بررسی TemplateMonster: یک موضوع وردپرس برای هر پروژه؟

معاملات وردپرس


می توانید بیش از 1400 موضوع وردپرس را در TemplateMonster بیابید. این موضوع بسیار چشمگیر است ، اما آیا آنها خوب هستند؟ در این بررسی TemplateMonster ، ما به برخی از بهترین مضامین وردپرس آنها ، سایر خدمات ارائه شده آنها و اینکه آیا آنها ارزش خوبی برای پول دارند ، خواهیم پرداخت.

اگر به دنبال یک موضوع جدید وردپرس هستید ، این بررسی به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا کتابخانه بزرگ TemplateMonster وقت شما را جستجو کرده است ، یا اینکه آیا باید به جای آن توجه خود را به جای دیگری متمرکز کنید..

بیا شروع کنیم…

درباره TemplateMonster

مضامین وردپرس از الگوی قالب

TemplateMonster یک کتابخانه در حال رشد با مضامین وردپرس دارد.

TemplateMonster در سال 2002 راه اندازی شد و از آن زمان به یکی از بزرگترین بازارهای قالب وب سایت در تجارت تبدیل شده است. مضامین وردپرس در سال 2006 به بازار اضافه شد و هم اکنون بیش از 1400 مورد از آنها وجود دارد. هر یک منحصرا از TemplateMonster موجود است و توسط تیمی از طراحان داخلی ساخته شده است. شما این مضامین را در هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد.

تم توسط Delta توسعه دهنده قالب الگو

مضامین TemplateMonster WordPress توسط تیمی از طراحان داخلی ساخته شده اند.

ما بعداً در این بررسی جزئیات قیمت گذاری را با دقت بیشتری بررسی خواهیم کرد ، اما محبوب ترین مضامین وردپرس آنها برای خرید به صورت جداگانه با قیمت تقریبی 75 دلار در دسترس هستند. به روزرسانی های اختیاری برای هر خرید تم ، از جمله نصب موضوع و هاستینگ وب در دسترس هستند. در زمان نوشتن ، TemplateMonster گزینه عضویت یا باشگاه موضوعی را ارائه نمی دهد که به شما امکان دسترسی به همه محصولات آنها را با یک قیمت می دهد.

TemplateMonster و همچنین مجوزهای استاندارد ، مجوز خرید را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد تا موضوعی را از بازار بگیرید و اطمینان حاصل کنید که آخرین شخصی هستید که آن را بارگیری می کنید – چیزی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید اگر به دنبال یک طراحی منحصر به فرد هستید وب سایت وردپرس خود را.

جزئیات اصلی TemplateMonster

در اینجا اطلاعات کلیدی در مورد TemplateMonster آورده شده است:

 • در سال 2002 راه اندازی شد.
 • 1422 مضمون وردپرس ارائه می دهد (بعلاوه بیش از 25000 قالب برای سایر سیستم عامل ها).
 • مضامین شامل چندین دسته ، از جمله وبلاگ ها ، اوراق بهادار ، وب سایت های تجاری ، فروشگاه های تجارت الکترونیکی و موارد دیگر است.
 • مجموعه کوچکی از افزونه های وردپرس را ارائه می دهد.
 • مضامین وردپرس معمولاً 75 دلار قیمت دارند.
 • خدمات اضافی از جمله نصب موضوع ، بسته های افزونه ، سفارشی سازی وب سایت و تم و عکس های سهام در دسترس هستند ، و همچنین میزبانی وب که از طریق مشارکت با InMotion Hosting ارائه می شود..

ویژگی های تم TemplateMonster وردپرس معمولی

ابزار سازنده صفحه سازنده صفحه.

بسیاری از مضامین وردپرس TemplateMonster شامل ابزار سازنده صفحه PowerBuilder خود هستند.

با داشتن بسیاری از مضامین موجود ، تعمیم آن هنگام توصیف مضامین TemplateMonster WordPress دشوار است. با این حال ، آخرین مضامین آنها شباهت هایی با یکدیگر دارند. به طور معمول ، یک موضوع مدرن از TemplateMonster شامل موارد زیر است:

 • ابزار سازنده صفحه سازنده وردپرس وردپرس PowerBuilder
 • پشتیبانی از Customizer WordPress ، به شما امکان می دهد جنبه های بسیاری از وب سایت خود را شخصی سازی کنید
 • مجوز تحت GPLv3 ، به شما امکان می دهد از موضوع در هر تعداد پروژه متعلق به شما یا مشتری های خود بدون محدودیت استفاده کنید
 • پشتیبانی 24/7 مشتری.
 • مجموعه ای کامل از مستندات آنلاین برای هر موضوع
 • سعی کنید قبل از خرید نسخه نمایشی سرور آنلاین برای مضامین و افزونه ها را انجام دهید.

اگرچه مضامین TemplateMonster WordPress توسط تیمی از طراحان داخلی ایجاد می شوند ، ظاهر آنها متفاوت است و طیف گسترده ای از سبک ها را پوشش می دهد..

اصلاح مضامین با Customizer WordPress

بیشتر مضامین TemplateMonster به شما امکان می دهد وب سایت خود را از طریق Customizer WordPress به درجات مختلف شخصی کنید.

اطلاعات فوق در مورد آنچه که از یک تم TemplateMonster انتظار دارید فقط باید به عنوان یک راهنمای کلی استفاده شود. جزئیات دقیق می تواند از محصول به محصول دیگر متفاوت باشد ، بنابراین توصیه می شود قبل از خرید دقیقاً بررسی کنید که موضوع خاص شامل چه مواردی است.

بهترین مضامین وردپرس از TemplateMonster

برای کمک به شما در یافتن بهترین تم های TempleMonster WordPress ، در اینجا چند مورد از چشمگیر ترین گزینه های موجود امروز وجود دارد.

Monstroid 2 تم وردپرس چند منظوره

Monstroid 2 نسخه به روز و بهبود یافته از تم اصلی گل سرسبد Monstroid از TemplateMonster است. مانند سلف خود ، مطمئناً یک انتخاب محبوب است که از وبلاگ های تحت پوشش انجمن وردپرس ، و همچنین مشتریانی که این موضوع را خریداری کرده اند ، نظرات مطلوب دریافت کرده است.

Monstroid 2 Theme WordPress

Monstroid 2 بر ویژگی هایی ساخته شده است که موضوع اصلی Monstroid را به موفقیت تبدیل کرده است. اگر این مضمون را انتخاب کنید ، به کتابخانه رو به رشدی از مضامین کودک که برای ایجاد انواع خاص وب سایت ایجاد شده است ، دسترسی پیدا خواهید کرد ، همچنین یک افزونه شامل این افزونه است که می تواند عملکرد مفیدی را به وب سایت وردپرس شما اضافه کند. گزینه های سفارشی سازی کامل نیز ارائه می شوند – از جمله یک ابزار سازنده صفحه.

سایر نکات برجسته Monstroid 2 عبارتند از:

 • یک جادوگر نصب تم
 • 29 مضمون کودک برای طیف وسیعی از وب سایت های مختلف
 • چندین نسخه نمایشی صفحه اصلی
 • کتابخانه بزرگی از قالب ها و صفحه بندی های داخلی
 • پشتیبانی کامل تجارت الکترونیکی برای فروش آنلاین محصولات و خدمات.

Monstroid باید بتواند در ایجاد هر نوع وب سایت با WordPress به شما کمک کند. با این حال ، اگر به دنبال یک موضوع تمرکز یافته و هدفمندتر هستید ، گزینه های بیشتری در کتابخانه TemplateMonster وجود دارد.

قیمت: از 75 دلار

جزئیات – نسخه ی نمایشی

جادوگری تم وردپرس خلاق چند منظوره

Magic ساخته شده برای پروژه های خلاقانه ، به شما در راه اندازی وب سایت وردپرس برای وبلاگ شخصی ، نمونه کارها آنلاین ، آژانس طراحی یا گالری عکس کمک می کند. با تشکر از پشتیبانی کامل تجارت الکترونیک ، مهم نیست که نسخه نمایشی جادویی را انتخاب کنید ، می توانید از طریق وب سایت خود فروش محصولات و خدمات را داشته باشید.

موضوع خلاق جادوگری وردپرس

نمایه های وب سایت Magic از اسلایدها ، چیدمان های تمام صفحه و ترکیب های رنگی چشم نواز استفاده خوبی می کند. با این حال ، از آنجا که این موضوع با گزینه های سفارشی سازی بسته بندی شده است ، دیگر نباید در تنظیم طراحی برای مطابقت با دید خود مشکلی داشته باشید.

سایر برجسته های Magic شامل:

 • هفت طرح صفحه اصلی و چهار پوسته رنگی
 • یک ابزار سازنده صفحه کشیدن و رها کردن
 • افزونه Slid Revolution slideshow builder plugin
 • گزینه ها و تنظیمات شخصی سازی دقیق
 • جادوگر نصب موضوع.

در حالی که Magic یک موضوع چند منظوره است ، به لطف کتابخانه قالب و طراحی رنگارنگ و پر جنب و جوش ، تمرکز زیادی روی وب سایتهای خلاق دارد..

قیمت: از 75 دلار

جزئیات – نسخه ی نمایشی

موضوع تم وردپرس Ascendio Corporate and Business

آیا برای تجارت خود به یک وب سایت جدی و مزخرف نیاز دارید؟ Ascendio می تواند کمک کند. طرح و طراحی پیش فرض صفحه اصلی همه چیز را برای رسیدن به پیام خود به بازدیدکنندگان خود دارد و امیدوارم آنها را ترغیب به انجام اقدامات و ارتباط برقرار کند. از لیست خدمات اصلی و بخش ویترین پروژه های انجام شده گرفته تا توصیفات و مشخصات شرکت ، صفحه اصلی شما می تواند به تمام سؤالاتی که مخاطبان شما ممکن است هنگام ورود به سایت شما داشته باشند پاسخ دهد.

تم وردپرس Ascendio

همه چیز با Ascendio قابل تنظیم است. این که آیا شما از طراحی مجدد طرح بندی مطالب با ابزار سازنده صفحه کشیدن و رها کردن و یا به سادگی تغییر طرح رنگ خوشحال هستید ، باید بتوانید وب سایت خود را به شکلی که می خواهید با Ascendio جستجو کنید.

سایر نکات برجسته Ascendio عبارتند از:

 • مجموعه ای از الگوهای از پیش ساخته برای صفحات اساسی سایت شما
 • کتابخانه ای از ماژول های محتوا برای بهبود صفحات شما
 • مجموعه ای از ابزارک های سفارشی برای ستون های فرعی سایت شما
 • مجموعه ای از گزینه ها و تنظیمات سفارشی سازی موضوع
 • بخش وبلاگ و نمونه کارها برای به اشتراک گذاری اخبار و پروژه های تکمیل شده.

فقط با یک نسخه نمایشی وب سایت ، Ascendio می تواند به سایت وردپرس شما وارد شود و فقط با چند کلیک آماده استفاده.

قیمت: از 75 دلار

جزئیات – نسخه ی نمایشی

قالب وردپرس کافه و رستوران Gusto

Gusto ساخته شده است تا شما را قادر به ایجاد یک وب سایت کافی نت یا رستوران با وردپرس کنید. برای رسیدن به این هدف ، Gusto تمام الگوهای لازم برای انتشار منوها برای تهیه چندین غذا و نوشیدنی را در وب سایت شما به همراه تمام صفحات مهم دیگر که یک وب سایت کافی نت یا رستوران خوب به آن نیاز دارد ، دارد..

موضوع وردپرس Gusto

اگر دوست دارید آن سرویس را ارائه دهید ، Gusto حتی امکان پذیرش رزرو آنلاین را نیز دارد. شما همچنین می توانید انتخاب خوبی از عناصر وب سایت از پیش ساخته برای کار با آنها داشته باشید ، به شما امکان می دهد آنها را مخلوط کرده و با آنها هماهنگ کنید تا یک طراحی مناسب برای سایت خود ایجاد کنید.

سایر نکات برجسته گوستو شامل موارد زیر است:

 • هفت طرح هدر مختلف
 • یک ویرایشگر صفحه کشیدن و رها کردن
 • مجموعه ای کامل از گزینه های سفارشی سازی وب سایت
 • ابزارک های سفارشی برای نمایش محتوای تعاملی
 • یک ابزار مدیریت قرار ملاقات و رزرو آنلاین.

گوست باید بتواند به هر صاحب کافه یا رستوران کمک کند تا یک وب سایت شیک و مفید را برای تجارت خود راه اندازی کند.

قیمت: از 75 دلار

جزئیات – نسخه ی نمایشی

وبلاگ سبک زندگی و مد Trendomania موضوع وردپرس

اگر می خواهید از ابتدا وبلاگ خود را تغییر دهید یا اطمینان حاصل کنید که از ابتدا طراحی شیک دارد ، موضوع Trendomania می تواند گزینه خوبی باشد. طراحی کلی حداقل است ، اگرچه لیست ویژگی ها مطمئناً نیست. ابزارکهای سفارشی و مجموعه متنوعی از گزینه های موضوع کنترل خوبی از نظر ظاهر سایت شما به شما می دهد.

تم وردپرس Trendomaina

بسته به نحوه پیکربندی موضوع ، وبلاگ شما می تواند یک نوار لغزنده محتوا برای تلفن همراه در صفحه اصلی داشته باشد ، و در ادامه بخشی از محبوب ترین پست های شما. از طرف دیگر ، می توانید به سادگی از یک طرح وبلاگ سنتی تر استفاده کنید و آخرین ارسال های خود را در صفحه اصلی نمایش دهید. Trendomania یک موضوع انعطاف پذیر است.

سایر نکات برجسته Trendomania عبارتند از:

 • شش طرح هدر وب سایت
 • کنترل های سفارشی سازی موضوع دقیق
 • یک ابزار مدیریت چند نوار کناری
 • فرم اشتراک خبرنامه
 • کتابخانه ای از قالب های ارسال و طرح بندی وبلاگ.

Trendomania باید به شما در ایجاد یک وبلاگ شیک کمک کند که تمام ویژگی های لازم را داشته باشد تا بازدید کنندگان خود را تا مدت زمان ممکن در سایت نگه دارید.

قیمت: از 45 دلار

جزئیات – نسخه ی نمایشی

SEO SEO & موضوع بازاریابی دیجیتال آژانس تم وردپرس

نسخه آزمایشی Theme Laraway برای کمک به شما در ایجاد وب سایت SEO و آژانس بازاریابی دیجیتال با وردپرس تنظیم شده است. با این وجود ، هر مشاغل یا خدمات ارائه دهنده آنلاین می تواند از لاروی استفاده خوبی کند.

طرح زمینه وردپرس Laraway SEO

Laraway نمایش اطلاعات مربوط به مشتریانی که با آنها کار کرده اید و پروژه هایی که انجام داده اید آسان می کند. همچنین می توانید از الگوهای وبلاگ برای به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار مربوط به شغل خود استفاده کنید.

سایر نکات برجسته لاروی شامل موارد زیر است:

 • یک ابزار سازنده صفحه کشیدن و رها کردن
 • مجموعه ای کامل از گزینه های سفارشی سازی
 • ناشر نمایه تیم
 • الگوهای ویترین پروژه برای انتشار مطالعات موردی
 • کتابخانه ای از قالب ها برای صفحات مهم و پست های وبلاگ.

Laraway کلیه ویژگی های پیش ساخته و تنظیمات پیش ساخته را برای ایجاد یک وب سایت بی نظیر برای تجارت خود دارد.

قیمت: از 75 دلار

جزئیات – نسخه ی نمایشی

افزونه های TemplateMonster WordPress

پلاگین های هیولا الگو

TemplateMonster همچنین تعدادی افزونه WordPress را به فروش می رساند.

علاوه بر مضامین ، TemplateMonster تعداد کمی از افزونه های WordPress را نیز ارائه می دهد. در میان گزینه ها ، شما می توانید ویرایشگر محتوا MotoPress ، یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن جلوی صفحه را پیدا کنید که ویرایشگر استاندارد وردپرس را به یک ابزار طراح وب سایت WYSIWYG به صورت نقطه و کلیک ارتقا دهید.

افزونه MotoPress

افزونه MotoPress Content Editor Editor یک سازنده صفحه کشیده و کاملاً برجسته را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کند.

شما می توانید افزونه MotoPress Content Editor Editor را به تنهایی با قیمت 29 دلار خریداری کرده یا در هنگام خرید تم های انتخابی از TemplateMonster ، آن را به عنوان یک افزودنی پولی انتخاب کنید. با این حال ، بسیاری از آخرین تم های WordPress از TemplateMonster در حال حاضر شامل ابزار سازنده صفحه با پس زمینه PowerBuilder در خانه خود هستند ، که عملکردهای مشابهی را ارائه می دهد.

پلاگین کشویی

افزونه MotoPress Slider به شما امکان می دهد نمایش اسلایدهای متحرک تعاملی را برای وب سایت خود ایجاد کنید.

اگرچه برخی از مضامین TemplateMonster شامل یک ابزار نمایش پرده ای اساسی هستند ، اما آنها افزونه حق بیمه MotoPress Slider را نیز می فروشند. با 19 دلار می توانید با استفاده از رابط کشیدن و رها کردن این افزونه ، نمایش اسلایدهای چند لایه متحرک به وب سایت خود اضافه کنید.

افزونه دیگر حق بیمه ابزار هتل رزرو موتور است که می تواند برای پذیرش رزرو هتل ، مهمانخانه یا سایر وب سایت های مشابه خود استفاده کند..

اطلاعات قیمت گذاری TemplateMonster

ارتقا قیمت گذاری تم

تم های TemplateMonster را می توان با به روزرسانی های اختیاری خریداری کرد.

مضامین TemplateMonster WordPress به صورت جداگانه برای خرید در دسترس هستند. در حالی که قیمت ها متفاوت است ، بسیاری از آخرین تم های آنها با حدود 75 دلار ذکر شده است. در هنگام خرید یک موضوع ، می توانید از طریق مشارکت TemplateMonster با میزبانی InMotion ، به روزرسانی های اختیاری مانند بسته افزونه های پیشنهادی ، نصب و سفارشی سازی موضوع ، تصاویر سهام و هاستینگ وب اضافه کنید..

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، TemplateMonster برای برخی از مضامین خود گزینه خرید را نیز ارائه می دهد. بنابراین ، اگر موضوعی با بارگیری صفر یا مطلبی را پیدا کردید که فقط چند بار خریداری شده است ، می توانید هزینه اضافی را پرداخت کرده و موضوعی را تضمین کنید که دیگر به فروش نرسد.

مضامین با صفر بارگیری

وب سایت TemplateMonster یافتن موضوعاتی که هنوز بارگیری نشده اند را آسان می کند.

قیمت ها بسته به موضوع دارای مجوز خرید متفاوت هستند – به نظر می رسد 5000 دلار مبلغ مشترکی با مضامین دارای بارگیری صفر است – اما اگر به دنبال یک طراحی منحصر به فرد برای وب سایت خود هستید ، این موضوع را باید در نظر بگیرید..

افکار نهایی

تم آرایشگاه

TemplateMonster انتخاب خوبی از مضامین طاقچه وردپرس دارد.

تم های پرفروش وردپرس از TemplateMonster هنگام انتخاب یک موضوع جدید ، باید تمام کادرهای موجود در لیست الزامات اکثر افراد را بررسی کنید. آنها همچنین انتخاب خوبی از تم های طاقچه را ارائه می دهند ، بنابراین ، اگر به دنبال تم برای تجارت آرایشگاه یا مراقبت از چمن خود هستید ، به احتمال زیاد یک مورد را در TemplateMonster پیدا خواهید کرد.

گزینه های به روز رسانی TemplateMonster مطمئناً می تواند به راه‌اندازی وب سایت وردپرس کمک کند. اجازه دهید TemplateMonster از نصب موضوع ، شخصی سازی وب سایت و میزبانی مراقبت کند و بسیاری از اصطکاک هایی را که می تواند شما را از خاتمه دادن به یک وب سایت کاری که شما از آن خوشحال هستید جلوگیری کند..

با این حال ، بسیاری دیگر از مضامین وردپرس در خارج وجود دارد که می توانند با بهترین محصولات TemplateMonster رقابت کنند. Divi from Elegant Theme یک گزینه چند منظوره چشمگیر است که به طور مداوم در حال بهبود است و می توان از آن برای ایجاد هر نوع وب سایت با WordPress استفاده کرد. سایتهای StudioPress و Envato Hosted فقط دو سرویس دیگر هستند که می توانند همه چیزهایی را که برای بدست آوردن وب سایت وردپرس خود به صورت آنلاین انجام می دهید ، از جمله یک مضمون ، پشتیبانی و هاست با کیفیت بالا به شما ارائه دهند..

اگر آنچه را می بینید دوست دارید ، هیچ دلیلی برای انتخاب یک موضوع وردپرس از TemplateMonster وجود ندارد. با این وجود ، از آنجا که بسیاری از مکان های دیگر برای یافتن مضامین با کیفیت بالا در وردپرس وجود دارد ، ممکن است بخواهید قبل از تصمیم نهایی ، کمی خرید کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map