دهید یا داده هایتان برای همیشه حذف شود ، بدون هیچ گونه فرصتی برای بازیابی آن:

خط مشی تعلیق 000webhost

خط مشی تعلیق بسته به میزبان متفاوت است ، اما معمولاً از این نظر بسیار مشابه هستند.

در حالی که میزبان های پرداخت شده نیز می توانند شما را به حالت تعلیق درآورند ، آنها انگیزه مالی ندارند که نتوانند ، این مسئله مسئله را کمتر می کند.

6. میزبان شما ممکن است به طور تصادفی خاموش شود (و شما اطلاعات خود را از دست خواهید داد)

حتی اگر سایت شما معلق یا حذف نشود ، راه دیگری وجود دارد که شما می توانید دسترسی به سایت خود را از دست دهید.

اگر Google “بهترین میزبان های رایگان وردپرس” یا مشابه آن هستید ، متوجه یک شباهت وحشتناک بین بسیاری از لیست هایی که می کنید:

آنها غالباً با گزینه های قطع شده پر شده اند که دیگر کار نمی کنند.

نه ، این وبلاگ نویسان فقط تنبل نیستند ، این فقط نوعی خطر از فضای میزبانی رایگان وردپرس است.

به عبارت ساده ، میزبان وب رایگان خاموش تر از میزبان وب پرداخت شده است.

بنابراین ، ممکن است سایت شما برای مدتی در حال حل کردن باشد ، اما فرصتی غیر مهم وجود دارد که میزبان شما بتواند در برخی از مواقع در آینده خاموش شود. گاهی اوقات ، حتی ممکن است شما هیچ گونه اخطاری را متوجه نشوید ، که می تواند باعث شود اگر داده های خود را مرتباً از نسخه پشتیبان تهیه نکنید ، می توانید داده های خود را از دست دهید..

7. شما با امنیت خودتان هستید

بیشتر میزبان وب پرداخت شده اقدامات امنیتی پیشگیرانه و اسکن را اجرا می کنند زیرا علاقه آنها به نظافت و عملکرد وب سایت شماست.

این مورد در مورد بیشتر میزبانان رایگان اینگونه نیست. برخی از آنها فایروال های اساسی و جداسازی حساب را ارائه می دهند ، اما این یک فریاد از انواع اقدامات امنیتی پیشگیرانه میزبان وردپرس با کیفیت با کیفیت است.

اکثر میزبان های پرداخت شده WordPress نیز امروزه گواهینامه های SSL را با نصب آسان و رایگان ارائه می دهند. این به شما قفل سبز در مرورگرهای بازدید کنندگان تبدیل می شود و به ایمن سازی داده های بین بازدید کنندگان و وب سایت شما کمک می کند.

شما با میزبانی رایگان مجوز SSL دریافت نخواهید کرد ، اما داده های شما را هنگام بازی در حال گذار برای بازیگران مخرب باز می کند.

8- ممکن است مجبور باشید با فناوریهای منسوخ مقابله کنید

اگر می خواهید سایت وردپرس خود ایمن و کارآمد باشید ، باید از جدیدترین فناوری ها استفاده کنید. به عنوان مثال ، PHP 5.6 ، PHP 7.0 و PHP 7.1 دیگر پشتیبانی فعال یا اصلاحات امنیتی را دریافت نمی کنند ، به این معنی که شما باید حداقل از PHP 7.2 استفاده کنید.

با وجود این ، بسیاری از میزبانان رایگان چیزی فراتر از PHP 7.0 ارائه نمی دهند.

همچنین اغلب با فن آوری های دیگر مانند HTTP / 2 همین را متوجه خواهید شد.

این مسئله در بین همه میزبان های رایگان وردپرس صادق نیست. به عنوان مثال ، میزبانی وب رایگان AccuWeb PHP 7.X و HTTP / 2 را ارائه می دهد. اما در مورد بسیاری از میزبان های رایگان وردپرس که به آنها نگاه کردم صادق است.

9. شما باید با برخی از چیزهای آزار دهنده مقابله کنید

سرانجام ، من این بخش را در پایان قرار می دهم زیرا این یک نوع نگرانی برای همه چیزهای آزار دهنده است که باید با آنها مقابله کنید اما دارای راه حل های معقول هستید..

به عنوان مثال ، بسیاری از میزبان های رایگان WordPress از میزبانی ایمیل پشتیبانی نمی کنند ، به این معنی که نمی توانید ایمیل شخصی خود را ایجاد کنید (به عنوان مثال [email protected]). راه حل هایی وجود دارد – مانند استفاده از حساب رایگان Zoho Mail – اما این چیزی نیست که شما با یک میزبان مشترک مناسب و معقول ارتباطی نداشته باشید.

به طور مشابه ، ایمیلهایی که سایت وردپرس برای شما ارسال می کند (مانند ایمیل های بازنشانی گذرواژه) احتمالاً تحویل وحشتناکی دارند ، به این معنی که مستقیماً به پوشه های اسپم افراد می روند. یا برخی از میزبان های رایگان ایمیل PHP را کاملاً غیرفعال می کنند ، به این معنی که سایت وردپرس شما قادر به ارسال ایمیل به هیچ وجه نخواهد بود.

باز هم ، می توانید با استفاده از یک سرویس SMTP رایگان ، مانند SendGrid یا Mailgun ، این کار را برطرف کنید ، اما کار دیگری را اضافه می کند.

سایر ویژگی هایی که بیشترین هزینه پرداخت شده برای میزبان های WordPress را از دست نخواهید داد عبارتند از:

 • پشتیبان گیری خودکار
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • سایت های مرحله بندی

در اصل ، چون شما می توانید حداقل خدمات ناچیز را بدست آورید ، باید ابتکار عمل را بپذیرید و با مواردی برخورد کنید که یک میزبان پردرآمد برای شما انجام خواهد داد.

دو موقعیتی که میزبانی رایگان وردپرس حس می کند

من فکر می کنم دو موقعیت وجود دارد که میزبانی وردپرس رایگان می تواند معنا یابد. من هنوز فکر نمی کنم این بهترین راه حل باشد ، اما گاهی اوقات می تواند یک راه حل مناسب باشد.

سناریوی اول اگر فقط بخواهید نوعی ماسهبازی بخرید که بتوانید با مضامین و افزونه های وردپرس بدون خطر بازی کنید. به عنوان مثال ، من تعداد سایتهای تست شده در وردپرس دارم که در میزبان های مختلف پخش شده اند زیرا امتحان کردن ابزارهای مختلف وردپرس برای من آسان می کند.

در چنین سناریوها ، اگر سایت شما به آرامی بارگیری شود یا مسئله امنیتی باشد ، واقعاً کار بزرگی نیست زیرا هیچ چیز مهمی در سایت وجود ندارد.

سناریوی دیگری که میزبانی رایگان می تواند در آن کار کند ، یک سایت سرگرمی غیرانتفاعی است. به عنوان مثال ، اگر شما فقط می خواهید وب سایتی ایجاد کنید که خانواده گسترده شما بتوانند از آنها عکس بگیرند ، شاید میزبانی وب رایگان وردپرس تمام موارد مورد نیاز شما باشد.

با این حال ، من مراقب هستم زیرا همیشه ممکن است میزبان شما بتواند شما را خاموش یا به حالت تعلیق درآورد ، و این باعث می شود سایت و داده های خود را گم کنید.

اگر برای سایت سرگرمی خود ارزش قائل هستید ، شاید بهتر باشد آن را به یک میزبان مشترک ارزان منتقل کنید که کمی قابل اطمینان تر باشد.

مورد تجاری چرا میزبانی رایگان وردپرس ایده ای بد است

اگر بخش فوق را مجدداً بخوانید ، متوجه خواهید شد که من به اجرای یک تجارت مبتنی بر سود در هاستینگ وردپرس رایگان نمی پردازم.

یک دلیل برای این حذف وجود دارد – این یک ایده بد است!

اگر می خواهید شغل شما موفق باشد ، باید روی آن سرمایه گذاری کنید. همانطور که امیدوارم خانه را در بالا سوار کردم ، هزینه های بسیار واقعی تجاری برای رایگان میزبانی وب وردپرس وجود دارد.

بزرگترین زمان بار سایت شما است. بار کم آهسته بر تجربه کاربر و رتبه های گوگل تأثیر منفی می گذارد. به علاوه ، حتی داده هایی وجود دارد که همبستگی بین بار کندتر بار و کاهش نرخ تبدیل را نشان می دهد. اگر می خواهید شغل شما موفق باشد ، همه این موارد برعکس آنچه شما نیاز دارید ، است.

همچنین موارد امنیتی که در بالا به آنها اشاره کردم نیز وجود دارد و این واقعیت است که شما می توانید در هر زمان به دلیل تعطیل غیر منتظره ، تجارت خود را از دست دهید.

اگر قصد ایجاد یک کسب و کار موفق را دارید ، سرمایه گذاری در میزبانی وردپرس با کیفیت مانند WP Engine یا Kinsta که با کیفیت مدیریت می شود ، استفاده خوبی از پول شما است. شریکی به دست می آورید که مراقب بهینه سازی و حفظ سایت شما باشد ، بنابراین می توانید بر روی پیشرفت کار خود تمرکز کنید. درباره نحوه مدیریت میزبانی وردپرس به شما کمک می کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سه میزبان وردپرس رایگان “بهترین”

اگر هنوز فکر می کنید که میزبانی وردپرس رایگان برای شما مناسب است ، بر اساس تحقیقات من ، برخی از گزینه های بهتر در آنجا وجود دارد.

این گزینه ها می توانند برخی از مشکلات موجود در بالا را حذف کنم ، اما من هنوز فکر نمی کنم آنها برای هر نوع وب سایت جدی گزینه خوبی باشند.

000webhost

000we میزبان وردپرس رایگان

در بخش های فوق ، شاید به نظر کمی شبیه به انتخاب من از 000webhost باشد ، اما دلیل استفاده از آنها به عنوان نمونه در واقع به این دلیل است که آنها یکی از گزینه های بهتر و محبوب تر برای میزبانی رایگان وردپرس هستند..

000webhost یک گزینه رایگان از Hostinger ، یک میزبان مشترک وردپرس ارزان قیمت است.

شما باید با خرید و فروش های زیادی روبرو شوید و شما را به خرید میزبان پرداخت شده از هاستینجر بپردازید ، اما 000webhost هنوز گزینه مناسبی است. در اینجا آنچه دریافت می کنید:

 • دو وب سایت به صورت رایگان ایجاد کنید.
 • از دامنه سفارشی خود یا زیر دامنه 000webhost رایگان استفاده کنید.
 • دسترسی کامل به بانک اطلاعاتی و FTP.
 • با نصب یک کلیک روی وردپرس.
 • بدون آگهی.
 • 300 مگابایت فضای ذخیره سازی
 • پهنای باند 3 گیگابایتی

پایین آمدن اصلی این محدودیت های محدود – 300 مگابایت فضای زیادی برای وب سایت ایجاد نمی کند ، و می توانید به راحتی با استفاده از تصاویر آن را بخورید..

بیت

میزبان وردپرس رایگان بایت

بایت منحصر به فرد است زیرا آنها باند و پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهند (یا حداقل تبلیغ می کنند). با این حال ، یک هشدار با فضای ذخیره نامحدود وجود دارد – فایلهای جداگانه نمی توانند از 10 مگابایت تجاوز کنند. بنابراین ، انتظار نداشته باشید که آن را با چند فیلم یا هر چیز دیگری بارگیری کنید.

سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • از دامنه دلخواه خود یا نام دامنه رایگان استفاده کنید.
 • میزبانی ایمیل حداکثر تا پنج حساب.
 • با یک کلیک به صورت خودکار نصب WordPress کلیک کنید.
 • بدون آگهی.

بایت بیش از ده سال است که وجود دارد ، بنابراین آنها نیز یکی از با ثبات ترین هاست های رایگان وردپرس هستند.

AccuWeb

میزبانی وردپرس AccuWeb رایگان

AccuWeb یک میزبان رایگان مستقر دیگر است – آنها از سال 2003 تا کنون بوده اند. آنها کمی سخت تر از دیگران در مورد ثبت نام هستند – شما باید هنگام ثبت نام یک شناسنامه صادر شده از دولت ارسال کنید ، که تا حدودی به آنها در اجرای کمک می کند. یک قانون دقیق “یک وب سایت برای هر شخص”.

در اینجا ویژگی های دیگر آورده شده است:

 • 2 GB حافظه SSD و پهنای باند 30 گیگابایتی.
 • از cPanel استفاده می کند.
 • دسترسی کامل به سرور و پایگاه داده.
 • با نصب یک کلیک روی وردپرس.
 • بدون آگهی.
 • از نام دامنه شخصی خود استفاده کنید. با این حال ، AccuWeb انجام می دهد نه مانند بقیه یک زیر دامنه رایگان ارائه دهید.
 • حداکثر 25 حساب ایمیل.

به نظر می رسد AccuWeb بهترین گزینه رایگان در هنگام ارائه فناوری های مدرن است. به عنوان مثال ، هنوز به cPanel ، آخرین نسخه های PHP و HTTP / 2 دسترسی دارید.

سه گزینه جایگزین ارزان برای میزبان های رایگان وردپرس

بنابراین ، اگر برای یک پروژه جدی نباید از هاستینگ رایگان وردپرس استفاده کنید ، باید کجای سایت خود میزبان باشید?

خوب ، اگر شما میزبان وردپرس رایگان را در نظر دارید ، احتمالاً به این معنی است که بودجه تندی دارید ، به این معنی که شما مناسب میزبانی مشترک وردپرس خواهید بود.

با میزبانی مشترک WordPress ، سایت شما منابع خود را با سایر سایتهای روی سرور به اشتراک می گذارد.

اگرچه این مکان برای سایت های پر رفت و آمد و با کارآیی ایده آل نیست ، برای پروژه های کوچک کاملاً مناسب است – و مزیت بزرگ این است که هزینه های شما را بسیار پایین نگه می دارد.

ما یک صفحه کامل اختصاص داده شده به ارائه دهندگان میزبانی وب وردپرس توصیه شده ما ، اما در اینجا سریع از گزینه های پیشنهادی ما استفاده شده است …

 • SiteGround – بررسی ما – برنامه های پرداخت شده با 3.95 دلار در ماه (حداقل یک سال) با ویژگی های مفید مانند به روزرسانی خودکار وردپرس ، گواهی SSL رایگان ، داشبورد سفارشی و موارد دیگر شروع می شوند.
 • DreamHost – بررسی ما – برنامه های پرداخت شده با 2.59 دلار در ماه (حداقل سه سال) یا 4.95 دلار در ماه (ماهانه پرداخت) با به روزرسانی های خودکار وردپرس ، گواهینامه های رایگان SSL و پشتیبان گیری خودکار شروع می شوند..
 • Bluehost – برنامه های پرداخت شده با 2.95 دلار در ماه (حداقل سه سال) یا 4.95 دلار در ماه (حداقل یک سال) با داشبورد کاربر پسند ، مرحله بندی ، بروزرسانی های خودکار وردپرس و موارد دیگر شروع می شوند.

هرکدام از این میزبانهای مشترک محصولی بسیار بهتر از میزبانی رایگان وردپرس در چندین زمینه مهم ارائه می دهند:

 • کارایی – حتی در میزبانی مشترک ارزان ، سایت شما خیلی سریعتر از میزبانی رایگان وردپرس بارگیری می شود.
 • تجربه ی کاربر – هر سه این میزبان داشبورد بسیار مناسب و ویژگیهای مفید نگهداری مانند آپدیت های خودکار وردپرس را ارائه می دهند.
 • پشتیبانی – در صورت نیاز به پشتیبانی 24/7 دسترسی خواهید یافت.

ما همچنین برخی از میزبان های ارزان قیمت دیگر WordPress را جمع آوری کرده ایم.

نتیجه

در این مرحله ، امیدوارم که شما روشن کرده ام که هزینه های واقعی برای رایگان میزبانی وردپرس وجود دارد. در حالی که نمی خواهید با پول بپردازید ، باید با آن پرداخت کنید:

 • بار بار آهسته تر و تجربه کاربر تخریب شده است
 • بیشتر وقت خود را صرف مدیریت سایت خود می کنید زیرا فاقد ابزارهایی هستید که میزبانان با پرداخت هزینه بیشتری ارائه می دهند
 • اضطراب دانستن سایت شما می تواند در هر زمان تعطیل شود و گزینه اندکی برای انتخاب وجود ندارد.

نظر من؟ هنگامی که شما در این امر واقعیت دارید ، هزینه 5 دلار در ماه برای یک میزبان مشترک ارزان در واقع “ارزانتر” از میزبانی رایگان وردپرس است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map