Bluehost ، DreamHost ، Flywheel یا SiteGround – کدام یک برای وردپرس مناسب است؟

معاملات وردپرس


اگر همه موارد WordPress.org را پیگیری کرده اید – یا حتی اگر به تازگی از سایت بازدید کرده اید – شاید به خوبی متوجه شده اید که برای یک سال گذشته یا فقط یک میزبان وب در توصیه شده رسمی وجود داشته است. صفحه “میزبانی” (صفحه ای برجسته که به طور مستقیم در فهرست اصلی سایت مرتبط است): Bluehost. از ماه مه 2016 ، با این حال ، اکنون سه میزبان دیگر نیز وجود دارد که عبارتند از: DreamHost ، Flywheel (شرکتی که در حال حاضر میزبان این سایت بود ، در واقع) و SiteGround.

سالها (درست تا زمانی که WordPress.org اعلام کرد که آنها صفحه را * در حدود اواسط سال 2015 بازسازی خواهند کرد) ، سه میزبان ذکر شده وجود داشت: Bluehost ، DreamHost و یک میزبان بسیار کمتر شناخته شده ، به نام Laughing Squid.

بنابراین ، در واقع ، شما تقریباً می توانید در مورد این تجدید نظر اخیر به سادگی فکر کنید که Laughing Squid را از بین می برد و آنها را با دو میزبان جدید جایگزین می کنید: Flywheel و SiteGround – از سه توصیه به چهار تا می رسند..

در مورد اشتباه کدام یک از این چهار میزبان (Bluehost ، DreamHost ، Flywheel و SiteGround) را انتخاب کنید? بیا یک نگاهی بیندازیم…

کدام یک را انتخاب کنید – و چرا?

دو مورد که مورد توجه ویژه ای در اینجا قرار دارد ، ترتیب توصیه ها – با ذکر Bluehost در بالا – و اینکه اطلاعات کمی برای هر یک از شرکت های ذکر شده است داده می شود: فقط یک بند کوتاه! داشتن Bluehost در ابتدا ، در ذهن من ، نوعی باعث می شود که آنها مانند لیست علاقه مندی ها به نظر برسند. با قضاوت در مورد تجربه خودم و اجماع فعلی انجمن وردپرس ، با این حال ، من آخرین آنها را ذکر کرده ام. دلیل این امر این نیست که آنها به هیچ وجه یک شرکت بد هستند (در واقع ، بسیاری از کاربران جدید خدمات میزبانی خود را بیش از قیمت مناسب می یابند) بلکه به این دلیل است که وقتی صحبت از هاست وردپرس می آید ، سه نفر دیگر به نظر من بلکه بهتر – نه تنها از نظر قابلیت استفاده ، سرعت ، به موقع و پشتیبانی ، بلکه از نظر ویژگی های مختلف اضافی ، اغلب جدا کننده بازار نیز.

با استفاده از هر چهار شرکت برای بارها و بارها در هاستینگ سایتها (در واقع ، در زمان نوشتن ، من هنوز از سه تا از آنها برای میزبانی چندین سایت خود استفاده می کنم) ، در اینجا نظمی است که من شخصاً در آن قرار داده ام. آنها: 1. Flywheel (شرکتی که قبلاً در مقاله / بررسی قبلی از آن به عمق نسبی پوشانده ایم ؛ 2. SiteGround ؛ 3. DreamHost و 4. Bluehost.

برای کمک به شما در انتخاب صحیح برای سایت خود ، و به طور کلی کمی بینش در مورد هر یک از این چهار گزینه ، در اینجا انتخاب من را انجام می دهم (ذکر شده در ترجیح کلی من در موارد فوق):

پرنده

(برنامه های خاص وردپرس از 15 دلار در ماه)

میزبان Flywheel WordPress

اولین چیزی که باید در مورد Flywheel ذکر شود ، چیزی که بلافاصله آنها را از سایر موارد ذکر شده در اینجا جدا می کند ، این است که آنها هستند شرکت میزبان تخصصی وردپرس: به این معنی که آنها فقط میزبان وب سایتهای دارای WordPress هستند. به همین ترتیب ، کل پلتفرم آنها از ابتدا تا انتها فقط روی وردپرس متمرکز است. این به معنای عملی به معنای عملی این است که سرورها و سیستمهای آنها قادرند وردپرس را بسیار مؤثرتر از تقریباً همه رقبای غیرتخصصی خود اجرا کنند – از این طریق ترکیب بهینه تقریباً در مورد همه چیزهایی که یک کاربر وردپرس از یک میزبان وب نیاز دارد ، فراهم می کند. (چهار مورد اصلی عملکرد ، بروزرسانی ، امنیت و پشتیبانی).

اما چیزی که آنها را واقعاً از جمعیت جدا می کند (حتی در مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبان وردپرس) ، رابط کاربری آنهاست. اگر قبلاً از هاست میزبان وب استفاده کرده اید ، تعجب خواهید کرد که تا چه اندازه فکر می کند Flywheel کاملاً تجربه میزبانی را به عنوان ساده و شهودی ممکن انجام داده است.

و سپس تمام ویژگی های اضافی شما با Flywheel خواهید داشت که بیشتر میزبانان دیگر (از جمله موارد ذکر شده در زیر) ، به سادگی ارائه نمی دهید. مانند مهاجرت های کاملاً رایگان (اگر به Flywheel بروید ، تیم تمام تلاش های سخت را برای شما انجام می دهد) ، امکان ایجاد سایت های نمایشی رایگان و پرداخت فقط در صورت آماده بودن برای رفتن به زندگی ، انتخابی بیش از ده نفر مکان های سرور ، یکپارچه سازی CDN فوق العاده ساده ، آمار داخلی سایت ، اسکن بدافزار داخلی ، تهیه پشتیبان رایگان شبانه با بازیابی یک کلیک ، و ، خوب ، کمی بیشتر برای بوت شدن!

با این حال ، انتخاب میزبان از این چهار نفر به همین سادگی نیست بلکه فقط گفتن “با Flywheel” بروید ، زیرا چند نکته وجود دارد که باید قبل از پریدن روی هیئت از آنها آگاه باشید – چیزهایی که اگرچه بعید نیست کسی را که قبلاً عادت کرده است آزار دهد. به وردپرس ، شخص تازه وارد تقریباً مطمئناً چالش برانگیزتر خواهد بود.

در مرحله اول: Flywheel یک ثبت دامنه نیست ، به این معنی که اگر وب سایت جدیدی را راه اندازی می کنید ، باید نام دامنه مورد نظر خود را در مکانی دیگر ثبت کنید (مانند Namecheap ، GoDaddy یا حتی یکی دیگر از آنها شرکت های میزبان ذکر شده در زیر) و سپس جزئیات آن نام دامنه را به سرورهای Flywheel هدایت کنید (اگرچه تیم Flywheel مطمئناً می تواند به شما در انجام این کار تا حدودی کمک کند).

ثانیا ، به غیر از امکان ثبت دامنه های جدید ، مانند بسیاری دیگر از شرکت های میزبان وردپرس واقعاً متخصص ، آنها نمی توانند هیچ نوع عملکرد ایمیل مخصوص دامنه را نیز ارائه دهند. به این معنی که برای راه اندازی حساب های ایمیل برای استفاده در دامنه انتخابی خود (یعنی [email protected]) باید از خدمات ایمیل گاهی رایگان ارائه شده توسط هر شرکتی که برای ثبت دامنه خود استفاده کرده اید استفاده کنید یا یک سرویس پولی کاملاً مستقل ، مانند Google Apps.

و سوم ، با مقایسه سایر شرکت های میزبانی شده در فهرست ، Flywheel به طور قابل توجهی به ازای هر بازدید کننده ** گران تر است – با قیمت هایی که از 15 دلار در ماه برای سایت های با 5000 بازدیدکننده در ماه شروع می شود ، 30 دلار در ماه برای سایت های دارای تا 25000 بازدیدکننده ماهانه و 75 دلار در ماه برای سایتهایی که حداکثر 100000 بازدیدکننده ماهانه دارند. اما پس از آن ، البته ، میزبانی با کیفیت فقط ارزان نیست!

با این حال ، به طور خلاصه ، Flywheel دائماً برخی از بهترین بررسیها را در اطراف ، و ارائه می دهد – برای نقل قول صفحه میزبانی رسمی WordPress.org – یک “پلت فرم لذت بخش وردپرس” چیزی که با آن نمی توانم بیشتر موافق باشم!

وب سایت رسمی – دو ماه رایگان!

SiteGround

(برنامه های میزبانی از 11.95 دلار در ماه)

میزبانی وب سایت سایت

طی چند سال گذشته ، SiteGround به عنوان یک شرکت میزبانی وب وردپرس مقرون به صرفه و در عین حال بسیار توانمند و با سرعت بسیار بالا ، در صعود به شهرت رسیده است. در واقع ، تا حدودی به دلیل یک درایو چشمگیر برای درگیر شدن هر چه بیشتر در انجمن وردپرس (به طور مرتب حمایت از بزرگترین کنفرانس های وردپرس در اطراف و غیره) ، اکنون آنها تقریباً به توصیه پیشنهادی برای کاربرانی که کمی بیشتر می خواهند تبدیل شده اند. از میزبانی آنها (سرعت بیشتر ، امنیت بیشتر و ویژگی های بیشتر مانند پشتیبان گیری خودکار و غیره) بدون نیاز به پرداخت هزینه خدمات وردپرس واقعا تخصصی وردپرس مانند Flywheel.

چیزی که من و بسیاری دیگر ، به خصوص درباره SiteGround ، واقعیتی است که همیشه به نظر آنها فکر می کند: “چطور می توانم به کاربر ارزش بیشتری برای پول ارائه دهم؟” – دیدگاه منعکس شده با این واقعیت که به نظر می رسد آنها برای همیشه در تلاشند فناوری زیربنایی خود را بهبود بخشند (آنها اخیراً مواردی از قبیل حافظه پنهانی مبتنی بر NGINX ، PHP 7 و HTTP / 2 را ارائه داده اند) ، فقط در صورت بروز هرگونه توسعه دهنده. برای خواندن این) و مجموعه ویژگی ها (مانند ادغام Git ، پشتیبان گیری خودکار و سیستم ذخیره سازی صفحه بسیار مناسب آنها).

از این گذشته ، آنها خدمات خاصی را برای کاربران WooCommerce (پاسخ وردپرس برای شروع فروشگاه آنلاین تجارت الکترونیکی خود) کاربران ارائه می دهند – اگر بخواهید بطور ویژه به دنبال راه اندازی یک کارگاه وب با وردپرس باشید ، ارزش آن را دارد که بررسی کنید..

به طور خلاصه ، وقتی نوبت به توصیه یک شرکت میزبان وب وردپرس عمومی و غیر متخصص برای بودجه های کوچک و متوسط ​​با بودجه می رسد ، SiteGround واقعاً یکی از بهترین انتخاب ها در اطراف است!

وب سایت رسمی – صرفه جویی 60٪!

DreamHost

(برنامه های میزبانی از 7.95 دلار در ماه)

میزبانی وب DreamHost

من از سال 2008 میزبان سایت های WordPress با DreamHost بوده ام که احتمالاً باعث می شود که من به نفع آنها کمی مغرضانه باشم. آنها یک شرکت با صداقت بسیار بالا ، خدمات عالی مشتری و اخلاق کاری عالی هستند.

DreamHost تمایل به رقابت بیشتر در سطح سایت های متوسط ​​تا متوسط ​​دارد و وقتی صحبت از وردپرس می شود ، آنها واقعاً چیزهای خود را می شناسند – تا حدودی به این دلیل که تا زمانی که یادم می رود ، آنها به طور جدی در توسعه خود وردپرس.

هنگامی که من برای اولین بار در طراحی وب شروع کردم (چند سال پیش در حال حاضر خوب) ، برای کسی توضیح دادم که تمام آنچه که من واقعاً می خواستم این بود که میزبان سایتهایم با یک شرکت برجسته ارائه دهنده خدمات میزبانی مقرون به صرفه و پشتیبانی عالی: توصیه ای که دریافت کردم DreamHost بود. ، و من هنوز هم ، تا امروز ، فکر می کنم آنها یکی از بهترین شرکتهای برتر در صنعت هستند. علاوه بر این ، با خدمات فقط از 7.95 دلار در ماه برای میزبانی هر تعداد سایت که دوست دارید ، آنها نیز یکی از ارزان ترین ها هستند.

به دلیل شفافیت ، صداقت آنها (آنها هرگز شما را با استفاده از gimmicks یا فروش بیشتر و غیره بمباران نمی کنند) و پشتیبانی بسیار سریع و توانمند ، هر زمان که من در حال ایجاد یک ایده جدید برای یک وب سایت هستم یا می خواهم به طور کلی یک ایده جدید را میزبانی کنم ، DreamHost هستند. تقریباً همیشه اولین درگاه تماس من.

علاوه بر این ، برخلاف بسیاری از میزبان های دیگر در خارج از کشور ، آنها همچنین ضمانت نامه برگشت پول 97 روزه بسیار مبهوت کننده ارائه می دهند – که فقط نشان می دهد تا چه اندازه در خدمات خود اطمینان دارند.!

وب سایت رسمی – صرفه جویی 40٪!

Bluehost

(برنامه های میزبانی از 10.99 $ در ماه)

میزبانی وب Bluehost

در حال حاضر میزبان بیش از دو میلیون سایت ، Bluehost بدون شک یکی از بزرگترین و پرتحرک ترین ارائه دهنده هاست وردپرس در صنعت است. آنها کاملاً در مورد میزبان مورد آزمایش و آزمایش شده از این چهار و احتمالاً چنین نیستند ، اکثر کاربران منظم وردپرس با آنها بیشتر آشنا هستند – بنابراین می توانم ببینم که چرا صفحه رسمی میزبان وردپرس به نظر می رسد آنها را در این حد مورد توجه قرار داده است. به گفته این ، به دلیل انگیزه ظاهرا بی امان خود برای بدست آوردن سود بیشتر و بیشتر با به دست آوردن مشتری بیشتر و بیشتر ، بسیاری از افراد در این صنعت آنها را شرکتی می دانند که کمتر از ارائه خدمات میزبانی به فرد علاقه مندتر از آن هستند که صرفاً برای اکثریت عمومی پذیرایی کنند..

اکنون ، هیچ مشکلی ذاتی در خدمات آنها وجود ندارد ، اما ، با استفاده از آنها در چندین نوبت ، من ، برای یک (و می دانم که تنها نیستم) ، نمی توانم کمکی کنم اما فکر می کنم کمی شروع به عقب انداختن برخی از گزینه های جدیدتر ، بریدگی تر و عموماً دلسوز تر – منظره ای که به نظر می رسد توسط بسیاری از بررسی های آنلاین اخیرشان تکرار شده است.

برای یک وب سایت شخصی نسبتاً کوچک که توسط یک کاربر متوسط ​​متوسط ​​اداره می شود ، Bluehost هنوز هم ، به نظر من (و به وضوح همان صفحه رسمی WordPress.org نیز) یک انتخاب بسیار مناسب است.

با این حال ، اگر به دنبال راه اندازی یک شرکت آنلاین سودآور هستید که در آن مواردی از قبیل بروزرسانی ، عملکرد و پشتیبانی بسیار مهم باشد ، من توصیه می کنم کمی بیشتر هزینه کنید (قیمت های آنها از 10.99 دلار در ماه ذکر شده است) ، اما آنها تقریباً همیشه پیشنهادهایی را اجرا می کنید که در واقع آنها را به یکی از ارزانترین هاست های اطراف خود تبدیل می کند – مانند یک موجود در این سایت در واقع ، و با یک سرویس کمی متمرکز تر.

وب سایت رسمی – ذخیره کنید >50٪!

افکار نهایی

وقتی صحبت از میزبانی وردپرس می شود ، توصیه من تقریباً همیشه یکسان است ، از خود بپرسید: عملکرد ، به موقع ، امنیت و پشتیبانی چقدر مهم است؟ اگر تازه از اولین سایت خود میزبان خود شروع می کنید ، احتمالاً چنین نیست ، چنین مواردی از اهمیت بالایی برخوردار نیستند. در واقع ، اگر شما یک کاربر بار اول هستید ، یک هاست بهتر از حد متوسط ​​(که قطعاً کلیه میزبان فوق در آن هستند) برای شروع کار بیش از حد کافی خواهد بود – به خصوص اگر سایت شما فقط یک وب سایت شخصی باشد بعید به نظر می رسد که قدرت زیادی کسب کند یا سود واقعی خود را بدست آورد. با این حال ، اگر به دنبال اجرای یک کسب و کار آنلاین جدی هستید ، همه این موارد مهم است – به عنوان مثال زمان و افزایش زمان نشان داده شده است که وب سایت های سریعتر برای بازدید کنندگان خوشایند تر هستند و به احتمال زیاد تبدیل می شوند (یعنی در واقع خوانندگان را به طرفداران و مشترکان تبدیل کنید) – بنابراین به همان اندازه که می توانید هزینه کنید و بهترین ها را خرج کنید! از این گذشته ، هزینه 25 تا 50 دلار در هر ماه برای یک تجارت واقعی زندگی چقدر است که ممکن است در هر چند تبدیل / مشتری پول چندانی نداشته باشد?!

* فرایندی با درخواست شرکتهای میزبان برای پر کردن یک پرسشنامه نسبتاً گسترده متشکل از 40 سؤال ، از جمله “چه نوع مشتری را هدف قرار می دهید؟” ، “لطفاً پشته فناوری خود را شرح دهید و چرا آن را دوست دارید” آغاز شد. ٪ از کد با نصب وردپرس نصب شده GPL سازگار با آن ارتقا یافته است؟ “،” و “درباره چه٪ از مشتریان شما وردپرس را اجرا می کنند؟”

** تا حدی به دلیل اینکه برخلاف اکثریت قریب به اتفاق سایر خدمات میزبانی وب ، Flywheel همه مشتریان خود را به جای سرورهای اشتراکی بسیار ارزان تر – و متاسفانه متداول تر (که بر روی آن کاربران قرار دارد) به VPS گران تر (سرور خصوصی مجازی) قرار می دهد. لازم است منابع خود را با تعداد زیادی وب سایت دیگر به اشتراک بگذارید).

مورد استفاده ، استفاده یا نظر در مورد هر یک از میزبان های فوق ذکر شده است؟ اندیشه ها?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me