MyThemeShop Review – یک کلوپ تم وردپرس با ارزش عالی!

معاملات وردپرس


هنگامی که به دنبال یک موضوع یا افزونه هستید ، کاربران وردپرس برای انتخاب فاسد می شوند. با وجود مخزن رسمی ، بازارهای اختصاصی و فروشگاههای مختلف وردپرس ، هزاران گزینه وجود دارد – در حقیقت ، بسیاری از گزینه ها وجود دارد که در تصمیم گیری بسیار آسان است..

انتخاب صحیح برای موفقیت سایت شما بسیار مهم است – بنابراین به هیچ وجه نباید مورد استفاده قرار گیرد. از این گذشته ، مضمون سایت شما طرحی را که برای بازدید کنندگان شما نمایش داده می شود تعیین می کند ، و افزونه های شما بیشتر عملکردهای آن را اضافه می کنند.

برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه ، نگاهی عمیق به یکی از بهترین مکان ها برای خرید مضامین و افزونه های وردپرس خواهیم داشت: MyThemeShop. و همچنین به طور کلی MyThemeShop را بررسی می کنم ، همچنین به بررسی ویژگی های اصلی آن ، بررسی تعدادی از محصولات برتر آن و راهنمایی برای خریداران آینده نگر می پردازم.

بیا شروع کنیم!

MyThemeShop چیست؟?

با نامی مانند MyThemeShop ، فکر می کنید جواب آن به صورت واضح صورت می گیرد. در واقعیت ، MyThemeShop جایی را بین یک فروشگاه تم وردپرس و یک “باشگاه” وردپرس قرار می دهد. با این حال ، به دلیل سیاست قیمت گذاری ، احتمالاً بیشتر به سمت باشگاه بودن گرایش پیدا می کند.

صفحه اصلی MyThemeShop

این امر به این دلیل است که اگرچه تمام محصولات آن (MyThemeShop دارای طرحها و افزونه ها است) برای خرید جداگانه در دسترس هستند ، اما این یک گزینه عضویت نیز دارد که به کاربران امکان دسترسی کامل به کل محصول خود را می دهد..

باور کنید یا نه ، MyThemeShop یکی از بزرگترین کلوپ های وردپرس در اطراف است ، که دارای قریب به 600 هزار مشتری راضی به علاوه ، و فروشگاهی مرکب از بیش از صد موضوع و افزونه است. به طور خاص ، 87 تم رایگان و پریمیوم ، و 22 افزونه رایگان و پریمیوم.

MyThemeShop Praching

با وجود بسیاری از رقبا ، چگونه می توان قیمت و افزونه های MyThemeShop را افزایش داد؟ بگذارید قیمت محصولات را بررسی کنیم.

علاوه بر ارائه تعدادی از محصولات رایگان ، MyThemeShop با قیمت های آن برای محصولات فردی کاملاً رقابتی است. اکثر تم های پریمیوم 45 دلار قیمت دارند ، البته قیمت آنها فقط 29 دلار است. این مقرون به صرفه تر از بسیاری از مغازه های تم دیگر حق بیمه است. به عنوان مثال ، میانگین موضوع ThemeForest حدود 60 دلار است.

پلاگین ها به صورت جداگانه قیمت دارند و بسته به پلاگین از 29 تا 77 دلار متغیر هستند. باز هم ، این با آنچه از سایر توسعه دهندگان افزونه مانند برنامه های CodeCanyon می بینید ، رقابتی است.

اگر می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید همه از مضامین و افزونه ها از طریق MyThemeShop club ، بسته به تعداد سایتهایی که می خواهید از آنها استفاده کنید ، مبلغ مختلفی را پرداخت خواهید کرد:

 • یک سایت – 99.47 دلار در سال
 • سه سایت – 197 دلار در سال
 • سایت های نامحدود – 420 دلار در سال

اگر می خواهید از مضامین و افزونه های MyThemeShop در سایت های نامحدود استفاده کنید ، این باشگاه بسیار گران قیمت است ، به خصوص در مقایسه با باشگاه های مشابه. برخی از نقاط مقایسه عبارتند از:

 • ElegantThemes – از 89 دلار در سال برای سایتهای نامحدود.
 • Themify – از 89 دلار در سال برای سایتهای نامحدود.
 • TeslaThemes – از 99 دلار در سال برای سایتهای نامحدود.
 • ThemeIsle – از 129 دلار در سال تا سه سایت.
 • WPMU Dev – از 588 دلار در سال برای سایت های نامحدود
 • StudioPress – از 499 دلار در سال برای سایتهای نامحدود.

یک نکته خوب در مورد باشگاه MyThemeShop این است که می توانید از آن در سایت های مشتری استفاده کنید و پشتیبانی می کنید. بنابراین ، اگر سایتهای مشتری را برای امرار معاش ایجاد می کنید ، دلیلی برای در نظر گرفتن عضویت نامحدود است.

در حالی که عضو فعال هستید ، می توانید به محصولات جدیدی که MyThemeShop منتشر می کند ، دسترسی پیدا کنید.

مضامین MyThemeShop WordPress

اکنون به موارد مهم: کیفیت و انتخاب محصولات آن بپردازید. ما با نگاهی به طیف اصلی محصولات MyThemeShop شروع خواهیم کرد: مضامین WordPress.

این مجموعه شامل 87 تم تا به امروز – 71 تم برتر و 16 موضوع رایگان است.

ویژگی های تم

مضامین MyThemeShop با قابلیت استفاده در ذهن طراحی شد و هرکدام با یک پانل گزینه های ویژه تم ارسال می شود که می توانید تنظیمات موضوع را کنترل کنید ، طراحی خود را سفارشی کنید و محتوای ساختگی را وارد کنید (برای اینکه وب سایت شما مانند نمایشی باشد که هنگام خرید خریداری کرده اید موضوع).

شایسته است لحظه ای به بحث در مورد وسعت این گزینه های شخصی سازی بپردازید ، که مضامین بسیار متنوع است.

برای شروع ، هر موضوع از رنگهای نامحدود و پشتیبانی از فونت های Google پشتیبانی می کند. شاید مهمتر از همه ، همه تم ها گزینه های پس زمینه نامحدودی را ارائه دهند ، از جمله انواع الگوهای پس زمینه داخلی ، رنگ های نامحدود فوق الذکر و گزینه بارگذاری تصویر پس زمینه سفارشی.

مضامین بسیار غنی از ویژگی ها نیز هستند. دکمه های مدیریت تبلیغات داخلی ، دکمه های به اشتراک گذاری شیک و سبک وزن و عملکرد فرم تماس با هر موضوع وجود دارد. همه تم ها همچنین با پشتیبانی از کل مجموعه کد کوتاه MyThemeShop همراه هستند و به شما امکان می دهد عناصر طراحی چشم نواز را با سهولت به سایت خود اضافه کنید.

مهمتر از همه ، این است که در زیر همه اینها یک کد تمیز ، سبک و قدرتمند و طراحی پاسخگو وجود دارد.

انتخاب مضامین

تم ها در چهار دسته تقسیم می شوند:

 • مضامین مجله (24 موجود).
 • مضامین وبلاگ (40 در دسترس).
 • مضامین تجارت الکترونیکی (شش موجود).
 • مضامین تجاری (21 موجود).

جستجوی یک موضوع آسان است و وب سایت MyThemeShop دارای ویژگی های زیادی برای کمک به شما است. برای شروع ، می توانید برای هر یک از چهار دسته ای که اخیراً ذکر کرده ایم ، جستجو کنید ، به علاوه یک دسته جداگانه برای مضامین رایگان و محبوب وجود دارد. یا در صورت تمایل ، می توانید با جستجوی کلمه کلیدی با استفاده از عملکرد جستجو شروع کنید.

صفحه جستجوی تم MyThemeShop

همه مضامین شامل پیش نمایش برای کمک به شما در گرفتن ایده از طراحی است. این پیش نمایش ها بصورت پیش فرض در ردیف های سه قرار می گیرند ، اما اگر پیش نمایش کمی بزرگتر را ترجیح می دهید ، می توانید نمای لیست را انتخاب کنید.

اگرچه شاید از همه مهمتر این باشد که MyThemeShop به شما امکان می دهد ویژگی های مورد نظر خود را در موضوع خود انتخاب کنید. می توانید از لیست کشویی ویژگی هایی را انتخاب کنید و هر موضوعی که نتواند معیارهای شما را برآورده کند از صفحه جستجو حذف می شود. نه گزینه وجود دارد (و شما می توانید بیش از یک گزینه را انتخاب کنید):

 • دو ستون
 • سه ستون
 • AdSense بهینه شده است
 • هدر ثابت
 • تمام عرض
 • HTML5 / CSS3
 • پاسخگو
 • لغزنده
 • ترجمه آماده است

وقتی موضوعی را پیدا کردید که از نظر ظاهری آن را دوست دارید ، می توانید به صفحه محصول آن کلیک کنید. در اینجا ، شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های اصلی این موضوع بخوانید ، به علاوه می توانید از محبوبیت آن ایده بگیرید – هر موضوع شامل یک رتبه بندی انجمن از پنج.

صفحه محصول طرحواره طرحواره

همانطور که انتظار دارید از یکی از فروشندگان برتر موضوعات اطراف استفاده کنید ، هر موضوع با نسخه نمایشی مخصوص خود (یا نسخه ی نمایشی) همراه است.

قبل از خرید موضوع ، من اکیداً توصیه می کنم چند دقیقه برای بررسی نسخه ی نمایشی آن صرف کنید. شما می توانید طرح بندی های آن را نمونه برداری کنید ، گزینه های مختلف سفارشی سازی را امتحان کنید و یک ایده کلی درباره چگونگی ظاهر و اجرای موضوع دریافت کنید.

محبوب ترین مضامین MyThemeShop

برای اینکه طعم و بصری از کیفیت بصری مضامین را به شما ارائه دهیم ، بیایید لحظه ای به بررسی چند مورد از بهترین پیشنهادات خود بپردازیم. هیچ ارقامی از فروش در دسترس نیست ، بنابراین ما به عملکرد جستجوی “محبوبیت” در اینجا اعتماد داریم. (توجه: روی یک تصویر تصویری کلیک کنید تا مستقیماً به صفحه نمایشی موضوع منتقل شوید.)

تمام قیمت هایی که لیست می کنم مربوط به مجوز تک سایت است. همچنین می توانید برای کمی پول بیشتر مجوزهای چند سایت خریداری کنید.

1. طرحواره (موضوع بلاگ / تجارت الکترونیک)

از رسانه های اجتماعی گرفته تا موتورهای جستجو ، Schema موضوعی متناسب با تسلط بر SERP هاست – که با یک طراحی دقیق و بهینه سازی شده توسط سئو حاصل می شود. همچنین موضوع سریع رعد و برق است ، با سرعت سایت یک عامل مهم رتبه بندی است. این سایت از یک طراحی شیک و در عین حال ساده استفاده می کند ، به علاوه بسته بندی شده با عملکرد بررسی و مدیریت تبلیغات است. برای یک موضوع با محوریت سئو با نام Schema ، البته این موضوع به نشانه Schema اضافه می کند که از قطعه های غنی Google استفاده می کند.

سرانجام ، Schema با سه نسخه مختلف پیش ساخته ساخته شده – پیش فرض ، حداقل و فروشگاه.

نسخه ی نمایشی طرحواره

قیمت: 45 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

رتبه: 5 ستاره (322 بررسی).

2. SocialallyViral (مجله / موضوع وبلاگ)

ترافیک اجتماعی به طور مداوم در حال رشد است و کل وب سایت ها تقریباً منحصراً از ترافیک اجتماعی تغذیه می کنند. اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت اجتماعی ویروسی هستید ، SocialallyViral برای شما ساخته شده است – این موضوع دارای ویژگی های متنوعی برای دسترسی به سهام اجتماعی و همچنین تهیه ترافیک ویروسی است. این بدان معنی است که یک وب سایت با دکمه های اجتماعی فراوان ، ابزارک های پست مدرن و با یک نگاه به کسب درآمد ، بهینه سازی پیشرفته AdSense.

نسخه ی نمایشی موضوع SocialallyViral

قیمت: 45 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

رتبه بندی: 4.5 ستاره (238 بررسی).

3. Ad-Sense (وبلاگ / موضوع تبلیغات)

همانطور که از نام آن پیداست ، موضوع Ad-Sense به طور خاص ساخته شده است تا به شما در بهینه سازی درآمد خود از تبلیغات نمایشگر کمک کند. برای انجام این کار ، دارای ویژگی های داخلی برای شناسایی بلوک تبلیغات ، مدیریت تبلیغات و قفل محتوا برای افرادی است که از مسدود کننده های تبلیغاتی استفاده می کنند.

Ad-Sense همچنین با ده سایت نمایشی مختلف برای همه چیز از دستور العمل ها گرفته تا فناوری ، بلاگ های مد و کودک ارائه می شود. در زیر می توانید نسخه ی نمایشی Viral را مشاهده کنید که یکی از مورد علاقه های من است.

سایت نسخه ی نمایشی Ad-Sense

قیمت: 45 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

رتبه بندی: 4.3 ستاره (142 بررسی).

4. کوپن (سایت کوپن / موضوع وبلاگ)

کوپن یک تم عالی است که به طور خاص برای مشاغل کوپن ساخته شده است. این به شما کمک می کند تا با استفاده از یک رابط کاربری آسان برای حرکت ، کوپن های مختلفی از فروشگاه ها را به نمایش بگذارید. بهترین ویژگی ، اما دکمه “نمایش کوپن” است که کاربران را برای دیدن یک کوپن می خواهد (دقیقاً مانند انجام این کار Retailmenot). این تضمین می کند که شما با کلیک بر روی این شرکت مهم ، یک تجربه کاربر پسند را برای خریداران ایجاد کنید.

کوپن با هفت سایت نسخه ی نمایشی از پیش ساخته شده ، از جمله گزینه های اختصاصی برای تجارت الکترونیکی و وبلاگ نویسی.

سایت نسخه ی نمایشی تم کوپن

قیمت: 45 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

رتبه بندی: 4.6 ستاره (162 بررسی).

5. شرکت (موضوع کسب و کار)

شرکت های بزرگ یک موضوع تجاری چند منظوره برای آژانس ها ، شرکت ها ، مشاغل و آزاد است. برای کمک به شما برای نشان دادن مشاغل خود با بهترین نور ، شامل بخش های اختصاصی برای ویژگی ها ، اعضای تیم ، خدمات ، نمونه کارها ، توصیفات ، برنامه های قیمت گذاری و موارد دیگر.

شرکت شامل دو نسخه ی نمایشی است – یکی برای یک تجارت عمومی و دیگری برای یک برنامه.

سایت نمایشی موضوع شرکت

قیمت: 45 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

رتبه بندی: 4.6 ستاره (240 بررسی).

افزونه های MyThemeShop

و همچنین مضامین ، MyThemeShop همچنین 22 افزونه وردپرس از جمله 18 حق بیمه و چهار گزینه رایگان ارائه می دهد.

این افزونه ها به شما امکان می دهند عملکردهای بسیار خاصی را به وب سایت خود اضافه کنید ، مانند نوارهای اطلاع رسانی ، تخمین های زمان خواندن و به زودی صفحات.

می توانید پلاگین ها را به همان روشی که مضامین جستجو می کنید جستجو کنید ، اما به دلیل اینکه افزونه ها از نظر قابلیت های آنها متفاوت است ، صفحات محصول افزونه مهمترین مکان هایی هستند که می توانید به دنبال جزئیات دیگری از آنها باشید.

هر صفحه افزونه دارای لیست طولانی از ویژگی های افزونه است ، به شما نشانگر واضحی از آنچه می تواند (یا نمی تواند) انجام دهد ، می دهد. همچنین می توانید رتبه بندی کاربر را مشاهده کنید ، به علاوه یک نسخه آزمایشی مفید برای هر افزونه وجود دارد ، بنابراین می توانید هر یک را در عمل مشاهده کنید.

محبوب ترین پلاگین های MyThemeShop

از آنجا که پلاگین های کمتری نسبت به مضامین وجود دارد ، بیایید چهار افزونه MyThemeShop وردپرس را پایین بیاوریم. همچنین خلاصه ای از کارهایی که هر افزونه می تواند ارائه دهد را ارائه خواهم داد.

1. رتبه بندی ریاضی

Rank Math افزونه کامل خدمات WordPress SEO MyThemeShop است. اگرچه کاملاً جدید است ، در حال حاضر در بیش از 90،000 سایت وردپرس فعال است ، در حالی که دارای یک رتبه 4.8 ستاره در بیش از 420 نظر در WordPress.org.

Rank Math یک جایگزین کامل برای افزونه های محبوب مانند Yoast SEO و All in One SEO Pack است. این می تواند به شما کمک کند عناوین / توضیحات متا خود را تعیین کنید ، اضافه کردن نشانگر شمای ، بهینه سازی کلمات کلیدی ، پیوندهای داخلی و تعداد زیادی ، موارد دیگر.

MyThemeShop یک تن از منابع را در رتبه بندی ریاضی قرار می دهد ، به همین دلیل حتی وب سایت اختصاصی خود را نیز بدست می آورد.

در حال حاضر ، رتبه ریاضی 100٪ رایگان است ، اما من حدس می زنم MyThemeShop قصد دارد از آن در برخی مقاطع سود کسب کند.

رتبه وب سایت ریاضی

قیمت: رایگان | جزئیات کامل

رتبه بندی: 4.8 ستاره (423 بررسی در WordPress.org).

2. WP Review Pro

همانطور که از نام آن پیداست ، WP Review Pro عملکرد نقد و بررسی را به هر وب سایت WordPress اضافه می کند. با استفاده از طیف وسیعی از سیستم های رتبه بندی و گزینه های سفارشی سازی ، به شما امکان می دهد محصولات را به سبک ارزیابی کنید. این افزونه همچنین نشانه گذاری طرحواره را به پست های بررسی شما اضافه می کند ، که قابلیت های قطعه ثروتمند Google را به شما امکان می دهد. (توجه: در بهترین گردآوری افزونه پلاگین ما نشان داده شده است.)

WP Review Pro همچنین به شما امکان می دهد تا بازدید کنندگان شما رتبه های بررسی و نظرات را ارائه دهند ، و می توانید رتبه های کاربران را به عنوان بخشی از جعبه بررسی خود نمایش دهید. یکی دیگر از ویژگی های مرتب ، توانایی ایجاد جداول مقایسه برای مقایسه و تضاد محصولات مختلف است.

نسخه ی نمایشی WP Review Pro

قیمت: 77 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

رتبه بندی: 4.1 ستاره (200 بررسی).

3. WP مسابقه نرم افزار

WP Quiz Pro به شما کمک می کند تا انواع مختلف آزمونها را برای سایت وردپرس خود بسازید. می توانید آزمون های سبک Buzzfeed ویروسی یا پیاده سازی های جدی تر مانند نظرسنجی ها یا امتحانات آنلاین ایجاد کنید.

نکته جالب در مورد WP Quiz Pro این است که این نرم افزار شامل ویژگی های بازاریابی هوشمند است که به شما کمک می کند از آزمونهای خود بیشترین بهره را ببرید. به عنوان مثال ، می توانید آدرس های ایمیل را قبل از شروع یک مسابقه یا مشاهده نتایج آنها ، جمع آوری کنید و همچنین می توانید تبلیغات را بین سوالات وارد کنید.

یکی دیگر از ویژگی های مرتب ، امکان ایجاد پست های لیست تعاملی است ، جایی که بازدید کنندگان شما می توانند گزینه های لیست های فردی را از بالا یا پایین رأی دهند.

نسخه ی نمایشی WP Quiz Pro

قیمت: 67 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

رتبه بندی: 4.9 ستاره (201 بررسی).

4. WP مشترک نرم افزار

WP Subscrib Pro به شما امکان می دهد پنجره های شیک و اشتراک را نشان دهید تا لیست ایمیل شما رشد کند. این افزونه گزینه های طراحی زیادی برای بازی با آن دارد ، به علاوه پشتیبانی از فناوری خروج قصد. همچنین می توانید WP Subscrib Pro را با محبوب ترین سرویس های خودکار بازاریابی ایمیل از جمله AWeber و البته Mailchimp ادغام کنید..

WP مشترک نسخه ی نمایشی Pro

قیمت: 29 دلار | نسخه ی نمایشی زنده | جزئیات کامل

رتبه بندی: 4.7 ستاره (262 بررسی).

پشتیبانی MyThemeShop

MyThemeShop برای همه مشتریان خود کیفیت و پشتیبانی 24/7 ارائه می دهد. این امر در درجه اول در انجمن پشتیبانی آن برگزار می شود ، بنابراین سایر کاربران می توانند از مشکلات رایج یاد بگیرند.

تالارهای گفتمان کاملاً فعال هستند و بیش از 500000 ارسال در سراسر تالارهای مختلف (بیشتر در انجمن پشتیبانی تم):

فروم پشتیبانی MyThemeShop

یک بخش اختصاصی برای تم ها و افزونه ها وجود دارد ، به علاوه جدایی بین محصولات رایگان و حق بیمه. به سادگی مشکل خود را در تالار گفتگو بنویسید و یکی از تیمهای پشتیبانی MyThemeShop به درخواست شما سریعاً پاسخ خواهد داد – معمولاً بیش از یک ساعت یا بیشتر.

MyThemeShop به جای اینکه فقط روی اعضای پرداخت شده تمرکز کند ، پشتیبانی بسیار خوبی را نیز برای کاربران رایگان ارائه می دهد ، و این اعتقاد را دارد که پشتیبانی شخصی که از یک محصول دریافت می کند ، نباید به این موضوع بستگی داشته باشد یا نه.

انجمن همچنین از یک عملکرد جستجو پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید به دنبال راه حل های موجود برای یک مشکل باشید – معمولاً سریعترین راه برای یافتن پاسخ ها. نمایش داده شد حل شده با رنگ سبز نشان داده شده است جواب داد مهر.

MyThemeShip همچنین مجموعه ای از 33 آموزش ویدیویی وردپرس 101 را آموزش می دهد که اصول اولیه WordPress را آموزش می دهند. همچنین می توانید فیلم های آموزش دیگری حتی به موضوعات و افزونه های خاص MyThemeShop اختصاص دهید ، و MyThemeShop همچنین مجموعه دیگری از فیلم ها را برای رفع خطاهای معمول وردپرس اختصاص داده است.

بنابراین ، حتی اگر مشتری MyThemeShop نباشید ، می توانید از پیشنهادات پشتیبانی آنها ارزش زیادی کسب کنید.

سرانجام ، در حالی که MyThemeShop پشتیبانی از بلیط را برای هر دو پیشنهاد رایگان و پریمیوم خود ارائه می دهد ، کاربران پرداخت شده از اولویت حمایت می کنند ، بنابراین هنوز انگیزه ای برای باز کردن کیف پول شما وجود دارد.

افکار نهایی

به طور کلی ، MyThemeShop تقریباً یکی از بهترین باشگاه های وردپرس در اطراف است – این مجموعه تم های چشمگیری را با قیمت مناسب ارائه می دهد. یک انتخاب عالی و همه کاره از افزونه ها و پشتیبانی مداوم به آن پرتاب کنید ، و سخت نیست بدانید که چرا بیش از 600000 نفر غوطه وری را گرفتند و مشتری MyThemeShop شدند.

شاید از شما سؤال شود که آیا باید به صورت شخصی یا مضامین اشتراکی را به عنوان بخشی از اشتراک “باشگاه” خریداری کنید. البته این بستگی دارد.

اگر وب سایت های زیادی ایجاد می کنید – شاید به عنوان یک توسعه دهنده آزاد یا یک آژانس خلاق – پس عضویت این باشگاه جذاب ترین گزینه خواهد بود. این بسته به شما امکان دسترسی نزدیک به صد موضوع را برای تحت تأثیر قرار دادن مشتری خود می دهد ، به علاوه هرکدام گزینه های سفارشی سازی را دارند ، بنابراین می توانید یک وب سایت را به دلخواه مشتری تنظیم کنید.

اگر ، اگر شما یک وب سایت واحد دارید ، تصمیم کمی دشوارتر است. از یک طرف ، با خرید یک مضمون صرفه جویی در هزینه ، پس انداز خواهید کرد. از طرف دیگر ، پرداخت اشتراک در باشگاه به شما امکان می دهد تا وب سایت خود را تحت آزمایش های مختلف آزمایش کنید تا اینکه یک مورد عالی پیدا کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map