همه چیز درباره WPBeginner – و همه چیزهایی که باید ارائه دهند (نکته: مقدار زیادی!)

معاملات وردپرس


اگر تقریباً چیزهای مرتبط با WordPress را در Google جستجو کرده اید ، تقریباً به طور قطع WPBeginner را پیدا کرده اید.

اگر با این حال با WPBeginner آشنا نیستید ، با این وجود یک منبع وردپرس با انبوه محبوب با 8.26 میلیون بازدید ماهانه تخمین زده می شود (مطابق گفته های مشابه وبه و رتبه الکسا 3،666 (که واقعاً خوب است)) ، به واقع ساده ترین وردپرس مستقل است. منبع در شبکه! من می دانم ، درست است: وای!

فراتر از شماره های ترافیک ، WPBeginner همچنین دارای 370،000 مشترک مشترک ایمیل ، 9،411 عضو در گروه تازه ایجاد شده در Facebook ، و 146،000 مشترک YouTube است. این مطالب را در مورد همه چیز از آموزش برای اقدامات مبهم وردپرس گرفته تا جمع بندی های افزونه و تم ، و یک واژه نامه عظیم از اصطلاحات محبوب WordPress ارائه می دهد.

اما آیا می دانید چیزهای بیشتری برای WPBeginner وجود دارد فقط از وب سایت WPBeginner؟ سید بلخی ، بنیانگذار WPBeginner ، سالها را در ساخت میزبان کاملی از سایتها ، خدمات و محصولات فوق العاده چشمگیر مرتبط با وردپرس گذرانده است.

The Rundown Quick در WPBeginner

WPBeginner در سال 2009 (توسط سید بلخی) تأسیس شد ، و از آن زمان به طور پیوسته به یک تجارت فوق العاده موفق امروزی تبدیل شده است..

صفحه اصلی WPBeginner در سال 2019

برچسب WPBeginner یک “راهنمای مبتدی برای وردپرس” است ، که توصیف بسیار خوبی از آنچه شما هنگام بازدید از WPBeginner دریافت خواهید کرد ، می باشد ، اما اگر زمان لازم را بدست آورید ، می توانید مطالب پیشرفته تری نیز پیدا کنید. واقعاً در.

محتوای اصلی آنها به چند دسته مختلف تقسیم می شود:

 • وبلاگ – شامل آموزش ها ، جمع بندی موضوعات / افزونه ها و اخبار و نظرات است.
 • معاملات – کوپن هایی برای میزبانی وردپرس ، مضامین و افزونه ها.
 • واژه نامه – تعاریف اصطلاحات محبوب مربوط به وردپرس.
 • فیلم ها – این ها فقط فیلم های آموزشی با برچسب سفید از WP101 هستند ، اما در صورت ثبت نام می توانید به صورت رایگان به آنها دسترسی داشته باشید.
 • کانال YouTube – فیلم های منحصر به فرد ایجاد شده توسط WPBeginner.

بعلاوه آنها همچنین یک سرویس راه اندازی وبلاگ رایگان ارائه می دهند ، در نتیجه می توانید WPBeginner را در صورت ورود به یکی از خدمات میزبانی وابسته به آن ، وبلاگ خود را تنظیم کنید. WPBeginner می گوید که به بیش از 100،000 نفر به راه اندازی وب سایت با این سرویس کمک کرده اند – وای!

همانطور که در مقدمه به آن اشاره کردم ، WPBeginner بسیار محبوب است. برخی از اعداد سخت – فقط برای نشان دادن چقدر محبوب:

 • ترافیک – 8 به علاوه میلیون بازدید کننده در هر ماه تخمین زده می شوند (طبق گفته های مشابهWeb – بدیهی است که فقط Syed / WPBeginner از رقم دقیق اطلاع دارد).
 • مشترکین ایمیل – 370،000 به علاوه.
 • دنبال کنندگان فیس بوک – 367،212 به علاوه.
 • مشترکین YouTube – 146،000 به علاوه ، با بیش از 14 میلیون بازدید کلی.
 • دنبال کنندگان توییتر – 193،000 به علاوه.

WPBeginner برای تأمین انرژی همه این ویژگی ها برای میلیون ها بازدیدکننده ، میزبان میزبان با HostGator است – در یک مجموعه ویژه ویژه.

معرفی انگیزه عالی ، شرکت پشت WPBeginner (و چیزهای دیگر)

همه اینها غیر از این است ، در اینجا جایی است که ما شروع می کنیم به مباحثی که ممکن است قبلاً با آنها آشنایی نداشته باشید.

صفحه اصلی انگیزه عالی

ببینید ، دسترسی WPBeginner خیلی بیشتر از WPBeginner.com می رود.

WPBeginner بخشی از شرکتی به نام Awesome Motive است که تعداد زیادی پروژه را شامل می شود:

 • تأسیس یا تأسیس شده توسط شرکت سید و شرکت
 • کسب و کار موجود.

در زمان نوشتن ، در اینجا همه ویژگی های اصلی آنلاین تحت نام تجاری Awesome Motive ارائه شده است. هم اکنون آنها را لیست می کنم ، و سپس اطلاعات کمی در مورد هر ابزار در بخش بعدی به اشتراک می گذارم:

وب سایت / وبلاگ در مورد وردپرس:

 • WPBeginner – وبلاگی که همه چیز را شروع کرد.
 • IsItWP – یک جستجوگر و وبلاگ استفاده از WordPress.

ابزارهای افزونه وردپرس / SaaS:

 • OptinMonster – یک افزونه بسیار محبوب محبوب / SaaS.
 • WPForms – افزونه شگفت انگیز وردپرس مبتدی مبتکرانه.
 • MonsterInsights – یک افزونه Google Analytics.
 • SeedProd – یک افزونه حالت به زودی / تعمیر و نگهداری.
 • RafflePress – افزونه مسابقه / مسابقه.
 • ExactMetrics – یک افزونه Google Analytics.
 • TrustPulse – یک افزونه FOMO / social proof / SaaS.
 • WP Mail SMTP – به شما کمک می کند تا از SMTP با وردپرس استفاده کنید.
 • درج هدر و پاورقی – به شما کمک می کند قطعه کد را به وردپرس اضافه کنید.
 • Weebly to WordPress – سایتی برای کمک به انتقال قوم از Weebly به وردپرس با صادر کردن محتوای Weebly به پرونده ای که می توانید به وردپرس وارد کنید.

توجه: تعدادی افزونه کوچکتر دیگر را نیز در WordPress.org پیدا خواهید کرد ، اما ابزارهای فوق ابزارهای اصلی هستند.

وب سایت های غیر WordPress:

 • Nameboy – تولید کننده نام دامنه.
 • Blog Tyrant – یک وبلاگ در مورد وبلاگ نویسی.

Awesome Motive همچنین از طریق صندوق شتاب دهنده وردپرس خود در تعدادی از مشاغل وردپرس سرمایه گذاری کرده است – بعدا در مورد برنامه سرمایه گذاری بیشتر صحبت خواهم کرد. در حال حاضر ، Awesome Motive در افزونه های وردپرس زیر سرمایه گذاری کرده است:

 • عضوپرس
 • پیوندهای زیبا
 • شرکت وابسته رویال
 • فرم های عالی
 • SeedProd (این تبدیل به یک ادغام / کسب کامل شده است ، به همین دلیل شما SeedProd را در بالا نیز مشاهده می کنید).

سرانجام ، Awesome Motive قبل از فروش و یا خاموش کردن آنها ، افزونه ها و وب سایت های محبوب دیگری داشت ، از جمله:

 • Envira Gallery – افزونه گالری وردپرس. فروخته شده در سال 2017 و هنوز هم تحت مدیریت جدید.
 • Soliloquy – افزونه کشویی WordPress. فروخته شده در سال 2017 و هنوز هم تحت مدیریت جدید.
 • List25 – یک وب سایت محبوب فهرست و همچنین کانال YouTube با بیش از 2.6 میلیون مشترک. فروخته شده در سال 2018 و هنوز هم فعال است.
 • ThemeLab – توسط سید در سال 2014 به دست آورد ، اما پس از آن در سال 2016 تعطیل شد. اکنون ، فقط به IsItWP تغییر مسیر می یابد.

نگاهی عمیق تر به محصولات جالب انگیزه / WPBeginner

بعد ، بیایید نگاهی عمیق تر به محصولات وردپرس بین چتر عالی (Motive Motive / WPBeginner) بیندازیم.

نکته ای که هنگام نوشتن این بخش برای من جالب توجه بود این بود که محبوبیت بسیاری از این ابزارها چقدر است. در حقیقت ، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که احتمالاً حداقل یکی از این افزونه ها را در حال حاضر استفاده کرده اید ، زیرا آنها به طور جمعی توسط میلیون ها وب سایت وردپرس استفاده می شوند!

OptinMonster – ابزار بازشو و انتخاب کردن

OptinMonster در سال 2013 توسط سید بلخی و توماس گریفین بنیانگذاری شد. این برنامه به عنوان یک افزونه تولید سرب برای وردپرس ، پیش از ورود به یک ابزار SaaS مستقل از پلتفرم در سال 2015 آغاز شد..

صفحه اصلی OptinMonster

این بدان معناست که در هر نوع وب سایت کار می کند ، اگرچه هنوز یک افزونه WordPress را در WordPress.org شامل می کنید تا به شما در ادغام OptinMonster در وب سایت خود کمک کند.

با استفاده از انواع مختلف پنجره ها ، OptinMonster به شما کمک می کند تا لیست ایمیل خود را رشد داده و پیشنهادات خود را ارتقا دهید. این شامل تست A / B ، آنالیز و بسیاری از قوانین هدفمند و تحریک قوانین است. OptinMonster حتی اصطلاح Exit Intent را به خاطر فناوری ماشه خروج از آن علامت گذاری کرد.

در سال 2019 ، OptinMonster در بیش از 700،000 وب سایت استفاده می شود ، و می توانید در مورد بررسی کامل OptinMonster ما در مورد عملکرد آن اطلاعات کسب کنید.

WPForms – سازنده فرم وردپرس

افزونه های فرم وردپرس بسیار خوبی وجود دارد ، بنابراین هنگامی که سید بلخی و جارد آتشیسون در WPForms با هم بنیانگذاری WPForms را ایجاد کردند ، جای تعجب دارد ، زیرا آنها در حال ایجاد فضای رقابتی هستند..

صفحه اصلی WPForms

با این حال ، طبق گفته WordPress.org ، WPForms از آن زمان تاکنون رشد فوق العاده ای را تجربه کرده است و اکنون به طور فعال در بیش از 2 میلیون وب سایت استفاده می شود. این باعث می شود آن را به یکی از محبوب ترین پلاگین های فرم وردپرس در آنجا تبدیل کند.

علاوه بر ارائه یک محصول با کیفیت ، WPForms همچنین با برخی از میزبانان وردپرس میزبان پیش ساخته همراه است ، که قطعاً در رشد سریع آن نقش داشته است.

WPForms دارای نسخه رایگان در WordPress.org است که برای فرم های ساده (مانند فرم تماس) عالی است. سپس ، یک نسخه Pro نیز وجود دارد که پشتیبانی از کاربردهای پیشرفته تر ، مانند:

 • فرمهای انتخاب ایمیل
 • فرم پرداخت
 • فرم ارسال پست جلویی
 • و غیره

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد WPForms ، بررسی کامل WPForms ما را بررسی کنید.

MonsterInsights – افزونه Google Analytics

MonsterInsights محبوب ترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. برخلاف دو افزونه قبلی ، این یکی توسط تیم Awesome Motive ایجاد نشده است.

صفحه اصلی MonsterInsights

در ابتدا ، این افزونه با عنوان “Yoast Analytics” آغاز شد ، توسط همان تیم در پشت افزونه محبوب Yoast SEO توسعه یافته است. با این حال ، سید دوباره Yoast Analytics را در سال 2016 به دست آورد ، و سپس دوباره آن را به MonsterInsights معرفی کرد.

MonsterInsights هم اکنون نسخه رایگان و پریمیومی ارائه شده است. این کمک می کند تا وب سایت خود را به Google Analytics وصل کنید و داده های Google Analytics را بدون ترک داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

با نسخه Pro نیز می تواند در تنظیم ردیابی تبدیل / رویداد ، ردیابی تجارت الکترونیکی ، ابعاد سفارشی و موارد دیگر به شما کمک کند..

طبق گفته WordPress.org ، در بیش از 2 میلیون سایت WordPress فعال است.

ما نحوه استفاده از MonsterInsights را در ویدیوی خود در مورد چگونگی استفاده از Google Analytics با WordPress پوشش می دهیم.

SeedProd – به زودی و افزونه حالت تعمیر و نگهداری

SeedProd که توسط جان ترنر تأسیس شده است ، یکی از محبوب ترین افزونه های حالت به زودی و تعمیر و نگهداری برای وردپرس است..

صفحه اصلی SeedProd

جان در ابتدا برای پیوستن به صندوق شتابدهنده وردپرس WPBeginner اقدام به ثبت نام كرد. با این حال ، هر دو پس از صحبت با سید ، آنها تصمیم گرفتند كه انگیزه عالی را برای كسب كامل SeedProd ایجاد كند. جان همچنین به عنوان بخشی از کسب ، که در اواخر سال 2018 اتفاق افتاد ، به تیم Awesome Motive پیوست.

SeedProd به شما کمک می کند تا یک صفحه حالت حفظ و نگهداری یک ظاهر طراحی شده یا صفحه به زودی ایجاد کنید که می توانید در صورت لزوم آن را روشن کنید. شما هنوز هم می توانید به سایت منظم وردپرس خود دسترسی پیدا کنید ، اما بازدید کنندگان صفحه ای را که ایجاد کرده اید می بینند.

یک نسخه رایگان در WordPress.org و همچنین نسخه برتر با قابلیت های بیشتر وجود دارد.

طبق گفته WordPress.org ، SeedProd در بیش از 900،000 سایت WordPress فعال است.

RafflePress – افزونه Giveaway

RafflePress جدیدترین افزونه Awesome Motive / WPBeginner است (حداقل در زمان نوشتن بود). Awesome Motive آن را در ژوئیه سال 2019 راه اندازی کرد ، بنابراین فقط یک یا دو ماه بود که ما این پست را منتشر کردیم.

صفحه اصلی RafflePress

RafflePress یک افزونه ارائه دهنده وردپرس است که می توانید برای رشد لیست ایمیل ، ترافیک وب سایت و دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید..

اگر تا به حال در یک مسابقه Rafflecopter شرکت کرده اید ، این ایده همان است:

می توانید لیستی از “وظایف” ایجاد کنید که باعث ورود افراد می شود. به عنوان مثال ، “ما را در توییتر دنبال کنید” یا “به خبرنامه ایمیل ما بپیوندید”. سپس کاربران می توانند با انجام کارهای مختلف وارد مسابقه شوند و امتیاز کسب کنند.

RafflePress دارای یک نسخه رایگان محدود در WordPress.org و همچنین نسخه برتر است که قابلیت های بیشتری را باز می کند.

از آنجا که RafflePress کاملاً جدید است ، فقط در 200 سایت وردپرس فعال است (در زمان نوشتن). با این وجود ، با توجه به رشد سایر افزونه ها ، من می خواهم شرط بندی کنم که وقتی این مطلب را خواندید ، این تعداد بسیار بیشتر شود.

ExactMetrics – افزونه Google Analytics

ExactMetrics یکی دیگر از افزونه های Google Analytics است که با MonsterInsights همپوشانی زیادی دارد. همچنین ، مانند MonsterInsights ، ExactMetrics یک تولید انگیزه عالی Awesome Motive نیست.

صفحه اصلی ExactMetrics

درعوض ، این یکی در ابتدا با نام Google Analytics Dashboard برای وردپرس (GADWP) شناخته می شد و برای مدت طولانی محبوب ترین جایگزین برای MonsterInsights بود.

در ماه مه سال 2018 ، Syed داشبورد Google Analytics را برای وردپرس از Alin Marcu ، توسعه دهنده اصلی که به دنبال فروش بود ، بدست آورد و آنرا دوباره به عنوان ExactMetrics معرفی کرد.

داشبورد اصلی Google Analytics برای وردپرس 100٪ رایگان بود و ExactMetrics حداقل تاکنون این جنبه رایگان را حفظ کرده است. یعنی نسخه پریمیومی وجود ندارد.

براساس این نظر سید در مورد پست کسب ، به نظر می رسد بخشی از انگیزه دستیابی به این افزونه این بود که آن را از دست یک رقیب دور نگه دارد (زیرا Alin قبلاً اعلام کرده بود که می خواهد GADWP بفروشد).

مانند MonsterInsights ، ExactMetrics به شما کمک می کند تا وب سایت خود را به Google Analytics متصل کنید و گزارش ها را در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید. همچنین می تواند به شما در تنظیم تنظیم ردیابی رویدادها و ابعاد دلخواه کمک کند.

طبق گفته WordPress.org ، در بیش از یک میلیون سایت وردپرس فعال است.

TrustPulse – اثبات اجتماعی SaaS / افزونه

TrustPulse که توسط آوران عالی انگیز در آوریل 2019 شروع به کار کرد ، یکی دیگر از موارد جدید اضافه شده به خانواده محصولات جذاب انگیز است.

صفحه اصلی TrustPulse

مانند OptinMonster ، این یک ابزار SaaS مستقل است ، نه یک افزونه اختصاصی وردپرس. با این حال ، این افزونه را در WordPress.org شامل می کند تا به شما کمک کند TrustPulse را در سایت WordPress خود ادغام کنید..

TrustPulse به شما کمک می کند تا افراد هنگام انجام برخی اقدامات مانند انجام خرید ، عضویت در لیست ایمیل و موارد دیگر ، اعلان های زمان واقعی را در سایت خود نمایش دهند. احتمالاً قبلاً این موارد را دیده اید زیرا این تاکتیک بسیار مرسوم است.

ایده این است که با نمایش این اطلاعیه ها در زمان واقعی ، شما می توانید از طریق اثبات اجتماعی و ترس از گمشدگی نرخ تبدیل خود را افزایش دهید..

Awesome Motive از این اعلان ها در برخی از سایت های خود استفاده می کند ، بنابراین به نظر می رسد این استراتژی برای آنها به خوبی کار می کند. به عنوان مثال ، اعلان های TrustPulse را در وب سایت های OptinMonster و SeedProd مشاهده خواهید کرد.

سایر ویژگی ها و وب سایت ها

در آخر ، بیایید سریعاً نگاهی به برخی از ویژگیهای دیگر Awesome Motive بیندازیم:

 • IsItWP – این ابزار به افراد کمک می کند تا تعیین کنند وب سایت از وردپرس استفاده می کند یا خیر. سید آن را در اوایل زندگی به دست آورد و از آن زمان وبلاگی را به آن اضافه کرده است که در رتبه بندی بسیار خوبی نیز در گوگل قرار دارد.
 • Nameboy – ابزاری برای ایجاد نام دامنه است که Awesome Motive در سال 2018 به دست آورد. ابزار اصلی در سال 1999 به راه افتاد و آن را به یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان نام دامنه در آنجا تبدیل کرد.
 • Blog Tyrant – یک وبلاگ محبوب در مورد بلاگ نویسی که Awesome Motive از بنیانگذار اصلی در سال 2018 بدست آورد و در سال 2019 دوباره راه اندازی کرد. وبلاگ اصلی در سال 2010 راه اندازی شد.
 • درج هدر و پاورقی – این یک افزونه 100٪ رایگان در WordPress.org است که به افراد کمک می کند قطعه کد را به عنوان یا صفحه اصلی آنها اضافه کنند. مطابق با WordPress.org در بیش از 800،000 سایت WordPress فعال است.
 • WP Mail SMTP – این افزونه محبوب است که به شما کمک می کند تا ایمیل های وردپرس را از طریق SMTP ارسال کنید. Awesome Motive آن را در سال 2017 از توسعه دهنده اصلی بدست آورد و طبق گفته WordPress.org افزونه توسط بیش از یک میلیون سایت وردپرس استفاده می شود..

صندوق شتاب دهنده رشد WPBeginner

علاوه بر خواص Awesome Motive ایجاد یا به دست آورد ، Syed همچنین صندوق شتاب دهنده رشد WPBeginner را در آگوست سال 2018 راه اندازی کرد.

با کمک این صندوق ، سید متعهد شد بین 100 تا 500 کیلو دلار در یک گروه کوچک از مشاغل با تمرکز وردپرس سرمایه گذاری کند..

سید شاهد عدم تطابق بین اندازه اکثر مشاغل وردپرس و اندازه مشاغل تولید شده است که باعث ایجاد علاقه سرمایه گذاری متعارف می شوند. یعنی در حالی که مشاغل وردپرس وجود داشتند که می توانند یک سرمایه گذاری را برای استفاده مناسب انجام دهند ، صندوق های سرمایه گذاری بزرگتر علاقه ای به این کار ندارند.

علاوه بر سرمایه گذاری پولی ، سید و تیمش همچنین متعهد شده اند كه مربیگری را برای یاری رساندن به مشاغل وردپرس در اجرای فرایندهای خوب و افزایش رشد فراهم كنند..

در نوامبر 2018 ، سید اولین دور شرکت ها را اعلام کرد ، که شامل برخی از افزونه هایی است که قبلاً در بالا به آنها اشاره کردیم:

 • CaseProof – شرکت مادر در پشت سه افزونه: MemberPress ، پیوندهای زیبا و وابسته رویال.
 • فرم های عالی – افزونه فرم که بیشتر روی کاربردهای پیشرفته متمرکز است ، مانند نمایش ارسال فرم و ایجاد ماشین حساب. این تمرکز روی برنامه های پیشرفته تر به همین دلیل است که سید سرمایه گذاری راحت کرده است حتی اگر انگیزه عالی قبلاً WPForm داشته باشد.
 • SeedProd – دوباره ، این به یک کسب کامل تبدیل شد و نه فقط یک سرمایه گذاری.

در کل ، بیش از 90 شرکت مختلف متقاضی شتاب دهنده بودند که تنها سه مورد این برش را دارند.

اگر روند اجرای خوب پیش برود ، سید قصد دارد برنامه هایی را در سال 2019 دوباره به شتاب دهنده باز کند. وی همچنین می خواهد ایده راه اندازی صندوق انکوباتور را برای تأمین سرمایه گذاری بذر برای ایده های اولیه محصولات محصول وزن کند..

تاریخچه WPBeginner: چگونه شروع شد?

حالا می دانید اکنون اوضاع چگونه است ، بیایید کمی به زمان برگردیم و به ریشه WPBeginner نگاه کنیم. پس از همه ، WPBeginner بنیاد و سایتی است که همه آن را آغاز کرده است.

سفر سید با وردپرس از سال 2008 آغاز شد ، و وی WPBeginner را به زودی پس از آن در سال 2009 راه اندازی کرد.

این طرح اصلی از همه راه برگشت در ژوئیه 2009 است:

صفحه اصلی WPBeginner در سال 2009

در نوامبر 2011 ، Syed نسخه WPBeginner نسخه 3.0 را راه اندازی کرد (سیید تصمیم گرفت 2.0 را راه اندازی نکند زیرا او از این کار راضی نبود ، به همین دلیل نسخه را رد کرد). این نسخه یک طراحی جدید و همچنین ادغام بهتر برای عملکرد کوپن به ارمغان آورده است.

متأسفانه ، Archive.org در حال انتخاب یک ظاهر طراحی کامل موضوع نیست ، اما می توانید ببینید که چگونه یک تغییر بزرگ در سیستم ناوبری رخ داده است ، با یک منوی عمودی در سمت:

صفحه اصلی WPBeginner در سال 2011

نسخه بعدی – نسخه 4.0 – اندکی پس از آن در ژوئن 2012 راه اندازی شد زیرا سید از نتایج نسخه 3.0 خوشحال نبود. نسخه 4.0 فیلم ها و راهنماها را اضافه کرد ، و همچنین تغییر در استفاده از چارچوب محبوب پیدایش به عنوان پایه و اساس موضوع را نشان داد.

نسخه 4.0 همچنین نوار نارنجی قابل تشخیص را در بالا بازگرداند ، که WPBeginner هنوز از آن استفاده می کند:

صفحه اصلی WPBeginner در سال 2012

WPBeginner چهار سال قبل از راه اندازی نسخه 5.0 در نوامبر 2016 این طرح را حفظ کرده است. نسخه 5.0 همان اصول طراحی اولیه را حفظ کرده است ، فقط در یک بسته مدرن تر.

در سال 2019 ، WPBeginner هنوز هم همین طرح را اجرا می کند – هرچند همیشه می توان نسخه 6.0 را در این راه مشاهده کرد!

صفحه اصلی WPBeginner در سال 2019

WPBeginner دهمین سالگرد تولد خود را در ژوئیه 2019 جشن گرفت و جوایز بیش از 124000 دلار را اهدا کرد.

سید بلخی کیست?

من در این مقطع زیاد به سید بلخی اشاره کرده ام ، اما من به عنوان یک شخص زیاد صحبت نکرده ام. بیایید با نگاه کردن به مرد پشت بسیاری از این محصولات ، همه چیز را تمام کنیم …

سید متولد کراچی پاکستان بود ، اما خانواده وی هنگام 12 سالگی به ایالات متحده مهاجرت کردند.

وی تقریباً همزمان با آنلاین کار خود را آغاز کرد و مدت کوتاهی پس از آن وردپرس را کشف کرد و تصمیم گرفت در سال 2008 همه سایتهای مشتری خود را به وردپرس مهاجرت کند.

پس از سؤال از مشتریان در مورد WordPress ، سید WPBeginner را در سال 2009 راه اندازی کرد و خوب ، بقیه تاریخ است.

فراتر از تلاشهای تجاری ذکر شده در بالا ، سید همچنین رئیس بنیاد بلخی ، که بورسیه های تحصیلی را ارائه می دهد و به ساخت مدارس در کشورهای در حال توسعه مانند کامبوج و گواتمالا کمک کرده است..

سید همچنین دامنه wp.org را در سال 2016 به بنیاد وردپرس اهدا کرد. پیش از آن ، وی مالک این دامنه بود و آن را به WPBeginner هدایت می کرد..

شاید از همه جالب توجه ، سید در زمان نوشتن فقط 28 سال داشت ، بنابراین او همه این کارها را قبل از 30 سالگی انجام داده است. اگر ریاضی را انجام دهید ، این بدان معنی است که وی WPBeginner را در حدود سن 18 سالگی راه اندازی کرد..

اگر می خواهید با سید ارتباط برقرار کنید ، می توانید به وب سایت شخصی و وبلاگ وی رجوع کنید یا وی را در توییتر دنبال کنید.

سید در وبلاگ خود غالباً پست نمی کند ، اما او سالانه پست های مفصلی را در سال بررسی می کند که خواندن بسیار خوبی است ، به خصوص اگر به تجارت وردپرس علاقه دارید. می توانید موارد جدیدی را در زیر مشاهده کنید:

 • 2018
 • 2017
 • 2016

در برخی از این مصاحبه ها همچنین می توانید در مورد سید اطلاعات بیشتری کسب کنید:

 • سید در پادکست Founder
 • سید مصاحبه شده توسط Harsh @ ShoutMeLoud
 • مصاحبه سید با دن مارتل

سرانجام ، سید نیز طی سالها گفتگوهای مختلفی در WordCamps مختلف انجام داده است که می توانید در اینجا مرور کنید.

برای WPBeginner و Motive Awesome بعدی چیست?

اگر از WordPress استفاده می کنید ، سخت است که فکر کنید قبلاً با وب سایت یا کالایی در WPBeginner و / یا انگیزه عالی ارتباط برقرار نکرده اید. و با سرعت سریع کسب و عرضه محصولات ، هر دو همچنان در حال رشد هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map