Kinsta مدیریت میزبان وردپرس را امتحان کرده و آزمایش کرده است – آیا واقعاً این همه خوب است؟

معاملات وردپرس


آیا به دنبال سریعترین میزبان وب وردپرس هستید؟ آیا می خواهید کسی از حفظ وب سایت وردپرس شما ایمن و پشتیبان خود مراقبت کند?

در این صورت ، Kinsta می تواند میزبان وب مدیریت شده WordPress مورد نظر باشد. اما هنوز ثبت نام نکنید!

در این بررسی ، ما نه تنها دقیقاً ویژگی های مختلفی را که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید ، توضیح می دهیم ، بلکه بارهای بارگذاری وب سایت های تست وردپرس خود را که توسط Kinsta به میزبانی شده است ، نیز فاش می کنیم. علاوه بر این ، ما همچنین به اشتراک می گذاریم که وقتی چندین بازدید کننده همزمان در تست های شبیه سازی کاربر ما به سایتها دسترسی پیدا می کنند ، چگونه آن زمان بارگذاری را تحت تأثیر قرار می دهند. برای ارزیابی بیشتر کیفیت Kinsta ، نتایج آزمایشات مانیتورینگ خرما را نیز منتشر می کنیم.

بر خلاف برخی دیگر از بررسی های Kinsta – و سایر بررسی های میزبانی وب – به طور کلی ناشناخته برای Kinsta ، ما به طور مستقل برای تست هایی که وب سایت های وردپرس تحت میزبان Kinsta ما را از طریق سرعت خود قرار داده اند ، پرداخته ایم ، با استفاده از خدمات برتر مانند Pingdom و Load Impact برای جمع آوری داده های معنی دار و داستان کامل در مورد ادعاهای بازاریابی Kinsta را کشف کنید. اگر شما فردی نیستید که به راحتی توسط بازاریابی فانتزی و وب سایتهای شیک شرکت بازگردید ، پس داده های این بررسی به شما کمک می کنند تا تصمیم آگاهانه ای در مورد اینکه آیا Kinsta بهترین وب سایت شما است تصمیم بگیرید؟.

بنابراین اگر به دنبال بهترین هاستینگ وردپرس هستید ، یا فقط علاقه مندید که میزبانهای وب پریمیومی مانند Kinsta را ارائه دهید ، این بررسی برای شماست.

بیایید شیرجه بزنیم در …

درباره Kinsta وردپرس میزبانی وب

از زمانی که در سال 2013 تأسیس شدند ، Kinsta در تلاش است تا میزبان مورد علاقه کاربران WordPress باشد که آماده هستند فراتر از فعالیت های بازاریابی و قیمت های پایین جستجو کنند تا خانه ای سریع و مطمئن برای وب سایت خود پیدا کنند..

صفحه اصلی میزبان وردپرس Kinsta

این به این معنا نیست که برنامه ورود به سطح 30 ماهه از Kinsta در مقایسه با سایر میزبانان مدیریت شده با حق بیمه WordPress رقابتی نیست ، فقط این است که این میزبانی بودجه کم هزینه نیست.

آنچه برای پول خود به دست می آورید مدیریت میزبانی وردپرس است. این بدان معنی است که Kinsta نه تنها از برخی جنبه های مدیریت یک وب سایت وردپرس برای شما مراقبت می کند ، بلکه آنها همچنین سایت شما را در محیطی بهینه می کنند که برای وب سایت های وردپرس بهینه شده باشد.

با تشکر از این ، کارهایی مانند ایمن سازی ، حافظه پنهان و پشتیبان گیری از وب سایت وردپرس شما از دست شما برداشته می شود. این امر نه تنها باعث صرفه جویی در وقت شما می شود ، بلکه اگر با نحوه کار وردپرس آشنا نباشید ، خطر بروز خطایی را نیز کاهش می دهد.

با مدیریت میزبانی وردپرس Kinsta ، می توانید زمان بارگذاری سریعتر وب سایت و همچنین خرابی کمتر و مشکلات عملکردی را در مقایسه با میزبانی وب عمومی انتظار داشته باشید.

علاوه بر این ، از آنجا که Kinsta فقط میزبان وب سایت های وردپرس است ، کلیه کادر پشتیبانی آنها در کمک به کاربران وردپرس بسیار مجرب هستند و همچنین در حل مشکلات مربوط به این نرم افزار متخصص هستند. برخی از کارمندان پشتیبانی حتی در نرم افزار وردپرس همکاری می کنند.

اگرچه اکنون بسیاری از شرکت ها میزبان مدیریت شده WordPress را ارائه می دهند ، همانطور که در این بررسی بررسی خواهیم کرد ، Kinsta تفاوت های کمی با سایر میزبان های فعال در این فضا دارد.

با Kinsta چه می کنید?

اگر ایده بارگیری سریع ، کارهای کمتر مدیریت وب سایت برای مراقبت از آن و همچنین خرابی کمتر برای نگران صداها جذاب باشد ، Kinsta می تواند میزبان وب مناسب برای شما باشد. برای دیدن اینکه آیا این مورد است ، بیایید دقیقاً بررسی کنید که هنگام ثبت نام با آنها چه می کنید.

استفاده از Google Cloud Platform

مکان های سرور بستر های نرم افزاری Google Cloud

با استفاده از Google Cloud Platform ، Kinsta می تواند 20 مکان سرور را برای میزبانی وب سایت شما ارائه دهد.

نکته اصلی که Kinsta را از سایر ارائه دهندگان میزبانی وردپرس مدیریت شده جدا می کند ، استفاده آنها از Google Cloud Platform است. این بدان معناست که وب سایت های WordPress در زیرساخت های ایجاد شده و پشتیبانی شده توسط Google میزبانی می شوند و توسط شرکت هایی مانند Spotify ، Snapchat ، HTC ، Best Buy ، Philips و Coca-Cola مورد استفاده قرار می گیرند تا فقط چند مورد از آنها نام ببرند..

شریک Google Platform Platform به Kinsta اجازه می دهد تا وب سایت شما را با انتخاب 21 مکان سرور جهانی – وب سایت شما را در زیرساخت های برتر هنری میزبانی کند – و موارد بیشتری را طی کند (به زودی هنگ کنگ و سوئیس به زودی می آیند). سخت افزار بسیار مقیاس پذیر Google Cloud Platform تضمین می کند که وب سایت شما همیشه به منابعی که برای ارائه یک تجربه کاربری روان برای بازدید کنندگان شما نیاز دارد ، دسترسی داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر وب سایت شما ویروسی شود ، مقیاس بندی خودکار اطمینان می دهد که سایت شما قادر به انجام هرگونه پیشرفت در ترافیک خواهد بود.

پشتیبان گیری خودکار وب سایت وردپرس

همانطور که گفته شد ، نسخه پشتیبان تهیه خودکار وب سایت روزانه وردپرس بخشی از خدمات در Kinsta است. تهیه نسخه پشتیبان خودکار به مدت حداقل 14 روز در برنامه های سطح ورودی و مدت زمان طولانی تر برای برنامه های بالاتر. با استفاده از گزینه استقرار آنها در سایت زنده یا محیط تست ، بازیابی نسخه پشتیبان تهیه آسان است.

مدیر پشتیبان وب سایت Kinsta

پشتیبان گیری وب سایت وردپرس به راحتی از طریق داشبورد حساب Kinsta مدیریت می شود.

همچنین از پشتیبان گیری های روزانه ، می توانید با پرداخت هزینه ماهانه اضافی ، از پشتیبان گیری های شش ساعته و ساعتی به روز شوید. همچنین می توانید بصورت دستی و در صورت لزوم از پشتیبان گیری کامل وب سایت با لمس یک دکمه بسازید. شما همچنین می توانید این نسخه های پشتیبان را برای حفظ امنیت بارگیری کنید.

سرویس طراحی وب سایت وردپرس

مدیر وب سایت Stage Kinsta

با استفاده از سایت استیشن شامل کلیه برنامه های میزبانی Kinsta ، می توانید قبل از کپی کردن در سایت زنده خود ، تغییرات را آزمایش کنید.

تمام برنامه های میزبانی Kinsta شامل دسترسی به یک سایت مرحله بندی است که در آن می توانید افزونه های جدید ، تنظیمات وب سایت و ویرایش کد را امتحان کنید ، قبل از فشار دادن آنها به سایت زنده خود فقط با یک کلیک.

ابزارهای توسعه دهنده Kinsta

Kinsta ابزارهای به راحتی در دسترس دارد که ممکن است توسعه دهندگان مفید باشند.

توسعه دهندگان همچنین باید از امکان جابجایی بین نسخه های مختلف PHP ، راه اندازی مجدد آسان موتور PHP و دسترسی به ابزار نظارت جدید PHP Relic قدردانی کنند. یک ویژگی جستجو و جایگزینی نیز وجود دارد که از داشبورد Kinsta برای ایجاد تغییر در محتوای پایگاه داده وب سایت وردپرس شما قابل دسترسی است.

مشخصات فنی میزبان مدیریت وردپرس Kinsta

این بخش از بررسی Kinsta ما باید به سؤالات شما در مورد نکات دقیق تر و جزئیات فنی این سرویس قبل از حرکت به سرعت سایت ، بروزرسانی و نتایج تست عملکرد پاسخ دهد:

 • ذخیره وب سایت: چهار نوع حافظه پنهان در محل ، از جمله حافظه پنهان سطح سرور و یک افزونه ذخیره سازی وردپرس داخلی.
 • شبکه تحویل محتوا (CDN): 50 گیگابایت استفاده از KeyCDN در هر ماه در برنامه ورودی Kinsta؛ بیشتر در مورد برنامه های بالاتر.
 • PHP: با لمس یک دکمه بین PHP 5.6 ، 7 ، 7.1 ، 7.2 ، 7.3 و 7.4 تغییر دهید.
 • HTTP / 2.0: در استفاده از سرورها و CDN.
 • SSL: یک گواهینامه SSL رایگان از Letry Encrypt دریافت کنید یا خودتان نصب کنید.
 • SFTP: دسترسی FTP به فضای وب خود را برای بارگذاری و ویرایش فایل ها ایمن کنید.
 • مدیر فایل سرور: بدون مدیر پرونده آنلاین؛ فقط دسترسی FTP به فضای سرور.
 • دسترسی به بانک اطلاعاتی: phpMyAdmin برای دسترسی به پایگاه داده وب سایت وردپرس از طریق یک مرورگر استفاده می شود.
 • سرویس ایمیل: هیچ سرویس ایمیل در مورد برنامه های Kinsta وجود ندارد. G Suite گزینه پیشنهادی است.
 • مدیریت وب سایت وردپرس: امکان به روزرسانی افزونه ها از طریق داشبورد حساب My Kinsta وجود دارد ، اما هیچ افزونه خودکار یا هسته اصلی وردپرس به روزرسانی نمی شود.
 • محدودیت های افزونه: لیستی از افزونه های ممنوعه وجود دارد ، از جمله برخی افزونه های حافظه پنهان ، امنیتی و بهینه سازی که می توانند بر عملکرد وب سایت تأثیر بگذارند.
 • تمهیدات امنیتی: اقدامات بسیاری برای ایمن سازی سایت شما وجود دارد ، از جمله مسدود کردن GeoIP ، اسکن DDoS ، جلوگیری از فعال کردن کدهای مخرب ورود به شبکه ، خوددرمانی PHP ، فایروال GCP و سایر موارد.
 • خدمات پاکسازی پس از هک: اگر سایت شما هنگام میزبانی Kinsta هک شده است ، آنها آن را به صورت رایگان رفع می کنند.
 • مکان های مرکز داده: 21 مکان سرور را انتخاب کنید ، از جمله گزینه هایی در استرالیا و آمریکای جنوبی و همچنین مکانهای مختلف در ایالات متحده ، اروپا و آسیا.
 • سایت های مرحله بندی: تمام برنامه ها شامل دسترسی به یک سایت مرحله بندی با استقرار یک کلیک در سایت زنده است.
 • مهاجرت وب سایت وردپرس: در تمام برنامه های میزبانی به صورت رایگان در دسترس است.
 • تجزیه و تحلیل بازدید کنندگان: مشاهده داده های مربوط به ترافیک وب سایت خود از طریق داشبورد My Kinsta.
 • چک های بی موقع: وضعیت سایت شما هر پنج دقیقه یکبار بررسی می شود تا تیم پشتیبانی بتواند به هر نمونه از خرابی شناسایی شده پاسخ دهد..
 • کانال های پشتیبانی: یک کانال چت زنده و بلیت 24/7 ، اما هیچ پشتیبانی تلفنی ندارد.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد صفحه ویژگی های وب سایت Kinsta را پیدا کنید.

داشبورد مدیریت حساب Kinsta

هنگامی که نوبت به مدیریت حساب شما می رسد ، Kinsta داشبورد سفارشی خود را ایجاد کرده اند. پورتال My Kinsta بسیار آسان برای حرکت است و به شما امکان می دهد کارهایی از قبیل ایجاد وب سایت های جدید وردپرس ، به روزرسانی هر افزونه ای که در سایت خود نصب کرده اید و مدیریت پشتیبان گیری انجام دهید.

داشبورد مدیریت حساب Kinsta من

Kinsta از یک داشبورد سفارشی برای مدیریت حساب و وب سایت استفاده می کند.

می توانید آمار استفاده از منابع را مشاهده کنید تا ببینید چه میزان از برنامه خود را مصرف کرده اید ، و همچنین تجزیه و تحلیل بازدید کنندگان وب سایت را از طریق داشبورد مشاهده کنید.

نصب وردپرس

پس از ورود به سیستم با Kinsta ، می توانید به صفحه کنترل سفارشی وارد شوید و یک وب سایت وردپرس ایجاد کنید. روند بسیار ساده است و تنها با چند کلیک می توانید نصب وردپرس کاملاً جدیدی را تنظیم کرده و آماده انجام آن باشید.

یک سایت جدید وردپرس ایجاد کنید

ایجاد یک نصب جدید وردپرس تنها با چند کلیک با Kinsta طول می کشد.

اگر میزبان چندین سایت با Kinsta از طریق یک حساب کاربری هستید ، می توانید آن سایتها را از طریق همان داشبورد مدیریت کنید.

پنل مدیریت وب سایت Kinsta

چندین وب سایت وردپرس را می توان از طریق همین حساب داشبورد مدیریت کرد.

پس از ورود به داشبورد حساب Kinsta ، می توانید از طریق سرویس گپ زنده 24/7 با کارمندان پشتیبانی تماس بگیرید. اگرچه Kinsta پشتیبانی تلفنی ارائه نمی دهد ، می توانید بلیط خود را ارسال کنید یا از پیام رسان استفاده کنید تا به میز کمک برسید.

عملکرد میزبانی وب Kinsta

همانطور که قبلاً در این بررسی Kinsta ذکر شد ، یکی از اصلی ترین دلیل انتخاب حق بیمه میزبانی وردپرس ، حق بارگیری سریعتر بارگیری وب سایت است که می توانید انتظار داشته باشید. با این حال ، با وجود بسیاری از شرکت های میزبانی وب که اکنون سرویس های بهینه سازی شده با وردپرس را ارائه می دهند ، انتخاب یک برنامه به بازار عرضه شده به عنوان مدیریت میزبانی وردپرس سرعت سایت چشمگیر را تضمین نمی کند.

برای اینکه به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که Kinsta سطح عملکرد مورد نظر خود را ارائه می دهد ، ما آزمایش هایی را انجام داده ایم. اینها نشان می دهد که یک وب سایت وردپرس با چه سرعتی بارگیری می شود ، چه مدت زمان خرابی در طی یک دوره زمانی معین اتفاق افتاده است ، و چقدر خوب بازدید کنندگان همزمان چند کار می شوند.

نتایج آزمایش زمان بارگیری Kinsta

برای کمک به شما برای درک بهتر در مورد اینکه چه نوع بار بارگیری از Kinsta انتظار دارید ، ما سرعت یک سایت را با یک موضوع سبک نصب شده نصب شده و همچنین سایتی با استفاده از یک موضوع چند منظوره غنی از ویژگی تست کردیم. زمان بارگذاری در فواصل 30 دقیقه ای در طی یک دوره هفت روزه ، با استفاده از خدمات نظارت پینگدوم ثبت شد.

نتایج تست سرعت هفت روزه Kinsta با یک موضوع سبک

در زمان نوشتن ، بیست و هفده به عنوان موضوع پیش فرض با نصب های جدید وردپرس گنجانده شده است. این یک گزینه سبک وزن بدون زواید است که به اندازه کافی برای شروع کار با وبلاگ اساسی ارائه می دهد. برای اینکه بتوانید در مورد بارهای بارگیری با استفاده از این موضوع یا یک گزینه مشابه ، به شما ایده بدهیم ، در اینجا نتایج ثبت شده توسط Pingdom در طی هفت روز ارائه شده است:

نتایج سرعت صفحه Kinsta Pingdom

میانگین زمان بار برای وب سایت وردپرس با استفاده از بیست و هفده موضوع 307 میلی ثانیه بود.

با بارگیری صفحه در کمتر از یک سوم ثانیه ، نتایج نشان داد که سایت تست با استفاده از سبک وزن بیست و هفده وزن بسیار سریع بارگیری می شود. در مقایسه با نتایج حاصل از آزمایش ما از برنامه ورود به سطح Bluehost و HostGator ، میزبان Kinsta بسیار سریعتر بودند (گرچه همچنین گرانتر هم هستند).

با این حال ، اگر قصد استفاده از یک موضوع وردپرس غنی تر از ویژگی های دیگر را دارید ، ببینیم Kinsta چگونه با گزینه سنگین تر عملکرد می کند.

نتایج تست سرعت هفت روزه Kinsta با یک موضوع چند منظوره

Avada یکی از محبوب ترین تم های وردپرس است که امروزه در دسترس است. این تم نه تنها می تواند برای ایجاد تقریباً هر نوع وب سایت مورد استفاده قرار گیرد ، بلکه مملو از ویژگی های آن است. با این حال ، به دلیل سطح بالای عملکردی که از این نوع تم ارائه می شود ، وب سایت های با استفاده از Avada و سایر مضامین چند منظوره مشابه ، تمایل به اندازه پرونده های بزرگتر دارند که منجر به بارگذاری کندتر می شوند – خصوصاً با میزبانی مشترک اشتراکی با هزینه کم..

صفحه نمایش نسخه ی نمایشی Avada

طرح صفحه اصلی نسخه ی نمایشی آوادا برای آزمایش بار بار Kinsta استفاده شده است.

برای اینکه دریابیم که سرویس میزبانی وردپرس با مدیریت حق بیمه Kinsta چقدر توانسته است در زمینه مضامین چند منظوره باشد ، ما Avada را در سایت تست وردپرس خود نصب کردیم و یکی از نمایه های وب سایت از پیش ساخته آن را وارد کردیم. مانند گذشته ، بار بارها به مدت هفت روز به مدت 30 دقیقه 30 بار ضبط می شد ، اما این بار ، به عنوان مورد استفاده از موضوع Avada ، اندازه پرونده صفحه مورد آزمایش بسیار بزرگتر بود.

نتایج تست سرعت تم Pingdom Kinsta Avada

صفحه اصلی نسخه ی نمایشی آوادا در مدت زمان هفت روز به طور متوسط ​​1.25 ثانیه بارگیری شد.

صفحه اصلی نسخه ی نمایشی آوادا در مدت زمان 1.25 ثانیه بارگذاری شد زیرا اندازه پرونده بسیار بزرگتر از صفحه اصلی بیست و هفده بود ، با وزن بسیار زیاد 5.14 مگابایت ، در مقایسه با اندازه پرونده سبک وزن 265 KB.

از آنجا که ممکن است صفحه اصلی وب سایت شما شامل تمام ویژگی های نمایشی آژانس Avada مانند کشویی چند رسانه ای ، گالری نمونه کارها ، انیمیشن ها و پرونده های بزرگ تصویر نباشد ، ما همچنین بارهای صفحه را در پست اصلی وبلاگ ایجاد شده با استفاده از این آزمایش کردیم موضوع.

طرح چیدمان وبلاگ تست تم آوادا

صفحه پست وبلاگ آوادا آوادا که با Pingdom نیز تست شده است.

علی رغم اینکه اندازه پرونده کوچکتر 2.11 مگابایت است ، در مقایسه با 5.14 مگابایت از صفحه اصلی نسخه آزمایشی آوادا ، زمان بارگذاری به طرز عجیبی سریع نبود و در 1.56 ثانیه بیشتر می شود ، در مقایسه با 1.25 ثانیه از صفحه اصلی.

نتایج تست سرعت سایت Kinsta

حتی اگر اندازه پرونده از اندازه صفحه اصلی Avada کوچکتر باشد ، پست وبلاگ تست سریعتر بارگیری نمی شود.

در هر صورت ، Kinsta قادر به بار بارگیری قابل احترام ، حتی با استفاده از نمایشی ویترین آوادا بود که با ویژگی ها و ابزارهای گرسنه منبع بسته بود. برای متن ، می توانید با استفاده از سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده از Envato در بررسی ما ، مدت زمان طولانی به همین موضوع بارگیری شود.

خلاصه تست های سرعت میزبانی سایت Kinsta

نتایج تست سرعت پینگdom صفحه سرعت Kinsta

نتیجه مانیتورینگ سرعت صفحه Pingdom از سه سایت تست Kinsta.

Kinsta قطعاً میزبان وب سریع است. همانطور که از نتایج آزمون می بینید ، انتخاب موضوع شما تعیین می کند سرعت سایت شما واقعاً بارگیری می شود – با موضوع سبک بیست و هفده وزن بسیار سریعتر از موضوع Avada غنی از ویژگی بارگذاری می شود..

اگر قصد دارید از موضوعی استفاده کنید که کمی هیجان انگیز تر از بیست و هفده است ، اما شما همچنین قصد ندارید از نسخه های نمایشی بسته موضوع Avada استفاده کنید و بدون ایجاد هیچ گونه تنظیماتی ، حتما بارهای بارگذاری را در جایی بین این قسمت تجربه کنید. دو نتیجه که ثبت شد. از همه گذشته ، نسخه های نمایشی Avada برای نشان دادن قابلیت های این موضوع طراحی شده اند ، نه اینکه چیزی را که بیشتر مردم از آن استفاده می کنند ، نشان دهند..

نقشه مرکز داده Kinsta و مرکز تست Pingdom

سایت های آزمایشی در مرکز داده Kinsta Oregon میزبانی شدند و بار بار از محل سرور San Jose Pingdom ثبت شد.

برای آزمایشات ، مرکز داده Kinsta در اورگان به همراه نزدیکترین مکان سرور Pingdom که در سان خوزه بود ، انتخاب شد. این دو مکان نسبتاً نزدیک به یکدیگر هستند ، بنابراین بازدید کننده هایی که از دورتر به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند ممکن است زمان بارگذاری صفحه طولانی تر را تجربه کنند.

به غیر از ذخیره سازی مورد استفاده Kinsta ، هیچ کار دیگری برای بهینه سازی سایت های آزمایش انجام نشده است. بنابراین ، ممکن است شما بتوانید با بهینه سازی تصویر و پایگاه داده ، فشرده سازی فایل های موضوع و انجام سایر کارها سرعت وب سایت وردپرس خود را بهبود بخشید..

آزمایش عملکرد ضربه

علاوه بر نظارت بر بار بارگذاری صفحه در طی یک دوره هفت روزه ، ما همچنین آزمایش کردیم که عملکرد وب سایت تحت یک بار چقدر خوب است. برای این تست ، از سرویس Load Impact برای شبیه سازی چندین کاربر که به طور همزمان به وب سایت وردپرس میزبان Kinsta دسترسی دارند استفاده شد..

با دسترسی فقط یک کاربر به سایت ، کاربران مجازی دیگری (که با خط آبی رنگ در نمودار زیر نشان داده شده است) در یک بازه زمانی ده دقیقه به طور منظم دسترسی به سایت را آغاز کردند تا اینکه 250 کاربر مجازی به طور همزمان به سایت دسترسی پیدا کردند. بار بار وب سایت در طی این دوره آزمایش ده دقیقه ای توسط سرویس ثبت شده است تا ببیند که تعداد روز افزون بازدید کنندگان همزمان چه تاثیری در عملکرد سایت داشته است.

نتایج تست ضربه بار کینستا

بارگیری وب سایت وردپرس به میزبانی Kinsta هنگام دسترسی حداکثر 250 کاربر مجازی به طور همزمان.

نمودار بالا نشان می دهد که زمان بار سایت (که توسط خط سبز نشان داده می شود) ثابت ماند ، حتی زمانی که 250 کاربر مجازی در همان زمان به سایت دسترسی داشتند. می توانید نتایج این تست را برای خودتان در وب سایت Load Impact مشاهده کنید.

اگر به بخش تست عملکرد Load Impact Performance از مقایسه Bluehost ، GoDaddy و HostGator ما نگاهی بیندازید ، خواهید دید که برنامه های اشتراکی کم هزینه از این سه میزبان که همه قبل از دسترسی 50 کاربر مجازی به سایت به طور همزمان از مشکلات عملکرد رنج می بردند..

نتایج تست Uptime Kinsta

یکی دیگر از دلایل انتخاب حق بیمه میزبانی وردپرس بر روی گزینه های ارزان تر و پایین تر عملکرد ، کاهش دوره هایی است که وب سایت شما پایین یا در دسترس نیست. برخی از بهترین میزبانهای مشترک با سطح ورودی ، 99.9٪ سطح به روز را ارائه می دهند ، و اگرچه این روی کاغذ عالی به نظر می رسد ، بیش از یک سال که بیش از 8 ساعت خرابی است.

محاسبات Uptime

Kinsta 99.9٪ به موقع را تضمین می کند ، که معادل تقریباً با ده دقیقه از کار افتادگی در هفته است ، اما در آزمایش های ما ، 100٪ به موقع ثبت شد.

Kinsta همچنین دارای 99.9٪ ضمانت به موقع است و در صورت افت زمان به موقع پایین تر از هزینه صورتحساب شما است. با این حال ، در طول آزمایشات ما ، پینگدوم در طی یک دوره هفت روزه حداکثر سرعت 100 درصد چشمگیر را ثبت کرد.

نتایج تست تست Uptime Kinsta Pingdom

سایت های آزمون 100 درصد از زمان در طول دوره آزمون هفت روزه بصورت آنلاین و در دسترس بودند.

بنابراین ، اگرچه Kinsta 100٪ زمان را تضمین نمی کند ، اما در دوره آزمون هیچ خرابی را تجربه نمی کنیم. در مورد آزمایش های مشابهی که قبلاً انجام داده ایم ، نمی توان از Bluehost ، GoDaddy یا SiteGround گفت ، در جایی که این برنامه هاست ارزان تر هرکدام چندین دقیقه از خرابی را تجربه کردند.

این تست ما از سرویس میزبانی وردپرس مدیریت Kinsta را پوشش می دهد. حال ، نگاهی می اندازیم که برای میزبانی وب سایت خود با Kinsta چقدر باید هزینه کنید.

جزئیات قیمت گذاری میزبان Kinsta

قیمت گذاری Kinsta

Kinsta در حال حاضر هشت برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده دارد.

Kinsta دارای برنامه های Starter و Pro و همچنین چهار برنامه تجاری و دو طرح Enterprise است. در اینجا جزئیات اصلی آنها ذکر شده است:

 • شروع کننده: 30 دلار در ماه برای یک نصب وردپرس ، 20،000 بازدید و فضای دیسک 10 گیگابایتی.
 • طرفدار: 60 دلار در هر ماه برای دو نصب وردپرس ، 40،000 بازدید و فضای دیسک 20 گیگابایتی.
 • برنامه های تجاری: از 100 دلار در هر ماه برای سه نصب وردپرس ، 100،000 بازدید و فضای دیسک 30 گیگابایت شروع می شود.
 • برنامه های سازمانی: از 600 دلار در ماه برای 60 نصب وردپرس ، 1،000،000 بازدید و فضای دیسک 100 گیگابایتی شروع می شود.

پرداخت سالانه دو ماه رایگان می شود و همه برنامه ها شامل مجوز رمزگذاری SSL Let Let Encrypt ، و همچنین دسترسی CDN می شوند. ضمانت 30 روز پس انداز پول در تمام برنامه ها وجود دارد ، بنابراین می توانید Kinsta را بدون خطر مالی امتحان کنید.

هر طرح با پشتیبانی از Google Cloud Platform به همان زیرساخت ها دسترسی دارد. این بدان معنی است که به روزرسانی فقط تعداد نصب های وردپرس مجاز ، و بازدیدها و کمکهای ذخیره سازی را به جای بهبود عملکرد وب سایت افزایش می دهد ، مانند برخی از میزبان وب دیگر.

چه در مورد هزینه های اضافی?

وقتی صحبت از هزینه های اضافی می شود ، دو نوع اصلی وجود دارد. هزینه بازدید بیش از حد 1 دلار در هر 1000 بازدید است ، در حالی که بیش از حد CDN در هر GB 0.10 دلار شارژ می شود. این هزینه بلافاصله به حساب شما اعمال می شود و وب سایت شما بصورت آنلاین نگهداری می شود. با این حال ، در مورد آنچه Kinsta از اصطلاحات بیش از حد شدید استفاده می کند ، آنها این حق را برای خود دارند که دسترسی موقت به وب سایت شما را تا زمان حل شدن این مسئله محدود کنند.

می توانید جزئیات کامل را در صفحه برنامه Kinsta مشاهده کنید.

افکار نهایی

همانطور که مشاهده می کنید ، Kinsta میزبان سریع وردپرس با مدیریت سریع و دارای سطح چشمگیر در زمان و امکان اداره چندین بازدید کننده همزمان را ارائه می دهد..

همچنین می توانید به برخی از ویژگی های ارزشمند واقعی ، مانند پشتیبان گیری خودکار وب سایت ، نظارت بر امنیت و یک محیط مرحله بندی با کاربرد آسان ، دسترسی پیدا کنید. کارکنان پشتیبانی از طریق سرویس چت زنده 24/7 بسیار مفید و بسیار پاسخگو هستند.

اگرچه قیمت Kinsta با سایر ارائه دهندگان میزبانی WordPress مدیریت شده مطابقت دارد ، اما در مقایسه با میزبانی مشترک مشترک در سطح ورودی ارزان نیست. با این حال ، در همه زمینه ها ، Kinsta یک قدم عظیم از میزبانی وب کم هزینه است.

بنابراین ، اگر به دنبال یک هاست سریعتر و مطمئن تر برای وب سایت وردپرس خود هستید یا می خواهید سایت جدید خود را در هاست مدیریت شده وردپرس راه اندازی کنید ، Kinsta بسیار توصیه می شود.

اگر هنوز مطمئن نیستید ، به لطف 30 روز ضمانت پس انداز پول ، همیشه می توانید ثبت نام کرده و سایت خود را به محیط صحنه مهاجرت کنید. سپس می توانید اگر خودتان از نتایج راضی نیستید ، خودتان ببینید که چقدر سریع سایت شما بارگیری می شود ، با این گزینه مبلغ بازپرداخت را دریافت خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me