Zerif Pro Review: یک موضوع وردپرس عالی با یک صفحه از ThemeIsle

معاملات وردپرس


Zerif Pro یک موضوع وردپرس بسیار موفق – و بسیار متنوع است – از ThemeIsle است که به طور خاص برای کمک به شما در ساخت یک وب سایت یک صفحه ای شیک برای ارتقاء مشاغل یا خدمات آنلاین شما طراحی شده است.

در این بررسی ، ما به ویژگی های Zerif Pro خواهیم پرداخت و به بررسی چگونگی جمع شدن آنها به طور کلی می پردازیم.

بیا شروع کنیم.

ویژگی های تم وردپرس Zerif Pro

Zerif Pro به عنوان یک موضوع وردپرس با یک صفحه صورتحساب است ایجاد وب سایت برای آژانس های خلاق.

بخش ویژگی های Zerif Pro

این بخش دارای کلیه بخش های صفحه اصلی است که چنین پروژه ای می تواند به آن نیاز داشته باشد ، از جمله:

 • منطقه بزرگ عنوان
 • بخش ویژگی ها
 • تماس به منطقه عمل
 • محتوای نمونه کارها
 • درباره بخش ، با نمودارهای مهارت کامل است
 • ویترین آرم مشتری
 • پروفایل اعضای تیم ، با لینک های رسانه های اجتماعی کامل است
 • جدول قیمت گذاری ، بخش مقایسه بسته ها
 • فرم خبرنامه
 • توصیفات مشتری
 • بخش Google Maps
 • فرم تماس
 • آخرین اخبار فید وبلاگ

این موارد را در کنار هم قرار دهید و Zerif Pro تمام بخش ها را در اختیار شما قرار می دهد. هر نوع طرح وب سایت یک صفحه ای مناسب شما نیاز خواهد داشت ، در ادامه با موارد لوکس دیگری که می توانید برای تقویت وب سایت خود استفاده کنید ، در صدر قرار دارد. هر بخش اختیاری است – به راحتی می توانید هر کدام از آنها را با لمس یک دکمه روشن یا خاموش کنید.

بخش نمونه کارها Zerif Pro

از آنجا که موضوع Zerif Pro کاملاً ابزار WordPress Customizer را در بر می گیرد ، کل ترتیب صفحه اصلی و محتوای آن از طریق رابط کاربری بصری این ابزار مدیریت می شود. این به شما امکان می دهد پیش نمایش زنده جلوی صفحه اصلی وب سایت خود ، که روند ساخت Zerif Pro شخصی شما را ساده و ساده می کند.

سفارش بخش Zerif Pro

سایر ویژگی های قابل توجه Zerif Pro شامل گزینه های نامحدود پیکربندی سفارشی ، یک طرح کاملاً پاسخگو به تلفن همراه ، پیمایش اختلاف منظر پویا و سازگاری WooCommerce برای کسانی که می خواهند محصولات و خدمات را بطور مستقیم از وب سایت خود بفروشند..

این موضوع برای استفاده از افزونه های رایگان WP Product Review و Revive Old Post ساخته شده است که به طور تصادفی نیز از ThemeIsle هستند. پس از فعال کردن Zerif Pro در وب سایت خود ، از شما خواسته می شود این دو افزونه را نصب کنید که به شما امکان می دهد بررسی های حرفه ای را در وب سایت خود منتشر کنید و بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را خودکار کنید.

به طور کلی ، Zerif Pro دارای تمام ویژگی هایی است که می توانید برای ارتقاء مشاغل ، آژانسها یا خدمات خود به وب سایت احتیاج داشته باشید – همه در یک طراحی مدرن جذاب پیچیده شده اند..

با این حال ، مانند هر موضوعی ، تا حدودی تا چه اندازه از کاربرد آن بسیار ساده است. با این حساب ، اجازه دهید نگاهی به پشت صحنه بیندازیم تا ببینیم که عقب Zerif Pro چگونه کار می کند.

استفاده از Zerif Pro برای ساخت یک وب سایت وردپرس یک صفحه ای

پس از خرید طرح Zerif Pro ، به محتوای نمونه دسترسی خواهید یافت. استفاده از مطالب نمونه ، راهی سریع و آسان برای ایجاد مجدد وب سایت مورد استفاده توسط ThemeIsle به عنوان نسخه آزمایشی را به شما می دهد.

نسخه آزمایشی Zerif Pro

اگر می خواهید این محتوای نمونه را وارد کنید ، می توانید فقط با چند کلیک قاب اسکلت برای وب سایت خود داشته باشید. با این حال باید بگویم که من به دلیل این واقعیت که دو نوع پست سفارشی مورد استفاده توسط محتوای نمونه در سایت من موجود نبودند ، دچار مشکلاتی شدم. گذشته از این ، بقیه واردات هموار اجرا شد ، و من یک نسخه کاری از این موضوع داشتم که از آن به عنوان پایه وب سایت استفاده کنم..

ابزارکهای صفحه شخصی سفارشی

از آنجا که Zerif Pro برای استفاده در قالب یک صفحه طراحی شده است ، اضافه کردن مطالب به صفحه اصلی کمی متفاوت از آنچه ممکن است برای یک موضوع “منظم” انجام دهید وجود دارد. به جای ویرایش یک پست یا صفحه استاندارد وردپرس ، محتوای صفحه اصلی است ذخیره شده در ابزارک های سفارشی.

خوانندگانی که از هر یک از مضامین کودک مدرن Genesis Framework از StudioPress استفاده کرده اند ، باید با این رویکرد در مدیریت محتوای صفحه اصلی آشنا باشند ، اما اگر این طور نباشید ، نگران نباشید – ما آن را تا حدودی پوشش خواهیم داد..

ابزارک های Zerif Pro

پس از بررسی چندین مضمون مختلف یک صفحه ای در طی این سالها ، من کشف کرده ام که تعدادی از راه های توسعه دهندگان می توانند “صفحه تنها با چند بخش” را جستجو کنند تا به دنبال صفحه های یک صفحه ای خود باشند.

از گزینه های موجود – که شامل پانل های کنترل گزینه گزینه تم ، ابزار سازنده صفحه ، کد کوتاه و زمینه های سفارشی – رویکرد ویجت سفارشی است که توسط Zerif Pro استفاده می شود. این امر به ویژه در حال حاضر صادق است که می توان با ابزارک از طریق ابزار Customizer وردپرس کار کرد.

پیش نمایش های زنده با وردپرس Customizer

بله ، درست است: ابزارک های سفارشی Zerif Pro که برای جمع آوری صفحه اصلی شما با محتوا استفاده می شوند از طریق ابزار WordPress Customizer کنترل و کنترل می شوند.

Zerif Pro Customizer Small

با بارگیری ابزار WordPress Customizer ، می توانید به سادگی به بخش صفحه اصلی مورد نظر برای ویرایش بروید و سپس محتوای خود را وارد کنید. از آنجا که ابزار Customizer تم پیش نمایش زنده ای از هرگونه تغییر ایجاد می کند ، به محض ایجاد آنها ، لازم نیست که مرتباً زبانه های مرورگر را تغییر دهید یا ویندوز را با طراوت کنید. این نه تنها باعث صرفه جویی در وقت شما می شود بلکه کل فرایند را کاربرپسندتر می کند – و بسیار ناامید کننده تر.

رنگ های سفارشی سازی Zerif Pro

نه تنها می توانید با اضافه کردن آن به ابزارک ها ، صفحه اصلی خود را با محتوای سفارشی جمع کنید ، بلکه می توانید ظاهر خود را از طریق رابط ابزار Customizer تغییر دهید.

جنبه خوب دیگر این است که از آنجا که ابزارک ها و ابزار Customizer بخش های اصلی وردپرس هستند ، هیچ رابط شخص ثالث برای یادگیری وجود ندارد: اگر از قبل با این جنبه های وردپرس آشنا هستید ، پس نباید در تنظیم این مشکل مشکلی داشته باشید. موضوع به روشی که شما می خواهید به آن نگاه کنید. و اگر با آنها آشنا نیستید ، هر چیزی که در اینجا می آموزید می تواند برای سایر مضامین اعمال شود – یا حداقل برای مواردی که ابزار WordPress Customizer را پذیرفته اند.

Zerif Pro Customizer اضافه کردن ویجت

بیشتر ویجت های سفارشی فقط متنی ساده و HTML را کنترل می کنند ، بنابراین ، بسته به توانایی های شما ممکن است تا حدودی محدود به نوع محتوای خود باشید. شاید با پیشرفت تکامل ابزار WordPress Customizer ، این موضوع به گذشته تبدیل شود – اما ، در حال حاضر ، آن را تا حدودی از تجربه کاربر کم می کند..

محتوای سفارشی ویجت Zerif Pro

با این حال ، در تصویر بزرگ ، این فقط یک نکته جزئی است – در کل ، ابزارکهای سفارشی و رویکرد Customizer واقعاً خوب عمل می کنند. هر یک از بخش های صفحه اصلی شما می تواند از طریق ابزار Customizer ویرایش شود ، با یک پیش نمایش جلوی واقعی و واقعی در زمان واقعی تغییرات شما کامل شود.

سایر جنبه های وب سایت شما که می توانید از طریق Customizer کنترل کنید شامل ترتیب بخش های موجود در صفحه اصلی ، فعال یا غیرفعال کردن اثر پیمایش صاف ، اضافه کردن آرم شما ، وارد لینک های پروفایل رسانه های اجتماعی شما و مدیریت منوهای ناوبری سایت است..

بخش نمایش Zerif Pro

از طریق رابط Customizer ، می توانید هر یک از بخش ها را با لمس یک دکمه فعال یا غیرفعال کنید ، و شما را قادر می سازد تا طرح صفحه اصلی را که مناسب پروژه شماست ، بسازید. با حذف هر چه بیشتر نیاز به تعامل با منطقه سرور وردپرس ، Zerif Pro به دلیل داشتن یک موضوع بسیار کاربر پسند وردپرس ، شهرتی را برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید یک سایت ایجاد کنید.

پس از راه اندازی وب سایت خود از طریق رابط Customizer ، می توانید صفحات داخلی و پست های وبلاگ اختیاری خود را از طریق رابط استاندارد وردپرس مدیر ایجاد کنید. اگر یک وبلاگ به وب سایت خود اضافه می کنید ، این محتوا را می توانید از فهرست های پیمایش در سایت خود یا از طریق آخرین بخش اخبار در صفحه اصلی خود در دسترس باشید..

بخش وبلاگ Zerif Pro

گزینه های قیمت گذاری Zerif Pro

Zerif Pro یا به صورت شخصی یا به عنوان بخشی از باشگاههای عضو ThemeIsle در دسترس است:

 • طرح الماس (مضامین فردی) ، 67 دلار
 • طرح گنجینه قفسه سینه همه مضامین ، 99 دلار
 • برنامه Pirate Club Plan (تمام مضامین و افزونه ها ، 199 دلار)

خریدهای تم فردی به شما امکان دسترسی یک سال به پشتیبانی و به روزرسانی را می دهد ، در حالی که طرح گنجینه قفسه سینه به شما امکان دسترسی دو ساله را می دهد و باشگاه دزدان دریایی به شما می دهد تا در طول زندگی به اطلاعات بیشتری دسترسی داشته باشید. همه گزینه ها با 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس هستند.

نتیجه گیری بررسی موضوع Zerif Pro

Zerif Pro نه تنها عالی به نظر می رسد ، بلکه تنظیم و پیکربندی آن نیز بسیار ساده است. بنابراین بسیاری از مضامین یک صفحه ای در هنگام مدیریت بخش های مختلف آنها اشتباه می گیرند – با وجود داشتن ظاهری با کیفیت بالا ، می توانند برای کار با آنها بسیار ناامید کننده باشند.

خوشبختانه ، این مورد با Zerif Pro رخ نمی دهد. اگر می خواهید این نوع وب سایت را ایجاد کنید – خواه برای ارتقاء مشاغل یا خدمات خود استفاده کنید یا به سادگی ویژگی ها و ویژگی های چیزی را در یک صفحه مشخص برجسته کنید – این موضوع بسیار توصیه می شود.

تنها زمینه ای که کمی فاقد آن است ، قالب های ارسال پست بلاگ است. اگرچه هیچ مشکلی با آنها وجود ندارد, آنها کمی جالب تر از بقیه موضوع هستند. با این حال ، آنها تصاویری تقریباً 800 پیکسل را در خود جای داده اند – وادار کردن آنها به آسانی با برخی از محتوای بصری با کیفیت بالا.

اگر به دنبال یک موضوع جذاب وردپرس یک صفحه ای هستید که نه تنها عالی به نظر می رسد بلکه هنگام ایجاد وب سایت خود مشکلاتی برای شما ایجاد نمی کند ، Zerif Pro یک شرط محکم است!

اوه ، و مبادا فراموش کنیم ، ما با افراد مشکوک در ThemeIsle جمع شده ایم و به طرفداران WinningWP 20٪ تخفیف خوش تیپ برای هر خرید ThemeIsle ارائه می دهیم. لذت بردن!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map