10 ابزار برتر تولیدکننده نام دامنه برتر برای یافتن نام دامنه مناسب (2020)

معاملات وردپرس


انتخاب نام دامنه کامل شما دیگر یک پیاده روی در پارک نیست – مهم نیست زیرا بیش از 330 میلیون نام دامنه ثبت شده وجود دارد (شماره ای که سالانه 3.7٪ رشد می کند. این بدان معنی است که ایستادن (و در حقیقت ، حتی فقط پیدا کردن نام دامنه های بزرگ که در دسترس هستند) سخت تر و سخت تر می شود!

هرچند ممکن است کار دشوار باشد ، هنوز هم باید کمی به این فکر بپردازید و سعی کنید نام دامنه ای را پیدا کنید که حداقل به معیارهای زیر پایبند باشد:

 • وب سایت شما و بنابراین کسب و کار شما را به راحتی می توان به خاطر سپرد.
 • دارای مارک تجاری است.
 • قابل اعتماد به نظر می رسد.
 • منحصر به فرد است.

و در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد. در واقع ، ما در WinningWP در امور مختلف مربوط به دامنه غریبه نیستیم. از آنجا که خوانندگان منظم آگاه خواهند شد ، ما قبلاً تعدادی مقاله در زمینه دامنه ها منتشر کرده ایم ، که نام یک دامنه چیست ، تفاوت بین دامنه و هاستینگ و بهترین ثبت کنندگان نام دامنه برای استفاده در سال 2020 ، در میان دیگران.

امروز ، ما با تشکیل لیستی از ده ابزار فوق العاده با ارزش با هدف کمک به شما در طوفان مغزی و تولید انواع پیشنهادات نام دامنه ، موارد دیگر را به دست خواهیم آورد..

10 بهترین تولیدکننده نام دامنه

ما قبل از حرکت به سمت کسانی که شما را با استفاده از گزینه ها و پارامترهای مختلف سفارشی سازی به مغز شما می اندازد ، شروع به کار با ژنراتورهای نام دامنه می کنیم که به شما کمترین مقدار ورودی را از شما (نیاز دارند که بیشتر کارها را انجام دهد). بیا شروع کنیم…

1. LeanDomainSearch

http://www.leandomainsearch.com/

ژنراتور نام دامنه: LeanDomainSearch

این ابزاری است که توسط تیم Automattic ایجاد شده است – شرکت مسئول پلت فرم WordPress.com و تیم اصلی که در وردپرس کار می کند ، این بدان معنی است که وقتی اسم دامنه ها و وب سایت ها می آید ، آنها باید کاملاً با تجربه باشند..

چگونه از ابزار استفاده می کنید? استفاده از این واقعا آسان است! تمام کاری که شما می کنید ارائه یک کلمه کلیدی بذر است – معمولاً چیزی که طاقچه شما را مشخص می کند – و سپس اجازه دهید جادو اتفاق بیفتد. این تولید کننده نام دامنه با ده ها یا حتی صدها ایده نام دامنه باز می گردد ، و بیشتر آنها برای ثبت نام به عنوان .com در دسترس هستند..

چه کسی باید از آن استفاده کند? اگر اصلاً ایده ای برای نام دامنه ندارید ، از LeanDomainSearch استفاده کنید ، بلکه فقط یک کلمه یا چند کلمه است که طاقچه یا شغل شما را تعریف می کند.

جوانب مثبت و منفی LeanDomainSearch

طرفداران
منفی
 • این امکان را به شما می دهد که برخی از دامنه ها را “مورد علاقه” قرار دهید و بعداً آنها را مرور کنید.
 • این امکان را به شما می دهد که نام دامنه را مستقیم از ابزار خود ثبت کنید.
 • همچنین نامهای کاربری توییتر را نیز بررسی می کند.
 • این تاریخچه جستجوی شما را به شما نشان می دهد.
 • این فقط در دسترس بودن برای نام دامنه .com را نشان می دهد. TLD های دیگری برای انتخاب وجود ندارند.

2. تولید کننده نام تجارت توسط Shopify

https://www.shopify.com/tools/business-name- Generator

ژنراتور نام دامنه توسط Shopify

همانطور که از نام این محصول پیداست ، این ابزار توسط Shopify ، یکی از محبوب ترین و بهترین راه حل های تجارت الکترونیک در وب ساخته شده است. این ژنراتور بسیار شبیه به LeanDomainSearch در نحوه عملکرد است.

چگونه از ابزار استفاده می کنید? فقط یک کلمه کلیدی بذر را وارد کنید ، و ببینید که این ژنراتور چه پیشنهادی برای شما دارد. نام دامنه ای که دریافت خواهید کرد همگی به عنوان یک com. در دسترس هستند و می توانید آنها را درست در نقطه ثبت کنید – به شرط آنکه واقعاً بخواهید یک فروشگاه Shopify را در بالای دامنه ایجاد کنید.

چه کسی باید از آن استفاده کند? از آن به عنوان گزینه ای برای LeanDomainSearch استفاده کنید.

نام تجاری کسب و کار توسط Shopify جوانب مثبت و منفی

طرفداران
منفی
 • به نظر می رسد نام دامنه ای که پیشنهاد می کند در مقایسه با نسخه های LeanDomainSearch کمی خلاق تر است.
 • این امکان را می دهد که بلافاصله پس از انتخاب نام دامنه ، یک فروشگاه Shopify بسازید … اما این فقط طرفدار است اگر این کاری باشد که شما واقعاً علاقه مند به انجام آن هستید.
 • این فقط در دسترس بودن برای نام دامنه .com را نشان می دهد.
 • اگر فقط می خواهید یک نام دامنه بدون فروشگاه Shopify در بالای آن ثبت کنید ، نمی توانید با این ابزار این کار را انجام دهید.

3. NameStall

http://www.namestall.com/domain-name-generator

نامستال

این یک ابزار تنها نیست بلکه مجموعه ای از تولیدکننده نام دامنه است. سه مورد مفید (IMO) عبارتند از: مولد نام اصلی دامنه ، ژنراتور نام دامنه سه کلمه ای و تولید کننده نام دامنه قافیه.

چگونه از ابزار استفاده می کنید? با تولیدکننده نام اصلی دامنه در NameStall شروع کنید ، کلمه کلیدی بذر خود را وارد کنید ، انتخاب کنید که آیا در ابتدا یا انتهای آن ظاهر می شود ، hyphens را فعال یا غیرفعال کنید ، و سپس یک گروه کلمه ای را انتخاب کنید که دامنه شما را تکمیل کند. آخرین مرحله در واقع بسیار جالب است و امکانات جالبی در مورد نحوه شخصی سازی نام دامنه شما به شما می دهد.

به عنوان مثال ، می توانید “گروه کلمه ای” با برچسب “آخرین کلمات محبوب 1500” را انتخاب کنید. این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – لیستی از کلماتی که به خوبی کار می کنند و کلماتی برای پایان دادن به نام دامنه شما هستند. گروههای مشابه کلمات مشابه ، مانند “100 عدد محبوب” ، “200 کلمه محبوب 2 حرف” ، “500 کلمه محبوب اول” ، “کلمات اساسی انگلیسی” و غیره وجود دارد. این ویژگی های بزرگی برای سفارشی کردن جستجوی شما به شما می دهد.

چه کسی باید از آن استفاده کند? اگر شما ایده ای در مورد نام دامنه کاملی که می خواهید با آن بروید ندارید ، ایجاد کننده نام دامنه NameStall یک راه حل جالب است اما می خواهید بتوانید نحوه ایجاد ژنراتور کار خود را سفارشی کنید.

نام ها و جوانب مثبت

طرفداران
منفی
 • این گزینه های سفارشی سازی عالی از طریق گروه های کلمه ای است.
 • این امکان را به شما می دهد که کلمه کلیدی خود را در نام دامنه ظاهر کنید.
 • این امکان را به شما می دهد تا تعداد معدودی از TLD ها را بررسی کنید ، و سپس مستقیماً آنها را ثبت کنید.
 • شما فقط می توانید قبل از مجبور شدن به خرید مشترک ، تا پنج جستجو را انجام دهید … یا با استفاده از حالت ناشناس در مرورگر خود.

4. اسم

http://www.nameboy.com/

نام پسر

نام دامنه Nameboy تولید می کند بسیار جالب است – به خصوص اگر می خواهید TLD بیشتر از استاندارد استاندارد .com ثبت کنید. گفته می شود ، هنگامی که ایده کلی در مورد اینکه نام دامنه شما باید باشد ، کار بهتری می کند.

چگونه از ابزار استفاده می کنید? برای به دست آوردن بیشترین استفاده از این ابزار ، شما باید آن را با کلمه کلیدی اصلی بذر خود ، به علاوه یک کلمه کلیدی ثانویه که می خواهید با یک نام دامنه ترکیب کنید ، تهیه کنید. به صورت اختیاری ، شما می توانید اجازه دهید تا hyphen ها و حتی درخواست نام دامنه های تولید شده به قافیه بپردازید.

چه کسی باید از آن استفاده کند? اگر ایده کلی در مورد آنچه می خواهید نام دامنه شما باشد ، از آن استفاده کنید ، اما هنوز می خواهید به دنبال تغییرات احتمالی آن نام و سایر TLD های موجود باشید..

جوانب مثبت و منفی

طرفداران
منفی
 • در دسترس بودن شما برای تعداد انگشت شماری از TLD ها را نشان می دهد.
 • این به شما نشان می دهد نام دامنه موجود برای فروش مجدد.
 • این امکان را به شما می دهد تا دو کلمه کلیدی بذر را ارائه دهید.
 • شما می توانید hyphen ها را مجاز یا مجاز نکنید.
 • اگر می خواهید یک نام دامنه را مستقیماً از طریق Nameboy خریداری کنید ، روند پرداخت توسط Google برچسب “ناامن” دارد .

5. دامنه ساز توسط BustAName

http://www.bustaname.com/word_maker

بوستانام

ژنراتور نام دامنه توسط BustAName نسبت به بسیاری از ابزارهای دیگر موجود در این لیست ، ورودی بسیار بیشتری می کند. از طریق پارامترهای مختلف آن ، می توانید کنترل کنید که چگونه می خواهید نام دامنه خود را بسازید و چه نوع عناصری را که به آنها علاقه دارید. در نتیجه ، دامنه های تولید شده به نظر اصلی می رسند.

چگونه از ابزار استفاده می کنید? فقط کلید واژه اصلی بذر خود را به آن بدهید و انتخاب کنید آیا می خواهید در ابتدا یا انتهای نام دامنه شما ظاهر شود. سپس ، انتخاب کنید که چقدر طبیعی می خواهید دامنه شما صدا شود. در آخر ، تعداد کاراکترهای موجود در نام دامنه خود را محدود کنید. همچنین ، می توانید تعدادی از TLD ها را به غیر از پیش فرض .com نمایش دهید.

چه کسی باید از آن استفاده کند? اگر مطمئناً می دانید از کلمه کلیدی اصلی به عنوان بخشی از نام دامنه خود استفاده می کنید ، از آن استفاده کنید ، اما می خواهید دامنه نیز منحصر به فرد تر و اصلی تر شود.

دامنه ساز توسط جوانب مثبت و منفی BustAName

طرفداران
منفی
 • دامنه هایی که پیشنهاد می کند بسیار اصیل و جذاب هستند.
 • به شما امکان می دهد دامنه ها را بعداً ذخیره کنید.
 • قیمت ها را در ثبت های مختلف مقایسه می کند.
 • دکمه “ایجاد تصادفی دامنه ها” وجود دارد ، در صورتی که کاملاً از ایده خود خارج شوید.
 • چاره‌ای وجود ندارد که کلید واژه بذر شما را در هر جای دیگری غیر از شروع یا پایان نام دامنه قرار دهید.

6. چرخ دامنه

https://domainwheel.com/

چرخ دامنه

Domain Wheel با داشتن یک رابط کاربری مدرن و یک طراحی ساده و جذاب ، هدف دیگری را برای جالب تر کردن جستجوی نام دامنه شما فراهم کرده است.

با هر جستجو تعدادی ترکیب ایجاد می کند ، لیستی از نام های اصلی را که متناسب با هویت سایت شما هستند ، جمع می کند و می تواند تا 15 پسوند دامنه (.com ، .org ، .net ، .biz ، .info و غیره را نمایش دهد). ) ، که می توانید با استفاده از یک کشویی مفید ، ضامن کنید.

اگر نامهای خاص تولید شده برای سایت شما مناسب نیستند ، Domain Wheel همچنین چند پیشنهاد تصادفی و لیستی از کلمات کلیدی مربوط به موضوعی را که می خواهید پیدا کنید.

چگونه از ابزار استفاده می کنید? به صفحه اصلی بروید و کلمات کلیدی مورد نظر خود را تایپ کنید. بعد ، پسوندهای مورد نظر خود را انتخاب کنید و بگذارید چرخ بچرخد. هنگامی که لیست نام ها ظاهر می شود ، یکی از مورد نظر خود را انتخاب کرده و به فرم ثبت دامنه بروید.

چه کسی باید از آن استفاده کند? این که آیا شما کلمات کلیدی خاصی را هدف قرار داده اید یا به ایده های خود باز نیستید ، Domain Wheel در ارائه پیشنهادات و ترکیب های سرگرم کننده و خلاقانه خوب است. نتایج جستجوی نام دامنه شامل اسامی خاص و تصادفی است ، بنابراین ، اگر به یک دامنه جذاب نیاز دارید ، مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارد.

جوانب مثبت و منفی دامنه

طرفداران
منفی
 • با گزینه های نام خلاق همراه است: «به نظر می رسد» ، h قافیه هایی با.
 • رابط کاربری این ابزار سریع و زیبا است.
 • می توانید نتایج را با پسوند محدود کنید.
 • کلمات کلیدی مرتبط با موضوع شما را به شما نشان می دهد.
 • گزینه های زیادی برای فیلتر کردن نتایج ارائه نمی دهد.
 • در دسترس بودن رسانه های اجتماعی نیست.

7. عدم امکان!

http://impossibility.org/

غیرممکن

غیرممکن! در رویکرد خود برای تولید نام دامنه بسیار خلاق است ، و همچنین تعداد انگشت شماری از گزینه های شسته و رفته را در اختیار شما قرار می دهد که چگونه می توانید فرایند را شخصی سازی کنید.

چگونه از ابزار استفاده می کنید? شما با ارائه یک کلمه کلیدی بذر و انتخاب آنچه می خواهید برای اضافه شدن به آن کلمه کلیدی شروع کنید ، شروع می کنید. شما می توانید از میان افعال ، صفت ها و اسم ها را انتخاب کنید ، همچنین باید این کلمات را انتخاب کنید که آیا آنها باید چهار کلمه ، پنج یا شش حرف باشند و آیا باید در ابتدا یا انتها ظاهر شوند..

چه کسی باید از آن استفاده کند? این واقعا جالب است اگر شما مایل به صرف برخی از زمانها برای آزمایش ترکیب های احتمالی کلمات هستید.

غیرممکن! مزایا و معایب

طرفداران
منفی
 • میزان کنترلی که در هنگام سفارشی سازی دامنه ها به شما می دهد بسیار جالب است.
 • این نام دامنه کاملاً خلاق ایجاد می کند.
 • این فقط مربوط به دامنه های .com است.
 • فقط یک کلمه کلیدی بذر را مجاز می کند.

8. DomainsBot

http://www.domainsbot.com/

دامنه

DomainsBot نه تنها ایجاد نام دامنه جالب برای شما کار بزرگی انجام می دهد بلکه به شما امکان می دهد مترادف هایی را که می خواهید در کنار کلمات کلیدی اصلی بذر خود استفاده کنید انتخاب کنید. این می تواند منجر به برخی از تنظیمات جالب شما نمی شود.

چگونه از ابزار استفاده می کنید? شروع به ارائه یک یا چند کلمه کلیدی بذر کنید. پس از انجام جستجوی اولیه ، می توانید TLD های مورد علاقه خود را سفارشی کنید ، مترادفات را اضافه یا تغییر دهید و حتی پیشوندها و پسوندهای مورد نظر خود را اضافه کنید. لیست نامهای دامنه DomainsBot با ساده ترین ترکیب کلمات کلیدی شما شروع می شود و سپس به خلاقیت بیشتری می رود.

چه کسی باید از آن استفاده کند? از آن برای بررسی همزمان چند TLD به طور همزمان استفاده کنید و همچنین برای شخصی سازی مترادف ها ، پیشوندها و پسوند های خود ، که کنترل بیشتری به شما می دهد.

DomainsBot جوانب مثبت و منفی

طرفداران
منفی
 • این سفارشی سازی خوب با مترادف ، پیشوندها و پسوندها را ارائه می دهد.
 • چندین TLD وجود دارد.
 • شما می توانید دامنه خود را مستقیماً از طریق ژنراتور مورد نظر خود از طریق ژنراتور ثبت کنید.
 • نام دامنه های تولید شده به اندازه کسانی که از برخی از ابزارهای دیگر در این لیست آمده اند خلاق نیستند.

9. NameMesh

https://www.namemesh.com/

نامداری

NameMesh یکی از تولیدکننده های بهتر نام دامنه برای بررسی اینکه آیا چند کلمه کلیدی دارید که می خواهید در دامنه درج کنید وجود دارد. لیست دامنه هایی که NameMesh ایجاد می کند بر اساس کلمات کلیدی شما گسترده است ، و به طور مرتب به چند دسته تقسیم می شود: مشترک ، جدید ، کوتاه ، سرگرم کننده و سئو.

چگونه از ابزار استفاده می کنید? با وارد کردن کلمات کلیدی خود – شما می توانید یک یا تعداد زیادی – شروع کنید و TLD های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. NameMesh لیست عظیمی از نام دامنه های تولید شده را به شما ارائه می دهد و نشان می دهد که کدام یک از آنها برای ثبت نام در دسترس است..

نکته: گزینه “علامت گذاری مخفی” را بردارید ، زیرا این یک مرور کلی به شما می دهد که در واقع چند نام دامنه مناسب هستند. در اصل ، اگر بیشتر TLD های دیگر آن قبلاً ثبت شده باشند ، نام دامنه را نمی خواهید.

چه کسی باید از آن استفاده کند? اگر لیستی از کلمات کلیدی را که می خواهید در نام دامنه خود داشته باشید از آنها استفاده کنید و می خواهید آنها را مرتب مرتب کنید.

نام ها و جوانب مثبت

طرفداران
منفی
 • تعداد دامنه های تولید شده بسیار زیاد است.
 • مقوله سرگرمی به ویژه ارزش دیدن دارد.
 • برخی از نامهای دامنه به عنوان موجود نمایش داده نمی شوند.

10. DomainTyper

https://domaintyper.com/

دامنه خدمات

این ابزار مورد علاقه شخصی من برای تنظیم دقیق نام دامنه من و بررسی در دسترس بودن TLD های مختلف است. گفته می شود ، در واقع مولدی نیست که می توانید هنگام شروع از ابتدا از آن استفاده کنید.

چگونه از ابزار استفاده می کنید? فقط کافی است نام مورد نظر خود را تایپ کنید و DomainTyper به صورت واقعی به شما پیشنهاداتی می دهد (نیازی به کلیک بر روی دکمه ها نیست) ، از این رو نام ابزار است. همانطور که به حوزه های موجود نگاه می کنید ، می توانید TLD های مورد علاقه خود را اضافه یا حذف کنید و حتی نام کاربری رسانه های اجتماعی موجود را نیز بررسی کنید.

چه کسی باید از آن استفاده کند? اگر تقریباً در مورد نام دامنه ای که می خواهید با آن بروید ، از آن استفاده کنید ، اما می خواهید بررسی کنید که ثبت نام های مختلف TLD و نام کاربری رسانه های اجتماعی برای آن مشکل نخواهد بود.

DomainTyper جوانب مثبت و منفی

طرفداران
منفی
 • همانطور که در زمان واقعی تایپ می کنید کار می کند.
 • تمام TLD های موجود را با یک نگاه به شما نشان می دهد.
 • می توانید TLD های سفارشی را به جستجو اضافه کنید.
 • نام کاربری رسانه های اجتماعی را بررسی می کند.
 • این به خودی خود نام دامنه ایجاد نمی کند.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me