نقد و بررسی موضوع Zerif Lite: یک موضوع وردپرس کاملاً رایگان از یک صفحه از ThemeIsle

معاملات وردپرس


در حال حاضر یکی از محبوب ترین تم های وردپرس منتشر شده تا به امروز * ، Zerif Lite نسخه رایگان Zerif Pro است – موضوعی که قبلاً در عمق قابل ملاحظه ای به آن نگاه کرده بودیم.

تقریباً مانند پسر عموی تجاری خود ، Zerif Lite برای ساخت وب سایتهای شیک و یک صفحه ای برای ارتقاء مشاغل یا خدمات طراحی شده است.

اگر هنوز آمادگی سرمایه گذاری روی یک محصول پریمیوم را ندارید ، یا به سادگی می خواهید از کدام نسخه از موضوع برای انتخاب بهتر مطلع شوید ، در ادامه بخوانید.

ویژگی های تم وردپرس Zerif Lite

Zerif Lite از یک طرح یک صفحه ای استفاده می کند تا به شما در ایجاد صفحه اصلی وب سایت کمک کند. با استفاده از این قالب ، شما قادر خواهید بود همه چیزهایی را که باید در یک مکان واحد بدانند به بازدید کنندگان خود بگویید.

تم Zerif Lite

اگر می خواهید نقطه نظرات خود را به سرعت جلب کنید و توجه بازدید کنندگان خود را به خود جلب کنید ، یک طرح یک صفحه ای انتخاب واضح است. با این حال ، اگر موضوعی که شما انتخاب می کنید بخش های صفحه اصلی را شامل نمی شود ، تلاش برای ساختن چیز ارزشمند می تواند به ناامیدی ختم شود. بدون بخش های مناسب صفحه اصلی ، شما خطر داشتن وب سایتی را ندارید که قادر به انجام کارهایی که انجام می دهید و مزایایی که ارائه می دهید را به طور مناسب منتقل نکنید..

با این حساب ، اجازه دهید بخش هایی را که می توانید با استفاده از Zerif Lite به یک طرح یک صفحه اضافه کنید ، نگاه کنیم.

بخش های صفحه اصلی موجود Zerif Lite

بخش ویژگی های مرور تم Zerif Lite

برای کمک به شما در ساخت یک صفحه اصلی قانع کننده برای وب سایت یک صفحه ای ، Zerif Lite بخشهای زیر را شامل می شود:

 • عنوان بزرگ
 • تمرکز / ویژگیهای ما
 • درباره ما با نمودار مهارت
 • پروفایل اعضای تیم
 • توصیفات
 • آخرین اخبار وبلاگ
 • با ما تماس بگیرید
 • دکمه های روبان
 • ناحیه پاورقی

همچنین با استفاده از کنترل هایی که تکرار ، موقعیت یابی و پیوست کردن تصویر انتخابی شما را کنترل می کنند ، می توانید کنترل خوبی در مورد جزئیات تصویر پس زمینه صفحه اصلی داشته باشید.

بخش تیم بررسی موضوع Zerif Lite

وقتی صحبت از بخش های صفحه اصلی است ، نسخه Lite دو بخش را که در Zerif Pro یافت می شود ، از دست نمی دهد: Google Maps و Pricing. تنظیم مجدد بخش های صفحه اصلی یا سفارشی کردن رنگ ها با Zerif Lite نیز ممکن نیست با نسخه تجاری امکان پذیر باشد.

با این حال ، به شرطی که قصد ندارید موقعیت مکانی خود را با نقشه Google برجسته کنید یا گزینه های قیمت گذاری خود را منتشر کنید ، نداشتن این دو بخش نباید مشکلی باشد.

قالب ارسال بلاگ

اگرچه تلاش زیادی شده است تا صفحه اصلی وب سایت شما بتواند بخشی از آن به نظر برسد ، اما الگوهای ارسال بلاگ مورد غفلت واقع نشده است – این بدان معنی است ، و همچنین با استفاده از صفحه اصلی خود برای فروش خدمات خود ، همچنان می توانید از قدرت استفاده کنید. بازاریابی محتوا برای هدایت ترافیک به وب سایت شما با یک وبلاگ مناسب.

طرح بندی وبلاگ بررسی موضوع Zerif Lite

قالب پست تنها (الگوی مورد استفاده برای نمایش هر پست وبلاگ منفرد) با بهترین مضامین بلاگ نویسی موجود نیست (به عنوان مثال یک تصویر برجسته در صفحه نمایش یا جعبه بیو نویسنده فانتزی وجود ندارد) ، اما طرح بندی های گنجانده شده باید بیشتر از کاربران مناسب باشد.

Zerif Lite همچنین با برخی از مطالب نمونه / نسخه ی نمایشی است که می توانید به راحتی در سایت شما وارد شده و متن و تصاویر اصلی را در آن جمع کنید – از این طریق یک الگوی آماده را برای شما فراهم می کنیم. Zerif Lite همچنین کاملاً پاسخگو است ، که تضمین می کند گوشی های هوشمند و تبلت های شما با استفاده از تبلت نه تنها به راحتی به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند ، بلکه خدمات خود را نیز تهیه کرده و یا محصولات خود را بصورت آنلاین خریداری کنند..

Zerif Lite بررسی تم موبایل پاسخگو

تجربه کاربر Zerif Lite

Zerif Lite موضوعی است که استفاده از آن رایگان است و از ThemeIsle در دسترس است ، بنابراین می توانید آن را از طریق ناحیه سرور داشبورد خود با حداقل هیاهو نصب کنید. برای انجام این کار ، به سادگی به بخش تم ها در داشبورد وردپرس خود بروید و بر روی دکمه Add New کلیک کنید. سپس می توانید Zerif Lite را جستجو کرده و بر روی دکمه Install کلیک کنید تا موضوع اضافه شود.

بررسی موضوع Zerif Lite نصب کنید

پس از فعال کردن موضوع ، از شما خواسته می شود که دو افزونه توصیه شده را نصب کنید: شخصی سازنده صفحه ورود به سیستم و احیای Old Post (سابقاً توییت قدیمی). هر دوی آنها رایگان هستند و توسط همین تیم در پشت Zerif Lite ، ThemeIsle ایجاد شده اند.

وقتی نوبت اضافه کردن مطالب به صفحه اصلی شما می رسد ، سازندگان Zerif Lite تصمیم به استفاده کامل از ابزار WordPress Customizer را داده اند و این رویکرد واقعاً خوب عمل می کند. در حالی که هرچه بیشتر مضامین Customizer را در آغوش می گیرند ، هنوز هم بسیاری از آنها اینگونه نیستند ، بنابراین دیدن گزینه رایگان دیگری که انجام می شود خوش است!

Zerif Lite Customizer Review Theme

یکی از ویژگی های مهم وردپرس Customizer این است که در هنگام کار ، پیش نمایش زنده و جلوی وب سایت خود را به شما می دهد. از آنجا که بخش های مختلف صفحه اصلی Zerif Lite از طریق Customizer کنترل می شود ، می توانید بلافاصله با وارد کردن آن به سایت ، مشاهده کنید که متن شما چگونه به بازدید کنندگان شما نگاه می کند.

حذف نیاز به صرفه جویی در کار ، تعویض زبانه ها و تازه کردن ویندوز واقعاً باعث افزایش سرعت کار می شود. این به نوبه خود ، روند کار را بسیار لذت بخش تر می کند.

عنوان بزرگ وبلاگ بررسی موضوع Zerif Lite

افزودن مطالب خود به طرح یک صفحه ای صفحه اصلی به آسانی به عنوان پیمایش به بخش مربوطه در Customizer و وارد کردن متن است. در حالی که بیشتر کارها از طریق رابط Customizer صورت می گیرد ، برخی از بخش های صفحه اصلی ، مانند پروفایل اعضای تیم ، از طریق ابزارک ها در منطقه مدیریت باطن / داشبورد اداره می شوند..

ویجت بررسی موضوع Zerif Lite

تغییر تصویر پس زمینه در صفحه اصلی نیز بسیار ساده است: به سادگی به بخش تصویر پس زمینه در Customizer بروید و تصویری را از کتابخانه رسانه ای وردپرس انتخاب کنید یا پرونده جدید خود را بارگذاری کنید.

تصویر زمینه بررسی موضوع Zerif Lite

از طریق گزینه های مختلف کادر تأیید ، می توانید نحوه نمایش آن تصویر در صفحه اصلی خود را انتخاب کنید ، و اگر هر بخش صفحه اصلی که نمی خواهید نمایش دهید وجود دارد ، این به سادگی مورد بررسی کادر مناسب است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، اگر می خواهید بخش ها را تغییر دهید یا رنگ های آنها را تغییر دهید ، باید به Zerif Pro ارتقا دهید.

تنظیم این موضوع و افزودن مطالب شخصی شما باید برای کسانی که با WordPress آشنا هستند ساده باشد – و برای هر کس دیگری ، اسناد آنلاین جامع موجود است.

خلاصه

اگر بازبینی من درباره موضوع Zerif Pro را خوانده اید ، از قبل می دانید که چقدر تحت تأثیر من قرار گرفتم.

بعد از اینکه نسخه Lite را امتحان کردم ، بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرم. در مقایسه با نسخه پریمیوم ، Zerif Lite به هیچ وجه فاقد هیچ ویژگی است – واقعاً فقط دو بخش صفحه اصلی وجود ندارد و گزینه های سفارشی سازی کمتری وجود دارد..

با انتخاب بسیار خوبی از بخش های صفحه اصلی و روشی بصری برای اضافه کردن مطالب جدید به آنها از طریق WordPress Customizer ، Zerif Lite نه تنها موضوعی است که همه چیز مورد نیاز شما را دارد ، بلکه مهمتر از همه نیز ممکن است استفاده از آن بسیار آسان باشد..

به طور خلاصه: اگر برای ارتقاء مشاغل یا خدمات خود یک وب سایت ایجاد کرده اید یا هر نوع وب سایت دیگری که طرح صفحه اصلی آن یک صفحه مناسب باشد ، حتماً Zerif Lite و Zerif Pro را بررسی کنید..

* در زمان نوشتن ، Zerif Lite نزدیک به نیم میلیون بار بارگیری شده است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map