موضوع “فوق العاده” Themify – یک تم سازنده صفحه جدید برای وردپرس

معاملات وردپرس


در اوایل سال ، فروشگاه تم وردپرس Themify از انتشار Ultra ، یک موضوع وردپرس انعطاف پذیر و پاسخگو خبر داد که به شما قدرت می دهد تعداد نامحدودی از چیدمان ها را با استفاده از یک رابط کاربری کشیدن و رها کردن صفحه ایجاد کنید..

در دو سال گذشته تعداد این نوع مضامین “همه در یک” -استایل وردپرس افزایش چشمگیری داشته است – و به راحتی می توان دلیل آن را یافت: زیرا آنها به هر کسی ، صرف نظر از تجربه فنی خود ، این توانایی را می دهند که حرفه ای بسازند. طراحی وب سایت.

بیایید نگاهی دقیق تر به Ultra بیندازیم تا ببینیم این راه حل جدید همه در یک چه کاری می تواند انجام دهد.

منطقه تنظیمات فوق العاده

پس از فعال کردن Ultra ، از شما خواسته می شود افزونه Themify Portfolio Posts WordPress را نصب کنید. سپس به قسمت تنظیمات حرکت خواهید کرد – جایی که خواهید فهمید که بسیاری از گزینه های Ultra در واقع به شما می دهد.

قسمت تنظیمات کلی عالی به نظر می رسد و به 9 دسته مختلف تقسیم می شود: عمومی ، چیدمان پیش فرض ، چیدمان نمونه کارها ، تنظیمات تم ، اسکریپت تصویر ، پیوندهای اجتماعی ، سازنده Themify ، تنظیمات توییتر و محتوا هوک.

در قسمت General Settings ، می توانید یک مورد علاقه (نماد سایت که در تب مرورگر ظاهر می شود) اضافه کنید و کد دلخواه را در هدر و پاورقی خود وارد کنید. گروه پیش فرض Layouts به شما امکان می دهد نوار کناری خود را در سمت چپ یا راست قرار دهید ، یا آن را به طور کلی حذف کنید.

یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه Post Layout است. می توانید پست های وبلاگ را در یک لیست ، در سه نوع مختلف از شبکه های پست یا در یک کشویی پست نمایش دهید.

همه چیز درباره پست ها و صفحات شما در اینجا قابل تنظیم است – ویژگی هایی مانند ابرداده ، صفحه بندی و تصاویر برجسته. صفحه طرح بندی نمونه کارها نیز گزینه های مشابهی دارد.

تنظیمات پیش فرض تنظیمات

دسته تنظیمات تم امکانات بسیاری برای شخصی سازی طراحی وب سایت شما ارائه می دهد. در بالای صفحه گزینه ای برای غیرفعال کردن طراحی پاسخگو و سبد گالری است. در زیر ، گزینه های مفید بسیاری در رابطه با ظاهر موضوع خود پیدا خواهید کرد.

شما می توانید از بین 16 طرح رنگی ، 5 نوع تایپوگرافی و 9 طرح هدر مختلف (از جمله بلوک هدر ، پانل سمت چپ و جمع و جور جعبه دار ، به همراه گزینه ای برای حذف هدر) استفاده کنید. عناصر هدر را نیز می توان غیرفعال کرد. گزینه هایی برای غیرفعال کردن مواردی مانند فرم جستجو ، آرم سایت و پیمایش منو وجود دارد.

همچنین می توانید حداکثر چهار ابزارک را به قسمت سربرگ اضافه کنید. پاورقی وب سایت به همان صورت هدر قابل تغییر است – می توانید از بین چندین طرح بالا و پایین صفحه ، عناصر پاورقی را غیرفعال کنید و مشخص کنید که چند ابزارک نمایش داده می شود.

صفحه تنظیمات تم همچنین به شما امکان می دهد فیلترهای تصویر ، رنگ پس زمینه متحرک ، ناوبری صفحه و متن صفحه را تعریف کنید.

تنظیمات تم فوق العاده

Ultra از توییتر ، فیس بوک ، گوگل پلاس ، یوتیوب و پینتست پشتیبانی رسانه های اجتماعی دارد. خدمات رسانه های اجتماعی دیگری را می توان به صورت دستی اضافه کرد. می توانید نام ، آدرس اینترنتی ، نماد ، رنگ نماد و پس زمینه رسانه های اجتماعی را تنظیم کنید. از طرف دیگر می توانید به جای یک آیکون از یک تصویر استفاده کنید.

پیوندهای فوق العاده اجتماعی

در قسمت تنظیمات اصلی گزینه هایی برای غیرفعال کردن اسکریپت تصویری وجود دارد که به طور خودکار ریز عکسها ، تنظیمات Themify Builder ، تنظیمات API توییتر و محتوای قلاب را ایجاد می کند. محتوای هوک به شما امکان می دهد با وصل کردن مکان های از پیش تعریف شده در طراحی وب سایت خود ، کد را به هر قسمت از وب سایت خود وارد کنید. این ویژگی است که من از طریق چارچوب پیدایش آشنا و عاشق آن شدم.

گزینه هایی برای صادرات و وارد کردن تنظیمات موضوع وجود دارد. محتوای نسخه ی نمایشی همچنین می تواند به وب سایت شما وارد شود تا به شما کمک کند ببینید چه چیزی در Ultra امکان پذیر است. اگر مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید ، توصیه می کنم مقداری نسخه ی نمایشی را وارد کنید تا با استفاده از این موضوع متوجه شوید که می توانید چه چیزی حاصل کنید.

چندین طرح برای پیشنهادات Themify Builder پیدا خواهید کرد: اخبار ، نمونه کارها ، مجلات و صفحات فرود محصول.

طرح بندی های سازنده Themify

چیدمان ها را می توان از پیش نمایش استفاده کرد تا به شما کمک کند ببینید چیدمان در وب سایت زنده شما چگونه خواهد بود.

مثال طرح بندی اخبار

فوق العاده همچنین از شخصی سازی کننده وردپرس پشتیبانی می کند. با این کار می توانید ابزارک ها را وارد کنید ، پوسته های تم را انتخاب کنید و یک ظاهر طراحی شده در بدنه وب سایت ، هدر ، نوار کناری ، پاورقی و موارد دیگر را اصلاح کنید. این کنترل کامل بر ظاهر وب سایت شما می دهد. می توانید رنگ ها ، حاشیه ها ، قلم ها ، ساختارها و موارد دیگر را تغییر دهید.

Customizer Theme WordPress

اگرچه Themify واقعیتی را پشتیبانی نمی کند که از شخصی سازی وردپرس پشتیبانی می کنند ، اما به نظر من این یکی از ویژگی های مورد علاقه من در زمینه موضوع است. این یک روش مفید برای طراحی یک وب سایت شما و دیدن تغییرات به صورت خودکار است.

پنل سفارشی Themify & سازنده Themify

یکی از بهترین ویژگی های Ultra ، ظرفیت سفارشی سازی هر صفحه در وب سایت شما به روشی منحصر به فرد است. در زیر پست ها و صفحات ، صفحه سفارشی Themify را مشاهده خواهید کرد. در پست ها گزینه هایی برای ارسال ، ظاهر موضوع و Themify Builder را مشاهده خواهید کرد. صفحات دارای برگه های اضافی برای پست های پرس و جو و اوراق بهادار پرس و جو هستند.

اگر گزینه های موجود در این زمینه را تغییر دهید ، آنها از تنظیماتی که شما در منطقه گزینه های اصلی موضوع تعریف کرده اید رد می شوند. برگه گزینه های Post به شما امکان می دهد بسیاری از ویژگی های طراحی از جمله نوار کناری ، عرض محتوا ، تصویر برجسته ، فیلتر تصویر و موارد دیگر را تغییر دهید.

گزینه های ارسال

من عاشق این ایده هستم که می توانم هر صفحه از وب سایت خود را شخصی سازی کنم. این برای طراحی یک قسمت خاص از یک وب سایت به روشی متفاوت ، اعم از آموزش ، صفحات تماس ، در مورد صفحات و یا هر چیز دیگری مفید است.

همه گزینه های موجود در برگه ظاهر ظاهر به شما کمک می کند تا پست ها و صفحات خود را سبک کنید. همه چیز از قسمت تنظیمات اصلی موضوع وجود دارد. شما می توانید رنگ ، تایپوگرافی ، طراحی هدر ، پس زمینه ، رنگ متن و موارد دیگر را تغییر دهید.

ظاهر تم

صفحه سازنده Themify در آخرین برگه است. این 17 ماژول مختلف را ارائه می دهد. ماژول ها شامل آکاردئون های پست ، گالری ، نقشه ، فیلم و یک قسمت ویجت هستند. سایر راه حلهای ایجاد صفحه تمایل به ارائه انواع بیشتری از ماژول ها دارند ، اما همه ماژول های اصلی مورد نیاز شما در آنجا هستند. علاوه بر این ، گنجاندن ویجت ها سازنده صفحه را تا بسیاری از امکانات مختلف باز می کند.

Themify Builder Backend

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یکی از این ماژول ها را به قسمت بوم زیر بکشید. با انجام این کار ، یک جعبه پنجره ظاهر می شود که به شما امکان می دهد تنظیمات آن ماژول را تغییر دهید. همانطور که انتظار دارید گزینه های موجود برای هر ماژول متفاوت است. برخی از ماژول ها گزینه های بیشتری نسبت به سایرین ارائه می دهند ، اما من تحت تأثیر قرار گرفتم که چنین ماژول های ساده ای مانند تقسیم صفحه هنوز بسیاری از امکانات یک ظاهر طراحی شده را ارائه می دهند.

ماژول سازنده تم را اصلاح کنید

پس از تغییر تنظیمات یک ماژول ، می توانید آن را در یک ستون یا سطر جدید قرار دهید. رابط کاربری نسیم است. پس از انتخاب ساختار خود ، می توانید ماژول ها را به محض مشاهده مناسب جابجا کنید.

قرار دادن ماژول ها در ستون ها و ردیف ها

اکثر سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن شما را وادار می کنند از جلوی جلویی یا انتهای جلو استفاده کنید. Themify Builder به شما امکان می دهد هر دو را انجام دهید. من در واقع دریافتم که قسمت انتهایی روشی سریعتر و کاربردی تر در ایجاد و ساخت پست ها و صفحات است ، اما جلوی جلوی آن برای هر کسی که ترجیح می دهد تغییراتی را که به صورت Real-Real ایجاد می کند ، در دسترس است..

Themify Builder Frontend

Themify Builder همچنین به شما امکان می دهد صفحات را به سرعت کپی کنید. اگر می خواهید صفحات ایجاد شده در سایر مناطق وب سایت خود را کپی کنید ، این کار مفید است. همچنین می توانید قسمت هایی از یک طرح ایجاد کرده و سپس آن را در پست ها و صفحات قرار دهید.

قیمت گذاری

مجوز استاندارد برای Ultra با قیمت 49 دلار خرده فروشی است. اگر به پرونده های اصلی فتوشاپ احتیاج دارید ، مجوز توسعه دهنده با قیمت 69 دلار در دسترس است. هر دو مجوز یک سال پشتیبانی و به روزرسانی ارائه می دهند و می توان در تعداد نامحدودی از وب سایت ها استفاده کرد.

اگر یک موضوع را از Themify خریداری کنید ، موضوع دوم را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. با این حال ، باشگاه مضمون Themify ارزش بهتری برای پول شما ارائه می دهد. عضویت استاندارد باشگاه های آنها با مبلغ 79 دلار در سال ، در حالی که عضویت در برنامه نویس آنها در سال 99 دلار استرداد می شود. این عضویتها به شما امکان دسترسی به تمام 39 تم فعلی Themify و هر نوع جدیدی را که در طول عضویت شما منتشر شده است ، می دهد.

قیمت گذاری باشگاه

Themify همچنین افزونه های وردپرس پریمیومی همچون Post Type Builder ، Themify Builder ، Tiles Builder ، Bar Announcement Bar را به فروش می رساند (بررسی ما را در اینجا بخوانید و منوهای شرطی بخوانید. یک سری از افزودنی ها نیز برای Themify Builder در دسترس است. در مجموع ، این افزونه ها و افزودنی ها) آن با قیمت 175 دلار فروخته می شود ، با این حال عضویت در یک کلوب مستر از جمله این محصولات با قیمت 139 دلار در سال است. اگر به هر یک از این افزونه ها علاقه دارید گزینه خوبی است.

دسترسی مادام العمر به کلوپ مستر با قیمت 279 دلار در دسترس است. محصولات مشابه برنامه عضویت در کلوپ را ارائه می دهد. تنها تفاوت این است که هیچ هزینه سالانه وجود ندارد. اگر فکر می کنید عضویت در باشگاه اصلی خود را برای یک سال دوم تمدید خواهید کرد ، برنامه عضویت در دسترسی به زندگی برای شما بهترین راه است.

افکار نهایی

مطمئنا Ultra تا آنجا که از نام خود به عنوان یک موضوع قدرتمند و انعطاف پذیر زندگی می کرد ، زندگی می کرد. این بسته بندی شده با بیش از 32 چیدمان وجود دارد که می توانند هرکدام به عنوان نقطه شروع استفاده شوند و بر این اساس اصلاح شوند ، سازنده صفحه ای با کشیدن و رها کردن آسان که می تواند در قسمت جلویی و انتهای جلو استفاده شود و پشتیبانی خارق العاده ای از سفارشی سازی وردپرس. همه این بدان معنی است که Ultra یک راه حل انعطاف پذیر است که متناسب با اهداف بی شمار است.

Ultra از فونت های گوگل ، افزونه چند زبانه WordPress و WooCommerce پشتیبانی بومی دارد. موضوع برای موتورهای جستجو نیز بهینه شده است.

اگر به دنبال یک موضوع متنوع وردپرس هستید که می تواند برای ایجاد وب سایت های حرفه ای به راحتی استفاده شود ، توصیه می کنید Ultra را بررسی کنید. از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است ، کاربرد آن آسان است و قیمت نسبتاً خوبی دارد.

و سرانجام ، اگر علاقه مند به گرداب اولترا هستید ، به یاد داشته باشید که طرفداران WinningWP می توانند خوش تیپ شوند 20٪ تخفیف در مورد هر محصول Themify از طریق معامله Themify مفید ما. لذت بردن!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map