3 بهترین گزینه برتر GoDaddy: میزبانی بهتر وردپرس با قیمتی مشابه؟ (2020)

معاملات وردپرس


در جستجوی برخی از گزینه های میزبانی GoDaddy برای وب سایت خود هستید?

در حالی که GoDaddy مطمئناً یک ارائه دهنده میزبانی محبوب است ، وقتی می خوانید که کاربران واقعی نسبت به آنها چه احساسی دارند ، نظرات متفاوتی پیدا خواهید کرد.

فضای میزبانی کاملاً رقابتی است و گزینه های بسیار مناسبی دارد ، بنابراین اگر ناراضی نیستید ، هیچ دلیلی برای چسباندن با GoDaddy وجود ندارد. در حقیقت ، میزبان های زیادی پیدا خواهید کرد که می توانند یک سرویس مشابه (یا بهتر) را با تقریباً همان مبلغ پول ارائه دهند.

در این پست ، من سه مورد از این خدمات را جمع آوری کرده ام.

برای هر یک از گزینه های دیگر ، من همچنین در مورد آنچه انجام می دهند بهتر از GoDaddy ، و همچنین جایی که آنها کاملاً منطبق نیستند ، به اشتراک می گذارم..

چرا یک گزینه جایگزین GoDaddy در نظر بگیرید?

با توجه به اعداد ، GoDaddy محبوب ترین ارائه دهنده میزبانی وب در جهان است. اگرچه شناخت سهم دقیق از بازار آنها دشوار است ، اما BuiltWith آن را با 18٪ پوند و Datanyze آن را 17٪ پوند می گذارد. داستان کوتاه کوتاه: افراد زیادی از GoDaddy استفاده می کنند.

اما دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است یک میزبان محبوب باشد (برای مثال ، تبلیغات سوپر باول) ، و محبوبیت به تنهایی به معنای کیفیت نیست.

اگر به بررسی های GoDaddy در Google نگاه می کنید ، بین بسیاری از نظرات منفی (که تعداد خوبی در آن وجود دارد) شباهت های مشکوک مشاهده خواهید کرد:

 • پشتیبانی ضعیف – در نظرسنجی میزبانی CodeinWP در سال 2018 از بیش از 800 کاربر WordPress ، پشتیبانی GoDaddy فقط 3.3 از 5 را به دست آورد ، که بسیار پایین تر از برخی میزبان های مشابه است. بسیاری از کاربران در بررسی همچنین از پشتیبانی ضعیف شکایت دارند.
 • عملکرد Lackluster – بسیاری از کاربران GoDaddy از زمان بارگذاری صفحه آهسته یا مشکلات مربوط به بروزرسانی شکایت دارند. زمان بارگذاری صفحه ضروری است ، بنابراین این دلیلی است برای تغییر همه به تنهایی.
 • کمبود امکانات – برنامه های GoDaddy فاقد برخی از ویژگی های مشترک در ارائه دهندگان مشابه با قیمت مشابه است. به عنوان مثال ، GoDaddy گواهی SSL رایگان را در برنامه های سطح ورودی خود ارائه نمی دهد ، در حالی که همه گزینه های موجود در این لیست مانند بسیاری از میزبان های دیگر انجام می دهند.

اگر تا به حال با هیچ یک از این موارد مشکل نداشته اید ، ممکن است نیازی به جابجایی نداشته باشید. اما ، اگر در آن مناطق (یا هر جای دیگر) شکایتی دارید ، فکر می کنم می توانید میزبان وب بهتری را با قیمت مشابه پیدا کنید.

این انتخاب نهایی مهم است – در ایجاد این لیست از گزینه های دیگر ، من سعی کردم به دنبال میزبان هایی باشم که بتوانند در نقاط ضعف مشابه در نقاط قیمتی مشابه بهبود یابند.

بدیهی است ، اگر بودجه لازم را برای آن دارید ، می توانید با یک حق بیمه مدیریت میزبان وردپرس مانند Flywheel ، WP Engine یا Kinsta بروید. این سه میزبان یک محصول بسیار عالی را ارائه می دهند … اما آنها همچنین هزینه بسیار بیشتری نسبت به GoDaddy دارند ، به همین دلیل من آنها را در این لیست قرار ندادم.

در عوض ، من میزبان هایی را انتخاب کردم که تقریباً با همان قیمت GoDaddy ، فقط با پشتیبانی ، عملکرد و ویژگی های برتر هستند.

از کدام برنامه GoDaddy در حال حاضر استفاده می کنید یا در نظر می گیرید?

نکته مهم دیگر در انتخاب یک جایگزین خوب این است که برنامه GoDaddy را که قبلاً از آن استفاده کرده اید (یا استفاده از آن را در نظر دارید).

دو برنامه محبوب برای کاربران WordPress احتمالاً برنامه های مشترک GoDaddy و برنامه های مدیریت شده WordPress هستند:

 • برنامه های مشترک – در ماه 5.99 $ (با تمدید $ 8.99) شروع کنید. میزبانی مشترک مشترک با دسترسی cPanel. می توانید از آن برای WordPress یا سایر سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید.
 • برنامه های میزبانی وردپرس – برنامه میزبانی وردپرس مشترک با 5 دلار در ماه (9/99 دلار پس از تمدید) شروع می شود. این برنامه ها داشبورد میزبان سفارشی را با ویژگی های مدیریت شده ، مانند پشتیبان گیری خودکار ، سایت های مرحله بندی ، بروزرسانی های خودکار و غیره ارائه می دهند. GoDaddy همچنین برنامه های WordPress مدیریت شده حرفه ای را با شروع از 24.99 دلار در ماه ارائه می دهد..

اگر به برنامه های وردپرس GoDaddy نگاه می کنید ، احتمالاً می خواهید گزینه ای جایگزین را ارائه دهید که این ویژگی های مدیریت شده را نیز ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، اگر فقط برنامه های مشترک را مشاهده می کنید ، ممکن است از هر میزبان اشتراکی خوشحال باشید.

آماده برای رفتن؟ بیایید گزینه های دیگر را بررسی کنیم …

1. SiteGround

SiteGround

در حالی که GoDaddy برنامه های WordPress مشترک و مدیریت شده جداگانه ای را ارائه می دهد ، SiteGround فقط یک برنامه میزبانی مشترک مشترک را ارائه می دهد که شامل ویژگی های مدیریت شده وردپرس است.

این امر گزینه جایگزین خوبی برای آنها می کند هر دو برنامه های وردپرس GoDaddy را به اشتراک گذاشته و مدیریت کرده است.

SiteGround کارهای زیادی را برای بهبود مداوم محصول میزبانی خود انجام داده است ، اخیراً یک داشبورد میزبان سفارشی را راه اندازی کرده و برای کلیه برنامه های میزبانی خود به زیرساخت های Google Cloud حرکت می کنید.

آنها همچنین ویژگیهای مدیریت شده WordPress مانند:

 • بروزرسانی های خودکار
 • سایت های مرحله بندی
 • حافظه پنهان سطح سرور
 • دیوار آتش برای محافظت در برابر تهدیدات امنیتی.

با توجه به قیمت آنها ، SiteGround عملکرد عالی را ارائه می دهد. همانطور که اشاره کردم ، آنها اکنون از زیرساخت های Google Cloud استفاده می کنند و بهینه سازی های عملکرد بالا ، مانند حافظه پنهان سطح سرور و یک افزونه SG Optimizer همراه را اضافه می کنند که به شما کمک می کند تا تعدادی از عملکردهای وردپرس را به بهترین وجه عملی کنید..

همچنین می توانید از طریق چت زنده ، بلیط و تلفن پشتیبانی دریافت کنید. من شخصاً از SiteGround استفاده می کنم و این پشتیبانی را پیدا کرده ام که نه تنها زمان پاسخ سریع ارائه می دهم بلکه در واقع برای حل هر مشکلی که هستم نیز هستم. من همیشه از چت زنده استفاده می کنم – من هرگز پشتیبانی تلفنی را امتحان نکردم ، بنابراین نمی توانم برای آن کانال صحبت کنم.

SiteGround سه رده قیمت گذاری را ارائه می دهد – می توانید جزئیات زیر را مشاهده کنید:

قیمت گذاری SiteGround

مزایای SiteGround

از نظر عملکرد ، ویژگی ها و تجربه کاربری ، من فکر می کنم SiteGround در همه دسته ها از GoDaddy پیشی بگیرد:

 • عملکرد بهتر – همه موارد مساوی است ، سایت شما معمولاً سریعتر از SiteGround در سایت GoGaddy بارگذاری می شود. بخش بزرگی از آن معماری SiteGround است ، مانند زیرساخت های Google Cloud و ذخیره سازی صفحه سرور Nginx Fast_CGI.
 • پشتیبانی عالی – SiteGround در پشتیبانی از نظرسنجی CodeinWP که من قبلاً به آن اشاره کردم 4.7 امتیاز داد که بسیار بالاتر از نمره 3.3 GoDaddy است. این در واقع حتی بالاتر از برخی از میزبان مدیریت حق بیمه WordPress مانند WP Engine است.
 • داشبورد میزبان سفارشی – SiteGround داشبورد میزبان دلخواه خود را ساخته که استفاده از آن بسیار خوشایند است ، در حالی که GoDaddy فقط برنامه های مشترک خود را به شما cPanel می دهد و داشبورد برنامه های WordPress مدیریت شده آنها به همان اندازه داشبورد SiteGround نیست..
 • ویژگی های بیشتر – به عنوان مثال ، گواهینامه های SSL ، مرحله بندی ، به روزرسانی خودکار WordPress و غیره را دریافت خواهید کرد.

در اصل ، به استثنای قیمت ، SiteGround فقط یک محصول میزبانی برتر را ارائه می دهد. با این حال ، قیمت ممکن است برای شما مهم باشد ، که من را به نکته بعدی خود می رساند …

منفی SiteGround

نقطه ضعف بزرگ SiteGround این است که قیمت های غیر تبلیغی معمولی آنها گران تر از قیمت معمولی GoDaddy است.

وقتی برای اولین بار در SiteGround ثبت نام کنید ، قیمت تبلیغاتی جذابی دریافت می کنید. اما بعد از اولین چرخه صورتحساب (که می تواند از هر یک تا سه سال باشد) ، قیمت ماهانه شما تقریباً سه برابر خواهد شد.

به عنوان مثال ، ارزانترین برنامه اشتراکی نامحدود GoDaddy با 7.99 دلار در ماه شروع می شود ، در حالی که ارزان ترین برنامه اشتراکی نامحدود SiteGround با 5.95 دلار در ماه شروع می شود.

بنابراین ، SiteGround ارزان تر است ، درست است؟ خوب ، بله – تا مجبور به تمدید نشوید.

پس از تمدید ، قیمت کامل برنامه GoDaddy در ماه 11.99 دلار است ، در حالی که ماهانه 19.95 دلار برای SiteGround است.

اصولاً اگر SiteGround را انتخاب می کنید ، باید به قیمت های تجدید آنها توجه کنید و سعی کنید اگر می توانید هزینه های پیش رو را تحمل کنید ، برای سه سال کامل قیمت های تبلیغاتی را قفل کنید..

2. Bluehost

Bluehost

اگرچه Bluehost به اندازه GoDaddy محبوب نیستند ، آنها قطعاً یکی دیگر از مشهورترین شرکت های میزبانی جهان هستند.

مانند GoDaddy ، Bluehost هم برنامه میزبانی اشتراکی ارزان قیمت و هم برنامه مدیریت میزبانی وردپرس با قیمت مناسب را ارائه می دهد.

با این حال ، بر خلاف GoDaddy ، Bluehost یک کار عالی برای ساختن یک تجربه کاربری عالی انجام داده اند – حتی با برنامه های ارزان قیمت آنها. در حالی که Bluehost هنوز هم به cPanel مانند GoDaddy دسترسی پیدا می کند ، آنها داشبورد میزبان دلخواه خود را نیز در بالا ساخته اند ، که کار با وب سایت شما را بسیار ساده تر می کند.

Bluehost همچنین ویژگیهای مفید ، مانند صدور گواهینامه های بدون مجوز SSL و حتی ارزانترین برنامه های میزبانی مشترک خود را اضافه کرده است ، که این مورد دیگری نیست که GoDaddy پیشنهاد نمی کند.

اگر به دنبال میزبانی مشترک ارزان قیمت هستید ، قیمت های معمولی Bluehost کاملاً مشابه GoDaddy است ، اگرچه Bluehost برای اولین دوره صدور صورتحساب تخفیف های تبلیغاتی بزرگتری را ارائه می دهد:

قیمت گذاری مشترک Bluehost

اگر به دنبال جایگزینی برای میزبانی وردپرس مدیریت شده GoDaddy هستید ، ممکن است برنامه های WordPress مدیریت شده Bluehost را ترجیح دهید ، که قیمتی مشابه با برنامه های میزبانی وردپرس با مدیریت GoDaddy Pro دارند و می توانند ارزش افزوده دیگری مانند Jetpack Premium را اضافه کنند:

Bluehost قیمت گذاری WordPress را مدیریت کرد

جوانب مثبت Bluehost

من فکر می کنم مزایای بزرگ Bluehost vs GoDaddy تجربه و ویژگی های کاربر است.

ابتدا داشبورد میزبان سفارشی را در بالای cPanel بدست می آورید که این امر باعث می شود مدیریت سایتهای خود در Bluehost دلپذیرتر شود.

دوم ، Bluehost فقط ساده تر ویژگی های بیشتری را نسبت به GoDaddy ارائه می دهد – به خصوص وقتی که به برنامه های ارزان قیمت GoDaddy نگاه می کنید.

به عنوان مثال ، حتی در ارزانترین برنامه های میزبانی وردپرس Bluehost ، شما هنوز هم ویژگی هایی مانند:

 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • گواهینامه های SSL رایگان (GoDaddy فقط این را در برنامه های سطح بالاتر ارائه می دهد)
 • سایت های مرحله بندی وردپرس (از طریق افزونه Bluehost – برای سایتهای غیر WordPress کار نمی کند).

در اصل ، Bluehost یک تجربه میزبانی کاربرپسند و پرمحتوا را در یک قیمت مشابه ارائه می دهد.

منفی Bluehost

درست همانطور که مردم از عملکرد و پشتیبانی GoDaddy شکایت می کنند ، بسیاری از همان شکایات راجع به پیشنهادهای Bluehost نیز پیدا خواهید کرد.

به عنوان مثال ، در حالی که پشتیبانی GoDaddy در این نظرسنجی CodeinWP 3.3 دریافت کرد ، پشتیبانی Bluehost در واقع با نمره 3.2 کمتر شد..

بنابراین ، اگر بزرگترین دلیلی که از GoDaddy حرکت می کنید پشتیبانی و عملکرد آنها است ، ممکن است بخواهید با SiteGround یا DreamHost (میزبان بعدی در این لیست) بروید..

3. DreamHost

DreamHost

DreamHost یک میزبان وب کاملاً مستقر است که از سال 1996 وجود دارد.

اگر به دنبال جایگزینی برای میزبانی مشترک GoDaddy هستید ، DreamHost برنامه های مشترک یا WordPress مشترک را با فقط 2.59 دلار در ماه شروع می کند. آنها همچنین یک WordPress با مدیریت مقرون به صرفه به نام DreamPress دارند که جایگزین مناسبی برای میزبانی وردپرس مدیریت شده GoDaddy است.

مهم نیست که با چه برنامه ای بروید ، به تعدادی از ویژگی های مفید ، مانند:

 • داشبورد میزبان سفارشی – DreamHost داشبورد میزبان دلخواه خود را ساخت ، که شاید شما ترجیح دهید رویکرد cPanel GoDaddy باشد.
 • گواهینامه های SSL رایگان در تمام برنامه ها – اینها توسط Let’s Encrypt تهیه شده اند.
 • پشتیبان گیری روزانه خودکار – DreamHost هر روز از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید – حتی با برنامه های ارزان قیمت آنها.
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس – DreamHost به صورت خودکار نرم افزار اصلی وردپرس خود را بروزرسانی می کند – حتی در برنامه های ارزان قیمت آنها.

DreamPress ، برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده ، همچنین به سایت های مرحله ای یک مرحله ای ، مجوز نرم افزاری Jetpack Professional ، ذخیره سازی در سطح سرور و یک راه حل پشتیبان گیری قوی تر ارائه می دهد.

برنامه هاست مشترک اشتیاق DreamHost فقط با 2.59 دلار در ماه با تعهد سه ساله یا 4.95 دلار در ماه با صورتحساب ماهانه به ماه شروع می شود:

DreamHost قیمت برنامه مشترک

برنامه های DreamPress با پرداخت صورتحساب سالانه یا 19.95 دلار در ماه با صورتحساب ماهانه به ماه از 16.95 دلار در ماه شروع می شود:

DreamHost قیمت گذاری WordPress را مدیریت کرد

جوانب DreamHost

یکی از مزیت های بزرگ DreamHost نسبت به GoDaddy (و گزینه دیگر در این لیست) قیمت گذاری است. قیمتها نه تنها با DreamHost مقرون به صرفه و شفاف هستند ، بلکه آنها نیز یکی از معدود میزبانهایی هستند که ماهانه به ماه برنامه های اشتراکی ارزان قیمت ارائه می دهند.

در مورد GoDaddy ، حداقل تعهد سه ماه است که در مقابل برنامه های سالانه قیمت تورمی دارد. از طرف دیگر ، DreamHost به شما امکان می دهد ماهانه به ماه بپردازید در حالی که هنوز قیمت را پایین نگه دارید.

میزبانی وردپرس مدیریت شده DreamHost همچنین ارزان تر از میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط GoDaddy است.

علاوه بر ارائه قیمت های قابل دسترسی بیشتر ، DreamHost همچنین ویژگی های بیشتری را نسبت به GoDaddy ارائه می دهد. به عنوان مثال ، ارزانترین برنامه میزبانی DreamHost هنوز دارای مجوز SSL رایگان ، داشبورد میزبان سفارشی و پشتیبان گیری خودکار است.

GoDaddy سرویس برنامه پشتیبان گیری خودکار را در برنامه های مشترک خود ارائه می دهد ، اما این مبلغ 2.99 دلار اضافی در ماه است.

سرانجام ، مطابق نظر CodeinWP ، پشتیبانی DreamHost بسیار بهتر انجام شد. پشتیبانی DreamHost نمره 4.0 را به دست آورد ، که بسیار بالاتر از 3.3 GoDaddy است.

منفی DreamHost

از لحاظ کیفیت پشتیبانی ، DreamHost GoDaddy را شکست داد. اما DreamHost وقتی در دسترس باشد ، GoDaddy را شکست نمی دهد. DreamHost پشتیبانی بلیط 24/7 را ارائه می دهد ، اما پشتیبانی چت زنده فقط از 5:30 صبح تا 9:30 PT PT در دسترس است.

در مقابل ، کانالهای پشتیبانی GoDaddy همه 24/7 باز هستند. اگر ترجیح می دهید پشتیبانی چت زنده را در نظر بگیرید و در جایی زندگی کنید که ساعات DreamHost برای شما مناسب نباشد.

که بهترین گزینه برای شما است?

در این مرحله ، شما باید امیدوار باشید که ایده خوبی داشته باشید که گزینه جایگزین GoDaddy برای شما مناسب است.

اگر اینطور نیست ، در اینجا خلاصه ای سریع برای هدایت انتخاب شما آورده شده است:

 • SiteGround – ویژگی ها ، پشتیبانی و عملکرد عالی. با این حال ، قیمت های معمولی آنها بالاتر از قیمت های GoDaddy است ، بنابراین اگر می توانید هزینه های پیش فرض را معطوف کنید ، می توانید قیمت های تبلیغی را به مدت سه سال قفل کنید..
 • Bluehost – ممکن است با پشتیبانی یا عملکرد بهبود قابل توجهی نداشته باشید ، اما به داشبورد میزبان دلپذیر و ویژگی های بیشتری از پیشنهاد GoDaddy دسترسی خواهید یافت.
 • DreamHost – قیمت های مقرون به صرفه با صدور صورتحساب ماه به ماه. آنها همچنین ویژگی های بیشتری نسبت به GoDaddy دارند و از پشتیبانی برتر نیز برخوردار هستند ، هرچند گپ زنده در 24/7 در دسترس نیست.

از هر یک از این گزینه های GoDaddy استفاده و استفاده می کنید؟ اندیشه ها?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me