Themify Review – فروشگاه تم وردپرس متنوع ، متنوع و بسیار توانمند وردپرس

معاملات وردپرس


به دنبال آن مضمون کامل وردپرس هستید؟ من می دانم که گم شدن آسان است ، اما انتخاب موضوع مناسب می تواند شانس موفقیت سایت شما را خراب کرده و یا شکسته کند – بنابراین این تصمیمی نیست که بخواهید ملایمی را اتخاذ کنید.

مشکل: با هزاران موضوع در آنجا ، حل کردن فقط در یک موضوع دشوار است. من ساعتهای بی شماری را برای تجزیه و تحلیل فلج هنگام شکار موضوع از دست داده ام.

اگر در تلاش برای پیدا کردن یک موضوع هستید ، این پست ممکن است در زمان مناسبی پیش آمده باشد ، زیرا می خواهم شما را با یکی از مکان های محبوب تر برای خرید مضامین وردپرس آشنا کنم: Themify.

در طول این پست ، من می خواهم تمام اطلاعات مهم Themify ، از جمله قیمت گذاری ، ویژگی های موضوع ، افزونه ها و کیفیت پشتیبانی را پوشش می دهم.

بیایید وارد شوید.

چه چیزی آنها را مشخص می کند?

Themify در سال 2010 توسط بنیانگذاران نیک لا (که ادعای اصلی شهرت وی به عنوان بنیانگذار وب سایت موفق طراح وب موفق و Darcy Clarke بود) راه اندازی شد. تعداد کمی از مشاغل وردپرس می توانند ادعا کنند که در دهمین سال خود است و این یکی از قدیمی ترین و محترم ترین فروشندگان تم در دنیای وردپرس.

هدف از Themify ساده بود: برای ایجاد مضامین زیبا وردپرس و افزونه های قدرتمند. مجموعه تم ها و افزونه های آن به صورت جداگانه قابل خریداری است ، به این معنی که Themify می تواند به راحتی زیر چتر یک فروشگاه تم وردپرس قرار بگیرد.

با این حال ، Themify در درجه اول به عنوان یک کلمه وردپرس فعالیت می کند ، به این معنی که شما می توانید یک هزینه تخت برای دسترسی به همه مضامین و افزونه های آن پرداخت کنید – روشی محبوب برای افرادی که چندین وب سایت برای خرید محصولات وردپرس دارند..

صفحه اصلی

کلوپ های وردپرس مانند Themify به دلایل زیادی محبوب هستند. اگر شما یک حرفه ای در زمینه ساخت سایت هستید ، گزینه های گسترده ای را به مشتریان خود پیشنهاد می دهید ؛ اگر شما یک سایت سازنده سرگرمی هستید ، می توانید قبل از استقرار در مورد علاقه خود ، وب سایت خود را در تعدادی از طرح ها امتحان کنید.

برای کسانی که به دنبال امتحان کردن Themify قبل از ثبت نام هستند ، همچنین مجموعه کوچکی از تم ها و افزونه های رایگان را در مخزن رسمی ارائه می دهد..

قیمت گذاری

بیایید با بحث در مورد قیمت محصولات شروع کنیم.

برای ساده نگه داشتن چیزها ، Themify قیمت مسطح 59 دلار را با تم های فردی یا 69 دلار برای موضوع ارائه می دهد & پرونده های فتوشاپ. اگر از یک موضوع دیگر به Themify بروید – همچنین می توانید 50٪ تخفیف از خرید موضوع دریافت کنید – در اینجا جزئیات مربوط به این پیشنهاد است.

از آنجا که برخی از افزونه ها پیچیده تر از سایرین هستند ، انتظار می رود تغییرات قیمت بیشتری داشته باشید ، زیرا افزونه های Themify بین 19 تا 49 دلار قیمت دارند. بسیاری از افزونه های Themify دارای چندین افزودنی اضافی هستند ، اما Themify به شما امکان می دهد اگر نسخه برتر را خریداری کنید ، به همه افزودنیها دسترسی پیدا کنید – یعنی ، Themify دیگر افزودنیهای فردی را نمی فروشد.

اینها قیمت نسبتاً استانداردی در دنیای وردپرس هستند – نه ارزان و نه خیلی گران. به بازارهای اصلی وردپرس نگاهی بیندازید و محصولاتی را مشاهده می کنید که در همان صندوق عقب قرار دارند.

با این حال ، اگر آمادگی خود را برای پرداخت هزینه کمی بیشتر دارید ، می توانید به مراتب بیشتر از جلبک خود استفاده کنید. Themify Master Club به شما امکان دسترسی می دهد همه مضامین ، افزونه ها ، افزونه ها و پرونده های فتوشاپ با قیمت پایین آنها را تغییر دهید.

Master Club دو طرح قیمت گذاری ارائه می دهد – هر دو دسترسی شما را دارند همه چيز:

 • مستر کلاب : 89 دلار ، دسترسی به همه محصولات با یک سال پشتیبانی و به روز رسانی. برای ادامه دسترسی بعد از سال اول باید تمدید کنید اما 30٪ تخفیف در تمدید دریافت می کنید.
 • کلوپ مادام العمر: 249 دلار ، دسترسی به همه محصولات با طول عمر پشتیبانی و به روز رسانی.

قیمت گذاری Master Club Themify

هر دو برنامه به شما امکان می دهند از همه تم ها و افزونه ها استفاده کنید سایت های نامحدود, که به خصوص برای آژانسها یا هر کس دیگری که سایتهای وردپرس زیادی ایجاد می کند ارزش بسیار بالایی را ارائه می دهد.

مضامین

اکنون زمان آن رسیده است که توجه ما را به سمت مضامین جلب کنیم.

از آنجا که هر موضوع 59 دلار قیمت دارد ، مقرون به صرفه ترین روش خرید Master Club است که شما را فقط با 89 دلار در سال به همه مضامین دسترسی می دهد – تقریباً 2 دلار در هر موضوع کار می کند (بعلاوه همه افزونه ها را نیز دریافت خواهید کرد). ).

ویژگی های تم

اگرچه بیشتر مضامین دارای مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد هستند ، همچنین مجموعه ای از ویژگی های اساسی در هر موضوع Themify وجود دارد ، معروف به Themify Framework.

مضامین Themify با چندین ویژگی مفید ارسال می شوند ، با وارد کردن نسخه ی نمایشی شروع می شود. اگر موضوعی را بر اساس ویژگی های نسخه ی نمایشی انتخاب کرده اید ، خوشحال می شوید بدانید که می توانید وب سایت خود را در چند ثانیه یکسان به نظر برساند.

در بالای این ، Themify از شخصی سازی گسترده پشتیبانی می کند. شاید برجسته ترین این ، شامل دسترسی به Themify Builder باشد. اکنون می خواهیم این موضوع را تصویب کنیم ، زیرا سازنده به عنوان یک افزونه مستقل نیز موجود است ، بنابراین بعداً آن را با جزئیات بیشتری پوشش خواهیم داد. شخصی سازی از طریق یک صفحه اختصاصی یک ظاهر طراحی شده کنترل می شود و به شما امکان می دهد رنگ ها ، فونت ها و نمادها را با کلیک یک دکمه مبادله کنید.

مضامین Themify همچنین به دلیل مجموعه فوق العاده کد های داخلی داخلی شناخته شده اند ، و اضافه کردن محتوای جالب به سایت شما بسیار آسان است. کد های Themify همچنین به عنوان یک افزونه رایگان در دسترس هستند و این امکان را به شما می دهد تا از آنها در وب سایت های غیر Themify استفاده کنید..

علاوه بر کد کوتاه ، تمام تم ها با بلوک های موجود در ویرایشگر جدید وردپرس سازگار است.

سرانجام ، برای اطمینان از امکان استفاده وب سایت شما در حد امکان ، Themify سازگاری کامل با WooCommerce ، WPML و آخرین نسخه هسته وردپرس را تضمین می کند..

این مجموعه ها از ویژگی های بسیار خوبی هستند و در هنگام ساخت سایت خود پایه و اساس کاملاً محکمی به شما می دهند.

پیدا کردن یک موضوع

در مقایسه با برخی از باشگاه های وردپرس ، مجموعه Themify نسبتاً کوچک است – که از 42 تا به امروز تشکیل شده است. با این حال ، تم ها دارای سبک های مشخصی هستند ، عالی به نظر می رسند و با مشخصات بالا ساخته شده اند.

به دلیل تعداد کمتری ، Themify به قابلیت جستجوی گسترده نیاز ندارد. مضامین به ترتیب محبوبیت ذکر شده اند و یک نسخه آزمایشی یک کلیک برای هر یک در دسترس است – بنابراین نیازی نیست که به صفحه محصول موضوع کلیک کنید..

صفحه فهرست تم Themify

قبل از خرید یک موضوع ، من اکیداً توصیه می کنم نسخه ی نمایشی را مشاهده کنید ، زیرا این ایده را به شما می دهد که چطور چیدمان سایت و زیبایی شناسی سایت شما به نظر می رسد – بعلاوه برخی از ایده های عملکردی که در دسترس شما است (در اصل قبل از خرید امتحان کنید).

اگر به باریک کردن جستجوی خود به کمی راهنمایی نیاز دارید ، Themify همچنین چندین دسته را در سمت راست صفحه شامل گزینه های تجارت الکترونیکی ، شرکتی ، مجله ، نمونه کارها و مضامین رستوران قرار داده است. اگر می دانید چه نوع تم را جستجو می کنید ، این موارد به شما کمک می کنند جستجوی خود را محدود کنید.

قبل از خرید موضوع ، ارزش افزودن کلیک بر روی صفحه محصول خود را نیز دارد. Themify این موارد را بسیار مفید ساخته است و اطلاعات زیادی را در مورد ویژگی های هر موضوع ارائه می دهد.

محبوب ترین مضامین

آیا می خواهید ببینید که موضوع Themify چگونه به نظر می رسد؟ مشکلی نیست در این بخش ، من قصد دارم پنج مورد از محبوب ترین ها را اجرا کنم.

1. فوق العاده

موضوع TheMify Ultra WordPress

فوق العاده موضوع چند منظوره Themify ، همه جانبه است. انعطاف پذیری آن بدان معنی است که می توان از آن برای ساختن هر نوع وب سایت در هر مکان استفاده کرد – همانطور که توسط وب سایت های نمایشی از پیش ساخته 26 به علاوه نشان داده شده است. موضوع به شدت به سازنده متکی است و از گزینه های سفارشی سازی – از چیدمان ها و رنگ ها گرفته تا فونت ها – بسته بندی شده است. اگر به دنبال متنوع ترین تم در فروشگاه Themify هستید ، این است.

قیمت: 59 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

2. فروشگاه

موضوع تم وردپرس Themify Shoppe

Shoppe یک موضوع WooCommerce چند منظوره است که می توانید از آن برای ایجاد هر نوع فروشگاه تجارت الکترونیک استفاده کنید. این مجموعه با مجموعه ای از ویژگی های مفید تجارت الکترونیکی داخلی ، مانند سبد خرید آژاکس ، لیست های دلخواه ، نمایش سریع محصول ، جستجوی سریع Ajax و بزرگنمایی تصویر محصول.

همچنین دارای هشت پوسته از قبل ساخته شده است که می توانید برای سوله های مختلف تجارت الکترونیکی استفاده کنید. و مانند سایر مضامین Themify ، می توانید تمام مطالب را با استفاده از Themify Builder سفارشی کنید.

قیمت: 59 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

3. فرود

موضوع Themify Landing WordPress

همانطور که از نام این کشور پیداست ، Landing یک موضوع صفحه فرود اختصاصی است (موضوعی که وقتی در یک نوشته قبلی منتشر شد نگاهی عمیق تر به آن داشتیم. به همین ترتیب ، طرح بندی نسبتاً ساده است ، زیرا هدف این است که تعداد آدرس های ایمیل را جمع آوری کنیم. در صورت امکان – یا هر هدفی را که می خواهید هدف بگیرید. این موضوع با پنج گزینه سرصفحه ارائه می شود و به شما امکان می دهد صفحه فرود بی نقص خود را تهیه کنید.این برنامه همچنین از بیش از 25 قالب پشتیبانی می کند و طیف وسیعی از نقاط شروع را برای شما فراهم می کند..

قیمت: 59 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

4. اختلاف منظر

موضوع Parallax وردپرس Themify

Parallax یک وردپرس یک صفحه ای است که از پیمایش منظر منظر مرتب با استفاده از بازدیدکنندگان در پایین صفحه استفاده می کند. این یک گزینه عالی برای یک نمونه کارها یا وب سایت های شرکتی است ، اگرچه می توانید از Parallax برای سایر برنامه ها نیز استفاده کنید. برای پشتیبانی از این موارد ، انواع مختلفی از پست های ویژه برای اعضای نمونه کارها و اعضای تیم ارائه می شود.

قیمت: 59 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

5- تقسیم

موضوع تقسیم وردپرس Themify

یکی دیگر از تم های زیبای Themify ، Split نام خود را از انیمیشن های چشم نواز “تقسیم” می گیرد که می توانید هنگام پیمایش در صفحه مشاهده کنید. اثر تقسیم همچنین آن را به روشی مؤثر برای نمایش مقایسه در کنار هم تبدیل می کند. موضوع پشتیبانی از نمونه کارها به سبک Pinterest ، همچنین با قابلیت فیلتر مفید برای کمک به بازدید کنندگان مطالب مورد نظر خود را پیدا می کند.

قیمت: 59 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

افزونه های Themify

Themify همچنین مجموعه گسترده ای از افزونه ها و افزونه های حق بیمه را در اختیار شما قرار می دهد. در حال حاضر ، Themify دارای 12 افزونه (برخی از آنها رایگان است) و افزونه های 30 به علاوه است که در صورت خرید Master Club ، ارزش زیادی به شما می دهد.

سازنده Themify

افزونه سازنده صفحه Themify Builder

Themify Builder احتمالاً شناخته شده ترین افزونه Themify است. با هر موضوع Themify همراه است و می توانید از نسخه پلاگین مستقل با مضامین غیر Themify نیز استفاده کنید.

افزونه اصلی Themify Builder به صورت رایگان در WordPress.org در دسترس است. برای عملکرد بیشتر ، می توانید بسته ای از افزودنیهای 25 به علاوه را فقط 39 دلار خریداری کنید (یا تمام افزودنیهای آن را به عنوان بخشی از Master Club دریافت کنید).

افزونه سازنده صفحه قدرتمند ، Themify Builder به شما امکان می دهد عضلات خلاق خود را خنثی کنید ، طرح های زیبا و دلخواه را برای صفحات خود طراحی کنید. برای کمک به خلاقیت خود ، Themify Builder به شما امکان می دهد طرح های دلخواه خود را با استفاده از جلوی جلویی یا پشتی بسازید. به طور خاص ، عملکرد ساختمان جلوی پیش نمایش کاملی از نحوه چیدمان ماژول ها بر روی نسخه زنده سایت شما به شما می دهد..

و ، صحبت از ماژول ها ، سازنده Themify از گزینه ها و ویژگی های مختلف بارگیری می شود. این شامل نقشه ها ، گالری ها ، دکمه های تماس با عمل و لغزنده ها است – به این معنی که می توانید چندین افزونه اضافی به نیاز را حذف کنید. گزینه های سفارشی سازی تقریبا نامحدود نیز وجود دارد ، به علاوه بیش از 60 انیمیشن شیک که می توانید برای ماژول های فردی اعمال کنید.

علاوه بر این ماژول های اصلی ، Themify تا به امروز 25 افزونه Builder را منتشر کرده است. این شامل:

 • Image Pro – فیلترها ، پوشش ها و انیمیشن ها را به تصاویر خود اضافه کنید.
 • جدول قیمت گذاری.
 • نمودار میله ای.
 • محدود کردن محتوا – در واقع وب سایت خود را به یک سایت عضویت تبدیل کنید.
 • WooCommerce – محصولات WooCommerce را در هر کجای وب سایت خود نمایش دهید.
 • میله های پیشرفت.
 • جدول زمانی.
 • Maps Pro – چندین نشانگر و نمادهای سفارشی را اضافه کنید.
 • Slider Pro – لغزنده های زیبا را ایجاد کنید.
 • تصاویر A / B – تصاویر قبل یا بعد از یکدیگر در کنار یکدیگر ، با کشویی پویا برای مقایسه آسان.

توجه: همه مضامین Themify WordPress شامل عملکرد Themify Builder است. این افزونه به صورت مستقل منتشر شد ، بنابراین می توانید از Themify Builder با یک موضوع غیر Themify استفاده کنید.

سازنده نرم افزار

Builder Pro WordPress سازنده تم

Builder Pro جدیدترین نسخه پلاگین از Themify است. همان مفهوم بصری ، کشیدن و رها کردن Themify Builder را طول می کشد ، اما به شما امکان می دهد تا آن را در کل موضوع خود اعمال کنید.

یعنی شما می توانید از طراحی بصری ، کشیدن و رها کردن برای ایجاد 100٪ از وب سایت وردپرس خود ، از جمله سایت خود استفاده کنید:

 • سرتیتر
 • پاورقی
 • قالب های پست و صفحه
 • الگوهای بایگانی
 • صفحات محصول و فروشگاه WooCommerce
 • صفحات نتایج جستجو
 • …همه چيز.

شما می توانید از شرایط نمایش برای کنترل مکان نمایش در آن الگوها استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید از یک هدر برای پست های وبلاگ خود و یک عنوان دیگر برای محصولات WooCommerce خود استفاده کنید. این به شما کمک می کند بدون توجه به چه محتوایی نمایش می دهید ، سایت خود را بهینه کنید.

یکی دیگر از ویژگی های قدرتمند ، امکان درج محتوای پویا در طرح های شما است. به عنوان مثال ، اگر زمینه های سفارشی با ACF یا Pods ایجاد کرده اید ، می توانید داده های مربوط به آن زمینه ها را به صورت پویا در قالب های خود وارد کنید.

و اگر نمی خواهید همه چیز را از ابتدا بسازید ، Builder Pro همچنین با مضامین و قالب های از پیش طراحی شده فراوان حمل می کند.

در زمان نوشتن ، Builder Pro کاملاً جدید بود و به همین ترتیب تیم Themify در حال واگذاری آن بود رایگان. با این حال ، این یک معامله زمانی محدود است ، بنابراین تا زمانی که این پست را می خوانید ، فرصتی برای پرداخت وجود دارد.

Builder Pro جانشین معنوی پروژه قدیمی Themify Flow Themify است ، که Themify در سال 2017 متوقف شد.

نوع سازنده پست

افزونه Themify Post Type Builder

افزونه Post Type Builder به شما کمک می کند انواع مختلفی از پست ها و طبقه بندی های پست سفارشی و همچنین الگوهای مربوط به آن نوع محتوای سفارشی را ایجاد کنید. این بسیار مفید است زیرا ، هرچند ایجاد انواع پست های سفارشی به اندازه کافی آسان است ، اما سبک کردن آن محتوا در قسمت جلویی بسیار سخت تر است.

Post Type Builder با یک رابط کشیدن و رها کردن آسان ، محتوای ساده را شامل می شود.

همچنین پنج افزودنی برای انعطاف پذیری بیشتر وجود دارد.

 • زمینه های اضافی – به شما امکان می دهد هشت نوع زمینه ورودی دیگر از جمله لغزنده ، گالری و نقشه ایجاد کنید.
 • ارسال ها – کاربران می توانند انواع پست های سفارشی را از قسمت جلویی اضافه و ویرایش کنند. این برنامه افزودنی مخصوصاً برای دایرکتوری ها مفید است و صاحب سایت حتی می تواند برای ارسال ها هزینه ی ثابت را پرداخت کند.
 • نمای نقشه – ارسال پویا بر روی نقشه.
 • جستجو – فرم های جستجوی پیشرفته را برای انواع پست های سفارشی ایجاد کنید.
 • رابطه – دو نوع پست را با هم پیوند دهید. به عنوان مثال ، پیوند یک نوع پست “کتاب” با نوع ارسال “نویسنده”.

بدیهی است ، Post Type Builder با افزونه Builder Pro در بالا همپوشانی دارد ، بنابراین می خواهید افزونه ای را انتخاب کنید که به بهترین نحو نیازهای شما را برآورده کند – احتمالاً نمی خواهید از هر دو استفاده کنید.

فروشگاه WooCommerce

این یکی در واقع یک افزونه بسیار جالب برای کاربران WooCommerce است ، و سبد خرید AJAX را به فروشگاه شما اضافه می کند. این بدان معنی است که خریداران می توانند بدون نیاز به بارگیری مجدد صفحه ، کالاهایی را به سبد خرید خود اضافه کنند – یک زمان سنج واقعی.

موارد سبد خرید در یک بخش پرداخت قابل تنظیم کاملاً قابل تنظیم که در پایین صفحه شناور است نمایش داده می شود.

این هزینه فقط 19 دلار است اگر می خواهید به تنهایی آن را خریداری کنید.

کاشی

افزونه Tiles به شما امکان می دهد شبکه های کاشی با الهام از Windows 8 را برای وب سایت وردپرس خود بسازید. می توانید هر نوع رسانه را به کاشی های خود ، از جمله تصاویر ، گالری ها و فیلم ها اضافه کنید. این افزونه همچنین از کاشی های نقشه ، متن و دکمه پشتیبانی می کند.

می توانید ابعاد و رنگ های دلخواه خود را برای کاشی ها تنظیم کنید ، که با استفاده از یک رابط کشیدن و رها کردن بصری قابل تنظیم هستند. به نظر من جالبترین ویژگی ها انیمیشن های تلنگر زرق و برق دار هستند – آنها را در نسخه ی نمایشی رسمی بررسی کنید. آنها احساسی کاملاً سرگرم کننده ، پویا و منحصر به فرد به وب سایت شما می بخشند.

29 دلار هزینه دارد یا ، یک افزودنی Tiles برای Themify Builder نیز وجود دارد که بخشی از بسته های افزودنی سازنده است.

و بیشتر…

در بالا از موارد فوق ، Themify تعدادی پلاگین جالب و مفید دیگر نیز ارائه می دهد. اگر قبلاً چنین نکرده اید سریع نگاه کنید.

پشتیبانی

Themify مستندات گسترده ای را برای همه مضامین و افزونه های خود ارائه می دهد – صدها راهنما در دسترس است که بسیاری از آنها شامل ویدئو برای کمک به شما هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل ، این بخش مستندات باید اولین درگاه تماس باشد. همچنین یک بخش سؤالات متداول وجود دارد که اگرچه اساسی است ، اما باید به کاربران بی تجربه وردپرس کمک کند تا پای خود را پیدا کنند.

با این وجود ، بیشترین پشتیبانی در انجمن های Themify صورت می گیرد. زیرفرم های اختصاصی برای هر موضوع و افزونه اختصاصی وجود دارد ، بعلاوه زیرنویس های عمومی تر نیز وجود دارد.

انجمن های پشتیبانی

انجمن ها از آنجا که آنها یک پایگاه دانش عمومی ایجاد می کنند که سایر اعضا می توانند از آن بیاموزند سودمند هستند – و از دیدگاه Themify ، نیازی به پاسخ دادن به همان سؤالات مکرر نیست. کارمندان پشتیبانی به سرعت پاسخ می دهند ، و بسیاری از موضوعات وجود دارد که به فهرست آنها می پردازند تا ببینند مشکل شما قبلاً حل شده است یا خیر.

همچنین پشتیبانی ایمیل وجود دارد ، اگرچه این در واقع می تواند پاسخ شما را طولانی کند – این امر برای Themify منطقی است که منابع خود را به انجمن ها اختصاص دهد ، به دلایلی که ذکر شده است. پشتیبانی ایمیل در درجه اول برای نمایش داده شدگان مربوط به پیش فروش و صورتحساب است.

مجموعه رایگان

علی رغم اینکه در زمینه فروش محصولات برتر وردپرس فعالیت می کنید ، Themify بسیاری از موارد عالی بسیار جذاب را به انجمن وردپرس برگردانده است – که احتمالاً به همین دلیل برگزار می شود. در این بخش ، چهار برنامه محبوب و افزونه رایگان وردپرس آن را اجرا می کنم. به یاد داشته باشید – افزونه اصلی Themify Builder نیز رایگان است.

Themify نمونه کارها پست

طبق گفته WordPress.org ، Themify Portfolio Post محبوب ترین افزونه رایگان Themify است که در بیش از 50،000 سایت فعال است. این به شما کمک می کند تا موارد نمونه کارها خود را در یک گالری تمیز و با اطلاعات بیشتر در مورد هر پروژه به نمایش بگذارید.

فیلتر محصولات WooCommerce Themify

WooCommerce Filter Product یکی دیگر از محبوب ترین پیشنهادات رایگان از Themify است. این کمک می کند تا فیلترهای دقیق تری را به فروشگاه WooCommerce خود اضافه کنید که به خریداران اجازه می دهد با شرایطی مانند:

 • حدود قیمت
 • دسته بندی ها
 • ویژگی ها (رنگ ها ، اندازه ها و غیره)
 • برچسب ها
 • …و بیشتر.

با خریدار فیلترها فیلترها ، نتایج جستجوی زنده را دریافت می کنند. و برای کمک به شما در ساخت فرم فیلتر ، یک رابط کشیدن و رها کردن بسیار ساده دریافت می کنید.

Themify Popup

Themify Popup به شما کمک می کند تا انواع پاپ آپ را در سایت وردپرس خود نمایش دهید. نکته مهم در مورد این افزونه رایگان این است که کاملاً با افزونه Themify Builder یکپارچه شده است.

بنابراین ، برای طراحی پنجره های خود ، می توانید از رابط بصری ، کشیدن و رها کردن Builder استفاده کنید.

سپس می توانید پنجره های خود را به صفحات خاص ، نقش کاربر ، ساعات روز و موارد دیگر هدف قرار دهید.

افزونه منوهای شرطی Themify

در آخر ، ما افزونه Condition Menus را در اختیار شما قرار می دهیم. همانطور که از نام آن پیداست ، این امکان را به شما می دهد تا از منطق شرطی استفاده کنید تا مشخص کنید کدام یک از منوهای سفارشی در هر صفحه مشخص شده است. اگر می خواهید منوهای خود را متناسب با محتوای نمایش داده شده روی صفحه تنظیم کنید ، این افزونه رایگان مورد نیاز شماست.

افکار نهایی

به طور کلی ، Themify هر آنچه را که می خواهید از یک باشگاه وردپرس بخواهید ارائه می دهد – عضویت آن مقرون به صرفه است ، انتخاب آن چشمگیر است و محصولات آن با کیفیت بالا.

اگرچه کالاهایی برای خرید جداگانه در دسترس هستند ، اگر شما فقط با اندکی پول بیشتر آماده خرید و فروش آن هستید ، ارزش Themify بسیار زیاد می شود. با کمتر از قیمت موضوع دوم ، می توانید به مجموعه کامل مضامین حق بیمه 42 به علاوه و همه افزونه های Themify دسترسی داشته باشید.

بنابراین ، مگر اینکه علاقه مند به یک موضوع یا افزونه تنها باشید ، مطمئناً باید با Master Club بروید.

با مضامین ساخته شده برای اهداف مختلف و ترفندهای سفارشی سازی تقریباً بی پایان ، این عضویتهای Themify برای سازندگان سایتهای سریال و آژانسهای خلاق کاملاً مناسب است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map