Wix vs WordPress: انتخاب بستر مناسب

معاملات وردپرس


دو سال پیش هیچ Wix vs WordPress وجود نداشت.

دو سال پیش ، اگر از من سؤال می کردید بهترین بستر برای ساخت وب سایت شما چیست ، من “وردپرس” را فریاد زده ام. با ضربان قلب.

هرگز هدف سایت مورد نظر را فراموش نکنید. وبلاگ؟ وردپرس سایت تجاری؟ وردپرس نمونه کارها؟ وردپرس تجارت الکترونیک؟ خوب … شاید آن زمان WordPress نبوده است. به هر حال ، شما رانش می کنید.

اما امروزه چشم انداز تکامل یافته و تعدادی بازیکن جدید در این زمینه حضور دارند. بازیکنان جوان بازیکنان چابک تر. بازیکنان با هدف بیشتر.

یکی از آنها Wix است.

امروز ، خواهیم دید که کدام پلتفرم بهترین است – مقایسه Wix در مقابل وردپرس که مدت زمان طولانی است. در پایان این مقاله ، ما به یک سؤال کلیدی پاسخ خواهیم داد: آیا وردپرس قدیمی هنوز می تواند در برابر Wix تازه وارد عمل کند?

در این مقایسه ، خواهید آموخت:

 • تفاوت اصلی بین Wix و WordPress است
 • مزایای منحصر به فردی که Wix می تواند به شما بدهد
 • وردپرس چه چیزی را ارائه می دهد که Wix نمی کند
 • کدام پلتفرم طراحی بهتری را ارائه می دهد
 • جوانب مثبت و منفی Wix در مقابل WordPress
 • که راه حل بهتر است – و چرا.

بیا شروع کنیم…

به طور خلاصه: تفاوت بین Wix و وردپرس

قبل از اینکه بتوانیم تفاوت اصلی را توضیح دهیم ، باید یک چیز را روشن کنیم: در اینجا ، ما در حال مقایسه Wix با نسخه خود میزبان وردپرس هستیم, که از طریق WordPress.org در دسترس است. .org با WordPress.com متفاوت است. اگر احساس می کنید که اطلاعات بیشتری در این مورد دارید ، در اینجا توضیح خوبی درباره آنچه هر دو WordPresses به جدول آورده اند ، است..

تا کنون ، بزرگترین تفاوت بین Wix و WordPress در این است وردپرس یک نرم افزار مستقل است که شما نیاز به نصب (یا نصب شده توسط شخص ثالث) بر روی سرور وب دارید. فقط در این صورت می توانید از آن به عنوان نرم افزاری که سایت شما را اجرا می کند استفاده کنید.

ویکس, از طرف دیگر ابزاری / خدماتی است که برای آن ثبت نام کرده اید. پس از ثبت نام ، Wix به شما امکان می دهد وب سایت خود را همه در Wix.com بسازید و سپس مدیریت کنید. از میزبانی مراقبت می کند و کلیه تجهیزات سنگین فنی را انجام می دهد.

به این روش فکر کنید: Wix در مقابل WordPress شباهت زیادی با Google Docs و MS Word دارد.

Wix چیست و چگونه کار می کند?

ویکس

حقایق درباره Wix:

 • این یک پلت فرم همه در یک است. Wix به شما امکان می دهد وب سایت را از ابتدا به صورت خود ایجاد کنید.
 • هیچ مهارت کد نویسی لازم نیست. Wix توسط هر کسی قابل استفاده است.
 • بسته به برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، قیمت ها از 18 دلار در هر ماه متفاوت است. اگر می خواهید یک دامنه سفارشی – مانند YourSite.com – کمی بیشتر از آن استفاده کنید.
 • در حال حاضر بیش از 70،000،000 نفر از Wix استفاده می کنند.
 • بیش از 500 طراحی سایت و قالب های رسمی برای انتخاب وجود دارد.
 • هر سایت جدید به صورت رایگان یک زیر دامنه سفارشی دریافت می کند – به عنوان مثال YourSite.wix.com.
 • پشتیبانی 24/7 وجود دارد.

ساخت وب سایت شما

تجربه Wix دوستانه و آسان برای درک از دریافت است.

دکمه شروع بزرگ اکنون در صفحه اصلی شما را از طریق ثبت نام و به مرحله اول در ساخت سایت جدید خود می برد.

انتخاب دسته Wix

این جایی است که شما می توانید هدف سایت را انتخاب کنید و Wix از این اطلاعات استفاده می کند تا در مرحله بعدی به طور خاص بهینه سازی طرح ها را پیشنهاد کند..

انتخاب قالب Wix

در این مرحله ، Wix به شما می دهد تا به سازنده وب سایت خود دسترسی پیدا کنید ، جایی که می توانید همه چیز را در مورد سایت خود تنظیم کنید و در نهایت آن را در جهان منتشر کنید.

ویرایشگر سایت Wix

با نوار ابزار در سمت چپ ، می توانید جزئیات مختلفی در مورد طراحی را تنظیم کنید. تو می توانی:

 • پیش زمینه خود را ویرایش کنید (آن را به صورت کامل ، رنگ ، تصویر یا فیلم تبدیل کنید)
 • عناصر جدیدی اضافه کنید (تصاویر ، گالری ها ، دکمه ها ، جعبه ها ، نمادهای رسانه های اجتماعی ، فهرست های منوها ، لیست ها و موارد دیگر که معمولاً این روزها در وب سایت ها مشاهده می کنید)

دکمه های Wix

 • برنامه هایی را از بازار برنامه Wix اضافه کنید (مواردی از قبیل ماژول Shopify ، ماژول نظرات ، چت ، ماژول ثبت نام خبرنامه و موارد دیگر)

بازار برنامه Wix

 • پرونده های خود را بارگذاری کنید (تصاویر ، صدا ، اسناد)

مدیر بارگذاری مجدد

 • ماژول فروشگاه خود Wix را اضافه کنید ، که به شما امکان می دهد محصولات خود را بصورت آنلاین بفروشید و پرداخت های خود را جمع کنید.

تجارت الکترونیکی Wix

وقتی به خود ویرایشگر سایت می آید ، قابلیت کشیدن و رها کردن بدان معنی است که برای سفارشی کردن سایت خود نیازی به دانستن کدگذاری ندارید – فقط موارد را به دور صفحه بکشید ، آنها را اضافه کنید ، حذف کنید و مجدداً متناسب با سلیقه خود تنظیم کنید. (توجه داشته باشید Wix در مقابل وردپرس: در وردپرس ، هیچ پشتیبانی از کشیدن و رها کردن پیش فرض وجود ندارد.)

تنظیم محتوا

اگر می خواهید هر یک از متن های صفحه را تنظیم کنید ، فقط کافی است روی آن دوبار کلیک کنید و یک پنجره ویرایشگر ظاهر می شود. حذف هر چیزی به همین سادگی است – یک عنصر داده شده را با ماوس خود انتخاب کرده و روی صفحه کلید ضربه بزنید. به طور کلی ، دوبار کلیک کردن روی هر چیزی گزینه ها و سفارشی سازی هایی را که Wix برای آن عنصر دارد نشان می دهد.

به عنوان مثال ، در دسترس برای متن:

تنظیمات تایپوگرافی Wix

گالری کشویی:

گالری کشویی Wix

جعبه ظرف:

طراحی جعبه Wix

اما این فقط با صفحه اصلی شما کار می کند. برای رسیدن به صفحات دیگری که وب سایت شما را تشکیل می دهند ، باید به منوی بالای صفحه بروید.

صفحات Wix

با کلیک روی هر صفحه خاص ، صفحه سازنده آن صفحه خاص را راه اندازی می کنید ، و می توانید دوباره با رابط کشیدن و رها کردن دوباره کار کنید. با تکرار این فرآیند ، می توانید هر صفحه را در وب سایت خود ایجاد و نیشگون گیری کنید.

Wix برای تجارت الکترونیک

اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین به عنوان یکی از صفحات داشته باشید ، Wix می تواند این کار را انجام دهد.

شما می توانید لیستی از محصولات و دسته بندی محصولات را در هر صفحه نمایش دهید و Wix همچنین یک روش آسان برای مدیریت این محصولات ارائه می دهد.

مدیریت محصول Wix

در اینجا ، شما به همه ویژگی های تجارت الکترونیکی مورد نیاز دسترسی پیدا می کنید:

Wix ویژگی های تجارت الکترونیک

Wix همچنین به شما امکان می دهد تنظیماتی را برای پرداخت (نحوه جمع آوری آنها) ، مالیات ، حمل و نقل و غیره انجام دهید.

در پایان ، شروع یک فروشگاه تجارت الکترونیک با Wix بسیار آسان است – و مهمتر از همه ، شما می توانید این کار را انجام دهید. به نظر می رسد Wix یک راه حل تجارت الکترونیکی کاربرپسندتر از وردپرس است.

وبلاگ نویسی با Wix

وبلاگ نویسی با Wix چندان پیچیده نیست – همه چیز با ایجاد صفحه جدید شروع می شود.

وبلاگ Wix

سپس می توانید یک ماژول وبلاگ را به آن صفحه اضافه کنید.

Wix - اضافه کردن یک وبلاگ

در این مرحله ، شما به یک مدیر وبلاگ کاملاً جدید دسترسی پیدا می کنید.

مدیر وبلاگ Wix

رابط ویرایش وبلاگ بسیار دوستانه است و در واقع کاملاً مشابه رابط WordPress است.

افزودن یک پست وبلاگ در Wix

انتشار وب سایت شما

پس از انجام تنظیم صفحات خود ، می توانید سایت را برای دیدن همه دنیا منتشر کنید.

سایت خود را در Wix منتشر کنید

سایت به زیر دامنه منحصر به فرد شما و یک زیرشاخه شما اختصاص می یابد ، به عنوان مثال YourSite.wix.com/something.

WordPress چیست و چگونه کار می کند?

وب سایت وردپرس

حقایق مربوط به WordPress:

 • وردپرس نرم افزاری است که قبل از استفاده از آن برای ساخت وب سایت باید بر روی سرور وب نصب شود.
 • دارای چندین ویژگی داخلی است.
 • این محصول با قابلیت های مدیریت قدرتمند محتوا همراه است.
 • وردپرس دارای هزاران طرح / طرح وب سایت در دسترس است.
 • وردپرس از قابلیت های افزودنی باورنکردنی برخوردار است. ده ها هزار پلاگین در دسترس است – و بسیاری از آنها رایگان هستند!
 • برای راه اندازی وب سایت با وردپرس حداقل به برخی مهارت های ایجاد وب سایت نیاز است.
 • وردپرس خودش رایگان است ، اما شما باید در یک دامنه سفارشی – مانند YourSite.com (از 10 دلار در سال) – و یک سرور وب (از حدود 5 دلار در ماه) سرمایه گذاری کنید. وردپرس بدون این دو مورد نمی تواند کار کند.
 • به خودی خود هیچ حمایتی وجود ندارد.

ساخت وب سایت شما

وقتی صحبت از Wix و WordPress می شود ، شروع کار با وردپرس یک تجربه بسیار متفاوت از شروع کار با Wix است.

در حالی که یک وب سایت Wix می تواند در یک رابط کاربری ساخته شود و راه اندازی شود – پس از ورود به Wix.com – وردپرس شما را ملزم می کند که قبل از کار با وب سایت واقعی خود ، چند کار کوچک انجام دهید..

ابتدا ، باید خودتان یک حساب میزبانی دریافت کنید ، به این معنی که خرید اشتراک سرور در اینجا یک راهنمای مفید برای انتخاب مناسب و نام دامنه است. در مرحله بعد ، شما باید این دو را به هم متصل کنید ، و تنها پس از آن می توانید نصب وردپرس را شروع کرده و وب سایت خود را راه اندازی کنید.

اگر خوش شانس باشید ، شرکت میزبان شما هر سه مرحله زیر را برای شما انجام می دهد: تنظیم حساب میزبانی خود ، ثبت دامنه و نصب نسخه پاک وردپرس. این در واقع رویکرد توصیه شده در سراسر صفحه است ، حتی اگر تازه با WordPress شروع کرده اید و تجربه قبلی در زمینه ساخت سایت ندارید.

توجه: اگر مطمئن نیستید که شرکت میزبان شما این کار را برای شما انجام دهد ، از طریق بخش پشتیبانی در سایت خود با آنها تماس بگیرید و از آنها بپرسید.

پس از گذراندن همه موارد فوق ، در نهایت می توانید کار خود را با یک نصب تمیز وردپرس شروع کنید و آن را به یک وب سایت کاربردی و خوب تبدیل کنید. در چهره Wix و WordPress ما ، به نظر می رسد Wix در بخش نصب از بالاترین سطح خود خارج می شود.

در تنظیمات پیش فرض ، وب سایت شما باید تحت http://YourSite.com/ – دامنه ای که ثبت نام کرده اید در دسترس باشد – و مانند چیزی شبیه این باشد:

طراحی سایت پیش فرض وردپرس

برای شروع اجرای آن ، به http://YourSite.com/wp-admin بروید و با اطلاعات ورود به سیستم توسط میزبان وب که از آنها استفاده می کنید ، وارد شوید. آنچه مشاهده می کنید پانل مدیریت پیش فرض WordPress است:

داشبورد وردپرس

“حالا چی؟” یک سوال رایج در این مرحله است.

اگرچه این یک واقعیت است که بلعیدن برای برخی از افراد دشوار است ، وردپرس دوستانه ترین پلتفرم مبتدی نیست. برخلاف Wix ، روند ساخت وب سایت شما را به دست نمی آورد. در عوض ، آن را به شما می دهد داشبورد – یک داشبورد قدرتمند ، در آن – که شما باید یاد بگیرند به حرکت در خود شما.

در اینجا از کجا شروع کنیم:

1. انتخاب یک طرح

این کار با مراجعه به ظاهر ممکن است انجام شود > مضامین (از منوی سمت چپ) و سپس کلیک بر روی Add New.

صفحه تم وردپرس

هر موضوعی که می بینید به صورت رایگان موجود است و فقط با چند کلیک می توانید نصب کنید.

نصب قالب وردپرس

نکته خوب در مورد مضامین وردپرس این است که هزاران نفر در دسترس هستند و مطمئناً چیزی را پیدا خواهید کرد که متناسب با نیازهای شما باشد. بد این است که همه آنها متفاوت عمل می کنند ، به این معنی که اگر یاد بگیرید که چگونه با یک موضوع کار کنید ، به این معنی نیست که شما قادر خواهید بود با دیگری کار کنید. (توجه داشته باشید Wix در مقابل وردپرس: در Wix ، تمام موضوعات کاملاً مشابه کار می کنند.)

2. اضافه کردن ویژگی های جدید

مضامین فقط یک طرف سکه سفارشی سازی وردپرس هستند. طرف دیگر افزونه ها است. به زبان ساده ، افزونه های وردپرس ویژگی های جدیدی را ارائه می دهند که در وردپرس در خارج از جعبه در دسترس نیست.

به عنوان مثال ، می توانید افزونه هایی را تهیه کنید که از SEO سایت شما مراقبت کنند ، از عملکرد فرم تماس با شما استفاده کنند ، تصاویر خود را بهینه کنند ، حافظه پنهان را فعال کنند و هزاران نسخه دیگر -.

نصب افزونه ها بسیار شبیه نصب تم ها عمل می کند. فقط به پلاگین ها بروید > جدید اضافه کن.

صفحه افزونه وردپرس را اضافه کنید

این ایده خوبی است که ابتدا به افزونه های لیست شده در لیست های برجسته و محبوب نگاه کنید – هر دو افزونه جذاب و بسیار مفیدی دارند.

باز هم ، هر افزونه با یک اصل متفاوت عمل می کند ، بنابراین هرکدام دارای منحنی یادگیری خود هستند. حتی اگر اکثر افزونه ها هم از نظر ساختار و هم از نظر کاربردی بسیار ساده هستند ، می توانید بر روی پیچیدگی های دیگر نیز (مانند نسخه پشتیبان سایت یا آمار) گیر بیفتید..

در پایان روز ، ساختن یک سایت زیبا و کاربردی با وردپرس همه چیز در مورد پیدا کردن یک ترکیب خوب از موضوع و افزونه ها است – وردپرس از این نظر با Wix بسیار متفاوت است. در اصل ، Wix به شما در تنظیم موارد کمک می کند. وردپرس شما را تنها می گذارد و به شما امکان می دهد موارد را به تنهایی رقم بزنید. بسته به نوع کاربر شما ، این می تواند خبر خوب یا بد باشد.

تنظیم محتوا

دو نوع محتوای اصلی در WordPress وجود دارد: پست ها و صفحات.

 • در تعریف رسمی پست ها آمده است: هنگامی که شما یک بلاگ به طور منظم می نویسید ، می نویسید. ارسال ها ، در یک تنظیم پیش فرض ، به ترتیب زمانی معکوس در صفحه اصلی وبلاگ شما ظاهر می شوند.
 • در مورد صفحات ، اینگونه می گوید: صفحات برای محتوایی مانند ‘About’ ، ‘Contact’ و غیره است. صفحات خارج از زمان بندی وبلاگ عادی زندگی می کنند ، و اغلب برای ارائه اطلاعات بی موقع در مورد خود یا سایت شما استفاده می شود – اطلاعاتی که همیشه کاربرد دارد. . برای سازماندهی و مدیریت هرگونه محتوا می توانید از صفحات استفاده کنید.

برای ایجاد یک پست وبلاگ جدید ، فقط به پست ها بروید > جدید را اضافه کنید ، متن ، تصاویر و / یا فیلم را اضافه کنید و انتشار را بزنید.

وردپرس صفحه جدید پست را اضافه می کند

برای ایجاد صفحه ، به صفحات بروید > جدید را اضافه کنید ، محتوا را وارد کنید و به انتشار ضربه بزنید.

وردپرس صفحه جدید صفحه را اضافه کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، روند کار دقیقاً برای پست ها و صفحه ها یکسان است.

در تنظیم پیش فرض WordPress ، هیچ ویژگی کشیدن و رها کردن برای ایجاد محتوا و تراز کردن آن در سایت وجود ندارد – همه چیز کمی سنتی تر به شکل خود است. در اصل ، انتشار مطالب تا حدودی شبیه به ایجاد یک سند MS Word است.

در اینجا مثالی از یک سایت کم و بیش پر محتوای وردپرس آورده شده است:

به عنوان مثال سایت وردپرس

در ابتدا WordPress به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی طراحی شده بود. با این واقعیت می توانید بگویید که پست ها نوع پیش فرض محتوا هستند و به آنها مکان برجسته ای داده می شود. یادگیری چگونگی استفاده از وردپرس به طور کامل می تواند زمان ببرد و آزمایش های زیادی با موضوعات و افزونه های مختلف.

وردپرس برای تجارت الکترونیک

در نسخه پیش فرض خود ، وردپرس برای تجارت الکترونیکی آماده نیست.

با وجود این ، چندین افزونه عالی تجارت الکترونیکی در دسترس است که اصلی ترین آنها WooCommerce است.

WooCommerce

این کلیه عملکردهای مورد نیاز فروشگاه اینترنتی شما (چرخ دستی های خرید ، محصولات ، پرداخت ها ، کوپن ها ، مدیریت محصول و موارد دیگر) را ارائه می دهد و این کار را به صورت رایگان انجام می دهد.

WooCommerce برای افرادی که مصمم به استفاده از WordPress هستند بسیار عالی است اما می خواهند یک جزء تجارت الکترونیک را نیز به سایت خود اضافه کنند. درک آن آسان است ، و شبیه به روشی است که Wix با ماژول تجارت الکترونیک خود را اداره می کند.

گفته می شود ، اگر یک فروشگاه تجارت الکترونیکی تنها چیزی است که می خواهید بسازید ، احتمالاً با یکی از راه حل های اختصاصی تجارت الکترونیک بهتر است – بعضی از آنها در مقاله قبلی.

وبلاگ نویسی با وردپرس

همانطور که گفتم ، وردپرس به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی ساخته شده است ، و به همین دلیل ، چیزی به ویژگی وبلاگ نویسی وردپرس نزدیک نمی شود.

مدیریت پست های وبلاگ ساده است: شما می توانید هر نوع محتوا را که می خواهید در آن ها از جمله متن ، تصاویر ، فیلم و صدا درج کنید. می توانید دسته ها و برچسب ها را اختصاص دهید. می توانید تاریخ انتشار خاص و موارد دیگر دیگری را تعیین کنید.

Wix در مقابل وردپرس برای وبلاگ نویسی؟ اگرچه ماژول بلاگ نویسی در Wix خوب است ، وردپرس هنوز به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی بسیار بهتر است.

مزایا و معایب

هر دو WordPress و Wix نقاط قوت و ضعف خود را دارند.

Wix جوانب مثبت:

 • همه چیز در Wix.com اتفاق می افتد. برای راه اندازی سایت خود لازم نیست به جای دیگری بروید.
 • لازم نیست نگران مسائل فنی باشید.
 • شما می توانید طیف خوبی از ویژگی ها را از زمان دریافت دریافت کنید.
 • تجارت الکترونیکی یکپارچه – Wix برنده تجارت الکترونیک در وردپرس است.
 • این یک ساختمان سایت کشیده و رها شده است – چنین چیزی در وردپرس وجود ندارد.
 • شما می توانید در چند دقیقه شروع به کار کنید – سریعتر از آنچه می توانید با WordPress استفاده کنید.
 • پشتیبانی وجود دارد – هیچ پشتیبانی از وردپرس نیست.

جوانب وردپرس:

 • WordPress – نرم افزار – رایگان و منبع باز است.
 • هزاران موضوع و هزاران افزونه در دسترس است – خیلی بیشتر از Wix.
 • پیدا کردن طرحی که واقعاً برای شما مناسب باشد فقط یک موضوع زمان است – وقتی صحبت از گزینه های طراحی می شود ، وردپرس بر Wix پیروز می شود.
 • این محبوب ترین CMS در وب است (تقریبا 19 درصد وب در وردپرس اجرا می شود) – وردپرس بسیار محبوب تر از Wix است.
 • این بروزرسانی های مکرر انجام می شود و جامعه ای سرزنده دارد.
 • قابلیت های عالی مدیریت محتوا – بهتر از Wix.
 • این یک ماژول بلاگ نویسی عالی است – بهتر از Wix.
 • وردپرس از طریق و از طریق بسیار قابل تنظیم می باشد – شما بر همه ابعاد وب سایت خود قدرت دارید.

Wix Cons:

 • Wix می تواند سایت شما را به هر دلیلی در هر زمان از بین ببرد – شما هرگز تحت کنترل کامل نیستید.
 • همه طراحی های موجود در Wix خوب به نظر نمی رسند ، و نمونه های خوب اغلب در چندین سایت استفاده می شوند – این به طور بالقوه می تواند سایت شما را بی نظیر کند.
 • شما نمی توانید طراحی سایت خود را بعداً تغییر دهید – شما با طرحی که در ابتدا انتخاب کرده اید گیر کرده اید.
 • همه طرح ها از نظر سئو سازگار نیستند.
 • امکانات سفارشی سازی محدود است – شما نمی توانید ویژگی های جدیدی را به تنهایی نصب کنید (مانند برنامه های WordPress از طریق افزونه ها) ، و همه چیز باید توسط Wix از قبل تصویب شود و به عنوان ماژول در دسترس باشد..
 • ماژول بلاگ نویسی گاهی اوقات پیروز است.

وردپرس منفی:

 • راه اندازی یک سایت وردپرس به هزینه های اضافی – دامنه و هاستینگ نیاز دارد.
 • اگر شرکت میزبان شما همکاری چندانی ندارد ، مجبور خواهید بود که تمام بلند کردن فنی سنگین را به تنهایی انجام دهید.
 • مضامین می توانند بسیار متفاوت از یکدیگر عمل کنند – تسلط بر این بدان معنی نیست که شما بلافاصله می دانید که چگونه از دیگری استفاده کنید.
 • در مورد افزونه ها نیز همین کار را می کند – در نحوه کار و نحوه تعامل آنها با کاربر ، تغییرات زیادی وجود دارد.
 • داشبورد سرپرست بصری ترین رابط کاربری نیست.
 • هیچ پشتیبانی ای وجود ندارد – انجمن های پشتیبانی وجود دارند ، اما آنها هیچ جا نزدیک به سطح پشتیبانی ارائه شده توسط Wix را ارائه نمی دهند.

The Bottom Line: Wix vs WordPress – Who Wens?

این همه بستگی به این دارد که سایت برای چه چیزی نیاز دارید و در هنگام ساخت سایت چقدر باهوش هستید.

برای کسی که به تازگی با وب سایت ها شروع به کار کرده است

اگر تجربه قبلی ندارید ، و فقط به یک وب سایت اصلی نیاز دارید تا یا به عنوان کارت ویزیت آنلاین خدمت کنید یا برخی از محصولات خود را بصورت آنلاین بفروشید., Wix راه حل بهتری است.

استفاده از کادر مستقیم ساده تر است ، و می توانید سایت خود را در عرض چند دقیقه تنظیم کنید – با Wix مراحل به مرحله شما را طی می کند. همچنین برای شروع کار خود ویژگی های خوبی به دست می آورید که بیش از حد کافی است.

برای کسی که می خواهد کنترل داشته باشد ، و چه کسی می خواهد یاد بگیرد

اگر از کثیف شدن دستهای خود نمی ترسید ، و مایل به یادگیری نحوه کار وب سایتها هستید, وردپرس یک راه حل بهتر است.

وردپرس کنترل کامل وب سایت خود را به شما می دهد. شما می توانید با استفاده از افزونه های بی شمار موجود ، ویژگی های سایت خود را تقریباً بدون محدودیت گسترش دهید. می توانید هزاران موضوع را انتخاب کنید – و حتی در بسیاری از موارد آنها را با دست اصلاح کنید. شما باید از طریق انجمن های رسمی ، توییتر یا منابع دیگر با یک جامعه وردپرس عظیم ارتباط برقرار کنید.

برای کسی که به وبلاگ نیاز دارد

این یکی می رود وردپرس نیز.

WordPress که به عنوان یک پلتفرم وبلاگ نویسی ساخته شده است ، هنوز هم برای اجرای یک وبلاگ بهینه شده است و بسیاری از ویژگی ها را درست در خارج از جعبه ارائه می دهد. اعطا می شود ، راه اندازی می تواند مدتی طول بکشد ، اما تلاش ارزش آن را دارد.

برای کسی که فقط به یک فروشگاه تجارت الکترونیک احتیاج داشته باشد

اگر تنها آنچه شما نیاز دارید یک فروشگاه تجارت الکترونیک بسیار ساده است, نه Wix و نه WordPress بهترین شرط شماست با یک جایگزین بروید (اگرچه شایان ذکر است که WooCommerce ابزاری بسیار قدرتمند است و قطعاً مناسب برخی از سایت ها ، کمی بیشتر درگیر آن است).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map