15 הטובים ביותר של תוספי WooCommerce בחינם לשנת 2020

מבצעי וורדפרס


הכוח של 27% מאתרי המסחר האלקטרוני ב- BuiltWith Top 1 מיליון האתרים (ריבוי), WooCommerce הוא לא רק הפלאגין המסחרי האלקטרוני הפופולרי ביותר של וורדפרס – זה רחוק הפלטפורמה המסחר האלקטרוני הפופולרי ביותר כיום..

הנתונים הסטטיסטיים אומרים לנו שהתוסף הליבה הוא מעט ערכה, אך הוא לא יכול לעשות הכל: כדי להפיק את המרב מ- WooCommerce, תצטרך לשפר את תוסף הליבה באמצעות תוספים ותוספות..

יש כסף גדול בסחר אלקטרוני, כך שרוב התוספים מגיעים עם תג מחיר. אך למרבה המזל לא כל תוסף WooCommerce צריך לשבור את הבנק – למעשה יש מבחר טוב באמת של אפשרויות בחינם (אם אתה יודע איפה לחפש).

בפוסט זה נשתף 15 מהרחבות הטובות ביותר, הרחבות ותוספים של WooCommerce בחינם (שימו לב: אנו נשתמש בשלושת המונחים הללו להחלפה בכל רחבי העולם), במטרה לעזור לכם לשפר את חנות המסחר האלקטרוני שלכם..

אם אתה מחפש לקדם את תנועת החנות שלך, הכנסותיה ו / או ערעור מבלי להוציא הון קטן, האפשרויות הבאות צריכות להיות ממש ברחובך. תהנה!

1. YITH WooCommerce מגדלת זום

לרוב המכריע של המוצרים, אף גורם שאינו גורם בדף משפיע יותר על יחס ההמרה מתמונות המוצרים המוצגות (מלבד, אולי, מחיר).

מגדלת זום של WooCommerce

לקוחות רוצים לראות איך נראים המוצרים שלך, הם רוצים לבדוק אותם באיכותם והם רוצים להיות בטוחים שהם מעדיפים אותם על פני מתחרה. האם אתה באמת מצפה שלקוחות ישיגו את כל זה מצילום זעיר שכמעט לא ניתן להבחין בו?

אם אתה רוצה להציג את התמונות שלך בקול רם וגאה, אני ממליץ על התוסף YITH WooCommerce Zoom Magnifier.

כאשר מבקרים מרחפים עם העכבר מעל התמונות שלך, הם יראו קופץ מוגדל של המוצרים שלך. באפשרותך להגדיר את המידות של קופץ זה, כמו גם את רמות הזום לצפייה מיטבית.

דוגמא לתוסף זום זכוכית מגדלת YITH WooCommerce

אז, בטח במוצרים שלך והפגין אותם בגאווה – אתה יכול לצפות לזינוק רציני בהמרות כתוצאה מכך.

2. Booster עבור WooCommerce

Booster עבור WooCommerce הוא דומה לתוסף Jetpack … אבל עבור WooCommerce. כלומר, זה לא עושה רק דבר אחד. במקום זאת, הוא מציע מערך מודולרי של מאפייני פלוס של 100 פלוס שיכולים לשפר ולהגדיר את חנות WooCommerce שלך.

מאיץ עבור WooCommerce

מילת המפתח שם היא מודולרית. מכיוון שאתה יכול לבחור להפעיל רק את התכונות הספציפיות שאתה רוצה להשתמש בהן, Booster for WooCommerce לא מתפשט את האתר שלך בדברים שאינך רוצה.

אז מה Booster for WooCommerce יכול לעזור לך לעשות? ובכן, יש יותר מדי תכונות לרשימה, אך הנה הסקירה הבסיסית המחולקת לקטגוריות שונות:

 • מחירים & מטבעות – הוסף מטבעות ושערי חליפין, מחירי המרות בכמויות גדולות, קביעת מחירים על סמך תפקיד המשתמש, ועוד הרבה יותר.
 • כפתור & תוויות מחיר – לשנות את כפתור התוספת לעגלת הקניות, להוסיף תווית מותאמת אישית לפריטים בחינם, ועוד.
 • מוצרים – הוסף מוצרי הזמנה, הגדר מכירות צולבות, אפשר מימון קהל ועוד.
 • עגלה & לבדוק – התאם אישית שדות לקופה, צור קופונים מיוחדים ועוד.
 • שערים לתשלום – הוסף שערים מותאמים אישית, גבו עמלות עבור שערים מסוימים, קבעו שערים שונים על בסיס מטבע או מדינה ועוד.
 • משלוח & הזמנות – קבעו מינימום הזמנה, הוסיפו מחשבון למשלוח, קבעו שיטות משלוח שונות על בסיס תנאים, ועוד.
 • חשבוניות PDF & תלושי אריזה – אפשר חשבוניות PDF.
 • מיילים & שונות – התאמות אישיות אחוריות שונות, בתוספת אפשרות להוסיף דוא”ל מותאם אישית.

בסך הכל, יש המון פיצ’רים בחבילה אחת חינם, מה שהופך את זה לסכין צבא שוויצרי טוב לחנות שלך.

3. שער תשלום פס

בעבר, WooCommerce תמכה רק בשער תשלום אחד מחוץ לתיבה: PayPal Standard. עם זאת, שער זה כמעט ולא היה רצוי עבור מרבית בעלי החנויות הרציניות, מכיוון שלקוחות הופנו לאתר PayPal החיצוני כדי לבצע תשלום.

שער תשלומי פס WooCommerce

ככאלה, מרבית חנויות המסחר האלקטרוני מתקנות שער תשלום המאפשר את תשלומי הכרטיסים במקום – בדרך כלל, Stripe או PayPal Pro.

אם תבחר ב- Stripe, יש לי חדשות טובות: שער התשלום הרשמי של WooCommerce Stripe זמין ללא תשלום.

כעת, בעבר היית צריך להוריד ולהתקין את התוסף הזה כמו כל תוסף אחר. עם זאת, בגלל הפופולריות העצומה של שער התשלומים Stripe – וגם PayPal Pro – WooCommerce ייעל את תהליך ההתקנה..

כעת תוכל להתקין את שער הפסים במהלך אשף ההתקנה של WooCommerce בלחיצת כפתור. לאחר סנכרון החנות שלך עם ממשק ה- API של Stripe, תוכל לקבל ויזה, מאסטרקארד ועוד שלל אחרים.

החיסרון היחיד הוא שהפס אינו זמין ברחבי העולם. נכון להיום, Stripe עובד ב -30 מדינות (עם ארבע נוספות לבדיקת בטא להזמנה בלבד), אז וודא שהמדינה שלך נמצאת ברשימה לפני שתתחייב – ארה”ב, בריטניה וקנדה כבר נתמכות.

ואם Stripe אינו הדבר שלך, חנות ההרחבות הרשמית של WooCommerce מציגה עשרה שערים נוספים בחינם לתשלום, כולל PayPal Pro שהוזכר לעיל, בתוספת Amazon Pay ו- Square, בין השאר.

4. WooCommerce Direct Checkout

אם תבקש מהמבקרים שלך לקפוץ דרך יותר מדי חישוקים, חלקם פשוט יעזבו את הספינה – הזדמנות המרה שאבדה ברגע.

קופה ישירה עבור WooCommerce

כעת, ברירת המחדל של תהליך בדיקת WooCommerce אינה רופפת יתר על המידה: Storefront > דף מוצר > עגלת קניות > לבדוק.

עם זאת, עדיין קיימת הזדמנות לייעל את תהליך הקופה. הזן WooCommerce Direct Checkout.

התוסף מאפשר למשתמשים לדלג לחלוטין על עגלת הקניות, כלומר מסע הלקוחות הטיפוסי ייראה כמו זה: Storefront > דף מוצר > לקופה – כמו הכפתור ‘קנה עכשיו’ של אמזון.

דוגמה להחלפת ה-

ואם תהליך התשלום הזה עדיין לא מתייעל מספיק בשבילך, התוסף יכול להוסיף גם כפתורי ‘Checkout’ ישירות לדף החנות. פירוש הדבר שמבקרים שיודעים בדיוק מה הם מחפשים יכולים לדלג גם על מסך עמוד המוצר.

והכי חשוב, תוכלו להוריד, להתקין ולהגדיר את התוסף מתחת לשתי דקות. מסך ההגדרות יעיל כמו הליך הקופה שהוא יוצר!

5. עגלת תפריט WooCommerce

עגלת תפריט WooCommerce היא תוסף נוסף שמטרתו לצמצם את תהליך הקופה.

עגלת תפריט WooCommerce

התוסף מוסיף לחצן עגלת קניות לתפריט שלך, והופך אותו לנגיש לסופר מכל דף באתר שלך.

כפתור עגלת הקניות מתאים לתפריט בצורה חלקה וניתן להגדיר אותו באופן מלא לפי רצונך. זה כולל אפשרות להציג את מספר הפריטים ו / או תת הסה”כ בתפריט, בחירה של עשרה סמלי עגלה והתאמת התפריט.

אם הנושא שלך כבר כולל פונקציונליות זו, אינך זקוק לתוסף זה. אבל אם לא, התוסף הפשוט הזה הוא מציל חיים.

6. עורך שדה לקופה

כיסינו כבר כמה תוספים המאפשרים לך לשפר את תהליך ברירת המחדל של WooCommerce. אם ברצונך לשלוט בסופו של דבר בקופה שלך, עורך שדות Checkout הוא התוסף עבורך. זה מאפשר לך להתאים אישית כל שדה שמוצג על גבי מסך הקופה.

עורך שדות לקופה

תוסף זה מאפשר לך להוסיף שדות לקופה חדשים, לערוך או למחוק שדות קיימים ולשנות את סדר התצוגה של כל השדות בקופה..

אתה יכול לבחור מבין שבעה סוגים שונים של שדות:

 • הקלד טקסט
 • סיסמה
 • אימייל
 • טלפון
 • בחר
 • טקסטריה
 • רדיו

ואתה יכול גם לבחור להציג מידע משדות אלה בדף פרטי ההזמנה או בדוא”ל האישור שלך.

הממשק להוספת שדות קל לשימוש ותוכל לסדר מחדש את סדר השדות באמצעות גרירה ושחרור פשוטה:

ממשק עורך שדה לקופה

7. TI WooCommerce רשימת תוספים

כפי שהשם מרמז, TI WooCommerce Wish Plugin נותן לך דרך בחינם להוסיף פונקציונליות של רשימת המשאלות לחנות WooCommerce שלך..

רשימת משאלות של WooCommerce

לפעמים הלקוחות שלך לא יהיו מוכנים לקנות מייד. או שאולי יש להם יום הולדת שצריך להיות מחוננים לפריט בחנות שלך.

כך או כך, רשימת משאלות היא דרך נהדרת לאפשר לקונים שלכם לשמור פריט אחד או יותר להמשך. ואז, כשהם מוכנים לרכוש, הפריטים שהם מעוניינים בהם מוכנים ללכת.

באמצעות תוסף זה, כל מוצר באתר שלך מקבל כפתור ‘הוסף לרשימת המשאלות’, ומשתמשים יכולים להציג את רשימת המשאלות שלהם בעמוד ‘משאלות לב’ ייעודי שהפלאגין יוצר. לדוגמה, אתה יכול להוסיף אוטומטית את כפתור רשימת המשאלות ממש מתחת ללחצן ‘הוסף לעגלה’:

דוגמה לפונקציונליות של רשימת המשאלות

יש גם כמה תכונות חכמות מובנות. לדוגמה:

 • התוסף יכול להסיר פריט אוטומטית מרשימת המשאלות של קונה כאשר הם מוסיפים אותו לעגלת הקניות שלהם.
 • קונים יכולים לשתף בקלות את רשימות המשאלות שלהם במדיה החברתית (נהדר לרשימות המשאלות של יום ההולדת!).

8. CartFlows

כיסינו כמה תוספי WooCommerce בחינם המאפשרים לך להתאים את תהליך הקופה הקיים של WooCommerce, אך CartFlows לוקח את הדברים צעד אחד קדימה על ידי מתן אפשרות להחליף את תהליך הסימון של WooCommerce לתשלום מותאם אישית משלך, שנבנה עם בונה דפי WordPress שבחרת..

CartFlows

אחד הדברים המועילים ביותר בכלי זה הוא שהוא מאפשר לך לבנות משפכי קופות, להשלים עם נפיחות סדר ומכירות עליונות. לדוגמה, אם מישהו קונה זוג משקפי שמש, אתה יכול להציג הצעה מיוחדת להקפצה למארז נשיאה. על ידי שימוש במבצעים חכמים אלה, אתה יכול להגדיל את ההכנסות שלך לפי הזמנה.

אתה יכול גם ליצור תהליכי קופה מותאמים אישית עבור מוצרים בודדים, וזה נהדר אם יש לך חנות קטנה יותר או שאתה משתמש ב- WooCommerce ליישומים שאינם מוצרים, כגון הפעלת הקורס המקוון או אתר החברות שלך..

9. מחליף מטבעות WooCommerce

עליית הקניות המקוונת פירושה שחנות המסחר האלקטרוני הצנוע שלך עשויה לספק את בסיס הלקוחות הגלובלי באמת. עם זאת, לפני שאתה נסחף וחולם על המוני לקוחות בינלאומיים, עליך קודם להתמודד עם המעשיות.

מחליף מטבעות WooCommerce

בראש ובראשונה אתר האינטרנט שלך צריך להיות מסוגל להמיר מטבע. אחרי הכל, קונה סביר שלא יקנה קונה מבלי לראות את המוצר המתומחר במטבע המקומי שלו קודם.

אולי באופן מפתיע, נראה שיש מחסור אמיתי בתוספים להמרת מטבעות במאגר הרשמי. עם זאת, מכיוון שמדובר בפונקציונליות מועילה במיוחד ומשפרת רווחים, אנו מסתפקים במה שקיים – רשימה זו באמת זקוקה לתוסף בקטגוריה זו.

מחליף המטבעות WooCommerce הוא התוסף החינמי הטוב ביותר למשימה – אם כי יש לו כמה מגבלות ברורות.

ראשית, גרסה חינמית זו מאפשרת רק שני מטבעות בכל פעם.

זה נראה מגביל במבט ראשון, אבל זה לא צריך להיות. ההמלצה שלי היא להשתמש במטבע השוק העיקרי שלך ואז להשתמש במטבע עולמי כמו USD או EUR עבור לקוחות בינלאומיים. (או שתוכל לרכוש את גרסת הפרמיום של התוסף כדי לבטל את נעילת המטבעות הבלתי מוגבלים!)

שנית, למרות שהתוסף תומך בדגלי המדינות שבחרת, תצטרך להעלות את הדגל ידנית לספריית המדיה שלך.

אם אתה יכול להשלים עם המגבלות האלה, התוסף אכן מכיל שפע של תכונות מממשות.

ראשית, זה מושך את שערי החליפין בזמן אמת ישירות מ- Yahoo Finance, כך שתוכלו לסמוך שהם מדויקים.

WooCommerce Switcher מחליף גם הוא עם שלושה ווידג’טים ייעודיים: האחד מחליף את המטבע בכל האתר, הבא משמש ככלי מחשבון לשער המרה, והאחרון מציג את שערי החליפין האחרונים..

לבסוף, התוסף משתמש גם במיקום גיאוגרפי כדי לאתר ולהציג את המטבע המקומי של מבקר על סמך כתובת ה- IP שלו.

10. WooCommerce Mailchimp

האם ידעת שהרבה יותר יקר לרכוש לקוח חדש מאשר להחזיק לקוח קיים? בהתאם למקורות, רכישת לקוחות יכולה לעלות בכל מקום בין פי שלושה ל -30.

WooCommerce Mailchimp

הדרך הקלה ביותר לבנות בסיס נתונים של הלקוחות הקיימים שלך היא על ידי איסוף כתובות דוא”ל ברשימת דוא”ל. התוסף WooCommerce Mailchimp הוא ככל הנראה התוסף החינמי הטוב ביותר למשימה (אם אתה משתמש ב- Mailchimp לצורך שיווק הדוא”ל שלך, כמובן).

התוסף מנוי את הלקוחות שלך אוטומטית לרשימת תפוצה לאחר פעולות ספציפיות – כגון ביצוע הזמנה או כאשר סטטוס של הזמנה עוברת לסיום. לחלופין, אם אתה מעדיף, זה נותן להם את האפשרות להירשם למסך הקופה על ידי סימון תיבת סימון.

זכרו: הלקוחות הקיימים שלכם הם החברים הכי טובים שלכם. התייחס אליהם היטב והם עשויים להישאר לקוחות עוד שנים רבות.

11. מעקב משלוחים מתקדם עבור WooCommerce

ברגע שלקוח מבצע רכישה, הוא רוצה לדעת בדיוק מתי הוא יכול לצפות לקבל את ההזמנה.

מעקב משלוחים מתקדם עבור WooCommerce

מעקב משלוחים מתקדם עבור WooCommerce מאפשר לך לעדכן את הלקוחות שלך על ידי מתן פרטי מעקב הן בדוא”ל והן באזור ‘החשבון שלי’..

התוסף משתלב עם יותר ממאה ספקי שילוח, כולל השמות הגדולים כמו USPS, UPS, FedEx וכו ‘. תוכלו גם להשתלב עם TrackShip לקבלת גמישות רבה יותר (TrackShip מציעה 50 עוקבים בחינם, אך לאחר מכן תצטרכו לשלם).

התוסף מוסיף גם סטטוס הזמנה חדש ‘מועבר’ שיכול לשלוח דוא”ל ללקוחות לאחר שההזמנה שלהם נמסרה. עם שילוב TrackShip, תוכלו אפילו להפוך את התהליך לאוטומטי כך שההזמנות יסומנו אוטומטית כנמסרות ברגע שמידע המעקב מתעדכן.

החיסרון היחיד הוא הפונקציונליות האוטומטית המגניבה באמת שדורשת TrackShip, עליה תצטרך לשלם עבורם אחרי 50 המעקבים הראשונים. עם זאת, גם ללא TrackShip התוסף עדיין מועיל.

12. משלוח גמיש עבור WooCommerce

בואו נמשיך לדברים עם שיפור תהליך המשלוח בחנות WooCommerce שלך ​​…

משלוח גמיש WooCommerce

משלוח גמיש עבור WooCommerce הוא אחד התוספים החינמיים הפופולריים ביותר שיעזרו לכם ליישם משהו שנקרא משלוח שיעורי שולחן.

אתה יכול לחשב את עלויות המשלוח על סמך המשקל הכולל של כל הפריטים בעגלת קונה או על ערך העגלה הכולל. אתה יכול גם להוסיף עלויות טיפול או ביטוח עבור הזמנות גדולות יותר וליצור אפשרות COD מיוחדת בעלות גבוהה יותר.

בסך הכל, אתה יכול ליצור שיטות משלוח ללא הגבלה וכללי עלות משלוח, מה שמאפשר לך גמישות רבה ביחס לאופן עבודת המשלוח בחנות שלך.

13. תוסף מסחר אלקטרוני משופר למסחר אלקטרוני של Google עבור WooCommerce

תוסף מסחר אלקטרוני משופר ל- Google Analytics עבור WooCommerce הוא פשוט, אך הוא עושה דבר חשוב מאוד – הוא מגדיר את התצורות הדרושות בכדי לאפשר לך להשתמש בתכונה ‘מסחר אלקטרוני משופר’ ב- Google Analytics..

מעקב מסחר אלקטרוני משופר עבור Google Analytics

לאחר מכן תוכל לנתח התנהגות קניות, התנהגות קופות, ביצועי מוצר וביצועי מכירות – הכל מתוך Google Analytics.

על ידי מידע מקיף יותר, אתה יכול להבין אילו חלקים מהחנות והאסטרטגיות השיווקיות שלך עובדות ואילו חלקים צריכים להתאים.

14. דוגמיות וריאציה עבור WooCommerce

דוגמיות וריאציה עבור WooCommerce עוזרות לך ליצור ייצוגים חזותיים יותר של המוצרים המשתנים בחנות שלך, מה שיכול לעזור לקונים להבין בדיוק מה אתה מציע..

דוגמיות גרסאות עבור WooCommerce

לדוגמה, אם אתה מוכר חולצת טריקו בשלושה צבעים שונים, התוסף הזה מאפשר לך להציג סמלים עם הצבע בפועל, ולא רק את המילים ‘אדום’ ו’כחול ‘, כמו התנהגות ברירת המחדל של WooCommerce..

זה עובד יותר מסתם צבעים. לדוגמה, אתה יכול להוסיף תמונות מותאמות אישית משלך שישמשו כדוגמיות עבור גרסאות שונות של מוצרים, וזה נהדר אם אתה מציע חומרים שונים למוצרים.

בעיקרון, אם אתה מוכר הרבה מוצרים משתנים בחנות שלך, התוסף הזה גורם להם להיראות נחמד יותר ועוזר לקונים להבין את כל הגרסאות שאתה מציע..

15. כללי הנחה עבור WooCommerce

WooCommerce כולל פונקציונליות קופונים מובנית, אך היא אינה גמישה במיוחד. כללי הנחה עבור WooCommerce מאפשרים לך להיות יצירתיים יותר עם סוגי הקופונים וההנחות שאתה מציע, שיכולים לעזור לך למשוך קונים ולהגדיל את המכירות שלך..

כללי הנחה עבור WooCommerce

לדוגמה, תוכל ליצור מבצעים מיוחדים של ‘קנו שלושה קבלו 10% הנחה’. לחלופין, אתה יכול ליצור עסקה שנותנת לקונים 10% הנחה אם הם מוציאים מעל 100 $ (או כל מינימום הזמנה אחרת).

הגרסה החינמית של התוסף מאפשרת לך ליצור הנחות בכמות ואחוז מבוסס עגלה, יחד עם היכולת להחריג מוצרים מסוימים ולהגדיר מגבלות תאריך..

החיסרון היחיד הוא שתצטרך את גרסת הפרימיום כדי שתוכל ליצור כמה סוגי עסקות נפוצים. לדוגמה, אתה יכול רק ליצור מבצעים של ‘קנה אחד מקבל אחד בחינם’ עם גרסת הפרימיום.

מחשבות אחרונות

זה משלים את הסקירה שלנו עם התוספים המובילים בחינם של WooCommerce. עם זאת, כדאי לזכור שעם תוסף מורכב ועוצמתי כמו WooCommerce, רשימה זו של 15 באמת מגרדת רק את פני השטח – יש למעשה המון פונקציות שימושיות אחרות שלצערנו פשוט פספסו את החיתוך (או שהיו נישה מדי) להיכלל.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map