Kinsta vs WPEngine – کدام یک بهترین میزبانی وردپرس مدیریت شده را ارائه می دهد؟

معاملات وردپرس


WP Engine و Kinsta دو نام داغ در هاست مدیریت شده WordPress هستند – دقیقاً نوع میزبانی که باید در نظر داشته باشید در صورت داشتن یک وب سایت سودآور برای اجرا. اما کدام یک بهترین است؟ و کدام یک را باید انتخاب کنید؟ این سؤالاتی است که ما به شما کمک خواهیم کرد تا در این مقایسه به آنها پاسخ دهید – با کمک برخی از تست های سرعت و عملکرد در زندگی واقعی

هر دو Kinsta و WP Engine دارای برنامه های کاملاً بسته و شهرت مثبت هستند ، در عین حال استراتژی های قیمت گذاری مشابهی را نیز به اشتراک می گذارند ، که انتخاب بین آنها بسیار دشوار است – حداقل در نگاه اول. با این حال ، تا زمانی که این مقایسه را خوانده اید ، تمام اطلاعات لازم را برای تصمیم گیری در مورد کدام یک از این دو مورد در اختیار خواهید داشت.

برای اطمینان از آگاهی کامل شما ، ما نه تنها ویژگی ها و تجربه کاربری این دو میزبان را با هم مقایسه خواهیم کرد – همچنین می توان بارهای بارگذاری دو سایت تست ویژه تنظیم شده و همچنین نظارت بر زمان و عملکرد آنها را نیز درج کرد. نتایج. این نتایج نشان می دهد که هر میزبان چگونه به طور همزمان از چندین بازدید کننده دسترسی پیدا می کند و به طور همزمان به سایت ها دسترسی پیدا می کند ، و تأثیر نتیجه آن بر سرعت سایت.

بیایید شیرجه بزنیم در …

برنامه های میزبان ورودی Kinsta و WP Engine

Kinsta و WP Engine هر دو طیف گسترده ای از برنامه هاستینگ را برای وب سایت های وردپرس ارائه می دهند که برای همه انواع پروژه ها مناسب است – از وبلاگ های اساسی گرفته تا سایت های شرکت های بزرگ. بنابراین ، بدون توجه به اندازه سایت شما و مخاطبان آن ، هر دو میزبان باید برنامه ای داشته باشند که پاسخگوی نیاز شما باشد.

WPEngine - صفحه اصلی

با این حال ، در حالی که این راهنما به طور کلی شرکتها را پوشش می دهد ، برای آزمایش عملکرد و ارزیابی ویژگی ها ، ما برنامه های سطح ورود هر دو میزبان را با هم مقایسه کرده ایم. به همین دلیل ، حتی خوانندگان با بودجه کمتری نیز می توانند از بینش خوبی برای دریافت بهترین میزبانی وردپرس با مدیریت مناسب برخوردار شوند.

Kinsta - صفحه اصلی

بنابراین ، با توجه به این نکته ، جزئیات اصلی برنامه های ورود به سطح مورد استفاده در این WP Engine و مقایسه Kinsta عبارتند از:

  • برنامه Kinsta Starter: 30 دلار در ماه برای یک وب سایت وردپرس ، 10 گیگابایت ذخیره سازی ، 20،000 بازدید در هر ماه و 50 گیگابایت استفاده از CDN.
  • برنامه راه اندازی WP Engine: 35 دلار در ماه برای یک وب سایت وردپرس ، 10 گیگابایت ذخیره سازی ، 25،000 بازدیدکننده در ماه و 50 گیگابایت پهنای باند.

وقتی صحبت از هزینه های پهنای باند می شود ، هزینه WP Engine 50 GB برای پهنای باند سرور اعمال می شود ، در حالی که Kinsta محدوده پهنای باند سرور را ندارد – هرچند که آنها خط مشی استفاده قابل قبولی دارند. در عوض ، هزینه 50 گیگابایتی در طرح Kinsta Starter برای استفاده CDN اعمال می شود.

هر دو WP Engine و Kinsta تخفیف می دهند اگر شما سالانه پرداخت می کنید ، اگر تصمیم می گیرید برای یک سال پیش پرداخت هزینه کنید ، میزبانی رایگان دو ماه به شما ارائه می دهد..

اگرچه در مورد ویژگی های اصلی ذکر شده در بالا کینستا و WP Engine چندان جدا نیستند ، در واقع تفاوت های مهمی بین این دو میزبان وجود دارد که اکنون آنها را برجسته خواهیم کرد..

WP Engine vs Kinsta Ocharge اتهامات

هر دو Kinsta و WP Engine بر تعداد بازدیدهایی که سایت شما می توانند دریافت کنند و میزان پهنای باند آن را چه مقدار می توانند تعیین کنند. اگر بیش از این محدودیت های ماهانه باشید ، هزینه های اضافی زیر را به شما پرداخت می شود:

  • Kinsta: 1 دلار برای هر 1000 بازدید ماهانه سایت اضافی و 0.10 دلار برای هر GB از پهنای باند CDN استفاده شده.
  • WP Engine: 2 دلار برای هر 1000 بازدید ماهانه سایت اضافی اما پهنای باند هیچ هزینه ای را اضافه نمی کند.

WP Engine هیچگاه مشتری را شلیک نمی کند و در صورت فراتر رفتن هزینه یا افزایش ترافیک ، سایت خود را آفلاین نمی کند. با این حال ، اگر به طور مداوم از محدودیت های خود استفاده می کنید ، توصیه می کنند که ارتقاء به یک برنامه بالاتر را در نظر بگیرید. Kinsta دسترسی بیش از حد به طور منظم به سایت شما محدود نمی کند ، اما اگر بیش از حد شدید رخ دهد ، ممکن است سایت شما آفلاین بماند تا مشکل حل شود.

با هر دو میزبان ، می توانید میزان بازدید و میزان پهنای باند خود را از داخل داشبورد خود کنترل کنید ، امیدوارم که برای جلوگیری از هرگونه اضافی غافلگیرکننده ، کمک کند.

داشبورد تجزیه و تحلیل

هر دو میزبان بینش خوبی در مورد استفاده شما می دهند ، اگرچه Kinsta اطلاعات کمی بیشتر از WP Engine ارائه می دهد.

با وجود جزئیات مالی ، بیایید قبل از رسیدن به نتایج آزمایش عملکرد ، دقیقاً آنچه را که میزبان ارائه می دهد را بررسی کنیم.

ویژگی های اصلی Kinsta vs WP Engine

برخی از مزایای انتخاب میزبانی وردپرس مدیریت شده از طرف شرکت هایی مانند Kinsta یا WP Engine شامل سریعتر سرعت سایت ، دسترسی به کارمندان پشتیبانی متخصص ، امنیت بیشتر و ویژگی های مفید است که معمولاً در برنامه هاست مشترک ارزان تر مشاهده نمی شود..

در اینجا برخی از دلایل در نظر گرفتن WP Engine و Kinsta و تفاوت هایی که در تصمیم گیری نهایی به شما کمک می کند وجود دارد.

میزبانی ابر ابر وردپرس

برای فراهم ساختن زیرساخت های پیشرفته ، هر دو Kinsta و WP Engine اکنون با همکاری Google Cloud Platform میزبان ابر را ارائه می دهند. بنابراین ، چه WP Engine یا Kinsta را انتخاب کنید ، وب سایت شما در واقع در Google Cloud Platform میزبانی خواهد شد.

به لطف طبیعت تقریباً بی نهایت مقیاس پذیر میزبانی ابری که توسط Google ارائه شده است ، وب سایت شما همیشه به منابع مورد نیاز خود دسترسی خواهد داشت. با این حال ، همیشه با Kinsta یا WP Engine به طور مستقیم با همه موارد ، از جمله صورتحساب ، مدیریت وب سایت ، پشتیبانی کاربر و موارد دیگر ، برخورد مستقیم خواهید داشت.

اگرچه این مقایسه WP Engine vs Kinsta متمرکز بر برنامه های سطح ورودی از این دو میزبان است – که هر دو از Google Cloud Platform استفاده می کنند – لازم به ذکر است که برنامه های برتر میزبانی شده برتر از WP Engine گزینه استفاده از آمازون را به شما می دهد. بستر خدمات وب برای وب سایت شما. یکی از مزایای این امر این است که شما می توانید از مکان های بیشتر مرکز داده انتخاب کنید – به شرط اینکه آمادگی پرداخت هزینه بالاتر برنامه های اختصاصی گران تر از WP Engine را داشته باشید.

با این حال ، برای اکثر خوانندگان این مقایسه ، برنامه هایی که از Google Cloud Platform استفاده می کنند باید منابع کافی را ارائه دهند.

مزایای میزبانی ابر وردپرس

یکی از دلایل خوب در نظر گرفتن هاست ابر این است که منابع موجود برای وب سایت شما می تواند به صورت خودکار یا دستی توسط میزبان شما افزایش یابد ، یا در صورت لزوم.

این برخلاف میزبانی سنتی است ، جایی که ممکن است وب سایت شما هنگام به روزرسانی به سرور با مشخصات بالاتر منتقل شود ، که به طور بالقوه منجر به خرابی و اختلال شود. این مهاجرت نه تنها به سرور با کارایی بالاتر می تواند اختلال ایجاد کند بلکه باید برنامه ریزی شود. با میزبانی ابر ، منابع اضافی می توانند تقریباً فوراً به سایت شما دسترسی پیدا کنند – در صورت لزوم – میزبانی ابری را ایده آل برای اداره ترافیک غیر منتظره سنبله و همچنین مواقعی که باید به یک برنامه بالاتر بروید اما نمی خواهید خرابی را تجربه کنید.

اگرچه ارائه دهندگان میزبانی ابری وردپرس بسیار خوبی هستند ، انتخاب Kinsta یا WP Engine به معنای این است که شما یک شرکت میزبان وردپرس با تجربه به دنبال وب سایت خود باشید ، در عین حال از منابع تقریبا بی پایان Google Cloud Platform نیز بهره مند شوید..

شبکه تحویل محتوا

WP Engine و Kinsta و همچنین میزبان وب سایت شما در فضای ابری ، دسترسی به یک شبکه تحویل محتوا یا CDN را به عنوان بخشی از برنامه های سطح ورودی خود شامل می شوند..

CDN را در WP Engine فعال کنید

هر دو میزبان یکپارچه سازی CDN اختیاری را ارائه می دهند که فقط با چند کلیک امکان پذیر است.

به همین دلیل ، اگر می خواهید CDN را فعال کنید ، فایل های وب سایت شما در چندین مکان در سراسر جهان ذخیره می شوند. سپس ، هنگامی که یک بازدید کننده به وب سایت شما دسترسی پیدا می کند ، آن پرونده ها از محلی که نزدیک به آن بازدید کننده است ، ارائه می شود. از آنجا که فایلها مسافت کمتری نسبت به وب سایت که از CDN استفاده نمی کنند ، بازدید کنندگان شما باید بارهای سریع تری را تجربه کنند. نه تنها این ، بلکه ذخیره شدن فایلهای وب سایت شما در چندین مکان ، افزونگی را اضافه می کند ، که اگر یک مرکز داده آفلاین شود ، می تواند دوره عدم دسترسی را کاهش دهد..

راهنمای ما برای شبکه های تحویل محتوا برای کاربران وردپرس این موضوع را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد ، اما مطمئناً ارزش آن را دارد.

CDN را در Kinsta فعال کنید

فعال کردن یکپارچه سازی CDN اختیاری با هر یک از میزبان ها بسیار ساده است.

با هر دو WP Engine و Kinsta ، می توانید CDN را فقط با چند کلیک از داخل قسمت حساب خود فعال کنید. پس از فعال شدن ، دیگر لازم نیست کار دیگری انجام دهید و این سرویس از همه چیز برای شما مراقبت خواهد کرد. وقتی نوبت به استفاده از CDN مربوط به هر میزبان می رسد ، Kinsta با KeyCDN همکاری کرده است در حالی که WP Engine از MaxCDN استفاده می کند ، اگرچه شما ترجیح می دهید اگر ترجیح می دهید تنظیمات CDN خود را انجام دهید..

مهاجرت وب سایت وردپرس

اگر به فکر انتقال وب سایت وردپرس موجود به Kinsta یا WP Engine هستید ، خبر خوب این است که هر دو میزبان ، مهاجرت سایت شما به سکوی خود را بسیار آسان می کنند.

اگر می خواهید چندین وب سایت وردپرس را از طریق هاست های خاص از جمله WP Engine ، Flywheel و DreamHost انتقال دهید ، Kinsta وب سایت وردپرس شما را به صورت رایگان به عنوان سرگرمی به سرورهای خود منتقل می کند. WP Engine سرویس مهاجرتی ارائه نمی دهد.

جدا از مهاجرت رایگان ارائه شده توسط Kinsta ، انتقال دستی یک وب سایت وردپرس به این هاست ها بسیار ساده است. از آنجا که هر دو میزبان یک افزونه مهاجرت در منزل (WP Engine) یا یک ابزار پیشنهادی برای شخص ثالث (Kinsta) دارند ، همراه با دستورالعمل های دقیق ، کل روند باید به راحتی انجام شود..

مضامین وردپرس

از زمان دستیابی به StudioPress ، مشتریان WP Engine اکنون به 37 تم برتر وردپرس برای وب سایتهای خود دسترسی پیدا می کنند و این ممکن است بزرگترین تفاوت بین Kinsta و WP Engine باشد..

مضامین استودیوپرس

برخی از تم های برتر وردپرس از StudioPress که مشتریان WP Engine می توانند بدون هیچ هزینه اضافی از آنها استفاده کنند.

با قیمت محبوب ترین مضامین وردپرس با قیمتی در حدود 60 دلار شروع می شود و برخی از مضامین استودیو پرس که در دسترس مشتریان WP Engine با هزینه 129 دلار است ، دریافت یک موضوع بدون هزینه اضافی می تواند به معنای صرفه جویی قابل توجهی باشد – به شرط آنکه می توانید یکی از این موارد را پیدا کنید برای وب سایت خود از بین گزینه های موجود مناسب است.

متأسفانه ، Kinsta مضامین موجود در برنامه های میزبانی خود را ندارد. با این حال ، هنوز هم بسیاری از تم های خوب خوب وجود دارد.

دسترسی به کارکنان پشتیبانی پشتیبانی وردپرس

یکی دیگر از ویژگی های مهم میزبانی خوب وردپرس با مدیریت خوب ، دسترسی به کادر پشتیبانی متخصص است. از آنجا که شرکت هایی مانند Kinsta و WP Engine فقط وب سایت های وردپرس را میزبانی می کنند ، کارکنان پشتیبانی آنها وقتی در جستجوی این نوع سایت هستند ، بسیار باتجربه هستند. برخلاف میزبانی عمومی ، وقتی با Kinsta یا WP Engine تماس می گیرید ، همیشه باید با شخصی در ارتباط باشید که می داند چگونه به بهترین وجه از کاربران وردپرس پشتیبانی کند.

با این وجود ، تفاوت هایی در نحوه ارتباط با کارکنان پشتیبانی Kinsta و WP Engine وجود دارد که بسته به ترجیحات شما ممکن است برای شما مهم باشد:

  • گزینه های پشتیبانی Kinsta: 24/7 چت زنده و بلیط در تمام برنامه ها ، اما هیچ پشتیبانی تلفنی.
  • گزینه های پشتیبانی WP Engine: چت زنده 24/7 در تمام برنامه ها ، پشتیبانی تلفنی 24/7 در تمام برنامه ها به جز برنامه راه اندازی سطح ورودی و بلیط فقط در برنامه های اختصاصی سفارشی سطح بالا موجود است.

با وجود اختلافاتی که در بالا ذکر شد ، در طول آزمایش برای این مقایسه ، هر دو میزبان سطح خوبی از پشتیبانی را ارائه دادند.

کانال پشتیبانی گفتگوی زنده از Kinsta

هر دو میزبان از طریق چت زنده در برنامه های سطح ورودی خود پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهند.

اگرچه کارهای اساسی از قبیل راه اندازی وب سایت جدید وردپرس ، مهاجرت یک سایت موجود و اشاره به دامنه به حساب ها ، بدون هیچ مشکلی انجام شد ، در طول تست من توانستم چند مشکل ایجاد کنم که نیاز به تماس با WP Engine و کارکنان پشتیبانی Kinsta.

این مسائل پس از ایجاد و حذف سایتهای جدید وردپرس ، آزمایش با پلاگین های مختلف مهاجرت ، امتحان کردن چندین رجیستر دامنه و فعال و غیرفعال کردن گواهینامه های SSL بوجود آمده است. پس از مدتی انجام این نوع فعالیت ها ، سایت ها برخی از مسائل را تجربه کردند – عمدتاً مربوط به دامنه ها و سرورهای نام.

این یک فرصت خوب برای امتحان کردن کارمندان پشتیبانی Kinsta و WP Engine است ، که من از طریق کانالهای گفتگوی زنده با برنامه های سطح ورودی آنها تماس گرفتم. اگرچه ممکن است برخی از خوانندگان ترجیح دهند از طریق تلفن با کارمندان پشتیبانی تماس بگیرند – موضوعی که در هر یک از برنامه های WP Engine یا Kinsta در دسترس نیست – کانال های گفتگوی زنده برای هر دو میزبان بسیار پاسخگو بودند و مشکلات توسط اولین افرادی که به آنها متصل بودم حل شد. با. علاوه بر این ، وقتی با تیم های پشتیبانی تماس گرفتم ، فقط چند ثانیه طول کشید تا کسی پاسخ دهد.

اما اگر بتوانید با کارمندان پشتیبانی از طریق تلفن تماس برقرار کنید ، لازم است هر کدام از برنامه های WP Engine را جدا از برنامه راه اندازی سطح ورودی انتخاب کنید. Kinsta به هیچ وجه پشتیبانی تلفنی را ارائه نمی دهد ، اما آنها از طریق بلیط های ایمیل (علاوه بر چت زنده) از همه برنامه ها پشتیبانی می کنند ، در حالی که با WP Engine بلیط در برنامه رده بالای خود برای مشتریان رزرو می شوند..

برعکس ، پشتیبانی تلفنی در تمام برنامه های میزبانی مشترک اشتراکی SiteGround با قیمت پایین در دسترس است ، که می توانید در بررسی اخیر SiteGround ما اطلاعات بیشتری کسب کنید..

از آنجا که دسترسی به کارمندان پشتیبانی متخصص یکی از نقاط مهم فروش میزبانی وردپرس مدیریت شده است ، اطمینان بخش بود که ببینیم هم WP Engine و هم Kinsta به سرعت و به طور مؤثر با این مسائل برخورد می کنند..

پشتیبان گیری وب سایت وردپرس خودکار و دستی

یکی دیگر از ویژگی های مهم میزبانی ممتاز وردپرس باکیفیت ، تهیه یک ابزار پشتیبان گیری آسان وب سایت است.

Kinsta و WP Engine نیز از این نظر نیز از این قاعده مستثنا نیستند ، زیرا هر دو میزبان در تمام برنامه های خود از پشتیبان گیری روزانه وب سایت خودکار ، و همچنین به شما امکان ایجاد دستی بکاپ سایت در صورت نیاز کمک می کنند. با این حال ، یک بار دیگر ، در نحوه ارائه هر میزبان این ویژگی تفاوت های اساسی وجود دارد.

امتیازات پشتیبان وب سایت WP Engine

با استفاده از WP Engine ، می توان از پشتیبان گیری خودکار برای حفظ امنیت بارگیری کرد. با Kinsta ، ابتدا باید بصورت دستی یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

نسخه پشتیبان تهیه و یا نقاط بازیابی در سرورهای WP Engine و Kinsta نگهداری می شوند و از طریق داشبورد حساب کاربری شما ، با گزینه بارگیری آنها برای محافظت در دسترس است. با این حال ، در حالی که WP Engine به شما امکان می دهد هر یک از نسخه های پشتیبان موجود را در داشبورد خود بارگیری کنید ، با Kinsta باید یک نسخه پشتیبان تهیه بارگیری جداگانه تولید کنید. همچنین ، با Kinsta می توانید فقط یک بار در هفته یکی از این نسخه های پشتیبان قابل بارگیری تولید کنید.

پشتیبان گیری وب سایت Kinsta WordPress

پشتیبان گیری Kinsta به مدت 14 روز ذخیره می شود ، در حالی که WP Engines حداکثر 40 نسخه پشتیبان را در داشبورد شما نگه می دارد.

پشتیبان گیری خودکار ایجاد شده توسط Kinsta ، به مدت 14 روز ذخیره می شود ، در حالی که با WP Engine ، 40 نسخه پشتیبان خودکار روزانه در دسترس است. هنگام بازیابی نسخه پشتیبان تهیه ، تنها گزینه شما با Kinsta بازیابی کل نسخه پشتیبان است ، در حالی که با WP Engine می توانید بانک اطلاعاتی را از ترمیم پشتیبان تهیه کنید. هر دو میزبان این امکان را دارند که فقط با چند کلیک ، نسخه پشتیبان تهیه شده را به سایت تولیدی خود یا محیط صحنه بندی بازگردانید.

گزینه های بازیابی پشتیبان گیری مجدد WP Engine

WP Engine گزینه بازیابی نسخه پشتیبان را با یا بدون پایگاه داده می دهد ، در حالی که با Kinsta تنها گزینه شما بازیابی کامل است.

WP Engine به شما کمک می کند یک نسخه پشتیبان تهیه کنید – چیزی که می تواند برای وب سایت های بزرگ مفید باشد – برای مثال به شما امکان می دهد از تم ها و افزونه ها استفاده کنید. این گزینه با Kinsta در دسترس نیست ، اما وقتی نسخه پشتیبان قابل بارگیری را ایجاد می کنید ، کل سایت شما برای بارگیری در دسترس است و این امکان را فراهم می آورد تا دستی هر پرونده را از بایگانی مورد نیاز خود حذف کنید..

گزینه های پشتیبان گیری جزئی WP Engine

WP Engine به شما کمک می کند تا یک نسخه پشتیبان جزئی ایجاد کنید ، در حالی که با Kinsta نزدیکترین گزینه بارگیری یک نسخه پشتیبان کامل و سپس حذف آنچه نیازی به آن ندارید.

اینکه بتوانید به راحتی از وب سایت خود بصورت پشتیبان تهیه کنید (مانند قبل از بروزرسانی نرم افزار وردپرس یا فعال کردن یک افزونه جدید) بسیار مهم است ، بنابراین خوب است بدانید که هر دو میزبان این کار را بسیار ساده انجام می دهند.

اگرچه هر دو میزبان سرویس پشتیبان عملکردی را ارائه می دهند ، اما با مقایسه ویژگی ها و ویژگی های آنها ، WP Engine نسبت به Kinsta مزایایی دارد. این شامل طولانی تر نگه داشتن پرونده های پشتیبان شما ، به شما امکان می دهد پرونده های پشتیبان موجود را بارگیری کنید ، و به شما امکان کنترل بیشتری در مورد آنچه از نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی شما می دهد ، می دهد. با این حال ، Kinsta به شما امکان پرداخت هزینه افزودنی پشتیبان ساعتی را می دهد که به شما امکان بازگرداندن نقاط اضافی برای کار با.

وب سایتهای Stage وردپرس

هر دو میزبان به شما امکان می دهند یک وب سایت مرحله بندی ایجاد کنید که در آن می توانید افزونه های جدید را امتحان کنید ، یک موضوع را شخصی سازی کنید یا کارهای دیگری را انجام دهید که اگر آنها را در سایت زنده خود انجام دهید می تواند روی بازدیدکنندگانتان تأثیر منفی بگذارد. هنگامی که آماده باشید ، می توانید محتوای سایت مرحله بندی را به وب سایت زنده یا تولید خود منتقل کنید.

هر دو میزبان انتقال مطالب بین سایتهای پخش و زنده شما را بسیار آسان می کنند. با این حال ، یک بار دیگر ، تفاوت هایی در نحوه ارائه این ویژگی وجود دارد که اکنون بررسی خواهیم کرد.

ویژگی WP Engine Stage

WP Engine در واقع سه محیط را برای کار با شما فراهم می کند ، از جمله محیط های توسعه ، مرحله بندی و تولید. یکی از راه هایی که می توان از این ترتیب استفاده کرد اینست که در یک سایت توسعه در سایت توسعه کار کنید و آن را به محیط مرحله بندی منتقل کنید ، جایی که توسط افرادی که به آنها اجازه دسترسی داده اید ، مانند مشتری یا تیم خود دسترسی دارید..

راه اندازی سایت WP Engine Stunning

WP Engine به شما امکان ایجاد محیط های مرحله بندی و توسعه برای ساخت سایت و آزمایش را می دهد.

هنگامی که آماده باشید ، می توانید سایت مرحله بندی را به محیط تولید منتقل کنید ، و آن را برای همه قابل دسترسی کنید.

هنگام کپی کردن سایت مرحله بندی خود در محیط تولید با WP Engine ، فقط پرونده ها کپی می شوند (به جای محتوای ذخیره شده در پایگاه داده WordPress). با این وجود ، در صورت تمایل می توانید انتخاب جدول خود را از پایگاه داده سایت مرحله بندی کپی کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد این ویژگی صحنه در وب سایت WP Engine بخوانید.

ویژگی صحنه بندی Kinsta

Kinsta فقط با دو محیط کار ساده را حفظ می کند: زنده و صحنه بندی. هنگامی که یک سایت استیشن ایجاد می کنید ، می توانید یکی از پشتیبان گیری های موجود خود را در سایت مرحله بندی بازیابی کنید و یک کلون از سایت زنده خود را برای شما فراهم کند. سپس ، هنگامی که آماده باشید ، می توانید سایت مرحله بندی را به سمت سایت زنده سوق دهید.

ایجاد سایت صحنه سازی Kinsta

قابلیت نمایش صحنه Kinsta بسیار آسان است ، اما با رویکرد WP Engine پیچیده نیست.

برخلاف WP Engine ، با Kinsta کل سایت و بانک اطلاعاتی آن از محیط مرحله بندی به سایت زنده کپی می شوند (نه فقط فایلهای وب سایت و انتخاب شما از جداول بانک اطلاعاتی). بنابراین ، اگر می خواهید کنترل بیشتری بر روی موارد کپی شده بین محیط ها داشته باشید ، ممکن است رویکرد WP Engine را نسبت به سایت های مرحله بندی ترجیح دهید.

سایتهای قابل انتقال

و همچنین سه محیط وب سایت اصلی شما – توسعه ، مرحله بندی و تولید – یکی دیگر از ویژگی های خوب توسعه دهنده دوستانه WP Engine ، امکان ایجاد سایتهای قابل انتقال است. این سایت های قابل انتقال دارای سه محیطی هستند که سایت های معمولی دارند اما سایت ها با رمز محافظت می شوند – از جمله محیط تولید – به گونه ای که فقط افرادی که دارای گواهی نامه های مناسب هستند می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

هدف از ویژگی سایتهای قابل انتقال فراهم کردن فضایی است که توسعه دهندگان می توانند وب سایت هایی را برای مشتری خود تولید کنند ، که در صورت آماده شدن برای پخش ، می توانند به حساب WP Engine مشتری منتقل شوند. از طرف دیگر ، توسعه دهنده می تواند یک اعتبار – 20 دلار در برنامه راه اندازی – برای میزبانی یک سایت اضافی در حساب خود ، ایجاد سایت بصورت زنده و در دسترس عموم خریداری کند..

شما این ویژگی را با Kinsta دریافت نمی کنید ، بنابراین ، اگر دوست دارید ایده هایی ایجاد کنید که بتوانید به راحتی از حساب میزبان شما و به حساب شخص دیگری منتقل شوید ، ممکن است Kinsta میزبان شما نباشد.

WP Engine و Kinsta Experience User

همچنین ویژگیهایی که به آنها دسترسی پیدا می کنید ، مهم است که به تجربه کاربری ارائه شده توسط هر میزبان نیز مهم باشید. از این گذشته ، اگر انتخاب میزبان شما مدیریت حساب خود یا ایجاد یک وب سایت جدید وردپرس را دشوار می کند ، ممکن است در تصمیم خود پشیمان شوید.

بنابراین ، با در نظر داشتن این موضوع ، بیایید نگاهی گذرا به این که می خواهیم از هر میزبان برای ایجاد و مدیریت یک وب سایت وردپرس استفاده کنید ، بیاندازیم.

ایجاد وب سایت وردپرس با Kinsta و WP Engine

خوشبختانه ، هر دو Kinsta و WP Engine ایجاد یک وب سایت جدید وردپرس را بسیار آسان می کنند. پس از ورود به سیستم و ایجاد حساب کاربری خود ، می توانید چند جزئیات وارد کنید تا وب سایت جدید وردپرس خود را تنظیم کنید.

با Kinsta سایت جدید ایجاد کنید

با Kinsta ، می توانید هنگام ایجاد یک سایت جدید ، مکان مرکز داده را انتخاب کنید که سایت شما در آن میزبانی شود.

همچنین می توانید مکان میزبانی وب سایت خود را انتخاب کنید ، همچنین می توانید یکی از وب سایت های میزبان Kinsta خود را در سایت جدید کپی کنید. با WP Engine ، می توانید هنگام ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در یک برنامه ، یک مکان داده را انتخاب کنید ، اما نمی توانید هر بار که سایت جدیدی ایجاد می کنید ، یک مرکز داده را انتخاب کنید. با این وجود می توانید در صورت لزوم با پشتیبانی تماس بگیرید و در صورت لزوم درخواست مهاجرت به مکان دیگری کنید.

با WP Engine سایت جدید ایجاد کنید

WP Engine همچنین روند ایجاد یک سایت جدید را بسیار ساده و ساده می کند.

WP Engine مانند Kinsta ، امکان کپی کردن یکی از سایت های موجود در حساب خود را به سایت جدید نیز می دهد. در صورتی که سایتی را در محیط مرحله بندی ایجاد کرده اید و آماده انتشار آن هستید ، می تواند مفید باشد یا اگر پیکربندی وب سایت وردپرس سفارشی دارید ، به عنوان پایه و اساس پروژه های جدید استفاده می کنید.

داشبورد وردپرس میزبان Kinsta

کنترل های اضافی اضافه شده به وب سایت های وردپرس به میزبانی Kinsta باعث پاک کردن حافظه پنهان می شود.

وب سایت های وردپرس ایجاد شده با WP Engine و Kinsta بسیار نزدیک به نصب پیش فرض وردپرس هستند. هر دو میزبان یک بخش اضافی را به داشبورد وردپرس اضافه می کنند که به شما امکان پاک کردن حافظه نهان سایت خود را می دهد ، در حالی که WP Engine شامل برخی قابلیت های اضافی است که به شما امکان می دهد CDN را فعال یا غیرفعال کنید ، همچنین دکمه ای برای کپی کردن سایت در قسمت مرحله بندی شما وجود دارد. . WP Engine همچنین پیوندهای مفید به صفحات پشتیبانی و مستندات خود را به داشبورد وردپرس اضافه می کند.

داشبورد وردپرس میزبان WP Engine

هر دو WP Engine و Kinsta یک بخش اضافی به داشبورد وردپرس وب سایتهایی که میزبان آن هستند اضافه می کنند.

یکی از تفاوت های قابل توجه بین وب سایت های وردپرس که توسط Kinsta و WP Engine میزبانی شده است این است که سایتی که با WP Engine ایجاد شده است ، باعث می شود هنگام یادآوری افزونه ، موضوع یا نرم افزار وردپرس ، یادآوری کنید که یک نقطه بازگردانی ایجاد کنید..

Restore Point را در WP Engine ایجاد کنید

قبل از انجام هرگونه به روزرسانی در سایتی که میزبان WP Engine باشد ، به شما توصیه می شود از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در صورت تعجب ، تم های برتر StudioPress که اکنون مشتریان WP Engine به آنها دسترسی پیدا می کنند ، می توانید از منطقه حساب WP Engine به رایانه خود بارگیری کرده و سپس در داشبورد وردپرس خود بارگذاری کنید..

دانلود قالب StudioPress

مشتریان WP Engine می توانند تم های برتر وردپرس StudioPress را از قسمت حساب خود بارگیری کنند.

خوب است بدانید که هر دو میزبان بر خلاف برخی هاست های دیگر که افزونه ها و مضامین شخص ثالث را به سایت شما اضافه می کنند ، نصب بسیار خوبی برای وردپرس را در اختیار شما قرار می دهند ، که شاید شما نمی خواهید.

مهاجرت یک وب سایت موجود در وردپرس به WP Engine و Kinsta

همانطور که قبلاً ذکر شد ، هر دو میزبان یک وب سایت موجود در وردپرس را به سرورهای خود منتقل می کنند.

با این حال ، تنها Kinsta خدمات مهاجرتی بی وقفه را در تمام برنامه ها ارائه می دهد ، در حالی که با WP Engine این سرویس در برنامه های اختصاصی برتر خود برای مشتریان محفوظ است. بنابراین ، اگر واجد شرایط مهاجرت دست دوم نیستید ، یا ترجیح می دهید خودتان از این روند مراقبت کنید ، باید یک حرکت دستی را انجام دهید.

مهاجرت وب سایت وردپرس به Kinsta

افزونه توصیه شده رایگان Migrate Guru از BlogVault انتقال وب سایت وردپرس به Kinsta را بسیار آسان می کند.

خوشبختانه ، هر دو میزبان کار ساده ای را برای ساده کردن روند مهاجرت یک وب سایت وردپرس به سیستم عامل های خود انجام داده اند. WP Engine افزونه رایگان خود را دارد – مبتنی بر ابزار مهاجرت Guru از BlogVault – که مهاجرت یک وب سایت وردپرس به سرورهای خود را بسیار آسان می کند ، با اسناد دقیق که همه باید بتوانند از آن پیروی کنند..

پلاگین مهاجرت از WP Engine

WP Engine افزونه مهاجرت خاص خود را دارد که با آموزش های نوشتاری و ویدیویی پشتیبانی می شود.

Kinsta افزونه مهاجرت خاص خود را ندارد ، اما آنها استفاده از افزونه رایگان Migate Guru WordPress را از BlogVault توصیه و پشتیبانی کامل می کنند. در هر دو میزبان ، شما همچنین می توانید به جای آن از گزینه افزونه مهاجرت خود استفاده کنید.

WP Engine و مدیریت حساب Kinsta

WP Engine و Kinsta به جای استفاده از یک راه حل خارج از قفسه مانند cPanel – که معمولاً در مورد هاست وب استفاده می شود – هر دو WP Engine و Kinsta داشبورد مدیریت حساب خود را ایجاد کرده اند. از طریق این پورتال ها می توانید وب سایت های وردپرس خود را ایجاد کرده ، از بکاپ تهیه کرده و بازیابی کنید و کارهای مهم دیگری را انجام دهید.

رابط کاربری داشبورد حساب Kinsta

داشبورد Kinsta با ظاهری زیبا طراحی شده است که مدیریت حساب و وب سایت شما را آسان می کند.

از آنجا که هر دو میزبان ، از پهنای باند و بازدیدهایی که سایت شما می تواند هر ماه از آن استفاده کند و همچنین محدودیتی در میزان فضای دیسک شما می توانید استفاده کنید ، به شما کمک می کند ، خوب است بدانید که هم WP Engine و Kinsta به شما هدیه می دهند. راه سریع و راحت برای نگه داشتن چشم در این آمار – به خصوص که اگر بیش از این محدودیت ها بروید ممکن است هزینه اضافی به شما پرداخت شود.

رابط کاربری داشبورد حساب کاربری WP Engine

داشبورد WP Engine نیز بسیار آسان است ، اما شاید به اندازه پنل کنترل Kinsta شیک نباشد.

هر دو میزبان دسترسی سریع و آسان به پایگاه داده های وب سایت وردپرس شما را از طریق نرم افزار phpMyAdmin فراهم می کنند ، اگرچه شما همچنین می توانید با ابزاری مورد نظر خود به پایگاه داده وصل شوید..

WP Engine دسترسی به پایگاه داده phpMyAdmin

هر دو میزبان به شما امکان می دهند از طریق phpMyAdmin یا رابط کاربری خود در پایگاه داده WordPress خود کار کنید.

هر دو میزبان رابطهای بسیار ساده برای مدیریت حساب شما ایجاد کرده اند. WP Engine و Kinsta از این نظر واقعاً جدا نیستند – اگرچه می توانید افزونه های نصب شده در سایت خود را از طریق داشبورد حساب Kinsta به روز کنید.

افزونه های WordPress را مدیریت کنید

برخلاف WP Engine ، Kinsta این امکان را به شما می دهد که افزونه های وردپرس را از طریق حوزه حساب خود به روز کنید.

نتیجه گیری این است که ما می توانیم از خدمات میزبانی وردپرس با مدیریت Kinsta و WP Engine استفاده کنیم. هر دو تجربه کاربری قابل قبولی را ارائه می دهند ، اگرچه WP Engine چند مورد اضافی نیز دارد که ممکن است از آنها قدردانی کنید ، مانند پیام هایی برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس خود قبل از نصب هرگونه به روزرسانی.

جزئیات فنی Kinsta vs WP Engine

قبل از رسیدن به نتایج آزمون عملکرد ، در اینجا اطلاعات فنی در مورد این هاست ها وجود دارد که باید به شما کمک کند تصمیم بگیرید WP Engine یا Kinsta بهترین گزینه برای وب سایت شماست:

  • ذخیره وب سایت: هر دو میزبان از فناوری حافظه پنهانی خاص خود استفاده می کنند ، Kinsta دارای حافظه پنهان در سطح سرور و افزونه ذخیره سازی WordPress در خانه است ، در حالی که WP Engine دارای یک ویرایش به طور منظم وب سایت و حافظه پنهان اختیاری برای ذخیره نمایش داده های پایگاه داده است..
  • شبکه تحویل محتوا (CDN): هر دو میزبان دسترسی CDN اختیاری را ارائه می دهند ، برنامه های WP Engine شامل دسترسی CDN از MaxCDN بدون هزینه اضافی ، و Kinsta شامل استفاده از KeyCDN در برنامه های خود به عنوان استاندارد است..
  • PHP: هر دو میزبان امکان جابجایی بین نسخه های مختلف PHP را آسان می کنند ، اما در حالی که WP Engine از PHP 5.6 و 7.2 پشتیبانی می کند ، کاربران Kinsta می توانند از PHP 5.6 ، 7.0 ، 7.1 ، 7.2 ، 7.3 و 7.4 استفاده کنند..
  • HTTP / 2.0: هر دو Kinsta و WP Engine از HTTP / 2.0 روی سرورها و CDN استفاده می کنند.
  • SSL: هر دو میزبان گواهی نامه رمزگذاری SSL را به صورت رایگان ارائه می دهند ، ضمن اینکه امکان وارد کردن گواهینامه خود یا خرید یکی از طریق حساب خود را به شما ارائه می دهیم.
  • SFTP: هر دو میزبان به شما امکان می دهند برای بارگذاری و ویرایش فایل ها از طریق Secure FTP به فضای سرور خود متصل شوید ، WP Engine همچنین امکان ایجاد چندین حساب کاربری SFTP را به شما می دهد..
  • مدیر فایل سرور: نه WP Engine و نه Kinsta یک مدیر پرونده آنلاین را برای دسترسی به فضای سرور فراهم نمی کنند.
  • SSH: Kinsta دسترسی پوسته ایمن به فضای سرور شما را در تمام برنامه ها فراهم می کند ، در حالی که با WP Engine SSH برای افرادی که در رده های برتر برنامه های میزبانی اختصاصی قرار دارند رزرو شده است.
  • دسترسی به بانک اطلاعاتی: هر دو میزبان از phpMyAdmin برای دسترسی به پایگاه داده وب سایت وردپرس از طریق یک مرورگر با امکان اتصال از طریق ابزار مورد نظر خود استفاده می کنند..
  • سرویس ایمیل: هیچ سرویس ایمیل در مورد برنامه های میزبانی Kinsta یا WP Engine وجود ندارد.
  • مدیریت وب سایت وردپرس: نه WP Engine و نه Kinsta به طور خودکار مضامین یا افزونه های خود را برای شما به روز نمی کنند ، اما WP Engine به طور خودکار نرم افزار وردپرس را بروزرسانی می کند – اگرچه شما توانایی 60 روز تعویق به روزرسانی را دارید. برخلاف WP Engine ، Kinsta به شما امکان می دهد افزونه های خود را از طریق داشبورد حساب My Kinsta به روز کنید.
  • محدودیت های افزونه: هر دو میزبان دارای لیست پلاگین های ممنوع Kinsta یا WP Engine مجاز نیستند که شما نمی توانید از آنها استفاده کنید ، از جمله برخی افزونه های حافظه پنهان ، پشتیبان و بهینه سازی که می توانند بر عملکرد وب سایت تأثیر بگذارند.
  • تمهیدات امنیتی: Kinsta اقدامات زیادی برای حفظ امنیت سایت شما انجام داده است از جمله مسدود کردن GeoIP ، اسکن DDoS ، جلوگیری از فعال کردن کدهای مخرب ورود به شبکه و موارد دیگر ، در حالی که با WP Engine ، وب سایت ها به دلیل بدافزارها و سایر موارد امنیتی و تیم پشتیبانی اسکن می شوند. در صورت مشاهده هر چیزی غیرقانونی ، اقدام خواهد کرد.
  • خدمات پاکسازی پس از هک: اگر وب سایت تحت وب WP Engine شما هک شده است ، آنها به Sucuri پرداخت می کنند تا آن را برطرف کند در حالی که Kinsta در صورت هک سایت شما را به صورت رایگان تعمیر می کند.
  • مکان های مرکز داده: هر دو میزبان از طریق مشارکت خود با Google Cloud Platform می توانند از چندین سرور در سراسر ایالات متحده ، کانادا ، اروپا ، آسیا و استرالیا انتخاب کنند..
  • سایت های مرحله بندی: هر دو برنامه WP Engine و Kinsta شامل دسترسی به یک سایت مرحله بندی با استقرار یک کلیک به سایت زنده از طریق رابط گرافیکی پورتال کاربر هستند.
  • مهاجرت وب سایت وردپرس: تمام برنامه های Kinsta شامل مهاجرت وب سایت WordPress است یا می توانید از افزونه توصیه شده رایگان برای مهاجرت سایت خود استفاده کنید. WP Engine مهاجرت سایت را در برنامه ورود به سطح ارائه نمی دهد اما یک افزونه رایگان دارد که می توانید برای خودتان این کار را انجام دهید. ابزار مهاجرت به راحتی قابل استفاده است و به خوبی کار می کند ، در حالی که هر دو میزبان دستورالعمل های مفصلی ارائه می دهند.
  • تجزیه و تحلیل بازدید کنندگان: هر دو میزبان به شما امکان می دهند ترافیک وب سایت و داده های استفاده از تخصیص را از طریق داشبورد حساب خود مشاهده کنید.
  • چک های بی موقع: در مورد هر دو میزبان ، قسمت جلویی سایت شما برای زمان خرابی رصد می شود ، در حالی که قسمت انتهای آن نیز کنترل می شود تا سلامت کلی سایت را رعایت کنید. اگر یک مسئله تشخیص داده شود ، اقدام می شود. هر دو میزبان دارای ضمانت به موقع هستند ، با 99.95٪ به روز رسانی توسط WP Engine و 99.9٪ توسط Kinsta.
  • کانال های پشتیبانی: WP Engine یک کانال چت زنده 24/7 را در تمام برنامه ها فراهم می کند و پشتیبانی تلفنی 24/7 در همه برنامه ها به جز برنامه راه اندازی سطح ورودی در دسترس است. پشتیبانی بلیط WP Engine 24/7 فقط برای برنامه های اختصاصی سطح بالا اختصاص داده شده است. با Kinsta ، یک کانال گفتگوی زنده 24/7 و سیستم بلیط در همه برنامه ها برقرار است ، اما هیچ پشتیبانی تلفنی وجود ندارد.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه مقایسه صفحه وب سایت WP Engine و صفحه ویژگی های وب سایت Kinsta.

WP Engine vs Kinsta Loading Times

یکی از دلایل اصلی برای انتخاب یک میزبان وردپرس با مدیریت حق بیمه نسبت به میزبانی مشترک ارزان تر ، بارهای سریعتر بارگیری سایت شما باید باشد.

همانطور که آزمایشات از مقایسه SiteGround vs WP Engine ما نشان داد ، میزبانی خوب وردپرس با مدیریت خوب قطعاً سریعتر از بهترین هاست مشترک است. اما آیا تفاوت بین میزبان های مدیریت شده وجود دارد؟ و در این صورت ، چه کسی سریعتر است ، Kinsta یا WP Engine?

برای پاسخ به این سؤال ، ما چندین وب سایت تست وردپرس را با هر میزبان ایجاد کردیم و سپس با استفاده از سرویس پینگ پود ، عملکرد آنها را زیر نظر گرفتیم. زمان بارگذاری وب سایت های آزمون در فواصل 30 دقیقه ای ، طی یک دوره هفت روزه ثبت شد.

برای اینکه تصویری گرد تر از چگونگی عملکرد سایت خود در صورت میزبانی توسط WP Engine یا Kinsta ارائه دهیم ، سایت های تست ما زمان استفاده از یک سبک سبک و همچنین هنگام استفاده از گزینه برجسته تر و سنگین وزن را بارگذاری می کنند..

در اینجا نتایج …

نتایج سبک بارگیری بار سبک

اگر شما یک وبلاگ ساده ایجاد می کنید ، یا دوست دارید وب سایت شما دارای طراحی حداقل باشد ، بنابراین می توانید یک موضوع نسبتاً سبک را برای سایت خود انتخاب کنید. یک نمونه مدرن و محبوب بیست و نوزده ، آخرین نسخه از تیم رسمی WordPress.org مضامین است که به طور پیش فرض در وب سایت های جدید WordPress فعال است.

بیست و نوزده موضوع وردپرس

موضوع رایگان ، سبک وزن بیست و نوزده به طور پیش فرض در وب سایت های جدید وردپرس فعال شده است.

با اندازه پرونده های کوچکتر و عدم وجود موارد اضافی جالب ، بیست و نوزده باید خیلی سریع بارگیری شوند. بنابراین ، بیایید ببینیم سرعت سایتهای تست ما هنگام استفاده از این مضمون و میزبانی توسط WP Engine و Kinsta چقدر سریع بوده است.

نتایج صفحه Pingdom برای بیست و نوزده

مقایسه بارهای Kinsta و WP Engine با استفاده از یک موضوع سبک.

همانطور که از خلاصه فوق می بینید ، بیش از هفت روز از زمان بارگیری پست های وبلاگ در سایت های با استفاده از تم بیست و نوزده ، سایت میزبان WP Engine سریعترین بود. با WP Engine ، میانگین بار بار 361 میلی ثانیه بود ، در مقایسه با 405 میلی ثانیه در سایت میزبان Kinsta.

با وجود فقط 44 میلی ثانیه یا 0.044 ثانیه در بین آنها ، اما جداسازی WP Engine و Kinsta در هنگام استفاده از یک موضوع اصلی چیز چندانی نیست.

نتایج Pingdom برای بیست و نوزده با موتور WP

بارگیری زمان برای سایت با استفاده از یک موضوع سبک وزن که توسط WP Engine میزبان است.

تصاویر بالا و پایین بارهای بارگذاری را نشان می دهد که در فواصل منظم در طی دوره آزمایش هفت روزه برای پست های وبلاگ در سایت های با استفاده از موضوع بیست و نوزده ثبت شده است.

نتایج Pingdom برای بیست و نوزده با Kinsta

بارگیری زمان برای سایت با استفاده از یک موضوع سبک وزن که توسط Kinsta میزبان است.

نتایج زمان بارگذاری موضوع چند منظوره

در حالی که بیست و نوزده گزینه مناسبی برای هرکسی است که به دنبال یک موضوع رایگان ، سریع و آسان برای استفاده برای وب سایت خود است ، در انتهای دیگر طیف شما دارای مضامین مانند Avada است. این تم های چند منظوره معمولاً با محتوای وب سایت از پیش ساخته ، پلاگین های قدرتمند و ویژگی های بی شماری بسته بندی شده اند و پرفروش ترین موضوع Avada نیز از این قاعده مستثنی نیست..

نسخه ی نمایشی صفحه آژانس تم آوادا

دومین مجموعه آزمایش ما بارگیری سایت را با استفاده از نسخه ی نمایشی آوادا آژانس تحت نظارت قرار داده است.

بنابراین ، اگر قصد ایجاد یک وب سایت شرکتی ، سایت آژانس ، فروشگاه تجارت الکترونیکی یا وبلاگ با امکاناتی نظیر لغزنده ، افکت های انیمیشن یا پیش زمینه های ویدیویی را دارید ، می خواهید بدانید که آیا Kinsta یا WP Engine در میزبانی بهتر است؟ سایت با استفاده از یک موضوع چند منظوره مانند Avada.

نمایه آوادا صفحه نمایشی بارگیری نتایج زمان بارگیری

برای واقعی تر کردن این آزمایشات ، نسخه آزمایشی آژانس Avada را در وب سایت های تست WordPress وارد کردیم. بارگیری صفحه اصلی توسط پینگدوم هر 30 دقیقه و در مدت زمان 7 روز ثبت می شد. در اینجا خلاصه ای از نتایج آمده است:

سرعت صفحه از صفحه اصلی Avada

طی بیش از هفت روز آزمایش ، صفحه اصلی سایت با استفاده از موضوع Avada بارگیری سریعتر با Kinsta نسبت به WP Engine.

همانطور که نتایج تست Pingdom نشان داد ، صفحه اصلی سایت به میزبانی Kinsta در 1.07 ثانیه بارگیری شد ، در حالی که همان صفحه در سایت میزبان WP Engine بارگذاری شده در 1.19 ثانیه ، با اختلاف 0.12 ثانیه یا 120 میلی ثانیه در بین آنها.

بار بارگیری صفحه اصلی Avada

صفحه اصلی سایت با استفاده از موضوع Avada به میزبانی Kinsta در 1.07 ثانیه بارگیری شد.

برخی از خوانندگان ممکن است متوجه شوند که اندازه صفحه مورد آزمایش در دو مجموعه نتایج متفاوت ، در بالا و پایین نشان داده شده است. در بخش بعدی این مقایسه اطلاعات بیشتری را در این مورد خواهید یافت ، اما تغییر در اندازه صفحه می تواند تفاوت زمان بارگذاری را توضیح دهد.

نتایج تست صفحه اصلی Avada برای WP Engine

برای سایتی که توسط WP Engine میزبان است ، صفحه اصلی نسخه ی نمایشی از موضوع Avada در مدت زمان 1.19 ثانیه بارگیری شده است.

آوادا آژانس نسخه نمایشی وبلاگ ارسال بارگذاری نتایج زمان بارگیری

صفحه اصلی نسخه ی نمایشی محصولی مانند Avada کار بزرگی را برای نمایش آنچه که این تم ها قادر به نمایش هستند انجام می دهد. با این حال ، هر وب سایت به یک نمایش پرده ای چندرسانه ای ، جلوه های انیمیشن یا یک فیلم جاسازی شده در صفحه اصلی خود احتیاج ندارد.

وبلاگ پست نمایشی آژانس تم آوادا

ما همچنین زمان بارگذاری یک پست وبلاگ را با اندازه پرونده کوچکتر ایجاد شده با Avada آزمایش کردیم.

بنابراین ، برای اینکه به شما ایده بدهیم که از چه صفحه بارگیری می توان انتظار داشت از صفحه معتدل تری که با Avada ایجاد شده است ، ما عملکرد یک پست وبلاگ را نیز در سایت های تست خود اندازه گیری کنیم. در اینجا خلاصه نتایج هفت روز اندازه گیری بار بارگذاری آورده شده است:

نتایج برای پست وبلاگ Avada

برخلاف آزمایش صفحه اصلی ، این بار صفحه میزبان WP Engine سریعتر از صفحه میزبانی شده توسط Kinsta بارگیری می شود.

این بار ، نتایج تقریباً یکسان بودند ، با صفحه ای که توسط WP Engine بارگذاری می شود در مدت زمان 1.19 ثانیه و سایت به میزبانی Kinsta تنها در 0.02 ثانیه یا 20 میلی ثانیه ثانویه کندتر می شود..

همانطور که مشاهده می کنید ، وبلاگ و صفحه اصلی سایت که توسط WP Engine میزبانی می شود ، هر دو با وجود تفاوت در اندازه ، در مدت زمان 1.19 ثانیه بارگیری می شوند. با این حال ، با Kinsta ، پست وبلاگ کوچکتر در 1.21 ثانیه بارگذاری شده است ، در مقابل 1.07 ثانیه برای صفحه اصلی بزرگتر. هر دو مجموعه تست – برای صفحه اصلی و پست های وبلاگ – در همان زمان و در همان هفت روز اجرا شد.

در اینجا شکستی از بارگذاری پست وبلاگ از سایتی که توسط WP Engine و با استفاده از مضمون Avada استفاده شده است ، همانطور که توسط Pingdom ضبط شده است آمده است:

WP Engine Avada نتایج وبلاگ

نمودار زیر بارگذاری پست وبلاگ را از سایت میزبان Kinsta از Pingdom نشان می دهد:

Avada Blog Post Times به میزبانی Kinsta

چرا تفاوت در اندازه صفحه?

همانطور که گفته شد ، نتایج Pingdom اندازه و تعداد درخواست های مختلف برای صفحات در حال مشاهده را نشان می دهد که صفحه اصلی Avada به میزبانی WP Engine 5.14 MB گزارش شده است ، و همان صفحه در سایت میزبان Kinsta 5.08 مگابایت است. تفاوت مشابهی را می توان در پست وبلاگ Avada و تست های بیست و نوزده موضوع مشاهده کرد.

وب سایت ها به همین روش تنظیم شدند و با نصب جدید WordPress ، سپس نصب مضامین ، فعال سازی افزونه های مورد نیاز و وارد کردن محتوای نسخه ی نمایشی شروع به کار کردند. در تلاش برای غلبه بر اندازه های مختلف ضبط شده توسط Pingdom ، من همچنین با استفاده از مضمون Avada ، سایتی را در هاست متفاوت ایجاد کردم ، سپس با استفاده از یک افزونه سایت تکراری ، آن را به WP Engine و Kinsta منتقل کردم. اما هنوز هم ، نتایج Pingdom اندازه سایتهای مختلفی را برای سایتهای به ظاهر یکسان نشان داد.

علی رغم اینکه به همان روش ایجاد شده است ، می تواند این باشد که پیکربندی حافظه پنهان و CDN توسط میزبان ها و همچنین افزونه های داخلی که توسط WP Engine و Kinsta فعال شده اند ، بر اندازه نهایی صفحات تأثیر بگذارند..

همچنین ، همانطور که در تصاویر زیر نشان داده شده است ، اندازه صفحه ثبت شده توسط Pingdom در هنگام آزمایش نوسان دارد. با این حال ، از آنجا که این مورد در مورد تمام سایت های آزمون اعمال می شود ، من فکر می کنم این عادلانه است که بگوییم نتایج مرتبط هستند و بینش خوبی در مورد سرعت این میزبان ها ارائه می دهند.

Pingdom Breakdown از سایت میزبان WP Engine

ستون اندازه صفحه ، اندازه های مختلفی را برای مشاهده صفحه نشان می دهد ، اگرچه در دوره آزمایش هیچ تغییری در سایت ایجاد نشده است.

Pingdom Breakdown از سایت میزبان Kinsta

مجدداً ، Pingdom اندازه های مختلفی را برای صفحه مورد نظر در سایت تحت میزبانی Kinsta لیست می کند.

برای آزمایش سرعت سایت ، وب سایت ها در همان مکان فیزیکی آیووا میزبانی شدند و همان مکان آزمایش در پینگدوم نیویورک انتخاب شد.

بارگیری تست عملکرد

آزمایش زمان بارگذاری بالا در سایت هایی انجام شد که هیچگونه ترافیکی دریافت نکردند. در حالی که می توان از این نتایج برای مقایسه سرعت این دو میزبان استفاده کرد ، همچنین دیدن این که سایت های آزمایشی هنگام دستیابی توسط چندین بازدید کننده همزمان در همان زمان انجام می شوند ، مفید است..

ما با استفاده از سرویس Load Impact توانستیم چندین کاربر را که همزمان به سایتها دسترسی دارند شبیه سازی کنیم ، در حالی که زمان بارگذاری سایت ها ثبت شده است. در تست های سفارشی ما تعداد کاربران مجازی دسترسی به سایت ها طی یک دوره ده دقیقه ای افزایش یافت تا اینکه 250 کاربر مجازی همزمان از سایت بازدید کردند. در طی این مدت ده دقیقه ، Load Impact سرعت سایت ها را ثبت کرد.

در نمودارهای زیر خط آبی تعداد کاربران مجازی دسترسی به سایت را نشان می دهد ، در حالی که خط سبز زمان بار سایت را نشان می دهد.

نتایج تأثیر بارگذاری سایت Kinsta

سایتی که میزبان Kinsta بود 250 کاربر مجازی همزمان و بدون افت عملکرد را در اختیار داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام این تست و تأثیر آن در وب سایت میزبان Kinsta ، می توانید نتایج را در وب سایت Load Impact مشاهده کنید.

نتایج تأثیر بارگیری موتور سایت WP Engine

سایت میزبان WP Engine همچنین 250 کاربر مجازی همزمان و بدون هیچ گونه کندی را در خود جای داده است.

نتایج این تست نیز در وب سایت Load Impact موجود است.

برای بحث ، مقایسه Bluehost ، GoDaddy و SiteGround ما وب سایتهای وردپرس را که در این برنامه های ارزان قیمت مشترک با کمتر از 50 کاربر مجازی همزمان با آنها میزبان شده اند نشان می دهد. اگرچه ، همانطور که بررسی اخیر SiteGround ما نشان داد ، برنامه سطح مشترک GoGeek از SiteGround با یکصد کاربر مجازی همزمان به خوبی انجام شد. بنابراین ، اگر برنامه های WP Engine و Kinsta بسیار گران هستند ، ممکن است بتوانید با داشتن یک برنامه میزبانی مشترک از شرکتی مانند SiteGround اگر بالاتر از برنامه های سطح ورودی نگاه کنید ، خانه ای مناسب برای وب سایت خود پیدا کنید..

Kinsta vs WP Engine Uptime

هر دو میزبان دارای ضمانت های به موقع هستند که WP Engine قصد دارد 99.95٪ خدمات در دسترس و 99.9٪ از Kinsta را ارائه دهد. اگرچه ممکن است تفاوت بین 99.95٪ و 99.9٪ به نظر نرسد ، با توجه به این محاسبه به موقع ، طی یک سال آن را با اختلاف حدود چهار ساعت در خرابی تضمینی بین دو میزبان برابر می کنیم. با این حال ، در طول تست های ما ، هیچ یک از چهار سایت آزمایشی که مانیتور شده ایم ، در مدت هفت روز آزمایش هیچگونه خرابی از میزبان را تجربه نکرده است.

مقایسه Kinsta vs WP Engine Uptime مقایسه

هیچ یک از چهار سایت آزمایشی به میزبانی WP Engine و Kinsta هیچگونه خرابی را تجربه نکردند.

افکار نهایی

در نگاه اول ، جداسازی Kinsta و WP Engine چیز چندانی نیست. هر دو میزبان برنامه های سطح ورود به هزینه مشابه با ذخیره سازی قابل مقایسه ، پهنای باند و هزینه های بازدید قابل مقایسه دارند. علاوه بر این ، وب سایت هایی که هم WP Engine و هم Kinsta با آنها میزبانی شده اند در سیستم عامل قدرتمند Google Cloud ذخیره می شوند.

حتی نتایج حاصل از زمان بارگیری و تست عملکرد ما باعث نمی شود که یک میزبان بهتر از دیگری اعلام شود.

به همین دلیل ، تا زمانی که شروع به حفر جزئیات نکنید و در واقع از میزبان استفاده می کنید ، این اختلافات آشکار می شود و یک نفر به عنوان برنده ظاهر می شود.

با وجود سیستم تهیه نسخه پشتیبان کاربردی ، گزینه های بیشتری برای استفاده از سایت های مرحله بندی و همچنین هیچ هزینه اضافی در استفاده از پهنای باند – برای دسترسی به 37 موضوع برتر از StudioPress وجود ندارد – شما با WP Engine پول بیشتری کسب می کنید..

بنابراین ، مگر اینکه ویژگی خاصی وجود داشته باشد که باید به آن دسترسی داشته باشید که فقط توسط Kinsta ارائه شده است ، احتمالاً ابتدا باید میزبانی سایت خود را با WP Engine در نظر بگیرید.

از هردوی این دو هاست استفاده یا استفاده می شود؟ اندیشه ها?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map