4 بهترین گزینه Bluehost برای میزبانی وردپرس – در مقایسه (2020)

معاملات وردپرس


جستجوی بهترین گزینه های Bluehost?

Bluehost یکی از مشهورترین میزبان وب در خارج از کشور است. آنها کار بسیار خوبی در ایجاد روند راه اندازی یک وب سایت در مورد ساده ترین شکل ممکن انجام می دهند ، که بخشی از این دلیل است که آنها آن را در لیست میزبانی مشترک مشترک توصیه شده ما قرار داده اند.

اما در حالی که Bluehost قطعاً یکی از میزبانان کاربر پسند است ، آنها همیشه در مورد عملکرد و پشتیبانی بهترین گزینه نیستند ، همانطور که در یک ثانیه بحث خواهم کرد.

اگر با Bluehost مشکلی دارید ، یا می خواهید ببینید گزینه های شما چیست ، گزینه های بسیار خوبی در خارج وجود دارد که می تواند در نقاط ضعف Bluehost در تقریباً در همان نقطه قیمت بهبود یابد.

در این پست ، به چهار گزینه برتر Bluehost خواهم پرداخت – دو گزینه جایگزین مناسبی برای برنامه های اشتراکی ارزان قیمت Bluehost است ، در حالی که دو مورد دیگر گزینه های خوبی برای تغییر برنامه های WordPress مدیریت شده Bluehost (WP Pro) هستند..

چرا گزینه های Bluehost را در نظر بگیرید?

قبل از وارد شدن به فراز و نشیب ها ، بگذارید درباره آنچه که Bluehost خوب انجام می دهد صحبت کنیم.

Bluehost دارای داشبورد کنترل میزبانی بسیار خوبی است و همچنین برای ساده سازی روند ایجاد یک وب سایت وردپرس کارهای بسیار خوبی انجام می دهد. اگر مبتدی باشید ، Bluehost ایجاد یک وب سایت را بسیار جذاب می کند و این کار بسیار جذاب است.

Bluehost حتی در برنامه اشتراکی ارزان قیمت خود ، از لحاظ ویژگیهای ارزش افزوده نیز کار خوبی در ایجاد ساختمان دارد. به عنوان مثال ، ویژگی هایی مانند:

 • گواهینامه های SSL رایگان
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • حافظه داخلی
 • سایت های مرحله بندی.

برخی از این موارد ، به ویژه نمایش ، معمولاً در برنامه هایی با قیمتی مشابه موجود نیست.

با این حال…

هنگامی که روند راه اندازی سایت خود را مرور کردید و به آن ویژگی های فراتر از آن نگاه کردید ، ممکن است متوجه شوید برخی از مناطقی که Bluehost در آن قوی نیستند.

کارایی

اول از همه ، بسیاری از مردم زمان بارگذاری صفحه پایین ترین حد را در مقایسه با برخی دیگر از گزینه های Bluehost در این لیست گزارش می دهند. به عنوان مثال ، در معیارهای عملکرد ReviewSignal در سال 2018 (سال گذشته که Bluehost شرکت کرده است) ، Bluehost باتری تست هایی که ReviewSignal اجرا می کند ، ضعیف عمل کرد.

از طرف دیگر ، بسیاری از گزینه های موجود در این لیست در این تست ها بسیار خوب عمل می کنند.

بنابراین اگر بار بار صفحه را ارزیابی می کنید ، احتمالاً می توانید برای پول خود بهتر عمل کنید.

پشتیبانی

دوم ، بسیاری از کاربران با پشتیبانی Bluehost مشکلی دارند. در نظرسنجی میزبانی CodeinWP در سال 2018 از بیش از 830 کاربر WordPress ، Bluehost فقط وقتی 3.2 حمایت کرد ، از 3.2 امتیاز (از پنج مورد) به دست آورد. کیفیت پشتیبانی ویژه وردپرس آنها در 3.4 بهتر نبود.

باز هم ، می توانید میزبان هایی را در نقاط قیمتی مشابه پیدا کنید که پشتیبانی بهتری دارند ، هم در کل و هم برای وردپرس.

قیمت گذاری

سرانجام ، در حالی که قیمت های Bluehost به طور کلی رقابتی است ، از شما خواسته می شود اگر می خواهید بهترین معاملات را ثبت کنید. در حقیقت ، برای کمترین قیمت مطلق ، شما باید همزمان با سه سال متعهد شوید. اگر چنین چیزی را دوست ندارید ، اکثر این گزینه ها به شما اجازه می دهند ماهانه بدون افزایش قیمت زیاد بپردازید.

به چه روش جایگزینی Bluehost نیاز دارید؟?

اگر کاربر WordPress هستید ، Bluehost دو برنامه را پیشنهاد می کند که ممکن است مورد توجه شما باشد.

اول ، شما برنامه های میزبانی وردپرس اشتراکی ارزان قیمت را در اختیار دارید که ماهانه کمتر از 5 دلار شروع می شوند. این برنامه های مشترک چیزی است که بیشتر کاربران Bluehost انتخاب می کنند.

اگر به کمی قدرت بیشتری احتیاج دارید ، ممکن است از WordPress با مدیریت دقیق WP Pro Bluehost نیز استفاده کرده و در نظر بگیرید. این برنامه ها کمی بالاتر شروع می شوند (حدود 20 دلار در ماه با قیمت تبلیغی) ، اما عملکرد بهبود یافته و ویژگی های بیشتری از جمله به روزرسانی خودکار را ارائه می دهند.

من گزینه های هر دو را به اشتراک می گذارم.

دو بهترین گزینه برای میزبانی ارزان Bluehost

اگر از میزبانی ارزان اشتراکی Bluehost استفاده می کنید یا در نظر می گیرید ، این دو گزینه برتر برای شما هستند …

1. SiteGround

SiteGround

SiteGround یکی از بهترین گزینه های موجود برای میزبانی مشترک وردپرس است. آنها موفق به دستیابی به تعادل خوب از:

 • بار بار سریع صفحه
 • پشتیبانی با کیفیت
 • داشبورد میزبان سفارشی ساخته شده است
 • ویژگی های مفید.

از آنجا که آنها تعداد خوبی از ویژگی های مدیریت شده را در برنامه های مشترک خود ارائه می دهند ، SiteGround می تواند جایگزین خوبی برای برنامه های اشتراکی ارزان قیمت Bluehost و برنامه های WP Pro ایجاد کند..

به عنوان مثال ، به ویژگیهایی مانند:

 • گواهینامه های SSL رایگان
 • سایت های مرحله بندی
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • حافظه داخلی
 • یک افزونه بهینه سازی عملکرد همراه رایگان SG Optimizer
 • پشتیبان گیری خودکار روزانه.

برنامه های SiteGround با قیمت تبلیغی فقط 3.95 دلار شروع می شوند. اما توجه داشته باشید که این قیمت ها پس از اولین چرخه صورتحساب شما ، که در ادامه در مورد آنها بحث خواهم کرد جهش می کنند.

قیمت گذاری SiteGround

بررسی کامل SiteGround ما

آنچه SiteGround بهتر از Bluehost است

اول از همه ، اگرچه Bluehost و SiteGround تا حد زیادی دارای برابری ویژگی هستند ، SiteGround برخی از ویژگی ها / مزایایی را ارائه می دهد که Bluehost نمی کند:

 • پشتیبان گیری خودکار و در صورت تقاضا – Bluehost فقط اینها را در برنامه های WP Pro خود ارائه می دهد ، نه برنامه های مشترک.
 • مهاجرت رایگان – هزینه های Bluehost به دلیل خدمات مهاجرتی خود (البته می توانید این کار را خودتان به صورت رایگان انجام دهید).

SiteGround نیز دارد عملکرد بهتر. آنها در معیارهای Review Signal وضعیت برتر سطح را بدست آوردند و یک معماری بهینه از عملکرد ، از جمله زیرساخت های Google Cloud و ذخیره سازی Nginx Fast_CGI را ارائه می دهند. افزونه همراه SG Optimizer همچنین به شما در اجرای بهترین عملکردها بهترین عملکرد کمک می کند.

سرانجام ، SiteGround ارائه می دهد پشتیبانی بهتر. در همان نظرسنجی CodeinWP ، SiteGround برای پشتیبانی کلی 4.7 و 4.5 برای پشتیبانی اختصاصی از وردپرس به دست آورد ، که بسیار بالاتر از Bluehost است (به ترتیب 3.2 و 3.4)..

چه SiteGround بدتر از Bluehost است

با انتشار داشبورد میزبانی جدید SiteGround ، فکر می کنم هیچ مکان واضحی وجود نداشته باشد که SiteGround از ویژگی های ، عملکرد یا پشتیبانی از آن بدتر از Bluehost باشد.

با این حال ، یک اشکال در SiteGround قیمت گذاری است.

اول ، در حالی که SiteGround به شما امکان می دهد وب سایت های نامحدود را در برنامه های سطح بالاتر خود میزبان کنید ، مانند فضای Bluehost فضای ذخیره نامحدودی به شما نمی دهند. شما در جایی بین 10 تا 30 گیگابایت فضای ذخیره محدود خواهید شد.

دوم ، SiteGround هنگام رفتن به تمدید ، از Bluehost گرانتر است. هر دو Bluehost و SiteGround قیمتهای تبلیغاتی مشابهی را برای اولین چرخه صورتحساب شما (که می تواند تا سه سال باشد) ارائه می دهند. اما به محض تمدید ، قیمت ارزانترین طرح نامحدود SiteGround به آن می رود 19.95 دلار در هر ماه, در حالی که Bluehost عادلانه است 12.99 دلار در هر ماه.

اگر شما SiteGround را در نظر می گیرید ، من به شما توصیه می کنم که در صورت امکان به مدت سه سال به صورت پیش پرداخت بپردازید تا بتوانید قیمت تبلیغی را تا زمانی که ممکن است قفل کنید.

2. DreamHost

Dreamhost

DreamHost یکی از میزبانان قدیمی مستقل در آنجا است که در سال 1996 راه اندازی شد.

آنها برنامه هایی با قیمت مناسب را ارائه می دهند که با برنامه های اشتراکی Bluehost و همچنین یک سرویس وردپرس با قیمت مناسب با نام DreamPress مقرون به صرفه مقایسه می شود که در برابر سرویس WP Pro Bluehost جمع می شود..

در این بخش ، من عمدتاً روی برنامه های ارزان قیمت DreamHost متمرکز شده ام. با شروع ماه به ماه فقط 4.95 دلار در هر ماه ، برنامه های مشترک DreamHost هنوز ویژگی هایی از قبیل:

 • پهنای باند نامحدود
 • گواهینامه های SSL رایگان
 • مهاجرت رایگان
 • پشتیبان گیری خودکار
 • داشبورد میزبان سفارشی.

DreamHost همچنین صورتحساب ماهانه به ماه را ارائه می دهد ، که ارزان ترین میزبان های مشترک اجازه نمی دهند. در اینجا چگونگی لرزیدن قیمت ها آورده شده است:

 • یک وب سایت – 4.95 دلار در هر ماه (ماه به ماه) یا 2.59 دلار در هر ماه (تعهد سه ساله).
 • وب سایت های نامحدود – 10.95 دلار در هر ماه (ماه به ماه) یا 3.95 دلار در ماه (تعهد سه ساله).

DreamHost قیمت برنامه مشترک

بررسی کامل DreamHost ما

آنچه DreamHost بهتر از Bluehost انجام می دهد

از نظر قیمت گذاری ، Bluehost و DreamHost دارای قیمت های مشابهی هستند. با این حال ، DreamHost از این مزیت برخوردار است که می توانید ماهانه به ماه پرداخت کنید ، که Bluehost پیشنهاد نمی کند. حداقل در Bluehost یک سال است و همین امر قیمت ها را گرانتر می کند.

DreamHost همچنین برخی از ویژگی ها / مزایایی را که Bluehost ارائه نمی دهد ، ارائه می دهد ، مانند:

 • پشتیبان گیری روزانه خودکار
 • مهاجرت رایگان وب سایت (با افزونه اختصاصی DreamHost).

سرانجام ، DreamHost پشتیبانی بهتری از Bluehost ارائه می دهد. در بررسی فوق الذکر CodeinWP ، DreamHost برای پشتیبانی کلی 4.0 و 3.9 برای پشتیبانی اختصاصی از وردپرس ، امتیاز بالایی را کسب کرد که بسیار بالاتر از Bluehost است..

چه DreamHost بدتر از Bluehost است

در حالی که کیفیت پشتیبانی کلی DreamHost بسیار خوب است ، آنها به اندازه Bluehost در دسترس نیست. با Bluehost می توانید به کلیه کانالهای پشتیبانی 24/7 دسترسی داشته باشید.

با DreamHost ، شما 24/7 پشتیبانی از ایمیل / بلیط دریافت می کنید. با این حال ، شما هیچ پشتیبانی تلفنی (که Bluehost پیشنهاد می دهد) دریافت نمی کنید و چت زنده فقط از 5:30 AM – 9: 30 PM PT در دسترس است ، که اگر آن منطقه زمانی برای شما مناسب نباشد ممکن است مشکل ایجاد کند..

فراتر از پشتیبانی ، تفاوت های قابل توجهی در ویژگی ها وجود دارد:

 • در حالی که Bluehost این کار را انجام می دهد DreamHost برنامه های ارزان قیمت خود را ارائه نمی دهد.
 • DreamHost شامل میزبانی از طریق ایمیل در ارزانترین ردیف نیست – هزینه آن 1.67 دلار اضافی در هر ماه است. اگر به لایه اشتراکی نامحدود ارتقا دهید ، میزبانی ایمیل نیز درج شده است.

دو بهترین گزینه برای میزبانی وردپرس با مدیریت Bluehost (WP Pro)

اگر از برنامه های میزبانی WordPress مدیریت شده توسط Bluehost WP Pro استفاده می کنید یا در نظر می گیرید ، این دو بهترین گزینه برای شما هستند …

1. هواپیمای پروازی

صفحه اصلی پرواز

Flywheel یک میزبان مدیریت شده وردپرس واقعی است که اتفاق می افتد میزبان مورد استفاده ما در اینجا در WinningWP باشد..

زیرساخت Flywheel در Google Cloud ساخته شده است و ویژگی های تقویت کننده عملکرد مانند حافظه پنهان سطح سرور و شبکه تحویل محتوا (CDN) در بالا اضافه شده است.

شما همچنین می توانید یک داشبورد میزبان بسیار کاربر پسند ، پشتیبانی عالی و ویژگی های مناسب میزبانی وردپرس مانند:

 • سایت های مرحله بندی
 • گواهینامه های SSL رایگان
 • پشتیبان گیری روزانه خودکار
 • قوانین امنیتی سفارشی و ضمانت رفع هک
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • مهاجرت رایگان.

برنامه های Flywheel با 13 دلار در ماه برای یک سایت ترافیکی کم یا 25 دلار در ماه برای محدودیت های بالاتر در ترافیک شروع می شود.

قیمت گذاری Flywheel

بررسی کامل Flywheel ما

آنچه Flywheel بهتر از Bluehost است

اول از همه ، اگرچه فکر می کنم داشبورد کاربر Bluehost بسیار خوب است ، Flywheel یکی از بهترین داشبورد میزبان هر میزبان را دارد – استفاده از آن واقعاً خوشحال است..

Flywheel همچنین به دلیل زیرساخت های بهینه شده در عملکرد خود که شامل ویژگی هایی از قبیل:

 • زیرساخت های Google Cloud
 • راه حل ذخیره سازی سفارشی
 • داخلی CDN ساخته شده توسط Fastly.

آنها همچنین ارائه می دهند پشتیبانی بهتر از Bluehost. با مراجعه به بررسی CodeinWP ، Flywheel برای پشتیبانی کلی 4.6 و 4.8 برای پشتیبانی اختصاصی از وردپرس به دست آورد ، که بسیار بالاتر از Bluehost است.

سرانجام ، اگر شما فردی خلاق هستید که برای افراد دیگر سایت ایجاد می کند ، Flywheel همچنین با داشتن ویژگی هایی مانند انتقال صورتحساب ، یکی از بهترین تجربیات را برای شما از هر میزبان وردپرس دارد..

چه Flywheel بدتر از Bluehost است

Flywheel هنگام استفاده از محدودیت ، از Bluehost گم می شود.

برای برنامه های WP Pro ، Bluehost وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی و پهنای باند خود را تبلیغ می کند.

این مورد برای Flywheel نیست. Flywheel دو طرح ارائه می دهد که با قیمت های Bluehost با قیمت 13 دلار و 25 دلار در هر ماه رقابت دارند. با این وجود ، هر دو برنامه فقط به شما امکان میزبانی یک سایت وردپرس را می دهند و محدودیت هایی در فضای ذخیره سازی و پهنای باند دارند.

به همین دلیل ، اگر قصد دارید میزبان چندین وب سایت باشید ، احتمالاً Flywheel جایگزین مناسبی نیست ، مگر اینکه شما مایل به پرداخت قابل توجهی بیشتر از Bluehost باشید.

2. موتور WP

صفحه اصلی موتور WP

WP Engine یکی از محبوب ترین میزبان حق بیمه مدیریت WordPress است. آنها یک شرکت بزرگ هستند ، اخیراً در سال 2018 250 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده اند. آنها بخشی از این پول را برای به دست آوردن Flywheel استفاده کردند (گرچه این دو هنوز به طور جداگانه اداره می شوند و دارای ویژگی ها / زیرساخت های مختلف هستند).

یکی از نکات قابل توجه در مورد WP Engine این است که علاوه بر ویژگی های واقعی مدیریت شده با WordPress ، آنها ابزارهای ارزش افزوده دیگری نیز ارائه می دهند ، مانند دسترسی رایگان به چارچوب Genesis و کودک StudioPress ، موضوع ما را بررسی می کند..

فراتر از آن ، شما همچنین ویژگیهایی مانند:

 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • چندین محیط صحنه
 • حافظه پنهان سطح سرور با وارنیش و ذخیره سازی
 • داخلی CDN
 • گواهینامه های SSL رایگان
 • ابزارهای ویژه WooCommerce.

برنامه WP Engine با 25 دلار در ماه برای یک سایت شروع می شود ، یا اگر می توانید کوپن های گاه به گاه را خراب کنید:

قیمت گذاری موتور WP

بررسی کامل WP Engine ما

چه موتور WP بهتر از Bluehost است

اول از همه ، WP Engine ارائه می دهد عملکرد سریعتر از Bluehost. شما زیرساخت / منابع بهتری و همچنین حافظه پنهان سطح سرور را بهینه می کنید. شما همچنین ویژگیهای تقویت کننده عملکرد را دارید که Bluehost ارائه نمی دهد مانند:

 • PHP 7.4
 • داخلی CDN
 • ابزار تجزیه و تحلیل عملکرد صفحه.

شما همچنین پشتیبانی خیلی بهتری می کنید – WP Engine هم از پشتیبانی کلی و هم برای پشتیبانی اختصاصی از وردپرس ، 4.7 از 5 امتیاز کسب کرده است که بسیار بالاتر از Bluehost است.

سرانجام ، شما همچنین می توانید از مزیت ارزش افزوده دسترسی به چارچوب جنسیس و کلیه مضامین کودک Genesis StudioPress بهره مند شوید. این نباید به تنهایی روی تصمیم شما تأثیر بگذارد ، اما خوب است.

موتور WP چه چیزی از Bluehost بدتر است

WP Engine به همان میزان Flywheel با سهم کمتری برخوردار است – اگر می خواهید قیمت ها را در حدود هزینه های Bluehost نگه دارید ، باید محدودیت استفاده را بپذیرید.

با 25 دلار در ماه ، برنامه ورود WP Engine با سطح قیمت WP Pro Bluehost قابل رقابت است. با این حال ، این برنامه فقط به شما امکان می دهد تا یک سایت را میزبانی کنید و محدودیت های ذخیره و پهنای باند را در اختیار شما قرار می دهد.

بنابراین درست مانند Flywheel ، WP Engine احتمالاً گزینه مناسبی برای میزبانی وب سایت های چندگانه نیست ، مگر اینکه شما مایل به پرداخت مبلغی بیشتر از Bluehost باشید.

چه در صورت نیاز به میزبانی وب سایتهای چندگانه چه باید کرد؟?

Flywheel و WP Engine هر دو با هم اختلاف دارند ، بنابراین اگر شما نیاز به میزبانی چندین سایت وردپرس دارید ، اما هنوز هم می خواهید از ویژگی های مدیریت شده مانند WP Pro استفاده کنید ، چه می خواهید?

در این حالت ، بهترین گزینه شما احتمالاً برنامه GoGeek SiteGround است. در حالی که میزبانی وردپرس مدیریت شده “صحیح” مانند Flywheel و WP Engine “واقعی” نیست ، ویژگی های مدیریت شده زیادی را برای شما به ارمغان می آورد و به شما امکان میزبانی وب سایت های نامحدود را می دهد (اگرچه هنوز هم با محدودیت ذخیره سازی).

که بهترین جایگزین برای نیازهای شماست?

ممکن است شما یک روند بالا را متوجه شده باشید – بیشتر اشکالاتی که در همه این گزینه ها وجود دارد با محدودیت قیمت گذاری یا استفاده است.

متأسفانه ، پیدا کردن گزینه های خوب که می تواند مطابق با قیمت های Bluehost باشد ، دشوار است ، به خصوص اگر به وب سایت و فضای ذخیره نامحدودی نیاز دارید.

اگر کاملاً نمی توانید بیش از هزینه Bluehost بپردازید ، فکر می کنم بهترین شرط شما DreamHost است. آنها قیمت ها و ویژگی های رقابتی ارائه می دهند و در عین حال از پشتیبانی بهتری نیز برخوردار هستند.

اگر می توانید کمی بالاتر از قیمت های Bluehost بروید ، من فکر می کنم بهترین گزینه های کلی شما این است:

 • SiteGround – بهترین گزینه در صورت نیاز به میزبانی وب سایت های متعدد و نامحدود. اگر بتوانید قیمت های تبلیغاتی را برای سه سال پیش ببندید ، SiteGround نیز قیمت های مشابه را ارائه می دهد.
 • Flywheel – مقرون به صرفه ترین میزبان وردپرس مدیریت شده واقعی اگر فقط نیاز به میزبانی یک سایت واحد دارید.
 • WP Engine – کمی گرانتر از Flywheel اما هنوز در محدوده برنامه های WP Pro Bluehost قرار دارد. یک گزینه عالی دیگر اگر فقط نیاز به میزبانی یک سایت واحد دارید.

و اگر می خواهید در مورد چگونگی جمع کردن همه این گزینه ها در برابر یکدیگر اطلاعات بیشتری کسب کنید ، مقایسه های ما را از این طریق بررسی کنید:

 • Bluehost vs DreamHost vs Flywheel vs SiteGround
 • WP Engine vs Bluehost
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me