DreamHost Review – آیا DreamHost یک میزبان ارزشمند WordPress است؟ و کدام هاستینگ را انتخاب کنید؟ (2020)

معاملات وردپرس


DreamHost که در سال 1996 تأسیس شد یکی از معتبرترین شرکتهای میزبان مستقل در تجارت امروز است. آنها طیف گسترده ای از بسته ها را برای انواع وب سایت ها ارائه می دهند ، از جمله برخی از برنامه های مقرون به صرفه و دارای ویژگی های بسته بندی شده با وردپرس.

در این بررسی ، ما روی برنامه هایی که با هدف کاربران وردپرس از جمله بسته های میزبانی مشترک ارزان قیمت و برنامه های میزبانی وردپرس با مدیریت حق بیمه آنها متمرکز شده است ، کمک می کنیم تا بتوانید گزینه مناسبی را برای وب سایت خود پیدا کنید..

همچنین با نگاهی به ویژگی هایی که هنگام میزبانی وب سایت خود با DreamHost به آنها دسترسی پیدا می کنید ، ما همچنین روش های مختلف اجرای این ویژگی ها را در برنامه های مختلف توضیح می دهیم – و عملکرد برنامه های مشترک را با برنامه DreamHost DreamPress برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده ، مقایسه می کنیم ، بنابراین می توانید ببینید کدام یک مناسب ترین انتخاب برای پروژه شماست.

با استفاده از خدمات پولی مانند Pingdom و Load Impact ، این بررسی فقط محتوای بازاریابی DreamHost را مجدداً مورد استفاده قرار نمی دهد. درعوض ، می توانید از داده ها و تجربه میزبانی وب سایت های با DreamHost استفاده کنید تا تصمیمی آگاهانه در مورد میزبانی وب سایت خود با این شرکت یا نه استفاده کنید ، و در این صورت ، کدام برنامه بهترین است.

شروع کنیم…

Contents

بررسی اجمالی برنامه های میزبانی DreamHost

همانطور که گفته شد ، DreamHost میزبان اصلی مشترک در سطح ورودی و همچنین میزبانی تخصصی تر وردپرس ، یعنی DreamPress را ارائه می دهد. آنها همچنین سرور خصوصی مجازی بالا پایان (VPS) و میزبان اختصاصی سرور را ارائه می دهند.

عکس صفحه اصلی DreamHost

برای کسانی که می خواهند برنامه ها را بصورت آنلاین میزبانی کنند ، صفحه قیمت گذاری محاسبات ابری و ذخیره سازی اشیاء ، صفحه قیمت گذاری بسیار رسمی نیز در دسترس است.

بررسی اجمالی برنامه های میزبانی DreamHost

DreamHost برنامه های زیادی دارد ، از جمله میزبانی مشترک و مدیریت میزبانی وردپرس.

با این حال ، در زیر ، ما بر روی میزبانی مشترک مشترک و حق بیمه DreamPress برنامه های میزبانی مدیریت شده که هم برای کاربران وردپرس مناسب هستند ، تمرکز خواهیم کرد.

برای اینکه بتوانید از آنچه در DreamHost در دسترس است ، به شما ایده بدهیم ، قبل از اینکه بهترین ویژگی های آنها را با عمق بیشتری بررسی کنیم ، یک مرور سریع درباره این برنامه های مختلف ارائه می دهیم (و همچنین به چند اشکال احتمالی اشاره می کنیم).

DreamHost میزبانی مشترک

در مرحله اول ، ما برنامه های میزبانی مشترک را داریم که ارزانترین راه برای میزبانی وب سایت شما با DreamHost را نشان می دهد:

 • Shared Starter: از 2.59 دلار در ماه برای میزبانی یک وب سایت با 50 گیگابایت حافظه SSD.
 • Shared Unlimited: از 5.95 دلار در ماه برای میزبانی وب سایت های نامحدود با ذخیره SSD نامحدود.

این قیمت ها ممکن است بسیار رقابتی به نظر برسند ، اما برای دسترسی به آنها باید سه سال میزبانی از پیش رو بپردازید. پرداخت یک سال پیش رو می بیند که هزینه معادل ماهانه آن به 3.95 دلار برای طرح استارت و 6.95 دلار برای طرح نامحدود افزایش می یابد ، در حالی که انتخاب پرداخت ماهانه به ترتیب 4.95 دلار و 10.95 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. اگر در حال ایجاد یک وب سایت برای یک سازمان غیرانتفاعی هستید ، ارزش دیدن تخفیف مربوط به DreamHost را دارید یا خیر..

بدون محدودیت پهنای باند یا محدودیت بازدیدکننده

در حالی که برنامه Starter 50 گیگابایت حافظه SSD را در اختیار شما قرار می دهد ، این طرح نامحدود به شما امکان می دهد به همان اندازه که دوست دارید از حافظه SSD استفاده کنید. با این وجود هیچ محدودیتی در پهنای باند و استفاده از اینود وجود ندارد یا تعداد بازدیدهایی که سایتهای شما می توانند دریافت کنند. همچنین اگر تصمیم دارید سالانه به جای ماهانه پرداخت کنید ، یک نام دامنه رایگان دریافت می کنید ، و همه می توانند مجوز رمزگذاری SSL را برای کمک به امنیت وب سایت خود بیابند..

اگرچه هزینه های نامحدود ذخیره سازی و پهنای باند چشم نواز است ، اما کسانی که با هاست مشترک اشتراکی با بودجه آشنا هستند ، تعجب نخواهند کرد که اگر وب سایت شما شروع به مصرف منابع زیادی از قبیل حافظه رم سرور کند ، ممکن است DreamHost پیشنهاد کند که شما را به یک قابلیت توانمند تر ارتقا دهید برنامه ریزی کنید ، مانند گزینه های DreamPress یا VPS. می توانید در مورد این سیاست نامحدود در این صفحه در وب سایت DreamHost اطلاعات کسب کنید.

DreamPress میزبان WordPress میزبان از DreamHost است

اگرچه می توانید وردپرس را بر روی برنامه های مشترک نصب کنید ، و حتی می خواهید نرم افزار WordPress را هنگام ثبت نام به صورت خودکار نصب کنید ، افرادی که به دنبال میزبانی وردپرس با کارایی بالاتر هستند ، ممکن است برنامه های DreamPress را جذاب تر بدانند:

 • DreamPress: از 16.95 دلار برای 30 گیگابایت حافظه SSD و برای بازدید کنندگان ماهانه 100 پوند ساخته شده است.
 • DreamPress Plus: از 24.95 دلار برای 60 گیگابایت حافظه SSD و برای بازدید کنندگان ماهانه 300 کیلوگرم پوند ساخته شده است ، به علاوه Jetpack Professional و نامحدود CDN استفاده.
 • DreamPress Pro: از 71.95 دلار برای 120 گیگابایت حافظه SSD ساخته شده و برای بازدید کنندگان ماهانه 1 پوند به علاوه Jetpack Professional ، استفاده نامحدود از CDN و ویژگی نظارت و عیب یابی سایت DreamCare ساخته شده است.

باز هم ، مانند برنامه های میزبانی مشترک ، پرداخت یک سال پیش فرض قیمت های ذکر شده در بالا را برای شما به ارمغان می آورد ، در حالی که پرداخت ماهانه باعث افزایش نرخ به ترتیب به 19.95 دلار ، 29.95 دلار و 79.95 دلار در ماه می شود. همچنین ، مانند برنامه های مشترک ، تخفیف غیرانتفاعی از DreamHost در دسترس است.

محدودیت های ذخیره و ماهانه بازدید کنندگان

همانطور که مشاهده می کنید ، بر خلاف برنامه میزبانی Shared Unlimited ، محدودیت های ذخیره سازی در برنامه های DreamPress وجود دارد. در حالیکه ، مانند برنامه های مشترک ، پهنای باند بدون اندازه است ، DreamHost تعداد تقریبی بازدید کننده ماهانه را که برنامه هایی برای دستیابی به آنها ساخته شده است فراهم می کند..

در عمل ، چیزی به عنوان میزبانی نامحدود وجود ندارد ، و اگر در برنامه های مشترک منابع زیادی مصرف می کنید ، احتمالاً از شما خواسته می شود که آن را ارتقا دهید. بنابراین ، خوب است که ببینید که برنامه های DreamPress منتشر شده است ، زیرا این امر می تواند تعیین کند که کدام طرح مناسب ترین است.

به عنوان مثال ، اگر می دانید سایت شما از 40 گیگابایت فضای ذخیره استفاده می کند و بازدید کنندگان ماهانه حدود 300 کیلوگرم را دریافت می کند ، برنامه ورود به سطح DreamPress کافی نخواهد بود ، و شما نیاز به انتخاب برنامه گران تر DreamPress Plus دارید.

بنابراین ، اگرچه به نظر می رسد که برنامه های DreamPress محدودتر از برنامه های میزبانی مشترک هستند ، این طور نیست. اگر سعی کردید وب سایت های بزرگ و شلوغ وردپرس را در برنامه های مشترک اشتراکی در سطح ورودی قرار دهید ، احتمالاً در برخی از مواقع به مشکلات عملکردی می پردازید.

با این حال ، ما بعداً در این پست هنگامی که تست های شبیه سازی بار خود را انجام می دهیم ، می خواهیم این آزمایش را به دست آوریم تا دریابیم که آیا برنامه های DreamPress واقعاً از برنامه های مشترک در سطح ورودی توانایی بیشتری دارند یا خیر..

DreamHost Shared Hosting vs DreamPress میزبانی WordPress مدیریت شده

گذشته از تغییرات واضح در قیمت ، تفاوت اصلی بین میزبانی مشترک ارزان قیمت و حق بیمه برنامه میزبانی DreamPress این است که دومی با هدف صاحبان وب سایت به دنبال بارهای سریعتر و عملکرد بهتر سایت به طور کلی است..

برای نشان دادن تفاوت عملکرد بین این دو نوع برنامه ، بعداً در این بررسی نتایج حاصل از آزمونهای ما را مشاهده می کنید که نشانگر بارگیری سایتهای میزبان در برنامه های مشترک و برنامه های DreamPress است..

این بار فقط بارگیری و امکان اداره چند بازدید کننده در مکانهای مختلف در این برنامه ها نیست. و همچنین عملکرد سایت ، برنامه های DreamPress شامل برخی از ویژگی های اضافی و همچنین نسخه های پیشرفته برخی از ویژگی های موجود در برنامه های مشترک است.

بنابراین ، برای کمک به شما در تصمیم گیری کدام برنامه ممکن است برای وب سایت شما مناسب باشد ، در بخش بعدی ما مهمترین ویژگی های این طرح ها را بررسی خواهیم کرد ، همچنین تفاوت هایی در نحوه اجرای این ویژگی ها در برنامه های میزبانی مشترک بهمراه مقایسه خواهیم کرد. با DreamPress برنامه های میزبانی وردپرس را مدیریت کرد.

DreamHost میزبانی وب بهترین ویژگی ها

مجموعه مناسب از ویژگی ها باعث می شود مراقبت از وب سایت شما ساده تر شود ، آن را ایمن نگه داشته و حساب خود را مدیریت کنید. بنابراین ، با توجه به این نکته ، بیایید مهمترین ویژگی های DreamHost ، از جمله ویژگی های موجود در برنامه های میزبانی وردپرس مشترک و مدیریت شده را بررسی کنیم.

نام مشابه ، کارکردهای مختلف

همانطور که گفته شد ، برخی از ویژگی ها هم در برنامه های مشترک و هم در برنامه های DreamPress در دسترس هستند ، اما به روش های مختلف تحویل داده می شوند. در صورت بروز این موارد ، ما این تفاوت ها را برای شما مهم خواهیم کرد تا بتوانید ببینید کدام برنامه برای وب سایت شما مناسب است.

پشتیبان گیری وب سایت وردپرس

ویژگی های پشتیبان تهیه شده برای دسترسی به شما بسته به نوع میزبانی که از DreamHost انتخاب می کنید و کدام یک از برنامه های آنها را انتخاب می کنید ، متفاوت است..

ویژگی های پشتیبان گیری میزبان وردپرس مدیریت WordPress

به عنوان مثال ، مشتریان در تمام برنامه های DreamPress می توانند از راه حل پشتیبان گیری DreamHost داخلی استفاده کنند. با این حال ، از آنجا که برنامه های DreamPress Plus و Pro شامل اشتراک Jetpack Professional هستند ، این برنامه ها همچنین شامل دسترسی به سرویس پشتیبان گیری قدرتمند VaultPress است..

لیست پشتیبان گیری VaultPress

VaultPress از وب سایت شما در فواصل منظم و هر زمان که تغییراتی در سایت شما ایجاد کند ، تهیه کرده است.

همانطور که بررسی VaultPress ما توضیح می دهد ، این یکی از بهترین ابزارهای پشتیبان گیری برای وردپرس است و به شما امکان دسترسی به نسخه پشتیبان تهیه در زمان واقعی ، ذخیره سازی نامحدود برای پرونده های پشتیبان شما و بازیابی مجدد با یک کلیک را می دهد. بر خلاف بسیاری دیگر از راه حل های پشتیبان گیری وردپرس ، می توانید فایل های جداگانه را به سرعت بازیابی کنید تا به شما کمک کند هرگونه خطایی را که هنگام ویرایش مضامین یا سایر فایلهای سازنده وب سایت خود مرتکب شده اید ، پس بگیرید..

بازیابی نسخه پشتیبان تهیه VaultPress

VaultPress به شما امکان می دهد پرونده های جداگانه و جداول پایگاه داده را از بایگانی پشتیبان بارگیری و بازیابی کنید.

با این حال ، اگر برنامه سطح DreamPress را وارد کنید و از دسترسی به ویژگی های پشتیبان گیری Jetpack Professional استفاده نکنید ، هنوز به یک سیستم پشتیبان عملکردی ، اگر کمی اساسی ، دسترسی داشته باشید. از طریق این ویژگی DreamPress ، هر روز نسخه پشتیبان از سایت شما بطور خودکار ایجاد می شود و شما همچنین توانایی ایجاد یک نسخه پشتیبان دستی در روز را دارید.

سیستم پشتیبان گیری DreamPress

وب سایت های میزبان در برنامه های DreamPress هر روز بطور خودکار پشتیبان تهیه می شوند.

همه این نسخه های پشتیبان به مدت دو هفته ذخیره می شوند و از طریق منطقه حساب DreamHost شما قابل دسترسی است. با این وجود گزینه ای برای بارگیری نسخه پشتیبان یا انجام یک بازگردانی جزئی ، مانند بازیابی فقط بانک اطلاعاتی یا پرونده های تم جداگانه وجود ندارد..

ویژگی های پشتیبان گیری میزبانی مشترک

برای افرادی که برنامه های میزبانی مشترک با قیمت پایین دارند ، گزینه های تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس شما چندان ساده نیست. یک روش این است که شما افزونه پشتیبان گیری WordPress خود را نصب کنید ، از جمله پرداخت جداگانه برای سرویس VaultPress که با برنامه های DreamPress Plus و Pros همراه است..

افزونه پشتیبان گیری DreamObjects

راه حل تهیه نسخه پشتیبان از DreamHost ادغام سایت شما با سرویس DreamObjects آنها است.

گزینه دیگر ثبت نام برای حساب DreamHost DreamObjects پرداخت شده و استفاده از افزونه رایگان نسخه پشتیبان DreamObjects برای ایجاد و ذخیره نسخه های پشتیبان در این سرویس ذخیره سازی ابری از DreamHost است. این راه حل به شما امکان می دهد بطور روزانه ، هفتگی یا ماهانه از کل وب سایت و بانک اطلاعاتی آن بک آپ بگیرید. همچنین می توانید فایل های پشتیبان را بارگیری کنید و چند بکاپ برای نگه داشتن سرور انتخاب کنید.

DreamObjects پرونده های پشتیبان

با یک حساب DreamObjects ، پشتیبان گیری شما به طور خودکار در فضای ذخیره سازی ابری ایجاد و بارگذاری می شود.

یک آزمایش آزمایشی 30 روزه در دسترس است که به شما امکان می دهد راه حل پشتیبان گیری DreamObjects را امتحان کنید ، اما پس از آن ، باید هزینه پرداخت کنید. با این حال ، با شروع قیمت ها از 0.95 دلار در هر ماه برای 40 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، گزینه خوبی برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس خود به cloud است.

ابزار پشتیبان گیری دامنه DreamHost

دامنه DreamHost شما بطور خودکار نسخه پشتیبان تهیه می شود ، اما شما به اندازه یک افزونه پشتیبان خوب WordPress کنترل نمی کنید.

گزینه بازگرداندن دامنه نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد ظرف دو هفته گذشته کل فهرست وب دامنه خود را به یک نقطه بازگردانید. در حالی که این مسئله می تواند در صورت بروز مشکل در وب سایت یا حساب خود به شما کمک کند از مشکل خارج شوید ، شما همان سطح کنترل را با یک افزونه خوب وردپرس مانند توانایی بازیابی قسمت های خاصی از وب سایت خود ندارید..

خلاصه نسخه پشتیبان وب سایت وردپرس

هنگام تهیه نسخه پشتیبان وب سایت ، تفاوت اصلی بین برنامه ها این است که سایتهایی که در برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط DreamPress مدیریت شده توسط DreamPress مدیریت می شوند ، یک بار در روز بطور خودکار پشتیبان تهیه می شوند ، در حالی که در برنامه های اشتراکی شما برای تنظیم راه حل پشتیبان خود و یا تکیه به آنها باقی مانده است. سیستم پشتیبان دامنه نسبتاً محدود.

با این حال ، برنامه های DreamPress Plus و Pro همچنین شامل دسترسی به راه حل پشتیبان گیری چشمگیر VaultPress از طریق برنامه حرفه ای Jetpack.

مضامین وردپرس

همانطور که گفته شد ، برنامه DreamPress Plus و Pro – اما نه برنامه سطح ورود – شامل دسترسی به Jetpack Professional است. علاوه بر مزایای دیگر این ، شما به بیش از 200 مضمون برتر وردپرس و همچنین بسیاری از موارد رایگان نیز دسترسی پیدا خواهید کرد که طیف وسیعی از سبک ها و اهداف را پوشش می دهد. برای دسترسی به درگاه WordPress.com می توانید با استفاده از حساب Jetpack Professional خود ، این تم ها را مرور کنید.

مضامین وردپرس

حسابهای DreamPress Plus و Pro شامل دسترسی به مضامین حق بیمه در WordPress.com هستند.

متأسفانه ، مانند برنامه DreamPress در سطح ورودی ، برنامه های مشترک دسترسی به هر مضامین وردپرس را شامل نمی شوند ، به غیر از گزینه های رایگان که به طور پیش فرض از طریق همه داشبوردهای وردپرس در دسترس هستند. البته می توانید هر موضوعی را انتخاب کنید که از جاهای دیگر بارگیری کرده اید.

وب سایت و پشتیبانی کاربر

صرف نظر از اینكه برنامه های اشتراكی را از DreamHost انتخاب كنید یا برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط DreamPress ، شما به كانال پشتیبانی گفتگوی زنده دسترسی دارید كه بین ساعات 5:30 صبح و 9.30 بعد از ظهر اقیانوس آرام ، هفت روز در هفته باز است. همچنین امکان ارسال بلیط و درخواست های پشتیبانی ایمیل 24/7 را خواهید داشت.

پشتیبانی تلفن حق بیمه

اگرچه خط پشتیبانی تلفنی استاندارد وجود ندارد ، می توانید از میز کمک DreamHost درخواست تماس بگیرید. در حالی که این یک سرویس پولی است ، برخی از برنامه ها شامل تعدادی تماس رایگان در هر ماه ، مانند DreamPress Plus و Pro هستند که به ترتیب سه و پنج تماس مجانی رایگان در هر ماه را شامل می شوند..

با پشتیبانی DreamHost تماس بگیرید

پشتیبانی تلفنی یک سرویس حق بیمه است که همراه با برخی از برنامه ها یا یک افزودنی پرداخت شده با دیگران است.

مشتریان در برنامه های دیگر ، مانند گزینه های میزبانی مشترک و برنامه ورود DreamPress در سطح ورودی ، و همچنین کسانی که نیاز به تماس بیشتر از برنامه خود دارند ، می توانند 9/95 دلار در هر درخواست برگشت تماس ، یا 14.95 دلار در ماه برای سه تماس با تماس در ماه پرداخت کنند..

متأسفانه ، نمی توان از شماره های خارج از ایالات متحده و کانادا برای درخواست پاسخ به تماس استفاده کرد و تماس ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شود.

نبود پشتیبانی تلفنی استاندارد و سرویس چت زنده 24/7 به این معناست که DreamHost فاقد گزینه های پشتیبانی برخی دیگر از میزبانهای وب محبوب دیگر مانند SiteGround و بسیاری از شرکتهای میزبان وردپرس مدیریت شده است.

سرویس پشتیبانی وردپرس DreamPress

هنگامی که صحبت از پشتیبانی می شود ، مشتریان DreamPress همچنین به تیمی از متخصصان داخلی WordPress دسترسی دارند که جدا از کارمندان پشتیبانی از سایر برنامه ها هستند. هدف از این کار اطمینان از دسترسی سریعتر مشتریان DreamPress به کارمندان پشتیبانی است که تخصص بیشتری در وردپرس نیز دارند.

سرویس پشتیبانی Jetpack

اگر برنامه DreamPress Plus یا Pro را انتخاب کنید ، که شامل اشتراک Jetpack Professional است ، می توانید به کارمندان پشتیبانی Jetpack WordPress نیز دسترسی پیدا کنید ، مکان دیگری را برای شما فراهم می کند تا برای کمک به وب سایت خود مراجعه کنید..

در طول آزمایش برای این بررسی DreamHost ، کارکنان پشتیبانی از طریق هر دو کانال چت زنده و ایمیل به کمک و پاسخگو بودند.

مرکز برنامه نویسی وب سایت وردپرس

امکان ایجاد یک سایت استیشن ، به شما امکان می دهد بدون اینکه سایت زنده خود را در معرض خطر قرار دهید ، روی آن کار کنید تا بتوانید روی نسخه ای از وب سایت خود کار کنید..

برخی از نمونه هایی از زمان ممکن است شما بخواهید نسخه ای از سایت خود ایجاد کنید شامل آزمایش پلاگین های جدید ، نصب یک موضوع جدید یا ویرایش کد. پس از پایان آزمایش ، می توانید بسته به سیستم مورد استفاده خود ، سایت زنده خود را با نسخه چند مرحله ای جایگزین کنید..

ویژگی صحنه بندی DreamPress

برخلاف برنامه های میزبانی مشترک ، برنامه های DreamPress یک ویژگی صحنه دار را شامل می شود.

در حالی که برنامه های میزبانی مشترک به عنوان یک ویژگی صحنه بندی را شامل نمی شود ، برنامه های DreamPress ایجاد یک سایت مرحله بندی را بسیار آسان می کند. به سادگی بر روی دکمه کلیک کنید تا سایت مرحله بندی ایجاد شود ، پس از راه اندازی ، از کنترل ها برای کپی کردن محتوا بین دو سایت استفاده کنید.

کنترل صحنه بندی

قابلیت نمایش صحنه DreamPress بسیار آسان است.

سیستم صحنه سازی DreamPress بسیار آسان است. با این حال ، بر خلاف برخی میزبان های دیگر ، مانند SiteGround و WP Engine ، شما نمی توانید انتخاب کنید که کدام مؤلفه های سایت شما برای انتقال بین محیط های زنده و مرحله بندی ، مانند فقط پرونده ها ، بانک اطلاعاتی یا حتی فقط یک جدول خاص از پایگاه داده.

این بدان معناست که تنها گزینه شما انتقال کل وب سایت ، نوشتن کل سایت مقصد در این فرآیند است. نکته مثبت این است که اگر پیام های جدیدی به سایت زنده اضافه می شد در حالی که کار در زمینه طراحی سایت مرحله بندی انجام می شد ، مثلاً.

کنترل پنل DreamHost

برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی مشترک اشتراکی ، اما مانند اکثر میزبان های مدیریت شده WordPress ، DreamHost از نرم افزار cPanel استفاده نمی کند تا به شما امکان دهد حساب خود را مدیریت کنید.

کنترل پنل DreamHost

DreamHost به جای نرم افزار محبوب cPanel از یک کنترل پنل سفارشی استفاده کنید.

در عوض ، شما باید از کنترل پنل DreamHost سفارشی برای انجام کارهایی مانند مدیریت دامنه های مرتبط با حساب کاربری خود ، نصب وردپرس و دسترسی به ابزارهایی استفاده کنید که به شما امکان می دهد با فضای سرور و بانکهای اطلاعاتی خود ارتباط برقرار کنید..

مدیر پرونده DreamHost

می توانید از طریق مدیر فایل سفارشی DreamHost به پرونده های موجود در فضای سرور خود دسترسی پیدا کنید.

خوشبختانه ، کنترل پنل DreamHost به خوبی طراحی شده و قابل استفاده است. در حالی که ممکن است برخی از اجزای cPanel وجود نداشته باشد ، همه ابزارها و کنترلهای اساسی در دسترس هستند تا اطمینان حاصل شود که می توانید وب سایت و حساب میزبانی خود را مدیریت کنید.

دسترسی به پایگاه داده phpMyAdmin

می توانید از طریق رابط phpMyAdmin به پایگاه داده وب سایت WordPress خود دسترسی پیدا کنید.

ویژگی های حرفه ای Jetpack

از آنجا که با دو برنامه برتر میزبانی وردپرس با مدیریت DreamPress – Plus و Pro – به برنامه Jetpack Professional دسترسی پیدا می کنید – ارزش این کار را دارد که شامل این ویژگی ها برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد پرداخت هزینه های اضافی برای این برنامه های بالاتر است.

جزئیات برنامه Jetpack

برنامه های DreamPress Plus و Pro شامل دسترسی به ویژگی های برنامه Jetpack Professional هستند.

سیستم پشتیبان گیری وردپرس بهبود یافته است

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، سیستم پشتیبان گیری VaultPress از برنامه Jetpack Professional به مراتب از راه حل استاندارد پشتیبان گیری DreamPress برتر است. در حقیقت ، VaultPress احتمالاً بهترین سیستم پشتیبان تهیه شده برای وردپرس است.

در حالی که برنامه های DreamPress شامل پشتیبان گیری روزانه اتوماتیک ، VaultPress از وب سایت شما به صورت واقعی و همزمان با هرگونه تغییر ، از وب سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می کند. با تشکر از این ، شما این توانایی را دارید که قبل از ایجاد تغییر ، مانند حذف یک پست یا نصب افزونه ، به سرعت به حالت قبل برگردید..

با استفاده از VaultPress ، شما همچنین می توانید از پشتیبان گیری کامل و جزئی مانند پرونده های فردی ، فقط پوشه افزونه ها یا جداول بانک اطلاعاتی بارگیری و بازیابی کنید..

ویژگی های امنیتی سایت وردپرس بیشتر

علاوه بر سیستم پشتیبان گیری قدرتمند ، VaultPress همچنین ضمن نظارت بر فعالیت مشکوک در وب سایت و پایگاه داده خود ، به طور خودکار سایت شما را از بدافزار و کد مخرب اسکن می کند. همچنین اگر گمان می کنید ممکن است سایت شما اشتباه کند امکان اجرای اسکن دستی را نیز دارید.

اسکن امنیتی VaultPress

VaultPress به دلیل مشکلات امنیتی ، سایت شما را در پس زمینه اسکن می کند ، اما می توانید اسکن های دستی را نیز اجرا کنید.

یکی دیگر از ویژگی های مفید امنیتی مربوط به برنامه Jetpack Professional ، فعالیت فعالیت است که برخی از وقایع را از وب سایت شما نشان می دهد. در حالی که این ویژگی در برنامه های Jetpack رایگان موجود است ، این برنامه حرفه ای لیستی از فعالیت های سال گذشته را نشان می دهد ، در مقایسه با تنها 30 روز در سایر برنامه های Jetpack.

ورود به سیستم فعالیت Jetpack

برنامه Jetpack Professional لیستی از فعالیت های موجود در وب سایت شما را از سال گذشته نشان می دهد.

ویژگی گزارش فعالیت می تواند به شما کمک کند تا سایت خود را در مورد مسائل امنیتی رصد کنید ، این امکان را به شما می دهد تا اقداماتی را که انجام نداده اید ، مشاهده کنید. همچنین می تواند برای نمایش عیب یابی سایت خود با نمایش وقایع پیش از بروز مشکل به شما کمک کند.

ابزارهای بهینه سازی سایت اضافی

در حالی که سرویس میزبانی وب DreamPress بهینه سازی شده است تا بتواند در سریعترین زمان ممکن وب سایت شما وردپرس بارگیری شود ، برنامه حرفه ای Jetpack شامل برخی از ابزارهای اضافی برای کمک به بهبود سرعت سایت و محتوای آن است.

یکی از این ابزارها ، Jetpack CDN است که با ذخیره نامحدود همراه است. با فعال کردن CDN ، پرونده های وب سایت شما به طور خودکار در سرورهای سراسر جهان توزیع می شود و مسافتی را که باید برای رسیدن به بازدید کنندگان خود داشته باشند کاهش می دهد. علاوه بر دستیابی به تصاویر ، Jetpack CDN همچنین از ویدیو پشتیبانی می کند ، راهی برای بارگیری این پرونده های بزرگ از فضای سرور DreamHost و ذخیره پس انداز شما می دهد..

Jetpack CDN

پرونده ها ، از جمله تصاویر و فیلم ها ، برای بهبود زمان بارگذاری ، به طور خودکار به Jetpack CDN منتقل می شوند.

روند اضافه کردن پرونده ها به CDN کاملاً یکپارچه است. به سادگی پرونده ها را به طور معمول در کتابخانه رسانه ای وردپرس خود بارگذاری کنید و آنها در پس زمینه به شبکه توزیع شده سرورهای Jetpack منتقل شوند. هیچ تبلیغی یا مارک تجاری در ویدیوهای شما نمایش داده نمی شود.

همچنین یک ابزار جستجوی پیشرفته وجود دارد که قصد دارد در هنگام جستجو در وب سایت شما نتایج سریعتر و مرتبط تری را به بازدید کنندگان شما ارائه دهد ، به خصوص اگر سایت شما مطالب زیادی برای غربال کردن دارد.

گزینه های پشتیبانی پیشرفته

از آنجا که DreamPress در حال حاضر یک کانال گفتگوی زنده 24/7 ارائه نمی دهد (در عوض ، این کار در ساعات اداری ، هفت روز در هفته باز است) ، از طریق برنامه حرفه ای Jetpack می توانید به پشتیبانی اولویت ایمیل کارمندان میز کمک WordPress.com دسترسی پیدا کنید. یک برنامه خوب علاوه بر برنامه های DreamPress Pro و Plus است.

دسترسی به مضامین حق بیمه WordPress

هر وب سایت وردپرس نیاز به یک موضوع دارد و در حالی که تم های رایگان بسیار خوبی در آنجا وجود دارد ، اما حق بیمه تمایل به زیبایی بیشتری دارند ، از الگوهای مفید تری برخوردار هستند و ظاهر حرفه ای تری به سایت شما می بخشند. خوشبختانه همانطور که گفته شد ، طرح حرفه ای Jetpack گزیده ای از تم های برتر وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد.

تم وردپرس Arcane Premium

این نمونه ای از یکی از تم های برتر است که می توانید با برنامه های DreamPress Plus و Pro انتخاب کنید.

از طریق برنامه Jetpack Professional ، شما بیش از 200 موضوع برتر را انتخاب کنید ، از جمله برخی از این هزینه ها به اندازه 79 دلار. بنابراین ، اگر یک موضوع باکیفیت را که دوست دارید مشاهده کنید ، مبلغی که با خرید نکردن آن صرفه جویی می کنید می تواند اختلاف قیمت چند ماهه بین برنامه ورود به سطح DreamPress را که بدون مضامین ارائه می شود و برنامه Plus را که شامل می شود ، پوشش دهد. شما به آن تم حق بیمه دسترسی پیدا می کنید.

داشبورد مدیریت وب سایت WordPress.com

همچنین لازم به ذکر است که پس از فعال شدن Jetpack در سایت خود ، می توانید از طریق همان داشبورد همان پلتفرم میزبان WordPress.com ، برخی از جنبه های WordPress را مدیریت کنید. اگر داشبورد پیش فرض خود میزبان وردپرس را ترجیح می دهید ، هنوز هم در دسترس است.

داشبورد Jetpack

Jetpack به شما امکان می دهد وب سایت خود را از طریق داشبورد کاملاً مشابه داشبورد WordPress.com مدیریت کنید.

این انتخاب رابط ها ممکن است برای هرکسی که به فکر انتقال از سرویس میزبان WordPress.com به سمت میزبانی وب خود در وردپرس خود هستند ، جذاب باشد اما نمی خواهد تجربه کاربر WordPress.com را پشت سر بگذارد.

داشبورد پیش فرض وردپرس

داشبورد پیش فرض نرم افزار خود میزبان وردپرس به راحتی قابل دسترسی است.

جالب اینجاست که از آنجا که این رابط داشبورد در وب سایت WordPress.com میزبان است ، و این چیزی نیست که در سایت وردپرس شما وارد شود ، دیگر لازم نیست نگران باشید که سایت شما را کند کند.

در مقایسه با داشبورد پیش فرض وردپرس ، داشبورد به سبک WordPress.com با رابط کاربری مدرن تری ، احتمالاً استفاده از آن ساده تر است. با این حال ، شما هنوز هم باید از داشبورد وردپرس خود میزبان پیش فرض برای انجام کارهای خاص ، مانند کار با برخی از افزونه های شخص ثالث و مضامین استفاده کنید.

خلاصه برنامه افزودنی برنامه حرفه ای Jetpack

درست است که شما می توانید در برنامه Jetpack Professional مشترک شوید و هزینه های این ویژگی های مفید را بپردازید ، صرف نظر از اینکه در برنامه های DreamPress Plus و Pro ثبت نام کنید یا نه.

با این حال ، با توجه به اینکه طرح Jetpack Professional ماهانه 29 دلار هزینه دارد و طرح DreamPress Plus با 24.95 دلار شروع می شود ، این امر به جذابیت بیشتر برنامه پلاس کمک می کند. تنها نکته منفی استفاده از Jetpack این است که برخی از ویژگی ها مانند نسخه پشتیبان تهیه کپی شده اند و به طور بالقوه می توانید دو تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با آنها داشته باشید.

با این حال ، این یک مسئله جزئی در مقایسه با ویژگی های به روز شده ، قابلیت های اضافی و افزایش گزینه های پشتیبانی است که ارائه می شود. اگر قبلاً به فکر برنامه های DreamPress هستید ، مطمئناً برنامه Jetpack Professional باعث می شود که برنامه Plus یک گزینه وسوسه‌انگیزتر در مقایسه با برنامه ورود DreamPress در سطح ورودی باشد که شامل اشتراک حق بیمه Jetpack Professional نیست.

می توانید در راهنمای نهایی پلاگین Jetpack درباره ویژگی ها و افکار ما در مورد این سرویس اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Downsides of DreamHost Shared و میزبان مدیریت وردپرس

اکنون که ما بهترین ویژگی های سرویس DreamHost ، از جمله برنامه های مشترک و مدیریت شده WordPress را پوشش داده ایم ، وقت آن رسیده است که به برخی از اشکالات این بسته ها و این شرکت میزبان نگاه کنیم..

عدم دسترسی به مضامین حق بیمه وردپرس

در مرحله اول ، مگر اینکه برنامه های گران قیمت تر DreamPress Plus یا Pro را انتخاب کنید ، این واقعیت که به هیچ مضمون حق بیمه وردپرس دسترسی پیدا نمی کنید ممکن است برای بعضی از موارد مفید باشد. اگرچه بیشتر برنامه های مشترک از سایر میزبان ها با تم های حق بیمه WordPress همراه نیستند ، برخی از برنامه های میزبانی مدیریت شده مانند WP Engine و StudioPress مضامین برنامه هایشان شامل.

گزینه های پشتیبانی محدود

هیچ پشتیبانی مستقیم تلفنی و عدم دسترسی 24/7 به چت زنده می تواند برای برخی از افراد معامله گر باشد.

در حالی که می توانید در هر ساعت از شبانه روز یا یک ایمیل ایمیل خود را آتش بزنید ، اما گاهی اوقات به شخصی نیاز دارید که بتواند در مورد مسئله فوری به شما کمک کند. اگر سرویس پاسخگویی در منطقه شما وجود دارد و طبق برنامه شما پوشش داده می شود ، این امر می تواند فقدان خط تلفن تلفنی یا چت زنده شبانه رو را جبران کند. با این حال ، از آنجا که فقط ایالات متحده و کانادا را تحت پوشش خود قرار می دهد و برای برخی از برنامه ها (میزبانی مشترک) خدمات پرداختی است ، این امر برای همه اعمال نمی شود.

هیچ افزایشی در داشبورد وردپرس وجود ندارد

یکی دیگر از اشکالات احتمالی DreamHost عدم پیشرفت در داشبورد پیش فرض وردپرس است. بعنوان مثال برخی از هاست ها ، مانند SiteGround ، شامل یک جادوگر راه اندازی وب سایت است که در وب سایت وردپرس شما نمایش داده می شود که هدف شما کمک به شما در راه اندازی سایت جدید خود است.

SiteGround همچنین مجموعه ای از کنترل ها را از طریق افزونه مخصوص خود به داشبورد وردپرس اضافه می کند ، که به شما امکان می دهد جنبه های خاصی از وب سایت و عملکرد آن را پیکربندی کنید ، چیزی که فاقد DreamHost است.

با این حال ، کسانی که در برنامه های DreamPress شامل اشتراک طرح برنامه Jetpack هستند می توانند بسیاری از جنبه های وب سایت خود را از طریق رابط کاربری WordPress.com مدیریت کنند..

عملکرد پشتیبان گیری ضعیف

اگرچه وب سایت شما هر روز به طور خودکار از برنامه های DreamPress پشتیبان تهیه می شود ، این مورد با برنامه های میزبانی مشترک به اشتراک نمی گذارد.

در برنامه های به اشتراک گذاشته شده ، از دامنه و حساب شما بطور خودکار پشتیبان تهیه می شود ، اما شما همانطور که با برخی از ابزارهای دیگر انجام می دهید ، مانند کنترل انتخاب روزی که دوباره به آن برگردید ، همان سطح کنترل پشتیبان خود را ندارید یا کدام قسمت از وب سایت شما برای بازیابی است.

شما می توانید از سرویس پرداخت فضای ذخیره شده رویایی DreamObjects استفاده کنید و از پلاگین پشتیبان DreamHost استفاده کنید تا به یک سیستم مملو از ویژگی دسترسی پیدا کنید. نصب افزونه پشتیبان خود نیز گزینه ای است ، اما خوب خواهد بود اگر این یک ویژگی استاندارد از برنامه های اشتراکی DreamHost باشد ، مانند سایر میزبان های قابل مقایسه.

اعتماد بیش از حد به Jetpack

مسئله دیگری که ممکن است برخی از خوانندگان در مورد برنامه میزبانی وردپرس با مدیریت DreamPress از DreamHost داشته باشند ، اتکا به برنامه Jetpack Professional برای ارائه بسیاری از ویژگی های کلیدی مانند امنیت سایت و ابزارهای بهینه سازی ، به عنوان مثال است..

از یک طرف ، اعمال مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند موجود از یک شرکت مانند WordPress.com یک ایده هوشمند است. اما ، از سوی دیگر ، گاهی اوقات احساس می کنید که در دو سیستم کار می کنید ، که به نوعی شما هستید.

خلاصه Downsides DreamHost

به طور کلی ، وقتی صحبت از ویژگی ها و قابلیت ها می شود ، اکثر اشکالات DreamHost بیشتر در برنامه های میزبانی مشترک به چشم می خورد ، به جای برنامه های میزبانی WordPress مدیریت شده توسط DreamPress که مشخص تر است..

بنابراین ، اگر به دنبال یک تجربه میزبانی غنی از ویژگی هستید ، برنامه های DreamPress احتمالاً در مقایسه با برنامه های مشترک آنها گزینه بهتری از DreamHost هستند.

با این وجود ، انتخاب ساده تر میزبان وب بیشتر از بررسی اینکه ویژگی های مورد نیاز شما را دارد یا نه ، وجود دارد. شما همچنین باید سعی کنید قبل از ثبت نام متوجه شوید چه نوع عملکردی میزبان می تواند ارائه دهد. در بخش بعدی این بررسی DreamHost ، ما به شما کمک می کنیم فقط همین کار را انجام دهید.

عملکرد میزبان DreamHost به اشتراک گذاشته و DreamPress

اکنون می دانید با برنامه های DreamHost ، از جمله برخی از اشکالات این میزبان وب ، چه چیزی کسب می کنید ، زمان آن رسیده است که ببینید وب سایت های میزبان با این شرکت چقدر خوب عمل می کنند.

برای آزمایش های خود ، ما از خدمات Pingdom و Load Impact برای اندازه گیری سرعت سریع سایت های خود استفاده کردیم. ما همچنین بررسی کردیم که چگونه آنها قادر به کنترل چندین بازدید کننده همزمان به آنها دسترسی پیدا کرده اند ، و همچنین اینکه از DreamHost چه نوع از زمان های بالایی را می توان انتظار داشت.

در حالی که بدون شک DreamHost برخی از ویژگی های خوب را دارد ، اگر سایت شما به آرامی بارگیری شود ، نمی توانید از آنها استفاده کنید ، نمی تواند چندین بازدید کننده همزمان را کنترل کند و اغلب آفلاین است. بنابراین ، بیایید دریابیم که وضعیت در این بخش از بررسی DreamHost ما چیست.

نتایج آزمایش زمان بارگیری DreamHost

برای آزمایشات خود ، چهار وب سایت وردپرس ایجاد کردیم. دو مورد از این سایت ها در برنامه های مشترک DreamHost و دو نفر در DreamPress برنامه های میزبانی وردپرس را مدیریت کردند.

ابتدا موضوع سبک و پیش فرض فعلی وردپرس ، بیست و نوزده را در یکی از سایت هایی که در برنامه مشترک قرار دارد نصب کردیم و سپس همین موضوع را در یکی از سایت های میزبانی شده در طرح DreamPress نصب کردیم. سپس موضوع محبوب و سنگین وزن Avada را در دو سایت دیگر نصب کردیم.

هدف این بود که نه تنها DreamHost را در هنگام میزبانی از مضامین سبک وزن سبک و مضامین چند منظوره با وزن سنگین ، بلکه توانایی کمک به شما برای مقایسه عملکرد برنامه های مشترک در برابر برنامه های مدیریت شده DreamPress ، فراهم آورد. هدف این است که به شما کمک کند تا در مورد بهترین گزینه برای پروژه خود تصمیم بگیرید.

سرویس Pingdom برای این تست ها استفاده شد که زمان بارگذاری سایت ها هر 30 دقیقه ثبت می شود. پس از هفت روز آزمایش ، میانگین زمان بارگیری برای هر سایت برای این مقاله استفاده شده است.

در اینجا نتایج …

نتایج DreamHost به اشتراک گذاشته شده و DreamPress میزبان نتایج سبک وزن

اگر قصد ایجاد یک وبلاگ اساسی یا وب سایت ساده تجارت را دارید ، بیست و نوزده مضمون فعال شده در وب سایت های جدید وردپرس به طور پیش فرض گزینه مناسبی است.

بیست و نوزده موضوع وردپرس

بیست و نوزده در حال حاضر موضوع پیش فرض وردپرس است و برای وب سایت های اصلی مناسب است.

پس از راه اندازی سایت ها ، صفحه اصلی حاوی متن و تصویری ایجاد شد. بارهای بارگذاری URL آن صفحه هر 30 دقیقه توسط Pingdom ضبط می شد. پس از هفت روز آزمایش ، میانگین بارگیری صفحه آزمون از وب سایت وردپرس با استفاده از یک موضوع سبک وزن که در برنامه اشتراکی کم هزینه DreamHost میزبان بود ، 1.41 ثانیه بود.

سرعت بیست و نوزده صفحه پینگدوم

سایتی که از طرح بیست و نوزده میزبان در طرح مشترک DreamHost استفاده شده است ، میانگین بارگیری آن 1.41 ثانیه است.

همان صفحه در سایت میزبانی شده در DreamPress برنامه میزبانی وردپرس مدیریت و در Pingdom نظارت شد. پس از هفت روز آزمایش ، میانگین زمان بارگیری صفحه آزمون از سایت با استفاده از یک موضوع سنگین وزن ، میزبانی شده در طرح DreamPress ، 581 میلی ثانیه بود.

DreamHost سرعت بیست و نوزده صفحه صفحه DreamPress

سایتی که با استفاده از موضوع بیست و نوزده ، میزبان در طرح DreamPress ، میانگین بارگیری 581 میلی ثانیه دارد.

همانطور که از نتایج می بینید ، زمان بارگذاری وب سایت وردپرس میزبان در برنامه گران تر DreamPress بسیار سریعتر از سایتی است که در برنامه میزبانی ارزانتر مشترک میزبانی شده است.

نتایج بیست و نوزده سرعت پینگدوم

میانگین بارگیری سایتهای با استفاده از موضوع بیست و نوزده پس از هفت روز نظارت توسط Pingdom.

برای متن متوسط ​​، زمان بارگذاری سایت میزبان DreamPress (581 میلی ثانیه) با استفاده از تم سبک بسیار نزدیک به زمان برنامه های قابل مقایسه در بررسی میزبانی اخیر Business WordPress.com ما (603 میلی ثانیه) است. با این حال ، میانگین زمان بارگیری سایت آزمون ما در برنامه اشتراکی DreamHost (1.41 ثانیه) بسیار کندتر از زمان یک سایت مشابه از بررسی میزبانی مشترک ما توسط SiteGround (576 میلی ثانیه).

نتایج DreamHost به اشتراک گذاشته شده و DreamPress میزبان نتایج سنگین وزن

اگر می خواهید از یکی از مضامین پرمصرف تر موجود برای وردپرس استفاده کنید ، پرفروش ترین Avada گزینه بسیار خوبی است. بنابراین ، برای اینکه ایده ای در مورد بارگیری بار در نظر بگیرید اگر می خواهید یک موضوع چند منظوره را انتخاب کنید و وب سایت خود را با DreamHost میزبانی کنید ، در اینجا نتایج حاصل از آزمایش های ما از سایت های با استفاده از Avada است..

نسخه ی نمایشی آژانس تم آوادا

چند منظوره Avada یکی از تم های پرفروش وردپرس در همه زمان ها است.

برای این آزمایشات ، نسخه آزمایشی آژانس تم Avada به وب سایت های وردپرس وارد شد. سپس صفحات اصلی آن سایتها در پینگدوم مورد بررسی قرار گرفتند که بارهای بارگیری هر 30 دقیقه ضبط می شدند. پس از هفت روز نظارت ، میانگین زمان بارگیری سایت میزبانی شده در برنامه مشترک از DreamHost 4.3 ثانیه بود.

بارگیری TImes از سایت مشترک میزبان Avada

سایتی که از طرح Avada میزبانی شده در برنامه اشتراکی DreamHost استفاده شده است ، میانگین بارگیری آن 4.3 ثانیه است.

برای وب سایت با استفاده از موضوع Avada میزبان در برنامه میزبانی وردپرس مدیریت DreamPress ، میانگین زمان بارگیری پس از هفت روز آزمایش 1.89 ثانیه بود.

بارگیری بار از DreamPress میزبان سایت Avada

سایتی که از موضوع Avada میزبان برنامه DreamPress است ، میانگین بارگیری آن 1.89 ثانیه است.

باز هم ، مانند زمان بارگذاری سایتهای با استفاده از سبک بیست و نوزده سبک ، تفاوت زیادی بین سرعت سایتها با استفاده از موضوع سنگین وزن آوادا در میزبانی مشترک و برنامه های DreamPress وجود دارد..

بارگیری بار از سایتها با استفاده از موضوع Avada

میانگین بارگیری سایتهایی که از موضوع Avada استفاده می کنند پس از هفت روز نظارت توسط Pingdom.

برای متن ، سایتهای مقایسه شده توسط SiteGround ما با برنامه های میزبانی مشترک ، با استفاده از مضمون Avada ، بسیار سریعتر (1.59 ثانیه) از سایتهای میزبان در برنامه اشتیاق DreamHost (4.3 ثانیه).

همچنین ، سایتهایی که Avada از WP Engine ما (1.43 ثانیه) و Kinsta (1.25 ثانیه) استفاده می کنند سریعتر از سایت DreamPress میزبان Avada بودند (1.89 ثانیه).

یادداشت هایی در مورد نتایج تست سرعت پینگdom رویای DreamHost

همانطور که احتمالاً از تصاویر Pingdom در بالا متوجه شده اید ، اندازه صفحه هایی که در سایت های آزمایش مشاهده می شوند ، متفاوت هستند ، با وجود استفاده از تم ها و مطالب یکسان.

این واریانس در اندازه صفحه را می توان به انواع مختلف حافظه پنهان و سایر ویژگیهای افزایش عملکرد نسبت داد که در برنامه های مختلف DreamHost وجود دارند.

به عنوان مثال ، سایت هایی که در برنامه های DreamPress میزبان هستند دارای ویژگی های حق بیمه بهبود Jetpack Professional مانند CDP وردپرس.com و بهینه سازی تصویر و فایل و همچنین دسترسی به قابلیت ذخیره سازی DreamPress می باشد. این به احتمال زیاد در مقایسه با برنامه های مشترک و عملکرد بهینه سازی اساسی تر آنها ، باعث کاهش اندازه صفحه می شود.

DreamHost Shared و DreamPress خلاصه زمان بارگیری

همانطور که مشاهده می کنید ، زمان بارگذاری سایتها در برنامه های مشترک با استفاده از موضوع سنگین وزن آوادا بسیار کندتر از سایتهایی است که از تم بیست و نوزده سبک وزن استفاده می کنند. بنابراین ، اگر قصد دارید از یکی از نمایه های وب سایت پرمصرف از یک موضوع چند منظوره مانند Avada استفاده کنید ، میزبانی مشترک با هزینه کم از DreamHost احتمالاً گزینه مناسبی نیست.

بارگیری بار از سایتهای میزبانی شده توسط DreamHost

میانگین زمان بارگیری چهار سایت آزمایشی پس از هفت روز نظارت توسط Pingdom.

با این حال ، حتی بارهای سایت میزبان DreamPress با استفاده از مضمون Avada چندان چشمگیر نبوده که نتایج حاصل از Kinsta و WP Engine ما با مقایسه میزبانی وردپرس موفق شده اند.

به همین دلیل ، اگر بار بارگذاری سریع دغدغه اصلی شماست ، ممکن است برنامه های میزبانی وب DreamHost به اشتراک گذاشته و مدیریت شده توسط DreamPress بهترین گزینه برای وب سایت شما نباشد اگر قصد دارید از یک موضوع سنگین وزن استفاده کنید و سپس یکی از نسخه های نمایشی آن را وارد کنید..

با این حال ، DreamHost را از لیست کوتاه خود هنوز عبور نکنید. همانطور که مجموعه آزمایش های بعدی ما در معرض نمایش است ، DreamHost به خصوص در زمینه افزایش ترافیک عملکرد خوبی دارد.

تست عملکرد ضربه DreamHost

علاوه بر دانستن سرعت بالقوه وب سایت شما ، همچنین مهم است که چگونه سایت شما بتواند همزمان با چندین بازدید کننده که به آن دسترسی پیدا می کنند مقابله کند. برای اینکه دریابیم DreamHost در این شرایط چقدر عملکرد خوبی دارد ، ما از سرویس Load Impact برای شبیه سازی چندین بازدید همزمان به وب سایت های تست وردپرس استفاده کردیم.

برای تست Load Impact ، از صفحه اصلی وب سایتهای با استفاده از مضمون Avada ، میزبانی شده در DreamHost به اشتراک گذاشته و DreamPress برنامه های میزبانی وردپرس را مدیریت کرد ، استفاده شد. در اینجا نتایج …

تست تأثیر بار میزبانی وب DreamHost به اشتراک گذاشته شده

به طور معمول ، هنگام تست عملکرد میزبانی مشترک ، Load Impact را تنظیم می کنیم تا در مدت زمان 5 دقیقه تعداد کاربران مجازی دسترسی همزمان به سایت را از یک به 50 نفر افزایش دهد..

با این حال ، بر خلاف اکثر برنامه های میزبانی مشترک که ما تاکنون آزمایش کرده ایم ، سایت DreamHost توانست 50 کاربر مجازی همزمان را کنترل کند بدون اینکه پاسخگو نباشند.

در این آزمون با حداکثر 50 کاربر همزمان ، زمان بارگیری با افزایش تعداد کاربران سنبله کرد. با این حال ، همانطور که خط سبز در نمودار زیر نشان می دهد ، سرعت سایت قبل از پایان آزمایش بهبود می یابد. نمودار نتایج تعاملی را از این آزمون برای خودتان می توانید در وب سایت Load Impact مشاهده کنید.

نتایج تست تاثیر بار

با افزایش تعداد کاربران مجازی ، خط سبز زمان بارگذاری سایت آزمون را در برنامه اشتراکی DreamHost نشان می دهد.

از آنجا که سایت در برنامه میزبانی مشترک به طور همزمان پاسخگو بود وقتی 50 کاربر مجازی در همان زمان به آن دسترسی پیدا می کردند ، یک آزمایش دوم نیز اجرا شد تا ببیند چه اتفاقی می افتد وقتی تعداد کاربران مجازی همزمان به 250 افزایش یابد.

در آزمایش دوم ، همانطور که از نمودار زیر نشان داده شده است ، بارهای بارگیری مجدداً افزایش یافته و کاربران مجازی بیشتری به سایت دسترسی پیدا کردند. با این حال ، در 77 کاربر مجازی ، زمان بارگذاری 1.83 ثانیه نسبتاً قابل قبول بود. در حالی که زمان بارگیری در 166 کاربر مجازی به 27.51 ثانیه غیرقابل قبول افزایش یافته است ، تقریباً بیش از یک ثانیه از حدود 200 کاربر مجازی تا پایان آزمون ، هنگامی که 250 کاربر مجازی به سایت دسترسی پیدا کردند ، بهبود یافته و تثبیت می شوند. نمودار نتایج تعاملی این آزمون در وب سایت Load Impact موجود است.

نتایج تست تاثیر بار

زمان بارگذاری سایت در برنامه اشتراکی DreamHost قبل از پایان آزمایش بازیابی و تثبیت شده است.

اگرچه سایت های تست میزبانی شده در برنامه اشتراکی DreamHost با افزایش تعداد کاربران ، در ابتدا با مشکل روبرو شدند ، اما چگونگی کاهش بار بارگذاری به سطح قابل استفاده چشمگیر بود. سایت های مقایسه Bluehost ، GoDaddy و SiteGround ما مطمئناً در این نوع آزمون عملکردی هم نداشته اند.

بنابراین ، بر اساس نتایج آزمون ما ، اگر وب سایت شما در این برنامه مشترک میزبانی شده باشد و به طور ناگهانی سنبله در ترافیک دریافت کند ، زمان بارگذاری باید بعد از اینکه DreamHost یک یا دو دقیقه برای تنظیم بر افزایش بار داشته باشد قابل استفاده باقی بماند..

حال بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه گرانترین برنامه DreamPress که مدیریت میزبان WordPress را مدیریت کرده است ، با همان بار کار می کند.

تست تأثیر بار میزبانی میزبان DreamPress

برای تست DreamPress ، ما مستقیماً به شبیه سازی 250 کاربر مجازی دسترسی به وب سایت وردپرس رفتیم و تعداد کاربران را در مدت زمان 5 دقیقه از یک به 250 نفر افزایش دادیم. مانند آزمایش برنامه میزبانی مشترک ، صفحه اصلی وب سایت وردپرس ، که از موضوع Avada و نسخه نمایشی آژانس آن استفاده می کرد ، توسط Load Impact مورد نظارت قرار گرفت.

بارگذاری نتایج DreamPress

زمان بارگذاری وب سایت WordPress میزبان DreamPress نوسان نخواهد داشت زیرا تعداد کاربران مجازی به 250 افزایش یافته است.

همانطور که نمودار بالا نشان می دهد ، زمان بارگذاری سایت که با خط سبز نشان داده می شود ، واقعاً تغییر نکرد زیرا تعداد کاربران مجازی دسترسی به سایت به 250 نفر افزایش یافت. می توانید نمودار نتایج تعاملی را از این آزمون مشاهده کنید. وب سایت Load Impact. ما بار دوم این آزمایش را انجام دادیم و با افزایش تعداد کاربران مجازی ، بارهای باربری نیز متحمل نشد.

توانایی DreamPress برای برخورداری از 250 کاربر مجازی همزمان ، بدون افزایش زمان بارگذاری ، با نتایج حاصل از بررسی WP Engine ما مطابقت دارد. با این حال ، Load Impact در مقایسه با سایت برنامه DreamPress بارهای سریع تری را برای میزبان WP Engine ثبت کرد.

نتایج نظارت از زمان خواب DreamHost

و همچنین آزمایش زمان بارگذاری سایت های میزبانی شده در DreamHost برنامه های WordPress را به اشتراک گذاشته و مدیریت کرده است ، زمان به روز بودن این سایت ها نیز به مدت هفت روز مورد نظارت قرار گرفت.

نتایج Pingdom Uptime

نتایج مانیتورینگ پینگ پدوم از چهار سایت آزمایشی طی یک دوره هفت روزه.

همانطور که از نمودارها می بینید ، پینگدوم برخی از زمان های خرابی را برای سایت های آزمایش ثبت کرد. بیشترین بخش خرابی که طبق گفته Pingdom حدود سه ساعت بود ، به دلیل بروزرسانی برنامه ریزی شده سیستم عامل مشترک سرور بود.

AnnHcement توییتر DreamHost

DreamHost به کاربران خود اطلاع نداد كه خرابی به دلیل بروزرسانی برنامه نویسی نرم افزار اتفاق می افتد.

برای به روزرسانی مشتریان ، اعلان ها در توییتر ارسال می شوند ، پیام ها در داشبورد حساب و نمایش ایمیل ها ارسال می شد. با توجه به ماهیت برنامه ریزی شده برای خرابی ، افت کمتر از 100 درصد به موقع واجد شرایط ضمانت DreamHost نیست.

با این حال ، همانطور که از نتایج Pingdom می بینید ، برخی از سایت های آزمایش دوره های دیگر از خرابی را در طی هفت روز نظارت تجربه کرده اند..

نتایج Pingdom Uptime

Pingdom زمان وقفه یکی از سایتهای میزبان برنامه مشترک DreamHost را ثبت کرد.

پس از پرس و جو از خرابی ضبط شده توسط Pingdom با DreamHost ، آنها تأیید كردند كه سرور در این دوره در حقیقت بصورت آنلاین بوده و گفته اند كه احتمالاً مشكلی برای Pingdom بوده است. متأسفانه ، امکان بررسی شخصاً وضعیت سایتها در این دوره ها وجود نداشت.

جزئیات فنی DreamHost

برای ارائه اطلاعات بیشتر به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که DreamHost گزینه مناسبی برای وب سایت شماست یا خیر ، اگر چنین باشد ، کدام یک از برنامه های آنها بهترین انتخاب است ، در اینجا سریع به برخی از مهمترین جزئیات فنی و تفاوت های موجود در اینجا می پردازیم. میزبانی مشترک و DreamPress خدمات میزبانی وردپرس را مدیریت کردند:

 • ذخیره وب سایت: WP Super Cache افزونه حافظه پنهان پیشنهادی برای مشتریان میزبان مشترک است ، در حالی که سایتهای برنامه DreamPress دارای حافظه داخلی سرور هستند که از طریق افزونه Proxy Cache Purge مدیریت می شوند..
 • شبکه تحویل محتوا (CDN): برنامه های Cloudflare CD و Cloudflare رایگان و پولی را می توان از طریق کنترل پنل DreamHost برای مشتریان در برنامه های مشترک فعال کرد ، در حالی که برنامه های DreamPress Plus و Pro شامل استفاده نامحدود از CDN از طریق ادغام Jetpack هستند. مشتریان طرح ورود به سطح DreamPress همچنین می توانند از خدمات CDN Cloudflare استفاده کنند.
 • PHP: صاحبان وب سایت می توانند نسخه های PHP را بین 7.1 ، 7.2 و 7.3 انتخاب کنند.
 • HTTP / 2.0: HTTP / 2.0 در تمام برنامه های DreamHost اشتراکی و DreamPress فعال است.
 • SSL: گواهینامه های SSL رایگان از Letry Encrypt به سایت شما اعمال می شود ، یا می توانید از جاهای دیگر از گواهینامه های خود استفاده کنید.
 • SFTP: می توانید از طریق SFTP به فضای سرور خود در برنامه های مشترک و DreamPress دسترسی پیدا کنید.
 • مدیر فایل سرور: یک مدیر فایل مبتنی بر مرورگر برای دسترسی به فضای سرور و پرونده های آن وجود دارد.
 • دسترسی به بانک اطلاعاتی: از طریق phpMyAdmin می توانید به پایگاه داده های وب سایت WordPress دسترسی پیدا کنید.
 • سرویس ایمیل: برنامه های DreamPress و برنامه Shared Unlimited با یک سرویس ایمیل ارائه می شوند ، اما برنامه سطح مشترک Shared Starter چنین نمی کند ، و به عنوان یک افزودنی پولی از DreamHost در دسترس است.
 • مدیریت وب سایت وردپرس: می توان نرم افزار وردپرس را به صورت خودکار بروزرسانی کرد ، اما افزونه ها و مضامین باید به طور پیش فرض توسط مشتری به روز شوند. با این حال ، از Jetpack می توان برای فعال سازی به روزرسانی خودکار افزونه استفاده کرد.
 • محدودیت های افزونه: هیچ افزونه ای ممنوع نیست ، اما برخی از افزونه ها برای استفاده در برنامه های DreamPress توصیه نمی شوند.
 • تمهیدات امنیتی: برای تأمین امنیت سایت اضافی در تمام برنامه ها ، mod_security به صورت رایگان قابل فعال است.
 • خدمات پاکسازی پس از هک: DreamShield یک افزودنی پولی است که بدافزارها و سایر موارد را از 3 دلار در ماه اسکن و حذف می کند. برنامه های DreamPress Plus و Pro شامل برنامه Jetpack Professional است که امکان دسترسی به کادر پشتیبانی Jetpack را فراهم می کند ، که به شما کمک می کند تا هرگونه مشکل در سایت خود را برطرف کنید.
 • مکان های مرکز داده: می توانید بین دو مرکز داده ایالات متحده در ویرجینیا و اورگان انتخاب کنید و CDN محتوای شما را در سطح جهان توزیع می کند.
 • سایت های مرحله بندی: ویژگی سایت مرحله بندی فقط در برنامه های DreamPress در دسترس است ، اگرچه می توانید از یک افزونه استیج در برنامه های مشترک استفاده کنید.
 • مهاجرت وب سایت وردپرس: سرویس مهاجرت وب سایت وردپرس با هزینه 99 دلار در برنامه های مشترک در دسترس است ، در حالی که برنامه های DreamPress شامل مهاجرت رایگان وب سایت وردپرس است..
 • چک و ضمانت های بی موقع: DreamHost دارای 100٪ ضمانت به موقع با اعتبار اعمال شده در حساب های مشتری هنگام خرابی است ، اما فقط برنامه DreamPress Pro شامل نظارت و عیب یابی سایت در صورت شناسایی یک مسئله از طریق ویژگی DreamCare است ، اگرچه DreamCare را می توان به عنوان افزودنی خریداری کرد. برای برنامه های دیگر با این حال ، برنامه Jetpack Professional که مشتریان DreamPress Plus و Pro از آن دسترسی دارند ، شامل نظارت بر خرابی است.
 • کانال های پشتیبانی: پشتیبانی از طریق چت زنده ارائه می شود ، که از ساعت 5.30 صبح تا 9.30 بعد از ظهر اقیانوس آرام باز است ، هفت روز در هفته ، در حالی که کمک های الکترونیکی 24/7 در دسترس است. همچنین می توانید از پرسنل پشتیبانی درخواست تماس بگیرید. برنامه های DreamPress Plus و Pro که با برنامه Jetpack Professional همراه هستند شامل دسترسی به کارشناسان پشتیبانی وردپرس از Jetpack.

امیدوارم که به هر سؤالی باقیمانده در مورد DreamHost به اشتراک گذاشته شده و برنامه های میزبانی DreamPress پاسخ دهد.

افکار نهایی

برنامه های اشتراکی DreamHost کمی کیف مختلط است. قیمت برنامه های اشتراکی بسیار ارزان است ، به خصوص اگر شما آمادگی پرداخت سه سال گذشته را دارید.

با این حال ، برنامه های مشترک فاقد برخی از ویژگی های مفید است که اغلب در نقاط دیگر ، مانند یک سیستم پشتیبان داخلی ساخته شده است. ساعتهای محدود کانال پشتیبانی چت زنده و نبود شماره پشتیبانی تلفنی بسته به شرایط پشتیبانی شما ممکن است دلیل دیگری برای عبور از برنامه های اشتراکی DreamHost در لیست شما باشد. خرابی که توسط Pingdom ضبط شده اما توسط DreamHost ثبت نشده است ، هنگام توصیه برنامه های اشتراکی ، نگران کننده دیگری است..

از طرف دیگر ، هنگام رسیدگی به چندین کاربر که به طور همزمان به سایتهای آزمایشی دسترسی پیدا می کنند ، سایتهایی که در برنامه مشترک DreamHost قرار داشتند ، بسیار خوب عمل کردند.

برخلاف برنامه های مشترک ، برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت DreamPress شامل تمام ویژگی هایی است که ممکن است از این نوع بسته ها انتظار داشته باشید ، مانند نسخه پشتیبان تهیه روزانه ، استفاده از CDN و مرحله بندی. این امر به ویژه در مورد برنامه های میانی و سطح پلاس و Pro Plus که همراه با برنامه Jetpack Professional و کلیه ویژگی های مفیدی است که شامل می شود صدق می کند. با این حال ، سایت های میزبان DreamPress به همان اندازه برخی از رقابت ها ، مانند Kinsta و WP Engine ، سرعتی ندارند ، اگرچه در تست های Load Impact عملکرد خوبی داشتند.

اگر میزبانی وردپرس مدیریت شده را از DreamHost در نظر دارید ، احتمالاً می توانید اگر توانایی آن را داشته باشید ، از برنامه سطح ورود DreamPress صرفنظر کنید ، و برای دسترسی به برنامه حرفه ای Jetpack برنامه یا Plus یا Pro را انتخاب کنید. با این کار قفل سیستم پشتیبان قدرتمند VaultPress ، گزیده ای از تم های برتر وردپرس و سایر ویژگی های امنیتی و عملکردی که این برنامه ها را گزینه های بسیار جذاب تری ایجاد می کنند..

همچنین ، از آنجا که برنامه Jetpack Professional شامل دسترسی به سرویس پشتیبانی ایمیل WordPress.com است ، در صورت نیاز به کمک به وب سایت خود ، مکان دیگری نیز برای مراجعه به آن دارید. اگرچه ، همانطور که WordPress.com اخیر ما بررسی میزبانی وب را نشان داد ، انتخاب DreamPress تنها راه دسترسی به ویژگی های Jetpack Professional به عنوان بخشی از اشتراک میزبانی شما نیست.

برنامه های میزبانی وردپرس در DreamHost به اشتراک گذاشته و مدیریت شده خیلی خوب عمل می کنند ، اما واقعاً از رقابت خارج نشوید ، و اشکالاتی در این زمینه ندارند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me