Squarespace vs WordPress – انتخاب بستر مناسب

معاملات وردپرس


بنابراین شما به دنبال ایجاد اولین وب سایت خود هستید؟ شاید شک داشته باشید که این کاری است که می توانید به تنهایی انجام دهید – و قطعاً نمی خواهید پیراهن خود را در طول راه استخدام کمک های گران قیمت از دست دهید.

شما درباره این چیز مربع و این وردپرس دیگر شنیده اید – اما شما دقیقاً مطمئن نیستید که این ابزارها چیست و چه تفاوتی با هم دارند.

خوب ، خبر خوب: شما در مکان مناسبی برای پیدا کردن هستید.

در این راهنما ، ما می خواهیم هر دو سیستم عامل را با هم مقایسه کنیم ، تفاوت های موجود بین آنها را شرح دهیم و به شما بگوییم منظور از کدام نوع کاربر است. ما همچنین می خواهیم لیستی از جوانب مثبت و منفی را برای هر یک ارائه دهیم و بررسی کنیم که کاربرد آنها آسان است.

به نظر می رسد بسیاری از موارد به نظر می رسد ، اما در پایان آن ، امیدوارم دقیقاً بدانید که کدام یک از این دو سیستم عامل برای نیازهای فردی شما بهترین است.

بیا شروع کنیم…

فهرست مطالب

 • قسمت 1 – آنها چه هستند?
  • مربع چیست؟?
  • وردپرس چیست؟?
  • بزرگترین تفاوت بین Squarespace و WordPress چیست?
 • قسمت 2 – استفاده از آنها
  • شروع کار با Squarespace
  • سایر ویژگی های مربع
  • شروع کار با WordPress
  • سایر ویژگی های وردپرس
 • قسمت 3 – طرح ها
  • گزینه های طراحی مربع مربع
  • گزینه های طراحی وردپرس
 • قسمت 4 – جوانب مثبت & منفی
  • طرفداران & منفی مربع
  • طرفداران & منفی وردپرس
 • قسمت 5 – سهولت استفاده
  • فضای مربع سهولت استفاده
  • وردپرس سهولت استفاده
 • برنده
  • چه کسی باید از مربع استفاده کند?
  • چه کسی باید از WordPress استفاده کند?

قسمت 1: آنها چه هستند?

مربع چیست؟?

به طور خلاصه: یک پلتفرم همه در یک که به شما امکان می دهد وب سایت را از ابتدا تا به پایان خود بسازید – بدون کمک خارجی – و سپس آن را در سرورهای Squarespace میزبانی کنید..

قیمت: 24 دلار / $ 24 / ماه بسته به برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، به علاوه هزینه یک دامنه (باید انتخاب کنید که یکی را خریداری کنید). یک آزمایش رایگان در دسترس است.

Squarespace ابزاری آنلاین است. از آن به عنوان مکانی برای ورود به سیستم ، ورود به سیستم استفاده کنید ، و سپس تمام راه را از یک بوم خالی گرفته تا یک وب سایت زیبا و کاملاً کاربردی بگیرید..

به نظر می رسد نکته اصلی فروش Squarespace این است که پلتفرم قابل استفاده توسط همه است ، حتی اگر تجربه قبلی در زمینه ساخت سایت نداشته باشید. علاوه بر این ، این فقط در مورد ساختن یک وب سایت بسیار ساده نیست ، بلکه ساختن یک خلق زیبا و بهینه است که مطابق با استانداردهای مدرن باشد.

با استفاده از Squarespace ، می توانید انواع وب سایت ها را ایجاد کنید – از سایت های کارت ویزیت ساده ، گرفته تا بلاگ ها ، فروشگاه های تجارت الکترونیکی و سایت های نمونه کارها – یا ترکیبی از هر یک از این موارد.

وردپرس چیست؟?

به طور خلاصه: نرم افزاری که روی سرور وب خود نصب می کنید و سپس وب سایت خود را در بالای آن ایجاد می کنید. WordPress همچنین به شما در ایجاد و مدیریت مطالب خود به روشی مؤثر کمک می کند.

قیمت: نرم افزار اصلی رایگان است ، اما شما باید هزینه میزبان وب را که در آن نصب خواهید کرد (معمولاً از حدود 5-10 دلار در ماه) ، به علاوه هزینه دامنه (که خودتان باید خریداری کنید) بپردازید..

برای استفاده از وردپرس ، ابتدا باید یک حساب کاربری میزبانی (یعنی خرید فضای سرور) دریافت کرده و سپس نرم افزار وردپرس را روی آن نصب کنید. این ممکن است در ابتدا دشوار به نظر برسد ، اما در عمل ، بیشتر میزبان وب دارای ویژگی نصب بسیار ساده و با یک کلیک هستند. نصب خود وردپرس باید نسیم باشد.

پس از آن ، می توانید سایت خود را پیکربندی کنید (مواردی مانند پارامترهای استاندارد ، ویژگی ها ، طراحی ها ، گسترش توانایی های پیش فرض آن از طریق افزونه ها و موارد دیگر) در یک صفحه مدیریت.

هیچ محدودیتی در مورد انواع وب سایتهایی که می توانید با WordPress ایجاد کنید وجود ندارد. وردپرس با مجموعه مناسب افزونه ها و طرح و مضامین مناسب قادر به اجرای هر نوع وب سایت – و منظور من از هر نوع وب سایت است. اما ، این بدان معناست که استفاده از سیستم عامل به پتانسیل کامل خود نیاز به کمی مهارت و تجربه اضافی دارد.

بزرگترین تفاوت بین Squarespace و WordPress چیست?

فقط برای اینکه مصرف بقیه این منابع کمی ساده تر شود ، می خواهم ابتدا تفاوت اصلی بین هر دو سیستم عامل را برجسته کنم – این واقعیت این است که Squarespace یک ابزار آنلاین است ، در حالی که وردپرس یک نرم افزار است که باید به تنهایی اجرا شود. وب سرور.

در عمل ، این بدان معنی است که برای استفاده از Squarespace تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام در یک حساب کاربری و ورود به سیستم است – سپس بلافاصله به یک رابط آنلاین دوستانه دسترسی خواهید داشت.

از طرف دیگر وردپرس کار کمی فنی تری را شامل می شود و شما را ملزم به نصب نرم افزار راحت ، بازی با چیزهایی مانند افزونه ها ، مضامین و به طور کلی کمی بیشتر از فنی بودن نحوه کار وب سایت می داند (که چیزی است که در آن وجود دارد. در دراز مدت ، به طور کلی برای هرکسی که مشغول انجام هر نوع تجارت آنلاین باشد ، سود بزرگی خواهد بود).

شروع کار با Squarespace

خوب. بیایید در مقایسه با ما ، با شروع Squarespace ، در مورد هر سیستم عامل خاص تر بدانیم.

Squarespace یک تجربه راهنمایی شروع تا پایان را برای ساخت وب سایت شما فراهم می کند. ماجراجویی شما با انتخاب طرح شما ، سپس هدف سایت شما (به عنوان مثال ، “کسب و کار”) و عنوان ، به علاوه برخی از جزئیات اساسی دیگر شروع می شود.

هدف سایت مربع

از آنجا ، می توانید محتوای آزمایشی طرحی که انتخاب کرده اید را کپی و ویرایش کنید – یا محتوای خود را کاملاً از ابتدا ایجاد کنید.

محتوای نسخه ی نمایشی Squarespace

کل وب سایت شما در اطراف زیر مجموعه های جداگانه که از طریق منو به هم وصل می شوند سازماندهی شده است. با جستجوی گزینه های ایجاد کننده سایت ، می توانید هر صفحه را تنظیم کنید و نحوه ارتباط آن با تمام صفحات دیگر را تنظیم کنید.

در طول راه ، می توانید از سایر ویژگی های اضافی مانند ادغام یک فروشگاه آنلاین ، یک وبلاگ یا یک ماژول رزرو برای رستوران ها ، بلوک های رسانه های اجتماعی و بسیاری از مؤلفه های دیگر نیز استفاده کنید..

رزرو مربعات

شاید بزرگترین مزیت این محیط این باشد که مبتنی بر ویرایش WYSIWYG (What-You-See-Is-What-You-Get) است. این بدان معنی است که با ویرایش آن ، وب سایت خود را به چه روشی می بینید.

سرانجام ، شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید از دامنه شخصی خود استفاده کنید یا سایت خود را در زیر دامنه میزبانی کنید (یعنی YOURSITE.squarespace.com).

با این وجود یک صید وجود دارد: بعد از ساختن آن ، برای اینکه سایت شما به صورت زنده به جهان برود ، باید از یک آزمایش رایگان به یک اشتراک پولی ارتقا دهید.

سایر ویژگی های مربع:

 • طیف گسترده ای از طراحی وب سایت موجود است (بیشتر در مورد آن در یک دقیقه)
 • محتوای خود و روشی را که به نظر می رسد ، سفارشی کنید
 • CSS سایت خود را با دست ویرایش کنید (برای کاربران پیشرفته)
 • ویرایشگر تصویر یکپارچه
 • ویژگی های رسانه های اجتماعی یکپارچه
 • پشتیبانی 24/7
 • میزبانی در پیشنهاد اصلی گنجانده شده است
 • ماژول های داخلی برای وبلاگ نویسی ، تجارت الکترونیکی و گالری های نمونه کارها
 • شما به طور پیش فرض یک زیر دامنه دریافت می کنید (به عنوان مثال YOURSITE.squarespace.com)
 • ویرایش WYSIWYG واقعی
 • ساخته شده در ساختار دوستانه SEO
 • ساخته شده در آمار ترافیک وب سایت

شروع کار با WordPress

نکته جالب در استفاده از وردپرس این است که ماجراجویی شما با آن در واقع با آن شروع نمی شود … به همان اندازه عجیب که به نظر می رسد.

نکته اینجاست: اگر می خواهید از وردپرس به عنوان نرم افزاری که سایت شما را اجرا می کند استفاده کنید ، ابتدا باید برای یک حساب میزبانی ثبت نام کنید و سپس WordPress را روی آن حساب نصب کنید.

من می خواهم از SiteGround به عنوان نمونه ای در اینجا استفاده کنم (به علاوه خوانندگان WinningWP 60٪ تخفیف از آنها دریافت می کنند ، زیرا واقعاً یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب وردپرس مشترک در سراسر جهان هستند (توجه داشته باشید: برای یک راهنمای جامع در مورد چگونگی انتخاب بهترین ها میزبانی وردپرس ، این راهنمای مفید را بررسی کنید .پس از مراجعه به یک سرویس میزبانی ، مانند SiteGround ، و ثبت نام در یک برنامه میزبانی وب اصلی (حدود 7 دلار در ماه) ، می توانید به اداره وب سایت خود مراجعه کنید پانل – که معمولاً سیستمی به نام “cPanel” است.

SiteGround cPanel - تصویر

اگر هنگام ثبت نام در برنامه میزبانی وب خود ، وردپرس به طور خودکار نصب نشده بود ، در آیکن به نام “Softacuous” یا به عنوان مثال در مورد SiteGround به عنوان مثال: “نصب وردپرس” در cPanel نگاهی بیندازید. این minitool است که نصب وردپرس شما را کنترل می کند. این امکان را به شما می دهد تا تعداد کمی از فیلدهای ورودی را پر کنید ، عنوان ، توضیحات و جزئیات اصلی مدیر سرپرست وب سایت خود را تنظیم کنید. پس از کلیک بر روی دکمه Install ، cPanel به طور خودکار نصب جدید وردپرس وردپرسی را برای شما تنظیم می کند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که بنشینید و یک دقیقه صبر کنید.

توجه: نحوه کار با سایر ارائه دهندگان میزبان می تواند کمی متفاوت باشد. همیشه می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و آنها بیش از این خوشحال خواهند شد که به شما کمک کنند یا حتی وردپرس را برای شما نصب کنند.

اکنون ، پس از همه اینها ، در نهایت فرصتی برای همکاری با سایت واقعی وردپرس خود خواهید گرفت. باید اعتراف کرد ، این کمی پیچیده تر از Squarespace است.

برای شروع مهمانی ، به http://YOURSITE.com/wp-admin بروید.

یکی از اصلی ترین تفاوت های پنل مدیریتی وردپرس و صفحه مدیریت سایت Squarespace با وردپرس است ، به جای یک تجربه شبیه تور ، شما به راحتی یک داشبورد دریافت می کنید که تمام گزینه ها و تنظیمات مختلف را نشان می دهد.

Dash WordPress

مکان مناسبی برای شروع با انتخاب طرح سایت شما است. این کار با مراجعه به ظاهر ممکن است انجام شود > مضامین (از منو در سمت چپ) و ، یک بار در آنجا ، با کلیک بر روی Add New ، که سپس شما را به فهرست رسمی وردپرس تأیید شده سوق می دهد.

مضامین وردپرس

مضامین موجود در اینجا همه رایگان است. با تمام وجود صداقت ، کیفیت در این فهرست تغییر کمی می کند ، بنابراین ممکن است شما مجبور شوید مدتی را صرف پیمایش از طریق همه آنها کنید تا موضوعی را پیدا کنید که متناسب با سایت شما باشد.

بعد از انتخاب یک موضوع ، گام بعدی گسترش قابلیت های سایت شما (در صورت تمایل) با استفاده از افزونه ها است. افزونه ها واقعاً همان جایی هستند که وردپرس به خود جای می گیرد: شما را قادر می سازد انواع ویژگی های اضافی را اضافه کنید – از لیست های تجارت الکترونیک گرفته تا اعلان های پنجره ای و هشدارهای اشتراک ایمیل (و غیره و غیره)!

شما می توانید در این مرحله ، یک روز بنام آن را تنظیم کنید که چارچوب / طرح وب سایت خود را در کنار هم قرار داده و درج مطالب (یعنی کلمات و تصاویر و غیره) را شروع کنید تا همه چیز به همان شکلی که دوست دارید ، به نظر برسد..

از آنجایی که وردپرس در درجه اول به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی طراحی شده بود ، ارسال ها نوع اصلی محتوا هستند که ارائه می دهند. در قسمت جلوی سایت شما ، آنها به ترتیب زمانی معکوس نمایش داده می شوند. صفحات ایستا تر هستند (به اصطلاح) ، هیچ تاریخی را نمایش نمی دهند و کنترل بیشتری را نسبت به نمایش شما می خواهند. به طور کلی ، این صفحات سایت شماست که افراد به طور کلی در فهرست های پیمایش سایت خود به آنها پیوند می دهند.

اگر همه چیز کمی پیچیده به نظر برسد ، احتمالاً به این دلیل است. برای استفاده از وردپرس به طور کامل ، می خواهید مدتی را در سایت خود صرف کنید ، در مورد پلاگین ها آزمایش کنید و حتی ممکن است حتی موضوع خود را به صورت دستی تغییر دهید (یعنی ویرایش HTML و CSS.

سایر ویژگی های وردپرس

 • 1000 تم و طرح رایگان و پرداخت شده (بیشتر در مورد آن در یک دقیقه)
 • 1000 پلاگین رایگان و پولی برای گسترش کارایی اساسی سایت شما
 • مدیریت پیشرفته کاربر؛ اگر بیش از یک نفر در سایت مشارکت داشته باشید عالی است
 • توانایی های پیشرفته مدیریت محتوا ، با اصلاحات ، جاسازی رسانه ها و موارد دیگر
 • محتوای خود را با استفاده از گزینه های پیشرفته یک ظاهر طراحی شده و ویرایش دستی HTML سفارشی کنید
 • ویرایش تصویر اصلی
 • ادغام رسانه های اجتماعی از طریق افزونه ها در دسترس است
 • ویژگی های SEO از طریق افزونه ها در دسترس است
 • آمار ترافیک از طریق افزونه ها یا ابزارهای خارجی موجود است
 • امکانات بی پایان برای تنظیم نحوه رفتار و ظاهر وب سایت شما

حال ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چه کسی در طراحی پیروز می شود …

گزینه های طراحی مربع مربع

Squarespace طراحی 25 (یا بیشتر) طراحی زیبا را برای شما انتخاب کرده است. همه آنها برای دستگاه های تلفن همراه و رایانه های لوحی بهینه شده اند ، خوانایی خوبی را ارائه می دهند ، و کاملاً آشکار است که ساختن آنها تلاش زیادی کرد.

همچنین می توانید چندین تم را در یک وب سایت واحد استفاده کنید ، که گزینه های شما را حتی بیشتر گسترش می دهد.

قدرت اصلی طراحی های Squarespace کیفیت و ظاهر مدرن آنها است. با استفاده از Squarespace ، احتمال قوی وجود دارد که بتوانید طرحی متناسب با روندهای فعلی پیدا کنید و طی یک یا دو ماه بدون تلاش بیش از حد به نظر نمی رسد (توجه داشته باشید: به معنای واقعی کلمه 10،000 طرح مختلف وجود دارد. برای وردپرس و پیدا کردن نامزد ایده آل بعضی اوقات می تواند دشوار باشد). علاوه بر این ، با استفاده از Squarespace ، طرح ها به دسته بندی ها تقسیم می شوند تا انتخاب ساده تر شود.

طبقه بندی مربعات

گزینه های طراحی وردپرس

وقتی صحبت از کمیت طرح های موجود می شود ، وردپرس پادشاه است. هزاران مضمون به تنهایی در دایرکتوری رسمی (در WordPress.org) وجود دارد ، به علاوه هزاران مضمون دیگر – هم رایگان و هم حق بیمه – توسط برنامه نویسان مستقل منتشر می شوند و همواره از طریق وب سایت های شخص ثالث ارائه می شوند..

این گفته همه چیز از کیفیت بالایی برخوردار نیست. همه چیز درباره وردپرس منبع باز است ، به این معنی که هرکسی می تواند در صورت تمایل شروع به توسعه موضوع وردپرس کند. در نتیجه ، صدها موضوع جالب و باورنکردنی پیدا خواهید کرد – اما هزاران نفر نیز پیدا خواهید کرد که به طور متوسط ​​و یا بدتر باشند. جدا کردن گندم از روی چوب ممکن است برای یک کاربر بی تجربه دشوار باشد (توجه داشته باشید: ما سعی کرده ایم با تهیه لیستی از ارائه دهندگان معتبر با موضوع برتر در اینجا کمی کمک کنیم..

به خاطر داشته باشید که اگر تصمیم دارید موضوع پرداختی دریافت کنید ، باید از طریق FTP به حساب میزبانی خود وصل شوید و آن را به صورت دستی بارگذاری کنید (اگرچه بدانید که چطور) این اصلاً مشکل نیست..

در پایان روز ، وردپرس از نظر طرح های موجود همچنان برنده می شود. بله ، برخی از آنها شل و ول هستند ، اما هنوز طراحی های بسیار جذاب تری برای وردپرس وجود دارد تا آنجا که برای Squarespace وجود دارد.

جوانب مربع & منفی

طرفداران:

 • این یک راه حل میزبانی شده است ، به این معنی که Squarespace از میزبانی سایت شما مراقبت می کند. دیگر لازم نیست نگران مسائل فنی باشید و فقط می توانید بر ایجاد محتوا و پذیرایی از مخاطبان خود تمرکز کنید.
 • این مجموعه ای از طرح های چشمگیر را ارائه می دهد که برای موبایل بهینه شده و در تعدادی از دسته ها با توجه به هدفشان گروه بندی می شوند (یعنی تجارت ، شخصی و غیره). هر طراحی مدرن به نظر می رسد و مطابق با روندهای فعلی است.
 • این سایت دارای یک سایت ساز خوب است که شما را در کل مراحل ساخت سایت جدید خود به واقعیت می رساند.
 • این مجموعه کاملی از ویژگی های داخلی است که تقریباً کل طیف ساختمان وب سایت را در بر می گیرد (شما یک بلاگ ، یک ماژول تجارت الکترونیکی ، یک نمونه کار و غیره دریافت می کنید).

مضامین مربع

منفی:

 • شما در واقع کنترل کامل سایت خود را حفظ نمی کنید. اگر به هر دلیلی Squarespace از محتوای سایت شما سوال کند و تصمیم بگیرد که مطابق دستورالعمل های آنها نیست ، می توانند آن را رد کنند.
 • بسیاری از طرح های موجود با Squarespace فرض بر این دارند که شما به عنوان بخشی از طراحی از تصاویر جذاب و با کیفیت بالا استفاده خواهید کرد – به عنوان مثال ، پیش زمینه های تصویر بزرگ و هدر تصاویر عظیم وجود دارد. این تنها در صورتی کار می کند که قبلاً چنین تصاویری را در اختیار داشته باشید. اگر اینگونه نیستید ، تصاویر بدون حق امتیاز از حق امتیاز بالا دارای برچسب قیمت خود هستند. همچنین برای استفاده از چنین عکسهایی باید از طراحی کاملاً آگاهانه استفاده کنید و بتوانید ظاهر نهایی سایت خود را بر اساس آنها ایجاد کنید.
 • امکانات از نظر شخصی سازی مطالب شما محدود است. شما باید کاری را انجام دهید که این بستر فراهم می کند و نمی تواند بسیاری از اصلاحات مربوط به خود را ایجاد کند.

جوانب وردپرس & منفی

طرفداران:

 • این سیستم عامل رایگان و منبع باز است.
 • هزاران طرح / مضمون و هزاران افزونه در دسترس است.
 • WordPress محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در وب است. تخمین زده می شود که تقریباً 19٪ از کل وب سایت ها با وردپرس اداره می شوند.
 • این یک سکوی کاملاً ایمن و با به روزرسانی های مکرر است.
 • شما بر وب سایت و محتوای آن کنترل کاملی دارید. حتی در یک سناریوی شدید ، اگر ارائه دهنده هاستینگ شما تصمیم به اکانت خود را لغو کند ، می توانید سایت خود را بگیرید و به سادگی آن را در ارائه دهنده دیگری کپی کنید. خلاصه اینکه ، شما تنها فرد کنترل کننده هستید.
 • وردپرس وقتی می توانید از پست ها ، صفحات و سایر مطالب خود مراقبت کنید ، از قابلیت های مدیریت محتوا بسیار خوبی برخوردار است. همچنین می توانید رسانه ها و هر چیز دیگری را که می خواهید در وب سایت خود منتشر کنید مدیریت کنید.

CMS وردپرس

منفی

 • شما باید از میزبانی سایت خود از طریق شخص ثالث مراقبت کنید.
 • یافتن طرح ها / مضامین با کیفیت که قطعات مساوی بهینه شده ، مدرن ، کاربردی ، سازگار با موبایل و خوش بینانه هستند سخت تر است.
 • این یک تلاش نسبی است برای درک در مورد آنچه در داشبورد سرپرست اتفاق می افتد و از کجا شروع به کار با وب سایت خود کنید.
 • شما به خودی خود هیچ پشتیبانی نمی کنید. شما همیشه می توانید در انجمن های پشتیبانی رسمی بروید ، اما هیچ ضمانتی وجود ندارد که کسی پاسخ دهد.
 • ویرایش WYSIWYG واقعی وجود ندارد. شما می توانید پست ها و صفحات خود را در صفحه مدیریت ویرایش کنید ، اما این به شما نشان نمی دهد که واقعاً در سایت چگونه به نظر می رسند.

بنابراین ، استفاده از کدامیک آسانتر است؟ مربع یا WordPress?

فضای مربع سهولت استفاده

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، Squarespace سکویی است که به راحتی قابل استفاده و واقعاً دوستانه مبتدی است. سازنده سایت یک تجربه زیبا با راهنمایی را ارائه می دهد ، بنابراین شما تمام مراحل ایجاد وب سایت خود را قدم به قدم طی می کنید. هیچ تجربه قبلی در زمینه ساختن سایت یا برنامه نویسی برای استفاده موثر از Squarespace وجود ندارد.

از این گذشته ، شما همچنین به پشتیبانی 24/7 دسترسی خواهید داشت – بنابراین مهم نیست که چه مشکلی ممکن است شما به وجود بیاورید ، همیشه می توانید با شخصی تماس بگیرید که پاسخی برای شما داشته باشد.

امتیاز سهولت استفاده: 10/10

وردپرس سهولت استفاده

بیایید این را به دو نکته تقسیم کنیم: سهولت در ایجاد وب سایت و سهولت در راه اندازی وب سایت.

بیایید با اجرای سایت خود شروع کنیم. انجام کارهای روزمره مربوط به اجرای یک وب سایت بسیار ساده است. وردپرس هنگام ایجاد قطعات جدیدی از مطالب (پست ها یا صفحات) و مدیریت یا ویرایش مواردی که در گذشته ساخته اید ، فوق العاده دوستانه است..

با این حال ، وقتی به اولین نکته می پردازیم ، این سادگی نیست. ایجاد وب سایت شما دقیقاً به روشی که می خواهید ، به زمان ، فداکاری و مهارت نیاز دارد. موارد زیادی وجود دارد که به ساخت یک سایت وردپرس با کیفیت می پردازیم ، و بعضی از آنها نمی توانند از بین بروند – مانند گرفتن مجموعه مناسب پلاگین ها. به طور کلی ، اگر مبتدی باشید ، پیکربندی نصب وردپرس می تواند چالش برانگیز باشد.

امتیاز سهولت استفاده: 8/10

در نهایت: برنده?

به همان اندازه که از گفتن این متنفرم … بستگی دارد.

برای برخی شرایط ، وردپرس به طور قابل توجهی بهتر از Squarespace است ، و برای برخی دیگر مربع است که در بالا قرار دارد.

برای اینکه دقیق ترین پاسخی را که می توانم به شما بدهم ، بیایید در مورد اینکه کدام نوع کاربر برای Squarespace مناسب است ، مناسب باشد تا برای وردپرس مناسب باشد.

چه کسی باید از مربع استفاده کند?

مبتدیانی که می خواهند به صورت خود یک وب سایت ایجاد کنند ، اما دانش فنی زیادی در مورد سایت سازی ندارند.

Squarespace بسیار کاربر پسند ، بصری است و طیف وسیعی از طراحی های زیبا را ارائه می دهد که برای اهداف مورد نظر خود بهینه شده اند. مهم نیست که به یک وب سایت شخصی یا تجاری احتیاج دارید از این بستر استفاده شود.

چه کسی باید از WordPress استفاده کند?

کاربرانی که می خواهند در ساخت وب سایت خود آزادی بیشتری داشته باشند ، که دارای دانش فنی هستند و از یادگیری حداقل کمی HTML (و حتی CSS ممکن نیست) نمی ترسند.

در پایان ، این راه حل است که می تواند کنترل و امکان بیشتری در هنگام ظاهر و عملکرد سایت شما داشته باشد. در عین حال ، شما باید آماده باشید که وقت خود را در یادگیری سکو و نحوه عملکرد آن سرمایه گذاری کنید.

توجه: در صورت علاقه شما: برای لیستی از مارک های بزرگ با استفاده از WordPress که احتمالاً می شناسید ، به این پست دیگر از ما نگاهی سریع بیندازید.

خلاصه …

از نظر آزادی ، پتانسیل ، کنترل و جامعه: وردپرس برنده واضح است! و البته ، وقتی نوبت به وبلاگ نویسی می رسد ، واقعاً هیچ مقایسه ای وجود ندارد: وردپرس دست های خود را به دست می آورد (این ، بعد از همه ، همان کاری است که وردپرس در ابتدا ایجاد شده است). با این حال وردپرس برای یادگیری استفاده ، دانش فنی و راه اندازی به یک میزان خاص از تعهد نیاز دارد و گاهی اوقات می تواند کمی به روزرسانی و حفظ شود. از سوی دیگر ، Squarespace نیز اتفاقات زیادی را برای آن می گذارد و اگر واقعاً به دنبال یک وب سایت نسبتاً ساده هستید که سریع و آسان تنظیم شود ، می تواند گزینه بهتری باشد – حداقل در ابتدا.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map