Kinsta vs SiteGround: مقایسه عملکرد – چه چیزی برای وردپرس بهتر است؟ (2020)

معاملات وردپرس


اگر به دنبال میزبانی با کیفیت بالا وردپرس هستید ، Kinsta و SiteGround دو نامی هستند که معمولاً مطرح می شوند.

هر دو شهرت خوبی در انجمن وردپرس ایجاد کرده اند و هر دو محصولات میزبانی وردپرس با کیفیت بالا و مدیریت شده را ارائه می دهند.

اگر سعی می کنید بین Kinsta و SiteGround یکی را انتخاب کنید ، احتمالاً به تفاوت ها بیشتر از شباهت ها علاقه مندید – و این چیزی است که من امروز اینجا هستم که بتوانم آنرا پوشش دهم.

من با هر دو میزبان دست به دست می دهم ، به داشبورد نگاهی می اندازم ، برخی از تست های عملکرد را اجرا می کنم و اطلاعات مرتبط دیگری را به اشتراک می گذارم.

در پایان ، فکر می کنم هر دو گزینه عالی هستند ، اما تفاوت های اساسی وجود دارد که ممکن است شما را به سمت انتخاب دیگری بر دیگری سوق دهد. SiteGround مقرون به صرفه است و در مورد ویژگی ها و کارایی آن حالت جالبی را برای شما فراهم می کند ، در حالی که Kinsta بهترین عملکرد و تجربه کاربر را ارائه می دهد ، هرچند در یک قیمت بالاتر..

با این وجود چیزهای بیشتری وجود دارد ، بنابراین ، بیایید دست به دست هم دهیم تا به شما در تصمیم گیری میزبانی خود کمک کنیم …

Kinsta vs SiteGround: مقایسه ویژگی های کلیدی

هر دو Kinsta و SiteGround ویژگی های اساسی و دربان را ارائه می دهند. یعنی هر دو ویژگی کلیدی مورد نیاز همه سایتهای وردپرس را ارائه می دهند و همچنین ویژگیهای مناسب برای کمک به شما در مدیریت روزانه وب سایت شما.

کینستاSiteGround
نصب وردپرس
به روزرسانی های خودکار وردپرس
داشبورد میزبان سفارشی
پشتیبان گیری خودکار
پشتیبان گیری در صورت تقاضا✅ *
سایت های مرحله بندی✅ *
حافظه پنهان سطح سرور✅ *
PHP 7.3+
SSL رایگان
CDN رایگان❌ **
میزبانی ایمیل
مراکز داده215 ***

برخی از یادداشت ها:

 • * در ارزانترین ردیف طرح موجود نیست
 • ** SiteGround یک CDN Cloudflare رایگان تبلیغ می کند و ادغام آن را آسان می کند ، اما این واقعا برای پلتفرم منحصر به فرد نیست و می توانید با هر میزبان از Cloudflare استفاده کنید. Kinsta در واقع به شما امکان دسترسی به خدمات CDN با حق بیمه را می دهد.
 • *** SiteGround فقط به شما امکان می دهد یک مرکز داده را برای کل حساب خود انتخاب کنید ، در حالی که Kinsta به شما امکان می دهد یک مرکز داده متفاوت برای هر سایت وردپرس اختصاصی انتخاب کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، هر دو یک لیست از ویژگی های ستاره ای را ارائه می دهند ، اگرچه همه ویژگی ها در ارزانترین رده SiteGround در دسترس نیستند. این بدان معناست که اگر شما می توانید مشخصات برجسته ترین ویژگی را مقایسه کنید ، می خواهید با SiteGround همراه شوید GrowBig برنامه یا بالاتر (بعداً در مورد قیمت گذاری).

یک تفاوت مهم این است که Kinsta انجام می دهد نه میزبانی ایمیل را ارائه دهید ، در حالی که SiteGround این کار را انجام می دهد.

یعنی SiteGround به شما امکان می دهد تا آدرس ایمیل خود ([email protected]) را از داشبورد میزبان خود ایجاد کنید.

اگر می خواهید آدرس ایمیل خود را با Kinsta ایجاد کنید ، به یک راه حل میزبانی ایمیل خارجی مانند G Suite Google نیاز دارید. این کار بزرگی نیست و بسیاری از افراد در واقع استفاده از چیزی مانند G Suite را از میزبانی ایمیل میزبان شما توصیه می کنند. اما انتظار دارید مبلغی مثل 5 دلار در ماه برای این امتیاز پرداخت کنید. یا می توانید از یک سرویس میزبانی ایمیل رایگان مانند Zoho Mail استفاده کنید.

Kinsta vs SiteGround: مقایسه تجربه کاربر

در سال 2019 ، هر دو Kinsta و SiteGround داشبورد میزبان دلخواه را برای مدیریت آسان وب سایت ارائه می دهند.

هر دو تجربه بسیار خوبی را ارائه می دهند ، اگرچه Kinsta چند ابزار پیشرفته تر را ارائه می دهد که ممکن است کاربران قدرت از آن قدردانی کنند. به عنوان مثال ، Kinsta ارائه می دهد تجزیه و تحلیل دقیق تر ، و همچنین نظارت جدید Relic و یک ابزار مدیریت هدایت داشبورد.

در گذشته ، SiteGround از داشبورد میزبان cPanel استاندارد استفاده می کرد ، و حساب های قدیمی SiteGround هنوز از cPanel استفاده می کنند. با این حال ، تمام حسابهای SiteGround جدید ایجاد شده پس از 30 ژوئیه 2019 ، از داشبورد میزبان سفارشی جدید که به تفصیل در زیر آمده استفاده می کنند.

کینستا

Kinsta یک داشبورد میزبان 100٪ سفارشی ارائه می دهد که مدیریت سایتهای وردپرس شما را بسیار آسان می کند ، و مشاهده تجزیه و تحلیل های کلیدی و معیارهای استفاده.

صفحه داشبورد اصلی به سطح بالایی نگاهی به استفاده از حساب شما و همچنین نشان دادن هرگونه اعلامیه مهم می دهد:

صفحه داشبورد اصلی Kinsta

از آنجا ، می توانید داشبورد جداگانه برای هر سایتی که در حساب خود قرار دارد ، باز کنید.

در اینجا ، جزئیات اصلی در مورد سایت خود – مانند آدرس IP سرور و حساب SFTP خود – و همچنین لیستی از ابزارها و گزینه ها را مشاهده خواهید کرد:

داشبورد سایت Kinsta

یکی از ابزارهای مفید در اینجا این است که پشتیبان گیری برگه ، جایی که می توانید پشتیبان گیری خودکار Kinsta را هر روز مدیریت کنید ، و همچنین در صورت لزوم از یک نسخه پشتیبان تهیه کنید:

ابزار پشتیبان Kinsta

Kinsta همچنین بازیابی نسخه پشتیبان در سرور زنده یا سرور مرحله بندی خود را بسیار آسان می کند.

صحبت از سرورهای مرحله بندی ، شما همچنین می توانید از تغییر محیط کشویی به سرعت بین سرور زنده خود و سرور مرحله بندی خود جابجا شوید.

یک داشبورد یکسان برای سایت صحنه بندی خود دریافت خواهید کرد ، که باعث می شود تست تغییرات آسان شود. شما همچنین می توانید گزینه جدیدی را برای دریافت کنید فشار دادن صحنه برای زندگی:

ابزار صحنه بندی Kinsta

برای اضافه کردن سایت جدید وردپرس به حساب کاربری خود ، Kinsta شامل یک ابزار نصب آسان است که علاوه بر نصب یک هسته اصلی خالی ، می تواند به شما در نصب WooCommerce یا راه اندازی WordPress Multisite نیز کمک کند:

نصب کننده Kinsta WordPress

اگر شما یک کاربر قدرت هستید ، آن را دوست خواهید داشت تجزیه و تحلیل منطقه ، که به شما امکان می دهد برای کل حساب یا سایتهای شخصی خود وارد استفاده شوید:

تجزیه و تحلیل درون داشبورد Kinsta

سرانجام ، اگر چندین نفر در تیم خود حضور داشته باشید ، دوست دارید Kinsta دارای یک سیستم دقیق اجازه کاربر باشد که به شما این امکان را می دهد تا به افراد دیگر دسترسی به حساب میزبانی خود داشته باشید و میزان قدرت آنها را کنترل کنید:

ابزار مدیریت کاربر Kinsta

روی هم رفته ، داشبورد میزبان Kinsta یک لذت برای استفاده و یکی از تجربیات کاربر مورد علاقه من است.

SiteGround

داشبورد میزبان جدید SiteGround سفارشی یک نسخه جدید نسبت به استفاده قبلی آنها از cPanel است. رفتن به این راه حل سفارشی اجازه دهید SiteGround تجربه ای بسیار کاربر پسند تر ، به همراه انواع ابزارهای مفید ارائه دهد.

این یک تغییر بزرگ است ، و من فکر می کنم تجربه کاربر SiteGround را به Kinsta نزدیکتر می کند ، و همچنین خیلی بالاتر از بسیاری از میزبان های دیگر WordPress با یک قیمت مشابه.

هنگامی که برای اولین بار داشبورد حساب جدید را باز می کنید ، یک خلاصه اصلی و نکاتی را برای استفاده بیشتر از حساب خود مشاهده خواهید کرد:

داشبورد اصلی SiteGround

از آنجا ، از بالا می توانید به مناطق مختلف حساب خود دسترسی داشته باشید ، از جمله اضافه کردن خدمات جدید و مدیریت جزئیات صورتحساب.

بیشتر وقت خود را در می گذرانید وب سایتها با این حال ، جایی است که شما می توانید تمام وب سایت های موجود در حساب خود را مدیریت کنید.

در اینجا ، شما یک نمای کلی از همه سایت های خود و همچنین گزینه هایی برای دسترسی به دو منطقه برای هر سایت مشاهده خواهید کرد:

 1. ابزارهای سایت
 2. کیت وردپرس

داشبورد وب سایت SiteGround

در ابزارهای سایت منطقه ، می توانید حساب های ایمیل را مدیریت کنید ، از یک مدیر پرونده در داشبورد استفاده کنید و برخی از تجزیه و تحلیل های اساسی را برای سایت خود مشاهده کنید:

ابزارهای سایت SiteGround

یكی از چیزهای مرتب در مورد این زمینه این است كه می توانید ابزارهای مورد علاقه خود را در بالای رابط موردنظر قرار دهید كه به شما اجازه می دهد نمای داشبورد دلخواه خود را ایجاد كنید كه با جریان كار خود شما مطابقت داشته باشد.

در کیت وردپرس منطقه ، شما ابزارهایی برای مدیریت خواهید یافت:

 • ذخیره
 • بروزرسانی های خودکار
 • سایت های مرحله بندی
 • پشتیبان گیری در صورت تقاضا

گزینه های کیت SiteGround WordPress

اگر می خواهید یک سایت جدید اضافه کنید ، SiteGround همچنین یک ابزار نصب وردپرس بسیار مناسب را شامل می شود که به شما امکان می دهد نصب جدید خالی وردپرس را ایجاد کنید ، یا با یک فروشگاه تجارت الکترونیکی با پیش نصب WooCommerce شروع به کار کنید:

ابزار نصب SiteGround WordPress

مانند Kinsta ، داشبورد جدید SiteGround نیز جدیدی را ارائه می دهد همکاری ویژگی ای که به شما امکان دسترسی به حساب خود را می دهد. با این حال ، شما به همان اندازه که با Kinsta به دست می آورید ، کنترل بیشتری بر مجوزهای کاربر ندارید:

مدیریت کاربر SiteGround

Kinsta vs SiteGround: مقایسه عملکرد

برای اینکه از نحوه مقایسه این میزبانها از دیدگاه عملکرد مطلع شوید ، سایتهای آزمایش یکسان را در هر دو میزبان میزبان در مراکز داده در همان منطقه جغرافیایی ایجاد کردم.

من می خواستم این مقایسه تا حد ممکن از دنیای واقعی تقلید شود ، بنابراین یک سایت نمایشی کامل را که با موضوع محبوب Avada ساخته شده است ، وارد کردم. اگر می خواهید ببینید سایت آزمون من چگونه است ، می توانید یک تصویر کامل از اینجا را ببینید.

از نظر بهینه سازی عملکرد ، من هیچ یک از ترفندهای عملکردی خود را انجام ندادم ، اما همانطور که در بخش ویژگی های بالا ذکر کردم ، هر دو میزبان حافظه پنهان سطح سرور را پیاده سازی می کنند.

در SiteGround ، شما این گزینه را غیرفعال کرده اید که می توانید از راه حل حافظه پنهان استفاده کنید ، یا می توانید حافظه نهانگاه سطح SiteGround را با WP Rocket ادغام کنید.

در Kinsta ، حافظه پنهان سطح سرور همیشه روشن است ، اما می توانید آن را با WP Rocket ترکیب کنید ، و این دو با هم ادغام می شوند.

برای جمع آوری داده های تست عملکرد واقعی ، من از WebPageTest برای اجرای ده تست سرعت جداگانه با پیکربندی زیر استفاده کردم:

 1. محل آزمایش شیکاگو ، ایلینویز
 2. اتصال 20 مگابیت در ثانیه ، که تقریباً به طور متوسط ​​سرعت اینترنت در ایالات متحده است

اول ، من فقط داده های خام را به اشتراک می گذارم. سپس ، من میانگین می گیرم و نتیجه می گیرم.

کینستا

میانگین در هر ده آزمون بود 3.06 ثانیه.

تست 1تست 2تست 3تست 4آزمون 5
4.040 ثانیه2.647 ثانیه2.913 ثانیه2.728 ثانیه2.922 ثانیه
آزمون 6تست 7تست 8آزمون 9تست 10
3.730 ثانیه3.159 ثانیه2.942 ثانیه2.864 ثانیه2.657 ثانیه

می توانید نتایج کامل را در WebPageTest مشاهده کنید:

 • تست های یک تا پنج
 • شش تا ده تست

SiteGround

میانگین در هر ده آزمون بود 3.46 ثانیه.

تست 1تست 2تست 3تست 4آزمون 5
3.523 ثانیه3.735 ثانیه3.988 ثانیه3.382 ثانیه3.163 ثانیه
آزمون 6تست 7تست 8آزمون 9تست 10
3.701 ثانیه3.606 ثانیه3.342 ثانیه3.011 ثانیه3.109 ثانیه

می توانید نتایج کامل را در WebPageTest مشاهده کنید:

 • تست های یک تا پنج
 • شش تا ده تست

قرار دادن آن با هم

متوسط ​​بار بار صفحه را با هم قرار می دهیم ، در اینجا چگونگی لرزیدن موارد زیر است:

کینستاSiteGround
بار متوسط ​​صفحه3.06 ثانیه3.46 ثانیه

همانطور که انتظار دارید ، Kinsta هنگام اجرای عملکرد ، SiteGround را شکست داد و بارگیری سریعتر بار را با اتصال تست 20 مگابیت در ثانیه من ارائه داد.

بنابراین ، اگر عملکرد برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، اگر می توانید هزینه آن را داشته باشید با Kinsta همراه شوید.

Kinsta vs SiteGround: مقایسه گزینه های پشتیبانی

از نظر پشتیبانی ، هر دو Kinsta و SiteGround پشتیبانی 24/7 ارائه می دهند ، اگرچه SiteGround کانال های بیشتری به شما ارائه می دهد که از طریق آنها می توانید به آن پشتیبانی دسترسی داشته باشید.

با توجه به کیفیت ، هر دو Kinsta و SiteGround دو مورد از میزبانان بهتر در هنگام پشتیبانی هستند.

مهم نیست که کدام میزبان را انتخاب کنید ، قادر خواهید بود بدون انتظار طولانی مدت به کارمندان پشتیبانی و دانش آگاه متصل شوید. از این گذشته ، هر دو میزبان در رفع هرگونه مشکل اساسی برای شما بسیار خوب هستند.

کینستا

Kinsta به طور انحصاری پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد – آنها در واقع این نکته را مطرح می کنند که از تلفن پشتیبانی نمی کنند ، که در اینجا توضیح می دهند.

Kinsta از Intercom برای مدیریت پشتیبانی چت زنده خود استفاده می کند ، که روشی واقعاً مناسب برای دسترسی به پشتیبانی است.

به جای نیاز به گپ جدید هنگام نیاز به کمک ، می توانید از ویجت همه کاره Intercom برای گفتگو با پشتیبانی Kinsta از هر کجای داشبورد Kinsta استفاده کنید. همچنین می توانید چت را نگه دارید یا به گزارش های چت قدیمی دسترسی پیدا کنید حتی اگر به قسمت دیگری از داشبورد خود بروید:

چت زنده Kinsta

SiteGround

SiteGround پشتیبانی 24/7 را از طریق تلفن ، چت زنده یا بلیط ارائه می دهد. بنابراین ، اگر دوست دارید کسی از طریق تلفن همراه شوید ، این به نفع SiteGround است ، زیرا SiteGround تنها کسی است که پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهد.

با این حال ، سرویس گپ زنده سایت SiteGround چندان مناسب نیست – باید یک پنجره گفتگوی زنده باز کنید و آن پنجره را برای مدت زمان گپ خود فعال کنید..

این کمی جالب است ، اما اجرای چت زنده Kinsta کمی راحت تر است.

Kinsta vs SiteGround: مقایسه قیمت گذاری

وقتی صحبت از قیمت گذاری می شود ، SiteGround به طور قابل توجهی از Kinsta مقرون به صرفه تر است. SiteGround همچنین قیمت تبلیغاتی ارائه می دهد که می تواند در اولین چرخه صورتحساب شما یک بسته نرم افزاری را برای شما به ارمغان بیاورد ، اما مهم است که به یاد داشته باشید که پس از آن باید به طور منظم هزینه های مختلفی را پرداخت کنید.

برای اینکه ایده ای درباره مقایسه دو میزبان به شما ارائه دهم ، من به سطح ورودی و سطح بعدی (AKA لایه دوم) نگاه خواهم کرد. به یاد داشته باشید که برای دسترسی به برخی از ویژگی های مدیریت شده وردپرس ، مانند پشتیبان گیری صحنه ای و تقاضا ، به برنامه درجه دوم SiteGround احتیاج دارید.

برنامه ورود به سطح:

کینستاSiteGround
قیمت تبلیغاتی (ماه)N / A3.95 دلار
قیمت معمولی (ماه)30 دلار11.95 دلار
چرخه صورتحسابماهانهسالانه
وب سایت های مجاز11
ترافیک20،00010،000
ذخیره سازی10 گیگابایت10 گیگابایت

برنامه درجه دوم:

کینستاSiteGround
قیمت تبلیغاتی (ماه)N / A5.95 دلار
قیمت معمولی (ماه)60 دلار19.95 دلار
چرخه صورتحسابماهانهسالانه
وب سایت های مجاز2نامحدود
ترافیک40،00025000
ذخیره سازی20 گیگابایت20 گیگابایت

علاوه بر تفاوت قیمت فقط نکته مهم دیگر این است که SiteGround به شما امکان می دهد سایت های نامحدودی را در رده های سطح دوم و بالاتر خود قرار دهید ، در حالی که Kinsta همیشه شما را به تعداد معینی از سایت محدود می کند..

بنابراین ، اگر تعداد زیادی سایت ترافیک کم دارید ، مطمئناً می خواهید با SiteGround بروید ، در حالی که Kinsta برای تعداد کمی از سایت های پر ترافیک گزینه بهتری را ایجاد می کند.

علاوه بر این ، SiteGround با محدوده ذخیره سازی خود کمی سخاوتمندانه تر است. با این حال ، اگر شما نیاز به تجاوز بیش از حد ذخیره سازی دارید ، همیشه می توانید بارگیری پرونده های رسانه ای خود را به یک سرویس ذخیره ارزانتر شیء مانند Amazon S3 در نظر بگیرید..

سرانجام ، یک نکته مهم دیگر که باید به آن توجه کنید محدودیت های ترافیکی است – یعنی تعداد بازدیدکنندگانی که می توانید در هر ماه داشته باشید.

با Kinsta ، این محدودیت های بازدید کننده یک حد واقعی است. Kinsta هرگز سایت شما را فقط به این دلیل که بیش از حد مجاز نیست ، خاموش می کند ، اما اگر بیش از حد مجاز خود باشید (1 دلار در هر هزار بازدید) هزینه ی اضافی برای شما هزینه می کند. توجه: Kinsta بطور خودکار بازدیدکننده داشته است از رباتها ، بنابراین این محدودیت ها فقط برای بازدید کنندگان انسان اعمال می شود.

با این حال ، با SiteGround ، محدوده ها بیشتر از “تخمین پیشنهادی” هستند. آنها به شما کمک می کنند تا ایده ای را برای برنامه خود ارائه دهید ، اما SiteGround در واقع حساب شما را با استفاده از CPU محدود می کند ، نه ترافیک. من فهمیدم که با داشتن یک سایت بهینه سازی شده و ذخیره سازی هوشمند ، می توانید بدون درگیر شدن در مشکلات ، از این برآوردهای راهنمایی و رانندگی به مقدار خوبی فراتر بروید.

نتیجه گیری: باید Kinsta یا SiteGround را انتخاب کنید?

هر دو Kinsta و SiteGround گزینه های باکیفیت برای میزبانی سایت وردپرس هستند ، بنابراین فکر نمی کنم شما تصمیم بگیرید تصمیم بدی در اینجا بگیرید.

درعوض ، انتخاب شما واقعاً باید به بودجه شما برسد ، و همچنین اینکه چه مقدار از ویژگیهای خاصی را ارزیابی می کنید.

از دیدگاه بودجه ، SiteGround آشکارا از دسترس بیشتری برخوردار است. با شروع برنامه هایی که فقط با 3.95 دلار در ماه (قیمت گذاری تبلیغی) یا 11.95 دلار در ماه (قیمت گذاری منظم) شروع می شود ، SiteGround بسیار ارزان تر از برنامه ورودی 30 دلار در هر ماه Kinsta است.

علاوه بر این ، SiteGround به شما امکان میزبانی سایتهای نامحدود (هرچند نه در ارزانترین ردیف) را می دهد ، که آنها را به یک گزینه عالی برای بسیاری از سایت های کوچک تبدیل می کند ، و محدودیت ترافیک آنها محدودیت سختی ندارد ، در حالی که Kinsta شما را برای ادامه کار خود شارژ می کند. محدودیت ترافیک (اگرچه Kinsta هرگز سایت شما را فقط برای بیش از حد قطع نمی کند – نگران نباشید!).

با این حال ، علیرغم ارائه قیمت بودجه ، SiteGround هنوز هم می تواند بسیاری از ویژگی های مناسب را که سایر میزبان بودجه ارائه نمی دهند ، بسته بندی کند. به عنوان مثال ، شما هنوز هم داشبورد میزبان سفارشی ، سایت های مرحله بندی (نه در ارزانترین ردیف) ، پشتیبان گیری / به روزرسانی خودکار و موارد دیگر را دریافت خواهید کرد. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی SiteGround ما کسب کنید.

با این گفته ها ، Kinsta با محصولی پریمیوم تر ، سطح شکاف را بالا می برد. زمان بارگذاری صفحه سریعتر خواهید داشت ، داشبورد بسیار خوبی با ابزار بسیار مناسب و پشتیبانی عالی. به همان اندازه که من داشبورد میزبان جدید SiteGround را دوست دارم ، داشبورد Kinsta از نظر من هنوز برتر است ، و من واقعاً عاشق برخی از گردش های اتوماتیک خود که اضافه شده اند (مانند پشتیبان گیری خودکار از سایت خود در هر زمان فشار دادن سایت استیشن خود را زنده می کنید).

بنابراین ، اگر تعداد کمی سایت دارید و مایل به پرداخت حق بیمه خدمات برتر هستید ، Kinsta ناامید نشوید و با حذف قیمت معادله ، یک محصول برتر را به SiteGround ارائه دهید. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی Kinsta ما کسب کنید.

یکی را انتخاب کنید که برای بودجه و نیازهای میزبانی شما کار می کند ، و فکر نمی کنم شما به هیچ وجه ناراضی شوید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me