مضامین WooThemes vs Elegant: مقایسه دو فروشگاه پیشرو وردپرس

معاملات وردپرس


طی چند سال گذشته ، پلتفرم وردپرس از قدرت به قدرت دیگر رسیده است. اگر به آخرین آمار منتشر شده توسط Wired اعتقاد داشته باشیم ، وردپرس اکنون نزدیک به یک چهارم از کل وب سایت ها را دارد ، که به معنای واقعی این کار نیست.

دشوار نیست بدانید که چرا: وردپرس کاربر پسند CMS است. بارگیری و نصب رایگان است. و به شما امکان می دهد وب سایتهای زیبا و کاربردی متناسب با مجموعه گسترده ای از مضامین و افزونه های خود ایجاد کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک مضمون نصب کنید و چند افزونه را برای کارایی اضافی اضافه کنید ، و خوب است که بروید. آسان هلال!

خوب ، به هر حال ، براق روی کاغذ آسان. از این گذشته ، تعداد مضامین تمیز موجود ، انتخاب صحیح را به خودی خود می اندازد.

اما فقط چرا انتخاب موضوع بسیار مهم است؟ پاسخ ساده است: همه مضامین وردپرس به طور یکسان ایجاد نمی شوند ، و تفاوت های چشمگیری در کیفیت کد ، طراحی و عملکرد آنها از آنها پشتیبانی می کند.

اگر نمی دانید شکار مضمون خود را از کجا شروع کنید ، توصیه من این است که با یکی از اسامی برتر در دنیای وردپرس همراه باشید. این اسامی خیلی بزرگتر از WooThemes و Elegant Theme نیستند (بروزرسانی – 16 ژوئیه: WooThemes.com اکنون تحت پوشش WooCommerce.com است ، و مضامین آنها در https://woocommerce.com/product-categ/themes/ در دسترس است – دو نفر از بازیگران پیشرو در صنعت موضوع وردپرس و هر دو مارک های بسیار معتبر.

برای اینکه به شما کمک کنم تصمیم بگیرید که باید با چه مواردی پیش بروید ، در زیر به تفاوت های اصلی آنها می پردازم.

تاریخ

بیایید با بررسی تاریخچه این دو تجارت و ظهور برجستگی آنها شروع کنیم.

داستان WooThemes

WooThemes

تاریخچه وو کاملاً مستند است. وو با راه اندازی در سال 2008 ، زندگی را به عنوان یک همکاری آنلاین بین مارک فارستر ، مگنوس جپسون و آدی پیینار آغاز کرد. در طول 8 سال گذشته ، WooThemes به یک نیروگاه وردپرس تبدیل شده است ، و این شرکت هم اکنون 30 میلیون دلار در منطقه ارزش دارد.

اما چگونه به آنجا رسید?

در روزهای اولیه ، وو تعداد مضامین شگفت انگیزی را منتشر کرد و تا اوت سال 2011 به نقطه عطف 100 موضوع رسید. تاریخ اصلی تاریخ Woo فقط یک ماه بعد اتفاق افتاد ، اما WooThemes محصول پرچمدار خود را عرضه کرد: افزونه mammoth eCommerce ، WooCommerce..

از آن زمان ، WooCommerce 9 میلیون بار بارگیری شده است ، تیم Woo به 55 نفر رسیده است و این شرکت در بالاترین مشخصات وردپرس تا به امروز به خانواده Automattic پیوسته است..

داستان تم های زیبا

تم های زیبا Divi WordPress تم

مانند وو ، تم های زیبا نیز در سال 2008 به وجود آمد. برخلاف رویکرد مشترک وو ، با این حال ، Elegant Themes زندگی را به عنوان عملیاتی یک نفره به سرپرستی بنیانگذار و مدیرعامل آن ، نیک روچ ، از اتاق خوابگاه کالج خود آغاز کرد. با وجود این ابتکارات فروتنانه ، Elegant them ها به عنوان یکی از اصلی ترین بازیکنان دنیای وردپرس به وجود آمدند.

در روزهای اولیه ، Elegant به دنبال تولید تعداد زیادی از مضامین ساده و طاقچه بود. این نسخه پرچمدار وردپرس خود ، دیوی ، در اواخر سال 2013 بود که واقعا تم های زیبا را بر روی نقشه قرار داد. موفقیت Divi کل تجارت را مجدداً تعریف کرده و جهت توسعه آینده را تغییر داده است – اکنون تمرکز روی ایجاد تعداد کمی از محصولات با کیفیت بالا است.

این فلسفه جدید به خوبی از آن استفاده کرده است: امروز ، تم های زیبا فقط 300،000 مشتری خجالتی است و تیم 33 نفری در سراسر جهان پراکنده اند.

مدل های کسب و کار

قبل از اینکه محصولات دو شرکت را مورد بررسی قرار دهیم ، بیایید سریع به نحوه عملکرد آنها نگاهی بیندازیم.

WooThemes: یک مدل تجارت نسبتاً متنوع

وو مدل کسب و کار پیچیده تری دارد – این به این دلیل است که وو بخش های مختلف تجارت خود را تفکیک می کند..

با تمرکز بر روی مضامین ، می توانید تم های Woo فردی را بین 39 تا 99 دلار خریداری کنید ، همچنین تعداد انگشت شماری از تم های رایگان نیز موجود است که از مخزن وردپرس در دسترس است. برای آژانس ها و آزادکارانی که به دنبال یک بسته بندی با ارزش بهتر هستند ، WooThemes همچنین تمام 63 مضمون خود را به عنوان یک مجموعه ارائه می دهد ، با قیمت 399 دلار در سال.

با این وجود ، بزرگترین سرمایه گذار وو WooCommerce است. افزونه اصلی WooCommerce به صورت رایگان در دسترس است که به آن امکان جذب میلیون ها کاربر را داده است. WooCommerce سپس از طریق پسوندهای حق بیمه درآمدزایی می شود – تا به امروز 349 پسوند وجود دارد که هزینه آن در هر کجای 29 تا 399 دلار است..

مضامین زیبا: یک باشگاه وردپرس ساده

تم های Elegant یک الگوی تجاری بسیار مستقیم تر دارد – این یک باشگاه وردپرس است.

فقط با 69 دلار در سال ، می توانید به 87 مضمون وردپرس Elegant دسترسی پیدا کنید – از جمله پرفروش ترین دیوی ها؛ با قیمت 89 دلار در سال ، می توانید به پنج افزونه پریمیوم بسیار مورد توجه آن نیز دسترسی پیدا کنید. اگر از هزینه های سالانه خوشتان نمی آید ، Elegant Themes همچنین دسترسی مادام العمر با قیمت 249 دلار را برای شما فراهم می کند.

محصول

دانستن کمی درباره تاریخچه و مدل یک تجارت خوب است ، اما نکته اصلی البته این محصول است.

ما می توانیم محصولات Woo و Elegant را به دو دسته گسترده تقسیم کنیم: تم و افزونه. در این بخش ، من می خواهم هر دو را پوشش دهم.

مجموعه تم WooThemes

گالری تم WooThemes

بیایید با بررسی درون مضامین توسعه یافته Woo شروع کنیم. وو با متوقف کردن به روزرسانی برخی از گزینه های کمتر محبوب خود ، اکنون مجموعه ای از 63 تم را در اختیار دارد.

WooFramework تحسین برانگیز تمامی مضامین خود را پشتیبانی می کند – یکی از دلایل مهم موفقیت آن. این چارچوب به زیبایی کدگذاری شده است ، و به همه مضامین وو یک پایه محکم و پایدار می بخشد. با وجود نام ، این یک چارچوب به معنای سنتی نیست – مثلاً مانند چهارچوب پیدایش – بلکه نیروی محرکه همه مضامین وو نیست.

دلیل این امر این است که WooFramework دارای ویژگی ها و قابلیت های زیادی است و همچنین قابلیت استفاده اساسی را دارد. برای کسانی که جدید در وردپرس هستند ، یک صفحه تنظیمات بصری پیکربندی وب سایت شما ، آپلود یک آرم و نصب کد رهگیری را آسان می کند.

این چارچوب همچنین دارای کدهای کوتاه داخلی ، الگوهای صفحه (شامل صفحات محصول سازگار با WooCommerce ، همانطور که انتظار دارید) و گزینه های سفارشی سازی نیز دارد. همچنین برای سازگاری مرورگر متقاطع بسیار تست شده است و برای اطمینان از حداکثر قابلیت استفاده ، چندین ترجمه ارائه شده است.

محبوب ترین موضوع این مجموعه Canvas است ، موضوعی که در سال 2012 منتشر شد و فقط 99 دلار قیمت دارد. محبوبیت آن ارتباط زیادی با حجم زیاد گزینه های سفارشی سازی دارد ، و آن را برای استفاده در اکثر سوله ها به اندازه کافی متنوع می کند. این گزینه های سفارشی سازی شامل ابعاد انعطاف پذیر ، یک مدیر طرح جامع ، ادغام صدها فونت گوگل ، چندین قالب ساخته شده از هدف و ابزارک های سفارشی است. موضوع همچنین کاملاً پاسخگو بوده و از ادغام تنگ با WooCommerce پشتیبانی می کند.

WooThemes به دلیل محبوبیت موضوع بوم ، شش تم کودک بوم را منتشر کرده است.

مجموعه تم های زیبا

گالری تم زیبا

در حال حاضر برای تم های زیبا ، که 87 موضوع ساخته شده برای استفاده در انواع سوله ها ایجاد کرده است. دامنه و عمق مجموعه آن – با وبلاگ نویسی اختصاصی ، تجارت ، تجارت الکترونیک ، مجله و مضامین نمونه کارها – کاربران را در روزهای ابتدایی به Elegant جلب کرد.

مانند WooThemes ، Elegant Themes همچنین می تواند قابلیت استفاده چشمگیر را داشته باشد – در مورد Elegant ، از صفحه گزینه های تم ePanel بصری آن. همه مضامین Elegant از ePanel پشتیبانی می کنند ، که در واقع یک رابط سفارشی است که در داشبورد وردپرس باز می شود. از طریق ePanel ، کاربران می توانند تنظیمات کلی را به سرعت و به راحتی پیکربندی کنند ، طرح بندی را تنظیم کنند ، رنگ ها را سفارشی کنند و بنرهای تبلیغاتی را کنترل کنند.

هر مضمون در مجموعه Elegant نیز به گونه ای طراحی شده است که مستقیماً از جعبه قابل استفاده باشد: کلیه مضامین از مجموعه ای سالم از کد کوتاه و چیدمان صفحه پشتیبانی می کند تا شما را بدون آنکه لمس یک خط کد کنید ، از صحنه خارج کنید. این کد کوتاه ها شامل دکمه ها ، زبانه های محتوا و لغزنده تصویر است ، در حالی که چیدمان صفحه شامل گالری تصاویر ، فرم های تماس با و صفحات جستجوی پیشرفته.

مجموعه افزونه WooThemes

علاوه بر مضامین ، هر دو شرکت تعدادی افزونه وردپرس با کیفیت را توسعه داده اند. بیایید با دیدن وو شروع کنیم.

تا به امروز ، وو پنج افزونه رایگان (شامل هسته WooCommerce) منتشر نکرده است. اینها هستند:

 • WooSidebars: به شما امکان می دهد مناطقی برای ویجت های خاص ایجاد کنید.
 • پروژه های WooThemes: افزونه ویترین نمونه کارها کاربر پسند.
 • تیم ما توسط WooThemes: پروفایل هایی را برای هر عضو تیم با پیوندهایی به پروفایل های اجتماعی ایجاد می کند.
 • ویژگی های WooThemes: نقاط اصلی فروش کسب و کار شما را به سبک و هر مکان در وب سایت شما نشان می دهد.
 • توصیفات توسط WooThemes: توصیفات مشتری را به سایت شما اضافه می کند.

این افزونه ها توسط جامعه وردپرس مورد استقبال خوبی قرار گرفته اند و به شما این امکان را می دهند تا اعتبار سایت خود را با استفاده از افزونه های توسعه یافته Woo تقویت کنید.

مجموعه Woo همچنین شامل دو افزونه برتر است:

 • WooSlider (از 49 دلار): اسلایدهای زیبا و مینیمالیستی تصویر با تنظیمات زیادی برای پیکربندی بسازید.
 • سنسی (از 129 دلار): یک افزونه جالب و خلاقانه که در ارائه دهندگان دوره هدف قرار دارد. به شما امکان می دهد ماژول های دوره را اضافه کنید ، تست هایی را برای دانش آموزان ایجاد کنید و همچنین برای دسترسی به دوره شارژ کنید.

البته ، تمام افزونه های مجموعه Woo توسط یک افزونه خاص تحت الشعاع قرار می گیرند: WooCommerce (به زودی درباره این مورد).

مجموعه افزونه های موضوعات زیبا

تا همین اواخر اخیر نبود که Elegant Themes وارد بازار افزونه ها شد ، اما از آن زمان به بعد ، دیگر تعدادی از محبوب ترین افزونه های برتر را در دسته بندی های مربوطه خود ایجاد کرد.

همه افزونه ها از کنترل پنل سفارشی شیک Elegant استفاده می کنند و راهی آسان برای پیکربندی لیست عظیم پلاگین های خود در اختیار کاربران قرار می دهند.

تا به امروز ، Elegant Themes شش افزونه منتشر کرده است که با مجوز توسعه دهنده قابل دسترسی برای همه اعضای باشگاه است. این افزونه ها شامل سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، حالت تعمیر و نگهداری ، سازنده سایت موبایل و افزونه ای هستند که تمام کد کوتاه های Elegant را به صورت افزونه ارائه می دهند.

افزونه های بزرگ مجموعه Elegant بدون شک این دو مورد هستند:

 • شکوفه: افزونه انتخاب ایمیل گسترده و پیشرو در بازار. بلوم دارای شش نوع پاپ آپ و بسیاری از ویژگی ها و طراحی های زیبا است. (ما بلوم را با جزئیات بیشتری در اینجا پوشش داده ایم.)
 • سلطنت: یک افزونه زیبا و شیک در رسانه های اجتماعی. برخی از دکمه های اجتماعی به بهترین شکل را که می یابید پشتیبانی می کند ، با بیش از 20 شبکه اجتماعی ادغام می شود و همچنین یکی از سریعترین افزونه های رسانه های اجتماعی است.

تغییرات بازی

بحث در مورد WooThemes و Elegant thems بدون بحث در مورد دو محصول محبوب آنها: WooCommerce و Divi ، جواهرات تاج در مجموعه های مربوط به آنها غیرممکن است..

WooCommerce: راه حل تجارت الکترونیک مورد علاقه جهان

افزونه WooCommerce WordPress

WooCommerce محبوب ترین راه حل تجارت الکترونیک در جهان است. با نزدیک به 10 میلیون بارگیری تا به امروز ، تخمین زده می شود که WooCommerce 30٪ کل فروشگاه های آنلاین را شگفت آور می کند.

اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید ، WooCommerce راه حلی برای کاربران وردپرس است. WooCommerce با داشتن یکپارچگی یکپارچه با اکثر قریب به اتفاق مضامین ، افزودن کلیه قابلیت های مهم تجارت الکترونیکی به وب سایت شما به وب سایت شما را آسان می کند – صفحات محصول ، سبدهای خرید و مراحل پرداخت برای مبتدیان..

افزونه اصلی از مخزن وردپرس به صورت رایگان در دسترس است ، اما می توانید با نصب هر یک از افزونه های برتر که وو منتشر کرده است ، کاملاً تمدید شود. با 349 انتشار به روز ، آنها تمام عملکردهایی را که یک صاحب فروشگاه آنلاین احتمالاً نیاز دارد ، مانند نرخ حمل و نقل متغیر ، ادغام با نرم افزار حسابداری محبوب ، اشتراک برای پرداخت های مکرر و ادغام با تمام دروازه های پرداخت محبوب را پوشش می دهد ، اما نام آنها چندان نیست..

اکثر دلالان معتقدند که خریداری 30 میلیون دلاری Automattic از WooThemes در درجه اول توسط محبوبیت عظیم و بالقوه برند WooCommerce هدایت شده است – این کاملاً تأیید شده است!

Divi: موضوع پرچمدار Elegant Theme

تم های زیبا تم دیوی

اگرچه Elegant قبلاً یک باشگاه محبوب تم بود ، اما انتشار موضوع Divi در سال 2013 آن را به سطح بعدی رساند. اکنون در نسخه 2.5 ، Divi به تعریف برند Elegant رفته و رویکرد خود را برای انتشار مضامین و افزونه ها کاملاً تغییر شکل داده است.

برای کسانی از شما که وردپرس تازه وارد هستید ، Divi یک موضوع وردپرس قدرتمند ، دارای ویژگی های پر کاربرد است. با 18 طرح بندی از پیش ساخته کاملاً قابل تنظیم ، Divi پایه های کاملی را برای وب سایت ها در هر طاقچه ارائه می دهد. برای افرادی که به دنبال کنترل بیشتر هستند ، با قابلیت سازنده صفحه سازگار با کاربر سازگار است – کامل با 40 ماژول – به این معنی که کاربران در تمام سطوح مهارت می توانند بدون نیاز به لمس کردن کد ، طرح های زیبا و سفارشی را ترسیم کنند..

اگر می خواهید انواع طرح های دیوی را قادر به تولید کنید ، ما در حال حاضر 75 نمونه خیره کننده از دیوی را در طبیعت نشان داده ایم – من اکیداً توصیه می کنم که آنها را بررسی کنید! ما همچنین یک راهنمای جامع را برای مقایسه Divi با یکی دیگر از موضوعات محبوب وردپرس ، یعنی Genesis Framework منتشر کرده ایم.

افکار نهایی

در دنیای وردپرس ، مارک های بزرگتر از WooThemes و Elegant Theme نیستند.

اگر تازه شروع به کار کرده اید و به دنبال یک موضوع یا افزونه عالی هستید ، هر دو شرکت شما را در جای مناسب قرار می دهند – یا انتخاب کنید و به اشتباه نمی روید.

که بهتر است؟ خوب ، گفتن این غیرممکن است ، زیرا هر دو تیم با نقاط قوت و ضعف خاص خود ، محصولات باکیفیتی تولید می کنند. این دو تجارت از یکدیگر متمایز نیستند. می توانید هر یک از مضامین Elegant را در کنار افزونه پیشرو تجارت الکترونیکی Woo ، WooCommerce ادغام کنید. اگر من می خواهم یک فروشگاه آنلاین را راه اندازی کنم ، این مجموعه ای است که احتمالاً من از آن استفاده می کنم.

البته انتخاب شما ممکن است متفاوت باشد ، بنابراین نسخه های نمایشی را برای خود مشاهده کنید و مورد علاقه خود را انتخاب کنید. می توانید افزونه های مربوط به هر دو مشاغل را در بالای موضوع انتخابی خود نصب کنید ، و هر کدام از این دو مورد را انتخاب کنید ، این را بدانید: شما در دستان خوبی هستید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map