Bluehost ، GoDaddy یا SiteGround: بهترین سرویس میزبانی وب برای وردپرس کدام است؟

معاملات وردپرس


Bluehost ، GoDaddy و SiteGround از بزرگترین اسامی در هاستینگ وب هستند که هرکدام طیف وسیعی از برنامه هاست مختلف را ارائه می دهند. خواه یک وب سایت جدید راه اندازی کنید یا به دنبال یک هاست جدید هستید ، با قیمت های پایین آنها همه گزینه های بسیار جذاب هستند – اما که بهترین است? کدام یک را باید انتخاب کنید?

در این مقایسه ، ما به برنامه های سطح ورودی برای Bluehost ، GoDaddy و SiteGround خواهیم پرداخت تا دریابیم که در هر کدام از آنها چه مواردی را شامل می شود ، موارد اضافی خاصی را برای کاربران WordPress در نظر بگیریم و هم به عملکرد و هم به موقع نگاهی بیندازیم – با آزمایش و داده های واقعی (با استفاده از دو موضوع WordPress بسیار متفاوت: پیش فرض موضوع وردپرس ، ‘بیست و هفده هفده‘ ، و ‘Divi‘ توسط موضوعات زیبا برای هر سرویس.

بیا شروع کنیم…

Contents

برنامه های میزبانی مورد استفاده برای این مقایسه

در حالی که هر یک از این میزبان وب برنامه های مختلفی را ارائه می دهند ، برای این مقایسه گزینه های سطح ورودی زیر را انتخاب کرده ایم:

 • Bluehost – Shared Basic: از 3.49 دلار در ماه (قیمت عادی 7.99 $ در ماه).
 • GoDaddy – میزبان وردپرس مدیریت شده اولیه: از 3.99 دلار در ماه (قیمت عادی 7.99 $ در ماه).
 • SiteGround – StartUp: از 3.95 دلار در ماه (قیمت عادی 11.95 $ در ماه).

در صورت انتخاب سالانه یا دوسالانه ، هر میزبان تخفیف قابل توجهی را ارائه می دهد ، در حالی که برنامه های پرداخت ماهانه معمولاً منجر به قیمت معمولی می شوند.

جزئیات اصلی برنامه های SiteGround ، GoDaddy و Bluehost: در مقایسه

ویژگی های اصلی برنامه های ورود به سطح مورد استفاده در این مقایسه به شرح زیر است:

 • Bluehost Shared Basic: یک وب سایت را با 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند بدون اندازه میزبان کنید.
 • میزبانی وردپرس مدیریت شده GoDaddy Basic: میزبان یک وب سایت با ذخیره سازی 10 گیگابایت و 25000 بازدیدکننده ماهانه
 • SiteGround StartUp: یک وب سایت را با 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند بدون اندازه میزبان کنید.

با چند دلار اضافی ، هر میزبان گزینه ارتقاء به برنامه های بالاتر را دارد که میزبانی وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی اضافی و پهنای باند بیشتری را پشتیبانی می کند. در حقیقت ، برنامه بعدی Bluehost از وب سایت های نامحدودی با ذخیره سازی بدون پهنای باند و پهنای باند بدون تقسیم از 5.95 دلار در ماه پشتیبانی می کند ، و آن را به عنوان یک ارزش افزوده عالی تبدیل می کند.

برنامه های میزبانی Bluehost

حداقل روی کاغذ ، Bluehost بهترین ارزش میزبانی وب را در مقایسه با SiteGround و GoDaddy ارائه می دهد.

در حالی که بخش فوق محدودیت های استفاده را در بر می گیرد ، در هنگام انتخاب میزبان وب مناسب برای وب سایت وردپرس خود ، موارد بیشتری را باید در نظر بگیرید. در بخش بعدی ، ما به ویژگی های اصلی ارائه شده با هر طرح نگاهی می اندازیم تا از انتخاب بهترین ها برای نیازهای خود اطمینان حاصل کنیم.

ویژگی های میزبانی وب اصلی Bluehost ، SiteGround و GoDaddy: در مقایسه

بیایید نگاهی به برخی از مهمترین ویژگی های مندرج در برنامه های سطح ورود …

پشتیبان گیری وب سایت وردپرس

سایت های میزبانی شده در سطح ورودی GoDaddy برنامه اولیه میزبانی WordPress Hosted بصورت خودکار از هر نسخه پشتیبان تهیه می شوند ، اما برخلاف SiteGround – که فقط یک نسخه را ذخیره می کند – با GoDaddy ، 30 فایل پشتیبان در هر زمان نگهداری می شوند. شما می توانید این پرونده های پشتیبان را فقط با چند کلیک از طریق داشبورد مشتری GoDaddy بازیابی کنید و در این صورت گزینه بازیابی فایل ها ، بانک اطلاعاتی یا هر دو گزینه را دارید..

ابزار پشتیبان وب سایت GoDaddy

GoDaddy بازیابی فایل های وب سایت وردپرس و پشتیبان گیری از پایگاه داده را بسیار آسان می کند.

برنامه ورودی Bluehost Shared Basic شامل پشتیبان گیری خودکار نمی شود ، اما می توانید آنها را به صورت دستی از طریق داشبورد حساب ایجاد کنید. برخلاف GoDaddy ، شما می توانید کل سایت خود را بازیابی کنید – نه فقط پرونده ها یا بانک اطلاعاتی.

ابزار پشتیبان وب سایت Bluehost

Bluehost ایجاد و بازیابی کامل نسخه های پشتیبان سایت را آسان می کند ، اما در برنامه سطح ورود هیچ نسخه پشتیبان خودکار وجود ندارد.

برنامه ورود به سطح SiteGround StartUp شامل پشتیبان گیری روزانه است ، اما فقط آخرین نسخه پشتیبان از سایت نگهداری می شود. علاوه بر این ، مشتریان در برنامه SiteGround StartUp نمی توانند خود نسخه پشتیبان تهیه کنند و در عوض برای درخواست این سرویس پولی باید بلیط تهیه کنند. به روزرسانی به پکیج بعدی – GrowBig – تعداد نسخه های پشتیبان ذخیره شده را به 30 عدد افزایش می دهد و امکان بازیابی نسخه پشتیبان از یک تاریخ خاص را در 30 روز گذشته با استفاده از ابزار بازیابی نسخه پشتیبان تهیه می کند..

ابزار پشتیبان وب سایت SiteGround

مقررات پشتیبان SiteGround در مورد برنامه StartUp سطح ورود ، کم سخاوتمندانه و کاربر پسند است ، در مقایسه با Bluehost و GoDaddy.

اگرچه برخی از این برنامه هاستینگ محدودیت های پشتیبان گیری دارند ، اما همیشه گزینه استفاده از افزونه پشتیبان گیری وردپرس مانند VaultPress را دارید..

کانال های پشتیبانی

هر سه میزبان 24/7 چت زنده و پشتیبانی تلفنی ارائه می دهند. با این حال ، GoDaddy دیگر پشتیبانی الکترونیکی را ارائه نمی دهد ، بنابراین اگر ترجیح می دهید از طریق بلیط از طریق بلیت پشتیبانی کنید ، بهترین گزینه ها برای شما هستند..

سرویس گفتگوی زنده GoDaddy

GoDaddy دیگر پشتیبانی بلیط الکترونیکی را ارائه نمی دهد. مانند سایر میزبان ها در مقایسه ما ، می توانید از طریق تلفن یا گپ زنده با آنها تماس بگیرید (گرچه دومی در طول آزمایش اغلب مشغول تجربه ما بود).

همه میزبانها سریعاً پاسخ دادند به درخواستهای گپ زنده که یک بار متصل شدند. با این حال ، در طول آزمایش ، به نظر می رسید چت زنده GoDaddy کمترین دسترسی را داشته باشد و طولانی ترین زمان انتظار را داشته باشد. به نظر می رسید که اپراتورهای گفتگوی زنده Bluehost با یک سؤال به بسیاری از سؤالات پاسخ می دهند ، در حالی که SiteGround به طور کلی مفیدترین بود.

عدم پشتیبانی نامه الکترونیکی از GoDaddy برای هر کسی که دوست دارد ایمیل خود را اخراج کند ناامید کننده خواهد بود ، سپس دوباره به محل کار خود بازگردید تا زمانی که پاسخی بدست نیاید (برخلاف اینکه در یک پنجره گفتگوی زنده یا تلفنی زنجیر شده باشید). داشتن سابقه کتبی از تعامل های پشتیبانی از طریق استفاده از بلیط ها یکی دیگر از مزایایی است که شما ممکن است با GoDaddy از دست بدهید.

سایر جزئیات مهم Bluehost ، GoDaddy و SiteGround

نسخه PHP GoDaddy

بر خلاف میزبان های دیگر ، میزبان GoDaddy WordPress در حال حاضر فقط نسخه قدیمی PHP را در برنامه سطح ورود به سیستم ارائه می دهد ، بدون گزینه ای برای به روزرسانی.

در اینجا جزئیات بیشتری از خدمات Bluehost ، GoDaddy و SiteGround آورده شده است که ممکن است شما علاقه مند شوید:

 • ذخیره وب سایت: Bluehost ذخیره اختصاصی اختیاری را ارائه می دهد ، و SiteGround نیز فناوری SuperCacher خود را دارند ، اما هر دو پلاگین حافظه پنهان WordPress را مجاز می کنند. GoDaddy همچنین سرویس حافظه پنهانی خود را ارائه می دهد ، اما بسیاری از پلاگین های ذخیره کننده دیگر در لیست سیاه قرار دارند.
 • CDN شبکه تحویل محتوا: Bluehost ، GoDaddy و SiteGround همه پشتیبانی می کنند و ادغام را با سرویس Cloudflare رایگان CDN توصیه می کنند.
 • PHP: Bluehost گزینه ای از نسخه های 5.4 تا 7.0 را ارائه می دهد ، SiteGround یک نسخه از نسخه های 5.5 ، 7.0 و 7.1 را ارائه می دهد ، در حالی که GoDaddy در حال حاضر فقط از نسخه PHP 5.4 در برنامه های وردپرس سطح ورودی خود پشتیبانی می کند..
 • HTTP / 2.0: Bluehost و SiteGround از HTTP / 2.0 استفاده می کنند ، در حالی که GoDaddy در حال حاضر چنین کاری را انجام نمی دهد.
 • SSL: برنامه های Bluehost و SiteGround شامل گواهینامه های SSL رایگان از Comodo و Let’s Encrypt هستند و هر دو گزینه های دیگر SSL را نیز پشتیبانی می کنند. GoDaddy گواهی SSL را از 55 دلار در سال ارائه می دهد.
 • فناوری سرور: Bluehost و GoDaddy آپاچی را اجرا می کنند ، در حالی که SiteGround از NGINX استفاده می کند.
 • SFTP: Bluehost ، GoDaddy و SiteGround همه دسترسی ایمن FTP به فضای وب شما برای بارگذاری و ویرایش فایل ها ارائه می دهند.
 • مدیر فایل سرور: Bluehost و SiteGround به شما امکان می دهند از طریق یک مدیر فایل با یک رابط کاربری گرافیکی به فضای وب خود دسترسی پیدا کنید ، در حالی که GoDaddy نمی کند.
 • دسترسی به بانک اطلاعاتی: همه Bluehost ، GoDaddy و SiteGround به شما امکان می دهند از طریق phpMyAdmin به پایگاه داده های وب سایت خود دسترسی پیدا کنید.
 • سرویس ایمیل: Bluehost و SiteGround یک سرویس ایمیل کامل ارائه می دهند ، در حالی که GoDaddy پشتیبانی رایگان پست الکترونیکی Office 365 را ارائه می دهد.
 • مدیریت وب سایت وردپرس: Bluehost و SiteGround این امکان را به شما می دهند که هسته اصلی وردپرس ، افزونه ها و / یا به روزرسانی های موضوعی را فعال کنید. GoDaddy به روزرسانی های خودکار وردپرس را در برنامه های مشترک سطح ورودی خود ارائه نمی دهد.
 • محدودیت های افزونه: Bluehost و SiteGround به همه افزونه های WordPress اجازه می دهد ، در حالی که GoDaddy لیستی از افزونه های مجاز را ندارد.
 • تمهیدات امنیتی: SiteGround چک های اسکن بدافزار و DDoS را انجام می دهد و می توانید ارتقاء SG SiteScanner Sucuri را خریداری کنید. GoDaddy همچنین با همکاری Sucuri محافظت از سایت را ارائه می دهد. Bluehost خدمات امنیتی SiteLock را به عنوان یک نسخه برتر حق بیمه اختیاری ارائه می دهد.
 • خدمات پاکسازی پس از هک: Bluehost لیستی از پرونده های هک شده را برای شما مقابله می کند. GoDaddy و SiteGround هیچ سرویس پاکسازی عفونت یا عفونت را ارائه نمی دهند ، اما تیم پشتیبانی برای کمک به جایی که می توانند کمک کنند.
 • مکان های مرکز داده: Bluehost در یوتا (ایالات متحده) دارای مراکز داده است. GoDaddy در آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا؛ و SiteGround در شیکاگو (ایالات متحده) ، سنگاپور (SG) و سه مکان در اروپا.
 • سایت های مرحله بندی: GoDaddy و SiteGround سرویس برنامه ریزی سایت را در برنامه های سطح ورودی خود ارائه نمی دهند ، در حالی که Bluehost یک سرویس صحنه سازی غنی از ویژگی را ارائه می دهد.
 • مهاجرت وب سایت وردپرس: GoDaddy و SiteGround یک وب سایت موجود در وردپرس را به سرویس خود منتقل می کنند ، در حالی که Bluehost یک سرویس مهاجرت با هزینه 149 دلاری را ارائه می دهد ، اما افزونه های مهاجرت وردپرس پشتیبانی می شوند.

اکنون که از ویژگی ها و خدمات برنامه ها آگاه هستید ، اجازه دهید زمان بارگذاری وب سایت را با هم مقایسه کنیم.

بارهای بارگیری Bluehost ، GoDaddy و SiteGround: مقایسه شده است

برنامه های انتخاب شده برای این بررسی همه به عنوان ارائه عملکرد سطح ورودی تبلیغ می شوند. با هریک از این میزبان وب ، می توانید به برنامه های گران تری که به طور بالقوه بارهای بارگذاری سریع تری را برای وب سایت شما فراهم می کند ، ارتقا دهید.

صفحه تست تم وردپرس 2017

برای اولین تست سرعت ، بارهای بارگذاری یک صفحه اصلی در یک سایت با استفاده از بیست و هفده موضوع اندازه گیری شد.

برای اینکه دریابید کدام میزبان وب سریعترین زمان بارگذاری را ارائه داده است ، دو آزمایش انجام شده است. ابتدا ، یک صفحه اصلی در وب سایت وردپرس با استفاده از یک موضوع رایگان محبوب از تیم WordPress.org طی یک دوره هفت روز با استفاده از سرویس Pingdom مورد آزمایش قرار گرفت.

نتایج آزمون Pingdom Bluehost ، SiteGround ، GoDaddy با یکدیگر مقایسه شدند

نتایج حاصل از هفت روز آزمایش با Pingdom بررسی زمان بارگیری در فواصل 30 دقیقه.

همانطور که مشاهده می کنید ، نتایج ما نشان می دهد که وب سایت میزبانی شده در برنامه SiteGround StartUp سریعترین در طول هفت روز آزمایش بارگیری شده است:

 • طرح اولیه Bluehost Shared Basic: 1.27 ثانیه.
 • برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده GoDaddy Basic: 842 میلی ثانیه.
 • طرح راه اندازی SiteGround: 652 میلی ثانیه.

برای هر سایت ، مکان آزمایش Pingdom که نزدیکترین مکان به محل میزبانی سایت بود ، انتخاب شد. در اینجا گزارش مفصلی برای هفت روز آزمایش برای هر میزبان وب آورده شده است:

بار بارگیری صفحه هفت روزه با مضمون سبک

گزارش بارگیری در حال بارگیری Bluehost Pingdom

بار بارگیری صفحه توسط Pingdom برای سایت ثبت شده با استفاده از بیست و هفده موضوع میزبانی شده توسط Bluehost.

بار هفتگی صفحه با GoDaddy بار با موضوع سبک

تست زمان بارگذاری GoDaddy با Pingdom

بار بارگذاری صفحه توسط Pingdom برای سایت ثبت شده با استفاده از بیست و هفده موضوع میزبان GoDaddy.

SiteGround هفت روز صفحه بار با یک موضوع سبک است

SiteGround صفحه بارهای بار از Pingdom

بار بارگیری صفحه توسط Pingdom برای سایت ثبت شده با استفاده از بیست و هفده موضوع میزبانی شده توسط SiteGround.

تست سرعت صفحه با یک موضوع وردپرس Premium چند منظوره Premium

اگرچه حداقل بیست و هفده یک موضوع محبوب وردپرس است ، اما بسیاری از دارندگان وب سایت برای یک موضوع خاص و غنی تر از چند منظوره تصمیم می گیرند. بنابراین ، برای اینکه ایده ای از بارگیری سریع وب سایت شما با آن نوع موضوع ارائه دهیم ، ما همچنین هفت روز آزمایش را با استفاده از Divi محبوب از موضوعات زیبا انجام دادیم.

نمونه صفحه Test Theme Divi WordPress

برای آزمایش دوم ، بارهای بارگذاری یک صفحه پر از ویژگی در یک سایت با استفاده از موضوع Divi اندازه گیری شد.

دوباره ، بار بار صفحه در فواصل 30 دقیقه ای در طی یک دوره هفت روزه ثبت شد.

نتایج آزمون برای موضوع Divi

نتایج حاصل از هفت روز آزمایش با استفاده از مضمون Divi با بررسی Pingdom زمان بارگیری در فواصل 30 دقیقه ای.

مجدداً ، وب سایت میزبان در برنامه StartGp SiteGround سریع ترین سرعت را در طی هفت روز آزمایش بارگیری کرد:

 • طرح اولیه Bluehost Shared Basic: 2.42 ثانیه.
 • برنامه میزبانی وردپرس GoDaddy Basic Manager: 1.43 ثانیه.
 • برنامه راه اندازی SiteGround: 1.1 ثانیه.

در اینجا گزارش های مفصلی برای هر میزبان در طی دوره هفت روزه آزمایش هنگام استفاده از موضوع Divi چند منظوره آورده شده است:

بارهای صفحه بارگیری هفت روزه با یک موضوع چند منظوره

نتایج Pingdom از زمان بارگذاری Divi بارگذاری با Bluehost

زمان بارگذاری صفحه توسط Pingdom برای سایت با استفاده از مضمون Divi که توسط Bluehost میزبان است ثبت شده است.

بار بارگیری صفحه هفت روزه GoDaddy با یک موضوع چند منظوره

نتایج Pingdom از بارگیری بارگیری Divi با GoDaddy

زمان بارگذاری صفحه توسط Pingdom برای سایت ثبت شده با استفاده از موضوع Divi که توسط GoDaddy میزبانی شده است.

SiteGround هفت روز صفحه بار با یک موضوع چند منظوره

نتایج Pingdom از زمان بارگذاری Divi بارگیری با SiteGround

زمان بارگذاری صفحه توسط Pingdom برای سایت ثبت شده با استفاده از موضوع Divi که توسط SiteGround میزبانی شده است.

آزمایش عملکرد ضربه

زمان بارگذاری بالا با مقایسه Bluehost ، GoDaddy و SiteGround در یک سایت آزمایشی انجام شد که هیچ بازدید کننده ای از آن دریافت نکرد. بنابراین ، برای اینکه یک ایده واقع بینانه از بارگیری سریع وب سایت شما ارائه دهیم ، ما آزمایش تأثیر بار را انجام دادیم تا دریابیم که چگونه این سه میزبان وب تحت فشار عمل می کنند.

درباره نتایج آزمایش عملکرد بار GoDaddy ، Bluehost و SiteGround

برای هر آزمایش تأثیر بار ، تعداد فزاینده ای از کاربران مجازی (به خط آبی موجود در نمودارهای زیر مراجعه کنید) طی یک دوره پنج دقیقه ای به سایتها دسترسی پیدا کردند و به 50 بازدیدکننده مجازی همزمان رفتند. خط سبز رنگ روی نمودار ، زمان بار مجازی کاربر را نشان می دهد – یا مدت زمان نمایش صفحه. نمودار در حال افزایش عملکرد تخریب کننده را نشان می دهد ، در حالی که یک نمودار صاف ثبات را نشان می دهد. برای تست تاثیر بار ، از موضوع Divi چند منظوره استفاده شده است.

نتایج تست عملکرد بارگذاری اثر Bluehost

نتایج تست تأثیر بار Bluehost

خط سبز نشان می دهد که عملکرد Bluehost تا زمانی که 17 کاربر مجازی همزمان به سایت دسترسی پیدا کنند ، پایدار مانده است. سپس مدت زمان بار از 2.55 ثانیه به 12.31 ثانیه افزایش یافت. با این حال ، عملکرد به زودی به سطح قبلی بازگشت تا اینکه 46 کاربر مجازی به سایت دسترسی پیدا کردند و پاسخ آن متوقف شد و این نشانگر عدم توانایی تحمل بار است. می توانید جزئیات کامل نتایج تست Bluehost را در وب سایت Load Impact مشاهده کنید.

نتایج آزمایش عملکرد ضربه GoDaddy

نتایج تست تأثیر بار GoDaddy

سایتی که میزبان GoDaddy بود ، این تست را به خوبی انجام داد ، با این وجود زمان بار واقعاً کمی کاهش می یابد زیرا همزمان کاربران مجازی بیشتری به سایت دسترسی پیدا می کنند. وقتی تعداد کاربران به 49 نفر رسید ، زمان بارگذاری فقط 62.34 میلی ثانیه بود. نتایج آزمون GoDaddy را می توان در وب سایت Load Impact مشاهده کرد.

نتایج تست عملکرد بارگذاری SiteGround

نتایج آزمایش اثر بارگذاری SiteGround

با SiteGround ، زمان بارگذاری نسبتاً پایدار ماند تا زمانی که 35 کاربر مجازی به طور همزمان به سایت دسترسی پیدا کنند ، هنگامی که این پاسخ را متوقف کرد. به نتایج تست SiteGround در وب سایت Load Impact قابل دسترسی است.

خلاصه تست تأثیر بار

در اینجا خلاصه ای از نتایج تست تاثیر بار آورده شده است:

 • Bluehost: کمترین زمان بارگذاری = 12.12 ثانیه (22 کاربر)؛ حداکثر کاربران همزمان = 46 (2.34 ثانیه).
 • GoDaddy: کمترین زمان بارگذاری = 113.05 میلی ثانیه (20 کاربر)؛ حداکثر کاربران همزمان = 49 (62.34 میلی ثانیه).
 • SiteGround: کمترین زمان بارگذاری = 505.06 میلی ثانیه (4 کاربر)؛ حداکثر کاربران همزمان = 35 (428.89 میلی ثانیه).

سایت میزبانی شده توسط GoDaddy بهترین عملکرد را در طول آزمایش تأثیر بار انجام داد و توانست 49 کاربر مجازی همزمان را بارگیری کند و در 62.34 میلی ثانیه تأثیرگذار باشد. زمان بارگذاری Bluehost بسیار کندتر از سایرین بود ، اما آنها توانستند 49 کاربر مجازی همزمان را اداره کنند ، در حالی که SiteGround با 35 برابر افزایش یافت.

Bluehost ، تبلیغات GoDaddy SiteGround Uptimes: در مقایسه

مقایسه پنگوود Uptime

زمان تمام وقت ، خرابی و قطع شدن ثبت شده توسط Pingdom طی یک دوره 35 روزه.

همچنین از Pingdom برای تست سطح سررسید سه میزبان وب استفاده شد. در طی مدت 35 روز آزمایش ، زمانهای فرعی ، خرابی و خاموشی های زیر ثبت شد:

 • Bluehost: 99.94٪ به موقع – 28 دقیقه زمان قطع زندگی – هفت قطع.
 • GoDaddy: 99.97٪ به موقع – 13 دقیقه از کار افتادگی – یک قطع.
 • SiteGround: 99.98٪ به موقع – 7 دقیقه زمان قطع – سه قطع.

به طور کلی ، در طی دوره 35 روزه ، SiteGround بهترین امتیازات به موقع را داشت که هفت دقیقه از کار افتادگی در سه خاموشی پخش شده است. Bluehost با 28 دقیقه از کار افتادگی در هفت خاموشی ، بدترین حالت را بدست آورد.

گزارش Uptime Bluehost

Pingdom هفت قطع را برای سایت میزبانی شده با Bluehost گزارش داد و در نتیجه 28 دقیقه از کار افتاد.

گزارش یکپارچه GoDaddy

GoDaddy در میانه با 99.97٪ زمان به روز بود که برابر با 13 دقیقه از زمان قطع زمان.

گزارش حداکثر SiteGround

همانطور که در تست سرعت صفحه ، SiteGround با بروزرسانی 99.98٪ بهترین عملکرد را داشت. با این حال ، وب سایت میزبانی شده توسط SiteGround هنوز هم در طی 35 روز تست در طی 7 دقیقه سه بار کاهش یافت..

داشبورد حساب و پانل های کنترل وب سایت

اکنون که جزئیات برنامه ، ویژگی ها و عملکرد آن را پوشش داده ایم ، اجازه می دهیم تجربیات کاربران هر میزبان را بررسی کنیم.

داشبورد Bluehost و نصب وردپرس

Bluehost اخیراً با هدف ایجاد و راه اندازی وب سایت وردپرس خود ، روند داشبورد و پردازنده مشتری خود را دوباره بازسازی کرده است..

داشبورد وردپرس Bluehost

وب سایت های وردپرس به میزبانی Bluehost دارای یک کنترل پنل اختیاری هستند که به داشبورد وردپرس اضافه شده اند.

اگر به دلیل عدم اعتماد به نفس در توانایی های فنی خود از راه اندازی وب سایت وردپرس خودداری کرده اید ، مطمئناً این خبر خوب خواهد بود.

نصب و مدیریت وردپرس Bluehost

راهنمای نصب وردپرس Bluehost جدید

داشبورد جدید Bluehost شروع و مدیریت چندین وب سایت وردپرس را آسان می کند.

پس از نصب وردپرس ، برخلاف پست وبلاگ استاندارد وردپرس ‘سلام جهان’ ، به طور پیش فرض نمایش داده می شود..

ابزار صفحه به زودی Bluehost

بازدید کنندگان وب سایت جدید وردپرس Bluehost شما این صفحه “به زودی” را مشاهده می کنند.

وقتی وارد وب سایت جدید وردپرس خود می شوید ، به شما امکان می دهد تا از طریق راهنمای تنظیم راه بروید. این به شما نشان می دهد که چگونه می توانید محتوای موجود در صفحه اصلی خود را انتخاب کنید ، و اینکه آیا باید یک صفحه مخاطب ایجاد کنید ، پیاده می شوید و اگر باید سایت خود را به سرویس Jetpack وصل کنید.

راه اندازی صفحه وب وردپرس Bluehost

جادوگر راه اندازی Bluehost به شما کمک می کند تا تنظیمات اساسی وب سایت خود را پیکربندی کنید.

افزونه های از قبل نصب شده وردپرس Bluehost

همچنین افزونه های Akismet و Hello Dolly که به صورت پیش فرض به نصب های جدید وردپرس اضافه شده اند ، Bluehost همچنین چند پسوند دیگر از جمله افزونه سازنده فرم WPForms Lite و افزونه OptinMonster را نصب می کند و فعال می کند. ابزار از آنجا که OptinMonster یک سرویس حق بیمه است ، شما واقعاً نمی توانید از این افزونه استفاده کنید مگر اینکه برای یک حساب پولی وارد شوید.

افزونه نصب شده در یک وب سایت Bluehost وردپرس

نصب Bluehost WordPress چند افزونه اضافی را به وب سایت شما اضافه می کند.

ادغام در بازار Bluehost MOJO

بازار MOJO WordPress همچنین با نصب های جدید Bluehost WordPress یکپارچه شده است. این بدان معنی است که می توانید تم های برتر ، افزونه ها ، گرافیک ها و خدمات موجود از MOJO را از درون داشبورد وردپرس خود مرور کنید..

ادغام در بازار Bluehost Mojo

از طریق ادغام بازار MOJO می توانید محصولات و خدمات دیگری را برای وب سایت خود خریداری کنید.

همچنین می توانید فناوری ذخیره اختیاری وب سایت را که توسط Bluehost تهیه شده است پیکربندی کنید و ادغام شبکه تحویل محتوا را مدیریت کنید.

ابزار ذخیره سازی Bluehost

ابزار caching Bluehost می تواند از داخل داشبورد وب سایت وردپرس شما پیکربندی شود.

ایجاد وب سایت Staging با Bluehost

Bluehost ایجاد نسخه نمایشی از وب سایت شما بسیار آسان است – همه از درون داشبورد وردپرس شما. این بدان معناست که می توانید بدون ایجاد خطر شکستن سایت زنده یا ایجاد اختلال در بازدیدکنندگان خود ، کارهای توسعه و آزمایش را بر روی کلون وب سایت خود انجام دهید..

ایجاد یک وب سایت مرحله بندی وردپرس با Bluehost

ایجاد یک وب سایت استیج و کلون کردن نسخه های زنده و توسعه سایت شما با Bluehost به راحتی انجام می شود.

گزینه های کپی کردن محتوا بین سایت های مرحله بندی و زنده چشمگیر است. در صورت کار کردن در سایت استیشن ، قادر به اضافه کردن نقاط مرمت ، کار را آسان می کند و برگرداندن نسخه قبلی بسیار ساده است. به طور معمول ، برای دسترسی به این سطح از عملکرد ، باید مبلغ حق بیمه کپی کردن وب سایت WordPress را بپردازید ، بنابراین دیدن این برنامه به عنوان بخشی از برنامه های میزبانی مشترک Bluehost در سطح ورودی بسیار عالی است..

وب سایت Staging WordPress را با Bluehost بازیابی کنید

حتی اگر قبلاً از سایت های مرحله بندی استفاده نکرده اید ، مدیریت آن بسیار آسان است.

داشبورد حساب Bluehost

بازگشت به داشبورد حساب در وب سایت Bluehost ، کاربران اکنون می توانند به روزرسانی های اصلی نرم افزار وردپرس ، افزونه ها و مضامین مربوط به حوزه حساب خود را مدیریت کنند. این خصوصاً اگر میزبان چندین وب سایت در یک حساب باشید ، بسیار مفید است زیرا نیاز به ورود به هر داشبورد وردپرس را به صورت جداگانه برطرف می کند..

به روزرسانی های خودکار برای وردپرس با Bluehost را فعال کنید

داشبورد جدید در وب سایت Bluehost باعث می شود تا چندین وب سایت وردپرس به روز شود.

ابزار پشتیبان وب سایت Bluehost وردپرس

همچنین امکان مدیریت کاربران و ایجاد و بازیابی نسخه پشتیبان از وب سایت فقط با چند کلیک امکان پذیر است. سیستم تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی بسیار خوب کار می کند و یکی دیگر از ویژگی هایی است که می تواند شما را از نیاز به سرمایه گذاری در یک افزونه وردپرس با کیفیت عالی نجات دهد.

مدیریت پشتیبان وردپرس Bluehost

پشتیبان گیری وب سایت وردپرس خود را از طریق کنترل پنل Bluehost مدیریت کنید.

متأسفانه ، بر خلاف GoDaddy و SiteGround ، پشتیبان گیری به طور خودکار در برنامه های میزبانی مشترک Bluehost در سطح ورودی ایجاد نمی شود. برای دستیابی به سرویس SiteBackup Pro و ویژگی های پشتیبان گیری پیشرفته آن ، باید حداقل حداقل یک برنامه میزبانی مشترک Prime را به روز کنید..

دسترسی BlueHost cPanel

علاوه بر داشبورد حساب جدید به روز شده ، مشتریان Bluehost هنوز هم می توانند برای مدیریت حساب خود به نرم افزار cPanel دسترسی پیدا کنند. با وجود استفاده از پوست Bluehost به cPanel ، تمام ویژگی های مدیریت پیشرفته وب سایت مورد انتظار وجود دارد.

Bluehost طراحی مجدد cPanel

از کلیه ویژگی های پیشرفته مدیریت وب سایت cPanel می توانید از طریق منطقه حساب Bluehost قابل دسترسی باشید.

به طور کلی ، به روزرسانی های اخیر Bluehost این یکی از بهترین تلاش ها از هر میزبان وب برای ساده کردن روند ایجاد و مدیریت وب سایت های وردپرس است ، در حالی که هنوز دسترسی به ابزارهای پیشرفته تر cPanel را فراهم می کند. این ساده سازی باید برای کاربران جدید وردپرس جذاب باشد ، در حالی که کاربران باتجربه تر هنوز هم می توانند به ویژگی های پیشرفته دسترسی پیدا کنند.

داشبورد GoDaddy و نصب وردپرس

داشبورد حساب مشتری GoDaddy

شما می توانید تمام وب سایت های خود را از طریق داشبورد حساب مشتری GoDaddy مدیریت کنید.

منطقه حساب GoDaddy یک مرور کلی درباره وب سایت های شما ارائه می دهد. می توانید به روزرسانی های موجود را برای نرم افزار اصلی وردپرس بررسی کنید (با این حال ، این عملکرد به افزونه ها و مضامین گسترش نمی یابد) ، همچنین می توانید با عملکرد پیشنهادی برای بهبود ، بازخورد خود را درباره عملکرد وب سایت خود بدست آورید..

ابزار گزارش وب سایت GoDaddy

می توانید برخی از وظایف مدیریت عملکرد وب سایت وردپرس را از ناحیه حساب GoDaddy خود انجام دهید.

مشتریان این سرویس میزبانی وردپرس GoDaddy قادر به دسترسی به cPanel نیستند زیرا می توانند با Bluehost و SiteGround ، کاری را که شما می توانید انجام دهید و میزان کنترل شما بر روی حساب کاربری خود کاهش می دهد. با این حال ، شما می توانید SFTP و phpMyAdmin به فضای سرور و پایگاه داده وب سایت خود با برنامه های میزبانی GoDaddy دسترسی پیدا کنید..

ابزار پشتیبان وب سایت GoDaddy WordPress

برخلاف Bluehost ، برنامه های میزبانی وردپرس از سطح ورودی از GoDaddy (و SiteGround) شامل پشتیبان گیری خودکار وب سایت است. این نسخه های پشتیبان روزانه می توانند از قسمت حساب GoDaddy مدیریت و بازیابی شوند.

سیستم مدیریت پشتیبان GoDaddy

بازیابی نسخه پشتیبان تهیه با GoDaddy بسیار ساده است و فقط چند کلیک طول می کشد.

نصب وردپرس GoDaddy

می توانید به سرعت از قسمت حساب Google GoDaddy به داشبورد وب سایت وردپرس خود بروید ، جایی که نصب نسبتاً استاندارد WordPress را مشاهده خواهید کرد. یک منطقه GoDaddy در داشبورد وجود دارد که پیوندهایی به صفحات پشتیبانی در وب سایت GoDaddy دارد. همچنین می توانید پیوندهایی به افزونه ها و اطلاعات پیشنهادی در مورد سرویس freelancer GoDaddy پیدا کنید.

کنترل پنل وب سایت وردپرس GoDaddy

نصب های GoDaddy WordPress نزدیک به تجربه اصلی وردپرس هستند.

اگرچه حافظه پنهان وب سایت بخشی از خدمات GoDaddy است ، هیچ گزینه ای برای غیرفعال کردن یا پیکربندی نحوه کار آن وجود ندارد. با این حال ، می توانید حافظه پنهان را از منوی داشبورد بریزید.

تنظیمات حافظه نهان وب سایت GoDaddy WordPress

سرویس حافظه پنهانی GoDaddy همیشه روشن است ، اما می توانید حافظه نهان را از داشبورد وردپرس خود بیرون بیاورید.

چند افزونه اضافی با وردپرس از پیش نصب شده است ، از جمله ابزارهای مفید Ninja Forms و Beaver Builder Lite. افزونه WP101 Video Tutorials به همراه استاندارد GoDaddy همراه است و کتابخانه ای از فیلم های آموزشی با کیفیت بالا را به داشبورد شما اضافه می کند. اگر تازه وارد WordPress هستید ، یا وب سایت ها را برای مشتری هاست میزبانی می کنید ، این فیلم ها جایزه ای دارند.

فیلم های آموزشی WP101

فیلم های WP101 با راه اندازی و استفاده از وب سایت وردپرس شما را طی می کنند.

منطقه حساب GoDaddy انجام کارهای مفید مانند بازیابی نسخه پشتیبان تهیه و ایجاد وب سایت های مرحله بندی کار را آسان می کند. به عنوان تجربه Bluehost مورد استقبال کاربران جدید وردپرس نیست ، اما نبود راهنمای راه اندازی با درج آموزش های ویدیویی مفید WP101 جبران می شود. اگر کاربر برق هستید ، ممکن است دسترسی cPanel را از دست بدهید.

داشبورد SiteGround و نصب وردپرس

اگر یکی از برنامه های میزبانی سایت SiteGround WordPress را انتخاب کنید ، وردپرس بصورت پیش فرض نصب می شود. SiteGround افزونه های اضافی و سایر موارد اضافی را به حداقل ممکن نگه می دارد ، فقط افزونه حافظه پنهان سفارشی آنها به نرم افزار اصلی وردپرس اضافه شده است.

داشبورد پیش فرض نصب وردپرس SiteGround

چیزهای کمی به غیر از افزونه caching آنها توسط SiteGround به WordPress اضافه می شوند.

بر خلاف Bluehost ، هیچ راهنمای کاربر وردپرس جدید با SiteGround – یا آموزش های ویدیویی مانند آنچه که توسط GoDaddy ارائه شده است ، وجود ندارد. با این حال ، کاربران باتجربه تر باید از نصب “پاک” وردپرس قدردانی کنند ، و کاربران جدید همیشه می توانند به اسناد آنلاین SiteGround دسترسی پیدا کنند.

نسخه PHP را با SiteGround تغییر دهید

داشبورد حساب SiteGround

داشبورد حساب SiteGround می توانید نمای کلی از حساب خود و دسترسی به کانالهای پشتیبانی را آسان کنید. پیوندهای مفیدی به قسمت مدیریت وب سایت وردپرس و کنترل پنل cPanel وجود دارد.

منطقه حساب مشتری SiteGround

طراحی ناحیه حساب SiteGround عملکردی تر از مد روز است ، اما شامل تمام اطلاعات ضروری است.

دسترسی به SiteGround cPanel

حساب میزبانی سایت SiteGround cPanel

cPanel برای مدیریت وب سایت و هاستینگ شما با SiteGround استفاده می شود.

بر خلاف آزمایش GoDaddy ، مشتریان SiteGround (و Bluehost) دسترسی کامل به cPanel دارند و کنترل بیشتری بر فضای سرور ارائه می دهند.

پشتیبان گیری وب سایت های SiteGround WordPress

پشتیبان گیری وب سایت وردپرس از طریق رابط cPanel با SiteGround اداره می شود. در حالی که این کار کنترل بیشتری را در هنگام بازیابی نسخه پشتیبان به شما می دهد ، تجربه کاربر در مقایسه با تجربه های Bluehost و GoDaddy چندان دوستانه نیست.

تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس با SiteGround

پشتیبان گیری وب سایت وردپرس از طریق نرم افزار cPanel با SiteGround اداره می شود.

به طور کلی ، تجربه SiteGround با آنچه که از برنامه های Bluehost و GoDaddy در دسترس است ، قطعاً کم است. نصب SiteGround وردپرس نزدیک به نسخه دستی نصب شده وردپرس است که افزونه caching آنها اضافه شده است. کاربران جدید وردپرس ممکن است ویژگی های اضافی Bluehost و GoDaddy را از دست ندهند ، اما کسانی که با تجربه تر هستند ممکن است از تجربه تمیز کنندگی ارائه شده توسط SiteGround قدردانی کنند..

افکار نهایی

Bluehost ، GoDaddy و SiteGround همه برنامه های میزبانی مشترک ارزان قیمت را ارائه می دهند که برای وب سایت های وردپرس ایده آل است.

در آزمایش ما ، SiteGround سریعترین زمان بارگذاری و بهترین زمان به روز را تحویل داد. با این حال ، برنامه ورود به سطح آنها فاقد برخی از موارد اضافی تهیه شده توسط Bluehost و GoDaddy است. علاوه بر این ، SiteGround در تست بار قوی نبود ، با GoDaddy بهترین نتایج را کسب کرد.

با SiteGround ، شما سیستم مدیریت پشتیبان نرم و نرم تر و آموزش های ویدیویی وردپرس از GoDaddy یا جادوگر راه اندازی وب سایت وردپرس از Bluehost را دریافت نمی کنید. در حالی که استفاده از آن دشوار نیست ، مناطق حساب سایت SiteGround نسبت به مناطق Bluehost و GoDaddy کمتر کاربر پسند هستند.

با توجه به این نکته ، اگر تازه وارد WordPress هستید و از راه اندازی وب سایت خود قدردانی می کنید ، قدردانی نمی کنید و در مورد بارگیری کمی سریعتر SiteGround ، پس از آن Bluehost و شاید برنامه نامحدود پلاس آنها احتمالاً از دست ندهید. بهترین گزینه برای شما.

از طرف دیگر ، اگر سرعت سایت در اولویت قرار دارد و شما خوشحال هستید که با نصب وردپرس بدون مشکل کار می کنید ، پس SiteGround بسیار توصیه می شود. اگر خوشحال هستید که بارهای بارگذاری حتی سریع تری را نیز پرداخت می کنید ، ممکن است بخواهید مقایسه SiteGround vs WP Engine را هم بررسی کنید.

GoDaddy جایی در وسط بنشیند. جدای از آموزش های ویدیویی WP101 ، موارد اضافی در نصب وردپرس GoDaddy به اندازه تجربه های Bluehost به تجربه کاربر نمی افزاید. علاوه بر این ، عدم دسترسی به cPanel با GoDaddy ممکن است مورد استفاده کاربران با تجربه تر باشد – از این رو عدم پشتیبانی از نسخه های جدیدتر PHP ، هیچ HTTP / 2 و هیچ گواهی SSL رایگان را ذکر نمی کند. با این حال ، آزمایش بار نشان داد که GoDaddy یک سرویس انعطاف پذیر ارائه داده است.

به طور خلاصه ، اگر شما سریعترین زمان بارگذاری را می خواهید و به ویژگی های دوستانه مبتدی Bluehost نیاز ندارید ، SiteGround را بررسی کنید. اما اگر هنگام راه اندازی و مدیریت سایت خود از پشتیبانی اضافی ترجیح می دهید ، Bluehost ممکن است بهترین باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me